Dragon Age: Inquisition | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: Dragon Age: Inquisition | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Death_119 » 17 פברואר 2015, 16:20

bling כתב:נשמע ממש טוב, אני פשוט לא אוהב שיש יותר מדי תוכן מנופח במשחקים, אבל אם יש יותר ממספיק תוכן ראוי ולא חובה לעשות את כל הזבל אז סבבה לגמרי.

זה ממש לא הסיטואציה, יש את האזור הראשון שהוא מטורף בגודלו וכמות התוכן (אנשים נתקעו שם גם 50 שעות), אבל בתכלס אם אתה חכם ויודע לצאת משם מהר (נגיד אחרי כמה שעות), אתה מגלה שהאזורים האחרים הרבה יותר הדוקים במה שהם מציעים. בכלל צריך לדעת להנות במשחק הזה, לקבוע את הקצב שלך כמו שרק משחק עולם פתוח אמיתי יכל להציע, אני אעשה קצת מהקווסט הזה, קצת מזה ואולי עוד איזה שעה אני אלך למשימה משמעותית שתקדם את העלילה. גם חשוב קצת להתקדם בעלילה כי אחרת לא תפגוש את כל החבורה וחבל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 26 מרץ 2015, 01:58

סיימתי את המשחק על 117 שעות ו-45 דקות (הכל כולל הכל; סייד קווסט, מפות אוצר, דרקונים, שארדים...).
אני רוצה קצת לסייג את ההתלהבות מהמשחק (מההודעות הקודמות שלי בנושא). המשחק מנופח בהרבה מאוד תוכן סתמי ומיותר... יכלו ליצור חוויה הרבה יותר מהודקת ולקצץ בלפחות 40 שעות. אומנם המשחק לא מכריח אותך לעשות כל סייד קווסט, אבל הוא מסמן אותם בצורה מעצבנת על המפה וכאילו "מחייב" אותך לעבור שם (ואני בכלל לא אחד שמשלים הכל במשחקים).
חסרונות:
חלק גדול מהתוכן מיותר וחלש (הרבה משימות "לך תביא"), loot מאוד מאוד מאכזב, עלילה בנאלית וסיום חלש.
יתרונות:
תוכן איכותי (יש גם כזה), מדובב בצורה מלאה וכתיבה איכותית, עמוק, דמויות מעולות, משימות ראשיות מאוד מוצלחות, עולם עשיר ורחב עם היסטוריה ותרבות, שילוב העלילה עם מאורעות המשחקים הקודמים וגרפיקה מצוינת (ובכלל ערכי הפקה מהגבוהים ששיחקתי).

גם אם קצת ציננתי מההתלהבות הראשונית, DA:I הוא משחק נדיר בהיקף שלו, וחובה לכל מי שאוהב RPGs (לא הייתי משחק מעל 100 שעות אם הוא לא היה שווה את זה).

ציון: 8.8

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 26 מרץ 2015, 04:16

יצא היום או אתמול, בשקט יחסי משהו, dlc ראשון לסינגלפלייר.

https://www.youtube.com/watch?v=MFmKespQZpQ

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 27 מרץ 2015, 00:14

בזבוז זמן לדעתי. לקראת הסוף המשחק המאיס את עצמו בטירוף... נראה כמו עוד מאותו דבר (ויש מספיק תוכן כזה). חבל על הכסף.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 מרץ 2015, 10:59

גם אני שמעתי הרבה טענות בסגנון שלך כלפי המשחק וונטד, שיש בו המון תוכן זבל, נראה שאנשים טיפה התאכזבו ממנו בסופו של דבר.
כנראה שגם הרבה מבקרים היו כמוך, שיחקו כמה שעות טובות ונורא התלהבו ומן הסתם רובם לא הספיקו לסיים את המשחק ולראות שהוא ממאיס את עצמו כי צריך להגיש ביקורת, גם היוצרים של הוויטצ'ר 3 נשאלו מה דעתם על המשחק והם אמרו שהוא טוב אבל יש בו יותר מדי fetch quests ככה שזו באמת בעיה ידועה איתו, בגלל זה גם אני מתלהב לקראת הוויטצ'ר 3 שנראה שיהיה בו הרבה יותר בשר ופחות סלט :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 11 אפריל 2015, 23:42

התחלתי סוף סוף לשחק בו השבוע ועד עכשיו אני מאוד נהנה (אחרי כ-20 ומשהו שעות, הגעתי כבר לסקייהולד). הופתעתי לטובה גם מהקרבות - אם משחקים על nightmare הם דווקא מאוד טקטיים ומאתגרים. הייתי אומר שאפילו לא פחות מ-DA:O על hard, אם כי אפשר לעשות cheesing הרבה יותר בקלות אם רוצים.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 12 אפריל 2015, 10:19

InterAl כתב:התחלתי סוף סוף לשחק בו השבוע ועד עכשיו אני מאוד נהנה (אחרי כ-20 ומשהו שעות, הגעתי כבר לסקייהולד). הופתעתי לטובה גם מהקרבות - אם משחקים על nightmare הם דווקא מאוד טקטיים ומאתגרים. הייתי אומר שאפילו לא פחות מ-DA:O על hard, אם כי אפשר לעשות cheesing הרבה יותר בקלות אם רוצים.

אני משחק על Nightmare, הם הופכים להיות מאוד קלים בהמשך מלבד בוס פה ושם. גם יש המון בעיות AI שאפשר לנצל, אבל כן, הגיימפליי לא רע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 אפריל 2015, 12:50

אני שיחקתי על הארד וזה היה טעות.... ממש קל לאורך כל המשחק.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 103 אורחים