רשמים של חברי הפורום על קונסולות הדור הבא | הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

רשמים של חברי הפורום על קונסולות הדור הבא | הדיון הרשמי

הודעהעל ידי Golan » 21 נובמבר 2013, 22:02

הדיון הרשמי של רשמים של חברי הפורום על קונסולות הדור הבא.

אז אני ורונן היינו היום במדיה גיים, כדי להתנסות ב-PlayStation 4. שיחקנו ב-Killzone, AC4, Battlefield 4 וקצת ב-Knack. הנה חוות דעתנו:

השלט הוא אחד השלטים הנוחים ביותר שהתנסינו בהם. באמת. הוא מאד מתאים לידיים, ומרגיש ממש טוב. אני פחדתי שהוא לא יהיה נוח כשעכשיו כפתורי ה-L2 וה-R2 משמשים לכיוון וירייה במשחקי FPS, אבל להפתעתי זה מרגיש מעולה.

מבחינה גרפית, בהחלט נפלנו מהכיסא. הגרפיקה פשוט מדהימה! הרגשנו כאילו אנחנו משחקים על מחשב של מעבד i7, זיכרון 8GB וכרטיס מסך של Titan. חוויה עוצמתית לחלוטין. אפילו הפעלנו את באטלפילד 4 על הפס3 לידו, ובהחלט רואים הבדל.

לא יצא לנו להתנסות הרבה במערכת ההפעלה, כי יותר התלהבנו מהמשחקים ומהגרפיקה :P. אבל לפי מה שראינו, היא סבבה לגמרי.

הבעיה היחידה עם המכשיר זה שנורא קשה ללחוץ על כפתורי הכיבוי והוצאת הדיסק מהכונן. אפילו המוכר, שניסה לעזור לנו, הסתבך עם זה. זה לא ממש ברור איך אמורים ללחוץ על הדברים האלה. קצת הזוי.

אגב, קטעים: המוכר אמר שיש כל כך הרבה הזמנות ל-PS4, בניגוד ל-Xbox One שבקושי מישהו התעניין בו בחנות. פאדיחה. :lol:

שאלנו את המוכר על מחיר, ומסתבר שהם עדיין לא יודעים. אבל שחר כתב בת'רד של ה-PS4 שמישהו מישפאר אמר לו שהקונסולה תעלה בישראל כ-2,500-2,800 שקל. מקווה שזה יהיה הסטנדרט בכל הארץ.

בקיצור, קונסולה מדהימה, אבל כרגע לא מומלץ לרכוש אותה. באמת שאין מה לשחק עליה, משחקי ההשקה לא מדהימים. אני אישית לא מתכוון לרכוש אותה עד איזה מרץ 2014, אבל רונן דווקא בונה על רכישה בסמוך להשקה.

תמונות:

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה
נערך לאחרונה על ידי Golan ב 22 נובמבר 2013, 00:12, נערך פעם 1 בסך הכל.

MagmaJet
Trainee

Re: רשמים של חברי הפורום על קונסולות הדור הבא | הדיון הרשמי

הודעהעל ידי MagmaJet » 22 נובמבר 2013, 06:18

Golan כתב:
לא יצא לנו להתנסות הרבה במערכת ההפעלה, כי יותר התלהבנו מהמשחקים ומהגרפיקה :P. אבל לפי מה שראינו, היא סבבה לגמרי.

בקיצור, קונסולה מדהימה, אבל כרגע לא מומלץ לרכוש אותה. באמת שאין מה לשחק עליה, משחקי ההשקה לא מדהימים.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 21 נובמבר 2013, 22:18

הכוונה שהתלהבנו מלשחק במשחקים. לא שהמשחקים טובים, חחחח. גם אתה היית מתלהב מלשחק בהם, למרות שאתה יודע שהם גרועים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 נובמבר 2013, 22:21

יופי של רשמים ותמונות גולן.
מעניין אותי מה הייתם אומרים אם היה לכם PC חזק בבית, אבל טוב לדעת שבשביל שחקני קונסולות הגראפיקה מדהימה כל כך, זה הכי חשוב והמטרה העיקרת.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 21 נובמבר 2013, 22:23

bling כתב:יופי של רשמים ותמונות גולן.
מעניין אותי מה הייתם אומרים אם היה לכם PC חזק בבית, אבל טוב לדעת שבשביל שחקני קונסולות הגראפיקה מדהימה כל כך, זה הכי חשוב והמטרה העיקרת.

כן, גם אותי מעניין אם הייתי מגיב באותה צורה אם היה לי PC מטורף כמו שלכם יש.

דרך אגב, לי ולרונן היתה מחלוקת בנושא: אני אמרתי שבת'כלס הכל טוב ויפה, אבל בעוד שנתיים משחקים לא ייראו מדהים כמו שהם נראים עכשיו, כי החומרה של הפס4 כבר תהיה מיושנת. רונן אומר שזה ממש לא נכון כי נכון שהחומרה תהיה ישנה, אבל המפתחים ידעו לנצל אותה בצורה הטובה ביותר ובכך להתאים את הכל בצורה חלקה וטובה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 נובמבר 2013, 22:29

Golan כתב:
כן, גם אותי מעניין אם הייתי מגיב באותה צורה אם היה לי PC מטורף כמו שלכם יש.

דרך אגב, לי ולרונן היתה מחלוקת בנושא: אני אמרתי שבת'כלס הכל טוב ויפה, אבל בעוד שנתיים משחקים לא ייראו מדהים כמו שהם נראים עכשיו, כי החומרה של הפס4 כבר תהיה מיושנת. רונן אומר שזה ממש לא נכון כי נכון שהחומרה תהיה ישנה, אבל המפתחים ידעו לנצל אותה בצורה הטובה ביותר ובכך להתאים את הכל בצורה חלקה וטובה.

ההערכה של רונן יותר קרובה למציאות, משחקים תמיד נראים טוב יותר ויותר ובדר"כ אמורה לבוא הקפיצה הגדולה שנותנת בום גראפי ומציבה את הסטנדרט החדש שנה-שנה וחצי אחרי יציאת הקונסולה.
אחרי הקפיצה הזו בדר"כ ההתקדמות הרבה יותר מתונה אבל עדיין מורגשת עד לרגע האחרון שבו המכשיר שובק חיים :)

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 21 נובמבר 2013, 22:32

bling כתב:ההערכה של רונן יותר קרובה למציאות, משחקים תמיד נראים טוב יותר ויותר ובדר"כ אמורה לבוא הקפיצה הגדולה שנותנת בום גראפי ומציבה את הסטנדרט החדש שנה-שנה וחצי אחרי יציאת הקונסולה.
אחרי הקפיצה הזו בדר"כ ההתקדמות הרבה יותר מתונה אבל עדיין מורגשת עד לרגע האחרון שבו המכשיר שובק חיים :)

אוקיי, אני שמח לשמוע את זה. :)

דרך אגב, המשחקים שנראו הכי יפה גרפית זה BF4 וקילזון. נראה לי אני אקנה את באטלפילד כשאני אקנה פס4.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 21 נובמבר 2013, 22:34

המסך..פשוט.. עצום.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 21 נובמבר 2013, 22:36

Yahel12 כתב:המסך..פשוט.. עצום.

חחח, זה מה שמשנה לך? :lol:

כן, שאלתי אותם כמה אינץ' זה. זה מסך של 55.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 21 נובמבר 2013, 22:43

55 אינץ בלי מסגרת של LG, ברח לי שם הדגם עצמו

סמל אישי של המשתמש
FreakinMoney
Minion

הודעהעל ידי FreakinMoney » 21 נובמבר 2013, 22:49

אפשר חוות דעת על AC 4 ?
PSN - JayJayDimaggio

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 21 נובמבר 2013, 22:53

שיחקנו רק בהתחלה שלו נראה לי, ככה שלא יצא לי ממש לבדוק.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 נובמבר 2013, 22:58

FreakinMoney כתב:אפשר חוות דעת על AC 4 ?

מבחינה גראפית הוא אמור להראות מעולה על הפס4 לפי מה שאנשים אומרים, הוא רץ ב 1080P ועם AA מצויין והתמונה חלקה כמו תחת של תינוק.
מבחינת גיימפליי תקרא ביקורות, זה קצת בעייתי להתרשם ממשחק עם כזה scope גדול ב 10 דקות בחנות, באופן כללי הוא נחשב למצויין לחובבי הסדרה, שיפור גדול מ 3.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 21 נובמבר 2013, 23:10

אכן, מבחינה גרפית הוא חיה רעה על הפס4.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 22 נובמבר 2013, 00:12

אגב, קטעים: המוכר אמר שיש כל כך הרבה הזמנות ל-PS4, בניגוד ל-Xbox One שבקושי מישהו התעניין בו בחנות. פאדיחה. :lol:

שאלנו את המוכר על מחיר, ומסתבר שהם עדיין לא יודעים. אבל שחר כתב בת'רד של ה-PS4 שמישהו מישפאר אמר לו שהקונסולה תעלה בישראל כ-2,500-2,800 שקל. מקווה שזה יהיה הסטנדרט בכל הארץ.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2013, 00:15

אתה משחק בדיוק על הטלביזיה שלי :)
עכשיו אתה יודע איך אני מרגיש כשאני משחק בpc בספה בסלון (כלומר רק פלוס סראונד ולרוב 60fps עם aa איכותי יותר) ולמה התלוננתי על tlou :mrgreen:
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 22 נובמבר 2013, 00:16

DrKeo כתב:אתה משחק בדיוק על הטלביזיה שלי :)
עכשיו אתה יודע איך אני מרגיש כשאני משחק בpc בספה בסלון (כלומר רק פלוס סראונד ולרוב 60fps עם aa איכותי יותר) ולמה התלוננתי על tlou :mrgreen:

וואי, שווה לך. טלוויזיה בת זונה. הבנתי שהיא עולה מעל 10,000 שקל?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2013, 00:22

Golan כתב:
וואי, שווה לך. טלוויזיה בת זונה. הבנתי שהיא עולה מעל 10,000 שקל?

כשקניתי אותה בזמנו כן, היא עלתה אז איזה 13k אבל אני חושב שהיום היא כבר פחות מ9k. אבל זה כמובן מסך מאמצע 2012 ואנחנו כבר ב2014 עוד שניה. דבר איתי עוד שלוש שנים כשאני אקנה את המסך oled קעור בגודל 85״ שלי :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 22 נובמבר 2013, 00:23

DrKeo כתב:כשקניתי אותה בזמנו כן, היא עלתה אז איזה 13k אבל אני חושב שהיום היא כבר פחות מ9k. אבל זה כמובן מסך מאמצע 2012 ואנחנו כבר ב2014 עוד שניה. דבר איתי עוד שלוש שנים כשאני אקנה את המסך oled קעור בגודל 85״ שלי :)

חחחח, איפה תשים אותה? יש לך סלון גדול?

רק אני תקוע בחצי חדר מעפן, ונאלץ להסתפק עם טלוויזית 32 אינץ', שהיא אפילו לא Full HD. :cry:

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 22 נובמבר 2013, 19:38

Golan כתב:אגב, קטעים: המוכר אמר שיש כל כך הרבה הזמנות ל-PS4, בניגוד ל-Xbox One שבקושי מישהו התעניין בו בחנות. פאדיחה. :lol:

אתה מודע לזה שמדובר בקהל ישראלי נכון?
רוב הקהל הישראלי לא יתעניין בONE כי הוא לא מכיר שום דבר חוץ מסוני
יש עדין אנשים שאשכרה קונים טלוזיות של סוני כי הם רגילים לזה שסוני היו הכי טובים בטלוזיות בשנות ה90
אני לא מתפלא שהXBOX בארץ הוא פחות נפוץ כי שוב, זה הארץ ואנשים רגילים לPS2 ואין להם ידע בכלל מזה הXBOX
חנויות כמו מדיה גיים לא מוכרות לגיימרים, הן מוכרות לישראלים ממוצעים מגבעתיים והסביבה
לך תשאל את אותו מוכר מה המשחקים שהכי מוכרים בחנות, תראה שהוא יגיד לך בין המשחקים נמצא COD החדש
למה? כי זה שוק ישראלי

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 22 נובמבר 2013, 20:41

אז מדיה גיים לא יודעים מתי המכשיר בא לארץ?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 24 נובמבר 2013, 08:24

אני חייב לציין שני דברים.
אחד - ראיתי את 2K14 NBA והוא נראה מדהים על הדור הבא. באמת פעם ראשונה שניתן ממש להרגיש שזה קרוב לדבר האמיתי, הרגשה ראשונה של קפיצת דור.
שנים - חבר טס לחו"ל לקנדה מהעבודה, והמשרדים הם בדיוק מול מיקרוסופט וההשקה, אז קיבלתי רשמים באופן חי. הוא אומר כמובן שהיה מדליק וגם שהשלט עוד יותר טוב והרעד בטריגרים ממש ממש מוסיף. אבל שלמרות הכל הוא לא נפל מהכסא שזה הדור הבא. הוא גם אמר שהגודל של הX1 ממש לא כזאת גדולה כמו שעושים ממנה, סתם הגזמות.
ולגימיק של היום הוא אמר שמיקרוסופט שכרו דוגמניות שישחקו עם האנשים פיפא 14. לפחות פה הוא נהנה....
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 24 נובמבר 2013, 08:39

bozeman כתב:אני חייב לציין שני דברים.
אחד - ראיתי את 2K14 NBA והוא נראה מדהים על הדור הבא. באמת פעם ראשונה שניתן ממש להרגיש שזה קרוב לדבר האמיתי, הרגשה ראשונה של קפיצת דור.
שנים - חבר טס לחו"ל לקנדה מהעבודה, והמשרדים הם בדיוק מול מיקרוסופט וההשקה, אז קיבלתי רשמים באופן חי. הוא אומר כמובן שהיה מדליק וגם שהשלט עוד יותר טוב והרעד בטריגרים ממש ממש מוסיף. אבל שלמרות הכל הוא לא נפל מהכסא שזה הדור הבא. הוא גם אמר שהגודל של הX1 ממש לא כזאת גדולה כמו שעושים ממנה, סתם הגזמות.
ולגימיק של היום הוא אמר שמיקרוסופט שכרו דוגמניות שישחקו עם האנשים פיפא 14. לפחות פה הוא נהנה....

זה גם ככה יושב במזנון (או בצד על הריצפה כמעט במקרה של הסלון שלי), מקום זה אף פעם לא בעיה. אני לא יודע למה אנשים מתעסקים בזה כל כך הרבה, וגם בדברים כמו עיצוב. אני מניח שזה לא שיקול אמיתי אצל רוב האנשים.

דרך אגב, למה לא ביקשת על הדרך שיביא לך קונסולה (או שביקשת)?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 נובמבר 2013, 17:03

Fanta כתב:לך תשאל את אותו מוכר מה המשחקים שהכי מוכרים בחנות, תראה שהוא יגיד לך בין המשחקים נמצא COD החדש
למה? כי זה שוק ישראלי

אני די בטוח שבכל מקום בעולם זה מה שיגידו :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 24 נובמבר 2013, 10:00

Death_119 כתב:זה גם ככה יושב במזנון (או בצד על הריצפה כמעט במקרה של הסלון שלי), מקום זה אף פעם לא בעיה. אני לא יודע למה אנשים מתעסקים בזה כל כך הרבה, וגם בדברים כמו עיצוב. אני מניח שזה לא שיקול אמיתי אצל רוב האנשים.

דרך אגב, למה לא ביקשת על הדרך שיביא לך קונסולה (או שביקשת)?

הוא אמר שהכל סולד אאוד כבר מזמן, הכי קרוב הוא אמר שאמרו לו זה שניתן להזמין וזה יגיע עוד שלושה שבועות, והוא לא שם כ"כ הרבה זמן.
ובכל מקרה אני רוצה עוד לחכות למשחק שאני באמת חייב. ואני אהיה בארה"ב כנראה בהמשך השנה ואז כנראה אקנה לעצמי.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־ 20 אורחים