סיילים, מבצעים ומכירות מיוחדות - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: חנויות, מבצעים ומכירות מיוחדות - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2020, 23:05

מה זה קשור אם אין לך זמן כרגע? למה לפספס משחק בחינם לכל החיים בספרייה שלך, שהייתה יכולה להכיל כבר 60 משחקים בערך אם היית מקדיש לזה ממש כמה שניית, אבל גם עכשיו - משחק טוב בחינם, תצטרף יא עצלן/עקשן :)
אתה עוד אוהב את הסדרה אז זה בכלל לא מובן לי, אני בחיים לא שיחקתי בה והוספתי לספרייה שלי, כי מה אכפת לי?? זה משחק טוב, אולי יום אחד אגיע אליו, ואז אני אאלץ לשלם. מטופש לוותר על זה, לא?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2020, 23:58

אני חושב שהשקעתי במצטבר איזה 10 דק' לכל הקליימינג של משחקים בחנות של אפיק יחדיו וה-10 דק' מהחיים שלי נתנו לי ספריה של כמעט 100 משחקים כשלא מעט מהם משחקים ממש אבל ממש טובים, לא הזבל שלרוב מחולק. מוזר לי איך לא להשקיע את הכמה שניות פעם בשבוע כדי לקבל משחקים שכאלה, יש אנשים שמשלמים לPS+ עשרות דולרים בשנה בשביל לקבל משחקים ברמה דומה.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 מאי 2020, 05:53

אני יקנה את סיב שיהיה לי זמן
עד שיהיה לי זמן לשחק בו , זה כניראה יהיה כבר במחשב חדש
ואני מעדיף את סיב בסטים כי שם הספריה שלי כבר מסודרת
אני גם באורגין ויופלי לא קונה כלום יותר מאותה הסיבה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 מאי 2020, 06:19

נראה לי המשחקים באפיק יש להם רמה גבוהה יותר מגולד / פס+
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2020, 12:05

swiss-the-engine כתב:נראה לי המשחקים באפיק יש להם רמה גבוהה יותר מגולד / פס+

זה בהחלט נכון רוב החודשים, ביחוד כשהם מביאים משחק כל איזה 5 ימים כך ששני משחקי PS+ מתחרים באיזה 5-6 משחקי אפיק.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 23 מאי 2020, 13:25

לכל אלה שמתעצלים להתעסק עם הרבה חנויות במקביל, הפתרון של gog מצויין עבורכם, ברגע שמחברים את כל החנויות לחנות של gog אפשר לשגר את כל המשחקים משם.
אצלי רק gog פתוח דרך קבע, רק שאני משתמש בסטים קונטרולר אני פותח את סטים באופן ידני
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 23 מאי 2020, 19:20

יש לי קרוב ל-120 משחקים באפיק, מתוכם בערך שליש בלעדיים שאין לי על אף פלטפורמה אחרת, וכולם זמינים בGOG Galaxy. סך ההוצאה שלי שם מסתכם ב$5 על עותק של Far Cry 5.

סה"כ הפלטפורמה הכי משתלמת שהיתה לי עד עכשיו.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 24 מאי 2020, 15:58

אני מבין על מה קרירין מדבר. גם אני לא עשיתי מנוי באפיק.
יש לי גוג, סטים, ואוריג'ין, ויופליי
שני השמות האחרונים מדגימים את הנקודה - בשניהם יש לי רק את המשחקים החינמיים שחולקו ועדיין אני לעיתים רחוקווווווות מאד נכנס לשם.
היום לא הייתי עושה מנוי חדש בשתי החנויות האלה.
יש לי ספריית משחקים ככל הנראה קטנה יותר מכולם פה (אולי 400-500 משחקים סה"כ, כולם למחשב האישי) שרובם הגדול לא שיחקתי עדיין ואני לא כ"כ בטוח שאי פעם אגיע לשחק בהם (בין היתר כי יש משחקים שאני חוזר אליהם שוב ושוב). להגדיל את הרשימה הגדולה-מידי בעוד משחקים - פשוט לא מושך אותי.

אני גם רואה אפקט שלילי לספרייה גדולה של משחקים. יש לי באופן מובהק פחות סבלנות כשאני מתחיל משחק חדש. אם הוא לא תופס אותי בחצי שעה הראשונה - אני מאבד סבלנות ומפסיק. לפעמים אני אומר לעצמי שאני אחזור אליו אנסה אותו שוב ואז הוא פשוט יושב מותקן במחשב עד שאני מבין שזה לא יקרה ומסיר אותו. נראה לי שזה תופעת לוואי של ספרייה גדולה מידי.

יש לי wishlist בסטים וגוג ומידי פעם כשמשחק יורד למחירי רצפה אני קונה אותו ואז הוא מתווסף לספרייה ויושב שם מחכה.

אני לגמרי לגמרי מבין את קרירין. פשוט אין שום טעם בצבירה לשם צבירה בלבד.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 מאי 2020, 16:30

אני מבין את הטיעון שלך,באמת,רק בסטים יש לי למעלה מ-1000 משחקים ואני נפלתי חזק לפרדוקס הבחירה. אבל...המשחקים של אפיק בחינם,ח-י-נ-ם,ואף אחד לא מכריח אותך לשחק בהם,אתה יכול פשוט לצבור אותם במינימום מאמץ,אם בכלל אפשר לקרוא לשני קליקים פעם בשבוע מאמץ,ולשכוח מזה. אני באמת לא רואה סיבה לא לעשות את זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מאי 2020, 17:40

אם המשחק לא יעניין אותך - אל תוסיף אותו פשוט, ואז לא תצבור סתם ״לשם צבירה״.
עניין ה״עוד מנוי״ לא מובן לי בכלל, בכלל.
זה לא לוקח יותר משתי דקות להרשם ואתה יכול לחסוך עשרות או מאות דולרים בכל שנה, תלוי בטעם שלך... זה לא נתפס בעיניי :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 מאי 2020, 17:59

אני קצת מבין אותו בנוגע לרצון להימנע מיותר מדי חנויות- גם לי יש ספריות לא קטנות בסטים,GOG,אוריגין,יופליי,באטלנט ואפיק והחנות של MS וזה רק במחשב. הייתי מעדיף לרכז את כל המשחקים שלי דרך שירות אחד נטו כי הסיכוי שמתישהו בהמשך הדרך אני אאבד גישה לאחת הספריות הזו כתוצאה מאירוע כמו פשיטת רגל של החברה או משהו די גדול.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מאי 2020, 18:06

אבל כאמור - ניתן לרכז באמצעות GOG, פשוט כדי לקבל משהו בחינם צריך להכנס לינות הייעודית ולעשות 2 קליקים.
ושוב - זה שניות תמורת חסכון גדול, ואולי על הדרך גם לגלות משחקים שלא הייתי מגיע אליהם בדרך אחרת. כי זה בחינם, אז גם אם זה קצת מסקרן אני אשחק, ואולי אהנה, אולי לא, להפסיד אין לי מה להפסיד.
אני גם מבין את ה*רצון* שהכל יהיה בחנות אחת, אבל זה לא ככה, פשוט הרצון לאוטופיה זו לא סיבה מספיק טובה כדי לוותר על משחקים בחינם תמורת באמת אפס מאמץ.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 מאי 2020, 18:22

ברור שאין לו באמת סיבה להימנע מאפיק- גם אם החנות תפסיק לפעול מחר הוא לא הפסיד שקל.
לגבי הקטע עם GOG-אני משתמש בגרסא 2.0 עוד מהבטא שהתחילה לפני כמה חודשים וזה נחמד לאללה אבל אם לדבר בכנות,סטים וכל השירותים שסביבה הם עדיין הדרך המועדפת שלי לגשת לספרייה שלי ול-gog חסרים הרבה פיצ'רים שאני רגיל אליהם,אז כרגע הוא במקום השני במצעד הלאנצ'רים אצלי והרבה אחריו אפיק,יופליי ואוריגין.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 24 מאי 2020, 19:43

נראה לי קצת הגזמתם, אתם לא מכירים את זה שאתם רוצים להגיב באיזה פורום נניח אבל שכחתם את הסיסמה ואתם מוותרים על זה? או שטעינה של לאנצ'ר או תוכנה כלשהי לוקחת יותר מדקה ודורשת אפדייט/לוגין באמצע ואתם סוגרים אותה במקום להמשיך, כמו שאם טעינה של עמוד באינטרנט תיקח יותר מעשר שניות אתם בחוץ? זה סתם הדברים הקטנים האלה ואחרים, ברור שזה כלום מאמץ אבל אם המשחקים לא סופר מעניינים בשבילכם/לא סביר גם ככה שתשחקו בגרסאות המחשב שלהם אז אתם לא תטרחו לעשות רידים גם אם זה בחינם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מאי 2020, 20:40

ממש קשה לי לדמיין גיימר "רציני" (=אחד שלא רק משחק פיפ"א/קוד) אחד בעולם שלא התחבר ל*שום* משחק שחילקו בחינם בEGS.
בעצם, לא יכול לדמיין גם מישהו כזה שלא התחבר/יתחבר ללפחות עשרים משחקים שחולקו שם בינתיים בחינם.
ברור שזה קורה לי עם פורומים/סיסמאות/וואטאבר, אבל שם לא מחלקים לי דברים בחינם, כל פאקינג שבוע. לפעמים כמה משחקים בשבוע.
זה קצת כמו לא להתכופף להרים שטר של 20 ש"ח, שבכל יום חמישי תמיד נופלים לך בדיוק באותו מקום, באותה שעה, ממש ליד הרגליים, רק בגלל שצריך לנער אותו מקצת חול או משהו. כל שבוע. ולפעמים זה שטר של 50 או 100 ש"ח, ופעם ב- אפילו שטר של 200 :)
(עריכה: 225 ש"ח, זה המחיר של CIV6 כרגע בסטים)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 מאי 2020, 20:43

לא קרה לי עם פורומים ואתרים מעל לעשור. מנהל ססמאות הוא החבר שלכם.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 24 מאי 2020, 20:56

לא משנה, זה לשם הדוגמה. לאסקין, נסכים שלא להסכים, זה לא דומה אפילו לשטר :) ויש להתחבר למשחק שמחולק בחינם אבל לא מספיק כדי לפתוח הרגע תוכנה או אתר, להירשם/להיכנס ולעשות רידים. כמו שהיו חודשים בעבר שלא היה לי כח לעשות רידים למשחקי גולד כי זה לא היה ממש חשוב לי למרות ששם אני עוד משלם על זה. אבל טוב, כנראה שאני המוזר היחיד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מאי 2020, 21:13

אני גם מבין וגם לא מבין בו בזמן. העצלנות מובנת, גם אני דוחה דברים ובסוף לא עושה אותם וחוסר נוחיות קטן יכול לגרום לויתור על כל התהליך. אבל באמת שאפיק זאת הרשמה ראשונית פעם אחת ואז אפליקציה שפותחים פעם בשבוע בלי שצריך בכלל להכניס משתמש וסיסמה ולעשות רדים. אפילו לא חייבים להכנס כל 5 ימים לעשות למשחק החדש, רק כששומעים שיש משהו באמת מגניב כמו CIV6. אני נכנס לשם כל שבוע ועושה REDEEM, מי יודע מה יהיה. סתם לדוגמה היה לי אפס עניין בבטמן לגו שאספתי לפני איזה חצי שנה. אבל אז הילד גדל קצת ועכשיו הוא מת על לגו בטמן.

כלומר היו שם כל כך הרבה דברים טובים, כל משחקי בטמן, ABZU, סלסט, GTAV, CIV6, JC4, הייפרלייט דריפטר ועוד ועוד. לא ברור לי איך אפשר לוותר על זה במאץ חד פעמי של בערך דקה אחת. כלומר ברור לי איך אפשר לוותר, אבל אם הייתי מוותר ככה הייתי מרגיש חומוס :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 24 מאי 2020, 21:21

זה יותר עניין של "האם אני באמת אשחק בזה ועל הפלטפורמה הזאת?" בשילוב השאלה האם החוויה כל כך חלקה שהסיפור של הרידים יקח לי עשר שניות. לפני כמה שנים הייתי קופץ על כל משחק בחינם במחשב או בגולד, עשיתי טריאל לפלוס בשביל שתישמר לי בעתיד האפשרות לשחק בכמה משחקים אם אעשה מנוי וכו'. היום יש משחקים שאני רואה שהם בחינם ואומר "אה, מגניב" או "אני ארצה לשחק בזה מתישהו, אבל גם כשיבוא לי, אני לא אשחק את זה במחשב" ולא רוצה להפעיל תוכנה או להיכנס לחנות האיטית באקסבוקס כדי לקבל. מדי פעם יש איזה axiom verge, gta v או סיב ואני כן עושה רידים אבל אני מרגיש אפס תחושת פספוס על השבועות שלא נכנסתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מאי 2020, 21:24

יש הבדל בין לוותר על השבוע הזה או השבוע ההוא כי המשחק לא מעניין אותך או כי לא תשחק בו על הפלטפורמה לבין לא לפתוח חשבון אפיק ולהתעלם לגמרי מהחלוקה הזאת על סוג של עיקרון או משהו כזה :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 24 מאי 2020, 22:14

אה כן, זה כבר משהו אחר. כלומר, גם אני לא מת על פיצול הספריה בין הלאנצ'רים וגוג 2.0 לא מושלם אבל זה אף פעם לא הטריד אותי יותר מדי.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 25 מאי 2020, 00:02

Laskin כתב:זה קצת כמו לא להתכופף להרים שטר של 20 ש"ח, שבכל יום חמישי תמיד נופלים לך בדיוק באותו מקום, באותה שעה, ממש ליד הרגליים, רק בגלל שצריך לנער אותו מקצת חול או משהו. כל שבוע. ולפעמים זה שטר של 50 או 100 ש"ח, ופעם ב- אפילו שטר של 200 :)
(עריכה: 225 ש"ח, זה המחיר של CIV6 כרגע בסטים)

זו השוואה לא נכונה בכלל. זה מראה על חוסר הבנה של הנקודה שניסיתי להעביר.

השוואה נכונה תהיה שיש לך נטפליקס וגם אמאזון פריים וגם הולו וגם HBO. זה בנוסף לערוצי ברודקאסט והוט וי או די. אה, ויש גם סדרות רשת של יוטיוב ויש את הרשימה היומית של וידיאוסיפט. יש לך רשימת must see של סדרות שהומלצו ע"י חברים או למשל פה בפורום. הרשימה רק מתארכת כי אתה לא מספיק לראות סדרות עד הסוף לפני שיוצאות חדשות (כאילו, זה לוקח זמן לראות 6 עונות של האמריקאים) זה גורם לך להפסיק סדרות באמצע ולהתחיל חדשות רק בגלל FOMO
ועכשיו אפל טיוי הגיעו ומציעים מבחר של סדרות בחינם.
אז כמובן שיהיו הרבה שיקחו את המנוי "כי זה חינם". (הרוב כנראה) אבל יש גם בודדים שאומרים לעצמם שיש דבר כזה "יותר מידי טוב" . שיש להם מספיק אפשרויות צפייה כבר היום ולהוסיף עוד ספרייה עם הממשק שלה - זה לא ממש מעלה את איכות זמן המסך שלהם.

אתם כולכם נדבקים לקטע של "זה חינם" "זה בלי מאמץ" וכו. אני (ונראה לי קרירין אם כי לא אדבר בשמו) רואים ערך בפשטות ובהירות: כל חנות וכל תוכנת לקוח שאני מוסיף עכשיו מתחרה על תשומת הלב שלי. הם עושים את זה עם מבצעים והתראות ופיצ'רים וכל מיני. הלאנצ'ר של גוג זה נחמד אבל עדיין צריך להכנס לכל חהות כדי לממש וצריך לעקוב אחרי המבצעים כי בשביל מה התקנתי? - בשביל המבצעים. בשבילי זה רעש מיותר שמביא יותר נזק מתועלת - אפילו שזה לא עולה כסף.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מאי 2020, 07:44

לי באופן אישי, כשיש מצב של ״יותר מדי סדרות״ - זה לא גורם לי לקפוץ מסדרה לסדרה, פשוט אני יודע שיום אחד יהיה לי ״פחות מדי סדרות״ ואז אגיע אליהן.
השוואה נכונה אגב - תהיה אם היה שירות שכזה, שמחלק סדרות מעולות בחינם מדי שבוע, ורק צריך להכנס לאתר ולהוסיף אותן לספריה שלך. אתה לא צריך ״לעקוב אחרי המבצעים״, רק להכנס לאתר הזה פעם בשבוע בכל שעה שתבחר ולהוסיף לספריה, ואם אתה לא מתחבר לסדרה הזו? אל תוסיף, אבל מיותר לוותר על כל השירות מהסיבה הזו (ועזוב שפיראטיות של סדרות פה ״מקובלת״ יותר מאשר של משחקים, בא נניח שזה היה כמו עם משחקים, היינו מכבדים יותר את התעשייה ולא היינו עושים את זה).
הרי ברור שאם מחר יחלקו את סייברפאנק בחינם (מראש) אתה תצטרף, נכון? אז תגיד לי שכנראה זה אומר שאף פעם לא היה משחק שבאמת היית חייב כדי להצטרף, אבל כשאתה מחבר את הכל ביחד זה הרבה יותר ממשחק אחד חדש ומעולה. ואין לי ספק שהיית מסכים אם היית גם נהנה מהשירות הזה. אבל עצם זה שאתה אפילו לא נרשמת וניסית מראה על עקשנות ״בשם העקרון״ לדעתי.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 25 מאי 2020, 08:19

sharonbn כתב: יש לי באופן מובהק פחות סבלנות כשאני מתחיל משחק חדש. אם הוא לא תופס אותי בחצי שעה הראשונה - אני מאבד סבלנות ומפסיק. לפעמים אני אומר לעצמי שאני אחזור אליו אנסה אותו שוב ואז הוא פשוט יושב מותקן במחשב עד שאני מבין שזה לא יקרה ומסיר אותו. נראה לי שזה תופעת לוואי של ספרייה גדולה מידי.

לזה אני כן מתחבר ברמה כלשהיא, אין ספק שיש הרבה משחקים זמינים שהגיעו בחינם פוגעת בדחף שלי להשקיע ולסיים אותם, במיוחד אם משחק מסוים מגיע לשלב מתסכל או משעמם (דבר דומה קרה לי עם המינוי לאקסבוקס לייב שקיבלתי אליו מספר חודשים בחינם, היה לי קשה במיוחד לסיים משחקים, שיש כל כך הרבה משחקים חדשים זמינים שאני רוצה לנסות).
אבל אני לא חושב שהפתרון זה להתעלם מספרייה שלמה עם משחקים ברמה גבוהה רק בגלל שזה עלול לפגוע לי קצת בריכוז של המשחק, עזוב את העובדה שאפיק חסכו לי המון כסף על משחקים שהתכוונתי לקנות, עם נסיון וזמן אפשר להתמודד עם הדחף לנטוש משחקים ולעבוד לחדשים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 25 מאי 2020, 09:11

Laskin כתב:לי באופן אישי, כשיש מצב של ״יותר מדי סדרות״ - זה לא גורם לי לקפוץ מסדרה לסדרה, פשוט אני יודע שיום אחד יהיה לי ״פחות מדי סדרות״ ואז אגיע אליהן.
השוואה נכונה אגב - תהיה אם היה שירות שכזה, שמחלק סדרות מעולות בחינם מדי שבוע, ורק צריך להכנס לאתר ולהוסיף אותן לספריה שלך. אתה לא צריך ״לעקוב אחרי המבצעים״, רק להכנס לאתר הזה פעם בשבוע בכל שעה שתבחר ולהוסיף לספריה, ואם אתה לא מתחבר לסדרה הזו? אל תוסיף, אבל מיותר לוותר על כל השירות מהסיבה הזו (ועזוב שפיראטיות של סדרות פה ״מקובלת״ יותר מאשר של משחקים, בא נניח שזה היה כמו עם משחקים, היינו מכבדים יותר את התעשייה ולא היינו עושים את זה).
הרי ברור שאם מחר יחלקו את סייברפאנק בחינם (מראש) אתה תצטרף, נכון? אז תגיד לי שכנראה זה אומר שאף פעם לא היה משחק שבאמת היית חייב כדי להצטרף, אבל כשאתה מחבר את הכל ביחד זה הרבה יותר ממשחק אחד חדש ומעולה. ואין לי ספק שהיית מסכים אם היית גם נהנה מהשירות הזה. אבל עצם זה שאתה אפילו לא נרשמת וניסית מראה על עקשנות ״בשם העקרון״ לדעתי.

מצחיק שעכשיו אתה טוען שההשוואה שלי לא נכונה מכיוון שהמנויים לסדרות הם לא בדיוק בדיוק כמו אלו של מנויי החנויות הדיגיטאליות. לפחות אנחנו מבינים עד כמה רחוקה היתה ההשוואה הקודמת שלך.
ואני חשבתי שהבהרתי שאני לא מסתכל על הנושא של המחיר (או תמחור או שיטת מנוי) כמו איזה holy grail . כאשר יש תור לא מתקצר של משחקים (או סדרות) שאני רוצה לחוות, הפיתוי של "זה בחינם" ובכלל נושא התמחור לא מהוים שום שיקול. גם הקלות לכאורה של הוספת פריטים לתור לא מהווה שיקול.
האישיו הוא אורך התור מכיוון שיש לזה השפעה פסיכולוגית.
אם אתה רוצה השוואה יותר מדויקת לסדרות - גם לא נרשמתי להאמבל החודשי (גם לא הגירסה הנוכחית שלו - צ'ויס) זה היה מצמרר בשבילי לדמיין תוספת חודשית של 6-7-8 משחקים. כן, למרות שהיו שם משחקים שרציתי.

אישיו נוסף הוא כמות החנויות.
בוא נדמיין שמחר 2K עושה חנות משלה ומתחילה מבצעים מגניבים של משחקים בחינם. ואח"כ בת'סדה עושה חנות משלה, ואח"כ אקטיויז'ון. כ"א מחלקת משחקים בחינם רק אם תכנס לחנות ותעשה כמה קליקים. אתה באמת לא יכול לדמיין מצב שכשתבוא קונמי ותפתח חנות ותתחיל לחלק משחקים בחינם תגיד לעצמך "די, מספיק לי כל החנויות שכבר יש לי" ? פשוט תחליט לא להירשם לחנות של קונמי כי יש לך כ-ל כ-ך הרבה משחקים שאפילו "חינם" ו"רק שני קליקים" לא יפתה אותך?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 173 אורחים