משחקי ספורט | נושא רשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: משחקי ספורט | נושא רשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 מאי 2015, 12:44

בצעד המפתיע ביותר בעולם המשחקים מאז הכרזת COD לעונת החגים הקרובה, העמוד הרשמי של FIFA (המשחק - לא מפלצת השחיתות בעלת אינסוף הראשים) הכריז שב15 ביוני תהייה הכרזת גיימפליי בלעדית (אין לי מושג מה יהיה בלעדי בה). זה במקרה התאריך של מסיבת העיתואים שלהם בE3.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 יוני 2015, 14:24

שמעתי המון דברים טובים עם PES גם בשנה שעברה וגם לקראת השנה הקרובה. אנשים ששיחקו במשחק בE3 ממש התלהבו.
אם הסרטון הזה מייצג, אז האמת שזה נראה ממש רע:

הדרך שבה הכדור והשחקנים מתנהגים בגשם נראית נורא. כדור שקופץ על דשא רטוב עף קדימה ופה הוא מתנהג כאילו אין בכלל לחות. זו רק דוגמא אחת, אבל באופן כללי ההשפעה של הגשם נראית מינורית ומוזר שהוא בחר להציג את זה ולהתלהב מזה כל כך.
המשחקיות עצמה נראית סביר, אבל מאוד stiff. הרבה יותר הרגשה של אנימציות שחוזרות על עצמן. אולי זה בגלל סגנון המשחק שלו, אבל כל התקפה עם ברזיל נראתה בדיוק כמו הקודמת לה.
ההתנהגות של המגנים מעפנה מאוד. אולי זו רמת קושי נמוכה יחסית?
גם מערכת ההתנגשויות של השחקנים, שהוא בחר להזכיר כמה פעמים ולהתפאר בה, נראתה ממש בסיסית, לא גמישה וחוזרת על עצמה, עם אנימציות כמעט מביכות.
הגרפיקה באופן כללי מאוד meh, אבל זה פחות חשוב.

באמת מעניין איך המשחק מרגיש, כי הוא נראה כאילו הוא לא מתקרב ברמתו לפיפ"א, אפילו במצב הלא מאוזן של פיפ"א 15 ו14. באמת שלא ציפיתי שזה יראה לי כל כך רע.
אגב, ידוע אם גירסאת המחשב תהייה הגירסא הנורמלית השנה?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 יוני 2015, 14:24

שמעתי המון דברים טובים עם PES גם בשנה שעברה וגם לקראת השנה הקרובה. אנשים ששיחקו במשחק בE3 ממש התלהבו.
אם הסרטון הזה מייצג, אז האמת שזה נראה ממש רע:

הדרך שבה הכדור והשחקנים מתנהגים בגשם נראית נורא. כדור שקופץ על דשא רטוב עף קדימה ופה הוא מתנהג כאילו אין בכלל לחות. זו רק דוגמא אחת, אבל באופן כללי ההשפעה של הגשם נראית מינורית ומוזר שהוא בחר להציג את זה ולהתלהב מזה כל כך.
המשחקיות עצמה נראית סביר, אבל מאוד stiff. הרבה יותר הרגשה של אנימציות שחוזרות על עצמן. אולי זה בגלל סגנון המשחק שלו, אבל כל התקפה עם ברזיל נראתה בדיוק כמו הקודמת לה.
ההתנהגות של המגנים מעפנה מאוד. אולי זו רמת קושי נמוכה יחסית?
גם מערכת ההתנגשויות של השחקנים, שהוא בחר להזכיר כמה פעמים ולהתפאר בה, נראתה ממש בסיסית, לא גמישה וחוזרת על עצמה, עם אנימציות כמעט מביכות.
הגרפיקה באופן כללי מאוד meh, אבל זה פחות חשוב.

באמת מעניין איך המשחק מרגיש, כי הוא נראה כאילו הוא לא מתקרב ברמתו לפיפ"א, אפילו במצב הלא מאוזן של פיפ"א 15 ו14. באמת שלא ציפיתי שזה יראה לי כל כך רע.
אגב, ידוע אם גירסאת המחשב תהייה הגירסא הנורמלית השנה?

נ.ב.
לעומת זאת, פיפ"א נראה לי מצוין ונשמע שהם מתרכזים בדיוק במה שהיה חסר, כדי לאזן את המשחק, בזמן שהוא גם הופך למגוון יותר:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 אוגוסט 2015, 19:43

מה?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2015, 22:16

WTF?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 אוגוסט 2015, 00:17

דווקא פרסומת חמודה... ראיתי אותה כבר כמה פעמים פה... מנסה להיות הומוריסטית...
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 אוגוסט 2015, 13:29

מנסה זה יפה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 ספטמבר 2015, 20:29

הדמו של פיפ"א 16 יצא היום. מוקדם יותר לPS4 ולONE. בדקות האחרונות לPC.
אני מוריד אותו ברגעים אלו.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 ספטמבר 2015, 21:28

הדמו של פיפא יצא ורק אני תקוע במילואים :(
תן רשמים כשיוצא לך, אני מאוד מקווה שיעלה הילוך אחרי 15 שהיה מאכזב קצת ודי לא אפוי בהרבה אלמנטים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 ספטמבר 2015, 21:42

רשמים ראשונים:
במילה - מרשים.
נראה שיש אמת בפרסום. הם דיברו על כך שהם עבדו המון על האיזון של המערכות השונות, אחרי שכמה שנים הם יצרו את המנוע מחדש ואת כל החלקים של הפאזל ומרגישים את זה. כבר אין יתרון בלתי סביר לשחקנים מהירים (בייל את כריסטנו זה כבר לא התקפה פסיכית). כדורים ארוכים כבר לא 90% למצב מול השוער. השוערים מרגישים הרבה יותר טוב, בלי שהם ירגישו אלים (כמו שהרגיש ב14 ואז הם בערך הפכו לנכים בפאטצ').
המגנים מרגישים הרבה יותר חכמים. יודעים מתי הגלישה מגיעה בשביל להגיע לכדור ומתי כדי לחסום בעיטה (ואז הם מרימים את הרגל). הם גם יותר חכמים בצד השני. כמה וכמה פעמים מסרתי קדימה ומגנים ידעו להקדים את השחקנים שלי ולחסום אותם. הם גם הרבה יותר טובים בלהגיע מאחורי השחקן ולהפריע לו, אפילו כשהשחקן הזה סוג של בלתי ניתן לעצירה בצורת כריסטיאנו רונלדו.
הבעיטות מרגישות נהדר והתנועה של הכדור כבר מרגישה לי הרבה יותר מגוונת מבעבר.

הפיטצ'ר החדש של המסירה החזקה הוא לא תוספת למערכת המסירות, אלא יצירה שלה מחדש. המסירה הרגילה מוגבלת יחסית בכוח שלה. הוא טובה למסירות קצרות, כאשר אין שחקן ששומר, אבל אם אתם רוצים כדור מהיר, תתרגלו ללחוץ על RB. זה ממש הכרחי וזה גם שיפור משמעותי. גם מאפשר מסירות מהירות הרבה יותר וגם מאפשר מסירות מהירות באופן סביר, בלחיצה הרבה יותר קצרה על כפתור המסירה.
שינוי שנראה מאוד זניח על פניו, אבל משנה את המשחק באופן ממש קיצוני. בכל זאת, מדובר בפעולה שעושים הכי הרבה במשחק, חוץ מלרוץ.

זה רק רשמים מאוד ראשוניים, אחרי 2 וחצי משחקים. זיהיתי גם לא מעט שיפורים גרפיים (אנימציות פנים הרבה יותר מוצלחות, שחקנים שנראים הרבה יותר טוב וטרם זיהיתי אפילו פעם אחת קליפינג).
סה"כ מרגיש ממש מוצלח. הזרימה של המשחק כבדה, כשאתה משחק לאט וקלה, כשאתה מוסר מסירות חזקות וחושב מהר (מה שאומר שקבוצות כמו מנצ'סטר סיטי וברצלונה גם משחקות מאוד מהר). בשלב המוקדם הזה, מרגיש לי כאילו הם הצליחו לפתור את הבעיות הגדולות של 14 ו15 ולהוסיף המון עומק ותחכום למשחק.

נ.ב.
היו לי כמה וכמה בעיות טכניות.
בערך 60% מהפעמים שניסיתי להכנס למשחק, הוא קרס מיידית. הייתי צריך לנסות פעמיים שלוש, לפני שהוא פעל.
בפעם הראשונה ששיחקתי, המשחק היה תקוע על 30 FPS, עד שכבשתי והיה סרטון של השער והחגיגות והכל.
קפצה לי הודעה כלשהי וזה גרם למשחק להחליף למצב חלון ולא היה אפשר לשנות את זה מתוך המשחק עצמו. רק לצאת ולהכנס מחדש (הסטינגס של המשחק בלאנצ'ר שנפתח לפני שנכנסים למשחק עצמו).

אני מתאר לעצמי שלכל הפחות הראשונה והאחרונה תפתר לפני שהמשחק ייצא. לגבי השניה, אין לי מושג. זה גם לא חזר על עצמו בפעמים האחרות שנכנסתי למשחק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 ספטמבר 2015, 00:14

סתם שאלה, ניסיתם לשחק בדמו של PES השנה?
לא מעט חשבו בשנה שעברה שהוא מתעלה בגיימפליי על FIFA אחרי הרבה זמן ש FIFA שלט בתחום. (כולל יורוגיימר)

כמובן ש FIFA תמיד ינצח אותו במכירות ובפופולוריות בגלל כמות התוכן הענקית (במיוחד הקלפים האלו של הקבוצה האולטמטיבית, לפעמים כשאני בודק סטרימים על הפס4 יש ערוצים עם אלפי צופים שכל מה שהם משדרים זה את הקלפים המפגרים האלה) אבל שווה לכם לנסות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 ספטמבר 2015, 00:43

bling כתב:סתם שאלה, ניסיתם לשחק בדמו של PES השנה?
לא מעט חשבו בשנה שעברה שהוא מתעלה בגיימפליי על FIFA אחרי הרבה זמן ש FIFA שלט בתחום. (כולל יורוגיימר)

כמובן ש FIFA תמיד ינצח אותו במכירות ובפופולוריות בגלל כמות התוכן הענקית (במיוחד הקלפים האלו של הקבוצה האולטמטיבית, לפעמים כשאני בודק סטרימים על הפס4 יש ערוצים עם אלפי צופים שכל מה שהם משדרים זה את הקלפים המפגרים האלה) אבל שווה לכם לנסות.

ניסיתי לברר, אבל עד עכשיו לא ברור בכלל אם גירסאת הPC של PES היא המשחק האמיתי, או הגירסא הנכה שהם הוציאו גם שנה שעברה.
הוא לא באמת ברירה עבורי, עד שהם לא יחליטו להוציא למחשב משחק נורמלי ולא איזה שילוב פתטי של גירסאת הדור הנוכחי והדור הקודם.

כך או כך, יהיה לי מאוד קשה לחזור לPES אחרי שהתרגלתי כל כך הרבה שנים לעושר האדיר ולאותנטיות של FIFA (מבחינת כמות הרשיונות שיש להם). מה גם שזה לא המצב של פעם שפיפ"א היה משחק חסר עומק וקצת מעפן עם אחלה פרזנטציה וPES היה משחק מציאותי ומאתגר ומעניין. שניהם מצוינים, כך שההעדפה הרבה פחות ברורה מאליה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 ספטמבר 2015, 00:54

אה כן שחכתי שהם דופקים תמיד את גרסת ה PC, לא הוציאו אפילו דמו השנה?
לא יודע אם הפעם זו תהיה גרסה אמיתית, זה כבר די מגוכח בשלב הזה.

וכמובן שאתה צודק, כחבילה כוללת אין פה תחרות אחרי ש FIFA השתפרה ככה בגיימפליי (במצב כזה כל התוכן אקסטרה זה חתיכת פלוס על פרו ולא צריך כמו פעם לבחור בין משחק גרוע עם המון רשיונות לבין משחק מעולה שמשחקים בו בקבוצה שנקראת MAN-RED), אבל יש מצב שאם PES יהיה קצת יותר טוב מבחינת גיימפליי השנה הוא יהיה הכי אידיאלי לנישה הזו של טורנירים של ספה נגד חברים, במתכונת הזו רוב היתרונות של FIFA על פני PRO די לא רלוונטים והגיימפליי מקבל עדיפות בלעדית, בכל מתכונת אחרת, בין אם באונליין ובטח שבקמפיין, אין באמת תחרות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 ספטמבר 2015, 00:58

bling כתב:אה כן שחכתי שהם דופקים תמיד את גרסת ה PC, לא הוציאו אפילו דמו השנה?
לא יודע אם הפעם זו תהיה גרסה אמיתית, זה כבר די מגוכח בשלב הזה.

וכמובן שאתה צודק, כחבילה כוללת אין פה תחרות אחרי ש FIFA השתפרה ככה בגיימפליי (במצב כזה כל התוכן אקסטרה זה חתיכת פלוס על פרו ולא צריך כמו פעם לבחור בין משחק גרוע עם המון רשיונות לבין משחק מעולה שמשחקים בו בקבוצה שנקראת MAN-RED), אבל יש מצב שאם PES יהיה קצת יותר טוב מבחינת גיימפליי השנה הוא יהיה הכי אידיאלי לנישה הזו של טורנירים של ספה נגד חברים, במתכונת הזו רוב היתרונות של FIFA על פני PRO די לא רלוונטים והגיימפליי מקבל עדיפות בלעדית, בכל מתכונת אחרת, בין אם באונליין ובטח שבקמפיין, אין באמת תחרות.

בערך 90% מהמשחק שלי, הוא בקמפיין עם קבוצה, אז לשחק על הספה וזה פחות משנה לי. זה גם שיקול, כמובן.

אני ממש שמח שPES השתפר והצליח לחזור לעצמו. בעיקר בגלל שזה העיר את החבר'ה בEA ואני מרגיש כאילו עם 16 יש שיפור ממש משמעותי. המשחק באמת מרגיש הרבה הרבה יותר מאוזן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 ספטמבר 2015, 01:04

הם לא עברו לשחרורים זהים לגמרי מאז שהמשחק עבר למנוע פוקס?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 ספטמבר 2015, 01:20

לא, גרסאת הpc היא ייחודית והיא משהו הזוי שהוא בין הדור הקודם לבין הדור הבא.
כאילו זה אפילו לא שהם זלזלו ויצרו פורט פשוט של הדור הקודם במקום הנוכחי, הם אשכרה ישבו והשקיעו ביצירת גרסה שלישית למשחק שתהיה נכה במכוון יחסית לps4 אבל תראה למי שלא מבין כמו הדור הבא.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 ספטמבר 2015, 01:41

Stick כתב:לא, גרסאת הpc היא ייחודית והיא משהו הזוי שהוא בין הדור הקודם לבין הדור הבא.
כאילו זה אפילו לא שהם זלזלו ויצרו פורט פשוט של הדור הקודם במקום הנוכחי, הם אשכרה ישבו והשקיעו ביצירת גרסה שלישית למשחק שתהיה נכה במכוון יחסית לps4 אבל תראה למי שלא מבין כמו הדור הבא.

כן... הם השקיעו משאבים רבים, כדי לוודא שגירסאת הPC תהייה פחות טובה. זה לא קרה בגלל חוסר השקעה ואכפתיות, כמו ברוב המקרים האלו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 ספטמבר 2015, 01:47

הזוי לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 ספטמבר 2015, 01:47

DrKeo כתב:הזוי לגמרי.

כן... קונאמי וזה :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 ספטמבר 2015, 01:51

להגנתם אפשר להגיד שהם תמיד משקיעים בגרסת PC :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 09 ספטמבר 2015, 10:46

הדמו של פס יושב לי כבר זמן מה ולא הפעלתי אותו... מה שכן שיחקתי בדמו של שנה שעברה ונראה שיש בו יותר עומק אבל אני לא מסוגל להביא את עצמי לשחק בו ברצינות בגלל ההבדלי שליטה... זה פשוט קשה לי כל כך אחרי כל השנים בפיפא.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 ספטמבר 2015, 15:05

swiss-the-engine כתב:הדמו של פס יושב לי כבר זמן מה ולא הפעלתי אותו... מה שכן שיחקתי בדמו של שנה שעברה ונראה שיש בו יותר עומק אבל אני לא מסוגל להביא את עצמי לשחק בו ברצינות בגלל ההבדלי שליטה... זה פשוט קשה לי כל כך אחרי כל השנים בפיפא.

זה ממש קשה. המעבר שלי לFIFA, אחרי שנים של PES היה סיוט והוא לא היה נעשה, אלמלא PES לא היה הופך לצואה מוחלטת וFIFA למשחק הכי טוב אי פעם.
צריך חתיכת הבדל עצום באיכות, בשביל להצדיק מעבר, לפי דעתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 09 ספטמבר 2015, 19:08

אני לא יאמר שאין אמת בדברייך אבל כמו שציינת את נושא הפס החזק בתור משהו משמעותי מאוד בגיימפליי למרות שהוא שינוי מינורי (אגב פעם זה היה הרמה נמוכה ומהירה שספקה גם עניין דומה מבחינת גיימפליי) אז נראה לי שיש יותר מנקודה אחת או שניים כאלה בפס לעומת פיפא. אולי גם לא, מן הסתם אני לא באמת יודע כי לא שמתי עליו קרוב לאלפיים~ שעות ששמתי על פיפא בשנים שאני משחק פיפא.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 ספטמבר 2015, 19:12

swiss-the-engine כתב:אני לא יאמר שאין אמת בדברייך אבל כמו שציינת את נושא הפס החזק בתור משהו משמעותי מאוד בגיימפליי למרות שהוא שינוי מינורי (אגב פעם זה היה הרמה נמוכה ומהירה שספקה גם עניין דומה מבחינת גיימפליי) אז נראה לי שיש יותר מנקודה אחת או שניים כאלה בפס לעומת פיפא. אולי גם לא, מן הסתם אני לא באמת יודע כי לא שמתי עליו קרוב לאלפיים~ שעות ששמתי על פיפא בשנים שאני משחק פיפא.

אני מסכים ולא אמרתי אחרת. יש הרבה מאוד הבדלים כאלו בין PES לפיפ"א. הם פשוט לא מהווים, לדעתי, הבדל משמעותי באיכות שמצדיק את הזמן והמאמץ של להתרגל לכל ההבדלים האלו ולעבור לPES.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 ספטמבר 2015, 15:52

טוב אז אחרי משהו כמו 3 שעות בדמו בימים האחרונים אני יכול להגיד שאני מרוצה.
זה לא סוד ש15 היה ירידה מסוימת מהרמה הרגילה של הסדרה והיו בו המון אלמנטים לא אפויים והמון בעיות איזון. נראה ש16 מגשים את מה שהתחילו ב15 וסוף סוף כל הפאזל מתחבר.
המשחק הרבה יותר כבד, אבל אני חושב שזה הכרחי בשביל להחזיר את העוקץ למרכז המגרש ולא רק לשחקני אגפים מהירים כמו שהיה שנה שעברה. השוערים מרגישים טוב ולא אלים/נכים כמו שהיה בין כל פאץ' ופאץ' בשנה שעברה, הבעיטות עצמן מרגישות טוב ופחות רנדומליות מבעבר ובכלל אני חושב שהמשחק הזה יותר ממה שהוא מחדש (התוספת של הפס המהיר נחמדה אבל אני לא מסכים שהיא הופכת את המשחק כמו שנאמר כאן) הוא פשוט שיפור ותיקון על כל הבסיס של מה שלא היה מספיק טוב שנה שעברה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 31 אורחים