Fallout 3, עדיין שווה קניה ?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

MGS FREAK
Veteran

Fallout 3, עדיין שווה קניה ?

הודעהעל ידי MGS FREAK » 02 מרץ 2014, 17:58

לא שיחקתי בו, אני מדבר על גרסת ה-GOTY ל-PS3.
למי ששיחק, עד כמה אתם ממליצים על המשחק ? ובהתאם למוניטין המפוקפק שלו, כמה הוא עמוס בבאגים, וכמה מהם באמת מפריעים ?

בתור מישהו שהשלים בשנתיים האחרונות המון קלאסיקות (Fallout 1 ו-2, Planescape Torment, System Shock 1 ו-2, ועוד רבים) אני מוצא פה פרדוקס שדווקא ביחס למשחק חדש (הרבה) יותר מהנ"ל יש לי תחושת "לא, הוא ישן מדי". היא מוצדקת ? עדיף מאוחר מאף פעם ?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: Fallout 3, עדיין שווה קניה ?

הודעהעל ידי Death_119 » 02 מרץ 2014, 10:00

כמשחק? כן. גרסאת הGOTY אדירה, יש שם שתי הרחבות מצויינות ושתיים לא. קשה לי להאמין שהמשחק התיישן. הוא מעולם לא היה נראה טוב, וכל היופי בו היה נעוץ בקווסטים הצדדיים המצויינים שלו ומערכת הקרב המהנה בטירוף. הוא גם בנוי נכון מבחינת התפתחות דמות וייקח לך המון זמן להרגיש באמת עוצמתי, תחמושת תמשיך להיות מוגבלת וזה תמיד כיף. לפס3? לא בטוח שזו הגרסה שהייתי הולך עליה. יש לי את המשחק וסיימתי אותו על הפס3, הוא עלול להתקע מידי פעם, אך הוא בהחלט שחיק. אם אפשרי הייתי הולך סביר להניח כיום על גרסאת הפיסי.

דרך אגב, מהרשימה שלך לא השלמת את הלאסיקה הגדולה ביותר בעולם התפקידים וחבל.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 02 מרץ 2014, 19:21

Death_119 כתב:כמשחק? כן. גרסאת הGOTY אדירה, יש שם שתי הרחבות מצויינות ושתיים לא. קשה לי להאמין שהמשחק התיישן. הוא מעולם לא היה נראה טוב, וכל היופי בו היה נעוץ בקווסטים הצדדיים המצויינים שלו ומערכת הקרב המהנה בטירוף. הוא גם בנוי נכון מבחינת התפתחות דמות וייקח לך המון זמן להרגיש באמת עוצמתי, תחמושת תמשיך להיות מוגבלת וזה תמיד כיף. לפס3? לא בטוח שזו הגרסה שהייתי הולך עליה. יש לי את המשחק וסיימתי אותו על הפס3, הוא עלול להתקע מידי פעם, אך הוא בהחלט שחיק. אם אפשרי הייתי הולך סביר להניח כיום על גרסאת הפיסי.

דרך אגב, מהרשימה שלך לא השלמת את הלאסיקה הגדולה ביותר בעולם התפקידים וחבל.

בהתחשב ביכולות המחשב שלי, אני קונה משחקים כמעט אך ורק לפס3. מקווה שהבאגים לא קטלניים מדי.

נכון לעכשיו P:S היא הקלאסיקה הגדולה ביותר בעיניי. אל תדאג, יום יבוא ואני אשחק ב-BG ואולי דעתי תשתנה ;)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 מרץ 2014, 19:30

MGS FREAK כתב:
בהתחשב ביכולות המחשב שלי, אני קונה משחקים כמעט אך ורק לפס3. מקווה שהבאגים לא קטלניים מדי.

נכון לעכשיו P:S היא הקלאסיקה הגדולה ביותר בעיניי. אל תדאג, יום יבוא ואני אשחק ב-BG ואולי דעתי תשתנה ;)

אתה עלול להתקל בבאג (שככל שידוע לי, מעולם לא תוקן ואפילו מצא את דרכו לסקיירים) שיגרום למשחק לקפוא לחלוטין ופחות או יותר יכריח אותך למחוק את השמירה שלך, אז מאוד לא מומלץ לשחק אותו בPS3, לפי דעתי.

הוא בהחלט משחק מצוין. אחד הטובים בז'אנר, בדור האחרון.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 08 מרץ 2014, 18:21

תודה על התשובות. אני מבין שהמשחק עצמו שווה, אבל עד כמה באמת לא מומלץ לקנות אותו לפס3 ?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 מרץ 2014, 18:25

MGS FREAK כתב:תודה על התשובות. אני מבין שהמשחק עצמו שווה, אבל עד כמה באמת לא מומלץ לקנות אותו לפס3 ?

להבנתי, מאוד לא מומלץ.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 08 מרץ 2014, 21:01

MGS FREAK כתב:תודה על התשובות. אני מבין שהמשחק עצמו שווה, אבל עד כמה באמת לא מומלץ לקנות אותו לפס3 ?

אני שיחקתי בו פעמיים על הפס3, בפעם הראשונה לאחר 40 שעות השמירה שלי הפכה לCorrupted וחוויתי אולי שתי תקיעות. בפעם השנייה שהכריחה אותי לשחק את כל המשחק מההתחלה ולאחר עשרות שעות לא הייתה שום בעייה, אפילו סיימתי את המשחק ועשיתי את כל הקווסטים הצדדיים הראשיים. גרסאת הפס3 שחיקה לחלוטין, היא רצה טוב מאוד ואין שום בעיה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 מרץ 2014, 21:38

אני יכול להעיד שחבר בזמנו סיים את המשחק על הפס3 והוא לא דיווח לי על שום בעיות מלבד באגים שונים שטיפוסיים לז'אנר הזה, אבל לא משהו הורס משחק והוא נהנה מאוד.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 12 אורחים