משחקי ספורט | נושא רשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי ספורט | נושא רשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוקטובר 2018, 16:05

1) חוברת מעפנה שעולה 50 אגורות להדפיס ב50₪ לעומת משחק ענקי כמו פיפא או overwatch שעולה מליונים לפתח ונותן לך מאות שעות של הנאה? סליחה, אבל אני חושב שהvalue של לשלם 60$ הוא הרבה יותר גדול מלהוציא 14$ על חוברת מדבקות שבעצם שווה אולי שקל.
2) אתה ממשיך לדבר על היכולת של לקנות קלפים פיזים או להחליף אבל הקלפים השווים באמת, האדם הממוצע לא יכול להרשות לעצמו. ל-99% מהשחקנים אין יכולת להשלים את האלבום, האמת שאפילו אם לכולם היה אינסוף כסף לא הייתה להם יכולת כי קלפים מסויימים פשוט קיימים בכמויות של עשרות.
3) כן, אי אפשר להחליף חפצים בow או פיפא, אבל בפיפא אפשר למכור קלפים עבור כסף משחק ואז להשתמש בו כדי לקנות קלפים חדשים ובow אתה מרוויח המון זהב שנותן לך לקנות כל מה שתרצה אי פעם. אז זה סוג של טריידאוף, הרי 99% מהילדים שאוספים קלפים פיזים לא יקנו או ימכרו קלף אבל 100% משחקני פיפא או ow ימכרו קלפים עבור עוד כסף או יקנו חפצים בזהב שהם הרוויחו.
4) בפיפא וow אפשר לקבל לוט על ידי משחק שאתה ממילא עושה, בקלפים פיזים אין אפשרות כזאת. בקלפים פיזים אתה משלם כסף כדי להשיג חדשים.
5) כן, יש בow תוכן חדש כל אירוע וכל התוכן הזה זמין לרכישה בזהב כשהחפץ הכי יקר מאז ומתמיד היה 3000 זהב. כמו שאמרתי, יש לי בחשבון כרגע 30k זהב כך שבקלות, בלי להוציא שקל, אני יכול ״לקנות״ את כל התוכן של ליל כל הקדושים שמתחיל ביום שלישי. כלומר אף אחד בow לא חיי בחשקים עזים לחפצים שהוא לא ישיג לעולם אלה אם יעלה מזלו והוא יקבל אותו סטטיסטית. הוא יצטרך לעבוד עליו באיזה שבוע של משחק או לחילופין לקנות 50 קופסאות ולקבל מספיק זהב לקנות אותו (ועל הדרך יקבל 100+ חפצים). מה כל כך רע בזה שצריך לעבוד קצת כדי להשיג חפצים? ולעצלנים? שישלמו את ה40$ שלהם, לבריאות. לי זה מספק שלבים ודמויות חדשות כבר שנתיים בחינם.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 06 אוקטובר 2018, 17:19

ב ow גם מאוד שיפרו את יחסי נפילות הפריטים בקופסאות אחרי המחאות... משלב מסוים כבר לא ראיתי בכלל פריטים כפולים, והתחלתי לקבל יותר "legendary".
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוקטובר 2018, 18:37

מנחש שגם רואים פחות כפולים כי מוסיפים כל הזמן עוד ועוד פריטים, אבל עניין הלג׳נדריז זה משהו אחר (:

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 06 אוקטובר 2018, 20:11

אין שום קשר לתוספת הפריטים כל הזמן, כי מדובר בשינוי שהם הצהירו עליו מפורשות אחרי הרבה זעקה על הכפולים (זו פשוט הייתה מכה). הם גם העלו את הערך של כל כפול שמקבלים, כביכול, אבל מאז השינוי ההוא לא קיבלתי אפילו כפול אחד, אז אין לי מושג.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 אוקטובר 2018, 22:03

DrKeo כתב:1) חוברת מעפנה שעולה 50 אגורות להדפיס ב50₪ לעומת משחק ענקי כמו פיפא או overwatch שעולה מליונים לפתח ונותן לך מאות שעות של הנאה? סליחה, אבל אני חושב שהvalue של לשלם 60$ הוא הרבה יותר גדול מלהוציא 14$ על חוברת מדבקות שבעצם שווה אולי שקל.
2) אתה ממשיך לדבר על היכולת של לקנות קלפים פיזים או להחליף אבל הקלפים השווים באמת, האדם הממוצע לא יכול להרשות לעצמו. ל-99% מהשחקנים אין יכולת להשלים את האלבום, האמת שאפילו אם לכולם היה אינסוף כסף לא הייתה להם יכולת כי קלפים מסויימים פשוט קיימים בכמויות של עשרות.
3) כן, אי אפשר להחליף חפצים בow או פיפא, אבל בפיפא אפשר למכור קלפים עבור כסף משחק ואז להשתמש בו כדי לקנות קלפים חדשים ובow אתה מרוויח המון זהב שנותן לך לקנות כל מה שתרצה אי פעם. אז זה סוג של טריידאוף, הרי 99% מהילדים שאוספים קלפים פיזים לא יקנו או ימכרו קלף אבל 100% משחקני פיפא או ow ימכרו קלפים עבור עוד כסף או יקנו חפצים בזהב שהם הרוויחו.
4) בפיפא וow אפשר לקבל לוט על ידי משחק שאתה ממילא עושה, בקלפים פיזים אין אפשרות כזאת. בקלפים פיזים אתה משלם כסף כדי להשיג חדשים.
5) כן, יש בow תוכן חדש כל אירוע וכל התוכן הזה זמין לרכישה בזהב כשהחפץ הכי יקר מאז ומתמיד היה 3000 זהב. כמו שאמרתי, יש לי בחשבון כרגע 30k זהב כך שבקלות, בלי להוציא שקל, אני יכול ״לקנות״ את כל התוכן של ליל כל הקדושים שמתחיל ביום שלישי. כלומר אף אחד בow לא חיי בחשקים עזים לחפצים שהוא לא ישיג לעולם אלה אם יעלה מזלו והוא יקבל אותו סטטיסטית. הוא יצטרך לעבוד עליו באיזה שבוע של משחק או לחילופין לקנות 50 קופסאות ולקבל מספיק זהב לקנות אותו (ועל הדרך יקבל 100+ חפצים). מה כל כך רע בזה שצריך לעבוד קצת כדי להשיג חפצים? ולעצלנים? שישלמו את ה40$ שלהם, לבריאות. לי זה מספק שלבים ודמויות חדשות כבר שנתיים בחינם.

אין לי עניין לקבוע אם מודל קנייה עיוורת במוצר פיזי יותר גרוע ממודל קנייה עיוורת במוצר דיגיטלי, או ההפך.

במקרה של פיפא, אתה מדחיק לשוליים 3 נקודות עיקריות:

1) FUT הוא מצב משחק שנקבע ברובו על טיב הכרטיסים שיש לך. קבלת כרטיסים מתקבלת אך ורק ובקנייה עיוורת של חבילות, וכפי שראינו הסיכויים לקבל את הקלפים הכי טובים הם מזעריים. בנוסף יש גם וריאציות של קלף של אותו שחקן. יש קלף רונלדו מיוחד שחזק יותר מקלף רונלדו רגיל. אם אתה מזדעק על קנייה עיוורת במוצר פיזי של איסוף מדבקות גרידא, אז אתה צריך להשתולל על זה שיש מצב משחק שכולו נקבע ע"י קנייה עיוורת ומכוון לילדים וצעירים.

2) כל שנה יוצא משחק פיפא חדש. משמע כל הקלפים שהשגת בכסף רב יורדים לטמיון כי כולם עוברים למשחק החדש ולמה לך להמשיך לשחק ב פיפא 17? כל שנה ושנה EA סוחטת את קהל המכורים שלה לקניית חפץ עם תאריך תפוגה של פחות מ 12 חודשים. באלבום מדבקות פיזי היצרנים לא באים לקרוע לך את הקיים כשיוצאת המהדורה החדשה. להיפך בטח למדבקות ואלבומים ישנים יש ערך גדול יותר לאספנים.

3) קניות עיוורות במשחקים דיגיטליים שעולים 60דולר נפוצות ופופולאריות באופן מובהק. כמעט לכל משחק יש וכמעט כל משחק מצליח כלכלית גם בלעדיהם. לעומת זאת, מודל הקנייה העיוורת במוצרים פיזיים הוא נישתי ביותר ואני אישית בכלל לא נתקל בו בחיי היום-יום. אם לא היית מזכיר השכם וערב את אלבומי המדבקות לא הייתי יכול להביא לך דוגמאות. מתי בפעם האחרונה נתקלת בכזה דבר? יש בכלל אלבום מדבקות לליגת העל של השנה? אתה מכיר אלבום לליגת האלופות? יש אלבום מדבקות לאנטומיה של גריי? אם זה קיים אז זה בשוליים.

במשחקים דיגיטליים שעולים 60 דולר זה נמצא ברובם ואי אפשר להסתובב בלי למצוא משחק כזה.

--

לא, מה כל כך רע שאני אקנה את מה שאני רוצה ב OW ישירות? אתה מבין כמה הזוי זה לטעון שלא צריכה להיות אפשרות לאדם לשלם בכיף לבליזארד כסף עבור פריט ספציפי?
אתה מבין שזה הזוי למנוע קנייה שכזו בטיעון של עצלנות? מעניין איך היית מגיב אם מישהו היה אומר לך לגבי קניית מוצר פיזי. אתה מוזמן להמשיך להתאמץ בתנאי שתהיה גם את האפשרות לקנות ישירות או לקנות את מטבע המשחק. אתה לא באמת חוזר לטיעון שרק ככה בליזארד יכולים להמשיך לתמוך במשחק, נכון?

אני רואה כמה פורטנייט נפגע אנושות מזה שאפיק לא יכולים לתמוך במשחק כי כל פריט שם ניתן לקנייה ישירה (והמשחק הוא F2P!). פלא ממש שהם לא פושטים רגל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוקטובר 2018, 01:55

1) אתה קצת מערבב דברים כי הקלפים שיש סיכוי מזערי לקבל בfut זה הקלפים סטייל הרונלדו שחזק מהרונלדו הרגיל. אני לא זועם על קלפים פיזים ואני לא זועם על קלפים וירטואלים, שניהם סבבה לדעתי. מי שרוצה להוציא על זה כסך, שיהיה לו לבריאות. Fut הוא מוד נפרד לגמרי שלא משפיע על המולטי הרגיל כך שמי שרוצה להתעסק בזה, שיהנה; כל עוד זה לא מתערב לי באונליין של פיפא אז לבריאות.
2) סופרגול הוא אלבום שנתי. כל שנה כל הקלפים שלך הולכים לזבל ומפסיקים למכור אותם. בעצם בפיפא המצב הרבה יותר טוב כי אתה יכול להמשיך לחק בפיפא 2015 גם 5 שנים אם בא לך. תמשיך להיות קהילה גדולה וכל הקלפים נשמרים לך ואתה יכול לקנות או להשיג חדשים. סופרגול? לא ממש, חנויות מחזיקות רק את הקלפים של אותה עונה. זה אפילו יותר קיצוני מזה כי סופרגול גם מוציאים חוברת מיוחדת למונדאל וליורו, כלומר פעם בשנתיים יוצאות שתי חוברות נפרדות. הערך של החוברות האלה? בערך אפס כשהעונה הבאה מגיעה.
3) כמעט ואין משחקים עם קניה עוורת היום, זה היה טרנד חזק ב2017 אבל זה מודל די נעלם עכשיו. להגיד שאי אפשר כמעט למצא משחק aaa בלעדיו זה פשוט לא נכון, ברובם אין. אתה כמעט לא רואה קניה עיוורת במוצרים פיזים היום? כן, כי אתה בן 30, לא בן 10. מתי היית בחנות צעצועים פעם אחרונה? לי יש ילד והוא אוכל ביצי קינדר (אתה יודע כמה כפולים הילד שלי קבל בקינדר? מה אני אמור לעשות איתם? ללכת לקבוצות פייסבוק להחליף אותן?), יש המון צעצועי קניה עיוורת (למשל יש טרנד בובות קטנות של גיבורי על שאתה לא יודע מה יש בפנים), במקדונלדס אתה מקבל צעצוע עיוור, יש חוברות של מדבקות מכל הסוגים, יש את הכדורים המגנטים האלה שנפתחים לרובוטים שאני לא יודע איך קןראים להם ועוד כל כך הרבה דברים של קניה עיוורת. מתי היית פעם אחרונה בחנות צעצועים?

אני לא בחרתי לחיות במציאות, המציאות לא משעשעת כמו משחק פיפ"א או OW. כשאני קונה משחק כמו ow, אני קונה אותו כדי לשחק בו. אם אני לא רוצה לשחק בו, אין לי מה לעשות בחפצים שיש בו. כשאני משחק בו, אני צובר זהב ומאוד מהר אני מקבל כך כל חפץ שאני רוצה. כלומר אין פה הקבלה ״למציאות״.

קניה ישירה? בתאוריה אין לי בעיה עם זה אבל בדרך כלל כשיש קניה ישירה מחירים מתנפחים בטרוף. פורטנייט? שם יש סקינים שעולים יותר מ2000$. כנ״ל על tf2 למשל. קניה ישירה יוצרת שוק של חפצים עם נדירות גדולה שמודבק אליהם תג מחיר עצום. אני בשום שלב לא אמרתי שלתת לקנות חפצים בצורה ישירה זה רע, אני זורם עם שניהם, אבל אישית אני חושב שקופסאות לוט זה הרבה יותר נחמד אם זה עשוי כמו שצריך (למשל OW).

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 אוקטובר 2018, 07:12

בנוסף למה שנדב אמר, צריך לזכור שמצב האולטימט טים במשחקים הוא לא סתם מצב איסוף קלפים - הוא מצב משחק בנוסף למשחק הרגיל. הוא מהנה מאוד לכשעצמו. בסופרגול מה עוד אפשר למעשה לעשות חוץ מלשחק עם חבר לכיתה? אתה לא יכול לשחק עם עצמך. בUT אתה יכול והרבה. בנוסף בסופו של דבר עם מספיק גריינד אתה משיג את רוב הקלפים (הבן שלי הגיע לקבוצה 96 OVERALL בשנה שעברה, שזה אומר די הרבה שחקנים 99) בלי להוציא שקל. נראה אותך עושה את זה בסופר גול.
(וכן הוא חוזר לשחק במשחקים משנים קודמות)
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוקטובר 2018, 09:23

חחחח כן, קאז.... ממש מפתיע שאנחנו לא נתקלים היום הגיל 35 בחוברות של ילדים בני 12 (:
אבל גם לא צריך להכיר את זה כל כך מקרוב כדי לדעת שזה עדיין קיים, המתנה הכי מבוקשת בחג המולד האחרון וזה שלפניו הייתה hatchimals שזה ליין כזה של ביצים בגדלים שונים, שיכולים להגיע גם ל-100 דולר, ואתה שם אותם במים והביצה בוקעת ואין לך מושג אם תקבל שם משהו שכבר קיבלת כמה פעמים או אחד נדיר או מה לא, ויש גם חוברות של זה ומה לא... ויש גם מלא חיקויים של זה, טובים יותר כמו גיבורי על ושיט כאלה מקוריים של דיסני, או חיקויים סיניים של כל מה שתרצה.. זה ה-להיט בקרב ילדים קטנים בכל העולם, בערך מ-2015 עד כמה שאני לפחות שמתי לב לזה, כי זה עולה בכותרות מדי פעם... זו תעשייה של מליארדים:

https://www.bloomberg.com/news/articles ... llionaires

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוקטובר 2018, 11:41

כן, לבן שלי יש משהו כזה רק עם דינוזאורים, שמים במים ואתה לא יודע איזה דינוזאור תקבל. בקיצור, זה תמיד היה דבר פופולרי אצל ילדים והיום זה הרבה יותר פופולרי ממה שזה היה כשהיינו ילדים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוקטובר 2018, 12:09

גם לנו היו כאלה קפסולות שנראות כמו כדור אדוויל, שבפנים יש דינוזאור מספוג מיוחד כזה שמתקשה... היו לי כאלה בגיל 4 בערך וחבילה של 10 כאלו הייתה עולה איזה 5 שקל... זה היה ממש גרוע אבל עדיין כילד זה היה נחמד. היום זה מוצר ממש מושקע יחסית. לא שווה מאה דולר בשום מצב לדעתי, אבל עובדה שמוכנים לשלם את הסכומים האלה, גם מבלי לדעת מה יש בפנים, בנסיונות להשלים את כל הסט.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 08 אוקטובר 2018, 20:35

הלו הלו הלו.

אתם מפנימים שבפיפא מצב המשחק הוא שככל שאתה קונה יותר חבילות יש לך סיכוי פחות רע לקבל קלפים חזקים יותר שיעניקו יתרון תחרותי נגד אחרים?
אתם מפנימים שהדוגמאות שהבאתם במוצרים פיזיים הם לאיסוף גרידא ושאין בהם שום אלמנט של תחרותיות או של STATS?
אתם מפנימים בזכות זה שזה מוצר פיזי שהוא רכוש הקונים אז לבטח תמצאו באינטרנט אנשים שמוכרים את המפלצות הספציפיות, גם אם במחיר גבוה יותר?
אתם מפנימים את זה שב FUT מדובר בגבייה כפולה גם על המשחק וגם על כל חבילה, מה שלא קיים בצעצועים האלה?

סליחה, אבל דוגמת ביצת הקינדר היא נסיון האנלוגיה הכי כושל שראיתי על דפי הפורום הזה. אתה קונה שוקולד. זה המוצר. זה שבא איתו צ'ופר לא עושה את זה קנייה עיוורת. הילד מבקש קינדר אך ורק בשביל צעצועים? אז אולי תיקח אותו לקנות צעצוע נורמלי שלא יתפרק והחלקים שלו ייאבדו והם סכנת חניקה. אין לי מושג בכלל איפה רואים את כל הצעצועים השונים שזמינים בביצות האלה. ואיפה בדיוק אלמנט הגבייה הכפולה פה? צץ לך אדם שלא מאפשר לך לחבר את הצעצוע ללא תשלום נוסף?
אולי גם ללכת לרופא ילדים שבסיום כל מפגש הוא מביא למטופל ממתק לא ידוע זה נחשב עסקה עיוורת.

הקלפים הפיזיים הולכים לזבל כשיוצאת מהדורה חדשה? סליחה? מישהו בא וגורס אותם? זה בדיוק ההיפך. קלפים ישנים עולים בערכם ושווים יותר (קלפי בייסבול מישהו?). זה שיש לך קלף של שחקן מפורסם מתחילת דרכו מעניין הרבה יותר את מי שאוסף קלפים. למה לעזאזל ששחקן FUT 2019 יתעניין בקלף שיש לך מגרסאת 2016? רובם ככולם עוברים למשחק האחרון. ומה זה משנה שיש את הקלף הישן הזה? אני יכול להעביר אותה לגרסה החדשה? אני יכול למכור אותו באופן חוקי בהסכמת החברה גם אם כן יש ביקוש?

ואני אחזור ואגיד: למי אכפת מאלבומי מדבקות בשנת 2018? בטח ובטח של ליגת העל הישראלית. הילדים בהפסקות משחקים פורטנייט בטח. להערכתי שוק הסופרגול הזה זניח מבחינה מספרית ולולא מודעה פעם במסוף הספורט זה בכלל לא בתודעה.

לפיפא וNFL יש קנייה עיורת. ל OW. למשחקי COD האחרונים עד כמה שאני זוכר. לבאטלפילד. אם יש צמצמום בתופעה אתה יודע למה? כי כמה זעקה ומחאה אחרי שחברות ניסו לעשוק עוד ועוד. אז מי שביטל את תוכניותיו מחכה שהרוח תנשוב ואז נראה מה יקרה. כי זה מה שקורה כשאתה בוחר לנרמל דרך עסקים כזאת - לפתע אתה מתעורר למראה באטלפרונט 2. וככה זה גם עם הקודים בתשלום שנראה שיש שחקנים שמתעקשים לנרמל.

אם אתה יכול לקנות כמעט הכל ישירות דרך החנות במשחק אז למה שתהיה נדירות? יש שעוני יד באלפי דולרים אז? אז תבקר את המפתחים על המחיר המופקע. אפשר יהיה לחזור לדון על תמחורה ותמורה ולא על טקטיקות עסקים פסולות. אין לך בעיה שתהיה קנייה ישירה? נו יופי. אתה תמשיך לשחק ב OW ולקבל הכל בדרך טבעית ושמי רוצה יכול גם לקנות ישירות.
בעבר אמרת שאם תהיה קנייה ישירה לא ייקנו קופסאות וכביכול לא יהיה תזרים כסף והמשחק לא ייתמך.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אוקטובר 2018, 22:20

פחחחח תשאל כל ילד שתרצה בעולם בערך למה הוא בוחר ליד הקופה בביצת קינדר ולא משהו אחר, וזה לא בגלל השוקולד... השוקולד הוא הבונוס (:
וגם הם יודעים שזה קקי של צעצוע בטח, אבל הריגוש של ״מה אקבל הפעם?!״ והקטע של לבנות את הצעצוע שבפנים עדיין מושך אותם.

וברור שהדוגמאות האלה שונות מבקיעים במשחק, אז מה? המודל העסקי זהה, או מספיק זהה כדי שהדוגמאות השונות פה יספיקו כדי להסביר למה זה צבוע להגדיר אחד כ״הימורים״ ואחד לא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אוקטובר 2018, 23:20

Kazz כתב:הלו הלו הלו.
אתם מפנימים שבפיפא מצב המשחק הוא שככל שאתה קונה יותר חבילות יש לך סיכוי פחות רע לקבל קלפים חזקים יותר שיעניקו יתרון תחרותי נגד אחרים?

מה שאתה מתאר פה הוא מולטי לא מאוזן מבוסס תשלומים. זה לא קשור לקניה עיוורת או לא, זה בכלל נושא ה-PAY 2 WIN. זה היה לך עדיף שקלף רונאלדו נדיר היה נמכר ב-1000$ ואז מי שהיה לו את הכסף היה קונה וקורע את מי שאין לו את הכסף? זה עדיף? אותה בעיה, שיט של P2W. מה שעושה את זה יותר נסלח בפיפא מאשר משחק כמו BF2 הוא שבפיפ"א זה רק במוד אחד ספציפי שמבוסס כולו על איסוף הקלפים האלה. כלומר אם אני משחק אונליין בפיפ"א ולא רוצה להתעסק בקלפים, P2W וכספים, אני יכול וזה גם המצב אונליין הדיפולטי של המשחק. או במילים אחרות, הטיעון הזה נכון אבל לא באמת קשור ללוט בוקס.
Kazz כתב:אתם מפנימים שהדוגמאות שהבאתם במוצרים פיזיים הם לאיסוף גרידא ושאין בהם שום אלמנט של תחרותיות או של STATS?

1) שוב, תחרותיות עם P2W היא לא בעיה של לוטבוקס, היא בעיה שבכלל קיים חוסר איזון במשחק מולטי שמבוסס על משהו שאפשר לקנות בכסף. כלומר לא בעיה של קופסאות לוט.
2) גם בדוגמאות שהבנו יש משמעות לאיסוף הקלפים. למשל בסופרגול (כמו שאמרו פה לפחות שלוש פעמים), מי שמשלים את האוסף זוכה בטיול משפחתי לאירופה. זה חתיכת פרס, פרס של עשרות אלפי שקלים, הרבה יותר שווה מכל משחק פיפ"א אונליין.
Kazz כתב:אתם מפנימים בזכות זה שזה מוצר פיזי שהוא רכוש הקונים אז לבטח תמצאו באינטרנט אנשים שמוכרים את המפלצות הספציפיות, גם אם במחיר גבוה יותר?

אני בספק אם תמצא קלפים של סופרגול ישראל באינטרנט. אני בטוח שלחלק מהאוספים יש חלק מהקלפים הספציפים למכירה באינטרנט, אבל זה לא רלוונטי לרוב האנשים. כדי להשלים אוסף, כל אוסף שמבוסס רנדומליות, כנראה שתצטרך להוציא אלפי דולרים וגם זה לאו דווקא אפשרי. אם בפיפ"א תוציא אלפי דולרים כנראה שתקבל כל מה שנפשך תחפוץ בו.
Kazz כתב:אתם מפנימים את זה שב FUT מדובר בגבייה כפולה גם על המשחק וגם על כל חבילה, מה שלא קיים בצעצועים האלה?

בפעם המליארד, בכל האוספים יש גביה כפולה. אמרתי כבר אלף פעם שבסופרגול אתה משלם 50 שקלים על האלבום, בפוגים אתה משלם על פצץ שבלעדיו אי אפשר לשחק, במשחק כדורי רובוט האלה שמשחקים בהם היום אתה צריך לקנות משטח מגנטי וכך הלאה. כלומר בכל השיט הזה של האוספים לילדים יש איזו פלטפורמה שצריך לשלם עליה כסף, לא משנה אם זה אלבום קלפים שעולה 50 שקלים, משטח מגנטי שעולה 100 שקלים או פיפ"א 2018 שעולה 200 שקלים.

אני לא מבין, כמה פעמים עוד תגיד את זה שוב כשאנחנו במפורש אומרים לך שיש "משחק בסיס" שעולה כסף ברוב האוספים האלה? אתה באמת רוצה לנהל דיון מעגלי? שנגיד לך שוב אותו דבר?
Kazz כתב:סליחה, אבל דוגמת ביצת הקינדר היא נסיון האנלוגיה הכי כושל שראיתי על דפי הפורום הזה. אתה קונה שוקולד. זה המוצר. זה שבא איתו צ'ופר לא עושה את זה קנייה עיוורת. הילד מבקש קינדר אך ורק בשביל צעצועים? אז אולי תיקח אותו לקנות צעצוע נורמלי שלא יתפרק והחלקים שלו ייאבדו והם סכנת חניקה. אין לי מושג בכלל איפה רואים את כל הצעצועים השונים שזמינים בביצות האלה. ואיפה בדיוק אלמנט הגבייה הכפולה פה? צץ לך אדם שלא מאפשר לך לחבר את הצעצוע ללא תשלום נוסף?
אולי גם ללכת לרופא ילדים שבסיום כל מפגש הוא מביא למטופל ממתק לא ידוע זה נחשב עסקה עיוורת.

אוי אוי אוי, רואים שאין לך ילד. הבן שלי דבר ראשון בונה ומרכיב את הצעצוע, בסוף הוא גם אוכל את השוקולד (אם הוא זוכר שיש שם בכלל שוקולד). הילד מת על שוקולד אבל בכל סיטואציה שרק תתן לו, הוא יקח ביצת הפתעה על גבי כל ממתק אחר כי... ההפתעה. לפני כמה חודשים בביצים של קינדר קבלו דמויות של ליגת הצדק והשולחן של הילד מפוצץ בבטמנים, אינסוף בטמנים. הוא נורא רצה את פלאש אבל יש לו אינסוף בטמנים. מה אתה אומר? ללכת לקבוצות פייסבוק ולעשות החלפה עם מישהו מנתניה? נו באמת, הרי אתה יודע שמה שאתה מציע אולי עובד על קלף בייסבול ב-300$ אבל ב-99.9999% מהדברים שקשורים לקלפים והפתעות למניהן, מה שקבלת זה מה שנתקעת איתו.

Kazz כתב:הקלפים הפיזיים הולכים לזבל כשיוצאת מהדורה חדשה? סליחה? מישהו בא וגורס אותם? זה בדיוק ההיפך. קלפים ישנים עולים בערכם ושווים יותר (קלפי בייסבול מישהו?). זה שיש לך קלף של שחקן מפורסם מתחילת דרכו מעניין הרבה יותר את מי שאוסף קלפים. למה לעזאזל ששחקן FUT 2019 יתעניין בקלף שיש לך מגרסאת 2016? רובם ככולם עוברים למשחק האחרון. ומה זה משנה שיש את הקלף הישן הזה? אני יכול להעביר אותה לגרסה החדשה? אני יכול למכור אותו באופן חוקי בהסכמת החברה גם אם כן יש ביקוש?

פיפ"א 18 הולך לזבל כשיוצאת מהדורה חדשה? אני משחק באותו פיפ"א 3-4 שנים, אני קונה פיפ"א חדש אולי פעמיים בדור. אני עדין משחק בפיפ"א 17, זה הפיפ"א שלי כרגע וכנראה ישאר הפיפ"א שלי עד הדור הבא. אז כן, פיפ"א ואלבום מדבקות הם בדיוק אותו דבר, הרלוונטיות שלהם יורדת משנה לשנה אבל הם עדין נשארים שלך. והערך של אוספים שכאלה עולה משנה לשנה? די נו, אתה נותן לי דוגמאות מקלפי בייסבול משנות ה-60 שראית בסדרות אמריקאיות? יאללה, לך לפייסבוק ותנסה למכור את האלבום חבורת הזבל הישן שלך שיש בו 20% מהמדבקות או אולי סופרגול 2004 שמילאת בו את כל הפועל אשקלון.

נ.ב, אתה יודע כמה שווה החשבון OVERWATCH שלי? כרגע הוא שווה 600$ על בסיס תמחור של אתרי מכירת חשבונות. אז אל תספר לי איך האוסף חבורת הזבל שלך שווה היום 40 שקלים בפייסבוק למה אני יכול לקנות שתי פס4 אם אני אמכור את החשבון OW שלי.
Kazz כתב:ואני אחזור ואגיד: למי אכפת מאלבומי מדבקות בשנת 2018? בטח ובטח של ליגת העל הישראלית. הילדים בהפסקות משחקים פורטנייט בטח. להערכתי שוק הסופרגול הזה זניח מבחינה מספרית ולולא מודעה פעם במסוף הספורט זה בכלל לא בתודעה.

הם עדין קיימים בכל הקיוסקים, אז כנראה שקונים אותם. אתה יכול להגיד "מי קונה היום אלבום מדבקות" אבל אני באותה מידה יכול להגיד לך "מי מספיק מפגר לקנות לוטבוקס?". זה לא באמת טיעון.
Kazz כתב:לפיפא וNFL יש קנייה עיורת. ל OW. למשחקי COD האחרונים עד כמה שאני זוכר. לבאטלפילד. אם יש צמצמום בתופעה אתה יודע למה? כי כמה זעקה ומחאה אחרי שחברות ניסו לעשוק עוד ועוד. אז מי שביטל את תוכניותיו מחכה שהרוח תנשוב ואז נראה מה יקרה. כי זה מה שקורה כשאתה בוחר לנרמל דרך עסקים כזאת - לפתע אתה מתעורר למראה באטלפרונט 2. וככה זה גם עם הקודים בתשלום שנראה שיש שחקנים שמתעקשים לנרמל.

שוב, אתה מבלבל בין קניה עיוורת לבין PAY 2 WIN, שני נושאים לא קשורים בעליל.
Kazz כתב:אם אתה יכול לקנות כמעט הכל ישירות דרך החנות במשחק אז למה שתהיה נדירות? יש שעוני יד באלפי דולרים אז? אז תבקר את המפתחים על המחיר המופקע. אפשר יהיה לחזור לדון על תמחורה ותמורה ולא על טקטיקות עסקים פסולות. אין לך בעיה שתהיה קנייה ישירה? נו יופי. אתה תמשיך לשחק ב OW ולקבל הכל בדרך טבעית ושמי רוצה יכול גם לקנות ישירות.
בעבר אמרת שאם תהיה קנייה ישירה לא ייקנו קופסאות וכביכול לא יהיה תזרים כסף והמשחק לא ייתמך.

כמו שאמרתי כבר, אם תהיה קניה ישירה כולם ידפקו וידפקו חזק. ברגע שתהיה קניה ישירה, יהיו חפצים נדירים שעולים הרבה. חפץ נדיר שעולה הרבה הוא חפש שיש בערך 0.0000001% סיכוי לקבל אותו סתם ככה וזה חפץ שלי לעולם לא יהיה. המערכת כרגע היא נהדרת כי:
1) היא רווחית לבליזארד בזמן שאדם כמוני שלא רוצה להוציא כסף לא מוציא שקל - WIN WIN.
2) אני יכול להשיג כל חפץ די בקלות, אחרי כמה שעות משחק. אם חפצים ימכרו ישירות, הם יגיעו למחירים מנופחים והם לא יהיו יותר ברי השגה.
3) גם אם חפצים לא היו מעניינים אותי בשום צורה, והאמת שהם לא מעניינים אותי יותר מדי, אני עדין מרוויח בענק כי אני מקבל עדכוני תוכן אינסופיים למשחק שאחרי שנתיים גובלים כבר בחבילת הרחבה (מספר השלבים כבר הוכפל ומספר הדמויות עלה ב-33%).
4) קופסאות לוט זה כיף. אני משחק, אני מקבל קופסאות, יש רגע של התפרצות דופמינים כשאני פותח אותה וגם שמחה אם קבלתי משהו מגניב. כן, אני יכול לקנות בזהב משהו מגניב תוך שניה, אבל זה כיף לא נורמאלי לקבל בDROP טוב לוט איכותי. זה כמו דיאבלו, משחק שלם שכולו מבוסס על LOOT. כלומר זה תחום שאתה לגמרי משמיט פה, קופסאות לוט זה פשוט כיף.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 אוקטובר 2018, 22:14

ברור שזה קשור לקנייה עיוורת. הם רוצים לחלוב ממך כסף ואת זה עושים דרך קנייה של חבילה אחר חבילה. המחיר של חבילה לבדה לא נראה גבוה וזה גורם לאנשים לקנות. מי שמתמכר קונה עוד ועוד והכסף מצטבר ולפני שהוא יודע פתאום הוא הוציא אלפי דולרים. תקרא את הסיפורים של כל האנשים שמספרים כמה הוציאו. תהיה בטוח שאם היו מוכרים כל קלף במחיר קבוע אז הם לא היו מתמחרים את זה ב1000 דולר כי המחיר היה מרתיע אותם והם היו אומרים 'שכח מזה'. אבלל בכלל שזה 'סיבוב גלגל' אז הם מסובבים. ואז עוד. ועוד. למען השם, עד השנה EA בכלל לא שיתפו אותך בסביריות. זה עד כמה הם בונים על מכורים שחושבים שהנה המזל יישפר עליהם בקנייה הבאה.

לזה שזה מצב משחק יש גם פן שלילי של מצב משחק שלא מקבל דירוג ESRB משלו והבנה מצד המשתמש שהוא נכנס לזירה עם חוקים אחרים לגמרי.

--

ואיפה הפרס שמחכה בהמשך בצעצועים שהבאתם? ביקשתי דוגמה למוצרים פיזיים בשיטה הזו מלבד איסוף קלפים והבאתם לי את הצעצועים האלה. אבל אתם לא מתייחסים לכל ההבדלים שגורמים לקנייה העיוורת בFUT להיות הרבה יותר גרוע מהצעצועים האלה.

--
לא דיברתי על קנייה באינטרנט של קלפים אלא של הצעצועים שהבאתם כדוגמה לתופעות היסטריות בסגנון. את המפלצת הספציפית בטח מוכרים איפשהו אם זה באמת צעצוע פופולארי. קלפים של סופרגול ישראל? כנראה ל. כי באמת למי אכפת מקלפים של ליגה ישראלית? אני באמת חושב שמדובר בעסק שולי ומזערי.

--

אין גבייה כפולה בצעצועים שהבאתם. אין גבייה כפולה בביצת קינדר. יש לך להיתלות רק באיסוף קלפים שגם הם פחות גרועים מ FUT. ושוב, אני בטח יכול למצוא כתבות מודאגות בעולם על אנשים וילדים שמבזבזים הרבה כסף על קניות דיגיטליות מהסוג הזה בפיפא או בכללי גם במשחקי מובייל. לא ראיתי כותרות של 'הילד שלי מכור לאיסוף מדבקות של אלבום מוחשי של ליגה כזו או אחרת'.

--
עדיין בביצת קינדר אתה משלם על השוקולד. חוץ מזה, בן כמה הילד שלך? אתה חושב שזה טיעון-נגד טוב שילד בן 5 או פחות רוצה רק את ההפתעה שבסופו של דבר תלוי בך שתקנה לו ותביא לו? FUT פועל על ילדים ובני נוער שיש להם כרטיס אשראי מקושר לחשבון (כרטיס שלהם או זה שההורים שמו פעם אחת ואז חוגגים עליו).

--

פיפא לא הולך לזבל. הקלפים ב FUT שיש לך כן. למי אכפת שיש לך קלף לגרסה לפני שנתיים. כולם עברו לחדש. אי אפשר להעביר את האוסף הישן שלך למשחק החדש ואתה לא יכול להחליף או למכור את הקלפים הישנים שלך גם אם יש מי שרוצה.

נכון. אלבום קבוצות כדורגל של ליגה ישראלית הוא מעפאן ולכן כמו שאמרתי כבר - אני מעריך שמדובר בעסק שולי הן בהכנסות והן בפופולאריות. בניגוד למה שקורה בקנייה עיוורת בדיגיטלי. EA מספקת נתון נפרד של כמה כסף הם עושים מ FUT..אז אני אכן יכול להביא לך מספרים.

EA רוצים להיות בעסק של משחקים שהם הימורים או כמעט-הימורים או הימורים-לייק? מצויין. אבל על המשחקים האלה צריכים להשיט מגבלות והגבלות כמו על דברים אחרים בסגנון. דירוג ESRB של M ומעלה. הגבלת הוצאה כספית חודשית. אפשרויות לראות כמה כסף הוצאת בתקופות זמן. אשקרה לחשוף את הסיכויים באופן נהיר וכו'.

--

למה שמחירים יהיו אסטרונומיים בקנייה ישירה? אז זו בעיית תמחור של המפתחת ולא של קנייה ישירה, כפי שאתה אומר שקנייה עיוורת זה בעיה של P2W.
1) קנייה ישירה לא סותרת השגת דברים בלי לשלם. בליארז יכולים להמשיך לשחות בכסף ואתה יכול להמשיך לא לפתוח את הארנק. תשאל את אפיק.
2) לא רוצה להסתמך על סבירויות ואומדנים יחסיים של 'כמה שעות משחק' ו'די בקלות'. פשוט קונה מה שאני רוצה. למה שהמחיר יתנפח? בליזארד קובעים את המחיר. 800 מטבעות זה שווה ערך ל X דולרים. אז למה פתאום שהמחיר יקפוץ, ולמה שהוא יהיה יותר מהמחיר שאפשר לקנות מבליזארד ישירות? גם אפשרות רק לקנות את מטבע המשחק תגרום לבליזארד להקפיץ מחירים באלפי אחוזים?

3) היית ממשיך לקבל עדכונים בחינם כאוות נפשך גם בקנייה ישירה. בוא לא ניתמם. אני בכלל לא מבין למה פשוט לא למכור חבילות תוכן. הרי הם ככה עובדים ומוציאים בשלבים פריטים קוסמטיים חדשים. תן אפשרות לשלם 30 דולר ולקבל את כל הסקינים של השנה הראשונה בשוק. תאמין לי, גם אם זו הייתה הקנייה היחידה במשחק, בליזארד היו עושים מלא כסף.

4) מצויין. תמשיך לכייף עם לוטבוקס אבל גם תציע סוג רכישה ישיר ככה שאי אפשר יהיה לטעון שאתה נצלני.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 11 אוקטובר 2018, 09:34

DrKeo כתב:ea נאלצה לחשוף את נתוני החפיסות קלפים של פיפ״א 19 אולטימט טים (יעני הלוט בוקס המקורי, כמו אלה שהיינו קונים בחנויות של חבורת הזהל או פוגים):
זה כל כך מצחיק שקלפים וירטואלים חברות נאלצות לחשוף אבל חבילות פיזיות שנמכרות בחנויות כבר 70 שנים עם קלפי בייסבול או פוגים או סופרגול נמכרות חופשי בלי שום רגולציה. צביעות much?

שמע, אני תמיד טוען שיש צביעות לעומת חפיסות פיזיות אבל האמת היא שיש דווקא לא מעט מקומות בעולם שבהם מציינים את נתוני הdrop בחפיסות אספנים (באינטרנט במקום נגיש לכולם, או אפילו על החפיסה עצמה). למרות שגם בחפיסות אספנים, בדרך כלל בקטגוריה הכי נדירה מקובל להשתמש ב??? כדי לא להסגיר אחוזים מדוייקים. בפיפא פשוט אימצו את אותם העקרונות.

Kazz כתב:לקלף במציאות יש ערך אמיתי בפני עצמו שאתה יכול להחליף או למכור כאוות נפשך. במציאות אתה יכול לחפש קלף ספציפי. לקלף שכלוא באקוסיסטם של פיפא אין ערך שכזה ואין לך מה לעשות אם קלפים שאתה לא רוצה.

וזה דווקא מה שהופך חפיסות קלפים ופרטי אספנים פיזיים עם אלמנט של אקראיות לדבר שקרוב יותר להימורים. הרי את בובת האנדראיד שזכיתי בה אני יכול למכור ב-60$ ולכן לזכייה האקראית בה יש שווי כספי:
https://www.ebay.com/itm/ANDREW-BELL-AN ... 3157127868
אם את הקלף הנדיר שזכיתי בו בפיפא אני לא יכול למכור, אין פה אלמנט פסיכולוגי שיגרום לי לשרוף כסף בתקווה להרוויח יותר ממה שבזבזתי. לכן זה בהגדרה לא הימורים.

Kazz כתב:שלא נדבר שנדרש ממני לשלם 60 דולר כדי שאוכל גם לקנות את הקלפים האלה.

אה, ה-60 דולר (לפני מבצעים) האלו כוללים משחק עצום בהיקף שלו עם שלל מצבי משחק, שגרסאות קודמות שלו ללא קלפים נמכרו במחיר פירמיום כבר 25 שנה. אתה לא קונה את FIFA 19 בשביל האולטימייט טים אלא בשביל לשחק פיפא. אתה יכול לשחק במשחק הזה במשך שנים ולהתעלם לחלוטין ממצב האולטימייט טים, מה שאלבומי מדבקות לא בדיוק מספקים לך.
אבל יודע מה? רוצה לשחק רק בFifa Ultimate Team ובלי לשלם מחיר כניסה של 60$ על משחק קונסולה שאתה לא מעוניין לשחק בו? ובלי הצורך לוותר על אוסף הקלפים שלך מחדש כל שנה (זה אגב מה שהיה גם בעולם קלפי הספורט הפיזיים, שם יצאו מהדורות חדשות כל שנה - רלף המייקל ג'ורדן שלי מ-91 כבר לא היה רלוונטי לקבוצת השיקגו בולס של 92 למרות שאני בטוח שזה אותו שחקן)? הנה, עלי:
https://play.google.com/store/apps/deta ... bile&hl=en

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 11 אוקטובר 2018, 23:55

כבר הזכרתי את הפרדוקסליות בעניין שמשהו שבא לקראת השחקן ומאפשר סחר נחשב לפחות הימורים ממשחק שלא נותן לך ברירה ולא מאפשר לך לעשות כלום עם קלפים שאתה לא רוצה.
זה שזה לא נופל בהגדרה היבשה של הימורים לא אומר שזה לא אמור ליפול בהגדרה קרובה מאוד לזה ולמשחקים מסוג זה יהיו מגבלות נוספות.

הקטע במשחק שעולה 60 דולר הוא שככה הם כבר עושים את הכסף. העיקום אף תקף לכל משחק $60 שמכיל מיקרו-תשלומים. אם זה היה משחק חינמי או מוזל אז מובן יותר הצורך והרצון למיקרו-תשלומים.
לא מעוניין לשחק ב FUT. מעוניין שמשחקים שמשתמשים בטריקים וטקטיקות כדי לחלוב כסף משחקנים יסומנו בהתאם ושיהיה סף דרישות שהם יהיו חייבים למלא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אוקטובר 2018, 01:20

אאאה, זה כבר לא לוטבוקסים או קניה עיוורת, זה עכשיו כל מיקרו תשלום אי פעם. נגיד בקולנוע אסור למכור פופקורן, כי כבר שלמת על כרטיס. בדיסני לנד אסור למכור בלונים, כי כבר שלמת על כרטיס. במועדון אסור למכור שתיה, כי כבר שלמת על כרטיס. באייפון? אסור למכור אפליקציות, כבר שלמת על האייפון.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 אוקטובר 2018, 21:18

זו נקודה נפרדת ולא קשורה למשחקים שעולים 60 דולר וגם מלאים ב MTX גרועים. מודל עסקי לא חייב לכלול קנייה עיוורת כדי שיהיה אפשר לא להסכים אותו. למשל, AC שמבקש 10 דולר בשביל קוד למשחק SP. למה קצב צבירת XP לא נכלל בדרגות הקושי השונות? למה המשחק מציע כמה וכמה אפשרויות בחינם להתאים את החווייה של השחקן אבל בשביל קצב צבירת XP הוא מבקש עוד כסף? מה זה הרעיון הזה בכלל להגיד לבן-אדם שזה עתה שילם 60 דולר לשלם עוד כסף כדי להפיק יותר הנאה מהמשחק?

לדעתי זה דרך שפלה לעשות לעסקים אבל נראה שגם את זה אתה ואחרים מתעקשים לנרמל. לקחת מה שהיה בחינם ולדרוש עבורו כסף זה עלוב. יש דרכים מקבולות ורצויות לעשות כסף נוסף ויש דרכים שלא. זה לא מסובך.

ואתה חייב לעבוד על האנלוגיות שלך.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 אוקטובר 2018, 21:55

זו דרך נהדרת בה 99% מהשחקנים מקבלים המון תוכן בחינם על חשבון 1% שמרגישים שלקנות לוטבוקס זו עסקה וולונטרית משתלמת עבורם... אני אישית מעדיף את זה בהרבה על פני דרכים אחרות שמכניסות להם פחות כסף ואז לוקחים גם כסף על הרחבות או סיזן פאס, או פשוט מוציאים הרבה פחות עדכונים.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 13 אוקטובר 2018, 00:07

אבל לדסטיני יש גם לוטבוקס וגם הרחבות. לAC יהיה DLC תוכן בנוספת לקניית קודים. אתה מתלונן שלוקחים כסף על הרחבות?

ודי למכור את הלוקש הזה. לא קיים המשחק שלא יעשה מספיק כסף מקנייה ישירה בלבד כדי שימשיך לקבל עדכונים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אוקטובר 2018, 02:00

Kazz כתב:ודי למכור את הלוקש הזה. לא קיים המשחק שלא יעשה מספיק כסף מקנייה ישירה בלבד כדי שימשיך לקבל עדכונים.

אוי, איזה שטויות. אתה חושב שיתמכו לך במשחק במשך 4 שנים ויכפילו וישלשו את התוכן שלו בלי שום תזרים מזומנים לאורך התקופה? ואו, לא הייתי רוצה להקים איתך עסק.

OW מתחיל להתקרב לנקודה שבה התוכן שלו הוכפל, זה כנראה יקרה סביבות יום הולדת 3. שקל לא הוצאתי על המשחק מהיום שקניתי אותו וזה בזכות הלוט בוקסס.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 13 אוקטובר 2018, 11:21

כנראה לא הבנת. לא קיים משחק שלא ימשיך להיתמך אם הוא רק ימכור תוכן נוסף באופן ישיר בלי אלמנטים של קנייה עיוורת. אם בליזארד היו מוציאים כל רבעון חבילת סקינים ב X דולרים וזה היה הדבר היחיד שהיה אפשר לקנות במשחק אז הוא עדיין היה עושה להם מיליונים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אוקטובר 2018, 11:52

אני לא רוצה חבילות סקינים בכסף, אני רוצה להרוויח אותם על ידי משחק במשחק. הם חלק מהפרס שלי והלוטבוקס הם חלק מהפאן של זה. העובדה שאין קניה ישירה והחלפות בין חברי קהילה אומרת שאין ניפוח מחירים הזויה כמו שיש בכל משחק שמאפשר את זה.

כרגיל, אתה בוכה על משחק שאתה לא משחק ומטיף לשחקן עם 2000 שעות מה טוב לו.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 13 אוקטובר 2018, 13:14

אז.......אל תקנה! תמשיך לשחק ולקבל לוטבוקס כל פעם שאתה עולה רמה או whatever. או ששוב אתה רוצה להציג מצג שווא שאם תהיה קנייה ישירה אז יסירו את הלוטבוקס שאתה מקבל רק ממשחק.
בליזארד קובעים את המחיר. אין שום מניעה ליישם קנייה ישירה עם מחירים לא מופרכים. ואפשר לעשות קנייה ישירה בלי החלפות בין משתמשים.

אתה זה שמטיף. אני קורא ל*הוסיף* דרך להשיג לדברים אבל אתה רוצה להשאיר רק קנייה עיוורת בגלל שפיתחת לעצמך תאוריה שקנייה ישירה תבוא על חשבון הקיים ואיכשהו תעשה הכל רע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אוקטובר 2018, 14:29

ואו, זה כאילו אין לך שמץ איך ow עובד בכלל. כמה שעות יש לך במשחק?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 65 אורחים