סיילים, מבצעים ומכירות מיוחדות - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: סיילים, מבצעים ומכירות מיוחדות - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Kazz » 23 אוקטובר 2020, 23:49

מה הם מצניחים את ערך המשחקים? קרייסיס יצא לפני חודש וכבר ב 35% הנחה. יחד עם הקופונים ערכו של המשחק יירד כשיחזור למחיר הרגיל או יקבל בעתיד הנחה נמוכה יותר.
ומי שקנה את קרייסיס בשיגור הכווה.

לסטים יש הנחיה שאי אפשר לעשות סייל למשחק ב 6 שבועות הראשונים שלו בשוק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוקטובר 2020, 09:14

אלוהים קאז זה כבר קומי...
תוסיף איזה אימוג׳יקון שם או משהו כזה שנבין שאתה צוחק :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוקטובר 2020, 13:22

איזה יופי שיש לסטים מדיניות כה פרו-צרכנית, שלא מאפשרת גם למפתחת שמעוניינת לתת הנחה לעשות זאת, וככה כולם ״מרוויחים״... או משהו כזה.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 אוקטובר 2020, 16:26

Uncle Pey'j כתב:עריכה: רק כדי להבהיר,מספר חד ספרתי של משחקים ששילמתי עליהם :)

אני יכול לספור את כמות המשחקים ששילמתי עליהם על יד אחת (ובכולם אפיק השתתפה בקופון...), אבל נראה לי שכמות המשחקים שלי בפועל בחנות שלהם כבר חצתה את קו ה-100. זה מטורף.

בכל מקרה לסטים אין שום הנחייה של איסור סיילים ב-6 השבועות הראשונים. להיפך: הם מאד מעודדים הנחה דווקא בשבוע הראשון.
ההנחיה של סטים היא נגד עשיית הנחה אחרי הנחה (מה שדופק לא מעט מפתחים שלא מכירים את החנות מספיק טוב, אבל בתכלס מגיע ממקום של מניעת אביוז של המערכת), אבל הרימסאטר של קרייסיס שוגר בלי הנחה בשבוע הראשון ככה שזה לא היה משנה בסיטואציה שלו.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 24 אוקטובר 2020, 16:57

https://partner.steamgames.com/doc/marketing/discounts

אי אפשר לשים את המשחק בסייל עד 6 שבועות אחרי השיגור (לא כולל את ההנחה הצנועה בתקפות הפרי-אורדר/יום השיגור).

אם אני אדם שקנה את קרייסיס בשיגור ב EGS אני ארגיש שנכוויתי. ואני כנראה לא אקבל ריפאנד.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 24 אוקטובר 2020, 17:22

היידס וקרייסיס ב-33, דיסקו ב-62... אני שוקל קצת לקנות משחק לפיסי (שלא בדולר בגוג או אינדי סטים), זה לא קרה הרבה זמן :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 אוקטובר 2020, 17:47

Kazz כתב:https://partner.steamgames.com/doc/marketing/discounts

אי אפשר לשים את המשחק בסייל עד 6 שבועות אחרי השיגור (לא כולל את ההנחה הצנועה בתקפות הפרי-אורדר/יום השיגור).

אם אני אדם שקנה את קרייסיס בשיגור ב EGS אני ארגיש שנכוויתי. ואני כנראה לא אקבל ריפאנד.

אתה אפילו לא טרחת לקרוא מה כתוב בקישור ששלחת...
1) זה ארבעה שבועות מאז שיגור המשחק, לא שישה.
2) אתה עדיין יכול לעשות סייל בשיגור של המשחק, וזה לא "צנוע" אלא עד 40% - הנחה יותר גדולה מההנחה של קרייסיס כרגע, וכשלעצמו סעיף שמספיק בשביל להפריך את הטענה הקודמת שלך.
3) זה תקף רק לסיילים "עצמאיים", ואתה עדיין יכול להשתתף בסיילים עונתיים (בדיוק כמו הסייל הנוכחי) בלי קשר להנחה קודמת או לתקופת השיגור.

A: Custom discounts must be spaced at least 6 weeks apart and at least 1 month after the release of your product on Steam. Custom discounts don't affect eligibility for Steam-wide seasonal sale events. Note that the 30-day cool-down for new releases and price increases will still apply for the Steam-wide events.

קרייסיס רימאסטרד לא הציע הנחה בשיגור, עברו יותר ארבעה שבועות מהשיגור שלו, והוא מוצע כרגע בסייל עונתי שמתואם עם החנות ולא במשהו שמוגדר custom sale. כלומר גם תחת כל התנאים האלו בהשקה בסטים, הם עדיין היו יכולים להציע את המשחק עכשיו בסייל דומה - ולמעשה יש כמות עצומה של משחקים (לא רק כאלו שבמילא יצאו לפני עשור וחצי) שעושים את זה בכל מכירת חורף/קיץ של סטים.
אם אתה מרגיש ש"נכווית" מרכישה של משחק בתג מחיר שמראש חשבת שהוא ראוי, ובלי שהיתה שום התחייבות עבורך שתג המחיר הזה ישמר, רק בגלל שקצת מאוחר יותר הוא הוצע בכמה דולרים פחות, המציאות הולכת להנחית עליך כמה מכות יותר קשות בחיים.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 24 אוקטובר 2020, 18:02

ואתה לא קראת את הסעיף שלאחר מכן:

Discounts for seasonal sale events cannot be run within 30 days of releasing your title or 30 days from when your launch discount ends.

שזה תקף לקרייסיס, פלוס מינוס כמה ימים.

35% הנחה זה לא כמה דולרים פחות. זה לדפוק את מי שתמך בך day1. אני לא הייתי ממליץ לאף עסק לעשות הנחה גדולה שכזו חודש אחרי שחרור מוצר, ולא חסר דוגמאות לאיך קונים מגיבים כשזה קורה. בסופו של דבר זה רק הולך לגרום לאנשים לחשוב פעמיים לפני קנייה של המשחק הבא שלהם.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 24 אוקטובר 2020, 18:08

אבל עברו 36 יום, אז איך הסעיף הזה רלוונטי? סטים עושים הנחות אחרי 6 שבועות, 6 שבועות הם 42 יום. ההפרש בין 42 יום ל-36 יום הוא 6 ימים, כלומר ההבדל לא משמעותי בכלל.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 24 אוקטובר 2020, 18:30

swym כתב:
Uncle Pey'j כתב:עריכה: רק כדי להבהיר,מספר חד ספרתי של משחקים ששילמתי עליהם :)

אני יכול לספור את כמות המשחקים ששילמתי עליהם על יד אחת (ובכולם אפיק השתתפה בקופון...), אבל נראה לי שכמות המשחקים שלי בפועל בחנות שלהם כבר חצתה את קו ה-100. זה מטורף.

זה שאפיק מחלקת הרבה משחקים בחינם ידוע וגם הסיבה.
אחד הדיונים המחוממים (ככה מתרגמים heated debate?) פה היה האם יש דבר כזה ספריה גדולה מידי של משחקים והאם יש דבר כזה יותר מידי תוכנות לקוח.
לכן מעניין אותי לדעת בכמה משחקים אשכרה שיחקתם מתוך הספריה החינמית-ברובה של אפיק.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 24 אוקטובר 2020, 19:44

InterAl כתב:אבל עברו 36 יום, אז איך הסעיף הזה רלוונטי? סטים עושים הנחות אחרי 6 שבועות, 6 שבועות הם 42 יום. ההפרש בין 42 יום ל-36 יום הוא 6 ימים, כלומר ההבדל לא משמעותי בכלל.

זה אכן על הקשקש ואני לא יודע אם יש תאריך cut-off כדי להיות חלק מהסייל. אפשר לנסות לבדוק בסייל הגדול הבא של סטים.

הייתי מצפה מקרייטק במינימום לתת לכל מי שקנה את קרייסיס במחיר המלא עותק של Hunt: showdown. גם מצ'פר את הקהל הכי חשוב שלך וגם יכול לתת עוד פוש למשחק אחר שלהם.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 24 אוקטובר 2020, 20:01

בסה"כ הנחה של 10$ חודש ושבוע אחרי שהמשחק יצא. לשלם 10$ פרימיום כדי לשחק בו חודש קודם נשמע לי הגיוני לגמרי, אין צורך בשום פיצוי.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 24 אוקטובר 2020, 20:43

נאמר ע"י האדם הכי price-sensitive בארץ.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אוקטובר 2020, 15:15

ההכנסות של אקסבוקס ב-12 שנים האחרונות (הכנסות, לא רווחים):
תמונה

הרבעון האחרון שלהם הוא הרבעון Q1 הכי חזק של אקסבוקס אי פעם אגב, בעיקר בגלל "שירותים דיגיטלים". או במילים אחרות, GP. מיקרוסופט אגב מסתירה את המספרים של LIVE, השירות כנראה באמת גוסס.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 30 אוקטובר 2020, 15:28

Kazz כתב:ואתה לא קראת את הסעיף שלאחר מכן:

Discounts for seasonal sale events cannot be run within 30 days of releasing your title or 30 days from when your launch discount ends.

שזה תקף לקרייסיס, פלוס מינוס כמה ימים.

35% הנחה זה לא כמה דולרים פחות. זה לדפוק את מי שתמך בך day1. אני לא הייתי ממליץ לאף עסק לעשות הנחה גדולה שכזו חודש אחרי שחרור מוצר, ולא חסר דוגמאות לאיך קונים מגיבים כשזה קורה. בסופו של דבר זה רק הולך לגרום לאנשים לחשוב פעמיים לפני קנייה של המשחק הבא שלהם.

אתה חייב להחליט לאן אתה מזיז את הgoalpost...
כתבת שסטים לא עושים הנחות ב-6 שבועות הראשונים, אז כתבתי לך שהם מאפשרים הנחה כבר בשבוע הראשון.
כתבת שהם עושים הנחה "צנועה". כתבתי לך שהם מאפשרים עד 40% הנחה - יותר מההנחה הנוכחית של קרייסיס.
ואז כתבת שאי אפשר לשים את המשחק בסייל 6 שבועות אחרי הנחת השיגור. הסברתי לך שוב שאתה מבלבל את הסעיפים, והסעיף של 6 שבועות מתייחס לcustom discount ולא לסיילים עונתיים שהם 4 שבועות מהשיגור.
ועכשיו אתה עובר לדבר על "פלוס מינוס כמה ימים"... :roll:

אז הנקודה היא שאין דבר כזה "פלוס מינוס כמה ימים" - יש ספירת ימים מדוייקת של מה מותר ומה אסור: אם עברו 4 שבועות משיגור המשחק או מהנחת השיגור של המשחק - אתה יכול להשתתף באיזה סייל עונתי שאתה רוצה ולהציע הנחה צנועה או הנחה של 90% אם בא לך. במקרה הספציפי של קרייסיס עברו יותר מ-4 שבועות (או אם לדייק יותר מ-30 יום) מהשיגור, ולא הוצעה אפילו הנחה בשיגור.
שום דבר בהנחיות של ואלב לא היה מונע מקרייסיס לצאת במחיר של 30$, ולהיות מוצע ב-20$ כ-36 יום מאוחר יותר לכבוד ההאלווין סייל. לא משנה איך תנסה לסובב את זה מה שכתבת הוא פשוט לא נכון.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 30 אוקטובר 2020, 15:39

ולמי שבמקום להתבכיין על סיילים מעדיף פשוט לנצל אותם, עוד שתי המלצות מטורפות לקופון לפני שהוא הופך לפג תוקף:

Dead Cells ב-15 שקל. כולכם בטח שמעתם עליו, ואם במקרה אין לכם אותו עדיין אז זו הזדמנות מצויינת להיכנס לאחד מהמשחקים הטובים שיצאו אי פעם. הוא אמנם גם זמין בGame Pass, אבל הוא כנראה לא ישאר שם לנצח, וזה בדיוק מהמשחקים שעדיף לחתום עליו בעלות כי המפתחים כל הזמן מוסיפים לו ומעדכנים אותו.

Shakedown Hawaii ב-15 שקל - משחק שכנראה פחות אנשים שמעו עליו, וחבל. Hidden Gem שמתאים לכל מי שהיה רוצה לראות היום משחק GTA בעולם פתוח, אבל כזה ששומר על הסגנון של משחקי GTA הדו-מימדיים ושל משחקי שנות ה-90 באופן כללי. הייתי אומר אפילו שיש לו קצת וייב ניהולי של Pizza Tycoon / Pizza Connect.
https://www.epicgames.com/store/en-US/p ... awaii/home

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 30 אוקטובר 2020, 17:20

כמו שכתוב בלינק ושכבר ציינתי, זה לא כולל את הנחת הפרי-אורדר/שיגור. אתה יכול לשגר את המשחק שלך ב 40% הנחה. ברגע שההנחה הזו מסתיימת (שזה יכול להיות כמה ימים אחרי השיגור עצמו) אתה לא תוכל לעשות הנחה נוספת עד 6 שבועות אחרי. אם מדובר ב seasonal event אז לא תוכל לקחת בו חלק ולהציע הנחה שם אם לא עברו 30 ימים ממתי שהנחת השיגור הסתיימה.

אז כן, אם קרייסיס היה יוצא בסטים והנחת השיגור שלו הייתה תקפה לעוד כמה ימים אחרי השיגור (כמו שזה קורה ברוב המשחקים אני מאמין) אז כראה הוא לא היה יכול להשתתף בסייל האלווין בסטים אם הוא היה מתחיל בתאריך שהוא התחיל בחנות של אפיק.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 נובמבר 2020, 17:20

אבל....
1) במילא לא היתה לו הנחת שיגור
2) הוא יצא ב-18 בספטמבר. עברו מאז יותר מ-30 יום.
3) 40% הנחה שאפשר לעשות בשיגור זו לא "הנחה צנועה".

זה לא עניין של אם ואם ואם היה, זה עניין של מה שקרה בפועל: בין אם אתה משגר את המשחק שלך בסטים ובין אם באפיק, אין שום מניעה של הפלטפורמה לעשות ב-23 באוקטובר seasonal sale על משחק שיצא ב-18 בספטמבר ולא קיבל הנחת שיגור.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 20 נובמבר 2020, 10:22

טוב, מחירי בלאק פריידיי ב-PSN גבוהים משציפיתי. 40 על צושימה ו-30 על TLOU2 זה קביל, אבל 30 לפרסונה ו-40 לפפ7? באסה. מה, נגרור הכל עד פסח?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 נובמבר 2020, 12:55

מה אתם אומרים לקנות את ספיידרמן לפס4 במבצע של ה 20 דולר ליום שישי השחור או שנחכה עם זה לפס5 או משהו.

איך זה עובד בכלל, אפשר יהיה להריץ את הגרסה שאקנה פה על הפס5 או שזה נפרד? אני זוכר שהיה איזה קטע מסריח בנושא.

מתלבט גם אם לקנות את ה רימייק של רזי 3, יודע שיחסית אכזב אבל זה לא שהוא גרוע, פשוט פחות טוב מהרימייקים האחרים והוא רק 20$, מישהו שיחק וממליץ?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 נובמבר 2020, 12:59

ממה שאני זוכר אתה לא הכי עף על ספיידרמן (לפחות לעומת באטמן) אבל אני חושב שאם רק תרוץ על הקמפיין הראשי אתה תהנה ממנו והוא לחלוטין שווה את המחיר הזה.

רזידנט איוול 3 ממש קצר ממה שהבנתי ואני מניח שכבר שיחקת במקורי, לא?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 נובמבר 2020, 13:01

בלינג, לא שיחקת בספיידרמן המקורי, או שאתה מדבר על מיילס?
אם לא שיחקת תחכה כבר לPS5

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 נובמבר 2020, 13:07

כן אני לגמרי מתכנן לרוץ על הקמפיין של ספיידי ולא לגעת בתוכן צד הירוד. רזי 3 שיחקתי במקורי אבל זה רימייק של קאפקום, אין הרבה קשר ביניהם.

בנוגע לספיידי לאסקין, לא שיחקתי במקורי. לחכות לפס5 עוד איזה חצי שנה לפחות? יהיה רלוונטי בכלל?

אני אוכל להפעיל את הגרסה הזו על הפס5 בכל מקרה אז מה זה משנה בתכלס? אולי כדאי כשאקנה את הקונסולה לחכות לאיזה בייל באנדל של ספיידרמן פלוס מיילס?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 נובמבר 2020, 13:48

אני אמליץ לך על מה שאני יודע שאתה רוצה ללכת רזידנט איוול 3 :) תהנה אח יקר.
ותספר איך הוא שאני אדע אם כדאי לי ללכת עליו או על Nioh 2.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 נובמבר 2020, 13:55

bling כתב:כן אני לגמרי מתכנן לרוץ על הקמפיין של ספיידי ולא לגעת בתוכן צד הירוד. רזי 3 שיחקתי במקורי אבל זה רימייק של קאפקום, אין הרבה קשר ביניהם.

בנוגע לספיידי לאסקין, לא שיחקתי במקורי. לחכות לפס5 עוד איזה חצי שנה לפחות? יהיה רלוונטי בכלל?

אני אוכל להפעיל את הגרסה הזו על הפס5 בכל מקרה אז מה זה משנה בתכלס? אולי כדאי כשאקנה את הקונסולה לחכות לאיזה בייל באנדל של ספיידרמן פלוס מיילס?

אם לא שיחקת במקורי אני חושב שהרימאסטר חובה,הוא נראה טוב יותר ומשוחק טוב יותר עם 60fps ובעיקר בסקשנים של סתם הסתובבות במפה,נראה שיש לזה איפמקט גדול על החוויה הכללית. הייתי ממתין לדיל על גרסאת האולטימייט של מוראלס.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 33 אורחים