סיילים, מבצעים ומכירות מיוחדות - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: חנויות, מבצעים ומכירות מיוחדות - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 דצמבר 2019, 09:43

אני גם החלטתי שלא לקנות דרך אפיק כדי לא לפצל עוד יותר את הרכישות שלי (ולפעמים אני על סף שבירה,כשאני מבין כמה אני רוצה לשחק כבר בקונטרול וouter wilds) לא מתוך איזושהי התנגדות למדיניות שלהם כשזה מגיע לאקסקלוסיבים אצלם,אבל אני בהחלט לוקח כל חינמי שלהם,כי למה לא?
אני כבר השלמתי עם הבקלוג העצום שלי ועם העובדה המצערת שאני לעולם לא אשחק בכל מה שאני רוצה כי רק בפיסי יש לי יותר מ1000 משחקים שמפוזרים בסטים,אוריגין,יופליי,באטל.נט וwin store,וזה בלי לדבר בכלל על קונסולות :( אני פשוט דוגם משחקים פה ושם ומה שלא תופס אותי בשעה שעתיים הראשונות אני מוותר. בינתיים אני בכלל התמכרתי ל-lumines בסוויץ׳.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 דצמבר 2019, 10:21

sharonbn כתב:הספריות של אוריג'ין ויופליי הן 90% משחקים שחולקו בחינם. מתוכם שיחקתי בפועל מעט מאד. גם היתה תקופת הבאנדלים העליזה של העשור הקודם שחולקו המון משחקים במחירי כמעט חינם. גם שם התקנתי ושיחקתי בפחות מחצי. לעומת זאת, יש משחקים שאני מתקין ומשחק פעם שניה ושלישית. אפשר להגיד שהבנתי שהקונספט של לחלק משחקים בחינם לא ממש משפר את חווית השחקן שלי. אני מעדיף לבחור את המשחקים שמוצאים חן בעיניי ולא לקבל מה שנותנים לי.

כנ"ל, ועדיין - מחלקים בחינם משחקים מעולים לפעמים, למה שאוותר על זה? בגלל כמה קליקים עם העכבר? זה לא שמישהו מכריח אותי לשחק... אני עדיין בוחר במה לשחק לפי מה בא לי לשחק ולא מה יש לי בחינם או לא בחינם...
פייג' - שחק כבר בOUTER WILDS לעזאזל :) הוא גם בPS4 אם אתה ממש אנטי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 דצמבר 2019, 18:18

היום מחלקים משום מה *שוב* את Celeste, מוזר קצת אבל נחמד למי שפיספס. מחר יחלקו את totally accurate battle simulator, שזה נחמד כי רציתי שיהיה לי אותו, להשתעשע מדי פעם...

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 30 דצמבר 2019, 17:18

לרגל כמעט סיום מבצע החורף, GOG מחלקים את Tower of Time בחינם

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 31 דצמבר 2019, 18:19

שמעו,סחתיין על אפיק,המשחק היום הוא Yooka-Laylee and the Impossible Lair החדש,וממה שאומרים,גם הממש מצוין. ובנוסף יש עוד שני משחקים שהם יחלקו השבוע,כנראה darksiders 1/2 ו-steep.
ונשברתי,קניתי מהם את outer wilds ואת control :) בלי לשים לבהגעתי שם לספרייה של למעלה מ-70 משחקים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 דצמבר 2019, 18:48

כן, גם אתמול היה משחק שרציתי לנסות תמיד - Hello Neighbor.
הם פשוט סידרו לי כמעט כל אינדי שרציתי, ובחינם לגמרי... מטורף.
פספסתי רק את סופרהוט ממה שהיה עד עכשיו בקריסמס, לא יודע איך פספסתי, אבל אני גם ככה שומר אותו לVR, וכן - אני יודע שזה כמעט משחק שונה בVR, ועדיין - יש מעט מאוד משחקים שאני שומר והוא אחד מהם. נראה מושלם מדי לזה כדי לחוות אותו בצורה אחרת.

אגב פייג׳ - מקווה שלא ראית יותר מדי מOW, זה באמת משהו שצריך לחוות עם מינימום מידע. ועצה - תקרא טוב טוב, והכל. כמעט ואין ״פילרים״ וכל דבר שתקרא/תלמד על העולם - חשוב להתקדמות שלך ולהבנה שלך של מה שקורה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 דצמבר 2019, 21:47

Uncle Pey'j כתב:שמעו,סחתיין על אפיק,המשחק היום הוא Yooka-Laylee and the Impossible Lair החדש,וממה שאומרים,גם הממש מצוין. ובנוסף יש עוד שני משחקים שהם יחלקו השבוע,כנראה darksiders 1/2 ו-steep.
ונשברתי,קניתי מהם את outer wilds ואת control :) בלי לשים לבהגעתי שם לספרייה של למעלה מ-70 משחקים.

ואו, איזה שיחוק. DF טענו שהוא יותר טוב מדונקי קונג טרופיקל פריז. לגמרי תכננתי לקנות אותו.
Laskin כתב:כן, גם אתמול היה משחק שרציתי לנסות תמיד - Hello Neighbor.
הם פשוט סידרו לי כמעט כל אינדי שרציתי, ובחינם לגמרי... מטורף.
פספסתי רק את סופרהוט ממה שהיה עד עכשיו בקריסמס, לא יודע איך פספסתי, אבל אני גם ככה שומר אותו לVR, וכן - אני יודע שזה כמעט משחק שונה בVR, ועדיין - יש מעט מאוד משחקים שאני שומר והוא אחד מהם. נראה מושלם מדי לזה כדי לחוות אותו בצורה אחרת.

אגב פייג׳ - מקווה שלא ראית יותר מדי מOW, זה באמת משהו שצריך לחוות עם מינימום מידע. ועצה - תקרא טוב טוב, והכל. כמעט ואין ״פילרים״ וכל דבר שתקרא/תלמד על העולם - חשוב להתקדמות שלך ולהבנה שלך של מה שקורה.

לפי מה שאני זוכר סופרהוט vr זה קמפיין חדש.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 01 ינואר 2020, 13:13

העומס של החינמיים באפיק הוא עד כדי כך חריג, שלראשונה מזה הרבה שנים פספסתי פה ושם משחק חינם רק כי לא היה לי זמן או כח להתחבר: TABS שהוא אגב ממכר הרבה יותר ממה שנראה בהתחלה, ו-The Talos Principle. אבל את שניהם כבר לי בסטים)
מצד שני, יש לי כבר משהו כמו 80 משחקים באפיק (בלי להוציא שקל. אולי נתפוס היום משהו ביום האחרון של הסייל) אבל המצב שם מזכיר לי את הספרייה שלי בGOG: כמעט כל המשחקים שחולקו בחינם עד היום הם duplicates שכבר קיבלתי בחינם, או קניתי כחלק מאיזה באנדל בפלטפורמה אחרת. לא שאני מתלונן על הנדיבות, אבל אני חושב שיוקה ליילי החדש הוא סך הכל המשחק הרביעי שקיבלתי באפיק ולא היה לי זמין כבר קודם (מצטרף ל-Enter the Gungeon, What Remains of Edith Finch ו-Timbleweed Park).

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 01 ינואר 2020, 16:03

אצלי דווקא 90% מהמשחקים שחולקו באפיק הם משחקים ששמתי עליהם עין אבל עדיין לא קניתי כך שאני מבסוט עליהם עד העננים, הביע הכרגיל זה זמן להגיע אליהם.
לפי הפרצוף בתמונה של דארקסיידרס כנראה יחלקו את השני, שהוא מצויין או שיפילו פצצה כמו עם רוקסטדי ויחלקו את כל הטרילוגיה עד המשחק האחרון.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 01 ינואר 2020, 19:01

אז נותנים כרגע את דארקסיידרס 1 ו-2 (וגם את Steep)

לא פצצה כמו עם רוקסטדי אבל עדיין :) שני משחקים מצויינים, שיחקתי בהם המון בזמנו על ה-PS3. יהיה נחמד לחוות אותם שוב על המחשב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 ינואר 2020, 01:57

אחלה האמבל באנדל החודש שכולל את DIRT RALLY 2, SFV, SHADOW OF WAR ו-TWO POINT HOSPITAL הפשוט מעולה. בנוסף יש עוד 8 משחקים, אבל חתיכת רביעיה יש פה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 04 ינואר 2020, 17:32

DrKeo כתב:אחלה האמבל באנדל החודש שכולל את DIRT RALLY 2, SFV, SHADOW OF WAR ו-TWO POINT HOSPITAL הפשוט מעולה. בנוסף יש עוד 8 משחקים, אבל חתיכת רביעיה יש פה.

הוספיטול 2.0, מכיוון שיש לך אותו, יש אנשים שמוכנים לקבל אותו...
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 10 ינואר 2020, 15:45

קיבלתי דיווח שיש עכשיו הרבה מבצעים בחנות של נינטנדו
עדין לא נכנסתי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ינואר 2020, 16:20

bozeman כתב:
DrKeo כתב:אחלה האמבל באנדל החודש שכולל את DIRT RALLY 2, SFV, SHADOW OF WAR ו-TWO POINT HOSPITAL הפשוט מעולה. בנוסף יש עוד 8 משחקים, אבל חתיכת רביעיה יש פה.

תקבל בכיף אם אתה באמת הולך לשחק בו :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 ינואר 2020, 20:41

שים לב שגם אם יש לך את המנוי הקלאסי, אפשר לבחור רק עד 10 משחקים מתוך ה12. שלא תפדה סתם בטעות משהו ואז תגלה שלא נשאר....

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ינואר 2020, 21:21

swym כתב:שים לב שגם אם יש לך את המנוי הקלאסי, אפשר לבחור רק עד 10 משחקים מתוך ה12. שלא תפדה סתם בטעות משהו ואז תגלה שלא נשאר....

כן, אבל לצערי המבחר הרחב ממש קקה. כלומר תמיד יש 3-4 שממש רוצים אבל הנותרים לא מעניינים במיוחד בנתיים בחודשיים הראשונים.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 ינואר 2020, 21:33

מניח שזה תלוי בז'אנרים שמעניינים אותך. החודש היה חצי כח מבחינתי (בעיקר כי את Shadow of War שהכי רציתי יש גם בגיים פאס), אבל חודש שעבר נראה לי שישה מתוך עשרה משחקים בכלל היו לי בווישליסט. עדיין תמורה מטורפת למחיר למי ששמר על מנוי הקלאסיק, ותמיד אפשר לסחור במפתחות כדי להחזיר את ההשקעה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ינואר 2020, 21:43

swym כתב:מניח שזה תלוי בז'אנרים שמעניינים אותך. החודש היה חצי כח מבחינתי (בעיקר כי את Shadow of War שהכי רציתי יש גם בגיים פאס), אבל חודש שעבר נראה לי שישה מתוך עשרה משחקים בכלל היו לי בווישליסט. עדיין תמורה מטורפת למחיר למי ששמר על מנוי הקלאסיק, ותמיד אפשר לסחור במפתחות כדי להחזיר את ההשקעה.

צודק לגמרי, אני רק אומר שלתת לחנן מפתח לא בדיוק מפחיד אותי להתחשב בזה שהסיכוי שאני ארצה לעשות רדים למשחק ה11 בבאנדל די קלושה :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 ינואר 2020, 20:19

DrKeo כתב:
bozeman כתב:

אני לגמרי הולך לשחק בו. כבר עכשיו הייתי קרוב לקנות אותו. (אבל כן אולי אתחיל לשחק בו רק עוד שבועיים אחרי סוף הסמסטר)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ינואר 2020, 21:33

bozeman כתב:
DrKeo כתב:
bozeman כתב:

אני לגמרי הולך לשחק בו. כבר עכשיו הייתי קרוב לקנות אותו. (אבל כן אולי אתחיל לשחק בו רק עוד שבועיים אחרי סוף הסמסטר)

דבר איתי כשאתה בקטע :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 ינואר 2020, 10:46

DrKeo כתב:
bozeman כתב:
DrKeo כתב:
bozeman כתב:

דבר איתי כשאתה בקטע :)

תמונה
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 ינואר 2020, 12:01

אז... אפיק רשמית מכריזים שבכל שבוע ימשיכו לתת משחק/ים בחינם - לכל אורך השנה! :)
איזה כיף
https://www.epicgames.com/store/en-US/n ... es-in-2020

בנוסף, יש שם כל מני נתונים, חלקם מעניינים מאוד וחלקם לא ממש מעניינים, אבל פרט נחמד - יש שם את GODFALL, הבלעדי של סוני לקונסולות בדור הבא, כמו גם PREDATOR לדור הנכחי. מסתבר שהם יהיו בלעדיים במחשב לEGS.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ינואר 2020, 18:42

כרגע בחנות של אפיק מחלקים את Farming Simulator 19
שהאמת היא שאם היה לי מחשב חזק הייתי מריץ ומשחק בו קצת, רק בגלל שהוא נראה ממש יפה :)

בכל אופן - שבוע הבא הם מחלקים 3 משחקים בחינם!
אבל אם להיות כנים, שלושתם לא מעניינים במיוחד, או יותר נכון - לא זכור לי ששמעתי על 2 מתוכם בכלל, וגם על השלישי אני לא יודע הרבה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2020, 18:44

Laskin כתב:כרגע בחנות של אפיק מחלקים את Farming Simulator 19
שהאמת היא שאם היה לי מחשב חזק הייתי מריץ ומשחק בו קצת, רק בגלל שהוא נראה ממש יפה :)

בכל אופן - שבוע הבא הם מחלקים 3 משחקים בחינם!
אבל אם להיות כנים, שלושתם לא מעניינים במיוחד, או יותר נכון - לא זכור לי ששמעתי על 2 מתוכם בכלל, וגם על השלישי אני לא יודע הרבה.

דווקא ticket to ride ו-pandemic מפורסמים למדי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ינואר 2020, 18:57

הכרתי רק את פנדמיק

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 25 אורחים