אמזון השיקה קונסולה ב99$

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

אמזון השיקה קונסולה ב99$

הודעהעל ידי kririn » 03 אפריל 2014, 02:35

זה יותר מתחרה לאפל TV ,ופחות מתחרה לקונסולות סטנדרטיות
אבל בכל זאת

http://www.maxconsole.com/maxcon_forums ... ming-video

Laskin
Elder

Re: אמזון השיקה קונסולה ב99$

הודעהעל ידי Laskin » 03 אפריל 2014, 10:33

אם כבר זה מתחרה לOUYA וVITA TV, כי להפך מאפל TV - הוא גם למשחקים.

אבל מה שהכי מעניין - זה שיש להם סטודיו משלהם, צד א', שמפתח לזה משחקים, ככל הנראה בבלעדיות.
הנה וידאו של כמה מהם:

מאוד מפתיע, הם נראים אמנם פשוטים - אבל עם טוויסט עיצובי מגניב. לא שיא המקוריות, אבל עדיין מאוד נעים לעין.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 אפריל 2014, 10:43

Laskin כתב:אם כבר זה מתחרה לOUYA וVITA TV, כי להפך מאפל TV - הוא גם למשחקים.

אבל מה שהכי מעניין - זה שיש להם סטודיו משלהם, צד א', שמפתח לזה משחקים, ככל הנראה בבלעדיות.
הנה וידאו של כמה מהם:

מאוד מפתיע, הם נראים אמנם פשוטים - אבל עם טוויסט עיצובי מגניב. לא שיא המקוריות, אבל עדיין מאוד נעים לעין.

אם יש חברה שמסוגלת להביא להצלחה של מיני קונסולה כזאת, זו אמזון, אבל השאלה היא עדין אם בכלל יש למשהו כזה שוק.

בלי קשר, אני ממש אשמח אם מישהו יכול למצוא לי בפורומים של ספרים את אלה שממש זועמים שאמזון, חנות ספרים אינטרנטית, איבדה את הפוקוס שלה ולכן כבר לא מסוגלת לספק את מה שמצופה ממנה. :roll:
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אפריל 2014, 11:01

אני משוכנע שיש שוק ענק... זה כל מה שOUYA לא הצליח לעשות כמו שצריך. והיכולות הגרפיות מפתיעות לטובה. והמחיר ממש אטרקטיבי.
תהיה תחרות של לדעתי עשרות רבות של מכשירים בסגנון ובגודל הזה בחמש השנים הקרובות, מכל החברות הגדולות... אח"כ זה כבר יהיה בתוך כמעט כל טלויזיה, כמו שסוני רוצים להתחיל לעשות.
אני צופה שגיימינג משולב זה השלב הבא באבולוציית הטלוויזיות החכמות. היום כמעט כל אחד הוא קצת גיימר קז'ואלי.

וההשוואה לא ממש קשורה... אמאזון היא הענק המבוסס כאן. אף אחד לא בא בתלונות לגוגל כשהם נכנסים לתחומים חדשים, כמו שלא באו לפייסבוק, אלא לאוקולוס.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 אפריל 2014, 11:09

Laskin כתב:אני משוכנע שיש שוק ענק... זה כל מה שOUYA לא הצליח לעשות כמו שצריך. והיכולות הגרפיות מפתיעות לטובה. והמחיר ממש אטרקטיבי.
תהיה תחרות של לדעתי עשרות רבות של מכשירים בסגנון ובגודל הזה בחמש השנים הקרובות, מכל החברות הגדולות... אח"כ זה כבר יהיה בתוך כמעט כל טלויזיה, כמו שסוני רוצים להתחיל לעשות.
אני צופה שגיימינג משולב זה השלב הבא באבולוציית הטלוויזיות החכמות. היום כמעט כל אחד הוא קצת גיימר קז'ואלי.

וההשוואה לא ממש קשורה... אמאזון היא הענק המבוסס כאן. אף אחד לא בא בתלונות לגוגל כשהם נכנסים לתחומים חדשים, כמו שלא באו לפייסבוק, אלא לאוקולוס.

אני לא משוכנע שבאמת יש לזה שוק. גם העובדה שיהיו כל כך הרבה מכשירים שונים, שעבור כל אחד יהיה צריך לעשות גירסא תומכת, זו בעיה לא קטנה.
אם כל מה שעובד באנדרואיד, למשל, יעבוד גם בטלויזיה שלך, או במכשיר הזה, אז זה מקרה אחר.
השלט של הקונסולה הזאת, אגב, נראה מחורבן בערך כמו של הOUYA. אני מניח שהוא ירגיש פחות זול ומעפן, אבל הוא עדין נראה נורא וזה אחד הדברים החשובים במכשיר גיימינג.
אם זה יהיה צעד ראשון, בכיוון של להפוך ליצרנית של קונסולה "אמיתית", זה יכול להיות מאוד מעניין (אם כי, אני לא חושב שזה המצב). עוד תחרות בשוק זה תמיד מבורך.

ההשוואה קשורה, כי גם אמאזון לא היתה ענקית פעם. היא התחילה כחנות ספרים נחמדה, שמציעה אחלה מחירים. כשהם התחילו למכור לא ספרים, אף אחד לא זעם עליהם ואיים על העובדים שלהם במוות.
בכל מקרה, זו סתם היתה דרך להזכיר את התרבות הרעילה שנפוצה מידי בכל הנוגע לגיימינג ובאופן ייחודי, לפי דעתי.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אפריל 2014, 11:57

אבל פעם היה פעם.... אמאזון היא עצומה היום ברמות שקשה לתאר. וגם אז - עדיין היה מדובר בחנות של דבר אחד שהפכה לחנות של עוד דברים, התרחבות טבעית.
אין באמת מקום להשוואה בין המקרים. לפחות, אני לא רואה אותו.

ולגבי האיומים - אני חושב שאתה מגזים. אנשים מאיימים על חייהם של עובדי גוגל ופייסבוק מדי יום, שלא נדבר על חברות תעופה, דואר, בתי-חולים, עובדי וול-מארט, בעלי דוכן בשוק הכרמל... פאק, על יוצרי סדרות טלויזיה כמו הסופרנוס (ושם זה היה איום ממשי ומיידי).
אתה פשוט לא שומע על זה כמו בתעשיית הגיימינג, כי בתעשיית הגיימינג יש יותר ילדים בני 14 :)
חוץ מזה שאנחנו פחות נכנסים לאתרי חדשות של "פורום הדואר העולמי" או נישות אחרות.
בקיצור - תעשיית הגיימינג היא מאוד מיוחדת, ביחס והחשיפה שהיא נותנת לתופעות שאינן קיימות מעבר לקיצון. אבל זה קיים בכל תחום.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 אפריל 2014, 12:12

Laskin כתב:אבל פעם היה פעם.... אמאזון היא עצומה היום ברמות שקשה לתאר. וגם אז - עדיין היה מדובר בחנות של דבר אחד שהפכה לחנות של עוד דברים, התרחבות טבעית.
אין באמת מקום להשוואה בין המקרים. לפחות, אני לא רואה אותו.

ולגבי האיומים - אני חושב שאתה מגזים. אנשים מאיימים על חייהם של עובדי גוגל ופייסבוק מדי יום, שלא נדבר על חברות תעופה, דואר, בתי-חולים, עובדי וול-מארט, בעלי דוכן בשוק הכרמל... פאק, על יוצרי סדרות טלויזיה כמו הסופרנוס (ושם זה היה איום ממשי ומיידי).
אתה פשוט לא שומע על זה כמו בתעשיית הגיימינג, כי בתעשיית הגיימינג יש יותר ילדים בני 14 :)
חוץ מזה שאנחנו פחות נכנסים לאתרי חדשות של "פורום הדואר העולמי" או נישות אחרות.
בקיצור - תעשיית הגיימינג היא מאוד מיוחדת, ביחס והחשיפה שהיא נותנת לתופעות שאינן קיימות מעבר לקיצון. אבל זה קיים בכל תחום.

לי זה נראה שאצלינו, הקיצון הזה הרבה יותר בולט, משפיע ומשמעותי.
לא רואה איך חנות שמתמחה בספרים והופכת לחנות שמוכרת הכל מהכל, שונה מחברה שמפתחת מכשיר שמיועד לגיימינג ודואגת שהוא יוכל לעשות עוד דברים, חוץ מגיימינג.

בכל מקרה, ה"קונסולה" של אמזון נראית לי קצת יותר כמו מזרים מדיה, שאפשר לקנות לו שלט (גרוע, ככל הנראה) ופחות כמו קונסולה.
יכול להיות אחלה מכשיר לגישה לנטפליקס ויכול להיות שזה סוף סוף המכשיר שיעשה את זה כמו שצריך (לא איטי כמו רוקו, או מוגבל כמו האפל TV). לגיימינג, אין פה שום בשורה, לדעתי.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אפריל 2014, 21:32

כי מדובר כאן בחברה קטנה שעוברת בעלות, לאחת החברות הגדולות בעולם, עם רזומה קצת פחות מרשים בכל הנוגע לחברות שהיא קנתה, וללא הרבה קשר לתחום שהרעיון המקורי התכוון.
זה לגמרי לא אותו דבר כמו... פשוט חברה שמתפתחת בכוחות עצמה לכיוונים שונים ^_^

זה לגמרי קודם כל מזרים מדיה!
פשוט עכשיו כשהאזרח האמריקני הממוצע ילך לחנות - הוא יעדיף את זה על פני רוקו, לדעתי. אפילו לא חייב את השלט הגרוע (בטח בהמשך יצא איכותי יותר או תמיכה לשלטים אחרים).
במיוחד, כמובן - אם יש לו ילדים *קטנים* שעוד לא מתאימה להם קונסולה ייעודית, גדולה ויקרה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 אפריל 2014, 13:55

Laskin כתב:כי מדובר כאן בחברה קטנה שעוברת בעלות, לאחת החברות הגדולות בעולם, עם רזומה קצת פחות מרשים בכל הנוגע לחברות שהיא קנתה, וללא הרבה קשר לתחום שהרעיון המקורי התכוון.
זה לגמרי לא אותו דבר כמו... פשוט חברה שמתפתחת בכוחות עצמה לכיוונים שונים ^_^

זה לגמרי קודם כל מזרים מדיה!
פשוט עכשיו כשהאזרח האמריקני הממוצע ילך לחנות - הוא יעדיף את זה על פני רוקו, לדעתי. אפילו לא חייב את השלט הגרוע (בטח בהמשך יצא איכותי יותר או תמיכה לשלטים אחרים).
במיוחד, כמובן - אם יש לו ילדים *קטנים* שעוד לא מתאימה להם קונסולה ייעודית, גדולה ויקרה.

אני דווקא דיברתי הפעם הONE :D

זה ימכר בחנויות?
הקינדלים נמכרים בחנויות בחו"ל?

בכל מקרה, לאמריקאי הממוצע, זה באמת יכול להיות מה שהוא מחפש לטלויזיה שלו, שישדרג את השימוש בה. יש בשוק מקום למוצר כזה, שעובד חלק ופשוט והרבה חברות ניסו למצוא את הדרך להכנס לשם.
בראייה של גיימינג, אני לא חושב שזה ישנה הרבה. פחות מכירות לWII (או לPS360, שתרד למכיר הזה בשנים הקרובות), שמתומחרת דומה. לא חושב שמישהו באמת יקנה את זה במקום קונסולה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אפריל 2014, 16:28

הרבה הורים שאין להם הרבה כסף אולי יעדיפו את זה על פני PS3 ישן, אבל אני מסכים איתך שזו לא תהיה האופציה הראשונה וגם לא השנייה של אף גיימר.
עם זאת - נראה שהם לגמרי בכיוון הנכון, ולא מנותק מהמציאות שכבר עוד 3 שנים תצא גירסה חזקה כמו הPS4 במחיר זהה, ואם הסטודיו של המשחקים של אמאזון ילך ויתפח - כנראה שכבר נוכל להתייחס לאמאזון כשחקן חדש.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 אפריל 2014, 16:50

Laskin כתב:הרבה הורים שאין להם הרבה כסף אולי יעדיפו את זה על פני PS3 ישן, אבל אני מסכים איתך שזו לא תהיה האופציה הראשונה וגם לא השנייה של אף גיימר.
עם זאת - נראה שהם לגמרי בכיוון הנכון, ולא מנותק מהמציאות שכבר עוד 3 שנים תצא גירסה חזקה כמו הPS4 במחיר זהה, ואם הסטודיו של המשחקים של אמאזון ילך ויתפח - כנראה שכבר נוכל להתייחס לאמאזון כשחקן חדש.

מסכים לגמרי.
זה יכול להפוך למשהו מאוד מעניין בעתיד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 03 אפריל 2014, 22:07

יש מעבד סלולרי די חזק בפנים וזה גם ניכר בטריילר.
זה שליש מחיר מהWiiU אבל מכשיר בעוצמה דומה...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אפריל 2014, 00:52

מפתיע, הגרפיקה נראת לא רע בכלל. אני כל פעם בשוק מחדש מהWIIU.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 04 אפריל 2014, 18:35

למה ?

מאריו 3D לאנד ניראה סבבה ,ורוב הגדולים של נינטנדו גם ככה ציבעונים
אפילו הזלדות ,לא יותר מידי ריאליסטיות בגרפיקה

הבעיה הגדולה בWIIU ,זה במשחקים ששואפים לגרפיקה ראליסטית

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 27 אורחים