פיצ'רים יחודיים במשחקים

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

MGS FREAK
Veteran

פיצ'רים יחודיים במשחקים

הודעהעל ידי MGS FREAK » 25 ינואר 2014, 21:05

מה גרם לכם לחשוב "זה גאוני, איך זה לא קיים בעוד משחקים ?" או סתם אהוב עליכם ?

אצלי, ה-possessed weapons ב-Darksiders 2. למרות שיכלו לפתח אותו יותר לדעתי, רעיון מעניין ומקורי.

יכולת הבנייה ב-Starhawk. היו משחקים עם מכניקות דומות בעבר, אבל סטארהוק עשה את זה בצורה כמעט מושלמת.

ב-Deus Ex הראשון, לא הייתה מפה ממוחשבת שמראה את המיקום שלך בכל רגע נתון. במקום זה היית יכול להשיג (לא תמיד !) תצלום לווין או שרטוט בסיסי של האזור בו אתה נמצא.
זה הוסיף לי מאוד לתחושת המציאותיות בכך שהייתי צריך להבין מה הולך בסביבה, ולא שמחשב תמיד יזכיר לי איפה אני.

Blue&Black
Trainee

Re: פיצ'רים יחודיים במשחקים

הודעהעל ידי Blue&Black » 26 ינואר 2014, 00:22

בדיוק היום עשיתי 100% בTearaway. המשחק החדש של MM לויטה. משחק מדהים, הוא לוקח סיפור והופך אותו לאישי ומיוחד לכל אחד בזכות הויטה, הם הצליחו להכניס את כל הפונקציות של הויטה במשחק, התחושה שאתה יצור אלוהי שנמצא בשמיים ועוזר במכשולים לדמות נעשית כאן בצורה אדירה וחווייתית שלא נראה לי שעשו באף משחק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
FreakinMoney
Minion

הודעהעל ידי FreakinMoney » 25 ינואר 2014, 21:41

MGS FREAK כתב:מה גרם לכם לחשוב "זה גאוני, איך זה לא קיים בעוד משחקים ?" או סתם אהוב עליכם ?

אצלי, ה-possessed weapons ב-Darksiders 2. למרות שיכלו לפתח אותו יותר לדעתי, רעיון מעניין ומקורי.

יכולת הבנייה ב-Starhawk. היו משחקים עם מכניקות דומות בעבר, אבל סטארהוק עשה את זה בצורה כמעט מושלמת.

ב-Deus Ex הראשון, לא הייתה מפה ממוחשבת שמראה את המיקום שלך בכל רגע נתון. במקום זה היית יכול להשיג (לא תמיד !) תצלום לווין או שרטוט בסיסי של האזור בו אתה נמצא.
זה הוסיף לי מאוד לתחושת המציאותיות בכך שהייתי צריך להבין מה הולך בסביבה, ולא שמחשב תמיד יזכיר לי איפה אני.

מה זה ה-possessed weapons ? (בתור מישהו ששיחק רק בכותר הראשון של המשחק)
PSN - JayJayDimaggio

תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 25 ינואר 2014, 22:21

FreakinMoney כתב:
מה זה ה-possessed weapons ? (בתור מישהו ששיחק רק בכותר הראשון של המשחק)

ב-DS2 אין רק כמה נשקים בודדים וייחודיים כמו במשחק הראשון (חרב, חרמש, "אגרופן"), במקום יש loot רנדומלי. סוג נדיר של נשקים שניתן למצוא הוא ה-possessed weapons. הם נשקים עם נתונים די עלובים, אבל , ניתן ל"האכיל" אותם בנשקים, שיריון וכו' אחרים ובכך לשדרג אותם. אחרי סף מסויים של אוכל (שמשתנה בהתאם לאיכות שלו) הם עולים רמה, הנתונים משתפרים וניתן לבחור העלאה נוספת באחד מכמה נתונים. הנשק יקבל גם חלק מהתכונות של מה שאתה מאכיל אותו. לדוגמא אם תתן לו נשק עם גניבת חיים יש סיכוי שהוא יקבל את התכונה.

פיצ'ר מגניב לגמרי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 27 אורחים