Witcher 3| הנושא הרישמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Witcher 3| הנושא הרישמי

הודעהעל ידי Death_119 » 18 אוגוסט 2013, 08:56

Witcher 3 שאמור להגיע לקונסולות הדור הבא והפיסי בשנת 2014 מתעתד להיות אף משחק גדול מקודמיו. בשונה מהמשחק השני יהיה הפעם משחק עולם פתוח שיתרחש בממלכות הצפון בצל פלישת נילפגארד אותה פגשנו בסוף המשחק השני (לאחר הקרדיט סיום). בדומה לשם סביר להניח שגראלט יתמודד במשחק הקרוב עם מהותו של הWild hunt שנחשף בחלקו במשחק השני וינסה להבין מה קרה בתקופתו כרוכב ומדוע גזע האלפים המדובר ממשיך לבוא ולפקוד את הממד שלהם. כמו כן ובהתאם למצופה לאחר הודעתה של שילה דטארנסוויל סביר להניח
ספויילר: הצג
שינפר
שעדיין נמצאת איפה שהוא בדרום תיקח חלק בעלילת הסיפור (מהיותו האחרון בסדרה) ואין לדעת מה יקרה במפגש המשולש בינה, טריס מריגול וגראלט.

על פי הטריילר שפורסם דיי ברור שהSigns יחזרו להיות חלק ממערכת הקרב של המשחק אך לא ברור מה תהיה הקונפיגורציה החדשה כפי שנרמזה בטריילר שפורסם בE3. על פי דיברי המפתחים המשחק יהיה רחב יריעה ויגיע אף למעל ל-100 שעות שזה הספק יפה אם ניקח בחשבון שקודמו עמד על כ-30 שעות. גם ציד המפלצות לא יילך לשום מקום ולבטח ישמש כמנוע המרכזי של כלכלתו של גראלד.

עוד כמה קצוות פתוחים יהיה לגבי קיומו של
הLodge כאשר פילפה
עדיין נעדרת ואין לדעת אם היא עדיין שולטת
בסאסקיה
(אם הסוף המדובר יהיה זה שיבחר).

נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 18 אוגוסט 2013, 20:20, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

Re: Witcher 3| הנושא הרישמי

הודעהעל ידי ששון » 18 אוגוסט 2013, 11:00

שמע ההודעה שלך מוצפת בספויילרים למשחק השני...
כדאי שתשנה אותה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 אוגוסט 2013, 11:51

פתחת את הנושא בזמן,אני כמעט בטוח שעוד יומיים נראה תצוגת גיימפליי ארוכה בגיימסקום,עיתונאים כבר ראו אותה ב E3 ומדווחים שעפו שם ראשים,חלק מהאתרים נתנו למשחק את פרס משחק התערוכה רק ע"פ התצוגה שהם ראו למרות שלא נחשפה לציבור ככה שאני מת לראות מה הלך שם.

גם המפתחים הבטיחו שגרסת הקונסולות תראה כמו ה PC למרות שאני בספק שיהיו זהות (אפילו בCOD ghost הנחות,בגרסת ה PC נאמר שהרזולוציה של הטקסטורות תהיה גבוהה יותר לכרטיסים חזקים).

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 18 אוגוסט 2013, 20:28

אני לא רואה סיבה שלא. לא מדובר במשחק שאמור לצאת לפס3 ול-360 אלא לדור הבא. אין לי ספק שגרסאת הקונסולות תהיה זהה לגרסאת הפיסי. וכן, הם כתבו באתר שלהם שהם הולכים להציג עוד גיימפליי בגיימסקום. מדובר בחברה שהם לא בדיוק אוהדי קונסולות (הראשון לא יצא בכלל והשני יצא באיחור של כמעט שנה וחצי) כך שאם הפעם הם הולכים על הקונסולות הם לא יוותרו על איכות המוצר שלהם. הם מכרו מצוין בפיסי ואין להם שום סיבה נראית לעין להתפשר בשביל עוד כמה דולרים בקונסולות. לא מדובר פה במקרה של ה-360 והמשחק השני. בכל מקרה אני מתרגש, למרות שיש לי קצת חששות כי גם במשחק השני הם נתנו חופש דיי גדול לשחקן והיו המון קטעים לא קוהרנטיים ובלאגן במיוחד באקט 3 בLoc muine כאשר לא היית בטוח אם מותר לך להיכנס לאזור הזה בחורבות או לא ומדוע אתה הורג דמויות מפתח בשל התגרות לא יודעה. אבל בסופו של יום מדובר בצוות הRPG הטוב ביותר שיש שבראו עולם פנטזיה (למרות שכבר היה קיים עוד קודם להם) שהינו ריאליסטי ואלים בצורה משכנעת עם העלילה הבוגרת והמפותלת ביותר שראיתי בעולם משחקי התפקידים איי פעם. יש למה לצפות ולטעמי מדובר כנראה במשחק הטוב ביותר שנראה ב-2014 לפחות בגזרת הRPG.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 18 אוגוסט 2013, 12:29

מה שבטוח המצב לא יהיה כמו בוויצ'ר 2 שם היו צריכים למרוח את הטקסטורות ולהוריד לדמויות פוליגונים ולכתוב כל מני קוד מחדש בשביל שהוא יעבוד על ה-360.
ברור שמחשבים תמיד יוכלו לכפות על המשחק הגדרות קצת טובות יותר כמו אוברסמפלינג שאין לקונסולות סיכוי.

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 18 אוגוסט 2013, 12:35

Death_119 כתב:אני לא רואה סיבה שלא. לא מדובר במשחק שאמור לצאת לפס3 ול-360 אלא לדור הבא. אין לי ספק שגרסאת הקונסולות תהיה זהה לגרסאת הפיסי. וכן, הם כתבו באתר שלהם שהם הולכים להציג עוד גיימפליי בגיימסקום. מדובר בחברה שהם לא בדיוק אוהדי קונסולות (הראשון לא יצא בכלל והשני יצא באיחור של כמעט שנה וחצי) כך שאם הפעם הם הולכים על הקונסולות הם לא יוותרו על איכות המוצר שלהם. הם מכרו מצוין בפיסי ואין להם שום סיבה נראית לעין להתפשר בשביל עוד כמה דולרים בקונסולות. לא מדובר פה במקרה של ה-360 והמשחק השני. בכל מקרה אני מתרגש, למרות שיש לי קצת חששות כי גם במשחק השני הם נתנו חופש דיי גדול לשחקן והיו המון קטעים לא קוהרנטיים ובלאגן במיוחד באקט 3 בLoc muine כאשר לא היית בטוח אם מותר לך להיכנס לאזור הזה בחורבות או לא ומדוע אתה הורג דמויות מפתח בשל התגרות לא יודעה. אבל בסופו של יום מדובר בצוות הRPG הטוב ביותר שיש שבראו עולם פנטזיה (למרות שכבר היה קיים עוד קודם להם) שהינו ריאליסטי ואלים בצורה משכנעת עם העלילה הבוגרת והמפותלת ביותר שראיתי בעולם משחקי התפקידים איי פעם. יש למה לצפות ולטעמי מדובר כנראה במשחק הטוב ביותר שנראה ב-2014 לפחות בגזרת הRPG.

אני מהמר שרוב הבחירות, כולל דמויות חשובות שאתה הורג, רק ישפיעו קצת על הדיאלוגים.
כמו שאחרי שהורגים את הנזלט זה לא בדיוק מוזיז למישהו. גם אני מהמר שדמויות כמו שילה ולטו וססקיה בכל מקרה לא יופיעו בשלישי כי זה הפתרון הנוח

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוגוסט 2013, 12:39

Death_119 כתב:אני לא רואה סיבה שלא. לא מדובר במשחק שאמור לצאת לפס3 ול-360 אלא לדור הבא. אין לי ספק שגרסאת הקונסולות תהיה זהה לגרסאת הפיסי. וכן, הם כתבו באתר שלהם שהם הולכים להציג עוד גיימפליי בגיימסקום. מדובר בחברה שהם לא בדיוק אוהדי קונסולות (הראשון לא יצא בכלל והשני יצא באיחור של כמעט שנה וחצי) כך שאם הפעם הם הולכים על הקונסולות הם לא יוותרו על איכות המוצר שלהם. הם מכרו מצוין בפיסי ואין להם שום סיבה נראית לעין להתפשר בשביל עוד כמה דולרים בקונסולות. לא מדובר פה במקרה של ה-360 והמשחק השני. בכל מקרה אני מתרגש, למרות שיש לי קצת חששות כי גם במשחק השני הם נתנו חופש דיי גדול לשחקן והיו המון קטעים לא קוהרנטיים ובלאגן במיוחד באקט 3 בLoc muine כאשר לא היית בטוח אם מותר לך להיכנס לאזור הזה בחורבות או לא ומדוע אתה הורג דמויות מפתח בשל התגרות לא יודעה. אבל בסופו של יום מדובר בצוות הRPG הטוב ביותר שיש שבראו עולם פנטזיה (למרות שכבר היה קיים עוד קודם להם) שהינו ריאליסטי ואלים בצורה משכנעת עם העלילה הבוגרת והמפותלת ביותר שראיתי בעולם משחקי התפקידים איי פעם. יש למה לצפות ולטעמי מדובר כנראה במשחק הטוב ביותר שנראה ב-2014 לפחות בגזרת הRPG.

אני עדין בטוח שיהיה בגרסת הPC כמה הגדרות שיהיה אפשר למקסם שלא יהיו בקונסולות, אפילו אם זה רק טקסטורות קצת יותר חדות או אוברסמפלינג.

מ-1 עד 10, מה רמת ההמלצה לשחק בוויצ'ר 2 בלי ששחקתי בראשון? כלומר שחקתי בערך שליש משחק אבל אין לי את הSAVE יותר ואין לי כוח להשקיע את ה15 שעות האלה שוב.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 18 אוגוסט 2013, 14:24

בגלל שהעלילה של הראשון עומד כמעט בנפרד מהשני אני ממליץ לך לקרוא תקציר שלה ולעבור לשני.
מה שחשוב זה הסיום של הראשון עם המנתקש שבעצם שפותח את העלילה של השני.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 18 אוגוסט 2013, 14:25

DrKeo כתב:אני עדין בטוח שיהיה בגרסת הPC כמה הגדרות שיהיה אפשר למקסם שלא יהיו בקונסולות, אפילו אם זה רק טקסטורות קצת יותר חדות או אוברסמפלינג.

מ-1 עד 10, מה רמת ההמלצה לשחק בוויצ'ר 2 בלי ששחקתי בראשון? כלומר שחקתי בערך שליש משחק אבל אין לי את הSAVE יותר ואין לי כוח להשקיע את ה15 שעות האלה שוב.

גם אני לא שיחקתי בראשון. קראתי את העלילה של הראשון בוויקי ואין קשר בין השניים למעט נקודת ההתחלה וההכרות שלך עם המלך פולטסט ויש כמה דמויות חוזרות חשובות יותר ופחות. אבל שום קשר אמיתי. מה שכן הם משום מה חושבים שקראת את כל הספרים בסדרה קודם לכן ועוד בשפת המקור פולנית כי כמות המידע שרצה שם על העולם היא עצומה, במיוחד בכל הקשור לפלישה הראשונה של נילפגארד לארצות הצפון והחלוקה של אדרין. אני הרגשתי במהלך המשחק באקט 2 (ועוד בריצה השנייה) צורך לעצור ולקרוא קצת את הווקי של המשחק כדי לסדר קצת דברים. אבל שום דבר שהמשחק הראשון היה עוזר לך לגביו. יש גם קודקס פנימי במשחק שמספר לך קצת על כל דמות שאתה פוגש. בכל מקרה מומלץ.

ששון,
יש במשחק שני סופים מרכזיים כאשר אני בספק אם הסוף של כיבוש אדרין על ידי הנסולט יהיה זה שיבחר. לטעמי הם ילכו על סאסקיה מושלת בPonatr valley שתשמש כמדינת המקלט לכל המדוכאים וחלוקת טמריה על ידי רודיאניה וקדווין. שילה לא מעניינת אלא פליפה שבטוח תופיע בשלישי או כל Reference אחר לLodge.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 18 אוגוסט 2013, 14:35

אבל הם לא יכולים להתעלם ככה משמירה שאתה מייבא מהוויצ'ר 2.
אני חושב שאו שהמשחק יתחיל כשנילפגארד כבשה כבר את רוב הצפון,
או שהוא פשוט לא יתרחש בצפון ואז מה שישתנה אלה כמה דיאלוגים ומשימות.

הם לא יכולים ללכת על ססקיה מושלת על כלום כי אולי הרגת אותה בראשון.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 18 אוגוסט 2013, 14:41

ששון כתב:אבל הם לא יכולים להתעלם ככה משמירה שאתה מייבא מהוויצ'ר 2.
אני חושב שאו שהמשחק יתחיל כשנילפגארד כבשה כבר את רוב הצפון,
או שהוא פשוט לא יתרחש בצפון ואז מה שישתנה אלה כמה דיאלוגים ומשימות.

הם לא יכולים ללכת על ססקיה מושלת על כלום כי אולי הרגת אותה בראשון.

למה? זה מה שBioware עשו עד היום. הם החליטו מבין שני הסופים האפשריים מה הוא האמיתי וזרמו עם זה.
דרך אגב, זה שהם כבשו את הצפון זה ידוע עוד מהסוף אחרי הכתובוית בשני כי יש מפה שכולה כמעט נכבשה מלבד קדווין ורודניה, כאשר הפונטאר היא מדינה בפני עצמה תחת ססקיה.
אין שום סיבה שזה לא יחזור על עצמו גם בWitcher. זה מקובל. אחרת הם יצטרכו להתעלם מכל מה שקרה בשני כי יש שתי אופציות וזה לא סביר. וזה דיי ברור שהעלילה היא המשך ישיר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 אוגוסט 2013, 22:50

ומה אני אמור לעשות בתור שחקן פלייסטיישן עם הוויצ'ר 3?
הם ידאגו להשלים לי את העלילה סטייל ME?
אני נורא רוצה לשחק בזה,הוא נראה מדהים.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 18 אוגוסט 2013, 23:58

bling כתב:ומה אני אמור לעשות בתור שחקן פלייסטיישן עם הוויצ'ר 3?
הם ידאגו להשלים לי את העלילה סטייל ME?
אני נורא רוצה לשחק בזה,הוא נראה מדהים.

לא סביר. למה שלא תשחק בו במחשב? או שהמחשב שלך לא יסחוב אותו?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוגוסט 2013, 16:13

Death_119 כתב:לא סביר. למה שלא תשחק בו במחשב? או שהמחשב שלך לא יסחוב אותו?

אני חושב שהוא יותר מדבר בכיוון של יבוא קובץ SAVE.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 אוגוסט 2013, 17:26

Death_119 כתב:לא סביר. למה שלא תשחק בו במחשב? או שהמחשב שלך לא יסחוב אותו?

המחשב שלי לא סוחב אפילו את פורטל הראשון,שאל את KEO :)

ולמה שלא יהיה סביר שהם ידאגו להשלים לי את העלילה או לעשות קטע סטייל ME של בחירות מהירות?
מה סתם הם ידחפו מותג חדש לשחקני הפלייסטיישן ויצפו שאני אשלים לבד את הכל דרך היוטיוב והאינטרנט?
זה יהיה לא רציני מצידם.

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 18 אוגוסט 2013, 18:09

אני חושב שזה יהיה כמו המשחק השני עם עלילה שעומדת בפני עצמה והתעלמות כמעט גמורה מדמויות משנה מהמשחק הקודם.

יש גם מצב שבגלל שהפס4 היא "כמו מחשב" אז אולי ימירו אליה את המשחק השני.

סמל אישי של המשתמש
vorse3
Minion

הודעהעל ידי vorse3 » 18 ספטמבר 2013, 13:13

איך אני אמור לחכות עכשיו שנה איך? :cry:

סמל אישי של המשתמש
vorse3
Minion

הודעהעל ידי vorse3 » 07 נובמבר 2013, 18:47

Seeing Red: The story of CD Projekt
כתבה נפלאה על המפתחת/מפיצה המדהימה הזאת.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 דצמבר 2013, 21:12

vorse3 כתב:Seeing Red: The story of CD Projekt
כתבה נפלאה על המפתחת/מפיצה המדהימה הזאת.

הוא מגיע אגב לארץ ב-18 בדצמבר להרצות על הסיפור שלהם בכנס של קהילת המפתחים הישראלית:
http://www.gameis.org.il/conf/
(שמועה נוספת ולא מבוססת טוענת שגם אחד בשם ארז רונן ירצה שם)

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 04 דצמבר 2013, 12:23

ואו איזה סלב! לא ידעתי שעושים פה דברים כאלה :)

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 13 דצמבר 2013, 11:36

:D וווהוו!

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 מאי 2014, 15:23

יש כנראה הבדלים כיום בין גרסאת הפס4 לגרסאת הXbox One של הWitcher (עד רמה שהם טוענים שאפשר לא לשים לב ממרחק גדול מ2 מטר מהמסך, אולי ישלחו הוראות לשחקני האקסבוקס איך לשבת כמו שצריך :)):
"We are still working on squeezing the juice out of the consoles and Microsoft are supporting us in this respect," Iwinski told me. "The final effect, whether it's 720p, 1080p - we had the debate in the studio about it and actually asked our tech guys to explain how it works,
and they sent me some complicated graphs that 'if I have this size of the screen, and I sit one meter or two meters from it, then I might be able to see the difference'.

"It's more of a PR differentiation," he added, "which is very important for Sony right now - and they are using it, obviously - than something that is really meaningful to gamers.

"We're definitely working to max out each of the platforms in terms of what we can get, because that's a crucial element of The Witcher. Will there be big differences? Really I don't think so. It's too early to say. If there will be, they will be tiny. It will be more like people talking 'hey, I have this and you have that and this is better'."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 מאי 2014, 23:29

והמשפט הכי חשוב, הוא כמובן:
"It's more of a PR differentiation, which is very important for Sony right now - and they are using it, obviously - than something that is really meaningful to gamers"

לא מחדש שום דבר, לאף אחד, אבל זה תמיד נחמד לראות חברה מתייחסת לזה בהתאם, לעומת לא מתייחסת לזה בכלל ונותנת לצווחני האינטרנט להוביל את הדיון.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 מאי 2014, 15:41

Nucleus_Dawn כתב:והמשפט הכי חשוב, הוא כמובן:
"It's more of a PR differentiation, which is very important for Sony right now - and they are using it, obviously - than something that is really meaningful to gamers"

לא מחדש שום דבר, לאף אחד, אבל זה תמיד נחמד לראות חברה מתייחסת לזה בהתאם, לעומת לא מתייחסת לזה בכלל ונותנת לצווחני האינטרנט להוביל את הדיון.

נו באמת, לשבת 2 מטר מהטלוויזיה ולראות הבדלים זה לא PR Diffrence, אולי ב-3 מטר :). זה הרי ברור שWitcher 3 יגיע בסוף ב-720P לאקסבוקס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 מאי 2014, 19:42

Death_119 כתב:נו באמת, לשבת 2 מטר מהטלוויזיה ולראות הבדלים זה לא PR Diffrence, אולי ב-3 מטר :). זה הרי ברור שWitcher 3 יגיע בסוף ב-720P לאקסבוקס.

או 900P. או 1080P. או שהמשחק לא ייצא בכלל לONE. הכל יכול לקרות עד פברואר.
זה לא משנה את העובדה שהם צודקים וההבדלים שמסעירים את המיעוט בפורומים ברחבי האינטרנט, לא משמעותיים בכלל והמשמעות היחידה שלהם בעולם האמיתי היא של PR ותו לא.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 93 אורחים