סיילים, מבצעים ומכירות מיוחדות - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: חנויות, מבצעים ומכירות מיוחדות - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 20 מרץ 2020, 22:48

Kazz כתב:חחח אתם רציניים?

המשחק עם דנובו גם דרך בת'סדה. פשוט הם שכחו והשאירו תיקייה עם קובץ ה EXE שאין בו את ההגנה של דנובו. כלומר, הם חיבלו בעצמם והפסידו המון כסף ולא מנעו כמה שבועות בלי פריצה של המשחק.
איזה חוזה עם דנובו חח. זה לפי משחק.

האג'נדה שלכם מגיעה לשיאים חדשים.

איזו "אג'נדה" יכולה להיות לנו? מישהו מאיתנו הרוויח או הפסיד מזה?
אז הם פישלו, ביג דיל... אני לא חושב שיש הרבה אנשים שתכננו לרכוש אותו וילכו לגנוב את הטורנט עכשיו.
ו"כמה שבועות"? יש מספיק מקרים שזה לקח ימים בודדים, עם דנובו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מרץ 2020, 23:34

בניגוד אליך קאז אני שלמתי על המשחק ואשכרה שחקתי בו. כשחקן ששחק בו, אין לי שמץ של מושג אם יש לו או אין לו drm, הוא עובד מושלם. היחידי פה עם אג׳נדה הוא זה שמברבר על משחקים שטובים לצרכנים או רעים לצרכנים כשהוא בכלל לא הצרכן שלהם, ומטיף לאנשים שהם אשכרה צרכנים של המשחק שזה לא טוב ״לצרכנים״.
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 מרץ 2020, 00:28

האג'נדה של לנסות לסובב את העובדות.

ציינתי את הפאשלה האדירה של בת'סדה עם המשחק על הלאנצ'ר שלה. קליימן ניסה בציניות האופיינית שלו לעשות מזה משהו אחר. אחר כך הוא ניסה לטעון שזה בכלל נעשה בכוונה כי איכשהו היה להם הסכם עם דנובו שלא היה אכפת להם לא לעמוד בו ולחבל בהשקת המשחק. ואתה בכלל תקפת כאילו אני אומר שיש רע במשחק ללא DRM כשכנראה שוב לא ירדת לסוף המקרה שהוא שבת'סדה שוב שיחחרה משחק ללא הגנת ה DRM שהם שילמו עבורה. ולכן המשחק כבר זמין בטורנט הקרוב לביתכם.

מי בכלל דיבר על המשחק?

אז שוב אגיד: עוד פשלה מבית היוצר של בת'סדה. עוד אחת לאוסף.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 מרץ 2020, 06:55

לי יש ציניות אופיינית? לי?!?! ענק אתה קאזז. גם CDPR מחבלת בעצמה כשהיא משחררת משחקים ללא DRM? גם כאן, מי שרצה להשיג את המשחק פרוץ, היה משיג בכל מקרה. הרי אבירים כמוך טורחים כל הזמן להסביר למה DRM זה בכלל דבר לא נחוץ, לא? אבל כשיש אג'נדה של 'Sticking it to the mannnnnnnnnn', חייבים לעמוד בה לא משנה מה קורה באמת בשטח.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 מרץ 2020, 10:26

שוב. האג'נדה שלך מעוורת אותך.

אתה מיתמם וכאילו לא מבין שבת'סדה שיחררו EXE בלי DRM בטעות. בלי להתכוון. ללא רצון. בניגוד למניע העסקי שהם פעלו עברו. מה הפאקינג קשר ל CDPR שבוחרת לשחרר משחקים בלי DRM כחלק מהתפיסה שלה? האג'נדה כה מעוורת אותך?

מי שרצה להשיג את דום פרוץ היה צריך לחכות לפחות שבועיים לפריצה (יש משחקים עם דנובו שעדיין לא נפרצו). עכשיו הוא לא צריך לחכות. והתקופה הכה חשובה (גם לטענת המפיצה) של השבועות הראשונים של משחק והיכולת למקסם את המכירות בלי שהפיראטיות תנגוס מזה כבר לא קיימת. כי בת'סדה עשו טעות. עשו פאשלה. תקעו לעצמם גול עצמי.

אז כשאני מציין את העובדה והחדשה הזו, משום מה זה מפריע לך כל כך שאתה צריך להפריח טענה כמו 'היה להם הסכם עם דנובו שלא עניין אותם לכבד, ולא עניין אותם להבטיח שהמשחק לא ייפרץ בעתיד הקרוב, אז בגרסת הלאנצ'ר של בתסדה הם שמו ביודעין גם EXE ללא DRM'.

ואחרי זה עוד אתה בא בתלונות של 'מה קורה באמת בשטח'? הו, כמה סמאים אפשר להיות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 מרץ 2020, 11:20

כי מה שאתה מדבר עליו הוא לא עובדה.. אתה חושב שהקובץ היה שם בטעות. אולי לא? :)...

מי שאפשר ללכת בעקבות מעל 95 אחוז מההודעות שלו בפורום ולראות אג'נדה ברורה, זה אתה. לי אין שום אג'נדה בסיפור הזה. מצידי שבת'זדה תיסגר מחר בבוקר.

לי יש אג'נדה בעיקר במה שנוגע למדי, אבל אני, בניגוד אליך לא מסתיר זאת.. אתה לעומת זאת לא מפרסם שום הודעה בפורום אם היא לא חלק מהאג'נדה שלך.

כל זה מבלי להתייחס לכל שיש משחקי דנובו שנפרצו גם תוך פחות מיום, ואז גם כל הפסקה השניה שלך לא שווה כלום..
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מרץ 2020, 11:33

יאפ
https://arstechnica.com/gaming/2017/10/ ... f-release/

זב כבר מזמן לא מה שהיה בהתחלה...

כל זה לא אומר שזה היה בכוונה, זה כנראה היה בטעות, אבל מה זה מוכיח פה? למה שלמישהו כאן תהיה אג׳נדה? קאז אתה הפכת לטרול אמיתי, זה לא מעניין והדבר היחיד שרלוונטי לנו, הגיימרים כאן - הוא אולי שבמקום קובץ של מאות מגהבייטים ״נאלצנו״ להוריד קובץ קטן יותר וחסכנו 3-30 שניות. זה נונ-אישו, ורלוונטי רק לפיראטים.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 מרץ 2020, 12:00

מי.לעאזל.מדבר.על.השחקנים.

דיברתי על בת'סדה. והעובדה שהם תקעו לעצמם גול עצמי בכך שהם כללו בטעות קובץ בלי DRM מה שאפשר את 'פריצת' המשחק בשעות הראשונות שלו. חתיכת פדיחה ותסמכו על זה שאנשי העסקים שם עצבנים. אבל משום מה לקליימן יש אג'נדה שהוא לא יכול לקבל את העובדה הזו. כאילו הוא לא יכול לסבול חדשה שלילית על חנות דיגיטלית.

רלוונטי רק לפיראטים? שבת'סדה שילמו עבור DRM ותקעו לעצמם גולי עצמי בשחרור בלי DRM? זה הפיראטיים שצועקים שהפיראטיות הורגת מכירות וכל עותק לא חוקי שווה לאיבוד מכירה? מה נסגר איתכם?

למה אתה מביא ידיעה מ 2017 כאילו אתה לא יודע שדנובו כל הזמן מתעדכן בגרסאות והוצאות חדשות? פורצים גירסה אחת ואז יוצאת חדשה וגם אותה לוקח זמן לפרוץ. במקום שהמשחק ייהנה משבועות בלי שיהיה עותק לא חוקי זמין (שכל כך חשוב למפיצות), הוא נהנה רק משעות מספר. בגלל טעות וחוסר תשומת לב של בת'סדה.

כל פורום אחר היה מגיב 'חחח, איזה טמטום'. אבל פה מזדעקים ונזעקים להציב 'עובדות אלטרנטיביות' או בכלל מדברים על משהו אחר ולא קשור.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 מרץ 2020, 12:05

אמרתי לך, מבחינתי שהחנות של בת'זדה תיסגר מחר בבוקר.. מעניין. לי. את. הביצה. האג'נדה היחידה שיש לי פה, היא להראות כמה ההודעות שלך טרוליות ומגוחכות. אתה לא מביא אף ידיעה, חדשה או דיווח על דברים חיוביים או אפילו ניטרליים (אם לא מדובר בואלב, כמובן), ורק עסוק כל הזמן באופן בלתי פוסק בכיסוח של מפיצות גדולות משל היית ג'ים סטרלינג של הפורום. זה מעייף, זה מטרחן וזו התנהגות שמתאימה יותר לקהל של ילדים קטנים, מאשר פורום בחתך הגילאים הזה.
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 מרץ 2020, 13:06

הבאתי חדשה לקונית שקרתה סביב המשחק. אתה לא הראת שום דבר אלא את האג'נדה שלך והגדלת לעשות והנפצת איזה תרחיש רק כדי לא הגיב בפשטות 'טמטום של בת'סדה'.
אם מישהו אחר היה מביא את החדשה הזו לא היית מגיב כך.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 מרץ 2020, 13:12

לא נכנס לדיון עצמו אבל קליימן, לדעתי הגבת קצת בחריפות מדי כלפי קאז, אני לא רואה אותו כטרול ולטעמי בסוף עם כל השטויות הוא משתמש מועיל שמוסיף לפורום ויוצר לא מעט דיונים.

אפשר להעביר את הדברים בקצת יותר כבוד כי בסופו של יום זה לא פורום שסובל מעודף כוח אדם וכל מי שפה הוא בסכ״ה סבבה וצריך להרגיש רצוי.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 מרץ 2020, 13:31

Kazz כתב:הבאתי חדשה לקונית שקרתה סביב המשחק. אתה לא הראת שום דבר אלא את האג'נדה שלך והגדלת לעשות והנפצת איזה תרחיש רק כדי לא הגיב בפשטות 'טמטום של בת'סדה'.
אם מישהו אחר היה מביא את החדשה הזו לא היית מגיב כך.

מה האג'נדה שלי? תסביר במילים..
אם מישהו אחר היה מביא את החדשה הזאת, שלא היה לו את המטען של כל ההודעות שלך בפורום הזה, יכול להיות שהייתי מגיב אחרת, או שסביר להניח שלא הייתי מגיב בכלל.

בלינג - זה בסדר. קאזז יודע לתקוף ולעקוץ אותי ואחרים חדשות לבקרים, אז שיידע גם לקבל קצת. לא יקרה דבר.
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 מרץ 2020, 14:42

האג'נדה שלך להציג אותי בתור הדובר ומייצג האינטרסים של ואלב, והניסיון לתפוס אותי בסטנדרט כפול ולחפש איך לסובב כל מה שאני כותב למטרתך.
משום מה לא יכלת לסבול שכתבתי על תקרית שלילית עובדתית בלאנצ'ר של בת'סדה והיית חייב לסנגר על החברה בהנפצת תרחיש. בשביל מישהו שלא אכפת לו כך או כך זו התנהגות משונה מאוד.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 מרץ 2020, 15:35

היפה בהודעה הקודמת שלך הוא שמה שנקרא "ברח לך הקאזז". בעצמך הבהרת מה הייתה המטרה של ההודעה שלך-להראות "תקרית" בלאנצ'ר של בת'זדה". הרי אתה לא מביא לפה חדשות אודות חורי אבטחה שהתגלו בסטים (וואלב ניסו לטייח), נגיד. הרי אתה במסע צלב נגד חנויות שהן לא סטים כבר המון זמן,אבל אתה פשוט לא מוכן להודות בכך. אתה ממציא טיעוני צדק חברתי כאלה ואחרים כדי להרגיש טוב עם עצמך, אבל ואללה, לא יעזור לך.

אבל בסיפא שלא הדברים שלך יש אמת. ואללה לא אכפת לי מספיק כדי להמשיך להתייחס להודעות הפאסיב אגרסיב שלך על כל שטות.
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 מרץ 2020, 17:06

הבאתי חדשה רלוונטית ומעניינת באופן לקוני. אתה זה שהחלטת לעשות את זה מטעמים. השאלה פה היא למה חשת צורך לעשות שמיניות באוויר כדי להציג תרחיש מונפץ ש'יגאל' את הפשאלה/גול עצמי של בת'סדה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מרץ 2020, 17:38

Kazz כתב:לאור ההיסטוריה הקרובה, אני הייתי נמנע מלהיות תחת השפעת בת'סדה ככל שניתן.

תסביר את המשפט האחרון, ואיך הוא באמת קשור למה שקרה.
איך אני תחת ״השפעת״ בת׳סדה, עכשיו שהורדתי את הלאנצ׳ר שלהם? מה הפסדתי בעקבות הפאשלה שלהם? איך זה השפיע על הלקוחות שלהם?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 מרץ 2020, 23:07

דסקסתם על חסרונות ויתרונות בקניית המשחק בלאנצ'ר של בת'סדה. אז אמרתי את דעתי שלאור כל הבעיות, התקלות וההיסטוריה הטכנית של בת'סדה אני נמנע מלהסתמך על שירותים של בת'סדה במידת האפשר.

יכול להיות שלא תיתקל בבעיות מיוחדות אז אחלה.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 22 מרץ 2020, 21:38

Kazz כתב:הבאתי חדשה לקונית שקרתה סביב המשחק.

אז למה הבאת אותה בתרד על מבצעים? "דום, עכשיו בלי DRM" זה נחשב בעיניך למבצע?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 מרץ 2020, 23:10

כי תמיד יש חפיפה בין הנושא הזה לנושא החנויות, וכבר דיברו כן על המשחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מרץ 2020, 00:08

swym כתב:
Kazz כתב:הבאתי חדשה לקונית שקרתה סביב המשחק.

אז למה הבאת אותה בתרד על מבצעים? "דום, עכשיו בלי DRM" זה נחשב בעיניך למבצע?

זה כי בת׳זדה מוכרת את הנשמה שלה.

Kazz כתב:כי תמיד יש חפיפה בין הנושא הזה לנושא החנויות, וכבר דיברו כן על המשחק.

האמת שיש לנו נושא חנויות דיגיטליות :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 23 מרץ 2020, 16:48

במסגרת מבצע האביב של GOG, הם מחלקים art books ושאר lore מהמשחקים
A Plague Tale: Innocence
Darkest Dungeon
GreedFall
Styx: Shards of Darkness
Obduction
The Surge 1 and 2
Unforeseen Incidents
Vampyr.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 25 מרץ 2020, 09:01

יוביסופט התחילו מבצע אביב. במסגרתו אפשר להשיג בחינם את Child of Light בחינם ביופליי

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 מרץ 2020, 00:34

השבוע בEPIC STORE יש את WORLD WAR Z, שאומר להיות נחמד כמשחק חימני, לפחות לנסות... ואת FIGMENT שנראה מקורי וחמוד, ועוד משחק שאני לא שמעתי עליו אף פעם.

שבוע הבא - GONE HOME ו-HOB, שניהם טובים מאוד.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 02 אפריל 2020, 16:22

1359 ש"ח על ה-One X באייבורי או KSP, כולל 5 משחקי גירס או פורצה הוריזון 4 + משחק כלשהו, כולל משלוח.

זה שווה עם הגיים פאס, לא? או שכבר עדיף לחכות עוד קצת?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 אפריל 2020, 16:49

מן הסתם עדיף לחכות... אנחנו רק חצי שנה מהדור הבא, יהיה קשה גם למכור יד 2 אחרי כך או אפילו כבר מעכשיו, במחיר מאוד משתלם

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 58 אורחים