משחקי ספורט | נושא רשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: משחקי ספורט | נושא רשמי

הודעהעל ידי Klayman » 19 ספטמבר 2015, 00:16

קודם כל זאת Mrs Incredible שהייתה עם יכולת הגמישות :). דבר שני, כבר הסברתי לך כמה פעמים והבאתי לינק גם לתגובה רשמית שכבר ניתנה בנושא - אבל אתה מתחפר בעמדה של ''פיטר מור היה צריך לענות כמו שאני רוצה!! אוף!!!!! אמאאאאאאאאאאאאאאאאאא למה הוא לא ענה כמו שאני רוצה שהוא יענה?!?! למה?!?!?!!?! למה הוא לא עונה כמו שצריך?!1?''

הסבירות הגדולה היא שלא השתנה דבר מאז, והוא לא רצה להגיד בפעם האלף כנראה ''לא.. אין הסכם עם מיקרוסופט, סוני לא רוצה את השירות שלנו'', אז הוא ענה בצורה קצת יותר חופשית. אתה טווה פה תיאוריות קונספירציה מטורפות רק כי מדובר בEA - אז יאללה, שיהיה לך לבריאות.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 ספטמבר 2015, 14:44

היא הייתה בלתי נראית. לפחות בסרט המקורי שראיתי (עם כריס אוונס וג'סיקה אלבה).

אסור לשאול נציגי חברות על דברים שבפעם האחרונה שהם נשאלו עליהם חלפה שנה? מאין לי לדעת שלא היו שינויים? אז אני שואל. ופיטר מור היה צריך לענות כמו שצריך לענות על שאלות PR כאלה ולהבהיר את הדברים - זה התפקיד שלו, וכאשר הם לא עושים את זה אז זה שווה בלשוט, בטח כשזה נוגע לענייני פלטפורמות. 'לענות בצורה חופשית' = לענות בצורה שרק תלבה את האש ותעלה יותר סימני שאלה שתגרום לו בעתיד לקבל עוד יותר שאלות 'בפעם האלף'?

אף אחד לא חשב שיש הסכם בלעדיות בעניין וכך גם לא המראיין של גיימספוט. אבל הוא שאל פעם ראשונה ופיטר התחמק. שאל פעם שנייה פיטר התחמק. אז כל מה שנותר לו להגיד היה 'רגע, יש מצב שכרגע השירות הזה כרוך באיזשהו הסכם עם מיקרוסופט?' ופיטר המשיך להתחמק. מה אני אמור לחשוב? אין ספק שמדובר פה בעבודת PR איומה.

זה לא עניין של הסתברויות, זה עניין של לענות לשאלות שנשארו ולהעמיד דברים על דיוקם במקום להתמחק ולהשאיר את הסוגיה לוט בערפל. ערפל מיותר מאוד אם אין שום דבר שמונע מהשירות להיות על הפס4 למעט העמדה של סוני. לא רק שפיטר לא מפיג את הערפל, הוא מעבה אותו.

אז אם החבר'ה פה תהו למה השירות לא זמין על המחשב, אז 'התשובות' האלה שפיטר סיפק והערפל שהוא הפיח יכולות לספק את התשובה. אולי באמת יש הסכם עם מיקרוסופט ובגלל זה הם לא מציעים את השירות על המחשב. מה לעשות, פיטר בהתחמקויותיו העלה והשאיר את האפשרות הזו על השולחן.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 ספטמבר 2015, 20:22

דיברתי על הסרט המצוייר של פיקסאר!

מותר לשאול מה שאתה רוצה. מותר גם לענות איך שרוצים. אולי סתם הם לא רואים בזה טעם לPC ואוריג'ן מכלמיני סיבות? אולי נמאס להם להתחנן לסוני? ואולי גם סתם נמאס לפיטר מור וEA לענות על אותן שאלות עשרות פעמים. זכותם. זכותך המלאה לאכול את הראש על זה ולהיכנס לכלמיני תיאוריות קונספירציה - זכותי המלאה לא להמשיך לחפור איתך :).
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 ספטמבר 2015, 23:40

דיברתי על ארבעת המופלאים וכתבתי מר. אינקרדיבל במקום מר. פנטסטיק.

בהחלט מותר ל EA לענות איך שהם רוצה רק שלא יתפלאו שיש כעס על התקשורת הגרועה שלה. ואתה חייב להפסיק להתפרץ כסנגור. אנשים פה תהו למה השירות לא על המחשב - הבאתי להם ראיון בו פיטר מור מסרב לענות על שאלות בצורה נהירה ואף מוסיף עוד סימני שאלה עם התמחקות ממענה על שאלה לגבי הסכם עם מיקרוסופט, ובכך תשובה אפשרית למה השירות הזה לא על המחשב.

אין לך שום מקום להתלונן אבל משום מה אתה שש לאכול את הדייסה שEA הכינה לעצמה בדרך בה פיטר מור בחר להתבטא ולא-לענות על שאלות תמימות.

--
אז גם מד הכח שמופיע מעל ראש השחקן זה משהו של פיפא טריינר. אז שוב, אם במשחק המלא אני לא יכול להשאיר את הפויינטר ואת המד הזה ולבטל את הטקסט אז אין לי טעם להתעמק במשחק. איך אפשר להביט כל הזמן בפינה בשביל מד הכח?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 ספטמבר 2015, 05:41

שמח שהבהרנו שהטעית אותי ;).

כשיש קטגור, כדאי מאוד שיהיה גם סנגור. הראיון שהבאת לא רלוונטי כי הוא לא מדבר על המחשב, שהיה נושא השיחה כאן, אלא על הPS4, שכבר נטחן למוות. אתה קפצת והבאת אותו, למרות שהוא לא רלוונטי ולא אומר כלום מועיל על הדיון שהיה פה, כי אתה לא מפספס הזדמנות להיכנס בEA, ואתה חייב להפסיק להתפרץ כקטגור. אז...... כשיהיה ראיון בו נציג של EA מתחמק מתשובה לגבי המחשב, נחזור לדון בכך.
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 20 ספטמבר 2015, 19:23

ברור שהוא רלוונטי כי מור מתחמק מלענות אם השירות כעת כרוך בהסכם עם מיקרוסופט.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 ספטמבר 2015, 20:29

בהקשר של הPS4.
?

התנין
Trainee

הודעהעל ידי התנין » 22 ספטמבר 2015, 09:26

ב IGN פיפא 16 מקבל ציון די גרוע של 7.8. מאכזב משהו, לאור העובדה שזה משחק הכדורגל היחיד שאני אשקול לקנות.
http://www.ign.com/articles/2015/09/22/ ... -16-review

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 ספטמבר 2015, 12:22

בגיימספוט הוא קיבל 9 וביקורת מאוד חיובית.
סך הכל די צפיתי את זה לאחר הדמו, המשחק עבר לווייב מאוד טקטי ואיטי שעובד על הנעת כדור ומסירות חכמות והרבה פחות על ריצות אישיות מהחצי עד השער (פחות מבדרך כלל, והרבה פחות מ15 ששם זה פשט היה קטסטרופלי ומוגזמם).
בוא נגיד את זה ככה, מדובר בשינוי לקיצון השני מ15 שעבד בעיקר על מהירות אישית של שחקנים ודריבלים של שחקני אגף, אני (יחסית) לא אהבתי את 15 אבל הוא עדיין קיבל יחס טוב מהרבה אנשים בקהילה. אני מאוד אהבתי את השינוי של 16(עפ"י הדמו) אבל אני מאמין שכמו 15 גם כאן יהיו דעות חצויות, וזה אכן משתקף מהביקורות הראשונות.
מבחינת כל שאר המשחק, עדיין מדובר באותה הפיפא שהחבילה שלה היא ברמה הגבוהה ביותר, אין פה איזו נפילה או עלייה משמעותית משנים קודמות, השאלה היא פשוט אם אתה מעדיף לשחק כדורגל כמו ש15 משוחק או כמו ש16 משוחק, פשוט תנסה את הדמו ותראה.

התנין
Trainee

הודעהעל ידי התנין » 22 ספטמבר 2015, 15:55

פיפ"א 15 היה בסדר גמור בעיניי, אך יתרון המהירות באמת היה מוגזם, ובפתיחת כל משחק (או לאחר שהייתי מבקיע) הייתי עם יד על הדופק בידיעה שהיריב שלי ינסה לקחת את הכדור עד השער. לדעתי הבעייתיות בו היתה שכפתור הג'וקי היה הרבה פחות דומיננטי לעומת פיפא 14. אבל ברגע שמתרגלים ורוכשים מיומנות אפשר להסתדר איתו.

מה שיותר הפריע לי במשחק זה שהשוערים היו זוועה, השופטים עוד יותר, וגם העובדה שהשחקנים שלך טיפשים לחלוטין. למשל עומדים סתם בנבדל, או רצים אחריי כדור אבוד (שננגע ע"י שחקני היריב), מבלי יכולת מצידי לנטרל זאת, כך שלעתים במקום שהכדור יצא החוצה ויעבור לקבוצה שלי, השחקן שלי מתעקש להגיע אליו ומוציא אותו החוצה או גרוע מכך, לקרן. עוד נושא שהפריע לי זה שהרבה פעמים השחקן שלי מוסר למקומות שבכלל לא רציתי שימסור.

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 22 ספטמבר 2015, 20:35

אני עדיין מחכה ליום שבפרו יפסיקו לרשום על צ'לסי LONDON ושהשופטים בפיפא יפסיקו כבר להוציא צהובים שעה וחצי אחרי שהם הביאו ייתרון בעבירה. זה כזה מפגר, ועכשיו גם בפרו 16 יש את זה, הם כנראה חשבו שזה מגניב שזה יהיה גם במשחק שלהם.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 ספטמבר 2015, 20:41

Megalomaniac כתב:אני עדיין מחכה ליום שבפרו יפסיקו לרשום על צ'לסי LONDON ושהשופטים בפיפא יפסיקו כבר להוציא צהובים שעה וחצי אחרי שהם הביאו ייתרון בעבירה. זה כזה מפגר, ועכשיו גם בפרו 16 יש את זה, הם כנראה חשבו שזה מגניב שזה יהיה גם במשחק שלהם.

מה? ברור ששופטים נותנים צהוב אחרי שהם נתנו יתרון והמהלך נגמר. ככה זה אמור להיות.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 ספטמבר 2015, 20:45

בהתחשב בעובדה שככה בדיוק משוחק כדורגל אמיתי, אני לא מבין על מה התלונה..
זה פחות או יותר כמו שתגיד שאתה מחכה שיפסיקו כבר לשרוק נבדל על כל נבדל

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 ספטמבר 2015, 18:41

הידד! אני עושה pre load לפיפ"א 16 ברגעים אלו ממש :D
תמונה

התנין
Trainee

הודעהעל ידי התנין » 23 ספטמבר 2015, 22:43

אה, עוד דבר שאני מחכה לו ושפשוט דופק לי חלק משמעותי מהכיף במשחק זה שיתנו לי את האפשרות להעביר את האנימציות המעצבנות של השופטים כשהם שורקים לעבירה או מוציאים כרטיס!! כשזה קורה בזמן שאני בפיגור מול אחד החברים שלי, אני ממש מחזיק את עצמי כדי לא לשבור את השלט על הטלוויזיה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 ספטמבר 2015, 23:20

טוב אז אחרי משהו כמו שלוש שעות במשחק המלא, אני מאוד מרוצה.
המשחק המלא קצת שונה מהדמו, כמו תמיד, והוא משוחק קצת יותר מהיר ומרגיש מאוד מאוזן, הפרזנטציה מצוינת כתמיד וסוף סוף הקרייר מוד לא מרגיש כמו העתק של השנה שעברה, ויש מספיק שינויים שגורמים לו להרגיש רענן ומעניין.
אגב, התנין, אחד השינויים במשחק המלא זה שאפשר להעביר את האנימציות האלה (להבדיל מ15 ומהדמו) ככה שאתה יכול לסמן וי :).

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 23 ספטמבר 2015, 23:34

Nucleus_Dawn כתב:הידד! אני עושה pre load לפיפ"א 16 ברגעים אלו ממש :D

גם אני. מוריד ממש לאט... :(

התנין
Trainee

הודעהעל ידי התנין » 23 ספטמבר 2015, 23:36

Stick כתב:אגב, התנין, אחד השינויים במשחק המלא זה שאפשר להעביר את האנימציות האלה (להבדיל מ15 ומהדמו) ככה שאתה יכול לסמן וי :).

ענק! זה כבר "שיפור" שמצדיק את רכישת המשחק :)

התנין
Trainee

הודעהעל ידי התנין » 24 ספטמבר 2015, 13:38

טוב אז קניתי את המשחק ואני חייב לציין שהמסירות פשוט נוראיות השנה. נוראיות.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 24 ספטמבר 2015, 13:41

אז אפשר או אי אפשר להשאיר את הפויינטר של הפיפא טריינר ולכבות את הטקסט?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 ספטמבר 2015, 13:55

אי אפשר.

התנין... מה יש עם המסירות?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 24 ספטמבר 2015, 14:01

נו באמת. הטמטום של EA ממשיך - מספיק לעשות חצי עבודה. אולי בפיפא 17 יתגאו בפיצ'ר שמאפשר לבטל את הטקסט.

התנין
Trainee

הודעהעל ידי התנין » 24 ספטמבר 2015, 14:39

swiss-the-engine כתב:אי אפשר.

התנין... מה יש עם המסירות?

לא מדוייקות וחסרות עוצמה ברמה מחרידה. ואם אני משתמש בפס היותר חזק (האפשרות החדשה במשחק) המון פעמים השחקן שמקבל את הכדור מאבד אותו בגלל החוזק..
גם המשחק מקל על אלה שגרועים בהגנה. הוא עושה להם את כל ההגנה לבד. זה מוגזם.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 ספטמבר 2015, 15:02

לא סגור בנוגע לעוצמה... יש מצב שאתה צודק אבל קשה להסתמך על הזכרון. עם הפס החזק אין לי הרבה ניסיון עדיין כי אני משחק רק FUT ויש לי בינתיים שחקנים חרא אז הם לא דוגמא. אבל מסירות לא מדוייקות? למה שיהיה בעיה כזאת? מוזר. אני משחק על manual במסירות ולא הרגשתי את זה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 24 ספטמבר 2015, 15:31

יש פה מישהו שקונה 2K16 עם ההשקה או ב-pre purchase? מצפה מאוד לרשמים.
"A man chooses, a slave obeys"

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 33 אורחים