Gamescom 2013 - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

Re: Gamescom 2013 - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי רונן » 20 אוגוסט 2013, 21:38

יש בהחלט מה לקנות בהשקה. Watch_Dogs, AC, CoD, אולי Killzone, וזמן קצר אח"כ את inFAMOUS.

ותהיו מאופקים ומציאותיים. אי אפשר לקבל יותר, פיתוח של משחק לוקח כמה שנים, וצריך לשמור כמה חשיפות ל-E3 הבאה. גם מייקרוסופט לא יכולה הייתה לחשוף הרבה יותר. למעשה, אצל סוני נחשף יותר, אז מה הקשר עקיצה שלהם לכך ש"אין להם מה לחשוף"? כל דבר טיפשי זוכה לפרשנות לא בוגרת.

יאללה, לילה טוב, אני יומיים ללא שינה.
נערך לאחרונה על ידי רונן ב 20 אוגוסט 2013, 21:39, נערך פעם 1 בסך הכל.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 אוגוסט 2013, 21:39

bling כתב:
הפייבל החדש זה אונליין בלבד עם CO-OP,מה אני אגיד לך,לי לא נשמע משהו.גם לא ראינו ממש גיימפליי כדי לקבוע שנראה מדהים,בכל אופן אי אפשר לאמר שזו תצוגה טובה שהיתה להם.

ודווקא רמזתי לכך שהוא טעה,הרי הוא אמר שהתאריך יהיה בסוף אוקטובר לא?
ככה גם שאר השמועות טענו.

הוא טען אוקטובור? זכרתי נובמבר, מסיבה כלשהי. אז כן... הוא טעה. לא מפתיע.

יש רשמים מפייבל וראינו תמונות. אני מתייחס אך ורק לסגנון האומנותי שלו. הוא נראה ממש יפה. לא יודע איך הוא ישוחק ואני לא ממש מצפה לו.

היתה תצוגה בסדר של מייקרוסופט. לא גרועה. בטח לא טובה. של סוני היתה קצת פחות בסדר, אבל זה לא שהיה ביניהם איזה פער משמעותי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 אוגוסט 2013, 21:43

Nucleus_Dawn כתב:
הוא טען אוקטובור? זכרתי נובמבר, מסיבה כלשהי. אז כן... הוא טעה. לא מפתיע.

יש רשמים מפייבל וראינו תמונות. אני מתייחס אך ורק לסגנון האומנותי שלו. הוא נראה ממש יפה. לא יודע איך הוא ישוחק ואני לא ממש מצפה לו.

היתה תצוגה בסדר של מייקרוסופט. לא גרועה. בטח לא טובה. של סוני היתה קצת פחות בסדר, אבל זה לא שהיה ביניהם איזה פער משמעותי.

לא חושב שהיתה קצת פחות בסדר משל MS,אם כבר יותר.
חשפו הרבה משחקים,אומנם אינדי,אבל מהצד השני עמד פייבל שלא נראה מעניין במיוחד רק מעצם הגדרתו,לדעתי עדיף את כל מה שנחשף מצד האינדי אצל סוני במיוחד שאחד מהם נראה כמו גרסה חדשה לאיקו.
גם הציגו את משחק המטוסים הזה שנראה לא רע.

שתיהן היו עם תצוגות חלשות בשורה התחתונה,נראה שגיימסקום לא זוכה עדיין ליחס רציני מצידן.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 20 אוגוסט 2013, 21:43, נערך פעם 1 בסך הכל.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 20 אוגוסט 2013, 21:43

כן. אין הבדל בין אולפן פיתוח פנימי שעושה משחק לבין סוני ניגשת ליוביסופט ונותנת כסף כדי שיהיה תוכן בלעדי. האם העיתואים ישאלו את יוביסופט למה הם מפלים בין קהל השחקנים שלהם? מישהו ישאל את EA למה הם רומסים על קהל השחקנים שלהם בכך שהם מקבלים כסף ממיקרוסופט בשביל תוכן בלעדי למשחקים שמגיעים לכל הפלטפורמות? כדי שהם ימנעו את הוצאת המשחק לפלטפורמה אחרת כדי שמיקרוסופט יוכלו להתהדר באופן פתטי על בלעדיות זמנית ולהוציא לשון למתחרים ולהגיד 'נה נה נה נה'?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוגוסט 2013, 21:43

bling כתב:
גם MS לא הציגו היום שום דבר מעניין,אלא אם כן משחק פייבל של COOP אונליין נחשב למעניין.

תאריך השקה-15 בנובמר ארה"ב,29 נובמבר-אירופה.
CBOAT טעה? :)

Cboat הוא מנחש רנדומאלי שמתבסס על שמועות אינטרנט, לא שמעתי עדין על שמועה אחת נכונה שהוא התחיל. כל מי שמוציא משחק שיגור לפס4 ידע את התאריך שיגור כך שכל מפיצה גדולה ידעה את התאריך וכל עובד פנימי של מפיצה גדולה. או במילים אחרות, cboat הוא לא אינסיידר בשום צורה, זה הידע אינסיידר הכי בסיסי, מתי יוצאים 40 משחקי שיגור מ40 בתי פיתוח שאלפי אנשים מהתעשיה יודעים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 אוגוסט 2013, 21:47

DrKeo כתב:Cboat הוא מנחש רנדומאלי שמתבסס על שמועות אינטרנט, לא שמעתי עדין על שמועה אחת נכונה שהוא התחיל. כל מי שמוציא משחק שיגור לפס4 ידע את התאריך שיגור כך שכל מפיצה גדולה ידעה את התאריך וכל עובד פנימי של מפיצה גדולה. או במילים אחרות, cboat הוא לא אינסיידר בשום צורה, זה הידע אינסיידר הכי בסיסי, מתי יוצאים 40 משחקי שיגור מ40 בתי פיתוח שאלפי אנשים מהתעשיה יודעים.

שוב,למרות שזה מידע שלטענתך חולקים הרבה אנשים ושמדובר בידע אינסיידרי בסיסי-הוא טעה,הוא אמר סוף אוקטובר ובסוף זה נובמבר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 אוגוסט 2013, 21:48

bling כתב:לא חושב שהיתה קצת פחות בסדר משל MS,אם כבר יותר.
חשפו הרבה משחקים,אומנם אינדי,אבל מהצד השני עמד פייבל שלא נראה מעניין במיוחד רק מעצם הגדרתו,לדעתי עדיף את כל מה שנחשף מצד האינדי אצל סוני במיוחד שאחד מהם נראה כמו גרסה חדשה לאיקו.
גם הציגו את משחק המטוסים הזה שנראה לא רע.

שתיהן היו עם תצוגות חלשות בשורה התחתונה,נראה שגיימסקום לא זוכה עדיין ליחס רציני מצידן.

אני מניח שהפער כל כך קטן, שהוא מוגדר בעיקר באופן סובייקטיבי.
מסכים ששתיהן היו די חלשות, למרות שביחס לגיימסקום זה היה בסדר גמור.

----

קאז. כל מה שכתבת, לא קורה במציאות. צר לי. אף אחד לא מופלה, בשום צורה. כולם יכולים לקבל את כל התוכן הזה, בלי שום בעיה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוגוסט 2013, 22:03

bling כתב:
שוב,למרות שזה מידע שלטענתך חולקים הרבה אנשים ושמדובר בידע אינסיידרי בסיסי-הוא טעה,הוא אמר סוף אוקטובר ובסוף זה נובמבר.

כן זה מה שאני אומר, שאם הוא טעה בתאריך ש90% מהתעשיה הזאת יודעת אז אין סיכוי שהוא אנסיידר. שלא נדבר על זה שהניחושים שלו הם פשוט ניחושים ומבוססים שמועות שרצות באינטרנט ממילא. עוד זה שהוא מנסה לכתוב את ההודעות שלו בקודים בכלל מראה שזה כנראה בן 17 שממש רוצה תשומת לב.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 אוגוסט 2013, 22:12

אה אוקיי הבנתי אותך.
כן,זה באמת משהו שהוא היה אמור לפגוע בו,כנראה שהוא לקח את ההימור הזה כי השמועה היתה מוצקת למדי,רק חבל שחצי ממנה היה נכון-שיכריזו על התאריך בגיימסקום,אבל היא טעתה בתאריך עצמו וביחד איתה גם CBOAT.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוגוסט 2013, 22:41

bling כתב:אה אוקיי הבנתי אותך.
כן,זה באמת משהו שהוא היה אמור לפגוע בו,כנראה שהוא לקח את ההימור הזה כי השמועה היתה מוצקת למדי,רק חבל שחצי ממנה היה נכון-שיכריזו על התאריך בגיימסקום,אבל היא טעתה בתאריך עצמו וביחד איתה גם CBOAT.

גם לנחש שהתאריך יחשף בגיימסקום היה ניחוש קל, נשאר רק עוד tgs הרי עד השיגור ונובמבר זה עוד שלושה חודשים. לדעתי הסיבה שמיקרוסופט לא חשפו היא שהם רוצים לשמוע את סוני קודם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 אוגוסט 2013, 23:14

CBOAT שליטה!!!!!!111111אחדאחדאחדאחד!!111111
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 אוגוסט 2013, 00:04

CVG שליטה!!111
MCV שליטה!!111

באמת הזוי פה הלעג שניתן למקור שמועה אחד לעומת השני.

בכל אופן, מיקרוסופט לקחו שק של כסף וזרקו אותו על EA. אין מגעיל ונלוז מתוכן DLC בלעדי ובלעדיות זמנית למשחקים. ממש פתטי שהם מנסים לגרד תוכן כזה. פגל 2 בלעדי זמני בשיגור; גארדן וורפייר בלעדי זמנית; טיטאנפול בלעדי זמני; תוכן ודילים מיוחדים עם פיפא; תוכן כלשהו בלעדי לדויזיה. אולי תעשו משחקים מאפס בכסף הזה? מסכנים האנשים שטקטיקות הסחיטה האלה עובדות עליהם. אני מצפה מהעיתונאים לשאול את השאלות הקשות ולשאול את EA למה הם שמים פס על קהל שחקני הפס4 שלהם ולמה הם מקריבים אותם בשביל תגמול כספי.
סוני עושים את אותו הדבר עם משימות בלעדיות ל AC4 וכלבי השמירה. איזה עליבות. משחקים בקקי של 'משימות בלעדיות' והשחקנים נדפקים.

ליונהד עדיין תקועים כמי שעושים רק משחקי פייבל. עוד משחק צא א' שמוכרז בCGI ובלי רעיון מתי אמור להגיע. הצד א' של מיקרוסופט MIA.

איך NBA LIVE 14 הוא משחק השקה וEA לא טרחו לדבר עליו?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2013, 00:21

Kazz כתב:CVG שליטה!!111
MCV שליטה!!111

באמת הזוי פה הלעג שניתן למקור שמועה אחד לעומת השני.

בכל אופן, מיקרוסופט לקחו שק של כסף וזרקו אותו על EA. אין מגעיל ונלוז מתוכן DLC בלעדי ובלעדיות זמנית למשחקים. ממש פתטי שהם מנסים לגרד תוכן כזה. פגל 2 בלעדי זמני בשיגור; גארדן וורפייר בלעדי זמנית; טיטאנפול בלעדי זמני; תוכן ודילים מיוחדים עם פיפא; תוכן כלשהו בלעדי לדויזיה. אולי תעשו משחקים מאפס בכסף הזה? מסכנים האנשים שטקטיקות הסחיטה האלה עובדות עליהם. אני מצפה מהעיתונאים לשאול את השאלות הקשות ולשאול את EA למה הם שמים פס על קהל שחקני הפס4 שלהם ולמה הם מקריבים אותם בשביל תגמול כספי.
סוני עושים את אותו הדבר עם משימות בלעדיות ל AC4 וכלבי השמירה. איזה עליבות. משחקים בקקי של 'משימות בלעדיות' והשחקנים נדפקים.

ליונהד עדיין תקועים כמי שעושים רק משחקי פייבל. עוד משחק צא א' שמוכרז בCGI ובלי רעיון מתי אמור להגיע. הצד א' של מיקרוסופט MIA.

איך NBA LIVE 14 הוא משחק השקה וEA לא טרחו לדבר עליו?

על מה אתה מדבר? הONE הולכת להגיע עם משחק AAA גדול בהסכם עם חברת צד ג' בחינם, זה מה שהם אמרו, זה מה שקרה. השמועה שלהם הייתה מדוייקת לגמרי. CBOAT, הוא אפילו לא קולע לסביבה. כלומר באמת, כל קונסולה אי פעם שוגרה בנובמבר, פתאום יש שמועה באינטרנט שרצה בחודש האחרון שהפס4 תשוגר באוקטובר ואז פתאום הוא אומר שהפס4 תשוגר באוקטובר? ואז גם טועה? עם הפיסת מידע הכי ידועה בכל התעשיה? הרי כל אולפן שמוציא משחק לפס4 (ולך תבדוק מה יוצא לה בנובמבר, זה כמעט כל אולפן מכל המפיצות הגדולות ועוד המון קטנטנים) ידע את התאריך יציאה הזה ובזה הוא טעה? נו באמת, הוא הראה שהוא מנחש רנדומאלית ורוכב על שמועות שהתחילו במקורות אחרים.

בקשר לקנית DLC, באמת שלא ברור לי מה זה משנה לך. דבר ראשון DLC שנקנה בתצורות האלה הוא בדרך כלל זבל לשחקנים מפגרים שלא אמור לשנות לגיימרים אמיתיים. דבר שני שיקנו מה שבא להם, איך זה ענייך? ביחוד שעסקאות DLC שהן לא מפלצות כמו העסקה של GTA4 בזמנו (שכנראה גם לא תחזור) הן בקושי שבריר של תקציב משחק. בנושא משחקי צד ב' (שקיימים מאז שהמציאו את הקונסולות לפני 30 שנים), למשחק יש תקציב, מקורות פיננסים, יעדים, מפיצה וכו'. זה שמיקרוסופט מחליטה להיות המפיצה, מספקת את התקציב וכך הלאה זאת החלטה שלה ושל אותה חברה שעושה את המשחק. למה זה שקוואנטום ברייק בלעדי זאת אשמת מיקרוסופט ולא אשמת רמדי? רמדי לא חתמו על הסכם? רמדי לא יכלו ללכת לEA? או שבעצם כשאלן וויק יצא הוא היה כישלון וחברה כמו רמדי יכלה להתמוטט ולהסגר אם היא הייתה תחת הכנף של אקטיוויז'ן למשל שלא מוכנה לסבול משחק שלא מוכר מליון יחידות בחודש הראשון וכך גם EA. ובכלליות מה זה משנה לך אם מיקרוסופט משקיעה 30 מליון ברמדי שתעשה משחק או שהיא משקיעה 30 מליון בצוות רנדומאלי פנימי? אוסר לחברה לעשות מיקור חוץ? כל הטעון הזה תלוש מהמציאות בעיניי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 אוגוסט 2013, 00:25

קאז, הלעג הוא לכל האנשים שהחליטו שהוא איזה אינסיידר מסתורי, עם מקורות מצוינים, שכל הזמן מדליף סודות תעשייה ולא לCBOAT עצמו.
אין לנו בעיה עם זה שהוא מנחש דברים רנדומליים וטוען שהוא יודע על מה הוא מדבר. זה תעודת עניות לגאף, אבל שיהיה. שיהנה לו. מה שראוי ללעג זה שאנשים משוכנעים שהוא איזה גירסאת המציאות של הshadow broker.

הטיעונים שלך על הDLC הבלעדי ועל המשחקים הבלעדיים ממשיכים להיות חסרי היגיון וחסרי ביסוס. אין ממש סיבה להגיב להם שוב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2013, 00:27

Nucleus_Dawn כתב:קאז, הלעג הוא לכל האנשים שהחליטו שהוא איזה אינסיידר מסתורי, עם מקורות מצוינים, שכל הזמן מדליף סודות תעשייה ולא לCBOAT עצמו.
אין לנו בעיה עם זה שהוא מנחש דברים רנדומליים וטוען שהוא יודע על מה הוא מדבר. זה תעודת עניות לגאף, אבל שיהיה. שיהנה לו. מה שראוי ללעג זה שאנשים משוכנעים שהוא איזה גירסאת המציאות של הshadow broker.

הטיעונים שלך על הDLC הבלעדי ועל המשחקים הבלעדיים ממשיכים להיות חסרי היגיון וחסרי ביסוס. אין ממש סיבה להגיב להם שוב.

מה שהכי מצחיק בCBOAT הוא שהוא עוד משחק ביוזרים של גאף וכותב את ההודעות שלו בחידות. הבן אדם תותח, הייתי שוכר אותו להיות מחלקת שיווק שלי אם הייתי פותח איזה סטארטאפ.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 אוגוסט 2013, 00:29

DrKeo כתב:מה שהכי מצחיק בCBOAT הוא שהוא עוד משחק ביוזרים של גאף וכותב את ההודעות שלו בחידות. הבן אדם תותח, הייתי שוכר אותו להיות מחלקת שיווק שלי אם הייתי פותח איזה סטארטאפ.

כן... מוזר שזה שהוא כותב בעמימות עובד לטובתו ולא נגדו. זה כל כך שקוף.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 אוגוסט 2013, 00:30

DrKeo כתב:מה שהכי מצחיק בCBOAT הוא שהוא עוד משחק ביוזרים של גאף וכותב את ההודעות שלו בחידות. הבן אדם תותח, הייתי שוכר אותו להיות מחלקת שיווק שלי אם הייתי פותח איזה סטארטאפ.

אתם חייבים לפרגן לו לפחות על השם משתמש המגניב שלו,שם הוא לפחות קלע :)

ד"א כמה אנשים בגאף ביקשו שיקבל באן אחרי הטעות הזאת אבל אחד המנהלים שם אמר שיש לו עדיין אחוזי דיוק גבוהים למדי ודחה את הבקשה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 אוגוסט 2013, 00:35

bling כתב:

ד"א כמה אנשים בגאף ביקשו שיקבל באן אחרי הטעות הזאת אבל אחד המנהלים שם אמר שיש לו עדיין אחוזי דיוק גבוהים למדי ודחה את הבקשה.

כמו שאמרתי, תעודת עניות לגאף.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 אוגוסט 2013, 00:38

Nucleus_Dawn כתב:
כמו שאמרתי, תעודת עניות לגאף.

מצד שני אנחנו לא באמת שמנו לב לאחוזי הדיוק שלו,יכול להיות שאם תבדוק את הסטטיסטיקה באמת יש לו הרבה יותר פגיעות מפספוסים.

אם הוא היה טועה הרבה בצורה בולטת הוא היה עף מגאף אין פה אפס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2013, 00:39

bling כתב:

טוב נו, נחכה למפתחים שיספרו לנו איך הערכות הפעלה ירדו ב20% בכוח שלהן ועיתונאים שיספרו איך הONE מתרסק להם כל הזמן בגיימסקום כדי לאשר את הטענה ההזויה הזאת שלו (שכמובן הגיע בצמוד לזה שמיקרוסופט אמרה שהם דווקא האיצו את הONE. אולי הוא פספס את החדשה הזאת ורכב על השמועה של פוליגון שהורידו את המהירות שעון של הONE? שוב רוכב על שמועה כושלת?). כל הזמן אומרים שיש לו אחוזי דיוק גבוהים אבל במה הוא דייק, יש למשהו איזה תעוד לדיוקים שלו מול הטעויות? כי מאז ששמעתי את השם שלו הוא או דייק בשמועות שהגיעו מהעיתונות גיימינג לפניו או שהוא טעה.

אגב, לאינסיידר אין "אחוזי פגיעה גבוהים". אינסיידר יודע מה הולך והוא חושף מה שבא לו לחשוף, הוא לא זורק לאויר חידות עם 10 בולטים וצודק ב4 מהם כשרובם היו שמועות מהעיתונות. זה בערך כמו שאני כל חודש אזרוק 10 בולטים עם ניחושים מושכלים ושמועות ששמעתי כבר מהתקשורת, תהיה בטוח שאני אפגע בהרבה מהם. היי, זוכר שלפני שבועיים אמרתי שבטח פייבל 4 יוכרז בגיימסקום כי ליונהד אירופאית ושני משחקי פייבל הקודמים הוכרזו באירופה? יכלתי לקרא לעצמי בכינוי טפשי ולהגיד באחד הבולטים שלי "פייבל 4 יוכרז בגיימסקום" ולזרוק גם "הONE תצא בנובמבר". ניחושים קשים נכון?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 אוגוסט 2013, 00:41

הם רק אמרו שיהיה באנדל אבל לא ציינו\לא ידעו שמדובר בהצעה שהיא רק למי שעושה פרי-אורדר ולא באנדל שאפשר ללכת לחנות ולקנות בשבועות לאחר השיגור. יש הבדל גדול. בנוגע ל CBOAT, בבאטץ' האחרון בנתיים הוא פישל. לא יודע לגבי תאריך היציאה של הפס4 - אולי זה אחד מהנסיונות לנסות ולבודד את המדליפים ונתנו לקבוצה אחת מידע שגוי. בכל אופן, אם השמועה לגבי פלטינום תתברר כנכונה אז אני לא רואה איך אפשר להגיד שאין לו מושג בכלום ואין לו מקורות. זה צריך להיות וואחד 'ניחוש רנדומלי'.

לי לא משנה ה DLC הבלעדיים האלה שלרוב מתבררים כלא שווים את הזמן שנלקח כדי להכריז עליהם ( *שיעול* טומב ריידר *שיעול*) אבל זה כן משנה כאשר היצרניות משתמשות בזה כטקטיקה לגיטימית לסחוט את השחקנים ולעקם את ידם שיקנו את הקונסולה שלהם בכך שהם משלמים כסף כדי 'לתקוע' לצד השני, וכאשר חלק מהאנשים והשחקנים מעודדים התנהגות שכזו. מאיפה אתה יודע כמה הם משלמים לדברים האלה, בטח בדוגמא של פיפא.

מיקרוסופט היא לא המפיצה של טיטאנפול. הבלעדיות (הזמנית כנראה) היא על החלפת כספים ומחיר נמוך יותר על השימוש בשרתי 'הענן' של ה XB1. לא אמרתי דבר לגבי שאר המשחקים כי באמת לא ידוע כלום עליהם. אין פסול שהם מממנים את כל הפיתוח של משחק צד ב'. יש פסול בלגשת ל EA ולהציע להם כסף כדי שהמשחק לא ייצא לפס4 מתי שהוא יוצא ל ONE. אין שום סיבה אחרת ל EA לעשות זאת חוץ מכך שהם מקבלים כסף בשביל זה. ומישהו צריך לשאול אותם למה הם חושבים שזה טוב וראוי שהם 'בוחרים צד' בצורה בוטה שמפלה את שחקני הPS שלהם.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 אוגוסט 2013, 00:47

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

OMFG יוצא המשך לN+ אקסקלוסיבית לPS4

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2013, 00:56

Kazz כתב:הם רק אמרו שיהיה באנדל אבל לא ציינו\לא ידעו שמדובר בהצעה שהיא רק למי שעושה פרי-אורדר ולא באנדל שאפשר ללכת לחנות ולקנות בשבועות לאחר השיגור. יש הבדל גדול. בנוגע ל CBOAT, בבאטץ' האחרון בנתיים הוא פישל. לא יודע לגבי תאריך היציאה של הפס4 - אולי זה אחד מהנסיונות לנסות ולבודד את המדליפים ונתנו לקבוצה אחת מידע שגוי. בכל אופן, אם השמועה לגבי פלטינום תתברר כנכונה אז אני לא רואה איך אפשר להגיד שאין לו מושג בכלום ואין לו מקורות. זה צריך להיות וואחד 'ניחוש רנדומלי'.

לי לא משנה ה DLC הבלעדיים האלה שלרוב מתבררים כלא שווים את הזמן שנלקח כדי להכריז עליהם ( *שיעול* טומב ריידר *שיעול*) אבל זה כן משנה כאשר היצרניות משתמשות בזה כטקטיקה לגיטימית לסחוט את השחקנים ולעקם את ידם שיקנו את הקונסולה שלהם בכך שהם משלמים כסף כדי 'לתקוע' לצד השני, וכאשר חלק מהאנשים והשחקנים מעודדים התנהגות שכזו. מאיפה אתה יודע כמה הם משלמים לדברים האלה, בטח בדוגמא של פיפא.

מיקרוסופט היא לא המפיצה של טיטאנפול. הבלעדיות (הזמנית כנראה) היא על החלפת כספים ומחיר נמוך יותר על השימוש בשרתי 'הענן' של ה XB1. לא אמרתי דבר לגבי שאר המשחקים כי באמת לא ידוע כלום עליהם. אין פסול שהם מממנים את כל הפיתוח של משחק צד ב'. יש פסול בלגשת ל EA ולהציע להם כסף כדי שהמשחק לא ייצא לפס4 מתי שהוא יוצא ל ONE. אין שום סיבה אחרת ל EA לעשות זאת חוץ מכך שהם מקבלים כסף בשביל זה. ומישהו צריך לשאול אותם למה הם חושבים שזה טוב וראוי שהם 'בוחרים צד' בצורה בוטה שמפלה את שחקני הPS שלהם.

השמועות שהסתובבו בעיתונות המשחקים היו שיהיה באנדל שיגור עם פיפ"א בחינם. זאת שמועה מאוד ספציפית, מאוד ספציפית. אני מעולם לא שמעתי על קונסולה ששוגרה עם באנדל של צד ג' כשהמשחק שמגיע בבאנדל מגיע בחינם, בחיים לא. הם דייקו בצורה בלתי רגילה, זה בערך לבוא בתלונה לאדם שחזה שמחר ינחתו פה חייזרים כי הוא לא ציין שהצבע של החללית יהיה כחול. אם מה שהוא אמר על פלטיניום יהיה נכון אז בכיף, אני לגמרי אצדיע לו ואהפוך למאמין. כרגע הוא נראה לי כמו סטטיסט כושל. אגב, יש מקום שאפשר לראות בו את הבאטצ'ים הקודמים שלו?

החבר'ה של טייטנפול אמרו במפורש שהם צוות קטן מדי בשביל לעבוד על כמה פלטפורמות והONE ו-PC זאת כמעט אותה פלטפורמה. תהיה בטוח שהם אמרו את זה לEA ו-EA כבר רקחה דרך לסחוט ממיקרוסופט כסף כדי לגרום להם להרגיש שהם קונים פה בלעדי. אל תשכח שבלעדיים מצד ג' תמיד היו, היה בדור האחרון המון משחקים שכאלה. ומה למשל עם כל מני JRPG יפנים שיצאו רק לפס3 ולא ל360 כי המפיצות שלהן לא חשבו שהם ימכרו מספיק בשביל להצדיק פורט? הרי המפיצות האלה דופקות שחקנים אך ורק בשביל יותר כסף מהמשחק. אוי לא.

למיקרוסופט יש תפקיד אחד בלבד, לדאוג לשחקנים שלהם. לא אמור לעניין אותם שחקני הPC, לא אמור לעניין אותם שחקני הפס4, אמור לעניין אותם שחקני הONE. מיקרוסופט שופכת כסף כדי להפוך את הONE לקונסולה הכי אטרקטיבית והדרך הכי טובה לעשות את זה היא לקחת משחקים פופולרים ובעזרת סכומים קטנים בהרבה מתקציב של משחק לאבטח לעצמם "בלעדיות" לתוכן קטן שיגרום לגרסה שלהם לראות עדיפה. זה הדבר הכי ליגיטימי ששמעתי עליו, ביחוד שזאת החלטה עסקית שבדרך כלל משפיעה על DLC זבל שלא פוגע בגיימרים האמיתיים. מיקרוסופט מנסה לשכנע אותך לקנות ONE, למה שלא תשלם עבור בלעדיות של דברים כדי לגרום לONE להראות אטרקטיבית יותר?

סוויס, N++ היה "קודם בקונסולות" לא? כלומר גרסת PC במקביל ומאוחר יותר בONE.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 אוגוסט 2013, 01:06

לא יודע... רק ראיתי ידיעה שקושרה עם הPS4 וטריילר. לא ראיתי את המסיבת עיתונאים. אם מה שאתה אומר הוא נכון אז אני רגוע. זה היה ממש מקשה עליי לא לקנות PS4
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 אוגוסט 2013, 01:11

כי מן הסתם יש הבדל בין מפיצה שמחליטה על דעת עצמה ובוחרת להוציא משחק לכאן אבל לא לשם, לבין היצרנית שמגיעה ומציעה להם כסף כדי שהם יוציאו את המשחק שלהם לכאן ולא לשם. אני מבין למה מיקרוסופט עושים את זה, אני מבין למה מפיצות לוקחות את ההצעה. זה לא משנה את העובדה שבסופו של דבר מנסים לסחוט את השחקנים לקנות קונסולה אחת על פני השנייה בכך שהם מונעים מהגרסה המתחרה לצאת באותו זמן או עם תוכן בלעדי נוסף. אנחנו לא מדברים פה על בלעדיים 'אמיתיים' שנתמכו מההתחלה אלא על כך שהיצרנית ניגשת לקראת סוף הפיתוח של משחק צד ג' למספר פלטפורמות ונותנים כסף כדי לא להוציא את המשחק לקונסולה המתחרה.

זה חרטא ברטא והביטוי הכי עלוב ל'מלחת קונסולות'. ומה לעשות, כנראה יש אנשים שפשוט לא יכולים להמתין והם יקנו קונסולה שלא חשבו לקנות כי היא מקבלת את המשחק קודם.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 104 אורחים