משחקי ספורט | נושא רשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: משחקי ספורט | נושא רשמי

הודעהעל ידי Kazz » 02 אוקטובר 2016, 17:00

תמיד מדהים כל פעם מחדש איך מפתחות של אלפי אנשים שעובדים על אותו משחק כל יום ויום ושקוראים לעצמם גיימרים לא מזהים ומשנים משהו שכל שחקן שמשחק 5 דקות יכול לצעוק.

כאילו די, איך אפשר?!

אז לא רק ש ל EA לא נפל האסימון בפיפא 17 להציע אופציה של ה fifa trainer שתציג רק את החץ של הכיוון בלי כל הטקסט, הם אפילו לקחו צעד אחורה והשנה כשהפיפא טריינר מופעל לא מופיע מד חוזק מעל השחקן. שוב צריך להביט לשולי המסך כדי לשים לב עד כמה אתה ממלא את מד העוצמה (וברירות המחדל של המשחק צריך ללחוץ די הרבה).

עוד שנה שלא נקנה פיפא כי משום מה ב EA עובדים מפגרים עם קבלות.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 02 אוקטובר 2016, 18:25

ואי אפשר לעשות restart למשחק? LOL.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 02 אוקטובר 2016, 20:21

אני לא משחק עם הטריינר אבל מבין ללבך. מצד שני לעבור לצד של PES אני לא יכול כי שם עדיין אי אפשר להעביר ריפליי לפני שהוא מתחיל.. אחרת הייתי לפחות מנסה לעבור כבר בגרסת 14.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 08 אוקטובר 2016, 22:04

שיחקתי ב2K17 דיי הרבה אתמול אצל חבר, אחרי ששיחקנו שעות ב15 ואחריו ב16 ביחד. מבחינה גראפית הוא נשאר דיי ללא שינוי מהקודם לו (גרסת הPS4), אבל מבחינת השליטה הוא מאוד כיפי. אין יותר מדי שינוי בגיימפליי, אבל עכשיו זה מרגיש שאין בכלל אנימציות שתוקעות אותך ואתה חופשי לזוז במגרש במהירות, וזה שיפור משמעותי.
כל המערכת של הSHOTים עם הג'ויסטיק היא תוספת מבורכת.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 09 אוקטובר 2016, 15:30

אני לא הסתדרתי עם השמירה על שחקן אחד, הרגשתי ממש גרוע, והאססיסט נתן לי לנצח גם ככה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 24 אוקטובר 2016, 21:43

שוב מרחק נקודה מדיוויז'ן 2.. בחיי שזה מתיש.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 מאי 2017, 22:10

וזה פשוט חמוד
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 יוני 2017, 20:53

We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 24 אוגוסט 2017, 11:13

ביקורת ראשונית - מאדן 18 (ובטח חלקים מסויימים יתאימו לפיפא שיצא בעוד כחודש)
אז הזמנתי מאדן 18 מוקדם ויחד עם EA ACCESS שיחקתי (יותר נכון הבן שלי ואני לידו את רובן) את ה-10 שעות המוקדמות באקסבוקס. על מנת לסבר את האוזן - יש לי את 16, 17 והיו לי את את 15 ו-25. (ובעבר גם NCAA עליו השלום)
אמ:לק - שינוי המנוע, שינוי האולטימט טיים, מצב הסיפור - שווה קניה לאוהבים פוטבול.
המשחק עצמו השתפר מאוד בשנים האחרונות והשנה ממש מרגישים שיפור בעיקר עקב החלפת המנוע, הן בגרפיקה העוד יותר טובה והן בתנועות (למרות קצת באגים קטנים של שחקן על שחקן) היכולות של השחקנים הרבה פחות רובוטיות ומזכירות תנועות של שחקנים אמיתיים.
השנה נכנס מצב הסיפור. שזה מצב אחד נותן לך קצת טעימה של פוטבול שלא "משחקי" בלבד. לא שיחקתי יותר ממש ההתחלה - אבל מדובר בסיפור פוטבול לא רע על פניו (גם אם לפי ביקורות אחרות אין יותר מדי בחירה (יש כמה אפשרויות לתוצאה אבל לפעמים כביכול כופים עליך בחירות מסויימות)
המצב המרכזי אותו אני משחק (והבנים שלי) הוא מצב האולטימט טיים. השנה הכניסו כמה שינויים משמעותיים. ראשית שינו את הדירוג של השחקנים. סילבר 60-69, גולד 70-79, עילית 80 ומעלה. בניגוד לעבר שזה היה 85. השינוי נראה כביכול זניח - אבל הוא מאוד משמעותי - כי הוא למעשה "מושך למטה" את הקבוצה שלך. חפיסות קלפים ייתנו לך בממוצע שחקנים פחות טובים (ראיתי סרטים של שחקן שקנה חבילות ב-400$, שזה בערך 150 חבילות ובממוצע של הקבוצה שלו הגיע רק ל-82! כלומר יהיה נוח להגיע לאיזור הזה - אבל להגיע לאיזורים הגבוהים של ה-90 יהיה ממש קשה כרגע) ולכן זה מאוד משפיע הן על הצ'לנגים שעושים והן על המחירים השונים בחנות של השחקנים. מצד שני תחושת הסיפוק לקבל שחקן "שווה" היא הרבה יותר גדולה. אם במאדן 17 הגעתי די מהר לקבוצה עם כוכבים, פה נראה שזה ייקח לא מעט זמן (למעט שחקנים כוכבים שנתנו במיוחד - למשל מי שנרשם לטוויץ מקבל שחקן של 85 שניתן לשדרג עד 90 - שזה מדהים למשחק - עוד על השדרוג בהמשך)
גם החבילות השתנו לגמרי. אין יותר "סתם קלפים" בחבילות, כלומר איצטדיונים, מדים וכדומה - אלא אלו "נרכשים" (או יותר נכון נפתחים על ידי השחקן על ידי "טוקנים" שיוצרים / מרווחים תוך כדי משחק.) ככה למעשה יש הרבה יותר שליטה על מה שיש לך ובמה אתה רוצה להשקיע.
שינוי שני הוא הכנסת מצס "קבוצתי" מהיום ניתן לשחק עם עוד 2 חברים. המצב אומר שניתן לכל אחד לבחור מה להיות "מאמן ראשי", מאמן התקפה ומאמן הגנה. כאשר מאמן ראשי זה בעצם לשחקן הפחות מיומן (אחראי על פסקי זמן וכדומה...) והשניים כל אחד משחק את הצד שלו (התקפה או הגנה) דרך טובה לשחק עם חברים עם הקבוצות שלכם. (לא שחקתי - אבל ראיתי איך זה נעשה).
הדבר השלישי ושינוי משמעותי אחר הוא מערכת השדרוגים לשחקנים. השנה ניתן "לקדם" מספר שחקנים (כוכבים בעיקר) ברמות על ידי מילוי תנאים מסויימים, וככה אפשר להביא שחקן מרמה של 70 לרמה של מעל 90. זה לא פשוט ומהיר - אבל מאוד מספק. הרעיון המרכזי הוא שעל מנת לקדם שחקן צריך את הגירסה הקודמות שלו ועוד "טוקנים" של הקבוצה שלו לפי הרמה. טוקן סילבר - מורכב מ-10 שחקנים סילבר (60-69) שחמישה מהם צריכים להיות 60-64 וחמישה 65-69. כולם מאותה קבוצה. ככה למעשה יש שימוש לכל שחקן שמקבלים. בצורה הזאת יש תחושה הרבה יותר קרובה לשחקנים שאתם אוהבים ורוצים לקדם. בנוסף, מכיוון שכמו שכבר הזכרתי השנה קשה להצליח לקבל לשחקנים טובים (מעל 85) שדרוג כזה מוסיף הרבה לקבוצה.
אני לא יודע אם כמות השחקנים ה"טובים" תישאר כ"כ נמוכה בהמשך (יכול להיות שהם יראו שאנשים מתבאסים ויספימו בשחקנים "טובים") אבל כרגע זה נראה שככה יהיה לזמן הקרוב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 אוגוסט 2017, 11:27

אני אוהב את זה שהעליה המטאורית של משחקי הקווסט/בחירות עם השלכות איכשהו עשתה את דרכה למשחקי ספורט. לא בהכרח כוס התה שלי (לא יצא לי לנסות עדיין), אבל זה מגניב בעיני.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 24 אוגוסט 2017, 11:52

הביקורות הכלליות על המשחק מאוד משבחות את המצב עלילה. הביקורות הספציפיות על מאדן מדברות על כך שיש יחסית *מעט* משחקיות פוטבול במצב הזה, אבל הכתיבה מעולה, והמשחק מצויין (והכל על ידי שחקנים מקצועיים וטובים כמובן). מאוד מתרשמים לגבי העתיד של זה.
כמו שכתבתי - לא יצא לי עוד לעשות את המצב הזה (היו רק 10 שעות לנסות ולא רציתי לבזבז אותן על מצב אחד, ובעיקר לתת להבנים לשחק בחופש...) מחר יוצא המשחק רשמית ואז גם לא תהיה לי הגבלה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 אוגוסט 2017, 11:53

bozeman כתב:הביקורות הכלליות על המשחק מאוד משבחות את המצב עלילה. הביקורות הספציפיות על מאדן מדברות על כך שיש יחסית *מעט* משחקיות פוטבול במצב הזה, אבל הכתיבה מעולה, והמשחק מצויין (והכל על ידי שחקנים מקצועיים וטובים כמובן). מאוד מתרשמים לגבי העתיד של זה.
כמו שכתבתי - לא יצא לי עוד לעשות את המצב הזה (היו רק 10 שעות לנסות ולא רציתי לבזבז אותן על מצב אחד, ובעיקר לתת להבנים לשחק בחופש...) מחר יוצא המשחק רשמית ואז גם לא תהיה לי הגבלה.

כן. זה מדהים בעיני שזה מצב סיפור במשחק פוטבול של EA ומשחק בו שחקן זוכה אוסקר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 24 אוגוסט 2017, 11:59

זה רק בגלל שאתה לא מחובר לעולם הפוטבול... בארה"ב הרי זה הספורט הכי אהוד בהפרש גדול - והמון כוכבי סרטים וסדרות (ואחרים) מאוד מעורבים בו. החל ממארק וולברג שממש חי את הפאטריוטס ומעריץ הכי גדול שלהם, דרך גו מאנילו (בעלה של סופיה ורגרה שבעלה הוא אוהד גדול של הסטילרס וכל הדברים שלה הם בראנד שלהם.) כולל למשל סנופ דוג שיש לו אקדמיה לפוטבול, הוא מאמן נערים וסוכן של כמה מהם שכבר הגיעו לNFL.
למצוא שחקנים שירצו לההשתתף במשחק (שהוא כמובן גם הנערץ על השחקנים - שרבים על הדירוגים שנותנים להם במשחק כמובן....) זאת לא הבעיה האמיתית...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 אוגוסט 2017, 12:17

bozeman כתב:זה רק בגלל שאתה לא מחובר לעולם הפוטבול... בארה"ב הרי זה הספורט הכי אהוד בהפרש גדול - והמון כוכבי סרטים וסדרות (ואחרים) מאוד מעורבים בו. החל ממארק וולברג שממש חי את הפאטריוטס ומעריץ הכי גדול שלהם, דרך גו מאנילו (בעלה של סופיה ורגרה שבעלה הוא אוהד גדול של הסטילרס וכל הדברים שלה הם בראנד שלהם.) כולל למשל סנופ דוג שיש לו אקדמיה לפוטבול, הוא מאמן נערים וסוכן של כמה מהם שכבר הגיעו לNFL.
למצוא שחקנים שירצו לההשתתף במשחק (שהוא כמובן גם הנערץ על השחקנים - שרבים על הדירוגים שנותנים להם במשחק כמובן....) זאת לא הבעיה האמיתית...

כשאתה מציג את זה ככה, אולי זה פחות מדהים, אבל עדיין מדהים למדי.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוגוסט 2017, 13:43

מה שהכי חשוב לי במשחק NFL - זה האם סוף סוף EA הוסיפו את האפשרות שלא לעמוד כשהמנון ארה"ב מתנגן לפני משחק
בלי זה - אין חוויה אותנטית של הספורט הזה בשנה הנוכחית

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 24 אוגוסט 2017, 14:49

קודם שיוסיפו המנון... (אבל באמת הייתי מצפה שתהיה מהומה למה אין את הקלף של קופרניק...)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 12 ספטמבר 2017, 17:20

הדמו של פיפא 18 מגיע היום, EA הקדימו אותו כי PES2018 יצא היום גם. מי שעל הוואן ומתכנן לקנות, תעשו EA Access לחודש קודם. זה מה שעשיתי שנה שעברה, חוסכים 3 דולר על המשחק, מקבלים מנוי לחודש ל-EAA ואפשר להתחיל לשחק 10 שעות כבר מה-20 לחודש במקום ה-29. השנה חשבתי לקנות ל-PS4 אבל ממה שאני רואה מכל סשן של יותר מחצי שעה ב-R&C, הדואלשוק פשוט יהרוג לי את היד.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 ספטמבר 2017, 17:25

מוזר, אני ממש בטוח שהדמו של פס יושב לי על האקס בוקס יותר מיום יומיים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 12 ספטמבר 2017, 17:41

התכוונתי שהגרסה המלאה של פס יוצאת היום, הדמו באמת יצא לפני איזה שבוע.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 ספטמבר 2017, 18:19

כן, גם במאדן עשיתי ככה, ואתה יכול לשחק במשחקים אחרים שיש (היה נחמד לילדים)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 22 ספטמבר 2017, 04:33

התחלתי קצת את הגריינד בסיזנס בפיפא, שיחקתי בערך שעתיים וחצי. נתתי כמה משחקים ב-FUT אבל המצב הזה חייב מקצה שיפורים כי הוא מרגיש אותו הדבר כמו בסוף העשור הקודם, זה כבר ממש זוועה. אני בעד לבנות קבוצה והכל, אבל לא כשצריך לעבור את הממשק האיטי בצורה בלתי רגילה הזה שדורש ממך אלף לחיצות כדי לעשות פעולות טריוויאליות כמו להחליף ולמכור שחקנים. העניין של ה-Fitness והחוזים בכלל מחרפן. וכמובן פחות או יותר לכולם כבר הייתה קבוצה עם 85~ ב-OVR ב-DIV10 ב-FUT שהם קנו דרך נקודות, קצת מוציא מהכיף כשאני עם קבוצה של נגרים עם OVR של הנבחרת פחות או יותר.

בכל אופן עברתי לסיזנס שם ביליתי כל העונה שעברה, שמו אותי ב-DIV8 בהתאם ל-1 שהייתי ב-17 ודי אונסים אותי יחסית למה שאני רגיל (כמובן ש-DIV8 מאוד מאוכלסת עכשיו עם כל המכורים שהזמינו מראש :)). המשחק מרגיש לגמרי אחר מ-17 ויצריך כמה עשרות שעות של התרגלות ראשונית. בינתיים אני לא ממש יודע מה לחשוב.. ציפיתי למשחק אחר מהדמו לאור ההיסטוריה ובמיוחד כי דמואים לא אומרים לי הרבה כי אין בהם אונליין (לא שיחקתי במצב סינגל מ-2005 נראה לי), אבל הוא מרגיש מאוד שונה. הוא כאוטי כמו PES בימי ה-PS2, אני עוד לא מוצא בו היגיון, ההגנה מפוזרת לחלוטין, השליטה מרגישה floaty, סופגים לא מעט שערים מבעיות שליטה או שטויות של ה-AI ובעיטות מרחוק נהיו אוברפאוורד עוד יותר מהרגיל, יש שערים כל כך נדירים שמובקעים בתדירות מוגזמת.

אני אשחק במתינות עד ה-29 ואז ניתן גז כשתגיע המסה של השחקנים ונראה מה אני אחשוב 100+ שעות קדימה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 ספטמבר 2017, 13:43

לצערי אני האמת מסכים איתך.
המשחק עבר שינוי מאז הדמו כבכל שנה ואני חושב שההגדרה שלך של משחק כאוטי היא מדויקת.
השחקנים מרגישים טובים מדי בהתקפה וחלשים מדי בהגנה, המסירות מדויקות פלאים, השחקנים עוצרים כדור על 40 מטר בלי שום בעיה באופן תמידי, הבעיטות כמעט תמיד מושלמות, הדריבל מוגזם (בייחוד בספרינט, חזרנו לתקופה שאפשר לקחת את הכדור עם שחקן מהיר באמצע המגרש ולרוץ עד השער לא משנה כמה שחקני הגנה עומדים בדרך).

דווקא בפאן הטכני, ההרגשה של המשחק וכל המסביב אני חושב שהם עשו קפיצת מדרגה נהדרת, האנימציות והשחקנים מרגישים נהדר, האווירה במגרשים. הכל מרגיש מאוד ראליסטי אבל הגיימפלי עצמו "טוב מדי", ובעיקר מאוד מאוד כאוטי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ספטמבר 2017, 03:25

שחקתי קצת בדמו של פיפא 18 וכל כך נהנתי מהמצב סיפור עם אלכס האנטר שהלכתי וקניתי את פיפא 17 כדי לשחק בסיפור :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 25 ספטמבר 2017, 17:49

גדול, יש לי כמה מאות שעות ב-17 ואפילו לא נגעתי בו :) באמת נחמד? הייתי בטוח שזה קרינג'פסט.

אגב, שיחקתי מול אח שלי (שמשחק רק פיפא) כמה משחקים ב-18 בלי שאמרתי לו כלום לפני והוא אמר שזה מרגיש כמו PES מלפני עשור ושזה נורא. כנראה אנחנו לא היחידים סטיק. בחיי שהייתי עושה ריפאנד ונותן צ'אנס ל-PES החדש אבל כל עוד הם לא יבינו שאנשים לא רוצים לחכות 5 שניות כל פעם בשביל להעביר כל ריפליי על כל מהלך חסר חשיבות זה כנראה לא יקרה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 ספטמבר 2017, 18:11

חוץ מהעובדה שזה מה שכל החברים שלי משחקם וישחקו, ככה שאני בכל מקרה "מחויב" לפיפא ולא לפרו, אני גם נהנה לעשות כמה פעמים במהלך השנה איזה עונה או שתיים עם קבוצה כלשהי במצב הקריירה, ככה שלי בכל אופן עדיין מאוד מציק כל עניין הרשיונות של PES.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 48 אורחים