משחק חדש

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
~God-of-War~
Padawan

משחק חדש

הודעהעל ידי ~God-of-War~ » 15 יולי 2013, 11:20

קיבלתי את TLOU ויש לי גם BF3 מהפלוס ואחותי נוסעת ללונדון ושאלה אותי אם אני רוצה שהיא תביא לי משהו אני עוד לא יודע אם זה יהיה משחק אבל אם כן יש לכם המלצות? יש לי גם פלוס

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

Re: משחק חדש

הודעהעל ידי רונן » 17 יולי 2013, 00:54

טומב ריידר האחרון. נהניתי ממנו לא פחות מאשר TLoU, אפילו יותר. זה אנצ'רטד (יש שטענו שהפייסינג בו אפילו יותר טוב) בעולם פתוח עם הרבה יותר דברים לעשות (לאסוף, לשדרג), עם הרבה גאדג'טים שפותחים לך יותר את העולם, והעולם עמוס בחידות מבריקות. ממש מבריקות. המשחק עם החידות הכי טובות הדור ששיחקתי. כן, יותר ממשחק הזלדה האחרון. וגם האקשן מעולה. הפתעת השנה מבחינתי.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יולי 2013, 02:15

רונן כתב:טומב ריידר האחרון. נהניתי ממנו לא פחות מאשר TLoU, אפילו יותר. זה אנצ'רטד (יש שטענו שהפייסינג בו אפילו יותר טוב) בעולם פתוח עם הרבה יותר דברים לעשות (לאסוף, לשדרג), עם הרבה גאדג'טים שפותחים לך יותר את העולם, והעולם עמוס בחידות מבריקות. ממש מבריקות. המשחק עם החידות הכי טובות הדור ששיחקתי. כן, יותר ממשחק הזלדה האחרון. וגם האקשן מעולה. הפתעת השנה מבחינתי.

משחק מדהים, אני פשוט מת עליו. אבל החידות הכי טובות? באמת? כלומר הן היו סבירות אבל כל כך קלות ודי סתמיות לרוב שמוזר לי שאתה מתלהב מהחידות שלו כל כך. כלומר בלינג למשל חשב שהן היו יותר טובות באנצ'רטד ולאנצ'רטד יש חידות בזויות, בטוח לא משהו שאפילו שווה להתחיל להשוות לאלה של VALVE או נינטנדו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 יולי 2013, 10:41

DrKeo כתב:משחק מדהים, אני פשוט מת עליו. אבל החידות הכי טובות? באמת? כלומר הן היו סבירות אבל כל כך קלות ודי סתמיות לרוב שמוזר לי שאתה מתלהב מהחידות שלו כל כך. כלומר בלינג למשל חשב שהן היו יותר טובות באנצ'רטד ולאנצ'רטד יש חידות בזויות, בטוח לא משהו שאפילו שווה להתחיל להשוות לאלה של VALVE או נינטנדו.

כנראה לא הבנת אותי,בשני המשחקים החידות נורא בסיסיות ומוסיפות אולי מעט פלפל אבל לא יותר,רק אמרתי שבאנצ'רטד הן משתלבות בצורה הרבה יותר יפה בסיפור ובעולם,ב TR סתם זרקו לך כמה קברים צדדיים מתוך איזה חובה כלפי המורשת,באנצ'רטד אתה פותר חידה די בזויה כדבריך אבל היא חלק מהסיפור ואחרי שאתה פותר אותה אתה מגלה שהחפץ העתיק נמצא בכלל בנאפאל וכו'.
כל החוויה יותר cohesive מהבחינה הזו באנצ'רטד והחידות משרתות theme מסויים כרודף אוצרות,ב TR אמרו לעצמם שצריך חידות אז בוא נשים.

וגם אני תהיתי בת'רד של TOMB RAIDER על מה רונן מדבר עם הגאונות של החידות,אפילו אמרתי לו שהוא לגמרי הורס את כל ההייפ שהוא בונה פה עם הגאונות והיצירתיות של החידות של זלדה אם זו התגובה שלו כלפי החידות של TR,מצאתי את ההתלהבות שלו מאוד מוזרה ובאותו רגע תהיתי לעצמי אם באמת זלדה מבריק כל כך או שרונן מגזים כמו שהוא עושה עכשיו עם TR.
מה שמוזר זה שהוא לא מחזיק במיוחד מפורטל,בטח הוא לא דיבר עליו אף פעם באותה רמה של התלהבות ושם החידות הכי בסיסיות יותר מבריקות ויצירתיות מכל סדרת אנצ'רטד ו TR ביחד.

לפותח הת'רד,אני מסכים עם רונן,אם אהבת את אנצ'רטד אתה חייב לעצמך את TR,הוא משחק מעולה,אחד המהנים של הדור הזה.
רק שים לב שהוא צריך לעלות גרושים,זה בין המשחקים שהכי נחרשים במבצעים ברשת,שאחותך לא תקנה אותו במחיר יקר מדי.

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 17 יולי 2013, 22:54

ביושוק אינפינט, משחק פשוט מדהים.
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 18 יולי 2013, 01:33

אז אחרי שסיימתי את ביושוק אינפיניט, תשיג אותו. עכשיו.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
~God-of-War~
Padawan

הודעהעל ידי ~God-of-War~ » 18 יולי 2013, 13:24

אני עוד לא סיימתי את ביושוק 2 ואני לא בטוח שאני אוהב אותו מאחותי בלונדון אני אבקש את la noire ומאבא בברצלונה אני אבקש את טומב ריידר (:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יולי 2013, 09:14

Nigga כתב:טומב ריידר אכן יותר טוב מאנצ'רטד 1 אבל לא מגיע לקרסוליים של אנצ'רטד 2.
ואין לי מושג איך נהנת מטומב ריידר יותר מאשר משחק הדור (TLoU).

TR משחק הרבה יותר טוב מאנצ'רטד 2 אבל אין ספק שהוא לא מגיע לקרסוליים של רגעי הWOW שהיו באנצ'רטד 2.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 יולי 2013, 12:28

DrKeo כתב:TR משחק הרבה יותר טוב מאנצ'רטד 2 אבל אין ספק שהוא לא מגיע לקרסוליים של רגעי הWOW שהיו באנצ'רטד 2.

איזו הגזמה,"הרבה יותר טוב",מקסימום עושה כמה דברים יותר טוב,אין פה משהו שהוא הרבה,לא מצד אף אחד מהצדדים,חוץ מה SET PIECES והעלילה והעולם של אנצ'רטד אולי :P

סמל אישי של המשתמש
~God-of-War~
Padawan

הודעהעל ידי ~God-of-War~ » 20 יולי 2013, 12:36

שמעתי שהמולטי שלו פשוט זוועה זה נכון? הכוונה לTR (הסינגל נראה פשוט עם עבודה נדירה אני עדיין אקנה את המשחק אבל אתייחס אליו כאל משחק סינגל אם המולטי לא טוב)
הסדר עדיפויות שלי כרגע הוא כזה:
1. LA noire
2. Skyrim
3.Tomb rider
לפי דעתי הסבירות שאשיג את שלושתם בתקופה הקרובה היא בערך של 60-70 אחוז אבל גם אם אבא לא יצליח להביא לי את השניים האחרונים אני פשוט אקנה את השלישי...

סמל אישי של המשתמש
~God-of-War~
Padawan

הודעהעל ידי ~God-of-War~ » 20 יולי 2013, 12:36

שמעתי שהמולטי שלו פשוט זוועה זה נכון? הכוונה לTR (הסינגל נראה פשוט עם עבודה נדירה אני עדיין אקנה את המשחק אבל אתייחס אליו כאל משחק סינגל אם המולטי לא טוב)
הסדר עדיפויות שלי כרגע הוא כזה:
1. LA noire
2. Skyrim
3.Tomb rider
לפי דעתי הסבירות שאשיג את שלושתם בתקופה הקרובה היא בערך של 60-70 אחוז אבל גם אם אבא לא יצליח להביא לי את השניים האחרונים אני פשוט אקנה את השלישי...

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 יולי 2013, 12:50

המולטי שלו איום ונורא,הבעיה היא לא שהוא נדוש וחיקוי של 99 אחוז מהמשחקים בסגון ובעיקר של אנצ'רטד,אלא שהוא חיקוי נורא ואיום,רמת הפקה ממש גרועה כאילו פותח ע"י צוות מסוג ג',לא עומד בכלל בסטנדרטים של הליטוש של הסינגל,שזה ממש מוזר כי הבנתי שאת המולטי פיתחו החבר'ה של דאוס אקס.
בקיצור מולטי גרוע מאוד ואל תקח אותו בחשבון בשיקולים שלך.

ועל l.a noire אישית שמעתי דברים לא הכי טובים,שהוא רפטטיבי,שהמערכת חקירה גרועה וכו',תבדוק את זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יולי 2013, 21:01

bling כתב:איזו הגזמה,"הרבה יותר טוב",מקסימום עושה כמה דברים יותר טוב,אין פה משהו שהוא הרבה,לא מצד אף אחד מהצדדים,חוץ מה SET PIECES והעלילה והעולם של אנצ'רטד אולי :P

אני חושב שהשילוב של השלבים הפתוחים, הפלטפורמה היותר טובה, המערכת קרב היותר טובה, החקירה עם מערכת השדרוג וה"בטמניזציה" (האמת שקצת מפריע לי שאומרים את זה כי זאת בעצם "מטרוידיזציה" שעשה את זה 25 שנים קודם) והחידות הטובות יותר פשוט עושים משחק הרבה יותר טוב, לדעתי לפחות. כן, העלילה והעולם והסט פיסס באנצ'רטד הם פשוט עולמות מעל המשחק הזה אבל הגיימפליי עצמו? אני חושב שיש בינהם הפרש די גדול. זה לא שיש מערכת קרב קצת יותר טובה ומערכת פלטפורמה קצת יותר טובה וזה מה שעושה את הגיימפליי של TR טוב יותר, זה שיש מסביב עולם כמעט פתוח ומערכות סטייל בטמן פשוט משדרגות אותו עוד רמה מעל ומגדילים את ההפרש.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 יולי 2013, 13:02

LAN הוא משחק של 79 כזה לדעתי.. כמעט מצליח לטפס לליגה הבכירה, אבל יש דברים שעוצרים בעדו, שהם בין היתר עולם ''פתוח'' משעמם, מערכת חקירה לא הכי עקבית בעולם, ודי הרבה ''פשעים'' משמימים...
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 יולי 2013, 14:40

DrKeo כתב:אני חושב שהשילוב של השלבים הפתוחים, הפלטפורמה היותר טובה, המערכת קרב היותר טובה, החקירה עם מערכת השדרוג וה"בטמניזציה" (האמת שקצת מפריע לי שאומרים את זה כי זאת בעצם "מטרוידיזציה" שעשה את זה 25 שנים קודם) והחידות הטובות יותר פשוט עושים משחק הרבה יותר טוב, לדעתי לפחות. כן, העלילה והעולם והסט פיסס באנצ'רטד הם פשוט עולמות מעל המשחק הזה אבל הגיימפליי עצמו? אני חושב שיש בינהם הפרש די גדול. זה לא שיש מערכת קרב קצת יותר טובה ומערכת פלטפורמה קצת יותר טובה וזה מה שעושה את הגיימפליי של TR טוב יותר, זה שיש מסביב עולם כמעט פתוח ומערכות סטייל בטמן פשוט משדרגות אותו עוד רמה מעל ומגדילים את ההפרש.

החידות לא במיוחד טובות יותר,והן בטח עשויות פחות טוב בהקשר ל theme של המשחק (כבר עברנו על זה),מערכת הפלטפורמינג לא שונה במיוחד,יש לך אולי את המקוש שמטפסים איתו שמביא קצת גיוון אבל בשניהם היא אוטומטית ומודבקת ונדיר שאפשר להיכשל איתה,מערכת הקרב מסכים שטובה יותר ,היא באמת כיפית יותר,משהו באנימציה ובירי ובכל הדם,אין ספק שמוסיף.
חוץ מזה אתה אמרת משחק הרבה יותר טוב,כל ה set pieces עולם,עלילה כתיבה זה גם חלק ממשחק ושם TR מפגר בצורה מסכנה ובגלל זה החוויה שלו בסופו של דבר מרגישה פחות משמעותית וזכירה,אתה שוכח גם שלאנצ'רטד 2 הפייסינג בין הטובים בדור הזה (למרות שגם של TR לא רע),בסופו של דבר יש כמה מכניקות ש TR מצטיין מעל אנצ'רטד והחופש הקצת רחב יותר שמציע זה בהחלט פלוס לא קטן,אבל יש דברים אחרים שמטים את הפער לטובת אנצ'רטד לדעתי,אבל לי באופן אישי זה נראה מוגזמם לאמר שבגלל ש TR עושה כמה מכניקות טוב יותר הוא משחק טוב בהרבה,יש לו עוד דרך ארוכה כדי להיות עד כדי כך טוב כדי שיעבור את אנצ'רטד 2 בהרבה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יולי 2013, 16:01

bling כתב:החידות לא במיוחד טובות יותר,והן בטח עשויות פחות טוב בהקשר ל theme של המשחק (כבר עברנו על זה),מערכת הפלטפורמינג לא שונה במיוחד,יש לך אולי את המקוש שמטפסים איתו שמביא קצת גיוון אבל בשניהם היא אוטומטית ומודבקת ונדיר שאפשר להיכשל איתה,מערכת הקרב מסכים שטובה יותר ,היא באמת כיפית יותר,משהו באנימציה ובירי ובכל הדם,אין ספק שמוסיף.
חוץ מזה אתה אמרת משחק הרבה יותר טוב,כל ה set pieces עולם,עלילה כתיבה זה גם חלק ממשחק ושם TR מפגר בצורה מסכנה ובגלל זה החוויה שלו בסופו של דבר מרגישה פחות משמעותית וזכירה,אתה שוכח גם שלאנצ'רטד 2 הפייסינג בין הטובים בדור הזה (למרות שגם של TR לא רע),בסופו של דבר יש כמה מכניקות ש TR מצטיין מעל אנצ'רטד והחופש הקצת רחב יותר שמציע זה בהחלט פלוס לא קטן,אבל יש דברים אחרים שמטים את הפער לטובת אנצ'רטד לדעתי,אבל לי באופן אישי זה נראה מוגזמם לאמר שבגלל ש TR עושה כמה מכניקות טוב יותר הוא משחק טוב בהרבה,יש לו עוד דרך ארוכה כדי להיות עד כדי כך טוב כדי שיעבור את אנצ'רטד 2 בהרבה.

כל אחד והכיוון שהוא מעדיף, אני הרגשתי שהיתרונות של tr עולים על היתרונות של אנצ׳רטד ונוצרה אצלי חוויה הרבה יותר חזקה ממנו. לפעמים הגיימפליי עושה לך את זה, לפעמים העלילה (למשל ביושוק האחרון), במקרה הזה הגיימפליי של tr עשה לי את זה יותר מהעלילה והתסרוט של אנצ׳רטד.

בנושא. הפלטפורמה אני חייב להגיד שאני לא מסכים. דבר ראשון היא מרגישה יותר זורמת ודורשת טיפה יותר אקטיביות מאנצ׳רטד. דבר שני הייתה שם הרבה יותר שליטה אוירית וחופש בפלטפורה כך שהרגשתי הרבה יותר חופשי בה. באנצ׳רטד הפלטפורמה לרוב זה פשוט מסלול מקובע מראש שמוביל אותך במסדרון מa לb בלי שום אופציה. דרייק הרים יד כשכיוונת את הסטיק ימינה? זה אומר שתלחץ על x ואתה שם ואתה גם בכיוון הנכון. בTr הרגשת שהיה לך יותר חופש גם בבחירה לאיפה תקפוץ (בדרך כלל הייתה יותר מדרך אחת להגיע לכל פלטפורמה) וגם הרגשת קצת יותר חופש בפלטפורמה עצמה, זה כאילו הרגיש פחות ״נדבק אוטומטית בלי שום מאמץ או טכניקה״ מאנצ׳רטד. אבל מה שאני חושב שבאמת עשה את ההבדל בפלטפורמה הוא זה שיש המון דברי פלטפורמה לעשות איתם אנטרקציה, שטח גדול לחקור ובסופו של דבר הרגשת כאילו הפלטפורמה היא כלי בשבילך לחקור את הסביבה. אתה רואה איזה ארגז עם עץ גבוה, אתה מתחיל לחפש דרכי גישה, בדרך כלל הן אפילו דרכים מרובות, ואז אתה מתחיל לבצע פלטפורמה בצורה הרבה יותר חופשית שמרגישה כאילו היא בחירה שלך ולא כמו ״הסלע הבא שהמעצב בחר לי״. וכל זה בניגוד לאנצ׳רטד ששם זה תמיד ״הנה אתה, הנה המשך המסדרון, קפץ לך והמערכת הדביקה כבר תעשה את שלה״. כלומר הפלטפורמה עצמה ממש דומה בינהם, אם תקח את דרייק לשלב של tr או תקח את לארה לשלב של אנצ׳רטד הם יתנהגו מאוד דומה, אבל השלבים עצמם הם מה שעשו את ההבדל. בנוסף לכל זה, החזרה לאזורים שהיית בהם עם כלים מתקדמים יותר אפילו גרמה לך להרגשה של חופש גדולה יותר. בפעם הראשונה שלך באזור טפסת על ההר בעזרת המון פלטפורמה ופיתולים, בפעם השניה היה לך את הגרזן טיפוס ועשית את זה בחצי זמן בעזרת מצוקים צמודים ובפעם השלישית הגעת עם החץ וקשת והגלגלת הממונעת ופשוט ירית חץ לראש הצוק ועפת לשם תוך שתי שניות. החופש (היחסי), זה מה שגרם לפלטפורמה של tr להרגיש הרבה יותר טוב.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 יולי 2013, 17:06

DrKeo כתב:כל אחד והכיוון שהוא מעדיף, אני הרגשתי שהיתרונות של tr עולים על היתרונות של אנצ׳רטד ונוצרה אצלי חוויה הרבה יותר חזקה ממנו. לפעמים הגיימפליי עושה לך את זה, לפעמים העלילה (למשל ביושוק האחרון), במקרה הזה הגיימפליי של tr עשה לי את זה יותר מהעלילה והתסרוט של אנצ׳רטד.

בנושא. הפלטפורמה אני חייב להגיד שאני לא מסכים. דבר ראשון היא מרגישה יותר זורמת ודורשת טיפה יותר אקטיביות מאנצ׳רטד. דבר שני הייתה שם הרבה יותר שליטה אוירית וחופש בפלטפורה כך שהרגשתי הרבה יותר חופשי בה. באנצ׳רטד הפלטפורמה לרוב זה פשוט מסלול מקובע מראש שמוביל אותך במסדרון מa לb בלי שום אופציה. דרייק הרים יד כשכיוונת את הסטיק ימינה? זה אומר שתלחץ על x ואתה שם ואתה גם בכיוון הנכון. בTr הרגשת שהיה לך יותר חופש גם בבחירה לאיפה תקפוץ (בדרך כלל הייתה יותר מדרך אחת להגיע לכל פלטפורמה) וגם הרגשת קצת יותר חופש בפלטפורמה עצמה, זה כאילו הרגיש פחות ״נדבק אוטומטית בלי שום מאמץ או טכניקה״ מאנצ׳רטד. אבל מה שאני חושב שבאמת עשה את ההבדל בפלטפורמה הוא זה שיש המון דברי פלטפורמה לעשות איתם אנטרקציה, שטח גדול לחקור ובסופו של דבר הרגשת כאילו הפלטפורמה היא כלי בשבילך לחקור את הסביבה. אתה רואה איזה ארגז עם עץ גבוה, אתה מתחיל לחפש דרכי גישה, בדרך כלל הן אפילו דרכים מרובות, ואז אתה מתחיל לבצע פלטפורמה בצורה הרבה יותר חופשית שמרגישה כאילו היא בחירה שלך ולא כמו ״הסלע הבא שהמעצב בחר לי״. וכל זה בניגוד לאנצ׳רטד ששם זה תמיד ״הנה אתה, הנה המשך המסדרון, קפץ לך והמערכת הדביקה כבר תעשה את שלה״. כלומר הפלטפורמה עצמה ממש דומה בינהם, אם תקח את דרייק לשלב של tr או תקח את לארה לשלב של אנצ׳רטד הם יתנהגו מאוד דומה, אבל השלבים עצמם הם מה שעשו את ההבדל. בנוסף לכל זה, החזרה לאזורים שהיית בהם עם כלים מתקדמים יותר אפילו גרמה לך להרגשה של חופש גדולה יותר. בפעם הראשונה שלך באזור טפסת על ההר בעזרת המון פלטפורמה ופיתולים, בפעם השניה היה לך את הגרזן טיפוס ועשית את זה בחצי זמן בעזרת מצוקים צמודים ובפעם השלישית הגעת עם החץ וקשת והגלגלת הממונעת ופשוט ירית חץ לראש הצוק ועפת לשם תוך שתי שניות. החופש (היחסי), זה מה שגרם לפלטפורמה של tr להרגיש הרבה יותר טוב.

אתה יודע מה?
אני מסכים עם כל מה שאמרת פה,התכוונתי יותר למכניקת הפלטפורמה ברמה הטכנית שהיא כמעט זהה,אבל זה נכון שבזכות הסביבה והפתיחות של המשחק היא יותר פתוחה וכתוצאה מזה מגוונת יותר.
אני מבין אותך ואפשר לאמר שמסכים עם ההודעה חוץ מהמסקנה שלך בעקבותיה שאתה חושב ש TR טוב מ U2,הדברים שהיו פחות חשובים לך לי היו יותר משמעותיים,הרבה מהקסם של אנצ'רטד זה העולם,הדמויות והכתיבה,וה set pieces הללו בשנת 2009 היו הדבר הכי פסיכי שיש וכל אלו יוצרים בסופו של דבר חוויה חזקה ומשמעותית יותר עבורי,לך זה היה אחרת,סבבה,כל אחד וטעמו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יולי 2013, 17:14

bling כתב:אתה יודע מה?
אני מסכים עם כל מה שאמרת פה,התכוונתי יותר למכניקת הפלטפורמה ברמה הטכנית שהיא כמעט זהה,אבל זה נכון שבזכות הסביבה והפתיחות של המשחק היא יותר פתוחה וכתוצאה מזה מגוונת יותר.
אני מבין אותך ואפשר לאמר שמסכים עם ההודעה חוץ מהמסקנה שלך בעקבותיה שאתה חושב ש TR טוב מ U2,הדברים שהיו פחות חשובים לך לי היו יותר משמעותיים,הרבה מהקסם של אנצ'רטד זה העולם,הדמויות והכתיבה,וה set pieces הללו בשנת 2009 היו הדבר הכי פסיכי שיש וכל אלו יוצרים בסופו של דבר חוויה חזקה ומשמעותית יותר עבורי,לך זה היה אחרת,סבבה,כל אחד וטעמו :)

אני גם מסכים עם כל מה שאמרת בהודעה הזאת, פשוט כנראה שצדדים שונים של שני המשחקים פנו לטעם שלנו אחרת זה הכל. זה הויכוח הכי מנומס שהיה לי אי פעם בפורום, אני נותן לך BAN.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 יולי 2013, 17:42

DrKeo כתב:אני גם מסכים עם כל מה שאמרת בהודעה הזאת, פשוט כנראה שצדדים שונים של שני המשחקים פנו לטעם שלנו אחרת זה הכל. זה הויכוח הכי מנומס שהיה לי אי פעם בפורום, אני נותן לך BAN.

הויכוח הזה באמת מחליא אותי,יותר מדי מתוק והרמוני ותרבותי ונחמד,רונן זרוק פה איזה עצם :D

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 יולי 2013, 18:39

אולי תקחו חדר? מה נסגר איתכם? אין הודעה שעוקצת את המשתמש האחר באופן אישי בכל הדיון הזה?! תתביישו לכם.

הניסיון של עם TR מועט יחסית (אני צריך לחזור אליו, באמת), אבל כל מה שנדב תיאר זה מה שאני חוויתי (רק בלי הגלגלת הממונעת) וגם עבורי זה היווה פאקטור יותר חשוב מהסצינות המאוד מוצלחות באנצ'רטד.
בכלל, מה שעושה את TR עבורי זה שמכאניקות המשחק טובות כמו באנצ'רטד 2, או יותר והעולם הרבה יותר גמיש ודינמי. עיצוב השלבים שם מאוד מוצלח, בזכות כל האלמנטים שהם השאילו ממטרויד ודומיו. יש שם המון דברים קטנים שחסרים באנצ'רטד, כמו הרבה מכסות הריסים, מנורות שמן שאפשר לשרוף בעזרתן את האויבים ודברים כאלה.
באנצ'רטד בכלל ובאנצ'רטד 2 בפרט, עיצוב השלבים הרבה יותר סגור והרבה פחות דינמי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
~God-of-War~
Padawan

הודעהעל ידי ~God-of-War~ » 22 יולי 2013, 02:24

דווקא הוא היה נראה מגניב מכל מיני סרטונים שראיתי LAN לא משחק טוב לדעתכם?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 יולי 2013, 22:08

~God-of-War~ כתב:דווקא הוא היה נראה מגניב מכל מיני סרטונים שראיתי LAN לא משחק טוב לדעתכם?

לדעתי הוא מצוין. סיפור מאוד מוצלח. עושה שימוש ממש מגניב וחדשני בטכנולוגיית זיהוי פנים. השחקנים בו נורא מוצלחים. החידות בו מעניינות (ברוב המקרים) וכיף לחקור ולמצוא פתרונות לכל מיני פשעים (ואפשר לטעות בפתרון, כולל השלכות להמשך המשחק).

אם לא תצפה למשחק עולם פתוח (כי העולם הפתוח שלו הוא לא שום דבר, חוץ מתפאורה בדרך לפשע הבא שצריך לפתור), אז הוא בהחלט שווה את הזמן ואת הכסף.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 03 אוגוסט 2013, 03:52

~God-of-War~ כתב:אני עוד לא סיימתי את ביושוק 2 ואני לא בטוח שאני אוהב אותו מאחותי בלונדון אני אבקש את la noire ומאבא בברצלונה אני אבקש את טומב ריידר (:

זה בסדר, גם אני פחות התחברתי אל שני המשחקים הראשונים בסדרה.
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 03 אוגוסט 2013, 04:35

infected aviad כתב:זה בסדר, גם אני פחות התחברתי אל שני המשחקים הראשונים בסדרה.

על מה אתם מדברים?? :)
אני ממש התלהבתי מהראשון, שיחקתי אחריו באינפיניט (שגם היה מצויין), ושלשום התחלתי את ביושוק שתיים והאווירה בו פשוט מדהימה (טוב נו, Rapture)
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 03 אוגוסט 2013, 10:55

ShiTDemoN כתב:על מה אתם מדברים?? :)
אני ממש התלהבתי מהראשון, שיחקתי אחריו באינפיניט (שגם היה מצויין), ושלשום התחלתי את ביושוק שתיים והאווירה בו פשוט מדהימה (טוב נו, Rapture)

זה לא שלא אהבתי אותם, אבל כן פחות התחברתי אליהם והיו לי חששות לפני שקניתי את אינפיניט.
תמונה

תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 80 אורחים