E3 2013|משחק התערוכה שלכם?•הוכרזו פרסי המבקרים•

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

Re: E3 2013| מה משחק התערוכה שלכם?

הודעהעל ידי swym » 03 יולי 2013, 00:59

bling כתב:אחלה רשימה גאלמר אבל לא אמרת מה הדודבן שבקצפת- משחק התערוכה שלך,מה בסופו של דבר הכי הרשים אותך ואתה רוצה לשחק בו לפני כל השאר?

אם אני אגיד titanfall זה ישמע עכשיו כאילו אני מושפע יותר מידי מהבחירות של המבקרים? :D להגנתי יש לי גיבוי כאן בפורום עם הצהרה בזמן אמת שזה אחד הדברים המטורפים ביותר שראיתי:
viewtopic.php?f=1&t=663&start=200#p6732
מטורף מטורף מטורך! סוף סוף משחק Mechs ועוד כזה שמשלב FPS? ועוד מגיע מהחברה של Respawn! פאק איזה מטורף! איפה חותמים?
עכשיו זה די מצחיק לחזור ולקרוא את ההתלהבות הזו שלי שם מול ה"meh" שלך, ה"גנרי ומעפן" של דין, ה"משחק מולטי ארכאי" של דודי. ומדהים עכשיו לראות איך המשחק הזה קוטף כל פרס אפשרי בזמן שהוא מתמודד בE3 האולי עמוסה ביותר מזה שנים.

אבל בתכלס ההתלבטות האישית שלי על המקום הראשון היא דווקא בין The Division לבין Quantum Break - פשוט כי אלו שני המשחקים שהכי מסמנים מבחינתי את השאיפות שיש מהדור הבא כרגע, ושניהם נשמעים מספיק יחודיים ומעניינים בשביל שאני אפילו לא אוכל להכניס אותם לזאנר סטנדרטי של משחק. אחריהם Watch Dogs, Titanfall ו-Destiny סוגרים לי את החמישיה הפותחת.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

Re: E3 2013|משחק התערוכה שלכם?•הוכרזו פרסי המבקרים•

הודעהעל ידי matangt8 » 03 יולי 2013, 01:15

אם יש דבר אחד שאני חושב שהוא בולשיט זה שNFS לקח פרס. כלומר באמת זה נראה העתק הדבק מHOT PURSUIT 2010 עם גראפיקה יפה יותר. לדעתי אם כבר אז THE CREW. גם משחק הנייד הטוב ביותר,איפה קילזון לויטה? הוא רק מקבל שבחים על זה שהוא המשחק הFPS שבעלי הויטה מחכים לו אחרי שני אכזבות קשות מרזיסטנס ומCOD. לגבי טיטן פול,לא מש מעניין אותי המשחק עצמו אבל הוא בטח טוב עם הרבה אתרים נותנים לו פרסים. לדעתי זה מגיע גם לWATCH DOGS ולThe Division.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: E3 2013|משחק התערוכה שלכם?•הוכרזו פרסי המבקרים•

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 03 יולי 2013, 07:30

FPS לנייד בחיים לא יזכה בפרס. FPS לקונסולה ניידת זה אידיוטי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 132 אורחים