Gamescom 2013 - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

Re: Gamescom 2013 - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Fanta » 20 אוגוסט 2013, 12:53

נערך לאחרונה על ידי Fanta ב 20 אוגוסט 2013, 12:53, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 אוגוסט 2013, 12:53

swiss-the-engine כתב:אז בסוף יש באנדל.... לא הבנתי אם זה כל PRE ORDER... כלומר אם זה תקף לפרי אורדר של באנדל עם COD.

@בלינג - מעולם לא נתקלתי בבאנדל שהעלה את המחיר של הקונסולה. באנדל תמיד מגיע עם המשחק (או משחקים) המדובר בחינם. כמובן שזה תקף רק לגבי באנדל רשמי של סוני/מיק ולא באנגל שחנות החליטה לעשות על דעת עצמה.

ככה אני הבנתי:
יש באנדל עם COD, שכל אחד יכול לקנות.
כל מי שעושה הזמנה מוקדמת לONE (אני מניח שזה כולל, גם את הבאנדלים של COD, אם יהיה להם הזמנה מוקדמת), יקבל את פיפ"א 14, בחינם (בטח קוד הורדה).

בלינג, לא כל אחד יקבל את COD - רק מה שיקנה את הבאנדל עם COD.
אני מתאר לעצמי שנראה באנדלים דומים גם לPS4.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 אוגוסט 2013, 12:55

Nucleus_Dawn כתב:
ככה אני הבנתי:
יש באנדל עם COD, שכל אחד יכול לקנות.
כל מי שעושה הזמנה מוקדמת לONE (אני מניח שזה כולל, גם את הבאנדלים של COD, אם יהיה להם הזמנה מוקדמת), יקבל את פיפ"א 14, בחינם (בטח קוד הורדה).

בלינג, לא כל אחד יקבל את COD - רק מה שיקנה את הבאנדל עם COD.
אני מתאר לעצמי שנראה באנדלים דומים גם לPS4.

אבל אם זה אותו מחיר למה שלא כל אחד יקנה את הבאנדל הזה,כולל אנשים שלא אכפת להם מ COD.
אתה חושב שלא יהיו מספיק יחידות שלו?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 20 אוגוסט 2013, 12:57

אני מצפה שתצלבו את CVG וMCV כפי שאתם צולבים אינסיידרים על כך שהם טעו. פיפא מצורף רק לפרי-אורדרס עד גמר המלאי זה שונה ובעל אימפקט אחר לגמרי מאשר באנדל עם המשחק שיוצע למשך תקופת השיגור. ואם לומר את האמת, כנראה שמצב ההזמנות המוקדמות לא מזהיר שהם היו צריכים לשלוף כזה דבר ולשלם סכום נכבד בשביל להבטיח את המשחק.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 אוגוסט 2013, 13:01

Kazz כתב:אני מצפה שתצלבו את CVG וMCV כפי שאתם צולבים אינסיידרים על כך שהם טעו. פיפא מצורף רק לפרי-אורדרס עד גמר המלאי זה שונה ובעל אימפקט אחר לגמרי מאשר באנדל עם המשחק שיוצע למשך תקופת השיגור. ואם לומר את האמת, כנראה שמצב ההזמנות המוקדמות לא מזהיר שהם היו צריכים לשלוף כזה דבר ולשלם סכום נכבד בשביל להבטיח את המשחק.

אף אחד לא צולב אינסיידרים. אנחנו פשוט לא מציבים אותם באור הזרקורים ומלקטים כל מילה שלהם, כאילו היתה גרגר זהב בנהר של חרא.
אנחנו יודעים שהם טועים רוב הזמן ואנחנו מתייחסים לשמועות שלהם באותו ביטול שבו אנחנו מתייחסים לשמועות של כל אתר חדשות. אתרי החדשות גם מתאמצים מאוד להדגיש מתי מדובר בשמועה ומתי מדובר במשהו ידוע. האינסיידרים שלך, לא. הם גם לא נוהגים לזרוק כל פיסת מידע רנדומלית שהם ממציאים לקיר ומחכים לראות מה ידבק, כדי ליצור לעצמם שם של מישהו אמין.

---

בלינג, כן. אין ספק שלא יהיה מספיק. הONE (והPS4) יהיו בחוסרים עד שנה הבאה, אז בטוח שבאנדל כזה או אחר יהיו בחוסרים גם כן.
אני מניח שמייקרוסופט יתאמצו מאוד לדאוג שמי שרוצה את הבאנדל של COD, יוכל למצוא אותו, אבל בזמן השקה (שהיא לא אסון קולוסאלי), אף פעם אין מספיק לכולם.

---

מעניין:
Ryse coop on show, not a QTE to be seen
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 אוגוסט 2013, 13:05

The Devision הוכרז ל PC:

נו זה שם חותמת די סופית שמה שראינו לא היתה גרסת הפס4.

והנה הטריילר של הסמארטגלאס שהראו-

סליחה אבל זה נראה גרוע ברמות קשות.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 20 אוגוסט 2013, 13:09, נערך פעם 1 בסך הכל.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 20 אוגוסט 2013, 13:09

כן, ברור. כי אם אני אמציא משהו מהתחת ואקווה שזה יהיה נכון זו ממש המתכונת כדי ליצור אמינות ואחוז דיוק גבוה שימנע ממני להיות נלעג ולקבל באן.

_

הבאנדל של פיפא אפילו יותר הזוי. "עד גמר המלאי" - אבל זה קוד הורדה למשחק. על איזה מלאי אתם מדברים?

_

חח, הדויזיה. שוקינג ניוז.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 20 אוגוסט 2013, 13:13

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 אוגוסט 2013, 13:19

ירידה חדה בגראפיקה של רייז במולטי.

והמולטי עצמו מזכיר את של GOW האחרון,אני אישית לא התחברתי לזה כל כך.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 20 אוגוסט 2013, 13:29

ליין-אפ ההשקה: http://news.xbox.com/2013/08/gamescom-launch

רק לא ברור לי למתי בדיוק הם שומרים את תאריך יציאת הקונסולה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 אוגוסט 2013, 13:30

ירידה חדה באיכות? זה פשוט גיימפליי טהור ולא דמו סינמטי שמורכב מגיימפליי שחתכו וקיצרu אותו. עדין נראה כמו המשחק הכי מרשים גרפית, לדור הבא, לצד המשחק של רמדי (שהוא עם כוכבית).
מעבר לז'אנר, לא ברור לי ההשוואה למולטי של GOW. פה מדובר במצב משחק קו אופ, שמזכיר horde mode עם משימות ושינויים בזירה. בGOW זה מולטיפלייר תחרותי. מאוד שונה.

----

קאז, מה שאתה אומר ממש לא ברור לי. בגלל זה אני לא מעריץ את CBOAT, כמוך. זה בדיוק מה שהוא עושה וכנראה שלך זה מספיק בשביל ליצור אמינות. אחוז דיוק גבוה, אין לו. הוא בהחלט נלעג. זה שהוא לא קיבל באן זה תעודת עניות לניאו גאף ולא שום דבר מעבר. רק על איך שהוא כותב, צריך להעיף אותו לכל הרוחות. זה שהוא מציף את הפורומים שם בשמועות שהרבה מהן מתבררות כלא נכונות, זה זניח, לעומת סגנון הכתיבה האידיוטי (והעמום באופן מכוון) שלו.

ל"עד גמר המלאי" יש שם מאוד יפה. קוראים לזה "כיסוי תחת".
זה כמו שמייקרוסופט אמרו שXBL יתמך רק בחלק מהמדינות באופן רשמי ואף אחד לא אמר מפורשות, עד לאחרונה, שאפשר לשחק בקונסולה גם מחוץ למדינות האלו. יש כל כך הרבה אנשים ארסיים, מוטים וסתם משועממים באינטרנט, שמייקרוסופט ממש הרגישה צורך להבהיר את זה לפני כמה ימים, למרות שהיה ברור מאליו שיהיה אפשר לשחק גם במדינות שבהן הXBL לא נתמך, בדיוק כמו שהיה אפשר עם ה360.
תפסיק עם הקונספירציות שלך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 אוגוסט 2013, 13:35

פייבל לג'נדס משתמש בUE4.

Lionhead wants to make the best Fable, prequel to series. Running on Unreal Engine 4
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 אוגוסט 2013, 13:39

אתה צוחק קאוטיק?
הוא ממש לא נראה מרשים גראפית במולטי ובטח לא מתקרב להכי מרשים,ומה הקשר לגיימפליי טהור,גיימפליי טהור אמור להראות פחות טוב?
אכן יש ירידה באיכות הגראפית ביחס לגיימפליי של הסינגל ובאופן כללי הטריילר הזה לא השאיר עלי רושם טוב.

וכן זה לא אותו דבר כמו GOW מבחינת זה שמדובר במצב הורד לעומת תחרותי,אבל יותר דיברתי על הגיימפליי עצמו של ההאק אנד סלאש עם המלכודות אש וכל זה,מזכיר לי את GOW.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 אוגוסט 2013, 13:42

bling כתב:אתה צוחק קאוטיק?
הוא ממש לא נראה מרשים גראפית במולטי ובטח לא מתקרב להכי מרשים,ומה הקשר לגיימפליי טהור,גיימפליי טהור אמור להראות פחות טוב?
אכן יש ירידה באיכות הגראפית ביחס לגיימפליי של הסינגל ובאופן כללי הטריילר הזה לא השאיר עלי רושם טוב.

וכן זה לא אותו דבר כמו GOW מבחינת זה שמדובר במצב הורד לעומת תחרותי,אבל יותר דיברתי על הגיימפליי עצמו של ההאק אנד סלאש עם המלכודות אש וכל זה,מזכיר לי את GOW.

כמובן שגיימפליי טהור נראה פחות טוב... אתה אמרת זאת בצעמך שוב ושוב עם מה שאתה חושב על טריילרים של משחקי מכוניות. אני גם בטוח שאמרת זאת על הטריילר שהיה למשחק UFC החדש. קיצר אתה גם חושב ככה אז לא כל כך מובן למה אתה מתפלא ממה ששחר אמר.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 אוגוסט 2013, 13:46

bling כתב:אתה צוחק קאוטיק?

לא. אני לא צוחק. המשחק נראה מרשים, כמו קודם. האנימציות היו קצת off פה ושם. אני חושב שזיהיתי גם בעיות FPS. זו התוצאה של גיימפליי טהור, לעומת חיתוך עומק של משחק (כמו הסרטונים הראשונים של טומב ריידר, למשל).
מבחינת רמת הפירוט, האפקטים (DOF, תאורה וכן הלאה) המשחק עדין נראה נהדר וברמה מעל כל שאר הדברים שראינו.

כמו שאמרתי, מעבר לז'אנר, אין בכלל דימיון למולטי של GOW.
גם אני לא התחברתי לGOW החדש (למולטי, או לסינגל), אבל זה בעיקר כי הסדרה עייפה אותי כבר ושהוא לא היה שונה בכלום מGOW3.

---

ראיתי עכשיו את הסרטון של האפליקציה של Division. נראה ממש מגניב. הם יהיו מאוד חכמים, אם הם יאפשרו לכל מי שרוצה להשתמש בזה בחינם, גם אם הוא לא קנה את המשחק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 אוגוסט 2013, 13:46

swiss-the-engine כתב:כמובן שגיימפליי טהור נראה פחות טוב... אתה אמרת זאת בצעמך שוב ושוב עם מה שאתה חושב על טריילרים של משחקי מכוניות. אני גם בטוח שאמרת זאת על הטריילר שהיה למשחק UFC החדש. קיצר אתה גם חושב ככה אז לא כל כך מובן למה אתה מתפלא ממה ששחר אמר.

מה הקשר למשחקי מכוניות,שם הם דופקים טריילרים ערוכים עם כל מני זוויות משונות ו AA מפוצץ שנראה שיצא ממצב הריפליי בכלל.

את RYSE ראינו ב E3 בהדגמת טריילר ארוכה ואותנטית ללא עריכות ועם גיימפליי טהור,לא מבין על מה אתם מדברים בכלל.
גם התגובה שקיבלה הכי הרבה לייקים ביוטיוב אומרת שזה נראה הרבה פחות טוב מ E3,לא מבין מה הויכוח וגם זה לא טראגי במיוחד,אז המולטי נראה הרבה פחות טוב מהסינגל,לא ביג דיל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 אוגוסט 2013, 13:51

bling כתב:
מה הקשר למשחקי מכוניות,שם הם דופקים טריילרים ערוכים עם כל מני זוויות משונות ו AA מפוצץ שנראה שיצא ממצב הריפליי בכלל.

את RYSE ראינו ב E3 בהדגמת טריילר ארוכה ואותנטית ללא עריכות ועם גיימפליי טהור,לא מבין על מה אתם מדברים בכלל.
גם התגובה שקיבלה הכי הרבה לייקים ביוטיוב אומרת שזה נראה הרבה פחות טוב מ E3,לא מבין מה הויכוח וגם זה לא טראגי במיוחד,אז המולטי נראה הרבה פחות טוב מהסינגל,לא ביג דיל.

ממש לא ראינו גיימפליי טהור בE3. ראינו חתך רוחב של המשחק, בו הקרבות היו קצרים בהרבה ודילגו באופן כמעט מיידי לQTE של ההריגה, ללא HUD ועם זוויות צילום סינמטיות.

התגובה שקיבלה הכי הרבה לייקים ביוטיוב אומרת משהו שלילי?! Well, I'll be damned. אז זה בטוח נכון.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 אוגוסט 2013, 13:55

Nucleus_Dawn כתב:
ממש לא ראינו גיימפליי טהור בE3. ראינו חתך רוחב של המשחק, בו הקרבות היו קצרים בהרבה ודילגו באופן כמעט מיידי לQTE של ההריגה, ללא HUD ועם זוויות צילום סינמטיות.

התגובה שקיבלה הכי הרבה לייקים ביוטיוב אומרת משהו שלילי?! Well, I'll be damned. אז זה בטוח נכון.

יש עוד הדגמות של RYSE מ E3 שאנשים משחקים בהם בצורה חופשית,זה גיימפליי טהור,זווית המצלמה הסינמטית הגיונית כשאתה מבצע מהלך סיום,למה שזה לא יהיה ככה במשחק הסופי?

וכן אם יש תגובה שמקבלת לייקים ואומרת שיש DOWNGRADE אז כנראה לא רק אני רואה את זה.הסרטון הזה רע,גם משהו בקרבות ובאנימציה ממש לא עושה רושם טוב,אכן נראה כמו צעד לאחור ממה שראינו עד עכשיו ובדיחה לקרוא לזה הכי מרשים לדור הבא.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 אוגוסט 2013, 13:57

bling כתב:
יש עוד הדגמות של RYSE מ E3 שאנשים משחקים בהם בצורה חופשית,זה גיימפליי טהור,זווית המצלמה הסינמטית הגיונית כשאתה מבצע מהלך סיום,למה שזה לא יהיה ככה במשחק הסופי?

וכן אם יש תגובה שמקבלת לייקים ואומרת שיש DOWNGRADE אז כנראה לא רק אני רואה את זה.הסרטון הזה רע,גם משהו בקרבות ובאנימציה ממש לא עושה רושם טוב,אכן נראה כמו צעד לאחור ממה שראינו עד עכשיו ובדיחה לקרוא לזה הכי מרשים לדור הבא.

ההדגמה מE3 לא היתה גיימפליי טהור. הסברתי לך כבר מה היו ההבדלים.
המשחק הכי מרשים של הדור הבא, מבחינה גרפית. Laugh away. זה לא מפתיע, בהתחשב בזה שקרייטק מפתחים אותו. הם מוכשרים באופן מפחיד.

זה שיש תגובה שלילית שמקבלת לייקים ביוטיוב, לא אומר כלום. זה רק אומר שזו תגובה שלילית ביוטיוב, אז ברור שהיא תקבל לייקים. קראת פעם תגובות ביוטיוב? אין ללייקים משמעות. גם העובדה שעוד זמן קצר התגובה הזאת תהייה מוסתרת, בגלל שיסמנו אותה כספאם לא אומר שום דבר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 אוגוסט 2013, 14:01

Nucleus_Dawn כתב:
ההדגמה מE3 לא היתה גיימפליי טהור. הסברתי לך כבר מה היו ההבדלים.
המשחק הכי מרשים של הדור הבא, מבחינה גרפית. Laugh away. זה לא מפתיע, בהתחשב בזה שקרייטק מפתחים אותו. הם מוכשרים באופן מפחיד.

זה שיש תגובה שלילית שמקבלת לייקים ביוטיוב, לא אומר כלום. זה רק אומר שזו תגובה שלילית ביוטיוב, אז ברור שהיא תקבל לייקים. קראת פעם תגובות ביוטיוב? אין ללייקים משמעות. גם העובדה שעוד זמן קצר התגובה הזאת תהייה מוסתרת, בגלל שיסמנו אותה כספאם לא אומר שום דבר.

ואני הסברתי לך שאין סיבה לחשוב שהקמפיין במשחק הסופי יראה אחרת,כאילו לא היו הדגמות ב E3 שנראו אותו דבר גם בריטייל כמו אנצ'רטד 2 למשל.

ואם תקרא תגובות תראה שלא רק ההוא ביוטיוב אומר זאת,זה הרושם הכללי מהטריילר הזה,פחות מרשים בהרבה ממה שראינו עד כה.
אני גם אמרתי על הטריילר של הסינגל שהוא ללא ספק בין המרשימים של הדור הבא,אבל המולטי? מגוחך להעלות את זה אפילו.
אבל מה הויכוח?
התרשמת? הכי יפה לדעתך ממשחקי הדור הבא? יופי תהנה,מה אפשר כבר להוסיף פה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 אוגוסט 2013, 14:06

bling כתב:
ואני הסברתי לך שאין סיבה לחשוב שהקמפיין במשחק הסופי יראה אחרת,כאילו לא היו הדגמות ב E3 שנראו אותו דבר גם בריטייל כמו אנצ'רטד 2 למשל.

ואם תקרא תגובות תראה שלא רק ההוא ביוטיוב אומר זאת,זה הרושם הכללי מהטריילר הזה,פחות מרשים בהרבה ממה שראינו עד כה.
אני גם אמרתי על הטריילר של הסינגל שהוא ללא ספק בין המרשימים של הדור הבא,אבל המולטי? מגוחך להעלות את זה אפילו.
אבל מה הויכוח?
התרשמת? הכי יפה לדעתך ממשחקי הדור הבא? יופי תהנה,מה אפשר כבר להוסיף פה.

גם הגיימפליי הראשון מטומב ריידר, שהיה שחיק, לא היה מייצג למשחק הסופי, כי היה מדובר בחתך רוחב של המשחק ולא בגיימפליי טהור, כמו ההדגמה הראשונית של RYSE.

אין משמעות ל"רושם הכללי מהטריילר" שאתה מציין.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 אוגוסט 2013, 14:08

Nucleus_Dawn כתב:
גם הגיימפליי הראשון מטומב ריידר, שהיה שחיק, לא היה מייצג למשחק הסופי, כי היה מדובר בחתך רוחב של המשחק ולא בגיימפליי טהור, כמו ההדגמה הראשונית של RYSE.

אין משמעות ל"רושם הכללי מהטריילר" שאתה מציין.

אני דווקא שיחקתי את הקטע של טומב ריידר במשחק,נראה אותו דבר,גם אם הורידו מעט אויבים כדי שיהיה יותר קצב או whatever,לא היה שום downgrade.
אנצ'רטד גם היה זהה וככה רוב הדברים חוץ מרמאים כמו גירבוקס.

אם המשחק סינגל יראה כמו איך שהמולטי נראה אז הוא ממש לא מרשים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 אוגוסט 2013, 14:29

bling כתב:אני דווקא שיחקתי את הקטע של טומב ריידר במשחק,נראה אותו דבר,גם אם הורידו מעט אויבים כדי שיהיה יותר קצב או whatever,לא היה שום downgrade.
אנצ'רטד גם היה זהה וככה רוב הדברים חוץ מרמאים כמו גירבוקס.

אם המשחק סינגל יראה כמו איך שהמולטי נראה אז הוא ממש לא מרשים.

ההבדלים שאני ראיתי:
- האנימציות נחתכו בצורה לא טבעית (משהו שראינו בהרבה משחקים, שנמצאים בשלבי פיתוח שונים).
- היתה איזו ירידת FPS באמצע.
- היו פחות דמויות על המסך, מאשר בדמו הקודם.

לא זיהיתי downgrade בכלום. הDOF עדין מדהים. התאורה עדין מרשימה מאוד. המודלים עדין מאוד מפורטים. הצמחים במשחק נראים מדהים. כל האנימציות המבוססות פיזיקה (כל הבדים, למשל או הדרך שבה אויבים שחותכים להם רגל נופלים) נראות מצוין. מקורות התאורה הדינמיים (במיוחד עם האויב שנלחם עם לפידים, בסוף) ממש נהדרת.
הראו שלב פחות מרשים וסינמטי. לא היו מלא דמויות שנלחמו לצידך. לא ראינו בניין מתמוטט במרחק. לא ראינו ספינות ענק נשרפות ומתנגשות בחוף. יכול להיות שזה מה שגרם לטריילר להראות פחות מרשים, אבל מבחינה טכנית, לא ראיתי שום downgrade.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 אוגוסט 2013, 14:44

יש את הקטע עם המים שלא מרשים בכלל.

בלינג... ברור שזה לא שונה ממשחקי מירוץ מכוניות (ושוב... אני ממש בטוח שאמרת את זה גם על משחקים אחרים אבל ניחא), הרי ברייז קיבלת פתיח לא אינטראקטיבי בעליל ומאוד מרשים שממשיך... לנפילה של סלע עצום ובוער שגם הוא לא אינטראקטיבי... המשחק המשיך עם SUPER KILLS סינמטיים לפנים וברקע ראית כמה דברים מתפרקים. אני יכול להמשיך אבל באמת שאני לא מבין אותך וזה גם לא משנה... אמרתי את שלי ואתה את שלך אז נמשיך הלאה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 אוגוסט 2013, 14:52

swiss-the-engine כתב:יש את הקטע עם המים שלא מרשים בכלל.

נכון. רציתי להזכיר את זה, אבל שכחתי.

נראה כמו אנימציה ברירת מחדל של physx.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 192 אורחים