E3 2014: הדיון הראשי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: E3 2014: הדיון הראשי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 יוני 2014, 22:34

bling כתב:לא יודע אם הייתי מבטל את הוויטצ׳ר כל כך מהר אם אנחנו מדברים על משחקי עולם פתוח אחרים אבל הוא ללא ספק בטופ שראינו בינתיים מהדור הבא עם עוד מספר כותרים מצומצם מאוד :)

צודק... הוויטצ'ר 3 באמת נראה מדהים. לא פחות טוב מAC:U.

---

קייל בוסמן הוא הדבר הכי טוב בGT. הוא גם היחיד שהתייחס עד עכשיו לרכישה של האתר, לפחות ממה שאני שמעתי.
כמו כן, שתי הופעות אורח של חליפות מסוני, שהדגישו שהם אנשים חביבים בהחלט.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 16 יוני 2014, 08:51

Nucleus_Dawn כתב:בהתחשב הן באיכות הגרפית והן בscope של המשחק, AC:U הוא הדבר הכי מרשים שראינו לדור הבא, עד היום.
אין לי מושג איך אפשר להגיד ברצינות שהוא נראה כמו AC4, עם קצת שיפורים, או כאילו מדובר על אותו המנוע.

אבל זו בדיוק הבעייה, שים לב, אתה שם Scope במשפט, אני לא טענתי לרגע שאין קפיצה בנושא מול AC4, אבל כשמדובר על איך המשחק נראה מבחינה ויזואלית אני לא רואה את אותה קפיצה. כשצפיתי בסרטון ששם את המתנקש ברחוב והוא התחיל לעבור מבית לבית, זה ממש לא היה נראה לי שונה מAC4, סתם עיר אחרת ומשום מה מראה אחר בעקבות כך, אבל לא - "וואו... יש לנו פה משהו חדש". תחושה לדוגמא שהייתה לי כשראיתי את Deep below לראשונה או לחילופין את הסרטון של אנצ'רטד. בכל מקרה זה ויכוח עקר, אם יובי יחליטו לשים את אותן סצנות אחת מול השנייה בשני המנועים (במידה ואם הם באמת שונים) של שני המשחקים או לחילופין לשטוח את השיפורים, כל אחד יוכל לשפוט לבד האם זה באמת קפיצה גדולה או לא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 יוני 2014, 10:00

Death_119 כתב:אבל זו בדיוק הבעייה, שים לב, אתה שם Scope במשפט, אני לא טענתי לרגע שאין קפיצה בנושא מול AC4, אבל כשמדובר על איך המשחק נראה מבחינה ויזואלית אני לא רואה את אותה קפיצה. כשצפיתי בסרטון ששם את המתנקש ברחוב והוא התחיל לעבור מבית לבית, זה ממש לא היה נראה לי שונה מAC4, סתם עיר אחרת ומשום מה מראה אחר בעקבות כך, אבל לא - "וואו... יש לנו פה משהו חדש". תחושה לדוגמא שהייתה לי כשראיתי את Deep below לראשונה או לחילופין את הסרטון של אנצ'רטד. בכל מקרה זה ויכוח עקר, אם יובי יחליטו לשים את אותן סצנות אחת מול השנייה בשני המנועים (במידה ואם הם באמת שונים) של שני המשחקים או לחילופין לשטוח את השיפורים, כל אחד יוכל לשפוט לבד האם זה באמת קפיצה גדולה או לא.

הקפיצה האדירה בין AC:U וAC IV היא גם בSCOPE וגם באיכות הגרפית של כל אלמנט שראינו. זה כולל את הטקסטורות (או החלפת טקסטורות שטוחות במודלים תלת מימדיים), דרך פירוט של כל אחד מהאנשים בקהל, כמות האנשים בקהל, כמות הדברים שאותם אנשים עושים (כמות האנימציות שראינו רק בהדגמה הזאת מטורפת), מודל התאורה (בקטע שהוא יוצא מדלת לרחוב, התאורה כל כך מדהימה. הכל נראה על גבול הפוטו ריאליסטי), איכות המודלים (שוב, כמו שנדב הזכיר - האיש הזקן ש"תושאל") ועוד כל אלמנט אחר שתוכל לחשוב עליו.

זה לא שהרחובות של פריז יותר יפים מהרחובות של AC IV. זה שבמקום טקסטורה על הרצפה, אנחנו רואים מודלים נפרדים של לבנים, עם טסלציה, שמשתקפים בצורה שונה באור השמש. זה לא שהמבנים יותר יפים מבפנים בזכות אדריכלים צרפתיים. זה שהדלתות הן לא מודל שטוח, אלא מודל מלא פרטים ודוגמאות, ווילונות שבאמת נראים כבדים ויוקרתיים ולא סתם שטוחים (כמו שראינו בAC 3).
ההבדלים הם שמיים וארץ.
כל אחד יכול לראות את הסרטון של גיימרסייד ולשפוט בעצמו. אתה פשוט היחיד שהחליט שAC:U נראה כמו AC IV והוא לא קפיצה משמעותית.

עכשיו השאלה היא, האם אתה משנה את הטענה שלך? האם אתה אומר שהקפיצה בשני התחומים אדירה, אבל בSCOPE היא הרבה יותר מרשימה? אפשר להסכים עם זה, אני מניח. קודם אמרת שהקפיצה באיכות הגרפית לא קיימת ושהדבר היחיד שיפה יותר זו העיר, אז ברור שכולם תמהים לגבי זה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יוני 2014, 11:51

ראיתי אתמול בערב את הטריילר בגיימרסייד, ואכן הוא נראה טוב יותר ממה שזכרתי.
אבל, הוא עדיין לא הבדל של דור מAC4, ועדיין זה נראה אותו מנוע.
שוב - תראו את המשחקים הראשונים שיצאו עם UE3 לעומת מה שיש היום בשוק, על הדור הקודם. הקפיצה באמת מטורפת, וזה אותו דור.
אז אני לוקח את זה בפרופורציות הללו, וחושב שאולי AC הבא, שאמן ואמן יתחרש ביפן הפיאודלית - באמת יראה דור מעל AC4 על הPS4

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2014, 12:05

Laskin כתב:ראיתי אתמול בערב את הטריילר בגיימרסייד, ואכן הוא נראה טוב יותר ממה שזכרתי.
שוב - תראו את המשחקים הראשונים שיצאו עם UE3 לעומת מה שיש היום בשוק, על הדור הקודם. הקפיצה באמת מטורפת, וזה אותו דור.
אז אני לוקח את זה בפרופורציות הללו, וחושב שאולי AC הבא, שאמן ואמן יתחרש ביפן הפיאודלית - באמת יראה דור מעל AC4 על הPS4

לאסקין, בין GEARS 1 לבין נגיד בטמן אוריג'ן יש אשכרה הבדל של דור, בדיוק כמו שיש בין אנצ'רטד 1 לTLOU. הנקודה היא לא מה גודל הקפיצה, אם היא דור או 67% דור, הנקודה היא שלא ברור לי איך אפשר להשוואת את הגרפיקה של ACU לAC4 בלי שום קשר לSCOPE. הSCOPE רק מגדיל את ההפרש אבל אפילו המערכת אנימציות של הדמות, הפיסיקה של הבד של הבגד שלו, המערכת תאורה, הסביבה שהכל בה ממודל מהמון פוליגונים לעומת אזורים שטוחים לגמרי בAC4 שהם סתם טקסטורה, המודלים המדהימים של הדמויות הראשיות ועל גבי זה עיר עצומה עם אלפי אנשים ברחוב. איזה זה בכלל בר השוואה? זה במינימום של המינימום אנצ'רטד 1 לTLOU או משהו כזה. כלומר AC4 זה משחק 360 ו-ACU נראה כמו הטופ של הדור החדש, איך זה לא קפיצה גרפית?

באמת שהויכוח הזה לא ברור לי, אני מרגיש כאילו משהו טוען שKZ2 נראה כמו קרייסס 2 או משהו כזה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יוני 2014, 12:10

AC4 הוא עדיין משחק מרשים לפי דעתי... כן, בעיקר במים, אבל עדיין :)
אם אתה אומר שזה כמו הקפיצה בין UNCHARTED הראשון לTLOU - אני יותר נוטה להסכים, אבל למתן את זה... זה יותר כמו UNCHARTED הראשון לעומת השני.
"הבדל של דור" מבחינתי זה משהו הרבה יותר קיצוני, כנראה, במיוחד אחרי 2 הדורות האחרונים, שאנחנו כבר יודעים איך מתקדמים במהלך אותו הדור, וברור שAC4 היה משחק קרוס-ג'ן ושהבא יהיה שיפור משמעותי

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 יוני 2014, 12:31

Laskin כתב:ראיתי אתמול בערב את הטריילר בגיימרסייד, ואכן הוא נראה טוב יותר ממה שזכרתי.

ההבדל בין גירס 1 ומשחקי UE3 של היום הוא 6-7 שנים.
זה הבדל עצום בכמות המשאבים שהושקעו באפיק, כדי לשפר את המנוע ובעשרות המפתחים שעבדו איתו ושיפרו אותו מהצד שלהם.
את כל הקפיצה העצומה הזאת, ראינו בפחות משנה שעברה בין AC IV וAC:U.
זו בדיוק המשמעות של קפיצה של דור (וזה באמת בטווח של אנצ'רטד 1 וTLOU ולא אנצ'רטד 1 ו2).

אנחנו מדברים על משחק שנראה יותר טוב מכל דבר אחר שראינו לדור הבא, זולת דמואים טכניים לא מייצגים, או הוויטצ'ר 3 שהרמה שלו דומה.

אין לי ספק שבAC הבא (אני מקווה להודו, אם לא יפן. הקונפליקט בין ההודים והבריטים, בשילוב של הערים הצפופות והמקדשים הגדולים של הודו יכול להיות ממש מתאים) אנחנו נראה עוד קפיצה (כמו שתמיד יש במהלך הדור), אבל הרמה של AC:U מטורפת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2014, 12:53

Laskin כתב:AC4 הוא עדיין משחק מרשים לפי דעתי... כן, בעיקר במים, אבל עדיין :)
אם אתה אומר שזה כמו הקפיצה בין UNCHARTED הראשון לTLOU - אני יותר נוטה להסכים, אבל למתן את זה... זה יותר כמו UNCHARTED הראשון לעומת השני.
"הבדל של דור" מבחינתי זה משהו הרבה יותר קיצוני, כנראה, במיוחד אחרי 2 הדורות האחרונים, שאנחנו כבר יודעים איך מתקדמים במהלך אותו הדור, וברור שAC4 היה משחק קרוס-ג'ן ושהבא יהיה שיפור משמעותי

איך שאני רואה את זה AC4 נראה כמו משחק CROSS GEN (או יותר נכון פשוט משחק 360 ב1080P עם מים יפים) ו-ACU נראה כמו משחק דור הבא אמיתי.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 יוני 2014, 23:57

Laskin כתב:נראה לי שאני לראשונה מסכים עם דודי...
מלבד כמות הדמויות - ההבדלים לא גדולים.
אני לא חושב שהם כתבו מנוע חדש לגמרי, אלא שיפרו את הקודם משמעותית.
תראו את גירס 1 לעומת באטמן האחרון... אותו מנוע, הבדל של דור. אבל בין AC4 לAC:U אין הבדל כמו גירס לבאטמן... בתמונות שהבאתם (ששתיהן די בולשוטס) - זה נראה לגמרי אותו "דור".

אתה לא יכול להשוות מצד אחד את גירס 1 לבאטמן החדש ומצד שני את AC4 לחדש. אם כבר אז לפחות תשווה על אותו ציר זמנים את AC הראשון לחדש, או מצד שני את באטמן האחרון לחדש.... הקפיצה שאני רואה מאז הכותר האחרון של AC נראית לי יותר גדולה מהקפיצה שאני רואה מאז כותר האחרון של באטמן (וזה אחרי ששני המשחקים הציבו רף לא נמוך).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יוני 2014, 02:36

צפיתי עכשיו בטריילר של COD הבא... הקודם יצא לקונסולות החדשות כקרוס-ג'ן, והבא נראה לגמרי "דור מעליו".
זו קפיצה של דור :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 17 יוני 2014, 08:20

Laskin כתב:צפיתי עכשיו בטריילר של COD הבא... הקודם יצא לקונסולות החדשות כקרוס-ג'ן, והבא נראה לגמרי "דור מעליו".

תשווה אותו לCOD2, תראה איזה קפיצה מטורפת של דור. ממש Next gen.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 יוני 2014, 10:04

Laskin כתב:צפיתי עכשיו בטריילר של COD הבא... הקודם יצא לקונסולות החדשות כקרוס-ג'ן, והבא נראה לגמרי "דור מעליו".

COD באמת עשה קפיצה מרשימה.
ממשחק שנראה כמו זבלון דור קודם ברזולוציה גבוהה, הוא פתאום הפך למשהו ברמה של קילזון.
לא ממש בטופ של הדור החדש, אבל באופן יחסי, זו קפיצה יפה מאוד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 17 יוני 2014, 10:28

Nucleus_Dawn כתב:
COD באמת עשה קפיצה מרשימה.
ממשחק שנראה כמו זבלון דור קודם ברזולוציה גבוהה, הוא פתאום הפך למשהו ברמה של קילזון.
לא ממש בטופ של הדור החדש, אבל באופן יחסי, זו קפיצה יפה מאוד.

אני לא בטוח אם הוא אפילו שם (2 או 3). בטח לא ברמה של קילזון האחרון. למה שאנחנו מצפים היום בטוח הוא לא הגיע :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2014, 10:29

הקפיצה של COD נראת קיצונית יותר בגלל כמה שהקודם היה מכוער יחסית, ככלל ACU הרבה יותר מרשים ממנו לדעתי. בכלליות הוא המשחק דור הבא הכי מרשים שיוצא ב2014 זה בטוח.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 יוני 2014, 10:31

DrKeo כתב:הקפיצה של COD נראת קיצונית יותר בגלל כמה שהקודם היה מכוער יחסית, ככלל ACU הרבה יותר מרשים ממנו לדעתי. בכלליות הוא המשחק דור הבא הכי מרשים שיוצא ב2014 זה בטוח.

כן. אין וויכוח בנוגע לזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 יוני 2014, 21:16

אני חושב שמה שהכי הרשים ב COD זה כל הזבל שקורה על המסך בו זמנית, זה היה ממש מרשים לדעתי וזה משהו שלא ראיתי במשחקי FPS מתחרים עד עכשיו, כשהגיעו הרובוטים הללו סטייל מטריקס זה היה רגע NEXT GEN לא קטן.

כמובן שבשביל COD גם הקפיצה ב FIDELITY ענקית ביחס לקודמו, למרות שהמודל של הנשק עדיין לא נראה מספיק טוב, אבל המודלים של האנשים מעולה וביחד עם כל התסרוט המטורף זה יוצר אפקט מרשים מאוד.
מבחינת גיימפליי אגב זה נשאר הזבל הטיפוסי, זה שיש קפיצות גבוהות יותר או רימונים מתבייתים לא משנה את זה שהולכים במסדרון ויורים במטרות קרקס, מי שאוהב את זה סבבה, אבל לא ראיתי שינוי מהותי לנוסחה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 17 יוני 2014, 13:22

bling כתב:אני חושב שמה שהכי הרשים ב COD זה כל הזבל שקורה על המסך בו זמנית, זה היה ממש מרשים לדעתי וזה משהו שלא ראיתי במשחקי FPS מתחרים עד עכשיו, כשהגיעו הרובוטים הללו סטייל מטריקס זה היה רגע NEXT GEN לא קטן.

כמובן שבשביל COD גם הקפיצה ב FIDELITY ענקית ביחס לקודמו, למרות שהמודל של הנשק עדיין לא נראה מספיק טוב, אבל המודלים של האנשים מעולה וביחד עם כל התסרוט המטורף זה יוצר אפקט מרשים מאוד.
מבחינת גיימפליי אגב זה נשאר הזבל הטיפוסי, זה שיש קפיצות גבוהות יותר או רימונים מתבייתים לא משנה את זה שהולכים במסדרון ויורים במטרות קרקס, מי שאוהב את זה סבבה, אבל לא ראיתי שינוי מהותי לנוסחה.

אתה מתכוון אילו?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 יוני 2014, 13:57

bling כתב:אני חושב שמה שהכי הרשים ב COD זה כל הזבל שקורה על המסך בו זמנית, זה היה ממש מרשים לדעתי וזה משהו שלא ראיתי במשחקי FPS מתחרים עד עכשיו, כשהגיעו הרובוטים הללו סטייל מטריקס זה היה רגע NEXT GEN לא קטן.

דווקא לשנות את הטרוורסיה במשחק בצורה כזאת יכול להביא לשינוי אמיתי בפייסינג ובצורה שבה משחקים.
זה תלוי הרבה גם בעיצוב השלבים, שצריך לנצל את היכולות האלו ולא סתם לשים מידי פעם קיר שצריך לטפס, או מפל שצריך לקפוץ אליו. באמת לא ראינו משהו כזה בהדגמה, אז זה נותר בתיאוריה.

גם הנשקים ההיי-טקים יכולים להביא לשינוי במשחקיות, אבל המצב פה זהה לטרוורסיה - צריך לראות שהם באמת משנים משהו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2014, 13:59

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 יוני 2014, 22:26

Death_119 כתב:אתה מתכוון אילו?

כן, רק שלא נראה כמו חרא :)

קאוטיק, כמובן שדיברתי נטו על ההדגמה, סתם נראה לי קוד עם קפיצות גבוהות יותר ונשקי SCI FI, יכול להיות שבמשחק המלא הם ימצאו שימושים יותר מעניינים למכניקות וכל הטכנולוגיה שהמציאו.

GTA5 זה נראה לי רשמית הרימאסטר הכי מושקע שראינו עד כה לדור הבא, כצפוי מרוקסטאר.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 17 יוני 2014, 15:11

bling כתב:כן, רק שלא נראה כמו חרא :)

קאוטיק, כמובן שדיברתי נטו על ההדגמה, סתם נראה לי קוד עם קפיצות גבוהות יותר ונשקי SCI FI, יכול להיות שבמשחק המלא הם ימצאו שימושים יותר מעניינים למכניקות וכל הטכנולוגיה שהמציאו.

GTA5 זה נראה לי רשמית הרימאסטר הכי מושקע שראינו עד כה לדור הבא, כצפוי מרוקסטאר.

זה האמא של הדחוס, בפס3 זה נראה לא פחות טוב ממה שהוצג בCOD.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 יוני 2014, 15:54

Death_119 כתב:זה האמא של הדחוס, בפס3 זה נראה לא פחות טוב ממה שהוצג בCOD.

בהתחשב בזה שבכל שאר האספקטים COD נראה בערך דור מעל RES2, אני נראה לי קצת מפקפק בכך שהאפקט הזה פתאום נראה טוב באותה המידה.

בכל אופן זה לא רק הרובוטים אלא בכלל כל הדברים שקורים שם על המסך בדמו.

סמל אישי של המשתמש
Trouble
Minion

הודעהעל ידי Trouble » 17 יוני 2014, 22:22

DrKeo כתב:תמונה
תמונה

Coming this fall to the next gen consoles: stop signs and less people!
הייתי נמכר אם לא הייתי מסיים את המשחק כבר... בכל מקרה, נראה שזו חתיכת קפיצה ברמת הפירוט.
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and has been widely regarded as a bad move.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 18 יוני 2014, 23:34

Death_119 כתב:זה האמא של הדחוס, בפס3 זה נראה לא פחות טוב ממה שהוצג בCOD.

ברזיסטנס 2 זה נראה לי כמו מודל בודד יחיד שפשוט מורכב מחלקים מופרדים. בCOD אתה כבר רואה swarm ארוך ומתפתל שגם יכול להתפזר כשיש פיצוץ וכדומה ונדמה שגם אפשר להוריד חלקים ממנו.
זה נע כמו להקה, ונראה שסוף סוף הם הצליחו לעשות משהו מעניין יותר עם הFish AI שלהם :D

אגב, מצפייה חוזרת באיכות קצת יותר טובה מהסטרים COD נראה מדהים. כל אנימציית הmocap שלהם פשוט מעולה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 18 יוני 2014, 15:51

swym כתב:ברזיסטנס 2 זה נראה לי כמו מודל בודד יחיד שפשוט מורכב מחלקים מופרדים. בCOD אתה כבר רואה swarm ארוך ומתפתל שגם יכול להתפזר כשיש פיצוץ וכדומה ונדמה שגם אפשר להוריד חלקים ממנו.
זה נע כמו להקה, ונראה שסוף סוף הם הצליחו לעשות משהו מעניין יותר עם הFish AI שלהם :D

אגב, מצפייה חוזרת באיכות קצת יותר טובה מהסטרים COD נראה מדהים. כל אנימציית הmocap שלהם פשוט מעולה.

לי זה דווקא נראה כמו המון מודלים פשוטים של אליפסה שנעים על אותו ווקטור עם קצת ראנדומאליות בציר כזה או אחר. דרך אגב, זה לא היה טרולינג או משהו, זה באמת נראה מצויין ברזיזטנס 2. אבל כן, סביר להניח שאין לו AI יחודי כמו בCOD :).

זה גם משהו שרואים בעוד משחקים, אני חושב שהיה אפקט דומה עם העורבים במשימה עם הג'יפ והקסנון בגירס 2. או 1, לא זוכר איזה.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 173 אורחים