Witcher 3| הנושא הרישמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

Re: Witcher 3| הנושא הרישמי

הודעהעל ידי bozeman » 27 מאי 2015, 15:41

DrKeo כתב:לשנות מקצוע, שמעתי שמרוויחים הרבה יותר XP בהיי טק מאשר בשחיטת מפלצות.

איפה הלייק שהבטחת?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 27 מאי 2015, 16:17

bling כתב:יכול להיות שהאנגלית שלי דפוקה אבל בציטוט ששמת רשום בפירוש ״כשבאנו לשים את הוורטיקל סלייס הזה בעולם פתוח בלי קשר לפלטפורמה קלטנו ששיט זה לא עובד״, מה לא ברור פה בדיוק?

האנגלית שלך מצויינת. זה המתוסכלים שמחפשים תירוצים :)
יותר מזה, הם אמרו גם שאם המשחק היה יוצא לפלטפורמה בודדת - בין אם זה מחשב ובין אם זו קונסולה - אז הוא היה נראה יותר טוב בתאוריה. אבל אז לא היה להם תקציב לעשות אותו.

Death_119 כתב:דרך אגב, X86 מתאים לכולם, זו שפה שקיימת עוד מהמעבד 8086 של אינטל ולמעשה היא כמו השפה המשותפת העולמית במעבדים. היא קיימת גם במעבדי AMD לדוגמא ואני בטוח שגם בARM.

מעבדי ARM לא מבוססים על x86. יש להם ארכיטקטורה משלהם וכל עולם המובייל מבוסס עליה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 27 מאי 2015, 16:49

מי שלא ראה את ה16 DLCים החינמיים שמקבלים בGOG:
http://www.gog.com/game/the_witcher_3_w ... lc_program
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 מאי 2015, 17:59

כולם מקבלים אותם בכל הלטפורמות, הם משחררים 2 כל שבוע.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 מאי 2015, 19:27

bozeman כתב:
בכל מקרה לנושא:
אתמול המשכתי קצת וניסיתי לעלות בדרגות (אני רק 4), אבל אני כמעט לא מקבל XP (מקווסטים) ככה שזה זוחל... מה אתם ממליצים?

נראה לי שזה פשוט עם הזמן, גם אני בהתחלה בקושי עליתי רמות וכרגע אני עולה רמה כל קווסט שני פחות או יותר (כרגע 19 וכבר נוגע ב20).

אגב, חדשות טובות, הקווסט הראשי (והמשני-ראשי) חוזר להיות מעניין אחרי שעוזבים את novigrad :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 מאי 2015, 19:56

Stick כתב:
נראה לי שזה פשוט עם הזמן, גם אני בהתחלה בקושי עליתי רמות וכרגע אני עולה רמה כל קווסט שני פחות או יותר (כרגע 19 וכבר נוגע ב20).

אגב, חדשות טובות, הקווסט הראשי (והמשני-ראשי) חוזר להיות מעניין אחרי שעוזבים את novigrad :)

אתה עובר על כל סימני השאלה והקווסטים המשניים וחוזי המפלצות וכו' או שאתה רץ את המשחק, איך כבר סיימת את וולן ונוביגרד?
אני לא יודע אם אני איטי רצח או שאתה פשוט זריז (ועם יותר זמן), לפי הקצב שלי אני אשחק בו עד אנצ'רטד 4, אני אפילו לא קרוב ללנקות את VELEN אפילו, יש לי מליון סימני שאלה עוד.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 מאי 2015, 20:44

על כל סימני השאלה לא, אבל על רובם הגדול כן. על כל הקווסטים המשניים ועל כל המפלצות (שגג חמש רמות מעליי) כן באופן מוחלט.
איך כבר עברתי? טוב, לפי סטים יש לי כבר 45 שעות על המשחק :)
וכנראה שיש לי הרבה יותר זמן ממך, האמת היא שאני ממש לא רגיל לשחק ככה (לא משחקים כאלו ארוכים ולא ישיבות רצופות כאלו ארוכות) אבל בתחילת השבוע תקפה אותי מחלה, ואני יושב בבית עם חום כל היום בלי ממש כוח לצאת לאנשהו.. תוסיף לזה שהמשחק ממכר ברמות ושהוא הגיע אחרי יובש רציני.. אז כן מפה לשם שרפתי כבר כמעט 50 שעות

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 מאי 2015, 20:47

Stick כתב:על כל סימני השאלה לא, אבל על רובם הגדול כן. על כל הקווסטים המשניים ועל כל המפלצות (שגג חמש רמות מעליי) כן באופן מוחלט.
וכנראה שיש לי הרבה יותר זמן ממך, האמת היא שאני ממש לא רגיל לשחק ככה (לא משחקים כאלו ארוכים ולא ישיבות רצופות כאלו ארוכות) אבל בתחילת השבוע תקפה אותי מחלה, ואני יושב בבית עם חום כל היום בלי ממש כוח לצאת לאנשהו.. תוסיף לזה שהמשחק ממכר ברמות ושהוא הגיע אחרי יובש רציני.. אז כן מפה לשם שרפתי כבר כמעט 50 שעות

לא גם אני מכור קשות ושורף עליו המון שעות בסופ"ש וגם משתדל כל יום לשחק קצת, כנראה שאני גם איטי יותר ממך :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2015, 10:58

Stick כתב:על כל סימני השאלה לא, אבל על רובם הגדול כן. על כל הקווסטים המשניים ועל כל המפלצות (שגג חמש רמות מעליי) כן באופן מוחלט.

מחלה אה? Witcher Fever?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 28 מאי 2015, 11:28

DrKeo כתב:מחלה אה? Witcher Fever?

נגמר לו ה- swallow.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 מאי 2015, 12:59

התקדמתי עוד קצת, עדיין ב VELEN כמובן, דרגה 9, המשחק אדיר ויש בו המון תוכן טוב, הבעיה היא שגם יש תוכן יחסית סטנדרטי יותר שנועד לנפח, כאילו באמת שהייתי מסתדר מעולה אם היו פחות סימני שאלה שמובילים למחנות של פורעי חוק, גם היה בסדר אם היו פחות קנים של גולס להרוס, יש הרבה תוכן טוב כמו כל המשימות הראשיות והמשניות, חוזי מפלצות, צייד אוצרות וכו׳, מה רע שהמשחק יקח 70 שעות עם כל התוכן הזה במקום 100+ עם אינספור מחנות שודדים ודברים קטנים בסגנון הזה של להרוג כמה אויבים ולקחת Loot?

מפתחים צריכים ללמוד לחתוך את השומן הזה, המשחק לא היה פחות טוב בלי זה ואת התקדמות הדרגות תמיד אפשר להתאים גם עם פחות תוכן, לפחות היה נחמד אם הייתי יכול לדעת כמה מסימני השאלה הם תוכן מגניב ומעניין שיכול להוביל לקווסט וכמה הם loot עם כמה שודדים או מפלצות סטנדרטיות, לפחות הייתי יודע שאני יכול לעבור לאיזור הבא בראש שקט...

למרות זאת, באמת שהרבה זמן לא יצא לי לשחק ב AAA כל כך טוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2015, 14:05

בלינג, 1.04 הביא באג שגורם לחלק מהשחקנים לא לקבל או לקבל ממש מעט XP על קווסטים, אולי זאת הסיבה שאתה מרגיש שאתה תקוע בדרגה?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 מאי 2015, 14:19

חייב לציין שבנתיים האיזור שאני נמצה בו עכשיו (ונראה לי האחרון במשחק) Skellige הוא בהחלט האיזור הכי טוב במשחק.
קודם כל המשימות מאוד מעניינות אבל גם האיזור עצמו בנוי בצורה כל כך טובה ויש לו אווירה מאוד מיוחדת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2015, 14:36

Stick כתב:חייב לציין שבנתיים האיזור שאני נמצה בו עכשיו (ונראה לי האחרון במשחק) Skellige הוא בהחלט האיזור הכי טוב במשחק.
קודם כל המשימות מאוד מעניינות אבל גם האיזור עצמו בנוי בצורה כל כך טובה ויש לו אווירה מאוד מיוחדת.

באיזה שעה אתה במשחק?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 מאי 2015, 15:10

לפי סטים, 49. (וואו אני מכור קשה! בחיים לא קרה לי ככה :shock: )
אני רק בתחילת האיזור הזה נראה לי. עשיתי רק משימה ראשית אחת כאן אבל כבר המון סייד קווסטים ומפלצות והם פשוט נהדרים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 מאי 2015, 16:22

DrKeo כתב:בלינג, 1.04 הביא באג שגורם לחלק מהשחקנים לא לקבל או לקבל ממש מעט XP על קווסטים, אולי זאת הסיבה שאתה מרגיש שאתה תקוע בדרגה?

מתי אמרתי שאני מרגיש תקוע בדרגות? דווקא הן זזות לי בסדר גמור, אמרתי שהיה הכי עדיף אם היו משאירים כמעט נטו רק תוכן עם קווסטים וסיפורים ומשימות משמעותיות שזה עדיין רוב המשחק כן? אבל היה נחמד אם זה היה הכל ולא הרוב, חוץ מזה קשה להתלונן יותר מדי כי המשחק ענק, לא ציפיתי לזה מ CDP (הרושם שהיה לי מהוויטצ'ר 2 זה שהוא טוב אבל לא זכור לי שאנשים התלהבו ממנו כמו שאני מתלהב מ 3), בהחלט יכול להיות GOTY שלי ומול באטמן בחיים לא חשבתי שאומר את זה.

STICK על איזו רמת קושי אתה משחק אגב? אני בשלישית, המשחק מרגיש מאתגר ואני מוצא את עצמי מת מספיק פעמים אבל זה לא מתסכל מדי על הרמה הזו, ממליץ לכל אלו שלא התחילו עדין לשחק.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 מאי 2015, 16:44

גם אני על הרמה השלישית
אחרי מספיק שעות משחק בDS אני לא ממש בטוח שיש לנו את אותו השימוש במונח "מאתגר" במשחקי אקשן RPG :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 מאי 2015, 16:53

Stick כתב:גם אני על הרמה השלישית
אחרי מספיק שעות משחק בDS אני לא ממש בטוח שיש לנו את אותו השימוש במונח "מאתגר" במשחקי אקשן RPG :)

כן תיארתי לעצמי שההגדרות שלנו שונות, לעבור את סדרת סולס זה כמו לעבור את מבחן החונכות של טיילר דרדן עם החומצה במועדון קרב, הכל נראה קל אחרי :P
למרות שיש לי פחות ניסיון ממך בז'אנר אני תמיד מחפש משחק שיהיה מאתגר בצורה הנכונה, למשל מורדור היה לי די מבאס כי המשחק היה כל כך קל שלא הרגשתי ממש את מערכת הנמסיס כמו שצריך בעקבות זה, גם באטמן אני משחק תמיד על הארד כי על נורמל הוא מרגיש לי בדיחה ובאטמן די OP בכל רמת קושי, ככה שלרוב במשחקים שאני אוהב אני מעדיף לשחק מעל נורמל כי בתכל'ס הנורמל של היום זה האיזי של ימי הפס2 והוויטצ'ר 3 על הרמה השלישית לדעתי מרגיש just right.

אם אתה אוהב יותר אתגר אגב יכלת לנסות את הרמה האחרונה :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 מאי 2015, 17:02

לא היו לי תלונות, ולא אמרתי שהמשחק קל מאוד, אני גם ממליץ על הרמה הזאת.
הוא בדיוק מה שהוא צריך להיות - אני צריך לשמור על ערנות בקרבות ולשים לב מתי תוקפים אותי ומתי אני תוקף (לא סתם לתקוף עד שנגמר הקרב) אבל מצד שני אני משחק וויצ'ר, ככה שאני כן מרגיש חזק ביחס לעולם.
אני לוקח חוזה על מפלצת, בידיעה שאני הולך להרוג אותה כי אני וויצ'ר. אני אהיה ערני במהלך הקרב והוא לא ישעמם אותי, אבל זה מתאים בדיוק לאווירה של המשחק.

בDS מצד שני, אני משחק סתם לוחם אחד, ובגלל זה מאוד מתאים לאווירה של המשחק שכל צעד לא נכון אני יכול למות.

בקיצור אני לא אומר שכל משחק צריך להיות קשה ומאתגר בטירוף, כל משחק צריך להתאים ברמת הקושי שלו לאווירה של המשחק. גם לי למשל הפריע הקלות במורדור כי מצד אחד הוא קל בטירוף ואתה מאוד חזק ומצד שני המשחק מצפה ממך למות הרבה בשביל ליצור אויבים עם אופי, זה פשוט לא התחבר. באטמן קל באותה המידה (אולי אפילו יותר) אבל שם זה לא הפריע לי כי אני פאקינג באטמן :).

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 מאי 2015, 17:10

הבנתי אותך, אבל עם באטמן על נורמל אני לא מסכים, אתה לא צריך להיות ערני כמעט בקרבות על הרמה הזו מרוב שחלון הזמן לקאונטר גבוה, אפשר לשחק אותו בחצי שינה, זה לא כיף גם אם אתה באטמן והיי גם באטמן צריך קצת לעבוד כדי לנטרל את האויבים שלו.
על הרמה הקשה אתה מרגיש באטמן לא פחות רק שצריך לעקוב אחרי האנימציות של האויב כמו שצריך ולהכות בזמן ובקצב מסויים ולא לתקתק סתם בלי הפסקה על הריבוע ואז לצפות ללחוץ משולש בכיף כשמופיע קאונטר למעלה.

תיארת את רמת הקושי השלישית של הוויטצ'ר 3 מצויין, היא דורשת ממך להיות ערני ולעקוב אחרי התנועות של האויבים וזה כבר מבחינתי מספיק טוב, שצריך להיות ערני כדי לעבור אתגר ולא סתם ללחוץ באדישות על כפתורים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 מאי 2015, 17:25

אממ לא יודע, בבאטמן דווקא נהנתי מהרגשת הOP הזאת, מה גם שאין כל כך הרבה קרבות בבאטמן.
אבל האמת שלא ניסיתי מעולם את הרמה הקשה בבאטמן, ככה שאולי אתה צודק והיא יותר טובה.
הבעיה היא במשחקים שלא נותנים לך לבחור את הרמת קשוי ובכל זאת הרמה לא קשורה למשחק. הדוגמה הכי פשוטה היא AC, שם אתה משחק מתנקש שמתגנב בצללים ואם הוא ממש רוצה גם יכול להביס צבא שלם בשדה פתוח תוך 4 דקות עם הפסקת קפה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 מאי 2015, 17:30

תנסה פעם הבאה (במידה וזה נשאר אותו הדבר).
ומה זאת אומרת אין כל כך הרבה קרבות, בערך 50% מהגיימפליי זה קרבות מגע למיניהם וזה משנה לא מעט מהבחינה הזו.
את הדברים שקשורים למצב ה predator זה לא משנה כל כך, כאילו הרגשתי מאוד OP במצב הזה גם על הארד, ה AI לא היה עירני יותר או משהו, אתה כן נענש אבל על כל טעות כשמגלים אותך ויורים בך כי החיים יורדים יותר מהר ומספיקות אולי 3 יריות כדי להפיל אותך, שזה גם טוב כי אתה אומנם OP אבל צריך לשחק ברצינות ולא לעשות שטויות במצב הזה אחרת אתה תמות מהר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 מאי 2015, 17:39

בהחלט אנסה אותה בארקהם הבא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2015, 18:21

bling כתב:מתי אמרתי שאני מרגיש תקוע בדרגות? דווקא הן זזות לי בסדר גמור, אמרתי שהיה הכי עדיף אם היו משאירים כמעט נטו רק תוכן עם קווסטים וסיפורים ומשימות משמעותיות שזה עדיין רוב המשחק כן? אבל היה נחמד אם זה היה הכל ולא הרוב, חוץ מזה קשה להתלונן יותר מדי כי המשחק ענק, לא ציפיתי לזה מ CDP (הרושם שהיה לי מהוויטצ'ר 2 זה שהוא טוב אבל לא זכור לי שאנשים התלהבו ממנו כמו שאני מתלהב מ 3), בהחלט יכול להיות GOTY שלי ומול באטמן בחיים לא חשבתי שאומר את זה.

STICK על איזו רמת קושי אתה משחק אגב? אני בשלישית, המשחק מרגיש מאתגר ואני מוצא את עצמי מת מספיק פעמים אבל זה לא מתסכל מדי על הרמה הזו, ממליץ לכל אלו שלא התחילו עדין לשחק.

משום מה חשבתי שאמרת שבאזור שאתה נמצא אתה כמעט לא עולה דרגות ולא מקבל XP וסטיק אמר לך שאיפה שהוא נמצא הוא דווקא עולה בדרגות, אפילו נדמה לי שהוא אמר שהוא היה דרגה 20. בכל מקרה אולי אני מתבלבל :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 מאי 2015, 18:32

DrKeo כתב:משום מה חשבתי שאמרת שבאזור שאתה נמצא אתה כמעט לא עולה דרגות ולא מקבל XP וסטיק אמר לך שאיפה שהוא נמצא הוא דווקא עולה בדרגות, אפילו נדמה לי שהוא אמר שהוא היה דרגה 20. בכל מקרה אולי אני מתבלבל :)

זה לא שאני תקוע באיזור, אני רק זז לאט יותר מסטיק, אם אני רוצה אני יכול כבר עכשיו לעבור לאיזור הבא מבחינת דרגה, הם מבקשים דרגה 10 ואני ב 9 שזה מספיק חזק כדי לעשות את הקווסט שם, פשוט אני רוצה לסיים מה שאפשר ב VELEN לפני, למרות שיש כמה קווסטים שמצריכים ממך לחזור בעתיד עם דרגה גבוהה במיוחד אבל לפחות נסיים מה שאפשרי לדרגה 10 שם.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 27 אורחים