סיילים, מבצעים ומכירות מיוחדות - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Baba Yaga
Warrior

Re: חנויות, מבצעים ומכירות מיוחדות - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Baba Yaga » 08 ספטמבר 2019, 18:25

InterAl כתב:לא יודע אם הוזכר פה, אבל יש חודש חינם ל-uplay+ (שירות הגיימפאס של יוביסופט). כלומר אפשר לשחק באנו 1800, דיביז'ן 2 וכו' בחינם עד סוף החודש.

משום מה יופלי מחייבת אותי לעבור לחנות הישראלית ושם לחייב אותי ביורו על החודש הזה, תמיד דופקים את הישראלים...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 09 ספטמבר 2019, 11:00

avive כתב:
InterAl כתב:לא יודע אם הוזכר פה, אבל יש חודש חינם ל-uplay+ (שירות הגיימפאס של יוביסופט). כלומר אפשר לשחק באנו 1800, דיביז'ן 2 וכו' בחינם עד סוף החודש.

משום מה יופלי מחייבת אותי לעבור לחנות הישראלית ושם לחייב אותי ביורו על החודש הזה, תמיד דופקים את הישראלים...

הם טוענים שיזכו אותך על היורו הזה כשתבטל את המינוי.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 14 ספטמבר 2019, 19:29

המשחק THE GREAT GEOMETRIC MULTIVERSE TOUR ב100% הנחה בסטים לאורך סופ"ש (קרי שבת-ראשון)
(כן, הבנתי שזה אומר שזה בחינם, ככה סטים מציגים את המבצע)
https://store.steampowered.com/app/8874 ... ERSE_TOUR/

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 16 ספטמבר 2019, 09:25

באותו סופ"ש, סטים גם מציעים את Dirt Rally בחינם
https://store.steampowered.com/news/54284/

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 19 ספטמבר 2019, 18:33

אז אפיק שיחררו שישה (!) משחקי באטמן בחינם בחנות...
https://www.epicgames.com/store/en-US/c ... -free-week
איך לא נגמר להם הכסף?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ספטמבר 2019, 18:54

avive כתב:אז אפיק שיחררו שישה (!) משחקי באטמן בחינם בחנות...
איך לא נגמר להם הכסף?

להיות החנות הדיגיטלית המובילה שווה הרבה יותר ממליארד דולר בשנה. אז אני משער שלזרוק כמה מליונים טובים בכדי לעזור לאנשים לבנות את הספריה שלהם זה משתלם להם מאוד.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 19 ספטמבר 2019, 19:01

עשו לילדים שלי את היום...
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ספטמבר 2019, 19:13

וואו זה באמת פסיכי

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 19 ספטמבר 2019, 19:50

DrKeo כתב:
avive כתב:אז אפיק שיחררו שישה (!) משחקי באטמן בחינם בחנות...
איך לא נגמר להם הכסף?

להיות החנות הדיגיטלית המוביל שווה הרבה יותר ממליארד דולר בשנה. אז אני משער שלזרוק כמה מליונים טובים בכדי לעזור לאנשים לבנות את הספריה שלהם זה משתלם להם מאוד.

יהיה מעניין לראות דיווחים על הרווחיות של החנות שלהם...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 25 ספטמבר 2019, 16:42

GOG מציעים בחינם את המשחק Freespace 2 ביומיים הקרובים (אולי לכבוד השנה החדשה :))

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 04 אוקטובר 2019, 15:07

לא ראיתי שפרסמו כאן, אם אתם מאפשרים 2FA בחשבון EA שלכם עד תחילת נובמבר אתם מקבלים חודש חינם של Origin Access Basic:
https://help.ea.com/en/help/account/log ... gin-access

זה תקף גם למי שכבר עשה 2FA בחשבון, ואפילו יוסיף לכם חודש של Access Premier במקום Basic למי שיהיה רשום ל-Premier ב-1 בנובמבר.

אני בהחלט חושב להירשם ל-Premier בסוף החודש וככה לקבל חודשיים עם Fallen Order, Plague Tale, NFS Heat ואולי גם קצת פיפא 20 (עד לבלק פריידי כשאקנה אותו לקונסולה) בפחות מ-60 שקל.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 04 אוקטובר 2019, 20:34

וואו,פשוט וואו על הבאנדל החודשי של האמבל באנדל: טרילוגיית קראש,טרילוגיית ספיירו וCOD WW2 כearly unlocks והכל ב-12 דולר! אני באמת לא זוכר דיל יותר שווה מזה בהיסטוריה של האתר הזה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 04 אוקטובר 2019, 21:20

אקטיויז'ן מוציאה אצבע משולשת לכל מי שקנה את ספיירו בשיגור. להזכירכם, המשחק יצא רק בחודש שעבר למחשב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 אוקטובר 2019, 21:27

נכון, הם היו צריכים כולה להמציא מכונת זמן שתגלה להם שהם לא ימכרו כל כך טוב חודש אחרי, ולכן כדאי להם למכור אותו בשיגור ב-20 דולר

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 04 אוקטובר 2019, 21:37

אני מניח שהדיל הזה התרקם עם שיגור המשחק אם לא אפילו לפני. אולי שלא יוציאו את המשחק שנה אחרי הקונסולות אם המכירות לא נאות להם..יש גם אולפנים שמודיעים על סייל מתקרב ומייעצים לשחקנים לחכות לו ולא לקנות. הם יכולים גם לסגור עם ואלב משהו כך שמי שרוצה לקבל ריפאנד והשבועיים חלפו יקבל בכל זאת את הריפאנד. הם יכולים גם לצ'פר את מי שקנה את ספיירו עד עכשיו שיוכל לבחור את אחד המשחקים החדשים שלהם בחינם.

יכולים. ולא עושים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 אוקטובר 2019, 21:55

על מה מבוססת ההנחה שלך?
וממתי חברות מפצות אנשים ל כך שהם נאלצו לרדת למחיר זנות כי לא מכרו כמו שציפו?
די נו, אתה מגחיך את עצמך עם תאוריות משונות כאלה. זה עסק, לא עמותה לצרכנים שמרגישים שדפקו אותם בדיעבד למרות שהסכימו מרצונם החופשי לשלם מחיר מלא וזה כנראה היה מחיר שווה עבורם, אחרת לא היו רוכשים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2019, 23:28

אתה מתכוון שהקהל הוציא אצבע משולשת לאקטיוויז'ן כי הוא לא קנה את ספיירו? כלומר נניח והייתה לך חברה ושחררת משחק והמשחק מכר חרא. יש לך אפשרות להציל כמה דולרים וללכת על הנחה גדולה או האמבל באנדל, לא היית הולך על זה? ברור שהיית הולך על זה, כי לטעון ככה זה צבוע בטרוף כי זה מה שכל אדם היה עושה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 04 אוקטובר 2019, 23:47

למה אתם מניחים שהמשחק מכר רע או לפי הצפי של אקטיויז'ן, ולמה זה אמור לשנות? כל פעם שמשחק מקבל הנחה משמעותית כשהוא רק חודש בשוק אז מי שקנה את המשחק בשיגור רשאי וזכאי להרגיש רע עם זה. ויש דוגמאות למשחקים שהודיעו לפני שהיה סייל רציני כדי לחסוך לאנשים את הטרחה לעשות ריפאנד ואז לקנות במחיר אחר. אם המשחק מכר כזה רע כמו שאתם מניחים אז זה לא תהיה בעיה לאקטיז'ן לצ'פר את מי ששילם עליו מחיר מלא.

אתם מתלוננים לכאורה על מי שלא קנה את המשחק בשיגור אבל המהלך הזה הולך לגרום לאנשים להימנע מלקנות את המשחק הבא בשיגור לבל ייקרה עוד 'מקרה ספיירו'.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2019, 00:12

למה אנחנו מניחים? כי עבר חודש והם מורידים את המחיר משמעותית... מה, זה בגלל שסתם בא להם? רימאסטרים יכולים להצליח מעבר למצופה או להכשל, הם נכשלו ומנסים להוציא את המירב מזה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוקטובר 2019, 01:38

איזו מן שאלה מוזרה? נראה לך שמשחק בן חודש יהיה בשירות מנוי שעולה 12$ לחודש יחד עם עוד 2 משחקי ענק ישנים של אותה חברה אם הוא מוכר טוב? כלומר המשחק עולה 193 שקלים בסטים כרגע והם מחלקים אותו בשירות שנותן עוד איזה 7 משחקים ב-40 שקל, מה אתה חושב שקרה למשחק?

כן, זה כמו לתת הנחה גדולה מיד אחרי שהוא יצא, אף אחד לא עושה את זה כדי לדפוק אף אחד, עושים את זה כי המשחק לא מכר טוב ואלה החוקים הכי בסיסים של היצע וביקוש. עדיף להשאיר את המשחק ב-60$ רק כדי שמי שקנה אותו ירגיש טוב עם עצמו? שוב תזכיר לי לעולם לא למנות אותך לתפקיד CEO :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 05 אוקטובר 2019, 10:53

יש משחקים שאפשר לקנות במחיר מלא או לשחק דרך גיימפאס במחיר מינימלי. זה גם משחקים שנכשלו?

לי נראה שלאקטיויז'ן לא ממש אכפת מכמה ספיירו מוכר על המחשב שנה אחרי הקונסולות. זה לא הולך להשפיע על החלטותיה לכאן או לכאן. אבל תגידו לי חכמים, אם הם התאכזבו מהמכירות שלו איך זה שהם לא ניסו לעשות אפילו סייל אחד בחודש שעבר?

לעשות הנחה גדולה למשחק חדש זה החלטה מטומטמת שגם בגינה לא אמנה אותך לשום תפקיד CEO. הקהל המושבע שלך הוא הכי חשוב כי הוא זה שקונה בשיגור במחיר מלא ומפיץ את הבשורה. מהלך שכזה פוגע בהם, מוריד להם את האמון וגורם להם לחשוב פעמיים לפני שהם קונים בשיגור את המשחק הבא. אז המהלך של אקטיויז'ן רק יעלה את הסיכויים על הדבר הזה שהתלוננתם עליו שאנשים לא קנו את המשחק..

ראינו את זה קורה עם טומב ריידר האחרון.

לכן, לא נדיר לראות אולפנים ומפתחים מצ'פרים או מרככים את האכזבה של מי שקנה בשיגור במקרים שכאלה. אקטיויז'ן לא עשו כלום. בגלל שזה רימאסטר של ספיירו שנה אחרי גרסת הקונסולות זה לא ביג דיל וזה לא משנה להם. לראייה המשחק לא קיבל שום סייל מאז השיגור למרות שלטענכתם הוא כשל במטרות ויש להם צורך לדרבן מכירות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2019, 11:23

גיימפאס לא מקביל לרכוש משחק, נסה שוב

ואיך תרצה ש״יפצו/ריככו״ אותם, חכם?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 05 אוקטובר 2019, 13:11

מה זה משנה, אתה יכול לשלם 5 דולרים או עשרות דולרים כדי לשחק במשחק כלשהו עכשיו. האם מטרו אקסודוס נכשל במכירות מפני שהוא הגיע לגיימפאס במהירות?

זה לא מדע טילים. אפשר היה להגיד 'מי שמעוניין בספיירו, אולי כדאי שיחכה להפתעה בקרוב'. אפשר היה להגיע להבנה ביחד עם ואלב למי שמעוניין לעשות ריפאנד ולקנות את המשחק שוב במחיר של האמבל. להחזיר את ההפרש ב steam wallet או לתת למי שקנה לבחור משחק כלשהו נוסף מהקטלוג. אקטיויז'ן אפילו לא אמרו כלום.

איך אתה היית מרגיש לקנות את סייברפאנק ב 60 דולר ואחרי חודש שיציעו אותו ביותר מ 50% הנחה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2019, 14:21

טוב, בקיצור אתה שוב מוכיח שבאמת אין שום סיבה שתנהל עסק, והציפיות שלך מעסקים הן בלתי ריאליות.

ומה שאתה מתאר כבר קרה לי בעבר. הרגשתי פספוס לפעמים, אבל ככה זה עם כל מבצע בכל מוצר אפשרי. קרה לי גם בכרטיס טיסה. אז מה, חברות תעופה מפצות אנשים שרכשו במחיר גבוה יותר, בגלל שברגע האחרון כשהן רוצות למלא טיסות ריקות הן מורידות מחיר? די, זה לא קיים, וגם לא הכרזות של ״אל תקנו את המוצר שלנו עדיין, כי בקרוב אולי נצא במבצע ממש שווה״.
אולי זה משהו שקיים בקאזפיטליזם, אני אישית לא מאמין בשיטה הכלכלית הזו.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 05 אוקטובר 2019, 14:26

לסקין, לא נכון שזה לא קיים. בארה״ב יש מדיניות של price adjustments בחנויות מסוימות (מעניקות ללקוח את ההפרש בין מחיר הקנייה למחיר ההנחה בחלון זמן מסוים). אבל נכון שזה לא סופר נפוץ, בטח שלא נפוץ בין חנויות שונות אלא בד״כ רק אם המחיר ירד באותה חנות שקנית (לא המצב פה). זה גם בטח לא נפוץ בתעשיית המשחקים, זה יוצא דופן ולא משהו מתבקש כמו שקאז טוען. אני כן יכול להסכים עם קאז שזה מעצבן ולא מקובל שמחיר נחתך ב-75% תוך חודש, אבל מצד שני, זה גם לא משחק שנמכר במחיר מלא מלכתחילה (40$, לא 60).

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 48 אורחים