משחקי ספורט | נושא רשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

משחקי ספורט | נושא רשמי

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 אוקטובר 2013, 12:36

טוב אין נושא כזה וצריך שיהיה אחד כזה.

אני אדחוף לפוסט הראשון את כל הסרטוני NEXT GEN למשחקי ספורט.

[YouTube]http://www.youtube.com/watch?v=HWIfLpwn4DQ?t=30s[/YouTube]

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי ספורט | נושא רשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוקטובר 2013, 21:19

לא ברור לי איך אין FIGHT NIGHT 5, כלומר באמת EA, הנה ההזדמנות שלהם להראות משהו מטורף ולגרום לשחקנים להרגיש שוב פעם את הטרוף שהגרפיקה שFN3 הביא בתחילת הדור הקודם.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 אוקטובר 2013, 13:24

DrKeo כתב:לא ברור לי איך אין FIGHT NIGHT 5, כלומר באמת EA, הנה ההזדמנות שלהם להראות משהו מטורף ולגרום לשחקנים להרגיש שוב פעם את הטרוף שהגרפיקה שFN3 הביא בתחילת הדור הקודם.

איך זה שונה מUFC? זה אותו הסטודיו שעשה את FN (לפחות את 4 ואת 5... לא סגור שזה אותו סטודיו במדוייק שעשה את 3 והקודמים בכלל אין לי מושג לגביהם) ואתה יכול לראות בסרטון (למרות שזה איכות לא משהו) שמצפה לך שם גרפיקה מפוצצת מוח.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 27 אוקטובר 2013, 14:02

אני מקווה שבפיפא החדש פאקין יסדרו את הבעית הרמות, זה מתסכל אותי פשוט

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 אוקטובר 2013, 22:17

אם כבר פיפא אז את האמת שאני די מאוכזב מהפיפא החדש, זה לא שהוא לא טוב אבל הוא כל כך לא שונה מהפיפא הקודם שבזמן ש13 החזיק אותי באמת כמעט שנה של משחק פה ומשחק שם מ14 כבר עכשיו נמאס לי.
גם האונליין (במחשב) קצת מציק כי חצי מהשחקנים הם כאלה שאם הם מפסידים אז הם יצאו אחרי 20 דקות משחק , וזה דבר שנתקלתי בו פחות ב13.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 אוקטובר 2013, 22:31

DrKeo כתב:לא ברור לי איך אין FIGHT NIGHT 5, כלומר באמת EA, הנה ההזדמנות שלהם להראות משהו מטורף ולגרום לשחקנים להרגיש שוב פעם את הטרוף שהגרפיקה שFN3 הביא בתחילת הדור הקודם.

IGN בסרטון התרשמות שלהם מהגיימפליי של 2K (אותו גיימפליי שפרסמתי פה) בדיוק התייחסו לזה,הם אמרו כמה שהגראפיקה מהממת ושזה המקביל לפייט נייט 3 שהיה ל360 בשעתו בהשקה,זה המשחק שאתם חייבים להראות לחברים שלכם כשהקונסולות יושקו וכו',ככה שאת ה showcase הגראפי של משחק הספורט יש לך רק לא מ EA :)

הנה הסרטון (באיכות מזעזעת):
http://www.ign.com/videos/2013/10/25/2-minutes-of-next-gen-nba-2k14-footage

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוקטובר 2013, 14:34

bling כתב:IGN בסרטון התרשמות שלהם מהגיימפליי של 2K (אותו גיימפליי שפרסמתי פה) בדיוק התייחסו לזה,הם אמרו כמה שהגראפיקה מהממת ושזה המקביל לפייט נייט 3 שהיה ל360 בשעתו בהשקה,זה המשחק שאתם חייבים להראות לחברים שלכם כשהקונסולות יושקו וכו',ככה שאת ה showcase הגראפי של משחק הספורט יש לך רק לא מ EA :)

הנה הסרטון (באיכות מזעזעת):
http://www.ign.com/videos/2013/10/25/2-minutes-of-next-gen-nba-2k14-footage

רק שבמשחק אגרוף ממדלים רק שני שחקנים, לא 10 ועושים את זה ממש מקרוב. זה יכול להיות מאוד מרשים. זה כמעט דמו טכני, שתי דמויות מקרוב, הרבה פיסיקה של בשר/שיער/בגדים/דם/הזירה עצמה, אפשר לעשות משהו פשוט עוצר נשימה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 אוקטובר 2013, 22:38

DrKeo כתב:רק שבמשחק אגרוף ממדלים רק שני שחקנים, לא 10 ועושים את זה ממש מקרוב. זה יכול להיות מאוד מרשים. זה כמעט דמו טכני, שתי דמויות מקרוב, הרבה פיסיקה של בשר/שיער/בגדים/דם/הזירה עצמה, אפשר לעשות משהו פשוט עוצר נשימה.

והסרטון UFC שסוייס פרסם לא עומד לדעתך בתנאים הללו?
המודלים נראים סבבה שם,הבעיה היא רק שהכל נראה קצת סטרילי ועקר אבל זה רק אלפא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוקטובר 2013, 15:07

האמת שהוא נראה טוב אבל לא מפוצץ שכל, אני לא חושב שהמודלים שם נראים יותר טוב מאשר ב2K. אם אתה מרנדר רק 2 דמויות + קהל מול מרנדר משחק כדורסל שלם אני מצפה לעליה מאוד גדולה באיכות של המודלים. מה שמאוד אהבתי בסרטון הזה היה המגע בין הדמויות, אפס קליפינג (מה שאי אפשר להגיד על 2K שראיתי שם המון קליפינג, אפילו בטריילר עם הזקן) והכל נראה מאוד פיזי.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 27 אוקטובר 2013, 15:11

Stick כתב:אם כבר פיפא אז את האמת שאני די מאוכזב מהפיפא החדש, זה לא שהוא לא טוב אבל הוא כל כך לא שונה מהפיפא הקודם שבזמן ש13 החזיק אותי באמת כמעט שנה של משחק פה ומשחק שם מ14 כבר עכשיו נמאס לי.
גם האונליין (במחשב) קצת מציק כי חצי מהשחקנים הם כאלה שאם הם מפסידים אז הם יצאו אחרי 20 דקות משחק , וזה דבר שנתקלתי בו פחות ב13.

כן אני מבין על מה אתה מדבר
תראה, ברור שהשינוי השנה הוא לא גדול, יש רק לקיחה של 13 ותיקוני טעויות וכו
ושמע, אני לא מבין למה אתם לא משחקים במקומות שבהם זה לא משנה אם אתה פורש ב20 דקות הראשונות
אתה עדין תקבל עונש טכנאי על הפרישה שלך

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 אוקטובר 2013, 17:59

לא יודע מה איתך נדב אבל בספר שלי אפס קליפינג בין שתי דמויות עם רקמה של שריר בכל הגוף שמתאגרפים אחד עם השני זה מפוצץ שכל לחלוטין... הבעיה היא רק שלא ראינו עדיין סרטון גיימפליי באיכות טובה.

אה ופרצוף שנהיה אדום וגידים שיוצאים מאיפה שהם צריכים לצאת באופן דינמי מפוצץ אשכים.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 28 אוקטובר 2013, 02:43

swiss-the-engine כתב:מפוצץ אשכים.

כן, תיאור מתאים לUFC/FN... :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוקטובר 2013, 18:44

swiss-the-engine כתב:לא יודע מה איתך נדב אבל בספר שלי אפס קליפינג בין שתי דמויות עם רקמה של שריר בכל הגוף שמתאגרפים אחד עם השני זה מפוצץ שכל לחלוטין... הבעיה היא רק שלא ראינו עדיין סרטון גיימפליי באיכות טובה.

אה ופרצוף שנהיה אדום וגידים שיוצאים מאיפה שהם צריכים לצאת באופן דינמי מפוצץ אשכים.

כן, כל הדברים האלה מאוד מרשימים אבל עדין משהו שם לא נראה בסדר, אולי זאת התאורה, אולי המודלים, משהו שם צורם לי ואני לא בטוח מה. אולי אם היה משהו DIRECT FEED.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 נובמבר 2013, 12:13

Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 נובמבר 2013, 12:27

לא יודע למה אבל המנוע דור הבא של Ignite) EA) פשוט לא מרשים אותי בכלל,אין ספק שיש שיפור אסטרונומי בקהל אבל המודלים,האיצטדיון ובכלל כל ה fidelity שלו לא צועק לי דור הבא,מרגיש כמו PS3.5 במקרה הטוב.

2K לעומת זאת :shock:

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 08 נובמבר 2013, 12:30

אני אישית ממש רואה שיפור
בכלל זה שהם מאפשרים לעלות לקרן עם שלוש שחקנים באותו הזמן
זה כבר שיפור טוב מבחינתי, בפיפא 14 כרגע פשוט כולם מבקיעים מהרמות כדור בצורה כלכך מסריחה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 נובמבר 2013, 12:35

לא דיברתי על גיימפליי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 נובמבר 2013, 12:36

אין ספק ש2K14 נראה פנומלי.

אותי יותר מעניין (בנוגע למנוע של EA) איך משפיע המערכת החדשה של הרגליים.. כלומר איך זה משפיע על הרמת תגובה של המשחק לכל שינוי שאתה עושה עם השלט.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 נובמבר 2013, 12:36

אין ספק ש2K14 נראה פנומלי.

אותי יותר מעניין (בנוגע למנוע של EA) איך משפיע המערכת החדשה של הרגליים.. כלומר איך זה משפיע על הרמת תגובה של המשחק לכל שינוי שאתה עושה עם השלט.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 08 נובמבר 2013, 12:40

bling כתב:לא דיברתי על גיימפליי.

ברור שלא דיברתה, אני אישית התייחסתי למה שמעניין אותי
גראפיקה היא לא הדבר שהכי מעניין אותי במשחק

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 נובמבר 2013, 14:01

Fanta כתב:ברור שלא דיברתה, אני אישית התייחסתי למה שמעניין אותי
גראפיקה היא לא הדבר שהכי מעניין אותי במשחק

גיימפליי זה נחמד,אבל כשעוברים לדור חדש אז רוצים ש"יראו את הכסף",שיתנו הצדקה לכך שצריך קונסולה חדשה בשביל לשחק את המשחק שלהם,בדר"כ זה בא לפחות בהתחלה עם גראפיקה נוצצת.
אני לפחות במינימום מצפה לשיפור שם,בהמשך כמובן שהייתי רוצה לראות דברים בגיימפליי שמתאפשרים בזכות הטכנולוגיה אבל הרבה חברות לא ממשות את הסעיף הזה כל כך אז לפחות שיהיה eye candy.
-------------------------------
בכל אופן גיימפליי Direct feed ראשון של 25 דקות מתוך פיפ"א 14 ל Xbox ONE:

הסרטון גיימפליי הזה מצביע על תופעה די מעניינת של חברות גדולות שנותנות ליוטיוברים "פשוטים" גישה למשחקים שלהן,כולל צילום חופשי,פעם שעברה זו היתה DICE שהביאה לשחקן הארדקור של BF גישה לBF4 על הדור הבא,הוא צילם את כל הקמפיין של המשחק על ONE וגם מספר סרטוני מולטיפלייר על הפס4 באיכות יותר טובה מכל העיתואים שהיו שם (כולל אתרים טכניים כמו DF שדפקו את כל הצילום),עם פיפ"א זה נראה לי הגיימפליי הישיר הראשון שאני רואה ודווקא היוטיובר הזה פרסם את זה ולא האתרים הגדולים,מעניין מאוד מה שהולך בעיתונות המשחקים,אני משער ש IGN וכל הגופים הותיקים לא מתים על החבר'ה האלה במיוחד...

בקשר למשחק עצמו,הרשמים נשארים זהים,לי נראה בגדול כמו FIFA לפס3 עם שיפורים לקהל ולאצטדיון,אולי קפיצה קטנה במודלים אבל לא משמעותי במיוחד,ממש לא מרגיש כמו NEXT GEN שאני אראה לחברים והם יתרגשו במיוחד.
יכול להיות שבכדורגל בניגוד לכדורסל יש diminishing returns לחומרות האלה וצריך הרבה יותר כח כדי להראות קפיצה,ויכול להיות שזה פשוט ה ignite שלא מרשים.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 09 נובמבר 2013, 14:05

שוב,אותי זה לא מעניין, אני לא זונות גראפיקה ואני משחק אפילו במשחק אינדי עם הם כיפים
מבחינתי כמה שיותר שיפור בגיימפליי זה יותר טוב
שיעשו שיפור בגראפיקה בכיף שלהם, זה לא משהו שמדאיג אותי
קודם כל מעניין אותי שיהיה משחק מאוזן ובלי OP
נערך לאחרונה על ידי Fanta ב 09 נובמבר 2013, 14:06, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 נובמבר 2013, 14:06

Fanta כתב:שוב,אותי זה לא מעניין, אני לא זונות גראפיקה ואני משחק אפילו במשחק אינדי עם הם כיפים
מבחינתי כמה שיותר שיפור בגיימפליי זה יותר טוב

הבנתי,הבאתי את הזווית שלי למה זה כן מעניין אותי,אתה לא צריך לחזור על עצמך.
ואין קשר לזונת גראפיקה בעניין הזה,אם הייתי כזה זונת גראפיקה לא הייתי קונה קונסולה בכלל.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 09 נובמבר 2013, 14:13

אה כן והוא לא היוטיובר היחיד ששחק
KSI שיחק ממזמן וגם דיבר על זה קצת, EA כבר כמעט כל שנה מזמינים אותו ועוד מלא יוטיוברים מוכרים לשחק בגרסאות בטא
ואפילו שולחים להם הביתה גרסת בטא ששיחקו בזה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 נובמבר 2013, 14:15

הוא הראשון שלפחות העלה גיימפליי ארוך ולא ערוך של ה ONE בדיירקט פיד,משהו שאפילו אתרים גדולים לא עשו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 37 אורחים