הודעה לציבור: לא להוריד את העדכון האחרון לPS3!!!

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעה לציבור: לא להוריד את העדכון האחרון לPS3!!!

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 יוני 2013, 13:27

העדכון האחרון לPS3 הופך את המכשירים ללבנות. אל תעדכנו את המכשיר, בשום אופן.

עריכה:

הפאטצ' הורד מהפצה, ע"י סוני זמן קצר אחרי שהתחילו להגיע דיווחים על הבעיות וסוני בודקים מה אפשר לעשות.
נערך לאחרונה על ידי Nucleus_Dawn ב 19 יוני 2013, 19:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

Re: הודעה לציבור: לא להוריד את העדכון האחרון לPS3!!!

הודעהעל ידי Fanta » 19 יוני 2013, 13:28

אויש סוני

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 יוני 2013, 13:44

למה להיות כזה מתחכם? איזה מן סיפוק זה נותן לך? אז שחר חשב שעדיין יש את העדכון ושאם מישהו מהפורום יעדכן אז חס וחלילה לא תעבוד לו יותר הקונסולה. לפעמים אתה כזה לא מובן.

ונקודה אחרת שחשבתי עליה... מעניין מה היה קורה אם היינו בדור הבא שגם סוני וגם מיק יעשו עדכונים אוטומטיים לקונסולות.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 יוני 2013, 14:00

swiss-the-engine כתב:למה להיות כזה מתחכם? איזה מן סיפוק זה נותן לך? אז שחר חשב שעדיין יש את העדכון ושאם מישהו מהפורום יעדכן אז חס וחלילה לא תעבוד לו יותר הקונסולה. לפעמים אתה כזה לא מובן.

ונקודה אחרת שחשבתי עליה... מעניין מה היה קורה אם היינו בדור הבא שגם סוני וגם מיק יעשו עדכונים אוטומטיים לקונסולות.

שאלה טובה. בנוגע למייקרוסופט לא הייתי דואג. הם לא משחררים עדכונים שהורסים קונסולות.
בנוגע לסוני, דווקא כן. קשה לסמוך עליהם בעניין של תוכנה. זו לא הפשלה הראשונה שלהם, בנושא. מצד שני, זה כנראה התזמון הכי טוב עבורם לעשות טעות כזאת. הם במומנטום טוב, מבחינת PR, אז זה לא יפגע בהם כל כך.
מעבר לזה, עדכונים אוטומטיים דווקא יש בPS3 - עבור מי ששילם למנוי PS+. "בונוס" מעניין ללקוחות משלמים.

למקרה שמישהו רוצה מקור אמין ובצדק גמור לא מאמין לדין, סוני [url=Sony has pulled the offending patch offline and is investigating the matter, the company has told Eurogamer.]באמת שמו לב לבעיה[/url] והפסיקו להפיץ את העדכון. הם בודקים את העניין.

לא ברור מה יקרה עם קונסולות שכבר נפגעו מהעדכון. גם לא ברור איזה אחוז מאלו שהורידו את העדכון נפגעו. סוני טוענים שמדובר במיעוט, יורוגיימר טוענים שהם קיבלו ממש המון הודעות בנוגע לעניין. יכול מאוד להיות ששני הצדדים צודקים.

כמו כן, מסתובבים דיווחים שהבעיה פוגעת רק במי שיש לו HDD משודרג (כלומר, לא המקורי של סוני). לא ידוע כמה זה מדויק.

----

דין, אתה יודע כל כך הרבה דברים עליי. חבל רק שהמקרים היחידים שבהם אני נכנס לניאוגאף, הם כאשר מישהו כאן שם קישור (לרוב אתה, או קאז).
בקיצור, גם בנושא זה, אתה שקרן. אתה לא יודע כלום.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 יוני 2013, 14:10

Nigga כתב:אני לא מתחכם, אני פשוט יודע ששחר קורא בנאוגף ואני יודע איזה ת'רד הוא קרא שם.
איך שאתה נכנס לת'רד הזה כתוב שם הכי למעלה:
Update: Sony has rolled back to FW 4.41.

אם זה היה מישהו אחר שחר ישר היה צועק "שקרן! שקרן!".

באמת דין? באמת? אשכרה נראה לך שהוא עושה בכוונה בשביל מה בדיוק? תהילת עולם? מתנות ממיק'? מוואלוו? באמת בן אדם. סתם לא ידע וזהו.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 19 יוני 2013, 22:52

באמת שאני לא מבין איך לא נמאס לכם כבר לדוש ולדוש ולדוש ולדוש בעוינות ביניכם על פני טריליון נושאים שונים. באמת. זה מתיש. וזה פשוט צובע את כל הפורומים כאן באותו גוון מגעיל. יש כאן חבר'ה שברור שלא יפסיקו עם זה אף פעם ואין כבר טעם להעיר להם, ומכיוון שאנחנו ממש לא בעניין של להתחיל לנהל כאן באנים הם כנראה גם לא יפסיקו. אבל יש פה חבר'ה אחרים שאני באמת תופס כיותר רציניים מזה. כל כך קשה להתעלם ולהמשיך הלאה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יוני 2013, 17:56

הוא בא עם כוונות טובות, גם אם באיחור קל. היתי מוחק כל הודעה שלא קשורה, ובאמת די עם הילדותיות, אנשים

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 97 אורחים