משחקי ספורט | נושא רשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: משחקי ספורט | נושא רשמי

הודעהעל ידי Kazz » 12 ספטמבר 2015, 18:52

תגידו לי בבקשה שבמשחק המלא יהיה ניתן להשאיר את הפויינטר ולבטל את הטקסט במצב ה fifa trainer. הם כל כך קרובים לבצע את הפיצ'ר השני הכי מבוקש שלי במשחקי פיפא שאני לא יכול להאמין שהם יהיו כל כך עיוורים שלא לספק אופציה להשאיר את הפויינטר של כיוון הסטיק ולבטל את הטקסט הגדול שמפריע, חוסם ומסיח את הדעת.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 ספטמבר 2015, 11:04

כן באמת מוזר שאין אופציה כזאת, זה גם פיצ'ר שיש בPES רק ששם צריך ללחוץ על הטריגר בשביל לראות את החץ.

אני ממש מבסוט על האפשרות של לנתק את השחקן מהכדור.

עוד יומיים! לא יכול לחכות.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 ספטמבר 2015, 16:20

בעוד יומיים? הוא יוצא ב24 לא?

בנתיים אגב PES מקבל ביקורות פשוט נהדרות, המון 9 ו10 מאתרים לא מאוד מוכרים אבל גם 9 מגיימספוט וביקורת מאוד חיובית מIGN שמחכים שיפתח האונליין כדי לתת ציון (אבל פותחים את הביקורת במשפט שאומר שאולי מדובר במשחק הכדרוגל הטוב אי פעם, לא פחות).
עדיין אין ביקורות לפיפא, ככה שאף אחד לא מתייחס לאיזו השוואה בין השניים אבל אין ספק שסוף סוף PES חזר ועכשיו הכדור במגרש של EA.
העלייה של פיפא לעומת הירידה של PES החלה בדיוק בתחילת הדור הקודם, ואם EA תמשיך בגמגום ש15 התחיל (למרות שהדמו השאיר אותי אופטימי, אבל אין לדעת) יכול להיות שנראה כאן תהליך הפוך שיחזיר את הגלגל פעם נוספת.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 ספטמבר 2015, 17:29

עשיתי מנוי לEA access.. זה נותן עשר אחוז הנחה ככה שאני מורווח בדולר :)
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 ספטמבר 2015, 17:33

אוי.. אז אני קצת שונא אותך
אבל תן רשמים מוקדמים לפחות :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 ספטמבר 2015, 23:57

תעשה גם.. אתה במחשב לא?
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 ספטמבר 2015, 00:29

כן אני במחשב, זה לא רק לxbox one? אם יש אפשרות אשמח לשמוע..

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 ספטמבר 2015, 11:21

חשבתי שרק בסוני אין. יש מצב אני טועה... לא באמת בדקתי את זה. מסתבר שהמשחק יוצא היום אבל אני צריך לחכות לחצות של PST
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 ספטמבר 2015, 12:36

רגע אז יש לך מנוי לea access ואתה פשוט מצפה שהוא יפתח לך בorigin בחצות או שקיבלת איזו הודעה על כך שהוא יפתח לך? אני די בטוח שזה בלעדי לוואן כי הם די דוחפים את הסלוגן של only on xbox one, כדחיפה מצד מיקרוסופט.
למרות שיש מצב שזו סתם התעלמות מהpc כמו שקורה הרבה פעמים.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 ספטמבר 2015, 13:39

לא, אני בוואן ככה שאני לא יודע מה קורה בPC. פשוט חשבתי שרק בסוני אין את זה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 ספטמבר 2015, 13:45

swiss-the-engine כתב:לא, אני בוואן ככה שאני לא יודע מה קורה בPC. פשוט חשבתי שרק בסוני אין את זה.

כן... זה רק בONE כרגע. מאוד מוזר, למען האמת. אני לא מצליח לחשוב על סיבה שזה לא יהיה גם בPC.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 ספטמבר 2015, 14:00

כן זה באמת ומזר אם ככה, במיוחד לאור העובדה שמיק' כבר זמן מה בהתקרבות לPC אז לא נראה לי שהם שמו סעיף כזה בחוזה איתם.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 ספטמבר 2015, 14:04

לפי מה שאמרו בזמנו גם על הפס4 הוא יכל להיות אם סוני היתה מאשרת את זה, זה לא באמת שירות בלעדי מהבחינה הזו שנחתם איזה הסכם אלא רק כברירת מחדל כי סוני חצופים, באמת לא ברור למה הוא לא מגיע ל PC.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 ספטמבר 2015, 14:05

swiss-the-engine כתב:כן זה באמת ומזר אם ככה, במיוחד לאור העובדה שמיק' כבר זמן מה בהתקרבות לPC אז לא נראה לי שהם שמו סעיף כזה בחוזה איתם.

לא חושב שיש להם שום דבר בחוזה שקשור לפלטפורמות אחרות. EA גם יכלו לשים את זה בPS4, אם סוני לא היו חוסמים את האפשרות הזאת.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 ספטמבר 2015, 15:01

מבחינת ea אין איזה הסכם מיוחד עם מיקרוסופט, זה לא חוזה עם הוואן או משהו ומבחינתם הם רוצים את השירות גם על הps4.
זו דווקא סוני שלא מאשרת את השירות בגלל הps+ שלה שמציג שירות די דומה אבל נכנס אליה לכיס ישירות.
מבחינת הpc, קודם כל יש שירות חינמי שנותן חלק מהדברים כבר (הorigin נותן משחקים בחינם לפעמים ובנוסף יש שם משחקים מלאים לזמנים מוגבלים) ואולי זה פשוט לא מספיק כלכלי לספק origin+ שכזה. (אולי גם לספק משחק מלא 5 ימים לפני כשירות בתשלום הוא גן עדן לפיראטים)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 17 ספטמבר 2015, 17:41

פרסמתי את זה בחודש שעבר אז אפרסם שוב. פיטר מור מתחמק מלענות על הEA ACCESS ומבלשט במקום לדבר לעניין:
http://www.gamespot.com/articles/eas-ne ... k-32323701

אז פיטר מור עושה את מיטבו כדי לגרום לנו לחשוב שזו עדיין אפשרות שה EA ACCESS הוא סוג של הסכם עם מיקרוסופט ולפי כך זמין רק על הXB1.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 ספטמבר 2015, 21:06

אמממ... הוא לא. הוא אומר במפורש. זה על על ה XB1 ואם יש לך שאלות למה זה לא על הPS4 - פנה לסוני ותראה מה הם אמרו:
http://www.gamespot.com/articles/sony-s ... 0-6421390/ . מה רצית שהוא יגיד? סוני הם קקות ולא רצו לתת לנו לעשות את EA Access על הPS4 ולכן אנחנו לא נותנים להם עכשיו פרסום בחינם?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ספטמבר 2015, 21:09

הם לא אמרו את זה די מזמן? שהם ישמחו להביא את זה לפס4/3 אבל סוני לא רוצים את זה אצלם?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 ספטמבר 2015, 21:17

אמרו. וכנראה לא התחשק לפיטר מור לחזור על זה עוד פעם אז הוא שלח את הכתב לשאול את סוני למה הם אמרו את מה שאמרו.

איך אמר פה פעם חבר בפורום? (בשינוי קל) :

יש מספיק מה לבקר את EA, אבל הלהיטות של חלק מכאן ל'קרוע לגזרים' גורמת להם להשתמש במקלע שיורה לכל מיני כיוונים הזויים במקום בחץ ממוקד.
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 17 ספטמבר 2015, 22:06

המראיין שואל אותו שחור על גבי לבן אם EA עדיין מעוניינת להציע את השירות על הפס4 ופיטר מור ישירות 'doesn't matter' וישר מספר כמה מאושרים שחקני הXB1 מהשירות. התחמקות ראשונה.
אז המראיין אומר יופי, אם תביאו את זה לעוד קונסולה, תקצרו את הפירות גם שם. פיטר אומר 'אבל השירות לא שם. רק בXB1.' התחמקות שנייה.
אז המראיין תוהה אם השירות הזה הוא חלק מהסכם עם מיקרוסופט עכשיו. פיטר עונה 'זה על XB1'. התחמקות שלישית. המראיין כל כך נפעם שהוא מפריע לו במשפט ושואל אם הוא בכלל רוצה לדבר על זה.

ואז פיטר אומר שסוני אמרו את דברם על העניין בנסיון להסיט את הדיון או האחראיות.

הנה איך פיטר מור היה צריך להגיב לשאלה בדרך שהיא כנה ובלתי מבלשטת: 'EA Access הינו הצלחה גדולה על הXB1 ואנחנו בטוחים שהוא יהיה כזה גם על הפס4. נשמח להציע את השירות על הקונסולה של סוני אבל לצערי הכדור עדיין במגרש שלהם ולא היה כל שינוי בעמדתם עד כה. אני מציע שתפנה לסוני בשביל לקבל את תשובתם. בכל אופן, אני רוצה להביר שאין שום דבר שמונע ממנו מלהציע את השירות על הפס4 - לא מדובר בהסכם עם מיקרוסופט שמונע את הצעת השירות על קונסולות אחרות'.

פשוט, ישיר, נהיר, כנה. כשחקן פס4 תדע למי לצייץ את אי שביעות רצונך על אי-זמינות השירות של הקונסולה.

מה שכן, המראיין היה צריך להמשיך ולשאול 'למה השירות לא מוצע על המחשב, על אור'ג'ין שזו החנות בשליטה המוחלטת שלכם?'. הייתי שמח לשמוע את את מור ממשיך לבלשט. אני יכול לדמיין את התשובה 'אממ..ובכן..ל NBA אין גרסת מחשב, לNHL אין גרסת מחשב, לUFC אין גרסת מחשב..אז.אהה. אומנם הפואנטה של השירות זה לתת לשחקן להחליט אם התמורה מתאימה לו אבל אה..פה החלטנו על דעת עצמנו ובשביל שחקני המחשב שהם לא יהיו מעוניינים בשירות שכזה ללא הסדרות האלה, אתה מבין? אין צורך בשירות. אדרבא, דרך חנות האוריג'ין המדהימה שלנו שהיא לא לחלוטין לא רק כלי למקסם הכנסות אנחנו מחלקים משחקים שלנו בחינם כל חודש. קלסיקה אחר קלסיקה שלא תסולא בפז. הנתונים הפנימיים שלנו מראים שמשתמשי אוריג'ין מעוניינים לקבל את משחקי שנות ה-90 שלנו מאשר אילו שיצאו בשנה-שנתיים האחרונות.'

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 ספטמבר 2015, 22:10

אבל הם כבר אמרו שהם היו רוצים אותו על הPS. אז מה, צריך לחזור על זה שוב כדי שתהיה מרוצה? לא צריך לחפור בכל דבר למוות.
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 17 ספטמבר 2015, 23:53

אמרו אז בשיגור. דברים משתנים. עובדה שפיטר מור סירב לענות על השאלות. עובדה שהוא אמר שלEA 'לא אכפת' כשנשאל אם הם עדיין רוצים להציע את זה על הפס4. זו תשובה לעניין לטעמך? ובגלל האי-תשובות האלה, המראיין שואל אם עכשיו השירות הזה קשור להסכם כלשהו עם מיקרוסופט וגם על זה מור מסרב להתייחס.

אילו נראות לך אמירות שמעידות מה המצב? שפוסלות את האפשרות שיש איזשהו הסכם עם מיקרוסופט? לנוכח ההתחמקויות בראיון הזה והעדרות השירות על המחשב, EA בהחלט צריכה להגיב באופן ישיר לנשאל כדי למנוע לחשושים, אי הבנות וטעם רע. משום מה מור לא רצה לענות על שאלה פשוטה בתשובה פשוטה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 ספטמבר 2015, 00:27

כנראה שדברים לא השתנו, ולEA בכל זאת חשוב לשמור על יחסים עם סוני, אז מה אתה רוצה? שהוא ילכלך עליהם עכשיו בשביל לספק את היצר שלך לראות את EA נופלת? לא מבין למה אתה כ''כ להוט לשמוע את אותה התשובה שוב.. בכל מקרה, כנראה שאין חדש ואין למה להתייחס, אבל אתה מחפש בכח ומתחת לכל אבן להראות שEA היא שטן מבלשט. אז יאללה. לך על זה. אם היה הסכם עם מיקרוסופט, אני בספק שהוא היה נשאר סודי, כי מיקרוסופט הייתה מן הסתם רוצה להשוויץ ולהגיד ONLY ON XBOX ONE!!! קיצר, אתה סתם מחפש.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 ספטמבר 2015, 04:14

PES למחשב הוא צואה.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 ספטמבר 2015, 23:57

Klayman כתב:כנראה שדברים לא השתנו, ולEA בכל זאת חשוב לשמור על יחסים עם סוני, אז מה אתה רוצה? שהוא ילכלך עליהם עכשיו בשביל לספק את היצר שלך לראות את EA נופלת? לא מבין למה אתה כ''כ להוט לשמוע את אותה התשובה שוב.. בכל מקרה, כנראה שאין חדש ואין למה להתייחס, אבל אתה מחפש בכח ומתחת לכל אבן להראות שEA היא שטן מבלשט. אז יאללה. לך על זה. אם היה הסכם עם מיקרוסופט, אני בספק שהוא היה נשאר סודי, כי מיקרוסופט הייתה מן הסתם רוצה להשוויץ ולהגיד ONLY ON XBOX ONE!!! קיצר, אתה סתם מחפש.

חח. מה פירשת בתגובה שכתבתי כדוגמה כ'ללכלך על סוני'? תגיד, אתה mr. incrdible שאתה מנסה לעשות את כל ה reaches האלה? אתה היחיד שמחפש בכח להגיד דברים. 'המצב לא השתנה. לא, אין הסכם שמונע את מתן השירות על הפס4'. וואו. איזה לכלוך, חבל"ז. משום מה אתה מעדיף שהמפיצות ימשיכו בPR חמקני שלא באמת עונה על השאלות. לפיטר מור ניתנה הזדמנות להפיג סימני שאלה ע"י המראיין אבל הוא בחר להשאיר אותם קיימים. יותר מזה, סימני השאלה האלה נוצרו בגלל העמדה הסופר מתגוננת של מור והסירוב לענות על השאלות. כנראה לא הרבה חשבו לעצמם שיש הסכם בלעדיות אבל כאשר מור נשאל על כך ופשוט מסרב לתת תשובה לעניין אז הרבה יותר עכשיו תוהים אולי באמת יש הסכם בדבר הזה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 35 אורחים