E3 2014: הדיון הראשי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: E3 2014: הדיון הראשי

הודעהעל ידי bling » 14 יוני 2014, 14:26

Death_119 כתב:הורדתי את הסרטון באיכות גבוהה של AC Unity, לא יודע על מה כל ההתרגשות, הוא לא נראה שונה מAC4 על הפס4 והפיסי. דווקא הקטע שיותר גורם לי לחכות היא ההבטחה שהגיימפליי של הSowrd play יעבור שינוי, רק חבל שלא הראו איך. גם המצב Stealth החדש נראה ממש טוב.

אני מניח שהסצנה המרשימה של 500 איש עשתה את זה לרוב האנשים, זה באמת מרשים, אבל כשמדובר על איך המשחק נראה הוא נראה בדיוק אותו הדבר.

לא רק ה Scale, התאורה נראית רמה מעל, החלקות של האנימציות, המודלים זכו לשדרוג, את האמת, לי נראה שהכל זכה לשדרוג לא קטן. כשרואים את הדמו זה פשוט נראה הרבה יותר Next gen מהקודמים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2014, 17:03

swym כתב:Off Screen באיכות "מצויינת" הוא הרבה יותר גרוע, כי זה אומר שאתה מקבל סרטון שעובר דרך פילטר של טלוויזיה ומצלמת וידאו שלא מסונכרנות ביניהן.

בכל מקרה, אף אחד במסיבות העיתונאים האלו לא מתייחס למחשב ולהתקנים ניידים כאל פלטפורמה כשהם מדברים על אקסלוסיביות. חשבתי שזה היה די ברור לכולם כבר מE3 בשנה שעברה, ובטח אחרי שנחשפו הסכמי ההפצה העצמאית למפתחי אינדי. קחו אוטומטית בחשבון שכל משחק שמוכרז כ"בלעדי" ומגיע ממפתחת עצמאית שלא עובדת ישירות תחת סוני/מיקרוסופט עם מימון שמגיע מהן - יגיע למחשב במקביל או באיחור קל/בינוני (ושבסיכוי סביר יגיעו למתחרה גם בהמשך הדרך).

זה לא בדיוק נכון כי הם השתמשו במסיבה בשלושה ביטויים - בלעדי, בלעדי בקונסולות וראשון על הקונסולות. על גרים פנדנגו למשל הם אמרו בלעדי למרות שעל כותרים אחרים הם אמרו "console exclusive" כך שבמקרה של גרים פנדנגו הם אמרו את זה בשביל ליצור הטעיה מכוונת. אגב על ABZU הם אמרו "ראשון בקונסולות", כלומר המשחק הזה הולך לצאת לכל מקום כנראה.

דודי, לא ברור לי איזה סרטון ראית, כל דבר בAC נראה דור מעל 4. זה בנתיים המשחק דור הבא שאולי נראה הכי טוב כרגע, אין לי מושג איזה סרטון ראית. איך זה נראה כמו AC4?
תמונה
תמונה
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 15 יוני 2014, 01:34

Stick כתב:חדשות מצוינות לדעתי.
זה שהוא יהיה פתוח כמו דארק סולס 1 ולא כמו 2 זה אדיר. כמו שאתה רואה (שיחקת רק בדארק סולס 1, נכון?) DS1 בנוי כעולם שמתחבר, כאשר יש לך את האיזור המרכזי שעם הזמן אתה פותח אליו מעליות ומנהרות וכו' וכל העולם מרגיש מחובר, הגיוני ורציף.
בDS2 זה לא ככה, העולם בנוי על מערכת של fast travel ככה שהם לא דואגים לחבר את המשחק ולחבר בין איזורים ובעקבות כך חלק מהאיזורים באמת מרגישים לא קשורים. אם תחפש קצת באינטרנט תראה שאפילו אין הסכמה אמיתית בין השחקנים לאיך נראת מפת המשחק.

הגיוני ורציף? לי זה הרגיש כמו עולם פתוח וענקי שהמפתחים נאלצו לקפל אותו לתוך עצמו כדי להשיג קיצורי דרך בלי fast travel. אתה הולך 50 שעות מנקודה א' לנקודה ב', עובר יערות, ביצות והרי געש ובסוף איכשהו חוזר לאיפה שהתחלת. העולם מרגיש ענקי אבל בסוף מתברר לך שהקוטר שלו הוא משהו בסביבות חצי קילומטר. הזוי.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 15 יוני 2014, 01:44

DrKeo כתב:כמעט כל התערוכה של סוני הייתה "ראשון בקונסולות על הפלייסטיישן" או "בלעדי" אבל בעצם יוצא גם לPC או אפילו יוצא לPC לפני הפלייסטיישן. האמת שהקטע עם גרים פנדנגו היה ממש מלוכלך כי הם הציגו את זה כאילו הם מפיקים את המשחק והוא יגיע אך ורק לפלייסטיישן מה שבאס לי את התחת בתצוגה כי לשחק גרים פנדנגו על שלט זה בזוי.

בזוי? גרים פנדנגו נבנה למשחק על שלט במקור. השליטה בו עם מקלדת בלבד (בלי עכבר - הוא לא P&C אם שכחת) היא לא טבעית ולא נוחה בכלל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 יוני 2014, 03:38

חייב לציין עכשיו שE3 נגמר, בערך, את WB games לטובה.
גם באטמן כצפוי, נראה מטורף, וגם המשחק LoTR, הפתיע אותי מאוד לטובה. ממש מת לשחק בו. רק העולם שם נראה קצת טעון שיפור, מקווה שיהיו גם שלבים ביערות ואיזורים מלאים יותר, הוא קצת מת וחסר מעוף ביחס לשאר המשחק. אבל ממש כיף שיש מישהו שלוקח את הזכיונות היוקרתיים שלו מעולם הקולנוע והופך אותם ליצירות מעולות בפני עצמן, ולא סתם זורקים משהו מקביל לעלילת הסרט החדש שיצא זה עתה לחברה רנדומלית. כל הכבוד.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 יוני 2014, 21:50

DrKeo כתב:זה לא בדיוק נכון כי הם השתמשו במסיבה בשלושה ביטויים - בלעדי, בלעדי בקונסולות וראשון על הקונסולות. על גרים פנדנגו למשל הם אמרו בלעדי למרות שעל כותרים אחרים הם אמרו "console exclusive" כך שבמקרה של גרים פנדנגו הם אמרו את זה בשביל ליצור הטעיה מכוונת. אגב על ABZU הם אמרו "ראשון בקונסולות", כלומר המשחק הזה הולך לצאת לכל מקום כנראה.

דודי, לא ברור לי איזה סרטון ראית, כל דבר בAC נראה דור מעל 4. זה בנתיים המשחק דור הבא שאולי נראה הכי טוב כרגע, אין לי מושג איזה סרטון ראית. איך זה נראה כמו AC4?
תמונה
תמונה

לא, סתם Setting אחר, אפשר לחשוב שאי אפשר להביא תמונות סופר מרשימות של AC4 מGamersyde:
תמונה
תמונה
ראיתי את הסרטון שהוא יורד לרחובות ומראה קצת דרך חדשה לקבל מידע על קווסטים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2014, 23:24

Death_119 כתב:לא, סתם Setting אחר, אפשר לחשוב שאי אפשר להביא תמונות סופר מרשימות של AC4 מGamersyde:
תמונה
תמונה
ראיתי את הסרטון שהוא יורד לרחובות ומראה קצת דרך חדשה לקבל מידע על קווסטים.

טוב נו אני רואה שאין יותר מדי על מה להתווכח בנושא, ביחוד שאתה האדם היחיד בעולם שלא שם לב שמדובר במנוע חדש ומשחק שנכתב אך ורק לפס4/ONE/PC לעומת משחק קרוס ג'ן. לאנשים פה נפלו לסתות מAC:U ואתה היחיד שטוען שהוא נראה בול כמו משחק CROSS GEN שנראה בול במו משחק פס3 רק עם טקסטורות חדות יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2014, 23:42

סרטון וויצ'ר 3 שחובה לראות. זהירות, זאת הורדה של 1.6GB אבל זה בגלל האיכות.
https://mega.co.nz/#!xcgDDBSR!0fL6FV6DcGinmSbrqBoyRIAdX4fK-mZdEtbwlnBJYaw

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 15 יוני 2014, 08:18

נתונים על המסיבות עיתונאים שהיו בE3 2014 מפורום NeoGaf:

תאריכי יציאה:
תמונה

תצוגות משחקים:
אם מחשבים אז למרות שמייקרוסופט מציגה אחוזים גבוהים יותר מסוני הם שווים בזמן התצוגות כי המסיבת עיתונאים של סוני הייתה ארוכה יותר.
תמונה

תמונה

סוגי משחקים:
תמונה

אקסקלוסיביים:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 יוני 2014, 08:31

DrKeo כתב:טוב נו אני רואה שאין יותר מדי על מה להתווכח בנושא, ביחוד שאתה האדם היחיד בעולם שלא שם לב שמדובר במנוע חדש ומשחק שנכתב אך ורק לפס4/ONE/PC לעומת משחק קרוס ג'ן. לאנשים פה נפלו לסתות מAC:U ואתה היחיד שטוען שהוא נראה בול כמו משחק CROSS GEN שנראה בול במו משחק פס3 רק עם טקסטורות חדות יותר.

זה לא קטע של ויכוח, אני לא רואה את זה :). כשיורדים מקרוב המשחקים נראים אותו הדבר, כולה העבירו מיקום. זה שפריז היא העיר היפה בעולם אין ויכוח, אבל זה לא קשור לשידרוגים כאילו או אחרים שנעשו במנוע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2014, 10:09

Death_119 כתב:זה לא קטע של ויכוח, אני לא רואה את זה :). כשיורדים מקרוב המשחקים נראים אותו הדבר, כולה העבירו מיקום. זה שפריז היא העיר היפה בעולם אין ויכוח, אבל זה לא קשור לשידרוגים כאילו או אחרים שנעשו במנוע.

אבל אתה יודע שזה מנוע חדש, מערכת אנימציות חדשה, מערכת תאורה חדשה וכדומה נכון? אתה ראית איך החדר נשפים נראה? ראית איך הדמות של הזקן שהוא תופס בצוואר נראת? עדין לא ראינו כזה דבר על הדור הבא, שלא נדבר ממשחק עולם פתוח. אני לא בטוח איזה סרטון ראית כי ההפרש בינו לבין AC4 הוא פשוט עצום, לא איזה משהוא קטנטן קוסמטי.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 יוני 2014, 10:31

DrKeo כתב:אבל אתה יודע שזה מנוע חדש, מערכת אנימציות חדשה, מערכת תאורה חדשה וכדומה נכון? אתה ראית איך החדר נשפים נראה? ראית איך הדמות של הזקן שהוא תופס בצוואר נראת? עדין לא ראינו כזה דבר על הדור הבא, שלא נדבר ממשחק עולם פתוח. אני לא בטוח איזה סרטון ראית כי ההפרש בינו לבין AC4 הוא פשוט עצום, לא איזה משהוא קטנטן קוסמטי.

אין לי את חדר השמשות בורסאי בAC4 כדי להשוות, כשצפיתי בסרטון בבית הוא ממש לא היה נראה דור הבא לעומת AC4.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 15 יוני 2014, 10:35

Walle כתב:נתונים על המסיבות עיתונאים שהיו בE3 2014 מפורום NeoGaf:

הגרף הזה הוא bogus לחלוטין: גם מיקרוסופט וגם סוני הציגו בקושי חצי מכמות המשחקים שמופיעה שם (בערך 20). נראה כאילו מישהו החליט לדחוף את כל ה-reel של משחקי האינדי שדחפו איזה 20 משחקים בסרטון של דקה כדי לנפח את הסטטיסטיקה...

Death_119 כתב:זה לא קטע של ויכוח, אני לא רואה את זה :). כשיורדים מקרוב המשחקים נראים אותו הדבר, כולה העבירו מיקום. זה שפריז היא העיר היפה בעולם אין ויכוח, אבל זה לא קשור לשידרוגים כאילו או אחרים שנעשו במנוע.

נראים אותו דבר? דווקא שתי התמונות שהבאת בהשוואה לנדב ממחישות את ההבדל הגדול: סצינת הoutdoor של AC:U כוללת הרבה יותר דמויות, וסצינת הindoor ממחישה כמה הירידה לפרטים יותר גבוהה: תסתכל איך בAC:U רואים אפילו עיטורים מזהב על הדלתות כמודלים תלת מימדיים, בזמן שבזו מAC4 הרקע המטושטש מסתיר גיאומטריה די פשוטה וטקסטורות שטוחות. גם בתאורה יש פער רציני.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 יוני 2014, 19:06

swym כתב:הגרף הזה הוא bogus לחלוטין: גם מיקרוסופט וגם סוני הציגו בקושי חצי מכמות המשחקים שמופיעה שם (בערך 20). נראה כאילו מישהו החליט לדחוף את כל ה-reel של משחקי האינדי שדחפו איזה 20 משחקים בסרטון של דקה כדי לנפח את הסטטיסטיקה...

נראים אותו דבר? דווקא שתי התמונות שהבאת בהשוואה לנדב ממחישות את ההבדל הגדול: סצינת הoutdoor של AC:U כוללת הרבה יותר דמויות, וסצינת הindoor ממחישה כמה הירידה לפרטים יותר גבוהה: תסתכל איך בAC:U רואים אפילו עיטורים מזהב על הדלתות כמודלים תלת מימדיים, בזמן שבזו מAC4 הרקע המטושטש מסתיר גיאומטריה די פשוטה וטקסטורות שטוחות. גם בתאורה יש פער רציני.

אבל ככה נראה באר בקינגסטון :), הם לא התיימרו לבנות את אולם השמשמות שם. והטשטוש זה בגלל התמקדמות המצלמה, אתה יכל לעשות את אותו אפקט גם עם העין שלך.

אי אפשר להשוות מהסתכלות על תמונות שמראות אזורים שונים בתנאי תאורה שונים שהאחד נראה טוב מהאחר, צריך common ground כל שהוא. נהנתם מהמראה של החדש? מה טוב, אני לא התרשמתי במהומה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 15 יוני 2014, 19:19

Death_119 כתב:אבל ככה נראה באר בקינגסטון :), הם לא התיימרו לבנות את אולם השמשמות שם. והטשטוש זה בגלל התמקדמות המצלמה, אתה יכל לעשות את אותו אפקט גם עם העין שלך.

אי אפשר להשוות מהסתכלות על תמונות שמראות אזורים שונים בתנאי תאורה שונים שהאחד נראה טוב מהאחר, צריך common ground כל שהוא. נהנתם מהמראה של החדש? מה טוב, אני לא התרשמתי במהומה.

הטשטוש הוא לא בגלל התקדמות המצלמה כי מדובר הרי במחשב ואין שם שום מצלמה. להמון בולשוטס מוסיפים טשטוש מהסוג הזה, אבל הנקודה היא שמאחורי הטשטוש אפשר לראות טקסטורות מאד bland. וכנ"ל על השולחן מקדימה.
לגבי המחסור בcommon ground - בהחלט מסכים איתך. אבל זה על סמך התמונות שאתה בחרת להביא ולהשוות אליהן. יש לך דוגמא לסצינה אחרת שמכילה רמת פירוט דומה לאולם השמשות בAC4? תביא אותה בכיף.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 יוני 2014, 15:41

נראה לי שאני לראשונה מסכים עם דודי...
מלבד כמות הדמויות - ההבדלים לא גדולים.
אני לא חושב שהם כתבו מנוע חדש לגמרי, אלא שיפרו את הקודם משמעותית.
תראו את גירס 1 לעומת באטמן האחרון... אותו מנוע, הבדל של דור. אבל בין AC4 לAC:U אין הבדל כמו גירס לבאטמן... בתמונות שהבאתם (ששתיהן די בולשוטס) - זה נראה לגמרי אותו "דור".

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2014, 15:59

Laskin כתב:נראה לי שאני לראשונה מסכים עם דודי...
מלבד כמות הדמויות - ההבדלים לא גדולים.
אני לא חושב שהם כתבו מנוע חדש לגמרי, אלא שיפרו את הקודם משמעותית.
תראו את גירס 1 לעומת באטמן האחרון... אותו מנוע, הבדל של דור. אבל בין AC4 לAC:U אין הבדל כמו גירס לבאטמן... בתמונות שהבאתם (ששתיהן די בולשוטס) - זה נראה לגמרי אותו "דור".

הבעיה העיקרית בהסתמכות על התמונות היא שאם תסתכל בסרטונים של גיימרסייד אז תראה שהתמונות של AC4 הן לגמרי בולשוטס והתמונות של ACU נראות בול כמו המשחק עם אולי AA קצת יותר טוב. יש לגמרי קפיצה דורית בין ACU לבין AC4, שחקת בAC4? ראית את ACU בגיימרסייד?

אולי אפשר להגיד שהמודלים של הקהל והאוייבים הרגילים די דומים, כל השאר הוא ממש דור מעל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 יוני 2014, 16:20

שיחקתי מעט בAC4, אבל לא בהגדרות הכי גבוהות על מחשב... ראיתי אותו איתן, וכן - זה נראה מאוד מאוד דומה. לא קפיצה בין דורית.
ההבדל העיקרי הוא בכמות האנשים, וזו קפיצה מרשימה, אבל לא נראה כמו משהו שדרש מנוע חדש. אולי בהמשך אשנה את דעתי, כרגע זה נראה שיפור די מינורי בIQ הכללי, והשאר זה כמות האנשים המטורפת.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יוני 2014, 00:36

אני לא מבין איך אתם לא רואים את זה, התאורה לבד היא ברמה אחרת לגמרי, ותאורה טובה יותר יכולה לבד אפילו כשכל השאר זהה (והוא לא) לתת תחושה של כמעט קפיצת דור.
אין שום דבר ב AC4 שקרוב ל FIDELITY של אולם הנשפים ההוא, גם המודלים שם ברמה פחות גבוהה באופן ניכר, שלא לדבר על כל ה SCALE וכל הדברים הנוספים שהמנוע מאפשר לעשות.

השוואה עם תמונות של יובי היא בעייתית כי הם ללא ספק המלכים של התעשייה כשזה נוגע לבולשוטס, אלא אם כן אתם חושבים ש AC ל PSP זה המשחק הכי יפה בסדרה:
תמונה

אבל KEO צודק, כשרואים את הטריילר של AC UNITY בגיימרסייד לעומת התמונות המפוברקות אז הם באמת לא נסחפו במיוחד הפעם, לעומת זאת התמונות ש DEATH הביא מבולשטות מ א' עד ת' ואפילו שם רואים כמה AC בדור הקודם נראה חיוור בהשוואה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 16 יוני 2014, 00:41

אי אפשר לאמוד את זה על סמך תמונות שאין קשר ביניהן, המוזר שאם Unity רץ על מנוע כל כך מתקדם לעומת קודמו, למה אין התרברבות מצד יובי? איך אין סרטוני השוואות והבלטה של הפן הזה בכל התצוגות. כמו שקרייטק עושים לא פעם ואפיק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יוני 2014, 00:47

Death_119 כתב:אי אפשר לאמוד את זה על סמך תמונות שאין קשר ביניהן, המוזר שאם Unity רץ על מנוע כל כך מתקדם לעומת קודמו, למה אין התרברבות מצד יובי? איך אין סרטוני השוואות והבלטה של הפן הזה בכל התצוגות. כמו שקרייטק עושים לא פעם ואפיק.

השיווק של המשחק לא התחיל בצורה אינטנסיבית מספיק כדי שיכינו סרטונים כאלו, הם רק עכשיו קרעו את התחת להכין 2 מצגות גיימפליי ל E3 ויש להם עוד המון זמן להתחיל את המכבש הפרסומי שלהם, הם עוד יעשו סרטונים כאלו, אפילו ל AC4 עשו סרטון טכני עם הסברים על הפיצ'רים שקיימים בגרסאות הדור הבא, סמוך על יובי בנושא.

כרגע הם הכירו לאנשים את המשחק והם גם דיברו על כמה שהמנוע תותח ומרנדר X אנשים, הבמאי גם אמר לשאלות הכתבים שתהו האם המשחק יוצא לדור הקודם שזה לא ממש אפשרי ולכן הם יקבלו גרסה משלהם, הם עוד יחזרו וידגישו ויתרברבו בשיפורים.
ואל תשכח שכמה שהם יתרברבו יש להם אינטרס עדיין לשמור על הכבוד של גרסאות הדור הקודם ולא לדרוך עליהם כאילו הן פרימיטיביות וחסרות תועלת, בכל זאת גם יוצא משחק דור קודם השנה בסדרה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2014, 18:09

Death_119 כתב:אי אפשר לאמוד את זה על סמך תמונות שאין קשר ביניהן, המוזר שאם Unity רץ על מנוע כל כך מתקדם לעומת קודמו, למה אין התרברבות מצד יובי? איך אין סרטוני השוואות והבלטה של הפן הזה בכל התצוגות. כמו שקרייטק עושים לא פעם ואפיק.

דווקא יש סרטון שכזה משולב לתוך יומן פיתוח שהם הוציאו לא מזמן, הם מדברים שם על המערכת תאורה החדשה, על המערכת פרקור החדשה וכדומה. הם אומרים שם במפורש שיש במשחק מערכת תאורה חדשה ובכלל לא ברור לי איך אפשר להסתכל על האולם נשפים ובוא בזמן להסתכל על AC4 שנראה כמו הגרסת 360 רק עם טקסטורות טובות יותר ומים חדשים ולהגיד שהם נראים אותו דבר. ההפרש פשוט עצום, אין לי מושג איך אתם לא רואים את זה, הפרש של דור אשכרא.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 יוני 2014, 04:39

בהתחשב הן באיכות הגרפית והן בscope של המשחק, AC:U הוא הדבר הכי מרשים שראינו לדור הבא, עד היום.
אין לי מושג איך אפשר להגיד ברצינות שהוא נראה כמו AC4, עם קצת שיפורים, או כאילו מדובר על אותו המנוע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 יוני 2014, 20:49

Nucleus_Dawn כתב:בהתחשב הן באיכות הגרפית והן בscope של המשחק, AC:U הוא הדבר הכי מרשים שראינו לדור הבא, עד היום.
אין לי מושג איך אפשר להגיד ברצינות שהוא נראה כמו AC4, עם קצת שיפורים, או כאילו מדובר על אותו המנוע.

לא יודע אם הייתי מבטל את הוויטצ׳ר כל כך מהר אם אנחנו מדברים על משחקי עולם פתוח אחרים אבל הוא ללא ספק בטופ שראינו בינתיים מהדור הבא עם עוד מספר כותרים מצומצם מאוד :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 15 יוני 2014, 21:11

דווקא אנימציות הטיפוס והפרקור נראות פחות חלקות וזורמות לדעתי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 96 אורחים