E3 2013|משחק התערוכה שלכם?•הוכרזו פרסי המבקרים•

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

E3 2013|משחק התערוכה שלכם?•הוכרזו פרסי המבקרים•

הודעהעל ידי bling » 16 יוני 2013, 19:40

אז E3 הסתיים ומשום מה אף אחד לא טרח לפתוח ת׳רד סיכום די מתבקש,אז אני אחלק זאת למספר קטגוריות מייצגות:
משחק התערוכה:Metal gear solid 5-השילוב הכי טוב שראיתי בין גיימפליי שנראה מדהים לטכנולוגיה מאוד מרשימה,מאז מטאל גיר סוליד 2 לא ראינו קפיצה כל כך גדולה בסדרה,זה המטאל גיר דור הבא האמיתי שחיכינו לו מאז דור הפס2,חבל שזה לא קרה בדור הקודם אבל העיקר שזה בא,נראה מדהים.
עוד מועמדים ראויים:
The witcher 3-נראה מעולה,rpg שאני מאוד רוצה לנסות שזה בשבילי עסק מאוד נדיר.
The devision-אומנם בצפייה ראשונה הגיימפליי היה נראה לי די בינוני אבל מאז חרשתי על הסרטון וגם הגיימפליי התחיל להראות מעולה כסוג של עולם גדול שמשחקים בו עם חברים ויש המון שדרוגים וגאדג׳טים מגניבים,כמובן שאיכות ההפקה המטורפת מוסיפה הרבה לגיימפליי הקאבר הלעוס,כשהוא מרסס מכונית משטרה והנזק שנעשה לזכוכית כל כך ריאליסטי זה תענוג.
watch dogs-הדגמה מעולה במסיבה של סוני.
Batman arkham origins כן מודע לזה שהמשחק לא הזיז לאף אחד כשכולם חגגו את הדור הבא,ותכל׳ס? הוא נראה כמו חבילת הרחבה מושקעת במחיר מלא,אבל גם אם אין פה שינוי משמעותי מקודמו לפחות נראה שלא דפקו אותו,ואם זה אומר שאני אקבל עוד גיימפליי משובח של באטמן אז אני מרוצה.

המשחק המרשים ביותר גראפית:The devision-אין לי מושג אם המשחק אכן רץ על קונסולות והאם הוא יראה כך,אבל כמות הפרטים הפסיכית והאיכות הגבוהה שלהם בשילוב אפקטים מדהימים של עשן,השתקפויות,בקיצור הייתי בטוח במאה אחוז שמדובר ברינדור מראש עד שהשחקן שלט בדמות וגם אז התקשתי להאמין שזה אמיתי.
עוד שמות:(בצפייה חוזרת destiny נראה טוב יותר משחשבתי,מצטער שקראתי לך פאנבוי סווים :)) Metal gear solid 5,Final fantasy xv,Mirrors edge 2,Ryse,Destiny

ממש לא מרשימים גראפית:הדגמות משחקי הספורט,(ותכל׳ס כל משחקי המירוצים)Knack,Killzone,Drive club

המשחק המאכזב של התערוכה:Ryse:אני לא יודע איך יש אנשים שמחכים לו בכלל,הוא נראה נורא ולא רק בגלל Qte,כל הגיימפליי באופן כללי,מערכת הקרב,ממש רע.
עוד מועמדים:מריו החדש שנראה חסר השראה וממוחזר,כנ״ל עוד דונקי קונג של רטרו,קוד החדש-לא ציפיתי להרבה אבל לפחות שיביאו set pieces מטורפים של דור הבא שירשימו במשהו,הגיימפליי שהוצג היה לא פחות ממביש.

הטריילר הטוב ביותר:Metal gear solid 5- מצטער על החפירה :/
עוד שם- The order של סוני,נכון לא ידוע הרבה אבל הטריילר ממש עשה את העבודה שלו וגרם לי להיות סקרן לגבי המשחק,אחלה עיצוב,אומנות,כל הקונספט,נראה ממש מגניב.

המסיבה הטובה ביותר:Microsoft:עמדו בהבטחה שלהם של משחקים ומשחקים,כיף לראות מסיבה שפשוט מפציצה בטריילר אחרי טריילר כשהכל דברים שלא ראית,בלי קשר למה בלעדי או לא זה היה מאוד מהנה,האידיאל שכל מסיבת עיתונאים צריכה להיות.
הכי גרועים:נינטנדו.יש מה להוסיף? סטרים ירוד ומגמגם בהפקה מסכנה,ללא הפתעות מעניינות,תצוגה חלשה באופן כללי עבור קונסולה שזקוקה לכל מנת חמצן אפשרית,מעריצי נינטנדו לא קיבלו את זה במיוחד.

החברה שניצחה את E3:סוני- זה די נו בריינר,רק לראות את התגובות בכל מקום זה ברור שסוני ניצחה בענק את התערוכה ויוצאת עם המומנטום הגדול ביותר.

אז מה אתם חושבים? אם בא לכם לכתוב קטגוריות משלכם או לדלג על הקטגוריות שלי ולרשום רק את המשחק הטוב והמאכזב וכו׳ תרגישו חופשי.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 02 יולי 2013, 19:23, נערך פעם 1 בסך הכל.

SgtDonowitz
Warrior

Re: E3 2013| מה משחק התערוכה שלכם?

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 16 יוני 2013, 20:05

המשחק הטוב ביותר שלי הוא Watch Dogs, אם כי גם Quantum Break נראה סופר מעניין ומאוד תפס את עיניי, אם היה גיימפליי ככל הנראה שהוא היה המשחק של התערוכה שלי.

המשחק הכי מאכזב? האמת היא שלא צפיתי ביותר מדי משחקים שאכזבו אותי, אבל אם היה אחד הוא אכן Ryse. (אם כי אני צריך עוד קצת רשמים ממנו על מנת לבדוק אותו, חוץ מזה, מעולם לא אהבתי את העבודה של קרייטק מבחינת הגיימפליי)

הטריילר הכי טוב? Quantum Break. בלי שום ספק הטריילר הכי טוב שהיה בתערוכה. עם גיימפליי, בלי גיימפליי הוא ללא ספק משך הכי הרבה תשומת לב מבין כל הטריילרים שהוצגו ב-E3 השנה. בלי שום ספק עבודה נהדרת של מיקרוסופט.

הבדיחה של E3: ללא כל ספק Drivatar של פורצה, לא צריך להוסיף הרבה מילים על זה.

המשחק המפתיע ביותר? PVZ: Garden Warfare. בלי שום ספק המשחק הכי מהנה שהיה ב-E3 השנה, ממש שינוי מרענן לעומת כל המשחקים הרציניים שהוצגו השנה.

המסיבה הטובה ביותר: כמובן שמיקרוסופט. בלי שום ספק אחת התצוגות הכי מרשימות של משחקים שראינו שנים. כל כך הרבה משחקים וכמעט בלי שום דבר שלא קשור למשחקים ולרגע חשבתי שאני טועה ולא רואה את המסיבה של מיקרוסופט. עבודה ממש טובה השנה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 16 יוני 2013, 20:09

Witcher 3 עבורי. למרות שלא הוצג הרבה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2013, 06:59

אחרי ששמעתי על רייז ארוכות בweekend confirmed דווקא ההייפ עלה לי אבל אין ספק שכרגע ההייפ הכי גדול שנוצר אצלי מוקדש לmgs5, דיוויז׳ן ו-mirror's edge 2. אם לבחור רק אחד אז mgs5, בהליכה :)
We're just normal men. We're just innocent men

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 16 יוני 2013, 23:11

זאת דילמה קשה לבחור משחק אחד עבורי,אז הנה כמה משחקים ממה שהציגו שהרשימו אותי הכי הרבה - watcdog,thewitcher 3,bf4,division

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 16 יוני 2013, 23:18

משחק התערוכה:WATCH DOGS,אני כבר לא יכול לחכות למשחק הזה והוא אכן מכאיב לי בכך שאני יודע שGTA V לא יוצא לדור הבא :( .

משחק המרשים ביותר גראפית:WATCH DOGS,עדיין אני חושב שזה המשחק הכי יפה שראיתי בE3.

ממש לא מרשים גראפית:משחקי הספורט. למרות שאני כן חושב שמשחקי המירוצים אכן מרשימים.

משחק המאכזב של התערוכה: ניד פור ספיד רייבלס, לא מחדש כלום והוא נראה בול כמו NFS HOT PURSUIT 2010 של קריטריון אם גראפיקה נוצצת של הדור הבא..

הטרילר הטוב ביותר:THE CREW-המשחק ממש הפתיע אותי לטובה ואהבתי את ההבטחה שלו. והמשחקיות שלו מראה שהוא אכן מקיים את זה.

המסיבה הטובה ביותר:מיקרוסופט, עד כמה שאני ידוע בתור פאנבוי של סוני,מיק הציגה רק משחקים השנה מה בכל גיימר רק חולם לראות. רק אם הXBONE היה תג מחיר של 399 והיא הייתה לוקחת את סוני בכיס הקטן.

המנצחת של E3 2013:סוני. וכולם יודעים למה.

ההפתעה הכי טובה:גראן טוריזמו 6 נראה מדהים מתמיד :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
CaptainWoopy
Padawan

הודעהעל ידי CaptainWoopy » 25 יוני 2013, 14:47

משחק התערוכה: אני אלך על WOLFENSTEIN THE NEW ORDER, למרות שאני חושב שהוא עדיין צריך להתבשל עוד הרבה בתנור. בתור מעריץ שרוף של WOLFENSTEIN הקודמים, אני מחכה למשחק הזה בקוצר רוח וטריילר הPRE E3 והגיימפלי שהוצג בE3 ניראו מדהים.
עוד משחקים ראויים הם -
MGS 5 - ניראה פשוט מדהים. אני בחיים לא התנסתי בMGS, אבל לעזעזל, זה ניראה פשוט פצצה. אני מקווה שיהיה לי כסף בקרוב לקנות את האוסף של MGS ;_;
WATCH DOGS - כן כן אתם כבר יודעים, אין מה לפרט על המשחק הזה. זה ידוע לכולם שהוא הולך להיות מעולה.
WITCHER 3 - אהמ אהמ. ניראה מדהים.
TITANFALL - בתור אחד שהג'אנר המועדף עליו זה FPS, סוף סוף משהו מרענן וחדש! המשחק ניראה כל כך טוב! הגימפליי מאוד מעניין, המון פיצוצים ואקשן! אני בפנים!
THE DEVISION - אוביסופט הפגיזו השנה, אני מקווה שהמשחק הזה יגיע למחשב מתישהוא. ניראה אדיר.
KILLZONE SHADOWFALL - ספינאוף שיהיה מעולה לסדרה אדירה.
DESTINY - ניראה מעולה.
ואחרון חביב, BATTLEFIELD 4. :D

המשחק הרשים ביותר גראפית - KILLZONE SHADOW FALL או THE DEVISION. שתיהם ניראים מדהים.

המשחק המאכזב של התערוכה - RYSE. בדיוק כמו שBLING אמר. המשחק ניראה לינארי לחלוטין, לא מעניין בשיט ואיכסוש QTE.

הטריילר הטוב ביותר - קשה לי להחליט בין WOLFENSTEIN THE NEW ORDER (טריילר הPRE E3) או לשל MGS5.

המשחק המפתיע של השנה - PVZ GARDEN WARFARE. חה, לא הפסקתי לצחוק בגיימפלי מרוב שזה כזה אדיר.

המסיבה הטובה ביותר - EA וסוני. EA הפציצה בטריילרים, הציגה לנו משחקים מPVZ GARDEN WARFARE עד לMIRROS EDGE 2. ובקשר לסוני, אין מה לפרט. מחיר מעולה לPS4, הקונסולה עצמה ניראית נהדר, חדשות על הPS+ וכו.

החברה שניצחה את E3 - סוני מן הסתם.
CooKie Monster מ-Vgames לשעבר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 יוני 2013, 18:20

אם לא אכפת לך מה כל כך הרשים אותך בוולפנשטיין?
הוא נראה לי די סטנדרטי שכזה,בטח בשביל לקבל משחק התערוכה...

יש לך איזה פטיש ללהרוג נאצים אולי? :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יוני 2013, 05:57

bling כתב:אם לא אכפת לך מה כל כך הרשים אותך בוולפנשטיין?

ואני חשבתי שKZ מספק את הפטיש הזה :)

סמל אישי של המשתמש
CaptainWoopy
Padawan

הודעהעל ידי CaptainWoopy » 26 יוני 2013, 09:27

bling כתב:אם לא אכפת לך מה כל כך הרשים אותך בוולפנשטיין?

כמו שאמרתי, אני מעריץ שרוף של WOLFENSTEIN, שיחקתי בRETURN TO CASTLE WOLFENSTEIN לפחות שבע פעמים ואני מתכנן לקנות אותו בסאמר סיילס הקרובים בסטים(הדיסק הישן אבד לי! :evil: ), היה לי שעות בתור ילד על ENEMY TERRITORY וסוף סוף אחרי שחיכיתי שנים למשחק חדש בסדרת וולפנסטיין, הנה, קיבלנו אחד! :D
אני יודע שהדמו לא היה ניראה מדהים, אני בטוח שהם עוד יעבדו על המשחק וישפרו אותו יותר. הקמפיין ניראה מעולה, פאקינג רובוטים נאצים. יכול להיות טוב יותר מזה?
הדבר היחיד שדאיג אותי, זה שהוא יהיה יותר מדי עתידני, אבל יותר מדי. רובוטים זה סבבה אבל הנשקים..אני מקווה שהם יחזירו את כל הנשקים הקלאסים כמו הMP40 וכו'.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 26 יוני 2013, 17:06

נדב הכי מצפה למשחק MGS. אנחנו בהחלט נמצאים בזמנים חדשים :)
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יוני 2013, 10:24

למה? אני פאנבוי ענק של MGS מאז ומתמיד, עוד מימי ההNES.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 26 יוני 2013, 19:07

כמו שאתה מעריץ של זלדה. בדור האחרון זה לא התבטא.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 יוני 2013, 12:09

רונן כתב:כמו שאתה מעריץ של זלדה. בדור האחרון זה לא התבטא.

לא הבנתי איך זה אמור להתבטא להיות בדור האחרון מעריץ של MGS,יצא כולה MGS4 וכולנו שיחקנו בו לפני 5 שנים וסיימנו אותו,מה לעשות ש MGS ראשי יוצא פעם-פעמיים בדור ואין ממש אפשרות לבטא את "הפאנבואיות" לסדרה מלבד לקנות אותו ? :|

CaptainWoopy- אני רואה שאהבת את ET,אתה מודע לכך שוולפי החדש יגיע בלי מולטי נכון?

סמל אישי של המשתמש
CaptainWoopy
Padawan

הודעהעל ידי CaptainWoopy » 26 יוני 2013, 13:04

כן אני מודע לכך, הייתי שמח לריבוט של ET אבל כנראה שזה לא יגיע בקרוב :(

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 26 יוני 2013, 17:27

bling כתב:לא הבנתי איך זה אמור להתבטא להיות בדור האחרון מעריץ של MGS,יצא כולה MGS4 וכולנו שיחקנו בו לפני 5 שנים וסיימנו אותו,מה לעשות ש MGS ראשי יוצא פעם-פעמיים בדור ואין ממש אפשרות לבטא את "הפאנבואיות" לסדרה מלבד לקנות אותו ? :|

אתה צודק, אני טעיתי במשך הזמן המדובר כי נדב מבקר את כל המשחקים בסדרה מ-MGS2 ועד MGS4 (מקווה שלא טועה, אני לא משוכנע לגבי דעתו על השלישי).

עושה רושם שהוא מתחבר יותר למשחקים שהיו לפני MGS הראשון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2013, 02:06

רונן כתב:אתה צודק, אני טעיתי במשך הזמן המדובר כי נדב מבקר את כל המשחקים בסדרה מ-MGS2 ועד MGS4 (מקווה שלא טועה, אני לא משוכנע לגבי דעתו על השלישי).

עושה רושם שהוא מתחבר יותר למשחקים שהיו לפני MGS הראשון.

אני חושב שmgs3 הוא אלי המשחק הכי טוב בדור של הפס2, עם 4 ו2 יש לי את הבעיות שלי אבללמרות החסרונות שלהם מדובר במשחקים פשוט מדהימים. כל דבר רע שאני אומר עליהם הוא ביחס. לסדרה :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 יולי 2013, 21:52

טוב, קצת באיחור אבל לקח לי קצת זמן לעכל את הכל ולהתפנות לזה :)

המפתיע לטובה:
MGS V. לא ציפיתי שאני אתעניין במשחק בסדרת MGS, אבל זה שהוא פתאום מציע התגנבות בעולם פתוח יחד עם גרפיקה מצויינת וקצת וייב של Red Dead - קנה אותי. אני די סאקר של משחקי עולם פתוח.

החשיפה הכי מוצלחת:
Tom Clancy: The Division. בא משום מקום, נראה מדהים, מפותח בMassive, ובזכותו שנה שניה שיוביסופט גונבים את התערוכה

הטרנד הכי מוצלח:
עולם פתוח. GTA V אמנם נעדר, אבל כשמקבלים בתערוכה אחת את MGS שכבר הזכרתי, את Saints Row, את Infamous, את Dead Rising, את The Crew, את Watch Dogs, את Mad Max ומשחקי תפקידים כמו The Witcher 3 ו-Dragon Age 3 שמבטיחים עולם משחק פתוח וגדול יותר - אפשר פשוט להתמוגג מכך שזה הכיוון שאליו התעשיה דוחפת את המשחקים. ותודה ל-GTA ול-Elder Scrolls.

הגרפיקה הכי טובה:
Quantum Break. בעוד טריילר שמעורר דיון על האם ואיך הצליחו להגיע לרמה גרפית כזו מטורפת במשחק, ואם יש איזשהו מצב שזה רץ בזמן אמת. ככה או ככה - זו הגרפיקה הכי טובה שראיתי בתוך מנוע משחק עד היום.

מתחת לרדאר:
כמעט שפיספסתי אותו לגמרי ועד עכשיו הוא לא היה בכלל בwishlist, אבל פתאום קלטתי הדגמת גיימפליי שלו - ו-The Evil Within של מיקאמי משאיר רושם מזעזע ומעניין במיוחד. הוא נראה מצויין, ויש לו פוטנציאל להחיות את זאנר משחקי האימה. למי שעוד לא צפה:
http://www.youtube.com/watch?v=pfw2MUoEdM4

one to watch
הטריילר של Sunset Overdrive הותיר רושם של משחק יריות במולטיפלייר עם הרבה אקרובטיקה ופארקור. נכון שיש גם את ההכרזה על ME2, אבל הטריילר הזה של SO היה פשוט יחודי ונוטף סטייל. יש הרבה פוטנציאל למשחק כזה, והחשש היחיד הוא שהמשחק הזה יסיים כמו משחקים אחרים שניסו לעשות מולטיפלייר קצת יותר צבעוני ויחודי - Brink או APB למשל.

המשחק הנייד
אני בדרך כלל ממש לא חסיד של קונסולות ניידות. אבל Tearaway ל-Vita נראה כמו משחק מצויין וקילר-אפ פוטנציאלי.

המולטיפלייר
עם Destiny מצד אחד, ועם Titanfall מצד שני - הקרב המסורתי בין באטלפילד ו-COD מרגיש פתאום מיושן וארכאי. בהתחשב ברזומה של המפתחים, סביר מאד להניח שאחד משני המשחקים החדשים האלו יהיה זה שיציב את הסטנדרטים למשחקי הדור הבא.

בלטו בהיעדרם:
Fallout 4, GTA V, The Last Guardian
משחק אחד עתור הייפ שיוצא עוד שלושה חודשים, משחק שני שנמצא כבר שנים בפיתוח ולא ברור מה קורה איתו, ומשחק שלישי שכולם כבר יודעים שבדרך אבל עדיין מחכים לראות אותו סוף סוף מוכרז באופן רשמי, רק כדי לשמוע את רון פרלמן אומר שוב War, war never changes.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 יולי 2013, 16:02

אחלה רשימה גאלמר אבל לא אמרת מה הדודבן שבקצפת- משחק התערוכה שלך,מה בסופו של דבר הכי הרשים אותך ואתה רוצה לשחק בו לפני כל השאר?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 03 יולי 2013, 03:07

והנה הבחירות של המבקרים:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=610996

טיטאנפול זוכה כמעט בכל קטגוריה, אבל מה שנהדר לראות זה בשנה בה קונסולות הדור הבא של מיקרוסופט וסוני מוצגות לראשונה, הריפט עדיין זוכה בפרס החומרה הטובה ביותר. הבאז רק הולך ומתעצם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: E3 2013|משחק התערוכה שלכם?•הוכרזו פרסי המבקרים•

הודעהעל ידי bling » 02 יולי 2013, 19:22

הזוכים מודגשים:

Best of Show
- Destiny (Bungie/Activision)
- Oculus Rift HD (Oculus VR)
- PlayStation 4(Sony Computer Entertainment)
- Titanfall (Respawn Entertainment/Electronic Arts)
- Watch Dogs (Ubisoft)

Best Original Game
- Fantasia: Music Evolved (Harmonix/Disney Interactive)
- Rain (Japan Studio/Sony Computer Entertainment)
- Watch Dogs (Ubisoft)

Best Console Game
- Batman: Arkham Origins (WBIE Montreal/WBIE)
- Beyond: Two Souls (Quantic Dream/Sony Computer Entertainment)
- Infamous: Second Son (Sucker Punch/Sony Computer Entertainment)
- Watch Dogs (Ubisoft)

Best Handheld Game
- Batman: Arkham Origins Blackgate (Armature Studio/WBIE)
- Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies (Capcom/Capcom)
- Plants vs. Zombies 2 (Popcap/EA)
- Tearaway (Media Molecule/Sony Computer Entertainment)
- The Legend of Zelda: A Link Between Two Worlds (Nintendo EAD/Nintendo)

Best PC Game
- Battlefield 4 (DICE/Electronic Arts)
- Company of Heroes 2 (Relic/Sega)
- The Elder Scrolls Online (Zenimax Online/Bethesda)
- Total War: Rome II (Creative Assembly/Sega)

Best Hardware
- Oculus Rift (Oculus VR)
- PlayStation 4 (Sony Computer Entertainment)
- Blade (Razr)
- Shield (Nvidia)
- Xbox One (Microsoft)

Best Action Game
- Call of Duty Ghosts (Infinity Ward/Activision)
- Killzone: Shadow Fall (Guerilla Games/Sony Computer Entertainment)

Best Action/Adventure Game
- Assassin's Creed IV: Black Flag (Ubisoft Montreal/Ubisoft)
- Batman: Arkham Origins (WBIE Montreal/WBIE)
- Bayonetta 2 (Platinum Games/Nintendo)
- Infamous: Second Son (Sucker Punch/Sony Computer Entertainment)
- Watch Dogs (Ubisoft Montreal/Ubisoft)

Best RPG
- Dark Souls II (FromSoftware/Namco-Bandai)
- Mario & Luigi: Dream Team (AlphaDream/Nintendo)
- Shin Megami Tensei IV (Atlus/Atlus)
- South Park: The Stick of Truth (Obsidian/Ubisoft)

Best Racing Game
- Forza 5 (Turn 10 Studio/Microsoft Studios)
- Gran Turismo 6 (Polyphony Digital/Sony Computer Entertainment)
- Mario Kart 8 (Nintendo EAD/Nintendo)
- Need for Speed: Rivals (Ghost Games/Electronic Arts)
- The Crew ( Ivory Tower/Ubisoft)

Best Sports Game
- FIFA 14 (EA Canada/EA Sports)
- NHL 14 (EA Canada/EA Sports)
- Madden NFL 25 (Tiburon/EA Sports)
- Pro Evolution Soccer 2014 (PES Productions/Konami)

Best Strategy Game
- Command and Conquer (Victory Games/Electronic Arts)
- Company of Heroes 2 (Relic/Sega)
- Pikmin 3 (Nintendo EAD/Nintendo)
- Total War: Rome II (Creative Assembly/Sega)

Best Social/Casual
- Disney Infinity (Avalanche/Disney Interactive)
- Fantasia: Music Evolved (Harmonix/Disney Interactive)
- LEGO Marvel Super Heroes (TT Games/WBIE)
- Plants vs. Zombies 2: It's About Time (Popcap/EA)
- Skylanders: Swap Force (Vicarious Visions/Activision)
- Project Spark (Team Daokta/Microsoft Studios)

Best Online Multiplayer
- Watch Dogs (Ubisoft Montreal/Ubisoft)

Best Downloadable
- Contrast (Compulsion Games)
- Octodad: Dadliest Catch (Young Horses Inc)
- Outlast (Red Barrels)
- Rain (Japan Studio/Sony Computer Entertainment)
- Transistor (Supergiant Games)

Please note the following games were not made playable to Game Critics judges and therefore disqualified from award consideration: The Division; Metal Gear Solid V: The Phantom Pain; The Witcher III; Super Smash Bros. Wii-U. In addition, the judges did not find a sufficient number of nominees to award "Best Fighting Game" and "Best Motion Simulation Game" at E3 2013.

http://www.gamecriticsawards.com/winners.html

מה נסגר עם טיטאןפול!?
כאילו,סכ״ה נראה משחק מולטי חביב,איך הוא גרף ככה את כל הפרסים? נראה לי ממש מוגזם.
גם מוזר שניד פור ספיד לקח את פורצה ו gt ושאלדר סקרולס לקח את Dark souls 2 ושאר המועמדים של הRPG,אבל שיהיה,אני ממש לא מסכים עם הבחירות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 יולי 2013, 03:40

גם אני לא הבנתי מה כ''כ התלהבו מטיטאן פול, אבל כנראה שזה מהמקרים של ''דברים שרואים משם לא רואים מכאן'' ועד שלא נקבל הזדמנות לשחק בו, לא בהכרח נבין. הוא כנראה עושה משהו מאוד טוב.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 02 יולי 2013, 19:58

bling כתב:[b]
מה נסגר עם טיטאןפול!?
כאילו,סכ״ה נראה משחק מולטי חביב,איך הוא גרף ככה את כל הפרסים? נראה לי ממש מוגזם.
גם מוזר שניד פור ספיד לקח את פורצה ו gt ושאלדר סקרולס לקח את Dark souls 2 ושאר המועמדים של הRPG,אבל שיהיה,אני ממש לא מסכים עם הבחירות.

קרא את ההערה בסוף, הרבה משחקים בולטים לא נלקחו בחשבון.

ואולי נצטרך לשחק בו כדי להבין מה כל כך טוב בו, אבל עדיין, בחירתו בקטגוריית המקוריים, נראית קצת תמוהה. בסה"כ נראה כמו שילוב של CoD עם רובוטים, בביצוע נהדר. לא מבין מה כל כך מקורי בזה. Watch_Dogs, לדעתי, היה יותר מתאים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 יולי 2013, 04:03

לדעתי המשחקים בהערה בסוף, לא נלקחו בחשבון בצדק. אי אפשר לשפוט משחק רק מסרטונים/טריילרים.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 02 יולי 2013, 21:38

לא יודע מה איתכם אבל משחק מולטי שמשלב בין חיל רגלים וmechים באופן אורגני וטוב, זה לגמרי ground breaking.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 96 אורחים