הוכרז: Playstation Vita 2000 ו-PS Vita TV

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: הוכרז: Playstation Vita 2000 ו-PS Vita TV

הודעהעל ידי Laskin » 09 ספטמבר 2013, 14:43

אני צופה שבשנה הבאה נראה הכרזות מהמפתחות הגדולות באמת של סוני לויטה, מה שלא היה לPSP.
כמו שאמרת - המכירות של הPSP היו גם כן נוראיות, אבל בסוף מכרו המון חומרה, והוא היה מכשיר הרבה פחות מתקדם (גם לתקופה) וללא קישוריות עם המכשירים הנייחים. לכן - אני רואה את הויטה מכפילה את ההצלחה של הPSP בחומרה, ובגלל החומרה המתקדמת והעובדה שאפשר לעשות משחקים מאוד רציניים עבורו ופורטים של משחקים מצליחים בקונסולות (דבר שלא היה אפשרי/טוב על הPSP בזמנו בגלל המחסור בעוד סטיק) - אני צופה גם מכירות תוכנה טובות מאוד החל מעוד שנה בערך.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 ספטמבר 2013, 00:02

Laskin כתב:אני צופה שבשנה הבאה נראה הכרזות מהמפתחות הגדולות באמת של סוני לויטה, מה שלא היה לPSP.
כמו שאמרת - המכירות של הPSP היו גם כן נוראיות, אבל בסוף מכרו המון חומרה, והוא היה מכשיר הרבה פחות מתקדם (גם לתקופה) וללא קישוריות עם המכשירים הנייחים. לכן - אני רואה את הויטה מכפילה את ההצלחה של הPSP בחומרה, ובגלל החומרה המתקדמת והעובדה שאפשר לעשות משחקים מאוד רציניים עבורו ופורטים של משחקים מצליחים בקונסולות (דבר שלא היה אפשרי/טוב על הPSP בזמנו בגלל המחסור בעוד סטיק) - אני צופה גם מכירות תוכנה טובות מאוד החל מעוד שנה בערך.

אתה מצפה שהVITA תמכור 150 מיליון יחידות עד סוף חייה?! אם היא תעשה 30 מיליון זו תהייה הפתעה עצומה ואתה מדבר פה על מכירות כמו של הDS או הPS2.

אתה באמת חושב שהמפתחות הגדולות של סוני יפתחו משחקים לVITA, במקום לPS4? זה נראה לך סביר שנוט'י דוג יפתחו משחק לVITA, למשל?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 ספטמבר 2013, 17:23

וואו, הPSP באמת מכר יותר ממה שאני תיארתי, הוא רק ממחיש כמה שאסור להמעיט בערכה של סוני (:
אני בהחלט מאמין שאם הם עשו כמעט 80 מליון עם הזבל ההוא, הם יכולים להגיע לאותה הצלחה, אם לא יותר, למרות העובדה שהיום יש סלולרים שנוגסים בשוק.

ובקשר למפתחות הגדולות - אני חושב שסוני ישתמשו בהן, הם למדו יפה מההצלחה של הPS3 שאין תחליף לבלעדיים טובים כדי להוכיח שהקונסולה שלך טובה יותר מהמתחרים, תלוי רק מתי יישמו את זה גם לויטה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 ספטמבר 2013, 17:26

Laskin כתב:וואו, הPSP באמת מכר יותר ממה שאני תיארתי, הוא רק ממחיש כמה שאסור להמעיט בערכה של סוני (:
אני בהחלט מאמין שאם הם עשו כמעט 80 מליון עם הזבל ההוא, הם יכולים להגיע לאותה הצלחה, אם לא יותר, למרות העובדה שהיום יש סלולרים שנוגסים בשוק.

ובקשר למפתחות הגדולות - אני חושב שסוני ישתמשו בהן, הם למדו יפה מההצלחה של הPS3 שאין תחליף לבלעדיים טובים כדי להוכיח שהקונסולה שלך טובה יותר מהמתחרים, תלוי רק מתי יישמו את זה גם לויטה.

אין סיכוי שה3DS תשחזר את ההצלחה של הDS.
אין סיכוי שהVITA תשחזר את ההצלחה היחסית של הPSP.

ה3DS אולי תגיע למספרים של הPSP. הVITA, במקרה הכי טוב שאפשר לתאר, תגיע לאיזה 30-40 מיליון יחידות וזה רק אם נראה מהפכה עצומה במכירות שלה.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 ספטמבר 2013, 17:57

אני בהחלט מאמין שאם הם עשו כמעט 80 מליון עם הזבל ההוא, הם יכולים להגיע לאותה הצלחה, אם לא יותר, למרות העובדה שהיום יש סלולרים שנוגסים בשוק

שהPSP יצא ,המון האמינו ,כולל אני ,שזה הסוף של נינטנדו כיצרנית קונסולות
הגימקיוב היה כישלון גדול במכירות ,והPS2 מחץ אותו
ואז יצא הנינטנדו DS ,שהרבה חשבו כולל אני ,שזה מכשיר ספין אוף ,לפני הגימבוי הבא

הPSP שווק גם כנגן סרטים מצוין (לזמנו) ,היה לו מסך מצוין לזמנו
היה לו נוב אנלוגי (מחורבן ,אבל מי ידע לפני ההשקה ? )
היה לו מדיה בנפח דומה למדיה של הגימקיוב
היה אפשר להריץ אליו משחקים שמתקרבים ברמה הגרפית לPS2

זה מול הDS ,בגרפיקת N64 ,ולמעשה הרבה מהמשחקים הטובים בDS הם בכלל במשחקיות 2D או איזומטרית ,בדומה לסופר נינטנדו
לDS היה גם הרבה פחות פיצרים מהקופסא
לא מנגן סרטים ,לא מוזיקה,לא דפדפן (היה צריך תוסף נפרד לדברים האלו בגרסאות הראשונות )

כרגע עם ה3DS מול הויטה -חלק מהדברים דומים ,אבל חלק מהיתרונות צומצמו
ה3DS אומנם משמעותית חלשה יותר בכוח חישוב ,אבל יכולה להריץ חלק מהפורטים מהקונסולות באופן מספיק מכובד לנידת
לא כמו הויטה ,אבל בכל זאת

ל3DS יש אנלוגית ,אומנם אחת ולא 2 ,אבל זה מספיק להרבה משחקים

הנפח של המדיה למשחקים -מגיע לעד 8 גיגה ,שזה מספיק לדור הנידות הקים

יש דפדפן ,יש אפליקציות מסוימות -לא כמו הויטה ,אבל בכל זאת

ההבדלים לא ענקים כמו פעם ,גדולים כן -אבל לא כמו ההבדל בין הPSP לDS -או PS2 מול N64

ה3DS תפסה חזק בשוק ,ולא רואה איך הויטה עם הדברים האלו תצליח,אני ביטלתי בינתים קנית ויטה בגלל ההכרזות האלו
אחי יכל לקנות בתאילנד ,אבל אני כבר יחכה להורדת מחיר לדגמים הקימים

אני יעדיף כבר לקנות 3DS XL עם כרטיס פלאש בארץ

בעניין הויטה TV -אני מאוד אוהב את הרעיון הגדול מאחורי זה -והיתי קונה את זה במקום ויטה לבילעדים
רק בגלל שזה לא תומך בכל המשחקים -זה ניראה לי אידיוטי לחלוטין ,אולי עם הגימפאד PS4 יתמוך בזה ,וזה כן יריץ כל משחק ויטה אני יקנה את זה
כרגע זה ניראה לי דבילי לחלוטין ,אני לא הולך לקנות דול שוק 3 -כי ימי הPS3 העליזים חלפו מבחינתי מזמן

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 09 ספטמבר 2013, 19:17

Laskin כתב:אני צופה שבשנה הבאה נראה הכרזות מהמפתחות הגדולות באמת של סוני לויטה, מה שלא היה לPSP.

בואו נדייק: הויטה היא בבואה כמעט מדויקת של ה-PSP לתקופתה. היא יצאה לקראת סוף החיים של הפלייסטיישן 2 בהבטחה של "המשחקים יראו כמו בפלייסטיישן 2!", כמו שהויטה יצאה לקראת סוף החיים של הפלייסטיישן 3 בהבטחה ש"המשחקים יראו כמו בפלייסטיישן 3!". בשתי המקרים המשחקים לא נראו כמו בקונסולות הנ"ל - אבל הכח היחסי לאותה תקופה בה הן יצאו היה מאוד דומה, ושתיהן הרשימו (מאוד!) בתקופת יציאתן. אני זוכר את הפעם הראשונה ששיחקתי ב-PSP, זה נראה לי כמו קסם.

ול-PSP גם היתה קישוריות עם ה-PS3. היה remote play של מדיה ותמיד היתה באוויר הבטחה שיהיו גם משחקים שיתמכו בכך, הבטחה שאף פעם לא התממשה. מזכיר לך הבטחה מסויימת של סוני כיום בנוגע לקישוריות בין ויטה ל-PS4? אלה אותן הבטחות בדיוק. צריך רק לקוות שהפעם סוני תקיים, ולא תזנח את זה ברגע שתבין שזה לא מעניין אף אחד כהרגלה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 ספטמבר 2013, 20:52

ול-PSP גם היתה קישוריות עם ה-PS3. היה remote play של מדיה ותמיד היתה באוויר הבטחה שיהיו גם משחקים שיתמכו בכך, הבטחה שאף פעם לא התממשה. מזכיר לך הבטחה מסויימת של סוני כיום בנוגע לקישוריות בין ויטה ל-PS4? אלה אותן הבטחות בדיוק. צריך רק לקוות שהפעם סוני תקיים, ולא תזנח את זה ברגע שתבין שזה לא מעניין אף אחד כהרגלה.

הבטחות כאלו אני עוד זוכר מהGBA ,זה שטויות
ובמיוחד שיהיה עכשיו את הויטה TV ,מה שאומר יותר משחקים יתמכו בויטה וויטה TV ביחד -פחות עניני מגע
גם ככה להוציא כסף על PS4+ויטה ,לא כל משפחה יכולה להרשות לעצמה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

Re: הוכרז: Playstation Vita 2000

הודעהעל ידי matangt8 » 10 ספטמבר 2013, 05:37

Nucleus_Dawn כתב:
הניידת המוזרה של NVIDIA כבר יותר מרשימה ממנה ובה יש מעבד שיהיה בכל מיני טאבלטים בקרוב, אבל זה באמת לא משנה שום דבר. את היתרון הזה יש לVITA כבר שנתיים וזה לא עזר לה עד עכשיו. אני לא רואה למה זה יתחיל לעזור לה עכשיו. ה3DS היא קונסולה מפגרת מבחינה טכנית והמשחקים בה נראים מעפן. זה לא הפריע לה להצליח.

קילזון האחרון, עם כמה שהוא פלא טכני, הוא משחק לא טוב, אז אני לא מבין איך הוא נקודת זכות לVITA.

אני לא רואה מה יכול להרים את הVITA כרגע. לא ממש ברור לי מה מקור האופטימיות בנוגע אליה.

רגע,איך הגעת למסקנה שקיילזון לויטה לא משחק טוב?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 ספטמבר 2013, 22:15

matangt8 כתב:רגע,איך הגעת למסקנה שקיילזון לויטה לא משחק טוב?

מהביקורות של videogamer וeurogamer. בשני המקרים לא התלהבו במיוחד מהמשחק. הוא עושה רושם בינוני, לכל היותר.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 ספטמבר 2013, 22:47

erezronen כתב:
בואו נדייק: הויטה היא בבואה כמעט מדויקת של ה-PSP לתקופתה. היא יצאה לקראת סוף החיים של הפלייסטיישן 2 בהבטחה של "המשחקים יראו כמו בפלייסטיישן 2!", כמו שהויטה יצאה לקראת סוף החיים של הפלייסטיישן 3 בהבטחה ש"המשחקים יראו כמו בפלייסטיישן 3!". בשתי המקרים המשחקים לא נראו כמו בקונסולות הנ"ל - אבל הכח היחסי לאותה תקופה בה הן יצאו היה מאוד דומה, ושתיהן הרשימו (מאוד!) בתקופת יציאתן. אני זוכר את הפעם הראשונה ששיחקתי ב-PSP, זה נראה לי כמו קסם.

אני לא זוכר שהPSP מאוד הרשים, והוא הציג גרפיקה של פחות מPS1, לעומת זאת הויטה מציגה רמה מעל PS2.
בנוסף, לגבי החששות - הPS4 נבנתה עם המחשבה על הקישוריות לויטה מראש, או לפחות זה מה שסוני טוענים, ולכן ההזרמה ממנו אמורה להיות טובה מאוד. ההזרמה כבר היום על הPS3 היא לא רעה בכלל... אז אני לא רואה סיבה לדאוג בדור הבא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2013, 06:57

Laskin כתב:
אני לא זוכר שהPSP מאוד הרשים, והוא הציג גרפיקה של פחות מPS1, לעומת זאת הויטה מציגה רמה מעל PS2.
בנוסף, לגבי החששות - הPS4 נבנתה עם המחשבה על הקישוריות לויטה מראש, או לפחות זה מה שסוני טוענים, ולכן ההזרמה ממנו אמורה להיות טובה מאוד. ההזרמה כבר היום על הPS3 היא לא רעה בכלל... אז אני לא רואה סיבה לדאוג בדור הבא.

זה ממש לא נכון, PSP הייתה פס2 מוחלשת בזמנה בדיוק כמו שהVITA היא פס3 מוחלשת. כלומר GTA על ניידת שנראה כמעט כמו גרסת הפס2, זה בקושי פס1?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 09 ספטמבר 2013, 23:10

Nucleus_Dawn כתב:
מהביקורות של videogamer וeurogamer. בשני המקרים לא התלהבו במיוחד מהמשחק. הוא עושה רושם בינוני, לכל היותר.

לא שיחקת בו,אני כן (במיוחד במולטי). בהשוואה לרזי ויטה וCOD שהיו ביזיון, זה משחק ששווה את המחיר שלו. הוא קיבל הרבה ציונם של 8 ו9 ככה שזה בעצם משחק MUST HAVE למי שרוצה FPS.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 10 ספטמבר 2013, 07:20

PSP היתה בין PS1 לבין PS2 מבחינת הגרפיקה -זה גם תלוי הרבה במפתחת ,ובזמן הפיתוח
הDS היתה מאוד דומה לN64 מבחינת הגרפיקה ,וסאונד
הDS היתה מאוד מוגבלת במשחקי 3D ,בגלל כוח החישוב העלוב
וגם בגלל הקלטות הקטנות בנפח ,היה חוסר בסאונד מוצלח ,והמון משחקים בלי דיבוב ,וסרטוני מעבר

ה3DS כבר יכולה ועשתה משחקי WII ב3D ,דוגמת מונסטר אונטר 3 ,זה לא כמו הויטה מבחינת גרפיקה ,אבל מספיק טוב לבינתים

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 ספטמבר 2013, 18:47

matangt8 כתב:לא שיחקת בו,אני כן (במיוחד במולטי). בהשוואה לרזי ויטה וCOD שהיו ביזיון, זה משחק ששווה את המחיר שלו. הוא קיבל הרבה ציונם של 8 ו9 ככה שזה בעצם משחק MUST HAVE למי שרוצה FPS.

אין לי ספק שביחס לVITA, מדובר על משחק טוב. מדובר על קונסולה עם ספריית משחקים עלובה ועם מעט מאוד משחקים טובים. FPS בינוני כמו קילזון משפר את המצב, אבל זה לא עושה אותו משחק טוב. הVITA לא צריכה משחקים טובים, ביחס לספרייה שלה. היא צריכה משחקים טובים מאוד, באופן כללי. כאלה שיגרמו לאנשים לרצות לקנות VITA, לא כאלה שיגרמו למעט מאוד בעלי VITA לקנות אותם, כי אין להם ממש שום ברירה אחרת במקרה והם רוצים להשתמש במכשיר.
אתה יכול להוציא FPS מעפן גם לWIIU והוא ישפר את הספריה שלה, כי על הWIIU יש מעט מאוד משחקים טובים ואולי FPS טוב אחד (COD:BLOPS 2).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 10 ספטמבר 2013, 12:23

Nucleus_Dawn כתב:
אין לי ספק שביחס לVITA, מדובר על משחק טוב. מדובר על קונסולה עם ספריית משחקים עלובה ועם מעט מאוד משחקים טובים. FPS בינוני כמו קילזון משפר את המצב, אבל זה לא עושה אותו משחק טוב. הVITA לא צריכה משחקים טובים, ביחס לספרייה שלה. היא צריכה משחקים טובים מאוד, באופן כללי. כאלה שיגרמו לאנשים לרצות לקנות VITA, לא כאלה שיגרמו למעט מאוד בעלי VITA לקנות אותם, כי אין להם ממש שום ברירה אחרת במקרה והם רוצים להשתמש במכשיר.
אתה יכול להוציא FPS מעפן גם לWIIU והוא ישפר את הספריה שלה, כי על הWIIU יש מעט מאוד משחקים טובים ואולי FPS טוב אחד (COD:BLOPS 2).

אתה אומר את זה על פי ביקורות,לא שיחקת בקיילזון לויטה אני מניח אז אתה לא יודע אם המשחק בינוני או לא.
אני גם חושב שהספרייה של הויטה לא משהו אבל כן יש משחקים טובים. אנצרטד,קיילזון,ליטל ביג פלאנט (המעולה),גרויטי רש,סול סקרפיס וכו'. כולם משחקים טובים.
אגב תן לי FPS נייד אחד שהוא טוב יותר מקיילזון לויטה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 ספטמבר 2013, 20:27

לא יודע... במעבר מהיר על הקטלוג של שתיהן אני לא רואה איך ספריית הויטה נופלת למשל מזו של ה3DS. אולי אפילו להיפך. הבעיה שמשותפת לשתיהן מבחינתי היא שהן פשוט נאלצות להתחרות בכל עולם המשחקים הפורח על המכשירים הסלולריים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 ספטמבר 2013, 12:37

matangt8 כתב:אתה אומר את זה על פי ביקורות,לא שיחקת בקיילזון לויטה אני מניח אז אתה לא יודע אם המשחק בינוני או לא.
אני גם חושב שהספרייה של הויטה לא משהו אבל כן יש משחקים טובים. אנצרטד,קיילזון,ליטל ביג פלאנט (המעולה),גרויטי רש,סול סקרפיס וכו'. כולם משחקים טובים.
אגב תן לי FPS נייד אחד שהוא טוב יותר מקיילזון לויטה.

בטח שאני יודע. אפשר להתרשם ממשחק גם מניסונם של אחרים. ככה אני יודע שמשחק צבי הנינג'ה החדש גרוע. ככה אני יודע שקילזון לVITA בינוני.
כבר התייחסתי לזה שביחס לספרייה של הVITA, מדובר בFPS טוב בהחלט והוא משפר את הספריה, באופן כללי. הוא עדין לא יותר ממשחק בינוני. הוא משחק שכבעל קונסולה, שווה לקנות. הוא לא משחק ששווה לקנות עבורו קונסולה. זה מה שחסר לVITA.

swym, אני לא חושב של3DS יש ספריה כזאת מוצלחת. פשוט יש ל3DS להיטים (ובקרוב יוצא לה גם פוקימון, שיהיה להיט עצום). דברים שאין בVITA ולא נראה אחד באופק.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 ספטמבר 2013, 12:55

עפ"י הממוצע - הוא קצת יותר מבינוני, הוא טוב
http://www.metacritic.com/game/playstat ... ic-reviews
אבל הוא באמת לא סיסטם-סלר, אלא אם אתה ממש חייב לשחק FPS בנייד, ואז באמת אין שום דבר שמתקרב אליו בכל קונסולה ניידת אחרת.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 ספטמבר 2013, 13:07

Laskin כתב:עפ"י הממוצע - הוא קצת יותר מבינוני, הוא טוב
http://www.metacritic.com/game/playstat ... ic-reviews
אבל הוא באמת לא סיסטם-סלר, אלא אם אתה ממש חייב לשחק FPS בנייד, ואז באמת אין שום דבר שמתקרב אליו בכל קונסולה ניידת אחרת.

78 זה ממוצע מאוד בינוני.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 ספטמבר 2013, 13:21

זה בדיוק הממוצע של LOST ODYSSEY שנבחר כאחד מחמשת הבלעדיים הטובים של ה-360, עפ"י GT, ובערך הממוצע של עוד מלא משחקים שנחשבים טובים, ובעיני כמה מהאתרים הטובים ביותר - אפילו כמעולים. (היטמן האחרון קיבל ממוצע 79, KOF13, BANJO KAZOOIE 360, MIRRORS EDGE, GRID 2, ואלו רק מעטים ורק מרשימת ה360 שאני נמצא בה כרגע)
70 זה משחק ממוצע, אנחנו מדברים על כמעט 80, והוא רק יצא לא מזמן, ייתכן שבסוף הממוצע ירד או יעלה. אבל כן יש לו מספיק ביקורות שאפשר להתייחס לזה כבר עכשיו.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 10 ספטמבר 2013, 13:26, נערך פעם 1 בסך הכל.

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 10 ספטמבר 2013, 21:24

PS Vita TV כבר אזל מהמלאי באמזון יפן

אז נינטנדו צריכה להתחיל לדאוג?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 ספטמבר 2013, 13:37

Laskin כתב:זה בדיוק הממוצע של LOST ODYSSEY שנבחר כאחד מחמשת הבלעדיים הטובים של ה-360, עפ"י GT, ובערך הממוצע של עוד מלא משחקים שנחשבים טובים, ובעיני כמה מהאתרים הטובים ביותר - אפילו כמעולים. (היטמן האחרון קיבל ממוצע 79, KOF13, BANJO KAZOOIE 360, MIRRORS EDGE, GRID 2, ואלו רק מעטים ורק מרשימת ה360 שאני נמצא בה כרגע)
70 זה משחק ממוצע, אנחנו מדברים על כמעט 80, והוא רק יצא לא מזמן, ייתכן שבסוף הממוצע ירד או יעלה. אבל כן יש לו מספיק ביקורות שאפשר להתייחס לזה כבר עכשיו.

נו ו...? ממוצע ביקורות זו דרך מחורבנת לקבוע איכות של משחק (בלי קשר לכמה שהרשימה של GT היתה מגוחכת). אני לא מדבר על זה בכלל. הרושם שלי הוא מהביקורות שקראתי והגיימפליי שראיתי.

77 זה ממוצע בינוני. הוא מתאים בול להגדרה - "סביר, ממוצע, בסדר". במקרה הזה, הוא אפילו מתאים למשחק. משחק סביר, ממוצע, בסדר. לא טוב במיוחד. לא רע במיוחד.

MagmaJet כתב:PS Vita TV כבר אזל מהמלאי באמזון יפן

אז נינטנדו צריכה להתחיל לדאוג?

לא. הPS VITA TV מתחרה באפל TV, או בגוגל Chromecast. אין לו קשר לאף מוצר של נינטנדו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 ספטמבר 2013, 14:10

matangt8 כתב:swym, אני לא חושב של3DS יש ספריה כזאת מוצלחת. פשוט יש ל3DS להיטים (ובקרוב יוצא לה גם פוקימון, שיהיה להיט עצום). דברים שאין בVITA ולא נראה אחד באופק.

למה אתה מתכוון ב"להיטים"? קודם דיברת על זה שהויטה היא "קונסולה עם ספריית משחקים עלובה ועם מעט מאוד משחקים טובים" - אבל מהבחינות האלו היא לא נופלת מה3DS ככה שאני לא רואה איך "להיטים" קשור לעניין. ולכן השאלה היא מול איזה סטנדרט של ספריית משחקים טובים אתה מציב אותה?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 ספטמבר 2013, 14:24

swym כתב:למה אתה מתכוון ב"להיטים"? קודם דיברת על זה שהויטה היא "קונסולה עם ספריית משחקים עלובה ועם מעט מאוד משחקים טובים" - אבל מהבחינות האלו היא לא נופלת מה3DS ככה שאני לא רואה איך "להיטים" קשור לעניין. ולכן השאלה היא מול איזה סטנדרט של ספריית משחקים טובים אתה מציב אותה?

אני מציב אותה מול קונסולות כמו הDS, ה360 והPS3. לעומתן, יש לה ספרייה מעפנה.
לפי דעתי, ל3DS אין ספרייה מוצלחת במיוחד, אבל זה רק בגלל ההעדפות שלי. אובייקטיבית, ל3DS יש ספריה עדיפה. היא פשוט עדיפה בז'אנרים שמעניינים אותי פחות.

ב"להיטים" אני מתכוון ל"להיטים". משהו שיש לו ביקוש גדול. הצלחה גדולה. אתה מכיר פירוש אחר למילה?
מדובר בהמשך לטיעון שמסביר למה הVITA מתה (גם אין לה ספרייה טובה וגם אין לה להיטים), בזמן שה3DS מצליחה (יחסית). ה3DS מצליחה למרות שהספריה שלה לא מדהימה (עדיפה על זאת של הVITA, אבל לא בהפרש גדול), כי יש לה להיטים. הVITA לא מצליחה בגלל שהספריה שלה לא מוצלחת ובגלל שאין לה להיטים.
צריך או ספריית משחקים מגוונת ומוצלחת, או להיטים, כדי להצליח. עדיף שיהיו שני הגורמים (ולרוב האחד מוביל לשני), אבל אחד מהם מספיק להצלחה יחסית של קונסולה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 11 ספטמבר 2013, 18:28

Nucleus_Dawn כתב:אני מציב אותה מול קונסולות כמו הDS, ה360 והPS3. לעומתן, יש לה ספרייה מעפנה.
לפי דעתי, ל3DS אין ספרייה מוצלחת במיוחד, אבל זה רק בגלל ההעדפות שלי. אובייקטיבית, ל3DS יש ספריה עדיפה. היא פשוט עדיפה בז'אנרים שמעניינים אותי פחות.

זו בדיוק הבעיה: אתה מציב קונסולה צעירה יחסית מול קונסולות שחלקן בכלל מציעות סוג משחקים שונה, ויש להן קטלוג משחקים של משהו כמו 8 שנים כל אחת. אולי היה אפשר לדבר על השוואה ל-DS, אבל גם זה רק בקונטקסט של תקופת זמן דומה.
כיום התחרות שלה היא מול ה-3DS, למרות שאפילו לה יש ותק של כמעט שנה יותר. אבל מה אתה טוען שאובייקטיבית יש ל3DS ספרייה עדיפה? לי נראה דווקא להיפך, ובטח כשמשקללים את הגיל.

Nucleus_Dawn כתב:ב"להיטים" אני מתכוון ל"להיטים". משהו שיש לו ביקוש גדול. הצלחה גדולה. אתה מכיר פירוש אחר למילה?

מכיר, רק שלהיטים לא הופכים את הספריה לעדיפה. לWii למשל היו הרבה מאד להיטים בדור הזה שמכרו עשרות מיליונים, אבל ספריית המשחקים שלה היתה חלשה ביותר. קודם פשוט לא הבנתי שהטיעון שלך על "להיטים" מתייחס בכלל לא לקטלוג המשחקים שעליו דיברתי אלא למוות כזה או אחר של אחת מהקונסולות הניידות.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 94 אורחים