E3 2014: הדיון הראשי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Walle
Trainee

Re: E3 2014: הדיון הראשי (רג'י מגיע למסיבה)

הודעהעל ידי Walle » 02 יוני 2014, 18:08

לפי מה שרשום פה מורטל קומבט X זה CGI:
http://www.digitaldimension.com/portfol ... -kombat-x/
רשום "Animation, Cinematics"

ואת הגרסה של Forza Horizon 2 לXBOX360 מפתח סטודיו אחר ולא Playground Games שמפתחת את המשחק לXBONE.
בנוסף המשחק לXBONE מפותח על-גבי המנוע של FORZA 5.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 יוני 2014, 18:33

Walle כתב:לפי מה שרשום פה מורטל קומבט X זה CGI:
http://www.digitaldimension.com/portfol ... -kombat-x/
רשום "Animation, Cinematics"

ואת הגרסה של Forza Horizon 2 לXBOX360 מפתח סטודיו אחר ולא Playground Games שמפתחת את המשחק לXBONE.
בנוסף המשחק לXBONE מפותח על-גבי המנוע של FORZA 5.

כן כבר מאושר שזה CGI.
קצת מלוכלים הטריילרים בסגנון הזה שמנסים לחקות גיימפליי במדויק ונראים כמו CGI ברמה בינונית ככה שאתה אף פעם לא יכול להיות בטוח ב 100%, לפחות הם לא הציגו את הטריילר הזה על הבמה ב E3 ככה שהיה מספיק זמן להפריך את זה לפני.
בקיצור טריילר עם CGI שרחוק מלהיות מדהים ועם חרא של מוזיקה, יופי של חשיפה :|

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 יוני 2014, 19:51

bling כתב:
כן כבר מאושר שזה CGI.
קצת מלוכלים הטריילרים בסגנון הזה שמנסים לחקות גיימפליי במדויק ונראים כמו CGI ברמה בינונית ככה שאתה אף פעם לא יכול להיות בטוח ב 100%, לפחות הם לא הציגו את הטריילר הזה על הבמה ב E3 ככה שהיה מספיק זמן להפריך את זה לפני.
בקיצור טריילר עם CGI שרחוק מלהיות מדהים ועם חרא של מוזיקה, יופי של חשיפה :|

מה? מה לא היה מדהים בטריילר? הוא נראה מצוין.
לגבי המוזיקה, זה רק עניין של טעם. אני הופתעתי לטובה וחשבתי שזו בחירה מגניבה. מבחינתי, באמת יופי של חשיפה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 יוני 2014, 20:15

bling כתב:לא יודע, אולי אין לי עין טובה אבל לי זה נראה כמו משהו שלגמרי יכל להיות גיימפליי.

אני חושב שגם פה הויכוח הוא בעיקר בגלל התמונה המגורענת: בין אם זה מרונדר במחשב ובין אם זה קונספק ארט ידני, זה בטוח עבר פילטרים דיגיטליים של film grain. למעשה, אני די בטוח שגם פה אני יכול לקחת תמונה מהיטמן אבסולושן ולזרוק עליה כמה פילטרים כדי שתגיע לתוצאה מאד דומה.

grain filter הולך להיות כנראה הCrossbow של E3 2014.

Nucleus_Dawn כתב:
אני לא חושב שיש שמץ של סיכוי שL4D3 יהיה בלעדי בצורה כלשהי לONE.

בלעדי "בצורה כלשהי" יכול להיות בדיוק כמו ששני המשחקים הקודמים היו בלעדיים: הפצת PC של ואלב והפצת קונסולה של EA מול מיקרוסופט בלבד. מן הסתם אני סקפטי, אבל ראינו שזה קרה בעבר וראינו שEA עושה את זה גם בדור הזה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 יוני 2014, 21:31

swym כתב:אני חושב שגם פה הויכוח הוא בעיקר בגלל התמונה המגורענת: בין אם זה מרונדר במחשב ובין אם זה קונספק ארט ידני, זה בטוח עבר פילטרים דיגיטליים של film grain. למעשה, אני די בטוח שגם פה אני יכול לקחת תמונה מהיטמן אבסולושן ולזרוק עליה כמה פילטרים כדי שתגיע לתוצאה מאד דומה.

בלעדי "בצורה כלשהי" יכול להיות בדיוק כמו ששני המשחקים הקודמים היו בלעדיים: הפצת PC של ואלב והפצת קונסולה של EA מול מיקרוסופט בלבד. מן הסתם אני סקפטי, אבל ראינו שזה קרה בעבר וראינו שEA עושה את זה גם בדור הזה.

מאז השתנו "קצת" דברים. כל מיני דברים כמו זה שEA וVALVE ביחסים הרבה פחות קרובים, או שכבר אין אנטגוניזם נגד הPS3 בזכות זה שכל כך מורכב לפתח עבורה, או שכבר יצא משחק של VALVE לPS3 עם פיטצ'רים של סטים (דבר שלא קרה בקונסולה של מייקרוסופט).
גם אם מתחשבים זה שזה קרה בעבר (תחת סיטואציה שונה באופן כמעט הפוך) ושEA עושים את זה גם היום, זה כנראה לא מחזק כלל את הסבירות שזה יקרה.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 03 יוני 2014, 06:15

הגריין פילטר ישחק כינור שני לאפקט ה chromatic aberration המקולל שמופיע בכל דבר פתאום. כמו בדור הקודם, שוב מפתחים הורגים את מראה המשחקים שלהם ע"י דחף בלתי נשלט לדמות מראה סינמטי למשחק שלהם ושבמקום לשחק בן-אדם אנחנו משחקים מצלמה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 יוני 2014, 22:26

Nucleus_Dawn כתב:
מה? מה לא היה מדהים בטריילר? הוא נראה מצוין.
לגבי המוזיקה, זה רק עניין של טעם. אני הופתעתי לטובה וחשבתי שזו בחירה מגניבה. מבחינתי, באמת יופי של חשיפה.

אם אנשים מתחבטים אם ה CGI הבינוני ששמו יכול להיות גיימפליי או לא אז כנראה שכ CGI הוא לא נראה כל כך מדהים כי אז לא היתה התחבטות.
מבחינתי אם כבר לבחור CGI אז למה לעשות זאת כה משעמם ולהראות גיימפליי מזוייף ודי סטנדרטי בגראפיקה ממוצעת בשביל CGI?

לפחות שיפוצצו ראשים עם אנימציה מדהימה וסרטון מבדר שהייתי נהנה לצפות בו בלי קשר להיותו מייצג משחק או לא, דוגמא ל CGI שכזה זה באטמן למשל:

גם גראפית הוא מדהים, גם מבחינת ההתרחשויות הוא מלהיב, זה CGI שהייתי יכול לראות גם באורך מלא של שעה+ אם היו שומרים על רמה שכזו.
מורטל קומבאט מרגע שאומרים לך שמה שמוצג זה לא גיימפליי אמיתי אתה יכול לזרוק את זה לפח כי זה כבר לא מעניין, סתם 2 דמויות שרבות במשהו שנראה כמו גיימפליי סטנדרטי של משחק מכות רק עם גראפיקה טובה יותר (אבל לא כזאת טובה ומלהיבה בשביל CGI)

ומוזיקה זה טעם אישי אבל כשאני רואה את MK ואת עיצוב הדמויות והעולם ובכלל כל ה LORE של המותג והטון שלו, הדבר האחרון שעולה לי לראש זה פאקינג ראפ, לטעמי זה נשמע מגוחך.

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 03 יוני 2014, 21:32

פרטים לגבי חשיפת המשחק החדש של Sony Bend:
ספויילר: הצג
לפי מקור בטוויטר יכול להיות שהמשחק של Sony Bend לא ייחשף ב-E3 הקרוב, הוא אומר שיש הרבה דיבורים לגבי זה(בנוסף הוא אומר שהמשחק יהיה משחק עולם פתוח, אימה, ללא זומבים - גם בזה הוא לא בטוח ב100%).
זה אומר שאנחנו שבוע לפני מסיבת העיתונאים של סוני ועדיין הם לא החליטו סופית מה יהיה שם הכל יכול להשתנות זמן קצר לפני.
למי שלא יודע גם לגביי המשחק החדש של גרילה יש ספקות האם הוא יופיע או לא ורוב הסיכויים שלא, דיווחים אומרים שהמשחק לא יופיע ב-E3 הקרוב למרות שיש דיווחים אחרים שאומרים שכן.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 03 יוני 2014, 15:16

קרייטק מכריזים על עוד משחק: כותר אקשן קו-אופ עד 4 שחקנים שמתרחש בסוף המאה ה19 מהאולפן שלה בארה"ב -אנשי ויג'יל לשעבר.

http://www.eurogamer.net/articles/2014- ... -announced

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 03 יוני 2014, 18:19

Kazz כתב:קרייטק מכריזים על עוד משחק: כותר אקשן קו-אופ עד 4 שחקנים שמתרחש בסוף המאה ה19 מהאולפן שלה בארה"ב -אנשי ויג'יל לשעבר.

http://www.eurogamer.net/articles/2014- ... -announced

טריילר של המשחק:

(איך מטמיעים פה את הסרטון? לחצן YOUTUBE לא עובד לי).

תאריך יציאה: סתיו 2014.

Kaz Hirai צייץ בטוויטר בעקבות הדחיות של המשחקים ל2015:
"I regret to announce that our E3 press conference has been delayed until 2015"
:lol: :lol:
נערך לאחרונה על ידי Walle ב 03 יוני 2014, 22:11, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 03 יוני 2014, 19:31

תוריד את הs בסוף של https
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 04 יוני 2014, 11:42

פרסום לגבי המשחק של Media Molecule, יכול להיות שהרבה יתאכזבו..
Media Molecule אמרה בטוויטר שהם לא יחשפו כלום במסיבת העיתונאים של Sony.
בהחלט מאכזב, בקשר לחשיפות של גרילה ושל סוני בנד רוב הסיכויים שהם לא יחשפו כלום במסיבת העיתונאים ועכשיו גם Media Molecule(למרות שאם השניים הראשונים עדיין יש סיכוי).
מעניין בכל זאת מה יש לסוני להראות לנו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יוני 2014, 14:45

Walle כתב:פרסום לגבי המשחק של Media Molecule, יכול להיות שהרבה יתאכזבו..
Media Molecule אמרה בטוויטר שהם לא יחשפו כלום במסיבת העיתונאים של Sony.
בהחלט מאכזב, בקשר לחשיפות של גרילה ושל סוני בנד רוב הסיכויים שהם לא יחשפו כלום במסיבת העיתונאים ועכשיו גם Media Molecule(למרות שאם השניים הראשונים עדיין יש סיכוי).
מעניין בכל זאת מה יש לסוני להראות לנו.

אנצ'רטד, DC, האורדר, אולי סנטה מוניקה, אולי TLG, אולי איזה GT PROLOGUE 7, אולי סטודיו לא צפוי כמו סטודיו ליברפול, כמה אינדים... יש לסוני מה להציג אין מה לדאוג. אולי לא איזה טרוף, אבל אני משער שE3 2015 שלה תהיה מאוד חזקה.
We're just normal men. We're just innocent men

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 04 יוני 2014, 17:12

Nigga כתב:מדיה מוליקול זה סטודיו אירופאי, חשיפה של משחק חדש ב GamesCom יהיה יותר הגיוני.
גארילה גיימס ככל הנראה יחשפו את ה IP החדש שלהם בתחילת 2015 עם חשיפת גיימפליי ב E3 2015.

כן כנראה שלשם הם מכוונים, הם אמרו גם שזה לא נצטרך לחכות יותר מידי.

DrKeo כתב:אנצ'רטד, DC, האורדר, אולי סנטה מוניקה, אולי TLG, אולי איזה GT PROLOGUE 7, אולי סטודיו לא צפוי כמו סטודיו ליברפול, כמה אינדים... יש לסוני מה להציג אין מה לדאוג. אולי לא איזה טרוף, אבל אני משער שE3 2015 שלה תהיה מאוד חזקה.

לא חסר זה ידוע, אבל מעניין לראות מה הם בסוף יחשפו.
בכל זאת הייתי רוצה לראות את המשחק של Media Molecule, הם מאוד יצירתיים והפרויקט שלהם מאוד מעניין אותי.
ואם כבר מזכירים את סנטה מוניקה, אז מאז שהיא ביטלה את הזיכיון החדש שלה היא נשארה עם משחק אחד שזה כנראה משחק חדש בסדרת GOW,
אבל לפי הבמאי של המשחק הם לא יכריזו על המשחק, זה טיפה מוקדם לחשוף את המשחק בE3 הקרוב. אבל אולי הם יפצו על הביטול בחשיפה מי יודע :P

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 יוני 2014, 19:40

והנה גרילה מאשרת באופן רשמי ב reddit שהיא אכן לא מוכנה עדיין לתצוגה ב E3 כי הפרויקט עוד בשלבים מוקדמים מדי:

No, we won't be showing it right now. Simple reason: we are confident enough in the game, but it's not something we can show and expect reasonable feedback. There is simply a lot of work that we need to do before we show it to our fans.

ועכשיו כשגם מדיה מולקול וסנטה מוניקה אישרו באופן רשמי שלא יגיעו ביחד עם ההיעדרות המסתמנת של בנד כמה קלפים עוד נותרו בכלל לסוני?
הציפיות יורדות, הפיצוי היחיד שאני יכול לחשוב עליו שיציל את התצוגה זה TLG :)

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 04 יוני 2014, 20:06

וואו הציפיות שלי ממסיבת העיתונאים של סוני ירדו כל-כך...בדרך כלל הציפיות שלי ממסיבת העיתונאים שלה ממש גבוהות אבל השנה זה ניהיה ההפך.
מצד אחד זה טוב שהחברות הכריזו על העידרות מE3, עדיף לגלות את זה עכשיו ולא אחרי מסיבת העיתונאים אבל מצד שני הייתי מאוד רוצה לראות אותם כי הם אולי הדברים הכי מעניינים שיש לסוני להציע.
כנראה שהשנה E3 יהיה טוב יותר אצל מייקרוסופט :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 יוני 2014, 20:26

לדעתי, גם הציפיות מTLG צריכות לרדת המון. גם אם המשחק הזה עדיין קיים, בכלל לא ידוע באיזה מצב הוא קיים.. מצד שני אולי AGENT של רוקסטאר אכן ימצא את עצמו לתצוגה? אפשר לחלום לא? :P
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 יוני 2014, 05:18

כן, גם הציפיות שלי ירדו הרבה.
מצויין! (?)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 יוני 2014, 21:22

Nigga כתב:מה נסגר עם כל הסטודיואים?

- מדיה מוליקול לא מגיעים.
- גארילה גיימס לא מגיעים.
- Sony Bend לא מגיעים.
- סאנטה מוניקה לא מגיעים.

מה נסגר? אנחנו בטח נראה DLC של אינפאמס, גיימפליי של TLOU HD, טריילר של אנצ'רטד 4, גיימפליי של האורדר, עוד גיימפליי של דסטיני, גיימפליי של אססין קריד, אולי קצת באטמן, זיוני מוח על ה ה PS3 והוויטה וקצת פרוייקט מורפאוס.
אם יתברר שקלעתי בול אני זורק ת PS4 על הפנים של גיא ופשוט משחק CSGO בלבד.

אני חושב שחזית בסבירות גבוהה למדי את הליינאפ של המסיבה, רק שחכת להוסיף את Beast, וזה פחות או יותר מה שצפוי לצערי, נראה שסוני הולכת לספק תצוגה פושרת למדי, התקווה היחידה שנשארה זה TLG, קליימן אל תוריד אותנו גם מזה :(

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 05 יוני 2014, 05:26

חס וחלילה! לא התכוונתי ''לבוא ברע'' אבל סתם, טיפה להיות מציאותי. :(.. סורי. הלוואי ויופיע, ייצא השנה ויהיה מדהים. באמת. לא כ''מס שפתיים''.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 יוני 2014, 21:27

כבר מאוחר מדי, הנזק נעשה ופגעת בציפור נפשי :P

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 04 יוני 2014, 23:49

בינתיים מכל הדיווחים אלה חלק מהדברים שיהיו/לא יהיו ב-E3 2014:
רשמי:
- Yager המפתחת של המשחק Spec Ops: The Line תחשוף משחק New IP. ישתמש במנוע Unreal Engine 4.
- Sony הקימו סטודיו חדש בשם Pixelopus והמשחק הראשון שלהם יוכרז במסיבת העיתונאים. סיכוי גבוה שהמשחק ל-PS VITA.
- Sony יחשפו את Project Beast. זה לא רשמי אבל על סמך ההדלפות בטוח שסוני יחשפו כבר עכשיו את המשחק.
- EA יחשפו 5 משחקים חדשים. בדיווח המקורי זה 6 אבל מאז הוכרז BF:H.

שמועות:
- Platinum Games מפתחת משחק חדש ואקסקלוסיבי לקונסולה Xbox One ויוכרז במסיבת העיתונאים. כרגע הוא מכונה בשם Project Nagano ותאריך היציאה על-פי השמועה הוא מרץ 2016.
- GameSpot מדווח שאקסקלוסיבי גדול מחברה צד ג' יוכרז במסיבת העיתונאים של מייקרוסופט(אולי זה של PG? ;) ).
- Ubisoft תחשוף משחק Prince of Persia חדש. יהיה 2D וישתמש באותו מנוע של המשחק Rayman Legends ו-Child of Light הנקרא UbiArt Framework engine.
- God of War: Ascension יוכרז ל-PlayStation 4.
- Gran Turismo יוכרז ל-PS4.
- Uncharted 4 יקבל טריילר של 3 דקות. תאריך יציאה צפוי קיץ 2015.
- Crackdown 3 יוכרז במסיבת העיתונאים של מייקרוסופט. תאריך היציאה הצפוי שלו הוא בתחילת 2016.
- Gears of War החדש יקבל טריילר CGI.

חשוב להגיד שזה סך הכל שמועות למרות שחלקם בעלי סיכוי גבוה מאוד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 יוני 2014, 00:05

אני מאוד מקווה שהכרזות הremastered יהיו שוליות ולא ינסו לעשות מזה ביג דיל.
בכל זאת, עם כמה שאני מנסה לצנן את ההתרגשות בעקבות העובדה שרוב המפתחות שאני אוהב של סוני לא יכריזו בסוף שום דבר הפעם - קשה לי להאמין שלא תהיה תצוגה מרשימה מאוד ובאמת הקטע של ההקרנות בבתי קולנוע אומרת שהם בטוחים בה.
כן, זה בעיקר תרגיל שיווקי כדי לעשות עוד באז ולהגיע לCNN וכל תכנית אפשרית, אבל תחשבו מה יקרה אם באמת יהיו רק איזה 2-3 הכרזות AAA או משהו כזה, ואנשים ישרקו ״בוז״ בסוף... זה יעשה להם נזק תדמיתי ויהפוך אותם לבדיחה אינטרנטית לכמה שבועות לפחות (:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 יוני 2014, 00:33

WALLE תודה על כל הדיווחים והשמועות אבל בקשר ל
GRAN TURISMO אני מנחש שמדובר ברימאסטר ולא חדש לא?

וכצפוי לפני E3, משחקים שאין ממש הייפ כלפיהם (לא בגלל שהם חלילה גרועים, פשוט כי הם נחשפו כבר מספר פעמים עם קטעי גיימפליי ארוכים ובגלל זה הם לא בדיוק בראש הרשימה של המשחקים שכולם רוצים לראות) מוציאים טריילר לפני E3, הפעם זה Dying Light:

נראה מעולה!
עושה רושם גם שהגראפיקה השתפרה מהפעם האחרונה שראינו אותו, גרסת ה PC?

דרך אגב, משהו שראיתי ב GAF והוא באמת נכון, בלי ששמנו לב נראה ש Warner Brothers נהיו אחת המפיצות הגדולות והאיכותיות היום, שימו לב לליינאפ שלהם:
Dying Light
Middle earth(monolith)
The Witcher 3
Batman AK
Mad Max (avalanche)
Mortal Kombat x

רוב האנשים בקושי מודעים לקיומם אבל יש להם לא מעט משחקים מרשימים בקנה.

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 05 יוני 2014, 00:51

bling כתב:WALLE תודה על כל הדיווחים והשמועות אבל בקשר ל
GRAN TURISMO אני מנחש שמדובר ברימאסטר ולא חדש לא?

כן, ולפי השמועות זה יהיה גראן טוריסמו 7: פרולוג. תאריך יציאה אמצע-סוף 2015.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 31 אורחים