משחקי ספורט | נושא רשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

Re: משחקי ספורט | נושא רשמי

הודעהעל ידי Fanta » 09 נובמבר 2013, 14:18

זה נכון, למרות שחבל שהכל בצרפתית

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 נובמבר 2013, 10:02

חביב ביותר. לא מושקע יותר מדי, אבל תוספת מבורכת. מישהו יודע אם זה היה בעבר?

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 12 נובמבר 2013, 16:32

Laskin כתב:

חביב ביותר. לא מושקע יותר מדי, אבל תוספת מבורכת. מישהו יודע אם זה היה בעבר?

שיחקתי ב-12 ולא היה שם את זה, אני חייב להגיד שזה אחד ממשחקי הספורט האהובים עליי ביותר ומשחק הכדורסל הטוב ביותר בפרט, התחרות הישירה שיש בתחום משחקי ה-NBA הביאה רק טוב. (בניגוד לפיפ"א ששם אין ממש תחרות כי ל-PES אין זכויות) אני כנראה אקנה את המשחק בהוזלה הראשונה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 מאי 2014, 21:59

2K מכריזה שב2K 15 הליגה אירופאית במשחק תתרחב ל25 קבוצות. אלה הקבוצות שיכללו:
Alba Berlin;
Anadolu Efes Istanbul;
Brose Baskets Bamberg (new) ;
Budivelnik Kyiv (new) ;
Crvena Zvezda Telekom Belgrade (new) ;
CSKA Moscow;
EA7 Emporio Armani Milan;
FC Barcelona;
FC Bayern Munich (new) ;
Fenerbahçe Ülker Istanbul;
Galatasaray Liv Hospital Istanbul (new) ;
JSF Nanterre (new) ;
Laboral Kutxa Vitoria;
Lietuvos Rytas Vilnius (new) ;
Lokomotiv Kuban Krasnodar (new) ;
Maccabi Electra Tel Aviv;
Montepaschi Siena;
Olympiacos Piraeus;
Panathinaikos Athens;
Partizan NIS Belgrade (new) ;
Real Madrid;
Stelmet Zielona Góra (new) ;
Strasbourg (new) ;
Unicaja Málaga;
Zalgiris Kaunas.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 מאי 2014, 11:59

מעניי ן אם ישקיעו בפנים שלהם... נראה לי שקלטתי בטריילר של היורו שלהם מודל ממש ממש לא מוכן של פניני, היה נראה כמו סנייק בMGS1
:D

סמל אישי של המשתמש
FreakinMoney
Minion

הודעהעל ידי FreakinMoney » 12 אוקטובר 2014, 19:32

ראיתי שהרבה כאן רכשו את פיפא 2015 אז יש לי שאלה שקשורה להרמות שוער, לרוב ההרמות שלי הן הרמות גבוהות שלא עוברות את קו האמצע (פחות או יותר) וכמעט תמיד במאבק על הכדור גובה הזה היריב מצליח לנגוח את הכדור לחצי מגרש שלי ובעצם מנצל דלילות בהגנה. רציתי לשאול אם יש אפשרות להרים בצורה יותר אנכית וחזקה ואיך להתמודד יותר טוב בכדורי גובה האלה. או בכלל אם יש טיפים טובים יותר לבעיטות שוער אני אשמח לשמוע מה אתם עושים בד"כ במצב הזה.
PSN - JayJayDimaggio

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 אוקטובר 2014, 20:22

FreakinMoney כתב:ראיתי שהרבה כאן רכשו את פיפא 2015 אז יש לי שאלה שקשורה להרמות שוער, לרוב ההרמות שלי הן הרמות גבוהות שלא עוברות את קו האמצע (פחות או יותר) וכמעט תמיד במאבק על הכדור גובה הזה היריב מצליח לנגוח את הכדור לחצי מגרש שלי ובעצם מנצל דלילות בהגנה. רציתי לשאול אם יש אפשרות להרים בצורה יותר אנכית וחזקה ואיך להתמודד יותר טוב בכדורי גובה האלה. או בכלל אם יש טיפים טובים יותר לבעיטות שוער אני אשמח לשמוע מה אתם עושים בד"כ במצב הזה.

אני לא יודע אם יש דרך לבעוט מעבר לקו החצי. אתה בהחלט יכול לכוון לצדדים, כך שאם יש לך באחד מהם קשר גבוה וחזק, הוא יוכל להגיע לנגיחה.

לי, באופן אישי, לא היתה בעיה עם כל ההרמות האלה, כי קניתי את סמי חדירה, בשלב די מוקדם במשחק והוא שור.
ברוב המקרים, אני מוסר לשחקני ההגנה ומתחיל הנעת כדור מסודרת. רק כאשר אני מזהה שהקבוצה לוחצת על שחקני ההגנה, אני לא לוקח את הסיכון הזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 13 אוקטובר 2014, 09:31

מישהו פה קנה את NBA 2K15 לקונסולות הדור הקודם? איך זה נראה?
אני מתלבט אם להזמין לPS3 או למחשב, בתקווה שאצליח לסדר איזה משהו שיעביר את התמונה מהמחשב לטלוויזיה (שנמצאת בחדר אחר)
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מרץ 2015, 14:39

חברים, סופר חשוב! מצביעים על הליגה הנוספת שתצטרף לפיפ"א 16 ואנחנו צריכים שזאת תהיה הליגה הישראלית. יש כבר מעל למליון הצבעות וישראל במקום השני, תיקו עם אוקראינה. אז יאללה!
http://www.fifplay.com

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 מרץ 2015, 16:00

DrKeo כתב:חברים, סופר חשוב! מצביעים על הליגה הנוספת שתצטרף לפיפ"א 16 ואנחנו צריכים שזאת תהיה הליגה הישראלית. יש כבר מעל למליון הצבעות וישראל במקום השני, תיקו עם אוקראינה. אז יאללה!
http://www.fifplay.com

זה לינק עתיק רצח וזה לא משהו רישמי של EA אלא של אתר מעריצים שאומר שהוא יגיש את התוצאות ל EA, זה באמת אומר שהם ישימו על זה משהו.
בכל אופן בשבילך הצבעתי :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מרץ 2015, 16:06

bling כתב:זה לינק עתיק רצח וזה לא משהו רישמי של EA אלא של אתר מעריצים שאומר שהוא יגיש את התוצאות ל EA, זה באמת אומר שהם ישימו על זה משהו.
בכל אופן בשבילך הצבעתי :)

האמת שראיתי את זה בצינור לילה, בלעתי את הפיתיון :/

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 25 מרץ 2015, 04:23

אוף הלוואי וEA תוותר על UFC ותעשה משחק חדש של Fight night, המשחק השלישי והריבעי היו ממש טובים וכיפים. האחרון הרגיש כמו DLC של 4 אבל הוא היה בסדר.
אריק במידה וזה קורה,חייבים לעשות משחק :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 מרץ 2015, 11:47

אם רוק בנד חוזר אז יש תקווה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2015, 16:36

הוכרז 2K16, יוצא ב29 לספטמבר ואם עושים PREORDER מקבלים אותו ארבעה ימים מוקדם יותר. מוזר לגמרי כל נושא הPRE ORDER הזה, בונוס מוזר, לקבל אותו ראשון.

ולמי שתהה, כן הוא עדין משחק CROSS GEN.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 מאי 2015, 15:28

מחר יהיו חדשות ראשונות על FIFA 2016.

הניחוש שלי הוא, שהחדשות יהיו שזה יהיה הפיפ"א הכי טוב והכי מציאותי אי פעם ויהיו בו שיפורים לדברים שקשורים למשחק.

עדין אקנא אותו, כמובן. אני לא יכול לוותר על לעשות עם כמה קמפיינים עם מנצ'סטר. בטח לא עם הקיץ שהולך לעבור עליה :)
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 מאי 2015, 21:08

פיפא 15 הוא הפיפא הראשון (נראה לי מאז 09) שאני כבר לא משחק בכלל בתקופה הזו של השנה. למעשה עזבתי אותו כבר לפני כמה וכמה חודשים ואני לא משחק לא לבד ולא עם חברים.
יש לו המון בעיות אבל בעיקר הוא מאוד מאוד קל נגד המחשב, לצורך העניין אני מאוד נהנה מהמנג'ר מוד במשחקי הסדרה אבל הפעם (להבדיל משנים קודמות שהמשחק היה מאתגר יותר) אני יכול לקחת את הליגה האנגלית בעיניים עצומות עם קבוצות כמו QPR ולנצח כל משחק 10-0 וזה עוד בלי לעשות העברות.
עד כדי כך המצב גרוע שהתחלתי להמציא לעצמי חוקים בשביל לנסות ליצור עניין, כמו רק שחקנים עד גיל 21, רק אנגלים ועוד כמה. זה לא עזר.
בקיצור אני מאוד מאוכזב בסופו של דבר מפיפא 15, אני מקווה מאוד ש16 יצליח להחזיר קצת מהקסם שלטעמי אבד.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 מאי 2015, 23:36

אני מרגיש כמוך בנוגע לפיפ"א 15, Stick. עבורי, דווקא אין בעיה של קלות יתר בסינגל פלייר. אני עדין מוצא את זה מאתגר. זה פשוט לא זורם ומהנה כמו לפני שנתיים.

והנה, התזמון של ההכרזה על ההכרזה של EA נוראי ואיום.
טור דעה מעניין על איך EA צריכה להגיב למעצרים בצמרת פיפ"א.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2015, 10:59

אולי הם יכלו לשלב את פיפ"א עם HARDLINE, בין משחק למשחק אתה עוצר בכירים בפיפ"א.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 מאי 2015, 12:43

DrKeo כתב:אולי הם יכלו לשלב את פיפ"א עם HARDLINE, בין משחק למשחק אתה עוצר בחירים בפיפ"א.

הייתי מזמין את זה מראש פעמיים :twisted:
לפני גמר גביע האלופות, אתה גם עושה את המשימה הכי חשובה, של להסתער על המצודה של ספ בלאטר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 28 מאי 2015, 13:33

זה בא עם הסלוגן:
EA Sport - it's in the JAIL!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 מאי 2015, 14:13

bozeman כתב:זה בא עם הסלוגן:
EA Sport - it's in the JAIL!

נדב, הדיון הזה לא גורם לך לרצות נורא לשדרג את האתר הסופ"ש? :roll: just saying
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 מאי 2015, 16:04

החדשות על פיפ"א הרבה יותר מגניבות משחשבתי.

עכשיו יהיו גם נבחרות נשים במשחק.
זה מגניב, כי אני זוכר שבתור ילד שחשב שהוא רוצה לשחק כדורגל, אחד החלומות שלי היה להיות בפיפ"א (בתקופה שגם הליגה הישראלית היתה שם). זה פשוט נהדר שעכשיו גם שחקניות יוכלו לחשוב ככה. כמובן, שזה אומר גם עוד תוכן, שזה חכם מבחינת EA, כי זה פונה לקהל גדול יותר.

מעניין אם מערכת המאפיינים של השחקניות תהייה זהה לזו של השחקנים, או שהיא תהייה נפרדת. כלומר, האם מרת'ה תהייה עם נתונים ברמה של מסי/רונאלדו ותתנהג דומה להם במגרש, האם היא תהייה עם נתונים מספריים דומים, אבל המשמעות על המגרש תהייה שונה, או שהיא תהייה, נניח, 80 ולא 94, כמו רונאלדו.
הראו בטריילר שלפחות עבור חלק מהאנימציות עשו עבודה מחדש (אולי רק עבור אנימציות של חגיגות השערים? לא ברור). מעניין כמה נבחרות יהיו וכמה שחקניות.

בקיצור, באמת אחלה תוספת.
מעניין מה עוד הוסיפו/שינו.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 מאי 2015, 16:41

באופן כללי, חדשות מעולות.
בעיקר בגלל שזה כבר היה מתבקש ובשביל השוויון.
אבל יש לי בעיה עם זה ברמת החזון האישי שלי והכיוון שהייתי רוצה לראות את המשחק מתפתח אליו.
קודם כל אני בעד השוויון אבל אני לא רואה את עצמי מתחיל לשחק עכשיו עם קבוצות נשים, פשוט כי אני הרבה פחות מבין בזה אז מן הסתם זה יהפך לפחות כיף, ככה שלי אישית זה לא מוסיף.
אבל הבעיה האמיתית שלי היא שעכשיו זה מוסיף עוד יותר קבוצות לפיפא וזו לטעמי הבעיה העיקרית במשחק.
בעקבות האכזבה מפיפא השנה יצא לי לשחק הרבה יותר עם חברים ב2K15 ותשמע, הליגה הקטנה עושה כל כך טוב למשחק הזה.
כל שחקן מרגיש ייחודי, לכל קבוצה יש אופי משלה, כל מפגש מקבל פרשוניות שונות בתוך המשחק מהשדרים וזה פשוט מרגיש מהודק ומעולה. לעומת זאת בפיפא חוץ מהשחקנים הגדולים אין באמת הרגשה מהודקת על כל קבוצה וכל שחקן.
לצורך העניין השנה בחרו לתת אופי לפריימר ליג, אז לוח התוצאות הרשמי היה שם וכל 20 האצטדיונים ושירים ייחודיים לכל קהל ולכן לעשות עונה בפריימר ליג עוד הרגיש יחסית טוב (עדיין לא קרוב לליגה היחדיה, הNBA, ב2K15) אבל כשנמאס לי מהקבוצות הללו והחלטתי לעשות עונה בליגה האיטלקית נגיד, זה הרגיש כל כך מסורס שפשוט היה לי קשה לשחק.
בכיף הייתי "מתפשר" על כך שיוציאו משחק רק לשלושת המדינות הגדולות נגיד או משהו כזה, ושכל קבוצה תקבל השקעה ואופי משלה.
ואילו כאן במהלך הזה, EA מוסיפים עוד ליגות ורק מגדילים את הסקופ הענק גם ככה, אני מאוד מקווה שזה לא יפגע במשחק (לבטח לא יביא לצעדים בכיוון שאני מחפש).
בנוסף EA רגילה בכל משחק להוסיף שינוי משמעותי אחד וללכת רק איתו.. לאור האכזבה שלי מהמשחקיות של 15 אני מאוד מקווה שזה לא אומר שרוב ההשקעה תלך בכיוון הזה ושהיו שינויים קטנים עוד יותר בכיוון הגיימפלי..

בלי קשר לבעיות שלי, באמת מעניין יהיה לראות איך השחקניות יהיו לעומת השחקנים. האם אלופת העולם בכדורגל נשים (שהיא..?) תיהיה ברמה של גרמניה? ברמה של ריאל וברצלונה? אני מהמר שלא, אבל יהיה מאוד מעניין לבדוק.
עוד דבר מעניין יהיה לראות אם אפשר יהיה לעשות שיתופים, למשל לפתוח אופציה במנג'ר מוד להכנסת שחקניות לקבוצות או להחליף קבוצות בליגה עם קבוצות נשים. מעניין גם איך זה ישתלב בUT ואם יהיה אפשר לבנות קבוצה מעורבת.
נערך לאחרונה על ידי Stick ב 28 מאי 2015, 17:31, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 מאי 2015, 17:23

מגניב! עכשיו באגים כאלו
תמונה

יהיו מעניינים יותר... :twisted:

וברצינות, לא רואה את זה כתוספת שמעניינת או רלוונטית ל 99% מהקונים של המשחק, אבל נו כל עוד זו רק תוספת וזה לא פוגע בתוכן הקיים אז שיהיה בכיף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2015, 18:17

תחזית, פיסיקת ציצים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 24 אורחים