משחקי ספורט | נושא רשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי ספורט | נושא רשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2015, 20:47

swym כתב:
Kazz כתב:זה לא מסביר את ה2-3 שנים שהם לא הוציאו משחק.

בוודאי שזה מסביר: אם לצורך העניין לפי החוזה שלהם 4 שנים ללא הוצאת משחק מובילה לאיבוד הזיכיון ו/או תשלום פיצויים - זה אומר שהם יכולים להתחמק מהוצאת משחק במשך שנתיים שלוש, אבל לא ארבע. אולי עדיף להם בנקודה מסוימת להוציא משחק פח על מנת לא להיקנס או לאבד את הזיכיון לחלוטין, ולנו אין מושג מה נקודת הזמן הזו בפועל.

אני לא חושב שזה המקרה כי EA יצאה לחופשה אחרי NBA LIVE 2010 כדי לעקור את המכניקות מהשורש ולהביא מתחרה אמיתי ל2K בNBA2012 אבל לטענתם 2012 לא עמד בסטנדרטים אז הם דחו אותו בעוד שנה וקראו לו 2013. מאז יוצא כל שנה משחק LIVE וכל שנה הוא כושל. אני מנחש שעם כרוניקה כזאת החוזה הוא לא מה שמונע מהם לעשות הפסקה של שנה או שנתיים (הרי הם עשו את זה כבר כשהם דלגו על 2011 ו-2012), לרוב זה קורה כשפרנצ'ייז נכנס לתרדמת לשנים ומוציאים משחק/סרט רק כדי לשמר את הזכויות כמו למשל טוני הוק האחרון הנוראי או הסרט ארבעת המופלאים האחרון.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 נובמבר 2015, 08:02

אתה יוצא מנקודת הנחה שהחוזה הוא לכל החיים, בעוד בפועל המצב הוא שבדרך כלל חוזים נחתמים מחדש כל כמה שנים ואז מוכנסים אליהם סעיפים כאלו ואחרים.
הקטע הוא שאין לנו מושג מה הולך שם: אולי אחרי שלוש שנים לNBA נמאס שהמשחק לא מייצר להם תמלוגים כשהוא לא יוצא, אז הם הכניסו סעיף כזה או אחר (אובדן זיכיון, תשלום קנס וכו') שמבחינת EA כבר לא משתלם לה לוותר על הוצאה שנתית? ואולי אין בכלל שום קשר לזיכיון וזה רק פונקציונר בחליפה בEA החליט שלא משנה מה ולעזאזל התדמית שלהם - משחק בסדרה יצא כל שנה ויזרקו את הסדרה על איזה סטודיו סוג ג' שלהם וזהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 נובמבר 2015, 12:50

ברור שהכל יכול להיות, סתם נשמע קצת כמו השערה שבנויה על השערה שבנויה על השערה :)
בכל מקרה, עם 8000 עותקים שנמכרו, עדיף להם לאבד כבר את הרשיון על להושיב יותר משלושה אנשים לפתח את המשחק הבא.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 19 נובמבר 2015, 01:51

WWE 2K16 מלא בגליצ׳ים מינוריים ושליטה קשה יחסית (קשה לכוון) ובכל זאת פשוט נורא כיף לשחק בו עם חברים. הוא מאתגר מאוד ופשוט כיף. יש אווירה של שואו.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 25 ינואר 2016, 09:51

טוב, לאחר זרתי מארה"ב, בלחץ הילדים המכורים, אני משחק במאדן. (פוטבול לשוכחים). באופן מפתיע למדי - גם בגיזרת משחקי המחשב המשחק יותר מעניין אותי מאשר המקבילה הכדרוגלית. (וקניתי לילדים גם את פיפא, הם לא בעניין כרגע...)
מעבר לזה שהמשחק לא רע ומעביר טוב יחסית את המורכבות של משחק פוטבול (לא מומלץ למי שלא מכיר את המשחק עצמו) החלק של EA שהם הוסיפו למשחקים האחרונים "אולטימט טים" בהחלט מהנה. הקונספט של לבנות קבוצה משלך מ"שחקנים-קלפים" שאתה קונה במטבעות משחק ע"י סיום צ'אלנג'ים, בהחלט מכניס אלמנט ממכר. תוסיפו את הפנים הרבות של הפוטבול (תזכרו שרוטציה בפוטבול היא של 53 שחקנים, וגם ההרכב הפותח כולל לפחות 11 שחקני הגנה ו11 שחקני התקפה ועוד כמה מיוחדים) האפשרויות הרבות בהרבה לתחרויות (סיום משחק, 15 שניות לעשות טאצדאון, 40 שניות לעשות שער שדה, מהלך עצירה בהגנה, מסירות למרחקים שונים, ניצחון של קבוצות מהעבר והעתיד בצורות שונות. ועוד המון דברים קטנים יותר כמו תיקולים ובעיטות הרחקה) ויש עולם שלם של הנאה.

בקיצור - מי שמתעניין בפוטבול, לדעתי היום המשחק הגיע לבשלות טובה (כי כגודל האפשרויות, לטעמי הרבה יותר קשה היה לייצר משחק פוטבול איכותי מאשר כדורגל)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ינואר 2016, 13:48

מבאס אותי שלא יוצא מאדן למחשב כבר שנים. הגיע הזמן לא? אגב, מעניין שאתה אומר את מה שאתה אומר על מאדן כי נראה שאפילו אמריקאים שלא סובלים כדורגל מעדיפים את פיפא על מאדן.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 25 ינואר 2016, 15:04

כדורגל זה כוח עולה בארה"ב, אבל עדיין רחוק מפוטבול. אני לא יודע כמה המכירות של מאדן בארה"ב, אבל סביר להניח שהשוק שלו קבוע, בעוד פיפא מאוד התחזק הן בגלל הליגה המקומית, הן השידורים מאירופה והן הקהילה ההיספנית שיותר משפיעה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ינואר 2016, 15:07

אני פחות מדבר על מכירות, יותר על זה שבאתרי גיימרים אמריקאים מעריכים את פיפ"א הרבה יותר כמשחק לעומת מאדן. הבכי העיקרי על מאדן הוא למה הם לא ברמה של פיפ"א. מה שאני מנסה להגיד הוא שנראה שגם אנשים שבעולם הספורט מעדיפים פוטבול לרוב מעריכים יותר את פיפ"א.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 ינואר 2016, 16:37

bozeman כתב:כדורגל זה כוח עולה בארה"ב, אבל עדיין רחוק מפוטבול. אני לא יודע כמה המכירות של מאדן בארה"ב, אבל סביר להניח שהשוק שלו קבוע, בעוד פיפא מאוד התחזק הן בגלל הליגה המקומית, הן השידורים מאירופה והן הקהילה ההיספנית שיותר משפיעה.

העונה, ארה"ב היא המדינה היחידה (פרט לאנגליה) שבה משודרים כל המשחקים בפריימר ליג.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 25 ינואר 2016, 18:29

DrKeo כתב:אני פחות מדבר על מכירות, יותר על זה שבאתרי גיימרים אמריקאים מעריכים את פיפ"א הרבה יותר כמשחק לעומת מאדן. הבכי העיקרי על מאדן הוא למה הם לא ברמה של פיפ"א. מה שאני מנסה להגיד הוא שנראה שגם אנשים שבעולם הספורט מעדיפים פוטבול לרוב מעריכים יותר את פיפ"א.

אני לא יכול להגיד באופן מדעי מה נכון, כי לא בדקתי. אבל לטעמי, האוכלוסיות כרגע לא חופפות. רוב האנשים משחקים באחד המשחקים בצורה לא מואזנת לגבי האחר, ולכן קשה להם לטעמי להשוות בצורה טובה. קשה לי לראות מכורי פוטבול טוענים שפיפא טוב יותר - בעיקר כי כנראה הם בקושי שיחקו בו (ואם הם טוענים ככה - כנראה זה בגלל שהם רק בדקו אותו בצורה שיטחית).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 25 ינואר 2016, 21:07

Nucleus_Dawn כתב:
bozeman כתב:כדורגל זה כוח עולה בארה"ב, אבל עדיין רחוק מפוטבול. אני לא יודע כמה המכירות של מאדן בארה"ב, אבל סביר להניח שהשוק שלו קבוע, בעוד פיפא מאוד התחזק הן בגלל הליגה המקומית, הן השידורים מאירופה והן הקהילה ההיספנית שיותר משפיעה.

העונה, ארה"ב היא המדינה היחידה (פרט לאנגליה) שבה משודרים כל המשחקים בפריימר ליג.

כן, אפילו עדיף לצפות ב-PL ממדינה שהיא לא אנגליה בגלל חוק ה-3pm על שידורים בימי שבת. קצת מצחיק :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 ינואר 2016, 22:08

BiA כתב:
Nucleus_Dawn כתב:

כן, אפילו עדיף לצפות ב-PL ממדינה שהיא לא אנגליה בגלל חוק ה-3pm על שידורים בימי שבת. קצת מצחיק :)

איזה חוק זה?
תמונה

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 25 ינואר 2016, 22:23

לא בקיא בעומק החוק, אבל בעיקרון אסור לשדר בתוך אנגליה משחקים מהפריימרליג והצ'מפיונשיפ בימי שבת.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 ינואר 2016, 23:03

Shlomix כתב:לא בקיא בעומק החוק, אבל בעיקרון אסור לשדר בתוך אנגליה משחקים מהפריימרליג והצ'מפיונשיפ בימי שבת.

לא נשמע לי הגיוני במיוחד. קודם כל, אני צופה בסטרימינג מערוצים אנגליים בשבת כל הזמן. שנית, הפריימר ליג סופר מכוונת שיווק. אם משחק לא יכול להיות משודר, הוא לא יתקיים ויש כל הזמן משחקים בשבת.
גם לא ברור בכלל מה ההיגיון מאחורי חוק כזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 25 ינואר 2016, 23:58

זה רעיון משנות השישים שלא לשדר משחקים שמתקיימים בשבת אחה"צ (או לשדר רק אחד מהם, לא זוכר) ברשתות באנגליה כדי שיגיעו יותר אוהדים למגרשים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 ינואר 2016, 00:49

BiA כתב:זה רעיון משנות השישים שלא לשדר משחקים שמתקיימים בשבת אחה"צ (או לשדר רק אחד מהם, לא זוכר) ברשתות באנגליה כדי שיגיעו יותר אוהדים למגרשים.

הזוי :shock:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 26 ינואר 2016, 08:52

זה לא הזוי כ"כ, הייתה מחשבה שאם המשחק משודר באיזור שבו יש את המשחק (ופועל יוצא בעיקר את האוהדים שזה מעניין אותם) אז הרבה פחות אוהדים יגיעו למשחק ומכאן ההכנסות ירדו. אם נחזור לפוטבול, עד לפני שנתיים - הייתה החשכת מסך של משחקים ששייכים לאיזור בדיוק בגלל הסיבה הזאת. רק לפני שנתיים (!) הם הבינו שזה למעשה מעודד ללכת. ושאם יש בעיה של אוהדים - צריך לתת להם חווית משחק טובה יותר, ובעיקר - עם עליית חוזי השידור, הצפיה בטלווזיה היא זאת שהפכה עיקרית.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 ינואר 2016, 12:04

החוק הזה ממש לא מוזר כמו שאתם מציגים אותו.
קודם כל הוא תקף בבריטניה בלבד (כלומר כן מצלמים את המשחקים וכן משדרים אותם בעשרות מדינות), הוא תקף רק לטלוויזיה (כלומר שידורים ברדיו, באינטרנט וכל זה יש גם בבריטניה) וזה תקף בין 3-5 אחה"צ ביום שבת בלבד.
הסיבה שהחוק הזה (שקיים עוד הרבה לפני הפריימר ליג הנוכחית - מ1960) קיים היא בגלל שבאנגליה נהוג מאוד להתאסף כל האוהדים וללכת לראות את המשחק באיזו נקודת מפגש (כמו פאב) והדבר גרם למספר צופים נמוך יחסית במגרשים.
החוק לא בא נגד מי שיושב בבית לראות את המשחק כי הוא לא יכל לצאת, לכן יש עדיין שידורים ברדיו בזמנו ובאינטרנט כיום (ושידורי אינטרנט איכותיים, לא שידורים פירטיים שאנחנו מכירים מהארץ) הוא בא נגד חבורות גדולות של אוהדים שבמקום ללכת למשחק הם כבר יוצאים מהבית אבל נפגשים בנקודה אחרת.
במצב כזה הליגה מפסידה פעמיים - גם אין אוהדים במגרשים (מפסידים כסף על כרטיסים) וגם כל חבורה כזו של עשרות אוהדים רואים את המשחק במקום אחד ולכן גם נתוני הצפייה נמוכים ממה שהם באמת.

עכשיו בקשר לשידורים בטלוויזיה, אנחנו בארץ למשל מקבלים שידור אנגלי חי גם של המשחקים האלו (שעליו "מולבשים" שני שדרנים ישראלים נוספים) וזה קורה בהמון מקומות.
איך זה קורה? המשחק עצמו מצולם וגם "מפורשן" (בהעדר מילה מוצלחת יותר :)) בשידור חי, ומכאן השידור מופץ לכל העולם (מלבד אנגליה) וב5 אחה"צ משודר גם באנגליה.
ככה הליגה האנגלית (שחלק עצום מהרווחים שלה הם שידורים חיים לכל העולם) מספקת לכל העולם שהוא לא קהל פוטנציאלי במגרש שידור חי של כל משחק ומספקת לכל האוהדים באנגליה שלא הלכו למשחק שידור "אותנטי" שמרגיש טוב (כלומר השדרנים משדרים בצורה חיה עם המשחק ולא שידור בדיעבד כשהתוצאה כבר ידועה) אחרי 5.

והתוצאות? תשפטו בעצמכם, אין לי אומנם את הנתונים אבל אני לא זוכר שיצא לי לראות משחק ליגה שיש בו יציע ריק (ולא משנה עד כמה הקבוצות קטנות) כמו באיזו מדינה שאנחנו מכירים.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 29 ינואר 2016, 02:28

מאדן 16 מגיע ל-EA Access ביום שלישי.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

משחקי סימולציית מירוצים – הדיון הרשמי

הודעהעל ידי רונן » 20 מאי 2016, 04:31

לא מצאתי דיון דומה (אני מקפיד לחפש, אך יכול לפספס).

היום שוחרר קדימון חדש ל־Gran Turismo Sport (איכות הסרטון בינונית, לכן קשה להתרשם ממנו גרפית):

Like previous entries in the series, Gran Turismo Sport is designed with realism and authenticity at the forefront, with Sony announcing that the upcoming sequel will be “the world’s first racing experience to be built from the ground up to bring global, online competitions sanctioned by the highest governing body of international motorsports, the Federation International Automobile.”

After picking a country or vehicle manufacturer to represent throughout the game’s included campaign mode, players will compete across several featured race classes, including GT3, Prototype, and Rally modes. More racing options will be revealed as the game approaches its November launch.
Presenters at Sony’s London event additionally revealed that Gran Turismo Sport will feature 137 “super premium” cars with realistically modeled interiors and exteriors. Polyphony Digital notes that all featured vehicles have been “remodeled from scratch,” scrapping existing designs from 2013’s Gran Turismo 6.
Early reports state that Gran Turismo Sport will include 27 courses across 19 locations at launch. More courses and vehicles will likely roll out in the months after launch as downloadable content.

(מקור)

המשחק יתאפיין ב־137 מכוניות "סופר פרימיום". פוליפוני ציינה שכל המכוניות במשחק נוצרו בשבילו, כלומר היא גנזה את המודלים של GT6 מ־2013 (נדב, אתה מעט יותר מרוצה? :) ). אמנם זו צניחה רבה מכמות המכוניות שהיו בשאר משחקי הסדרה, אך אני מניח שממילא לא צריך כל כך הרבה. ממילא רבים דומים זה לזה. בכל מקרה, יהיה אפשר לקנות מכוניות ומסלולים נוספים גם לאחר השקת המשחק.

אני מרוצה בפרט שיהיה בו קמפיין. חששתי שהוא מפותח רק למולטיפלייר, לתחרויות מקוונות.

באחרונה התלבטתי אם להשיג את Project Cars (ברגע האחרון חזרתי בי וקניתי משחק אחר במקומו – Heavy Rain & Beyond). החלטתי לחכות לטוריזמו החדש, אולי יהיה עדיף.

איזה משחק סימולציה הכי טוב, לדעתכם? כיצד הייתם מדרגים אותם?
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 ספטמבר 2016, 23:59

זה הזמן הזה בשנה שוב!

הדמו של פיפ"א 17 יצא. שיחקתי קצת. הרגיש נחמד, אבל עוד מאוד מוקדם להסיק מסקנות. הדבר העיקרי ששמים לב אליו (בעיקר כשהמצלמה מתקרבת לשחקנים), זה שהמנוע של DICE (חכו לזה... אתם תופתעו) ממש ממש יפה. התאורה והאפקטים של הזיעה על גוף השחקנים מאוד מרשימים.

שיחקתי גם בטעימה שהם הכניסו לדמו מהמוד החדש - The Journey. במילה - מרשים. מתחשק לי לשחק בו. נראה כאילו הם משתמשים בכמה טריקים שמעריצי כדורגל ממש יאהבו, כדי להעביר את הסיפור המופלא של עלייתו של שחקן לגדולה (ונפילתו?). הדיבוב מבוצע לא רע בכלל. ההרגשה של להבקיע גול תמיד היתה נהדרת בפיפ"א, אבל עכשיו פתאום יש לזה השלכות עוד יותר גדולות על המשך הסיפור של Hunter. יש לו גם חבר ילדות קרוב שהוא היריב העיקרי שלו לדקות משחק.
כן... שחקן של 64 הוביל את ההתקפה של מנצ'סטר יונייטד בזמן שראשפורד ואיברה ישבו על הספסל... היה איזה אזכור לפציעות, אבל לא ראיתי עדות להן בסרטוני המעבר. זה באמת בקטנה, כי נראה שזה באמת יהיה סיפור מעניין.
מעניין מאוד איך הוא יתקדם. אם אני משחק ברמה נמוכה (או לחילופין, טוב במשחק), האם השחקן שלי ישאר באיזה קבוצה שהוא רוצה, ישחק בנבחרת, יקבל הצעות מריאל מדריד, ברצלונה ובאיירן מינכן וינפנף אותן לעזאזל כי הוא בפאקינג מנצ'סטר יונייטד ויש לו עוד לשבור את השיאים של גיגס ורוני לפני הפרישה? האם (כמו שראינו בטריילרים) ישאילו אותו לניוקאסל גם אחרי שהוא יכבוש 3-5 שערים למשחק בשביל האפקט הדרמתי? האם המשחק יתערב לך בביצועים ויגרום לבעיטות שלך להחמיץ?

בקיצור, באמת מוד מסקרן והטעימה ממנו גרמה לי לרצות לשחק בו (משהו שלא רציתי לעשות לפני כן).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 14 ספטמבר 2016, 08:48

אגב, יש את המשחק NBA 2K17 prelude, והוא ליצירת שחקן ובחינם לגמרי. (לפחות בXBOX). זהו סוג של סיפור משחק על נער מהתיכון שרוצה להגיע לNBA. אתה משחק את אותו נער. אתה בוחר את סוג השחקן, מבנה גוף ותכונות נוספות שמשפיעות על צורת המשחק שלך. אתה בוחר לאיזו מכללה ללכת ואז כל משחק, המדדים שלך (נק', אססיסטים, מסירות, הגנה ועוד) מדורגים ומראים לך מה הכיוון שלך לדראפט. שיחקתי קצת אתמול כחצי שעה, וזה חמוד.
זה גם נותן תחושה של מה יהיה המשחק NBA עצמו, השליטה וכדומה. באופן טוב אהבתי את השליטה החופשית שיש בשחקן ובאמת לעשות במגרש מה שאתה רוצה בצורה ייחודית לכל שחקן. בהגנה זה פחות עובד לי - לא יודע אם כי אני גרוע עד כדי כך (כנראה) אבל גם המשחק צריך לתת אפשרות להיות קצת יותר עם עזרה - כי זה נראה מגוכך שאתה לא יכול להראות כמו שחקן רציני.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 ספטמבר 2016, 17:52

טוב אז אחרי כמה משחקים עם הדמו של פיפא 17 אפשר כבר להגיד - זה נראה מבטיח.
אחרי שנתיים מאוד חלשות (14 ו15) אני חושב שפיפא 16 של השנה שעברה היה אחד מהיותר מוצלחים שיצאו (למרות שהדעות עליו באופן כללי די מעורבות), ולשמחתי 17 ממשיך בדיוק באותו כיוון.
כמו בשנה שעברה המשחק נשאר טקטי מאוד ומתבסס בעיקרו על מסירות והנעת כדור, ובכל זאת הם הצליחו לתת השנה לשחקנים הרגשה הרבה יותר חופשית ומשוחררת וזה מרגיש נהדר.
באופן כללי אין הרבה שינויים בכלל בגזרת המשחק השותף, אבל כמו שאמרתי מבחינתי הבסיס (16) היה כבר מצוין ובכל זאת השינויים המעטים שכן נכנסו מרגישים כולם כחיוביים.
שני השינויים העיקריים על הגיימפלי הם בצד השני, הראשון שנראה לעין הוא כמובן המהפך הויזואלי שעבר על המשחק שנראה פשוט מצוין.
השינוי הגדול הנוסף הוא המצבים הנייחים (קרנות, בעיטות חופשיות, פנדלים), שם המכניקה השתנתה לגמרי והאמת שמלבד קרנות (שיצא לי כמובן לבצע הכי הרבה במהלך המשחקים) אין לי עדיין מספיק ניסיון עם המערכת כדי לשפוט אותה (או בכלל להבין איך לעזאזל אני מכוון את הבעיטה החופשית..).

בקיצור, המשחק בבירור נבנה על הבסיס (המוצלח לטעמי) של 16 וחידושים מהפכניים למשחק השותף אין כאן, אבל המנוע החדש ושיפורים מעטים שבכל זאת הוכנסו מספיקים כדי לייצר אווירה רעננה למשחק, שמרגיש נהדר.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 16 ספטמבר 2016, 13:42

מצטרף לרשמים, הדמו מרגיש ממש אחלה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 ספטמבר 2016, 14:09

השוואה גרפית מעולה של PES ופיפ"א של השנה (כולל השוואה שבה הם משחקים בשני המשחקים עם אותו השלט):

אמ;לק - פיפ"א הרבה יותר עקבי באיכות שלו. PES נהנה מהבלחות מעטות של מודלים מאוד טובים ומאפקטים עדיפים במקרים מסוימים, כמו זיעה על עור השחקנים.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 33 אורחים