VGX 2013

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: VGX 2013

הודעהעל ידי Kazz » 08 דצמבר 2013, 20:08

מישהו אמר שאין לזה מקום? רק שיצמצמו את הפרוייקטים ויפסיקו להשתמש בפרנצ'ייזים ושיתחילו לפתח משהו מקורי שלהם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 דצמבר 2013, 20:13

Kazz כתב:מישהו אמר שאין לזה מקום? רק שיצמצמו את הפרוייקטים ויפסיקו להשתמש בפרנצ'ייזים ושיתחילו לפתח משהו מקורי שלהם.

אוקיי דיעה לגיטימית, מפה ועד לשון ה hyperbole של "בין הדברים הגרועים שקרו לתעשייה בדור הזה" (!!!!1) יש מרחק רב.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 08 דצמבר 2013, 20:16

אתה עומד מאחורי האמירה הזו. לדעתי סטודיו שמוציא משחקים דומים כמו פס ייצור ומכתים פרנצ'ייזים במשחקים שלא לטעמי אז מתאים לו אמירה שכזו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 דצמבר 2013, 20:19

העניין הוא ששומדבר לא באמת לטעמך.. או שבאמת כמעט ושומדבר.. אז איך אפשר להתייחס לדברים שלך ברצינות?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 דצמבר 2013, 20:50

Kazz כתב:מישהו אמר שאין לזה מקום? רק שיצמצמו את הפרוייקטים ויפסיקו להשתמש בפרנצ'ייזים ושיתחילו לפתח משהו מקורי שלהם.

מה אכפת לך שהם משתמשים בפרנצ'ייזים? כאילו היינו מקבלים משחק GOT יותר טוב ממה שהם הולכים להביא, עוד RPG סוג ז' או משחק FPS גרוע? חברות הפקה של סרטים וסדרות רוצות לרוב לעשות דברים בתקציב זול ומשחק של TT זה הדבר הכי טוב שאפשר להוציא ממשחקים מבוססי סרטים/סדרות לרוב. נדיר, ממש נדיר, שמשהו מצליח להוציא יותר מהם מפרנצ'ייזים של סרטים/סדרות. אוקיי, אז תצטרך לסבול 4 משחקים כאלה בשנה אבל מה אכפת לך? תראה למשל את פייבלס, נשמע שהם עשו שם משהו באמת נהדר אז מה רע? VALVE יפתחו פחות משחקים? נוטידוג פורשת?
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 דצמבר 2013, 20:57

אני לא מסכים. הם יצרו כמעט ז'אנר מרוב שהמשחקי שלה מזוהים מקילומטר, וזו הנוסחה שלהם.
אם החברה תמשיך לגדול ועדיין לא תחדש דבר - אז הטענות יהיו מוצדקות. אבל כרגע אני לא רואה סיבה להחליף סוס מנצח.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 09 דצמבר 2013, 11:55

כי TELLTALE נשענים על IP קיימים וזה כבר נמאס. כפי שממלינים על מפיצות אז יש להלין על טלטייל. שיפתחו כבר משהו מקורי משלהם במקום לקפוץ על עוד על זכיונות. כאילו באמת, משחק בורדרלנדס? כאילו הם אמרו לעצמם 'אוקיי נגמרו הזכיונות שהם לא משחקים, בוא נעשה משחק וידאו על משחק וידאו'. ואני ממש לא מעריך את זה שרוב המשחקים לא טובים ומכתימים את הזכיונות האלה. למה צריך 4 משחקים בדיוק מאותו סוג בפיתוח בו-זמנית על בסיס זכיונות קיימים? מה הטעם במשחקי סיפור אינטראקטיבי כאשר האינטראקטיביות של הסיפור מינימלית ביותר? אז אוקיי, הקרבתם את הגיימפליי אז לפחות תתנו השפעה מהותית על הסיפור. TWD הוא סיפור אינטראקטיבי בדיוק כמו לקרוא ספר זה אינטראקטיבי כי אני מעביר את העמודים. ואיך בדיוק חברה שמבססת את משחקיה על סטוריטלינג מציגה את אחד מנועי המשחק הכי גרועים שיש? מודלים על הפנים, אנימציות על הפנים, טקסטורות על הפנים. הכל נראה כמו חימר. משחקים ששמים דגש על הסיפור, חשוב שישקיעו בטכונולוגיות האלה אבל משום מה טלטייל תקועים על אותו מנוע מיושן.

--

http://www.youtube.com/watch?v=aonHLvhW ... e=youtu.be

LOL

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2013, 13:18

כן, אבל זו לא חברה שפתאום תעשה "משחקים" כפי שאנחנו מגדירים את זה. זו חברה שעושה רק סיפורים, מכאן השם שלה, והם יצרו סגנון ייחודי, שאני מבין אותך שהוא לא עבורך - אבל הוא כן עבור מליוני אנשים שמתים על המשחקים שלהם.
גם אני לא אשחק בסקיילנדרס כי כל המשחקים שלהם לא מעניינים אותי והקטע עם הקלפים והבובות לא לגיל שלי. אבל אני לא מצפה שמחר הם יוציאו מתחרה לגאד אוף וור או אפילו מריו. זו לא ההתמחות שלהם, הם מחפשים לעשות משחקים לילדים יחסית צעירים, כמו שטלטייל מחפשים לעשות סרטים אינטראקטיביים.
גם לי נראה מוזר משחק על בורדרלנדס, אני מניח שהלכו על זה בעיקר כי הסגנון האמנותי נראה 90 אחוז אותו דבר, אבל מה אכפת לי? זה לא שהם מבזבזים זמן יקר ומשאבים שהיו יכולים להגיע למשחק רציני שאני אוהב (להפך מהמפיצות שאנו נוהגים לבוא אליהם בטענות).
מה שכן, THE WOLF הרבה יותר טוב מWALKING DEAD שהיה הרבה יותר טוב מSAM & MAX ו-MONKEY ISLAND שהיו יותר טובים מפארק היורה וכו'...
אפשר להתווכח על זה, אבל סה"כ - הם משתפרים.
בקשר למנוע - לי אף פעם לא הפריעו הבאגים שלהם יותר מדי. אין יותר מדי ליטוש סופי, זה נכון, אבל המשחק אסתטי.
אני די בטוח שלפי מה שהם אמרו על משחקי הכס ("קרבות ענקיים") - הם מתכננים מעבר כלשהו או לפחות שדרוג רציני למנוע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2013, 18:25

Laskin כתב:כן, אבל זו לא חברה שפתאום תעשה "משחקים" כפי שאנחנו מגדירים את זה. זו חברה שעושה רק סיפורים, מכאן השם שלה, והם יצרו סגנון ייחודי, שאני מבין אותך שהוא לא עבורך - אבל הוא כן עבור מליוני אנשים שמתים על המשחקים שלהם.
גם אני לא אשחק בסקיילנדרס כי כל המשחקים שלהם לא מעניינים אותי והקטע עם הקלפים והבובות לא לגיל שלי. אבל אני לא מצפה שמחר הם יוציאו מתחרה לגאד אוף וור או אפילו מריו. זו לא ההתמחות שלהם, הם מחפשים לעשות משחקים לילדים יחסית צעירים, כמו שטלטייל מחפשים לעשות סרטים אינטראקטיביים. (ובעיקר - להמשיך לעשות כסף)
גם לי נראה מוזר משחק על בורדרלנדס, אני מניח שהלכו על זה בעיקר כי הסגנון האמנותי נראה 90 אחוז אותו דבר, אבל מה אכפת לי? זה לא שהם מבזבזים זמן יקר ומשאבים שהיו יכולים להגיע למשחק רציני שאני אוהב (להפך מהמפיצות שאנו נוהגים לבוא אליהם בטענות).
מה שכן, THE WOLF הרבה יותר טוב מWALKING DEAD שהיה הרבה יותר טוב מSAM & MAX ו-MONKEY ISLAND שהיו יותר טובים מפארק היורה וכו'...
אפשר להתווכח על זה, אבל סה"כ - הם משתפרים.
בקשר למנוע - לי אף פעם לא הפריעו הבאגים שלהם יותר מדי. אין יותר מדי ליטוש סופי, זה נכון, אבל המשחק אסתטי.
אני די בטוח שלפי מה שהם אמרו על משחקי הכס ("קרבות ענקיים") - הם מתכננים מעבר כלשהו או לפחות שדרוג רציני למנוע.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 דצמבר 2013, 19:02

Gamersyde העלו טריילרים באיכות גבוהה ל The Witcher 3 ול Devision:

Witcher 3:
http://www.gamersyde.com/download_the_witcher_3_wild_hunt_vgx_trailer-31286_en.html

Devision: (טריילר מנוע)
http://www.gamersyde.com/download_tom_clancy_s_the_division_snowdrop_trailer-31291_en.html

כמה שהוויטצ'ר נראה טוב באיכות נורמלית, יפהיפה, רואים שזו גרסת ה PC אם היה ספק, על ההתחלה מופיעה הפרווה מהטכנולוגיה של Nvidia.

ה Devision מבחינתי זה יותר מדי טוב מכדי להיות אמיתי, אבל מי יודע אולי על PC חזק זה יראה ככה בגיימפליי.

אלו לדעתי 2 המשחקים שעומדים בחזית של הדור הבא, אני מרגיש שאם עד עכשיו הקונסולות איכשהו עמדו בכבוד מול המחשב (במיוחד ה PS4) עם המשחקים האלה הגברים יופרדו מהנערים...
אני חושב שפה יתחיל הפער הבולט לטובת ה PC, זה עדיין מן הסתם לא יגיע לרמות של PS3 בהשוואה, אבל כן אם עד עכשיו הגרסאות של משחקי ה cross gen למיניהם עוד היו קרובות פה כבר יהיה הפרש מאוד בולט לעין שכל אחד יוכל לראות ולהעריך, מפה מן הסתם זה רק יחמיר.

אין מה לעשות, עולם פתוח ברמה כה גבוהה שאוכלת כל משחק לניארי שיצא עד עכשיו זה כבר באמת דור הבא, ואני לא רואה את הקונסולות עומדות בקצב מבחינה ויזואלית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 דצמבר 2013, 04:23

bling כתב:Gamersyde העלו טריילרים באיכות גבוהה ל The Witcher 3 ול Devision:

Witcher 3:
http://www.gamersyde.com/download_the_witcher_3_wild_hunt_vgx_trailer-31286_en.html

Devision: (טריילר מנוע)
http://www.gamersyde.com/download_tom_clancy_s_the_division_snowdrop_trailer-31291_en.html

כמה שהוויטצ'ר נראה טוב באיכות נורמלית, יפהיפה, רואים שזו גרסת ה PC אם היה ספק, על ההתחלה מופיעה הפרווה מהטכנולוגיה של Nvidia.

ה Devision מבחינתי זה יותר מדי טוב מכדי להיות אמיתי, אבל מי יודע אולי על PC חזק זה יראה ככה בגיימפליי.

אלו לדעתי 2 המשחקים שעומדים בחזית של הדור הבא, אני מרגיש שאם עד עכשיו הקונסולות איכשהו עמדו בכבוד מול המחשב (במיוחד ה PS4) עם המשחקים האלה הגברים יופרדו מהנערים...
אני חושב שפה יתחיל הפער הבולט לטובת ה PC, זה עדיין מן הסתם לא יגיע לרמות של PS3 בהשוואה, אבל כן אם עד עכשיו הגרסאות של משחקי ה cross gen למיניהם עוד היו קרובות פה כבר יהיה הפרש מאוד בולט לעין שכל אחד יוכל לראות ולהעריך, מפה מן הסתם זה רק יחמיר.

אין מה לעשות, עולם פתוח ברמה כה גבוהה שאוכלת כל משחק לניארי שיצא עד עכשיו זה כבר באמת דור הבא, ואני לא רואה את הקונסולות עומדות בקצב מבחינה ויזואלית.

האמת שעכשיו הכריזו שלTHIEF יהיו קצת פיצ'רים גרפיים שאין בקונסולות וגם טקסטורות ברזולוציה גבוהה יותר. אין מה לעשות, כשהכרטיסי MID RANGE חזקים מאלה שבפס4 פי 3 אז ההפרש לא קטן בלשון המעטה ועוד שנתיים זה כבר יהיה הפרש של דור. אבל כולנו ידענו את זה מראש, נקווה שהדור הזה יחלוף תוך 5 שנים וכך כל דור שאחריו כי לי זה נראה כמו קצב מצויין. אם שוב יגררו את הדור אז עוד 5-6 שנים זה כבר יהיה הפרש קטסטרופלי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 דצמבר 2013, 21:09

וואו אפקטים נוספים לגנב שיגרמו לו אולי להראות כמו משחק דור קודם סביר...

דברים כאלו ידוע שיש אבל הגרסאות סכ״ה די שוות, אפילו ac4 על המחשב כולל אפקט שנקרא HBAO שאין על הפס4 אבל סכ״ה תקרא את הניתוח של DF ותראה שויזואלית הפס4 עומדת יפה- רזולוציה גבוהה ו AA מצויין יוצרים מראה לא רחוק משל הפיסי.

אבל אני חושב שהזמנים הללו יגמרו עם המשחקי דור הבא האמיתי ששמתי פה, שם זה לא יהיה פער של איזה אפקט כזה או אחר, כל אדם עם זוג עיניים תקינות בטח יראה מיידית שהקונסולות נחותות משמעותית ל PC.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2013, 21:28

bling כתב:וואו אפקטים נוספים לגנב שיגרמו לו אולי להראות כמו משחק דור קודם סביר...

דברים כאלו ידוע שיש אבל הגרסאות סכ״ה די שוות, אפילו ac4 על המחשב כולל אפקט שנקרא HBAO שאין על הפס4 אבל סכ״ה תקרא את הניתוח של DF ותראה שויזואלית הפס4 עומדת יפה- רזולוציה גבוהה ו AA מצויין יוצרים מראה לא רחוק משל הפיסי.

אבל אני חושב שהזמנים הללו יגמרו עם המשחקי דור הבא האמיתי ששמתי פה, שם זה לא יהיה פער של איזה אפקט כזה או אחר, כל אדם עם זוג עיניים תקינות בטח יראה מיידית שהקונסולות נחותות משמעותית ל PC.

כן, ברור שהצוות של THEIF הוא לא בדיוק שיא היכולת הטכנולוגית, אבל אתה כבר רואה את כל המשחקי מולטי פלטפורם נראים טיפה יותר טוב על הPC אבל יותר חשוב הוא שמחשבים שהם MID RANG מריצים את המשחקי מולטי האלה ב1080P ב60FPS עם AA איכותי יותר. רק תדמיין מה יהיה עוד שנה וחצי כשתצא סדרה 9XX של NVIDIA או סדרה 4XX של AMD. כבר במשחקים כמו הוויצ'ר 3 או הדיוויזיה כנראה שיהיו הפרשים נראים לעין בין הPC והפס4 והיא לא תהיה אפילו בת שנה ותהיה בטוח שעל הPC שמחזיק ב860GTX או משהו כזה גם יריצו אותם ב60FPS.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 09 דצמבר 2013, 22:02

פאק, אם הולך להיות הפרש מורגש לעין בין גרסאת הפיסי לגרסאת הפס4 של וויטצ׳ר אני הולך יום אחרי וקונה 290 מיידית. כוס אכתק עם הדור הזה.
תמונה

Chwomp
Padawan

הודעהעל ידי Chwomp » 09 דצמבר 2013, 22:35

אם יש לכם קישור למפרט של מחשב "midrange" שיכול להריץ משחקים ברמה טובה יותר מהדור החדש ובאותו המחיר (בואו ניקח 3000 ש"ח כממוצע) אני מאוד אשמח לשמוע. ברצינות - אני מחפש מחשב חדש.
קוד חבר 3DS:
2449-5207-9736

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 דצמבר 2013, 01:33

Chwomp כתב:אם יש לכם קישור למפרט של מחשב "midrange" שיכול להריץ משחקים ברמה טובה יותר מהדור החדש ובאותו המחיר (בואו ניקח 3000 ש"ח כממוצע) אני מאוד אשמח לשמוע. ברצינות - אני מחפש מחשב חדש.

3000 שקל זה ממש לא ממוצע, זה מחיר מאוד מאוד נמוך למחשב גיימינג. מחשב גיימינג יקר עולה 7000, ממוצע זה בערך 4500 שקל אבל היום קל מאוד לבנות מחשב גיימינג בסביבות ה3000. למשל זה:
תמונה

המחשב הזה חזק בערך פי 2.5 מהפס4, הוא מריץ את קרייסס 3 בכמעט 60fps וזה משחק שנראה יותר טוב מכל דבר על הפס4 כיום ועל משחקי מולטי פלטפורם אין מה לדבר. כמובן שאפשר להתפרע לכל מני כיוונים, אבל זה הכל עניין של תקציב. העצוב הוא שבארהב זה מחשב של פחות מ600$.

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 10 דצמבר 2013, 02:23

DrKeo כתב:3000 שקל זה ממש לא ממוצע, זה מחיר מאוד מאוד נמוך למחשב גיימינג. מחשב גיימינג יקר עולה 7000, ממוצע זה בערך 4500 שקל אבל היום קל מאוד לבנות מחשב גיימינג בסביבות ה3000. למשל זה:
תמונה

המחשב הזה חזק בערך פי 2.5 מהפס4, הוא מריץ את קרייסס 3 בכמעט 60fps וזה משחק שנראה יותר טוב מכל דבר על הפס4 כיום ועל משחקי מולטי פלטפורם אין מה לדבר. כמובן שאפשר להתפרע לכל מני כיוונים, אבל זה הכל עניין של תקציב. העצוב הוא שבארהב זה מחשב של פחות מ600$.

הוא נראה יותר טוב כי המנוע שלו מטורף, אם הוא ייצא ל-PS4 אני כמעט בטוח שהוא ייראה כמו ב- PC... אין כרגע הרבה משחקים ל-PS4 אז מוקדם לשפוט... גם הקטע של "חזק פי כמה" לא רלוונטי ממש כי בקונסולות זה לגמרי שונה, מחשב כזה כיום נחשב סביר, עוד שנה הוא ייחשב חלש... ואז תבוא כל הבאסה בזמן שה- PS4 עדיין תריץ משחקים בצורה מעולה. לא כוחות, לדעתי אם משקיעים עכשיו על מחשב זה רק על מחשב חזק.. אם לא, אז קונים PS4 או XBOX ONE.. אבל אולי זה רק אני.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 דצמבר 2013, 08:28

Death_119 כתב:פאק, אם הולך להיות הפרש מורגש לעין בין גרסאת הפיסי לגרסאת הפס4 של וויטצ׳ר אני הולך יום אחרי וקונה 290 מיידית. כוס אכתק עם הדור הזה.

אני דווקא הייתי הולך על כרטיס של Nvidia כי המשחק הזה דווקא יראה במלוא הדרו עליו.
ועד שהוא יצא אני משוכנע שהדור הבא של הכרטיסים שלהם יגיע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 דצמבר 2013, 13:36

Megalomaniac כתב:
הוא נראה יותר טוב כי המנוע שלו מטורף, אם הוא ייצא ל-PS4 אני כמעט בטוח שהוא ייראה כמו ב- PC... אין כרגע הרבה משחקים ל-PS4 אז מוקדם לשפוט... גם הקטע של "חזק פי כמה" לא רלוונטי ממש כי בקונסולות זה לגמרי שונה, מחשב כזה כיום נחשב סביר, עוד שנה הוא ייחשב חלש... ואז תבוא כל הבאסה בזמן שה- PS4 עדיין תריץ משחקים בצורה מעולה. לא כוחות, לדעתי אם משקיעים עכשיו על מחשב זה רק על מחשב חזק.. אם לא, אז קונים PS4 או XBOX ONE.. אבל אולי זה רק אני.

לא הייתי קונה מחשב חזק יותר מזה, אולי רק מעלה איכות של חלקים או שם SSD או כל דבר אחר שישפר את החוויה מסביב אבל מבחינת גיימינג הוא מעולה. במקום להשקיע אקסטרא 1000 שקל הייתי קונה את זה ושם את ה1000 שקל האלה עוד שנתיים על איזה 960GTX. זה PC אתה יודע, אתה יכול לעשות איתו מה שאתה רוצה. אין מה לעשות, במחיר של קונסולה למול מחשב באותו מחיר תמיד הקונסולה תנצח כי לPC תמיד יהיה מחיר מינימום והקונסולות נמכרות תמיד בהפסד. מה שכן, היום יש כרטיסי מסך שחזקים פי 5 מהפס4 כך שאם באמת רוצים אפשר לקנות היום מחשב שישפיל את הפס4 לכל אורך חייה, הבעיה היא שזה פשוט לא שווה את הכסף ועדיף לחסוך את ה1500 שקל האלה ולהשקיע אותם עוד שנתיים או שלוש שדרוג. להגיד לך את האמת, משחקי מולטי פלטפורם אפשר להריץ הרבה יותר טוב עם 760GTX למשל כך שהייתי בכלל חוסך עוד 500 שקל, קונה 760GTX ועוד שנתיים או שלוש משדרג את הכרטיס מסך. הוא ימשיך להציג גרפיקה טובה משל הפס4 אבל זה באמת מדכא שיש לך PC שאולי מריץ משחקי מולטי פלטפורם טוב מהפס4 אבל על PC אחרים הם נראים הרבה יותר טוב.

בנושא קרייסס, להתחשב בזה שRYSE רץ ב900P והוא נראה פחות טוב מקרייסס 3 והוא משחק סופר לינארי ורץ ב30FPS בזמן שעל הכרטיס הזה קרייסס 3 נראה טוב יותר, הוא גובל בעולם פתוח ורץ ב1080P בכמעט 60FPS אז ממש אבל ממש אבל ממש לא היה קורה על הפס4/ONE. קשה להודות בזה אבל הפס4 היא PC חזק בן 3 שנים והיום מחשב של 3000 שקל פשוט חזק ממנה בהרבה.

Chwomp
Padawan

הודעהעל ידי Chwomp » 10 דצמבר 2013, 20:05

מפרט יעיל ביותר. תודה. שמרתי.
ב-3000 ש"ח התכוונתי לבערך מחיר ממוצע בין שתי הקונסולות החדשות.
יאצי כתב טור מעניין לגבי קונסולות מול מחשבים. http://www.escapistmagazine.com/news/vi ... ning-to-PC
מסכם די טוב ומחזק את הדיעה שלי שיש לחכות עם הדור החדש ולא למהר לקנות.
קוד חבר 3DS:
2449-5207-9736

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 דצמבר 2013, 22:22

Chwomp כתב:מפרט יעיל ביותר. תודה. שמרתי.
ב-3000 ש"ח התכוונתי לבערך מחיר ממוצע בין שתי הקונסולות החדשות.
יאצי כתב טור מעניין לגבי קונסולות מול מחשבים. http://www.escapistmagazine.com/news/vi ... ning-to-PC
מסכם די טוב ומחזק את הדיעה שלי שיש לחכות עם הדור החדש ולא למהר לקנות.

ומצד שני MGS יוצא עוד שלושה חודשים לקונסולות ובנתיים אין שום מילה על הPC :\

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 דצמבר 2013, 12:37

מה ז"א? למה שייצא לPC?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 דצמבר 2013, 14:00

Laskin כתב:מה ז"א? למה שייצא לPC?

איזו סיבה יש שלא ייצא?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 דצמבר 2013, 14:47

לא יודע, השניים האחרונים לא יצאו, כמו גם עוד כמה...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2013, 15:37

Laskin כתב:לא יודע, השניים האחרונים לא יצאו, כמו גם עוד כמה...

כי תמיד הדגימו אותו על הPC והמנוע רץ על הPC כך שזה מוזר, ביחוד שהאחרון עם ראיידן כן יוצא.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 24 אורחים