E3 2014: הדיון הראשי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

E3 2014: הדיון הראשי

הודעהעל ידי Death_119 » 24 מרץ 2014, 17:03

אני יודע שזה מוקדם (יש עוד חודשיים וחצי), אבל גם ככה נצטרך אחד ואין כמו להתחיל לנחש חודשיים לפני מה ניטנדו תציג השנה בE3, אם לגאף מותר, גם לנו. הנה כמה הצעות:
1) Bayonetta Dance Party.
2) NES Remix 3.
3) Another Mario, Another Zelda, Another Super Smash Bros, Another Whatever
4) Fireworks in 120fps and 4K.
5) Iwata: Wii Music U bitches, drops mic.
6) New New New New Super Mario Bros.
תמונה

ובנימה קצת יותר רצינית לגבי השאר, מה אתם חושבים יציגו שלוש הגדולות בE3 הקרוב?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: E3 2014: הדיון הראשי (רג'י מגיע למסיבה)

הודעהעל ידי Death_119 » 24 מרץ 2014, 19:17

Nigga כתב:אתה יודע שיש עוד חודשיים וחצי ובכל זאת הלכת על זה? היית יכול לפתוח דיון ניחושים מבלי שהוא יהיה 'דיון רשמי'.
למה בכלל לציין את נינטנדו? הפח זבל הזאת לא צריכה להיות חלק מהת'רד הזה.

א. תמיד נחמד לפתוח באתנחתא קומית, לא קשור מי החברה.
ב. מה זה משנה ניחושים בכותרת או לא, ננחש כמה שנרצה ומתי שהוא נפסיק לנחש ונצפה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 מרץ 2014, 19:21

Death סעיף 4 דווקא יושב יותר טוב על סוני, להם יש שם של כאלו שאוהבים לנפנף בטכנולוגיות בלי באמת תוחלת, בזמנו הם שיווקו את הפס3 כמכשיר של 1080P, הם ממש דאגו להדגיש את זה במצגות שלהם שבניגוד ל 360 הפס3 הוא ״hd אמיתי", בדיעבד זה אולי היה נכון טכנית אבל במובן הכי שטחי של המילה כמו להציג זיקוקים ב 4k ו 120 פריימים כמו שכתבת.

הם יצרו את הרושם שה 360 האומללה שמריצה משחקים ב 720 חלשה ברמות ביחס לפס3 העוצמתי עם הרזולוציה המלאה אבל בסוף התברר שגם הפס3 הלכה למעשה מכשיר של 720p במקרה הטוב ושגם ה 360 יכולה טכנית לתמוך ב 1080p אם תריץ עליה משחקי ארקייד פשוטים.

דווקא יהיה הכי מתאים לסוני להביא דמו טכנולוגי של 4k למרות שכולנו יודעים שהפס4 מכשיר של 1080p, נינטנדו כבר מזמן לא משתתפת במירוצי מספרים.

ובאמת מוקדם לחזות, סנטה מוניקה טוסט אחרי הביטול האחרון אבל אולי נראה חשיפה בשם בלבד של כנראה של Gow הבא (עובדים עליו מאז שסיימו את אסנשן ככה שיש עליו שנה של פיתוח), לדעתי נראה גם גיימפליי ראשון של אנצ׳רטד 4 וכמובן שנראה גיימפליי ממושך ונורמלי מהאורדר ואני מקווה בשבילם שכם של דרייב קלאב כי אחרת הפרויקט כנראה בבעיה גדולה מאוד.

אפשר לצפות גם אולי לחשיפות הפרויקטים של מדיה מולקול, גרילה צוות 2, וקוונטיק דרים.
האם יהיה המגטון שכולנו רוצים עם TLG? הימור שלי- כן :)

מנינטנדו אין לי הרבה ציפיות, ה WIIU מת והם יעשו את המינימום האפשרי ביותר כדי לתמוך בו לפרוטוקול, הם ירצו לסחוב את השנים שנותרו עד ליורשת במינימום נזקים והוצאות.

מייקרוסופט אין לי מושג מה יהיה אבל הם התחילו כבר לעשות הייפ ואמרו שהתצוגה תהיה במתכונת דומה לשנה שעברה שזאת אומרת פוקוס בלעדי על משחקים, לדבריהם יש להם כל כך הרבה להראות שהם עברו את ה limit של השעה וחצי והם היו חייבים לחתוך דברים מהמסיבה ככה שכדאי להעלות ציפיות בקשר אליהם.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 24 מרץ 2014, 19:24

bling כתב:Death סעיף 4 דווקא יושב יותר טוב על סוני, להם יש שם של כאלו שאוהבים לנפנף בטכנולוגיות בלי באמת תוחלת, בזמנו הם שיווקו את הפס3 כמכשיר של 1080P, הם ממש דאגו להדגיש את זה במצגות שלהם שבניגוד ל 360 הפס3 הוא ״hd אמיתי", בדיעבד זה אולי היה נכון טכנית אבל במובן הכי שטחי של המילה כמו להציג זיקוקים ב 4k ו 120 פריימים כמו שכתבת.

הם יצרו את הרושם שה 360 האומללה שמריצה משחקים ב 720 חלשה ברמות ביחס לפס3 העוצמתי עם הרזולוציה המלאה אבל בסוף התברר שגם הפס3 הלכה למעשה מכשיר של 720p במקרה הטוב ושגם ה 360 יכולה טכנית לתמוך ב 1080p אם תריץ עליה משחקי ארקייד פשוטים.

דווקא יהיה הכי מתאים לסוני להביא דמו טכנולוגי של 4k למרות שכולנו יודעים שהפס4 מכשיר של 1080p, נינטנדו כבר מזמן לא משתתפת במירוצי מספרים.

ובאמת מוקדם לחזות, סנטה מוניקה טוסט אחרי הביטול האחרון אבל אולי נראה חשיפה בשם בלבד של כנראה של Gow הבא (עובדים עליו מאז שסיימו את אסנשן ככה שיש עליו שנה של פיתוח), לדעתי נראה גם גיימפליי ראשון של אנצ׳רטד 4 וכמובן שנראה גיימפליי ממושך ונורמלי מהאורדר ואני מקווה בשבילם שכם של דרייב קלאב כי אחרת הפרויקט כנראה בבעיה גדולה מאוד.

אפשר לצפות גם אולי לחשיפות הפרויקטים של מדיה מולקול, גרילה צוות 2, וקוונטיק דרים.

מנינטנדו אין לי הרבה ציפיות, ה WIIU מת והם יעשו את המינימום האפשרי ביותר כדי לתמוך בו לפרוטוקול, הם ירצו לסחוב את השנים שנותרו עד ליורשת במינימום נזקים והוצאות.

מייקרוסופט אין לי מושג מה יהיה אבל הם התחילו כבר לעשות הייפ ואמרו שהתצוגה תהיה במתכונת דומה לשנה שעברה שזאת אומרת פוקוס בלעדי על משחקים, לדבריהם יש להם כל כך הרבה להראות שהם עברו את ה limit של השעה וחצי והם היו חייבים לחתוך דברים מהמסיבה ככה שכדאי להעלות ציפיות בקשר אליהם.

אני עדיין מחכה למודד קצב לב שניטנדו הבטיחו לנו, וכל המהפכות שהוא צפוי לכולל (חברת ש.ח.ל כבר בכוננות), אני גם זוכר את ההצגה של ניטנדו שהראו את הדמו של הציפור שנה לפני צאת הWiiU ואת זה של זלדה. כאשר קשר בין המציאות של הקונסולה לבין מה היא עושה בפועל היה רחוק. לא ששאר החברות לא חוטאות בזה, לכל אחת יש את הדמו טכנולוגי השיקרי שלהן (מייקרוסופט עם הקינקט לדוגמא) לצד התרברבות בביצועים טכניים לא קיימים (סוני בE3 2005 עם הפס3).

ההבדל היחיד שניטנדו עושה הכל עם חן משעשע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 מרץ 2014, 19:30

למה אתה חושב שנינטנדו שיקרה עם הדמו הטכני של הציפור?
זה לא היה משהו מדהים במיוחד (כדמו טכני כמובן, לא כמשחק עולם פתוח ענקי) וזה נראה משהו שכן תואם מכשיר דור קודם.
כנ״ל זלדה.

תמיד דמואים טכניים נראים כמה רמות מעל המשחקים בפועל זה לא חדש, אני רק אומר שהתרברבות במספרים שהמשמעות שלהם בפועל מינימלית (כמו שהפס 3 מריץ 1080p) תואמת יותר דווקא את סוני, והבדיחה היתה מוצלחת יותר אם היית שם את זה בסעיף של מה נראה מסוני :-)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 מרץ 2014, 15:43

אני מת לראות גיימפליי של אנצ'רטד והאורדר, אבל מה שהכי מעניין אותי זו דווקא יוביסופט.
אני מקווה שהם יציגו את AC החדש (פחות או יותר בטוח) ומת לראות משהו מFC4 (שזה סביר, אבל לא 100%).

אני גם רוצה לראות מה עוד יש לסוני ומייקרוסופט לקראת החגים. בנתיים, שתיהן לא הציגו הרבה מעבר לקוואנטום ברייק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 מרץ 2014, 23:57

Nucleus_Dawn כתב:אני מת לראות גיימפליי של אנצ'רטד והאורדר, אבל מה שהכי מעניין אותי זו דווקא יוביסופט.
אני מקווה שהם יציגו את AC החדש (פחות או יותר בטוח) ומת לראות משהו מFC4 (שזה סביר, אבל לא 100%).

אני גם רוצה לראות מה עוד יש לסוני ומייקרוסופט לקראת החגים. בנתיים, שתיהן לא הציגו הרבה מעבר לקוואנטום ברייק.

AC זה ודאי, בטח לפי המסורת במסיבה של סוני שתמיד משתפת פעולה עם יובי, אני מאוד מקווה שלא ישחקו שוב על PC עם שלט דואל שוק 4 כמו שעשו עם הדיויזיה, זה ממש זול מצידם, שיצאו בגילוי נאות מצידי אחרי המסיבה על איזו גרסה זה שוחק, הם לא רוצים להגיע למצב שהם מאבדים כל אמינות.

ופאר קריי 4 אמור לצאת השנה לא?
אם כן אז ברור שהוא יהיה שם.

מצד מייקרוסופט אומרים שהם סגרו על בלעדי יפני רציני, יש מצב שקאפקום הנואשת חתמה על הסכם עם רזידנט איוול הבא?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 מרץ 2014, 16:04

הדמו של זלדה רץ בזמן אמת בזמנו ,וזה היה דמו בהחלט אפשרי
סך הכל קרב בוס 1 מול 1 ,לא שונה בהרבה ממשחקי מכות
זה גם היה בחדר סגור ,וגרפיקה די ציבעונית ,לא כמו מאריו אבל בכל זאת

הWIIU יכולה לעשות את זה ,תשחק במאריו 3D לאנד ,ותיראה שחלקים מימנו מספיק קרובים לזה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 מרץ 2014, 16:07

bling כתב:AC זה ודאי, בטח לפי המסורת במסיבה של סוני שתמיד משתפת פעולה עם יובי, אני מאוד מקווה שלא ישחקו שוב על PC עם שלט דואל שוק 4 כמו שעשו עם הדיויזיה, זה ממש זול מצידם, שיצאו בגילוי נאות מצידי אחרי המסיבה על איזו גרסה זה שוחק, הם לא רוצים להגיע למצב שהם מאבדים כל אמינות.

ופאר קריי 4 אמור לצאת השנה לא?
אם כן אז ברור שהוא יהיה שם.

מצד מייקרוסופט אומרים שהם סגרו על בלעדי יפני רציני, יש מצב שקאפקום הנואשת חתמה על הסכם עם רזידנט איוול הבא?

אני חושב שFC4 וודאי לשנה הפיסקלית הזו. כלומר, עד הרבעון הראשון של 2015. כלומר, לא בטוח השנה, אבל אולי.
אני חושב שבכל מקרה הוא צריך להיות שם, אבל לך תדע. הוא יכול לקבל דחייה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מרץ 2014, 02:57

Nucleus_Dawn כתב:
אני חושב שFC4 וודאי לשנה הפיסקלית הזו. כלומר, עד הרבעון הראשון של 2015. כלומר, לא בטוח השנה, אבל אולי.
אני חושב שבכל מקרה הוא צריך להיות שם, אבל לך תדע. הוא יכול לקבל דחייה.

אם כן - כדאי שייצא בתחילת החורף... הקודם יצא אחרי כל המועמדויות ואפילו חלק מהטקסים שחילקו לטובים בקטגוריות השונות של משחק השנה, ולדעתי הוא פיספס כמה פרסים וגם מועמדויות באותה שנה שיצא וגם בזו שאחריה, כי טכנית הוא יצא בשנה הקודמת והוא גם די נשכח ונחשב "משחק של שנה שעברה".
אז אולי זה יהיה שיקול הפעם. 8-)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 מרץ 2014, 19:28

Laskin כתב:
אם כן - כדאי שייצא בתחילת החורף... הקודם יצא אחרי כל המועמדויות ואפילו חלק מהטקסים שחילקו לטובים בקטגוריות השונות של משחק השנה, ולדעתי הוא פיספס כמה פרסים וגם מועמדויות באותה שנה שיצא וגם בזו שאחריה, כי טכנית הוא יצא בשנה הקודמת והוא גם די נשכח ונחשב "משחק של שנה שעברה".
אז אולי זה יהיה שיקול הפעם. 8-)

הגיוני לגמרי. שמעתי כמה וכמה עיתונאים שאומרים שאם לא היו מחליטים שכל משחק שיצא אחרי תאריך X לא נחשב כמועמד, הם היו בוחרים בFC3, בלי הרבה לחשוב.
זה גם המון פרסום חיובי ואחלה של דבר לשים על האריזה של משחק השנה שלך, אז יש מצב שזה שיקול.

אני מניח שזה ייצא בפברואר, מרץ, כזה. תקופה יחסית מתה ברוב המקרים. יכול להיות שהם ירצו להתרחק קצת מהוויטצ'ר 2, אז זה יהיה יותר מרץ מינואר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מרץ 2014, 22:42

bling כתב:Death סעיף 4 דווקא יושב יותר טוב על סוני, להם יש שם של כאלו שאוהבים לנפנף בטכנולוגיות בלי באמת תוחלת, בזמנו הם שיווקו את הפס3 כמכשיר של 1080P, הם ממש דאגו להדגיש את זה במצגות שלהם שבניגוד ל 360 הפס3 הוא ״hd אמיתי", בדיעבד זה אולי היה נכון טכנית אבל במובן הכי שטחי של המילה כמו להציג זיקוקים ב 4k ו 120 פריימים כמו שכתבת.

זה שמיקרוסופט אומרים שיש להם יותר מדי מה להראות לא אומר שהכל חדש. אם השמועות ניאוגאף נכונות עדין יש להם ממש לעשות דמו של קוואנטום ברייק ושל סנסט אוברדרייב שיוצאים השנה, היילו 2 HD בטח יקבל טריילר, בטח COD הדור הבא יקבל את החשיפת גיימפליי הראשונה שלו שם כמו בכל שנה אצלם, בטח יהיה סופסוף דמו של היילו 5, בטח יראו דמו של פייבל 4 שהוכרז בקיץ, יכריזו על פורצה הורייזן 2 שיצא השנה ואולי נראה משהו מוקדם מגירס ואולי עוד כמה דברים. בקיצור יש להם מה להראות, פשוט לא יותר מדי מזה מרגש במיוחד. אולי טריילר טיזר CGI לקראקדאון 3? אותי לפחות זה ילהיב חבל על הזמן :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 25 מרץ 2014, 08:05

הייתי רוצה לראות מה סוני התכוונה בכל שהיא טענה שיש למה להיתרגש עבור E3. אני רוצה לראות דמו של אנצרטד 4, THE ORDER והפעם על אמת ובמידה ולא ימא עד E3 אז גם את דרייבקלאב. הייתי שמח גם לראות את הIP החדש של גורילה ואת הפורייקט של סטודיו לונדון שאמרו שהוא אמור להיות משהו ממש טוב. הא כן ופיינל פנטזי 15 וקינגדום הארטס 3 בבקשה...

מEA יש לי רק משחק אחד שאני רוצה לראות וזה 2 מילים: MASS EFFECT.

ממיקורסופט אני אשמח לראות את פורצה הוריזן 2 רץ ע 60 FPS הפעם כמו פורצה 5. וגם סאנסט אוברדרייב נשמע מגניב. השאר לא אכפת לי מה שיראו שם.

UBISOFT אני רוצה לראות את דויזן ואת THE CREW ואני מקווה שFAR CRY 4 לא יהיה ההפתעה של מסיבת העיתונאים שלהם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מרץ 2014, 02:12

matangt8 כתב:הייתי רוצה לראות מה סוני התכוונה בכל שהיא טענה שיש למה להיתרגש עבור E3. אני רוצה לראות דמו של אנצרטד 4, THE ORDER והפעם על אמת ובמידה ולא ימא עד E3 אז גם את דרייבקלאב. הייתי שמח גם לראות את הIP החדש של גורילה ואת הפורייקט של סטודיו לונדון שאמרו שהוא אמור להיות משהו ממש טוב. הא כן ופיינל פנטזי 15 וקינגדום הארטס 3 בבקשה...

מEA יש לי רק משחק אחד שאני רוצה לראות וזה 2 מילים: MASS EFFECT.

ממיקורסופט אני אשמח לראות את פורצה הוריזן 2 רץ ע 60 FPS הפעם כמו פורצה 5. וגם סאנסט אוברדרייב נשמע מגניב. השאר לא אכפת לי מה שיראו שם.

UBISOFT אני רוצה לראות את דויזן ואת THE CREW ואני מקווה שFAR CRY 4 לא יהיה ההפתעה של מסיבת העיתונאים שלהם.

אני מקווה שההפתעה של יוביסוםט הולכת להיות bg&e2 :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מרץ 2014, 10:38

כן, במיוחד עכשיו, כשסוף סוף זה איכשהו הגיוני שהוא יראה כמו הדמו ההוא, שממש מזמן הראו לנו :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 מרץ 2014, 18:53

DrKeo כתב:זה שמיקרוסופט אומרים שיש להם יותר מדי מה להראות לא אומר שהכל חדש. אם השמועות ניאוגאף נכונות עדין יש להם ממש לעשות דמו של קוואנטום ברייק ושל סנסט אוברדרייב שיוצאים השנה, היילו 2 HD בטח יקבל טריילר, בטח COD הדור הבא יקבל את החשיפת גיימפליי הראשונה שלו שם כמו בכל שנה אצלם, בטח יהיה סופסוף דמו של היילו 5, בטח יראו דמו של פייבל 4 שהוכרז בקיץ, יכריזו על פורצה הורייזן 2 שיצא השנה ואולי נראה משהו מוקדם מגירס ואולי עוד כמה דברים. בקיצור יש להם מה להראות, פשוט לא יותר מדי מזה מרגש במיוחד. אולי טריילר טיזר CGI לקראקדאון 3? אותי לפחות זה ילהיב חבל על הזמן :)

אין סיכוי לדעתי להיילו 5... זה יגנוב פוקוס מהיילו 2. גם גירס לא נשמע לי הגיוני בעליל.

אני חושב שנראה היילו 2+QB+סאנסט אוברדרייב+פורצה הורייזן+פייבל לג'נדס+המשחק היפני שדובר עליו+2 משחקי אינדי+COD. אולי איזו הפתעה אחת אבל לא יותר... הרשימה הזאת די מכסה 90 דקות עם קצת פאדינג של דיבורי מנכ"לים. בתקווה רק פיל ספנסר וההוא מסוני ידברו.

אני אישית מאוד רוצה לראות כבר משחק "קור" שמשתמש בקינקט באופן אינטגרלי שמיטיב עם המשחק ושלא ניתן לעשות באופן אחר דרך השלט הרגיל.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 מרץ 2014, 11:51

DrKeo כתב:אני מקווה שההפתעה של יוביסוםט הולכת להיות bg&e2 :)

אני מקווה שFC4 זה כל כך מובן מאליו, שהוא יוצג וההפתעה של "Ow... One more thing" תהייה BG&E2.
תירוצי ה"חייבים דור חדש בשביל החזון של המשחק הזה" איבדו את הכלח. הגיע הזמן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מרץ 2014, 12:20

swiss-the-engine כתב:אין סיכוי לדעתי להיילו 5... זה יגנוב פוקוס מהיילו 2. גם גירס לא נשמע לי הגיוני בעליל.

אני חושב שנראה היילו 2+QB+סאנסט אוברדרייב+פורצה הורייזן+פייבל לג'נדס+המשחק היפני שדובר עליו+2 משחקי אינדי+COD. אולי איזו הפתעה אחת אבל לא יותר... הרשימה הזאת די מכסה 90 דקות עם קצת פאדינג של דיבורי מנכ"לים. בתקווה רק פיל ספנסר וההוא מסוני ידברו.

אני אישית מאוד רוצה לראות כבר משחק "קור" שמשתמש בקינקט באופן אינטגרלי שמיטיב עם המשחק ושלא ניתן לעשות באופן אחר דרך השלט הרגיל.

אתה נותן יותר מדי חשיבות להיילו 2 HD, על הקודם הם הכריזו יחד עם היילו 4 באותה מסיבה בE3 2011 כך שאין שום סיבה שהם לא יראו גם את 5 וגם את אנברסרי 2. היילו 5 יהיה בE3 כמעט שנתיים בעבודה, הגיע הזמן להראות או אותו או את גירס כי הם שני הפרנצ'ייזים הכי גדולים שלהם.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 מרץ 2014, 12:23

DrKeo כתב:אתה נותן יותר מדי חשיבות להיילו 2 HD, על הקודם הם הכריזו יחד עם היילו 4 באותה מסיבה בE3 2011 כך שאין שום סיבה שהם לא יראו גם את 5 וגם את אנברסרי 2. היילו 5 יהיה בE3 כמעט שנתיים בעבודה, הגיע הזמן להראות או אותו או את גירס כי הם שני הפרנצ'ייזים הכי גדולים שלהם.

כמה זמן הם כבר עבדו על גירס חדש?
רק לאחרונה הם קנו את הIP מאפיק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 מרץ 2014, 13:19

DrKeo כתב:אתה נותן יותר מדי חשיבות להיילו 2 HD, על הקודם הם הכריזו יחד עם היילו 4 באותה מסיבה בE3 2011 כך שאין שום סיבה שהם לא יראו גם את 5 וגם את אנברסרי 2. היילו 5 יהיה בE3 כמעט שנתיים בעבודה, הגיע הזמן להראות או אותו או את גירס כי הם שני הפרנצ'ייזים הכי גדולים שלהם.

על מה אתה מדבר? אם זכרוני אינו מטעה (ונראה שלא כי בדקתי ביו טיוב) קיבלת טריילר עם גיימפליי של אניברסרי ב2011 ובאותו E3 קיבלת טיזר קטנטן להיילו 4. בE3 2012 לא היה אניברסרי אלא רק הפתיחה עם הגיימפליי של 4.

בקיצר אין סיכוי לגיימפליי מ5 ומ2 באותו E3. אין מצב.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מרץ 2014, 14:07

swiss-the-engine כתב:על מה אתה מדבר? אם זכרוני אינו מטעה (ונראה שלא כי בדקתי ביו טיוב) קיבלת טריילר עם גיימפליי של אניברסרי ב2011 ובאותו E3 קיבלת טיזר קטנטן להיילו 4. בE3 2012 לא היה אניברסרי אלא רק הפתיחה עם הגיימפליי של 4.

בקיצר אין סיכוי לגיימפליי מ5 ומ2 באותו E3. אין מצב.

שניהם הוכרזו לראשונה בE3 2011, זה לא משנה מה הראו מכל אחד. אם היה למיקרוסופט טיפה שכל הם היו מראים דווקא את הטריילר של אנברסרי ואת הגיימפליי של 5 כי כשעושים רימייק כזה כל מה שצריך זה טריילר (הרי זה שיפור גרפי בלבד) אבל היילו 5 יביא להם ממש התרגשות לקונסולה מקהלים מסויימים.

שחר, בלאק טאסק עובדים על משחק גוף שלישי כבר שנה וחצי, אז הוא יהפוך לגירס אבל מי יודע מה עבודה או תוכן כבר יש להם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מרץ 2014, 22:30

גירס מקסימום יקבל איזה טיזר מרונדר מראש או דמו טכנולוגי כמו שהיה עם גירס 2 בזמנו, להראות את הנזק ושדרוגי המנוע. המשחק לא ייצא לפני החגים של 2015 בחיים.
היילו בטוח יקבל גיימפליי, בטוח. הם בקרב קשה יותר ממה שציפו, לדעתי, והם ישתמשו בכל הנשקים שברשותם.
אני הכי מצפה לפרוייקטים חדשים לחלוטין.
מתוך כל מה שידוע לנו שיש להם - אני הכי מצפה ממיקרוסופט לתת HANDS ON עם QUANTUM BREAK לכתבים. זה בהפרש גדול הבלעדי הכי מעניין על הקונסולה, לדעתי.
ממה שידוע לנו - אני הכי רוצה לראות את סאנסט אוברדרייב ופייבל הבא, שעלול להפתיע לטובה, מי יודע.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 מרץ 2014, 14:45

Laskin כתב:
גירס מקסימום יקבל איזה טיזר מרונדר מראש או דמו טכנולוגי כמו שהיה עם גירס 2 בזמנו, להראות את הנזק ושדרוגי המנוע. המשחק לא ייצא לפני החגים של 2015 בחיים.
היילו בטוח יקבל גיימפליי, בטוח. הם בקרב קשה יותר ממה שציפו, לדעתי, והם ישתמשו בכל הנשקים שברשותם.
מתוך כל מה שידוע לנו שיש להם - אני הכי מצפה ממיקרוסופט לתת HANDS ON עם QUANTUM BREAK לכתבים. זה בהפרש גדול הבלעדי הכי מעניין על הקונסולה, לדעתי.
ממה שידוע לנו - אני הכי רוצה לראות את סאנסט אוברדרייב ופייבל הבא, שעלול להפתיע לטובה, מי יודע.

אני לא חושב שנראה תצוגה טכנולוגית של גירס. מהרגע שמייקרוסופט קנו את הזכויות עבורו, המשחק הפסיק להיות דמו טכנולוגי למנוע והפך ל"סתם" משחק. אני גם לא חושב שיש למייקרוסופט איזה מנוע פנימי שבו משתמשים כל הסטודיואים שלהם, כמו שיש לEA, למשל ובטח שאין להם מנוע כזה שהם מנסים למכור לחברות אחרות, ככה שלא יהיה טעם להראות את השדרוגים של המנוע, כמו שראינו במשחקי גירס עד היום.
בכלל, לא נראה לי שעבדו על גירס חדש מאז שיצא הקודם והם רק לאחרונה קנו את הזכויות עבור הכותר, ככה שהמשחק הבא בסדרה ממש רחוק.

אני גם חושב שהיילו יקבל גיימפליי, אבל לא נראה לי שזה כזה בטוח. בכל זאת, הוא רחוק מציאה (חגים 2015, לא?) ונכון שהם ממש זלזלו בתחרות שלהם עד החודשים האחרונים, אבל לא בטוח שזה אומר שהם יציגו משחק במרחק שנה וחצי. זה טיפה מוקדם, לדעתי.
בטוח יראו משהו, אבל לא הייתי בונה על גיימפליי.

מעניין מי החברה היפנית שאמורה להביא להם איזה משחק גדול. אני מניח שהכי סביר זה איזה משחק חדש של פלטינום.

גיימפליי של קוואנטום ברייק הוא must, לדעתי. מעבר לזה שהוא באמת הבדבר הכי מעניין שראינו על הONE (והבלעדי הכי מעניין לדור הבא, בעצם), הוא כבר מתקרב להשקה, ככה שהם ירצו להראות אותו באמת. גם hands on לגמרי יהיה מתבקש.

אני מת לראות גיימפליי של סאנסט אוברדרייב. הוא ממש מעניין. פייבל פחות מסקרן אותי, באופן אישי.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מרץ 2014, 15:17

גירס הבא בטוח יעבוד עם UE4, זו דעתי לפחות... והכוונה היא שמקסימום הם יראו איזה קטע ממנו בזמן אמת, שיהיה סתם תצוגה של המנוע, בפועל. רק כדי שלא יגידו שזה מרונדר מראש ושיוכלו להראות "תראו! גם אצלנו UE4 פועל סבבה" :)
היילו היה אמור לצאת נדמה לי בסוף השנה הזו והוא נדחה ל2015, לא יודעים מתי.
אני משוכנע שהוא בשלב מספיק מתקדם כדי להראות טיפה גיימפליי.
גם אותי פייבל לא ממש ממש מעניין, אבל יש לי תחושה שיהיה ממש יפה, וממה שידוע לנו נכון לעכשיו - הוא מעניין אותי יותר מהבלעדיים האחרים שלהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מרץ 2014, 00:14

Laskin כתב:

ברור שאם גירס יופיע זה יהיה או בטיזר CGI, או בטיזר זמן אמיתי, ממש גיימפליי זה לE3 הבא. אני חושב שזה הזמן של היילו 5, סנסט, פורצה הורייזן 2 וקוונטום ברייק לזרוח, לא למשחקים של 2015 ומעלה. אבל בהחלט לא יזיק טיזר לדברים כמו קראקדאון 3 וגירס, הם צריכים להראות עתיד מעבר לשנתיים הראשונות.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 104 אורחים