Witcher 3| הנושא הרישמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: Witcher 3| הנושא הרישמי

הודעהעל ידי Stick » 01 אפריל 2016, 14:12

טוב וואו זה באמת ענק

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 19 מאי 2016, 19:22

טריילר תוכן ענק להרחבה החדשה:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 מאי 2016, 13:07

^ הייתי יכול להישבע שזו הרחבה לפייבל. המוזיקה + אלביון + הקריין...

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 מאי 2016, 12:05

ובגזרת הדברים הממש לא מפתיעים - הDLC האחרון של המשחק מתקבל בביקורות מצוינות.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 31 מאי 2016, 18:34

טוב אז הDLC השני יצא, ונכנסתי לעולם של הוויצ'ר 3 פעם ראשונה אחרי המון המון זמן, זה אמנם היה מאוד קצר ולא באמת הספקתי לשחק יותר מדי עדיין אבל זה היה מספיק בשביל שאני אזכר איזה עולם ומשחק מדהים זה :) .

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 31 מאי 2016, 19:05

חיכיתי שהיא תצא עד שאחזור אליו, אבל תכלס, זה כנראה יקרה בעתיד, כשאמצא איזה מבצע טוב על ה season pass
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יוני 2016, 18:51

תמונה

זה הגודל של המפה החדשה של דם ויין ביחס לאזור השני בW3. די גדול, לדעתי זה האזור השני הכי גדול במשחק עכשיו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 25 יולי 2016, 19:04

אומנם זה לא חדש, אבל הנה תמונות 360 מהמשחק. זה נראה פורמט מגניב במיוחד למשחקים

http://www.geforce.com/hardware/technol ... ge-gallery
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 06 אוגוסט 2016, 02:36

בשבוע האחרון התפנה לי קצת זמן פנוי והחלטתי שהגיע הזמן לשחק סוף סוף בשתי ההרחבות כמו שצריך (שיחקתי כמה דקות בכל אחת מהן כשהן יצאו, אבל לא באמת ישבתי עליהן).
אז היום סיימתי את ההרחבה הראשונה, 'Hearts of Stone', וחוץ מהעובדה שמדובר בDLC באורך וכמות תוכן שלא הייתה מביישת שום משחק AAA רגיל בפני עצמו, אני גם חושב שיכול מאוד להיות שזה היה הקווסט הכי טוב במשחק. :)
כידוע ההרחבה הזו לא כוללת את המפה החדשה, והיא למעשה "רק" קווסט אחד גדול שלצידו נוספו כמה משימות צד מיוחדות (שהיו האמת, להבדיל מהקווסט הראשי, די חסרות פואנטה או עניין. לפחות אלו שנתקלתי בהן) וכל העניין הוא משהו כמו 12-15 שעות של גיימפלי בהפקה הגבוהה ביותר.
הקווסט לא קשור לעלילת המשחק עצמו בכלל (למעט איזה קשר מינורי וחסר משמעות) וכולל רק דמויות חדשות (ונהדרות!) לצידו של גארלד. מבחינת חידושי גיימפלי גדולים אין פה משהו מעניין, אבל הוויצ'ר תמיד היה משחק של סיפורים, דמויות ועולם ואכן, הקצב של הסיפור (שמתחיל ונגמר כאמור בקווסט אחד ארוך) ושל ההתקדמות העלילתית מהיר בהרבה מזה של המשחק הראשי וזה עובד נהדר.
הקווסט משלב בצורה מופתית, הן עלילתית והן משחקית, שלבים של אקשן, של חקירה, של הומור וגם שלבים גדולים באווירת ה"בית הרדוף" שהיו מעטים מדי במשחק המקורי.
אמנם המשחק הראשי והקווסטים שלו כבר לא טריים אצלי בראש, ויכול להיות שאני מגזים, אבל אני חושב שכל זה בנוסף לסיפור מעניין, דמויות ראשיות חדשות ונהדרות והקצב המהיר יוצרים באמת את אחד הקווסטים הטובים של המשחק, ואפילו הטוב שבהם.

עכשיו יאללה, להתחיל את ההרחבה השנייה.. :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 06 אוגוסט 2016, 14:05

מגניב! ממש עשית לי חשק לחזור אליו.
כמוך, התחלתי חצי שעה מ-HoS והיה לי קשה להיכנס בחזרה לשיקויים, הניואנסים של הקרבות וכו'.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוגוסט 2016, 10:42

אני עדיין מחכה למבצע טוב על 2 הDLC... חשבתי שכבר יהיה עד עכשיו אחד ממש טוב, אבל לא :/
ואני כבר שכחתי לגמרי איך משחקים :(

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 אוגוסט 2016, 15:44

כנ"ל.
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 אוגוסט 2016, 19:12

זה בסדר, לא שוכחים :) .

שיחקתי כמה שעות בהרחבה השנייה, ולא ממש הספקתי לגעת בקווסט הראשי.. ההרחבה הזאת פשוט ע-צ-ו-מ-ה.
זה יותר מסתם עוד מפה חדשה, קיבלתי רק בשעות הראשונות משהו כמו עוד 20 משימות צד, סט ציוד חדש למצוא ועוד שדרוג לכל אחד מהסטים הקיימים, חוזים, חבילת גוונט חדשה (סקליגה, מאוד מגניבים) ועוד המון משימות שסתם קופצות מאנשים שאתה פוגש בהפתעה. כל זה, וראיתי רק משהו כמו שמינית מהמפה עד עכשיו.
אני לא מגזים, לא רק שההרחבה הזאת הייתה יכולה לצאת כמשחק AAA בפני עצמו, היא עוד הייתה מקבלת נקודות חיוביות על הגודל שלה גם כמשחק שלם.
אתם רוצים הנחה? אני לא בטוח שההרחבה הזאת רווחית להם ב20 דולר שהיא נמכרת גם ככה.. :)

בקשר לאיכות של התוכן, לא שעוד יש לי ספק בשלב הזה אבל עדיין.. אעדכן כשאסיים אותה. עוד חודשיים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 ספטמבר 2016, 21:12

טוב אולי לא לקח חודשיים אבל גם חודש שלם זה מכובד :) .
אז סיימתי עכשיו את ההרחבה השנייה, blood and wine, ומה אפשר להגיד.. היה תענוג.
הדבר הראשון ששמים לב כשנכנסים להרחבה הזאת זה שהיא פשוט אדירה בגודלה. זה לא רק קווסט ראשי חדש, זה המון משימות צד, חוזים, דמויות שאתה נתקל בהם, המון שדרוגים חדשים למצוא בעולם, אפילו חבילת גוונט חדשה, וכמובן המפה החדשה.
באשר למפה החדשה, הם הצליחו לא רק ליצור אזורים חדשים ונוף שונה, מדובר בעולם אחר לגמרי. האנשים מדברים אחרת (אם במבטא ואם בצורת ההתבטאות), העיצוב שונה לגמרי, ומהשנייה הראשונה ברור שאנחנו כבר לא בצפון מוכה המלחמה.
העולם הזה אגב הוא פשוט מדהים ביופיו, שאלתי את עצמי לא פעם האם הם שיפרו את המנוע הגרפי בהרחבה הזאת או שסתם מדובר בעיצוב נהדר ופלטת צבעים שונה..

באשר לתוכן והמשימות עצמן, אי אפשר לבקש יותר. משימות הצד מגוונות, מעניינות ומרעננות, והקווסט הראשי עצמו הוא אחד מהטובים במשחק (אם כי לטעמי הוא נופל במעט מאוד מהקווסט של ההרחבה הראשונה, שנשאר בעיניי הטוב במשחק).
הקווסט עצמו כולל רק דמויות חדשות (ומצוינות) ומתנהל תחילה כסוג של משימת חקירה (על גארלד למצוא את היצור המסתורי שרוצח אנשים מאוד ספציפיים בדיקנות מדהימה) אבל הוא הולך ומסתבך ככל שהסיפור ממשיך, וללא ספק מגיע לשיא הראוי ולא מאכזב במאני טיים שלו.
הבחירות שהוא מציב לקראת סופו בנויות בצורה מעניינת ומשפיעות על הסוף בצורה קיצונית (ויש כמה וכמה סופים), וכמובן שבוויצר כמו בוויצר שום דבר הוא לא שחור ולבן וזה נהדר לראות איך כל החלטה קטנה משפיעה מאוחר יותר על כל הדמויות.

אז זהו, כנראה שסיימתי סופית את הוויצר 3, שאני יכול כבר להגיד בפה מלא יותר משנה אחרי שיצא שהוא אחד המשחקים האהובים עלי אי פעם.
אני לא יודע אם מתישהו יצא עוד משחק וויצר, ואם זו באמת הפרידה הסופית מגארלד, אז היא נעשתה בצורה הטובה ביותר שניתן עם ההרחבה הזאת, ובכלל עם כל הסיפור של הקווסט הזה.
במבט משותף על שתי ההרחבות, אותן שיחקתי ברצף, אני יכול להגיד שהן ללא ספק שמרו על הרמה של המשחק הראשי, ובעזרת הסיפורים הסגורים והקצב המהיר יותר שלהם, אפילו מתעלים עליו. לכל מי שאהב את המשחק, לא צריכה להיות בכלל התלבטות.

אגב, אחת המשימות בקווסט הראשי היא המשימה הכי הזויה, מטורפת ומצחיקה שהייתה במשחק הזה, בפער. אפשר לראות כמה המפתחים נהנו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 06 ספטמבר 2016, 07:21

רק התחלתי את ההרחבה הראשונה (שעה וקצת פנימה..), והיא מעולה לגמרי, אבל הבוס הראשון קרע אותי :D.. צריך להתרגל שוב למשחק.. שכחתי את כל עניין השיקויים וכו'..
?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 06 ספטמבר 2016, 09:42

אל תשכח לחפש את הקלף באסם למעלה כשאתה במסיבה!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 24 אוקטובר 2016, 18:27

אני משחק בו עכשיו לראשונה (חיכיתי שיהיה לי מחשב חזק שיוכל להריץ על אולטרה + 60FPS), והוא אכן משחק מצוין, אבל מערכת הקרב גרועה ולא מאוזנת לטעמי. אני משחק על רמת הקושי המקסימלית, והחל מרמה 10 המשחק הפסיק לאתגר לחלוטין ואני כמעט ולא נהרג בקרבות. בנוסף, כל החלק בנוביגראד היה מתיש ומשעמם מאוד.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 24 אוקטובר 2016, 18:41

InterAl כתב:אני משחק בו עכשיו לראשונה (חיכיתי שיהיה לי מחשב חזק שיוכל להריץ על אולטרה + 60FPS), והוא אכן משחק מצוין, אבל מערכת הקרב גרועה ולא מאוזנת לטעמי. אני משחק על רמת הקושי המקסימלית, והחל מרמה 10 המשחק הפסיק לאתגר לחלוטין ואני כמעט ולא נהרג בקרבות. בנוסף, כל החלק בנוביגראד היה מתיש ומשעמם מאוד.

זה לא משתפר בסקליגה, הקווסט של הברון זה בערך השיא של המשחק מלבד קטע מאוד ספציפי בסוף.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 אוקטובר 2016, 18:58

זה לא לגמרי נכון, החלק בנוביגרד הוא חלק שונה לגמרי ששם דגש גדול יותר על הפוליטיקה והדיאלוגים מאשר סיפורי חקירה, מפלצות ומלחמות.
זה קורה מסיבות ברורות בעקבות השינוי בסטינג, מאזור מלחמה לעיר גדולה וחופשית שמתקיימת כמעט בלי הפרעה מבחוץ, אבל אני לא חושב שאפשר להגיד שאלו שלבים פחות טובים, הם פשוט שונים מאוד ולכן שחקנים מסוימים יאהבו יותר ואחרים פחות. בעיניי גם כן מדובר בחלק הפחות מעניין אגב, אבל הוא בהחלט ברמה הגבוהה של המשחק.
בקשר לסקליגה, גם שם מדובר בסטינג שונה משני האיזורים האחרים אבל הוא דומה יותר לראשון עם איזורים גדולים שהם פראיים ולא מיושבים, ועם השבטים שנמצאים בשלום קר מאוד בינם לבין עצמם עם הגעתך. בעיניי מדובר בחלק מאוד מוצלח מהמשחק (ללא ספק הכי יפה) וגם העלילה באיזשהו שלב מתחילה לתפוס קצב.

בכל מקרה, אם יש לך את הDLC של המשחק אז המשפט הזה הוא עוד יותר לא נכון, כיוון שהראשון (HOS) הוא (בעיניי, כמובן) הקווסט הראשי הטוב במשחק והשני (B&W) הוא גם כן אחד משיאי המשחק, מגובה בעולם וסטינג חדשים לגמרי שמשנים את כל המשחק.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 24 אוקטובר 2016, 19:11

מאוד אהבתי את הפוליטיקה בוויצ'ר 2, אבל בנוביגראד זאת היתה פוליטיקה מאוד מקומית ושולית. גם הקווסטים עצמם פשוט היו לא מעניינים. מצד שני, גם במשחקים הקודמים היה לפחות חלק אחד שנמרח יותר מדי - פרק 2 בוויצ'ר 1 וכל החלק של סברינה בוויצ'ר 2, לדוגמה. אבל פה זה הרגיש ארוך ומתיש אפילו יותר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 אוקטובר 2016, 19:48

גם אותי החלק הזה פחות עניין, אבל אני דווקא יכול לראות שחקנים שיאהבו אותו כי פשוט שונה ומתחבר לצדדים אחרים.
בכל מקרה, אם הטעם שלך במשחק דומה לשלי אז יש לך עוד 3 (במידה ויש את הDLC) קווסטים ראשיים מלאים שמעניינים יותר מזה של נוביגרד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוקטובר 2016, 23:01

גם בסקליגה זאת פוליטיקה מקומית אבל אחת מעניינת, מאוד אהבתי את הקווסטים שם וביחוד את הקווסט הראשי. הוא פחות או יותר הסיפור של איי הברזל במשחקי הכס אבל עדין נהנתי, אחלה אוירה יש שם וכל הקטע של האיים הזכיר לי קצת את זלדה WW.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 אוקטובר 2016, 23:10

אני לא רואה את עצמי חוזר לשחק בוויצר 3 ,בהרחבות
שרפתי בזמנו המון המון שעות ,לעשות המון קווסטים במשחק הרגיל ,ואני כבר יחכה למשחק הבא שלהם

אני כן יצפה בסרטוני עלילה של ההרחבות ,לקבל יותר סיפור ,אבל גם ככה אבדתי את השמירה
כי קניתי מGOG בזמנו ,או משהו כזה ,לא זוכר את החנות שלהם ,ואחרי השקעה של הרבה הרבה הרבה מאוד שעות
שהדמות שלי הייתה סופר חזקה ,אני לא יכול לחזור לזה
המשחק מצוין ,לא יגיד שלא ,אבל מעל 60 שעות בוויצר 1 \מעל 32 שעות בוויצר 2 \ולא יודע כמה ,אבל בקלות מעל 100 ,כנראה הרבה יותר בוויצר 3
לא יכול לחזור לזה ,בקרוב

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 פברואר 2017, 08:18

יצאה סדרה חדשה של פסלים למי שאין מה לעשות עם הכסף (אפילו אני לא מגיע לשם)

https://www.sideshowtoy.com/collectible ... io-902940/

תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 פברואר 2017, 11:18

הפסל הזה כל כך דוחה שאני מרגיש שאני צריך אותו עכשיו. יש את אחת המכשפות? אולי הכלה?
עריכה:
אוף, אין. אבל יש פסלים ממש מדהימים, חבל שזה פאקינג 600$ לפסל.
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה