E3 2014: מסיבת העיתונאים של מיקרוסופט

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

Re: E3 2014: מסיבת העיתונאים של מיקרוסופט

הודעהעל ידי swym » 10 יוני 2014, 05:05

אמר את זה קודם? חשבתי שהוא ציין את זה בהקשר של E3 הנוכחי בתחזית שלו.
אם הוא טען את זה כבר קודם זה אומר שהוא כנראה הזכיר את זה ב-2013. אז מה הוא בעצם כן אמר לגבי E3 הזה?

סטטוס בינגו סופי:
Fable Legends | Rare IP reboot | Halo HD collection | Crackdown | Indie love
Freelancer | Halo 5 Gameplay | 360 Price Drop | Forza 5 | Call of Duty
Harmonix on stage | Sunset Overdrive | Gears of War | Sports stuff | Fallout 4
Bioware on stage | TV TV TV | Age of Empires | MGS V | Conker
Unannounced IP | Xbox Apps | L4D3 | Homefront 2 | Exclusive DLC

כל כך קרוב, אבל אין לנו פיצוח... אם רק היו מרימים הפתעה אחת בסוף במקום מונטאז'.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 יוני 2014, 05:05

משעמם, The Devision היה הכוכב האמיתי לטעמי, קראקדאון גם נראה מעניין אם יהיו שם בניינים הריסים אבל חבל שלא הציגו גיימפליי. הייתי מסכם הכל כסולידי. מה שכן הפתיע אותי לרעה זה The Witcher, האנימציות היו על הפנים, זווית הקרב היתה רחוקה מידי ולא נראתה נוחה, אבל בטח רק צריך להתרגל.

אני מקווה שסוני יצליחו לרגש קצת יותר. אבל Demon Souls 2 גם ככה יגנוב את ההצגה.
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 09 יוני 2014, 21:03

Kazz כתב:מעניין כמה מהתצוגות גיימפליי היו מוקלטות והם פשוט העמידו פנים שהם משחקים.

אותי אישית זה לא ממש מעניין, כמו שאני בטוח שנינטנדו וסוני עושות את זה גם מיקרוסופט עושה את זה. באת לראות גיימפליי חלק, לא גליצ'ים וזה מה שהם באו להראות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 יוני 2014, 21:04

מסיבה מאוד מבדרת וכיפית, אבל מבחינת הפתעות בלעדיות ל ONE לאור ההייפ ש MS יצרה אני חושב שקצת אכזבה.

אבל אין לי ספק שזו תהיה המסיבה הכי כיפית של E3 מבחינת עניין ומשחקים גם בסוף כל המסיבות, אבל לא בטוח בכלל שהכי טובה. לי כמובן יספיק TLG כדי די לחסל כל מה שראינו פה אבל הסיכויים קלושים ככה שלסוני צפויה מסיבה די חרא גם מבחינת כמות התוכן וגם מבחינת חשיפות חדשות, לפחות ל MS היה את הסעיף של התוכן שהיה מעולה.

הלוואי ותמיד ימשיכו במתכונת הזו כל שנה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 יוני 2014, 21:05

תצוגה מטורפת של מייקרוסופט. מאוד מאוד מרשים. פייסינג מושלם. כל הזמן משחקים, בלי הפסקות, בלי דיבורים, מינימום זמן על משחקים שפחות מעניינים את הקהל שבאמת רואה בלייב (30 שניות של דאנס סנטרל. נהדר).

סוני יצטרכו לעשות משהו באמת מיוחד כדי לנצח את זה. לא חושב שיש להם סיכוי. קצת מדהים כמה משחקי צד א'/ב' הם הציגו וכל כך הרבה מהם ברמה גבוהה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 יוני 2014, 05:07

Kazz כתב:מעניין כמה מהתצוגות גיימפליי היו מוקלטות והם פשוט העמידו פנים שהם משחקים.

הכל. אחרת היית מקבל שידורים חוזרים של Assassin creed 4 של שנה שעברה. אולי The Witcher 3 וFable לא. אבל Unity, The Devision, Sunset overdrive בוודאות ממה שנראה. בלי קשר, זה רק אני שהוא הולכים לדחוף לנו קואופ לארבעה בכל הכוח, מעצבן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 יוני 2014, 21:08

swym כתב:אמר את זה קודם? חשבתי שהוא ציין את זה בהקשר של E3 הנוכחי בתחזית שלו.
אם הוא טען את זה כבר קודם זה אומר שהוא כנראה הזכיר את זה ב-2013. אז מה הוא בעצם כן אמר לגבי E3 הזה?

סטטוס בינגו סופי:
Fable Legends | Rare IP reboot | Halo HD collection | Crackdown | Indie love
Freelancer | Halo 5 Gameplay | 360 Price Drop | Forza 5 | Call of Duty
Harmonix on stage | Sunset Overdrive | Gears of War | Sports stuff | Fallout 4
Bioware on stage | TV TV TV | Age of Empires | MGS V | Conker
Unannounced IP | Xbox Apps | L4D3 | Homefront 2 | Exclusive DLC

כל כך קרוב, אבל אין לנו פיצוח... אם רק היו מרימים הפתעה אחת בסוף במקום מונטאז'.

אני לא חושב ש CBOAT הרים תחזית להשנה, אבל על פלטניום בלעדי הוא דיבר ממש מזמן לפני המדליף שהבאת, ששוב הוא באמת ברמה הרבה הרבה יותר גבוהה מכל מה ש CBOAT אמר אי פעם בערך עם אחוזי הצלחה בסביבות ה 90+ (כשהטעויות שלו אלו דברים לא צפויים כמו הדחייה של קוונטום), אבל צריך לתת קרדיט כשצריך, ואני אומר זאת כמישהו שגם ירד על CBOAT לא מעט.

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 09 יוני 2014, 21:07

פיל ספנסר ממש נהדר! מקווה לראות אותו נשאר במיקרוסופט לעוד הרבה זמן.
לגבי The Division, רק אני לא התלהבתי ממנו ממש? זה הזכיר לי את Rainbox Six ו- Ghost Recon בצורה ממש חזקה, יש שליטה טיפה שונה אבל זה ממש אותה גברת בשינוי אדרת.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 10 יוני 2014, 05:12

מתי המסיבה של EA?
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 09 יוני 2014, 21:10

Nigga כתב:לשנות את השם של הת'רד ל - E3 2014: מסיבת העיתונאים של ntkrnl.
מסיבת עיתונאים די בינונית. לא מרשימה במיוחד ולא מאכזבת. סך הכל פושר ובטוח.

לא נורא דין, אני בטוח שתצוגה בודדת של סוני ל-25 שניות של אנצ'רד 4 בלבד תהפוך לנו פה לתצוגה "תצוגה הכי טובה אי פעם!!!111" וכופלת את מיקרוסופט מי מליון.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 יוני 2014, 21:12

bozeman כתב:מתי המסיבה של EA?

10 וחצי, אני חושב.

---

אם מישהו תוהה מה זה פאנטום דאסט, אז בREV3GAMES ניבאו שהוא יגיע (CBOAT!!!!!) וגם הסבירו למה זה מגניב:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 יוני 2014, 21:14

Nucleus_Dawn כתב:תצוגה מטורפת של מייקרוסופט. מאוד מאוד מרשים. פייסינג מושלם. כל הזמן משחקים, בלי הפסקות, בלי דיבורים, מינימום זמן על משחקים שפחות מעניינים את הקהל שבאמת רואה בלייב (30 שניות של דאנס סנטרל. נהדר).

סוני יצטרכו לעשות משהו באמת מיוחד כדי לנצח את זה. לא חושב שיש להם סיכוי. קצת מדהים כמה משחקי צד א'/ב' הם הציגו וכל כך הרבה מהם ברמה גבוהה.

תכל'ס מבחינתי אם סוני חושפים כמה שמות ענקיים חדשים ובלעדיים הם לוקחים, כי תוכן זה כיף ומבדר אבל חשוב גם לקבל בשורות חדשות לקונסולה, בעיקרון מה שהיה חדש ו"גדול" זה בלעדי של פלטניום וקראקדאון 3 לא?

אבל, סוני בכל מקרה עושה רושם הולכת לפשל אז זה לא משנה, אבל נינטנדו יכולה דווקא לגנוב את ההצגה, אם יחשפו זלדה חדש ועוד איזו חשיפה מטורפת סטייל מטרויד ולדעתי זה יותר מרגש מבחינת בלעדיים.
למרות שקשה יהיה לתת לקונסולה בלי צד ג' את תואר "המנצחת".

אולי בכלל יובי כרגיל תהיה המסיבה הכי טובה שתוליד שוב את משחק התערוכה כמו שעשתה כבר שנתיים רצוף...

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 09 יוני 2014, 21:15

Nigga כתב:לפחות אנצ'רטד 4 לא יהיה CGI.

אשרי המאמין.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 יוני 2014, 05:18

תצוגה טובה בסך הכל. אם למשל היה ברור לי שאם אקנה קונסולה זו תהיה הפס4, אז התצוגה הזו שמה את ההחלטה הזו באוויר בשבילי. נראה כמה מהבלעדיים האלה יפציעו גם למחשב. גרטסמן אמר על אוסף ההיילו כאשר הדגימו לו את התצוגה בהתחלה היה כתוב 'move mouse to look around' אז אולי זה יבוא. הם עדיין לא אמרו מה הם הולכים לעשות עם היילו 2 למחשב אז זה יהיה פתרון מושלם.

לא הבנתי לגבי פייבל. זה רק משחק קו-אופ? יש קמפיין סינגל או מה? בכלל, רוב המשחקים הוצגו כמשחקי מולטיפלייר ולא ברור לי לאיזה אחד יש מצב SP בפני עצמו, לאיזה יש קמפיין קו-אופ נפרד ואיזה משחק בנוי רק לקו-אופ וכו'.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 יוני 2014, 05:20

[quote="bling"][/quote]
אני לא חושב ש CBOAT הרים תחזית להשנה, אבל על פלטניום בלעדי הוא דיבר ממש מזמן לפני המדליף שהבאת, ששוב הוא באמת ברמה הרבה הרבה יותר גבוהה מכל מה ש CBOAT אמר אי פעם בערך עם אחוזי הצלחה בסביבות ה 90+ (כשהטעויות שלו אלו דברים לא צפויים כמו הדחייה של קוונטום), אבל צריך לתת קרדיט כשצריך, ואני אומר זאת כמישהו שגם ירד על CBOAT לא מעט.[/quote
אהם, מצאתי את הידיעה הזאתי... בוא ניתן קרדיט:

If you thought people were mad about Bayonetta's sequel going to WiiU you will be someone unhappy about what Microsoft is getting exclusively from Platinum. Other Japanese developers are in play but too, but Kamiya is the only one I can confirm. The game is not for North America or Europe, which makes no sense but whatever.
לא לאירופה וארה"ב... מציג בE3. מישהו אמר אחוזי הצלחה של הטלת מטבע? :lol:
(באותה ההודעה אגב הוא טען שהXbox הולכת לרדת ב-15% בביצועים ולהידחות, ושהPS3 הולכת לצאת באוקטובר)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 יוני 2014, 05:25

וואו. מדהים שאתה לא יכול לתת קרדיט. אבל כשIGN נופלים על הפרצוף זה שום דבר, וכאשר NKTRNL טועה בתקופות יציאה זה קביל.

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 09 יוני 2014, 21:31

אגב, מבהירים עכשיו ב- IGN שהקולות ששמענו בהצגה של The Division היו קולות מוקלטים ולא קולות מהמשחק - ההצגה כנראה הייתה מוקלטת. די מוזר שההצגה הייתה כאילו שחקן שיחק כשזה היה כל כך שקוף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יוני 2014, 21:31

בשבילי לפחות קראדאון חדש עם בניינים הריסים ומפותח על ידי דיוויד ג'ונס זה לגמרי המגטון הכי גדול שאני יכול לקבל (בתור פאנבוי קראקדאון כמובן). זה לא קראקדאון 2, זה דיוויד ג'ונס. זה ברור שבדיוק כמו הכיוון שהוא לקח בקראקדאון 1 ובGTA1 שהוא עצב, גרפיקה צריכה להיות בצד וכל הכוח של קונסולה הולך לגיימפלי (עע בניינים הריסים, ואו אם אפשר להפיל ממש בניינים בעיר ולהשתמש בהם להוריד בוסים של מאפיה). והחדשה הכי חשובה, אין זומבים :)

סך הכל הייתה מסיבה לא רעה בכלל, כמסיבה היא הייתה מדהימה וממשיכה את המבנה של שנה שעברה אבל מבחינת הכרזות לא היו יותר מדי דברים שלא ידענו. מיקרוסופט הראו שיש להם אחלה של ליינאפ אבל את זה ידענו כבר, מי שאוהב את היילו קבל כאן פאקינג פורנו, סאנסט אוברדרייב נראה פשוט מדהים ומיקרוסופט הראו שהם החברה הכי צבעונית עכשיו בתעשיה, לא נינטנדו מסתבר. מה הלך שם עם הצבעים? מדור חום ואפור קבלנו פצצה של צבעים במסיבה הזאת, מפורצה ופייבל ועד קראקדאון וסנסט אוברדרייב.

פלטיניום לא מרגשים אותי יותר מדי, קראקדאון מאוד ובכלליות הליינאפ שלהם די אוכל את של סוני בלי מלח כרגע. המשחק של הצוות של לימבו נראה פשוט מדהים, הקודם שלהם היה יצירת אומנות ומשחק האינדי האהוב עלי ואני בטוח שזה יהיה גם. עכשיו צריך לחכות לראות מה סוני הולכת להכריז, נקווה שיהיו שם כמה וכמה הכרזות של משחקים חדשים כי כרגע הצע המשחקים שלהם די ריק.

בנושא ההקלטות של דמואים, בדמו של הוויצ'ר הם אפילו לא העמידו פנים, הם לא החזיקו שלטים וכלום זה היה פשוט סרט מוקלט. אני לא יודע מה רוצים מהדגמות מוקלטות, לכו תעבדו אתם על משחק שנתיים ותשקיעו בו 40 מליון דולר רק בשביל שבזמן ההדגמה שלו השלט יתנתק לכם או שהדמו יתרסק בגלל באג כי המשחק יוצא רק עוד 8 חודשים.

אה, ואוכל כובע, CBOAT לשלטון :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 יוני 2014, 05:44

שורה תחתונה:
Call of Duty
Forza Horizon 2
Evolve
Assassins Creed 4
Dragon Age Inquisition
Sunset Overdrive
Fable Heroes
Project Spark
Ori and the blind forest
Halo Completed Master Chief Edition Collection Something Something 100 maps
Halo 5
Inside
Dance Central Spotlight

Rise of the Tomb Raider
The Witcher 3
The Division
Phantom Dust
Scalebound
Crackdown 3

וגם
Halo TV TV TV
ID@XBOX Indie reel
Project Spark Conker DLC
Dead Rising 3 DLC
עונה שניה לקילר אינסטינקט

סך הכל 19 משחקים.
11 משחקים אקסלוסיביים.
8 חשיפות משחקים חדשות (לא כולל פורצה 5 שנחשף לא מזמן אבל מופיע בוידאו בפעם הראשונה בתערוכה).
2 משחקי אינדי חדשים (לא כולל הreel).
אפס טבלאות וגרפים של מכירות, אפס פיצ'רים של מערכת ההפעלה, כמעט אפס טלוויזיה וקינקט, ואפס פוקוס על ה-360 (שלדעתי זה דווקא קצת פספוס: עצם העובדה שמיקרוסופט מוציאה את פורצה הוריזון 2 גם לקונסולה הזו שכבר מתקרבת לגיל 9 דווקא מראה על תמיכה מתמשכת בקנה מידה יוצא דופן. והורדת מחיר יכלה להציב אותה כאלטרנטיבה מעולה לסטרימרים של אמזון, אפל וכדומה. אבל אני מבין למה הפוקוס שלהם הוא על הOne).

שורה תחתונה? לא זוכר תצוגת משחקים גדולה כזול לקונסולה אחת בהיסטוריה של E3. חבל רק שחלק מההדגמות רק הורידו לי מהציפיות.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 יוני 2014, 05:45

אין בעיה. שפשוט יעמדו שם ויצפו בהדגמה. אין צורך לנסות ולהקנות אותנטיות ע"י תפיסת שלט. זה דבילי. אם בזה מפיצות לא יכולות להיות הוגנות ושקופות אז במה כן?

לא הייתי פוסל את האפשרות שהדוויזציה עוד יעבור שנמוך. בכתבה האחרונה של DF מתברר שהגרסה הסופית של וואטצ' דוגס לא משתווה גם להדגמה של המשחק 'על הפס4' בפברואר שנה שעברה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 יוני 2014, 21:46

Kazz כתב:אין בעיה. שפשוט יעמדו שם ויצפו בהדגמה. אין צורך לנסות ולהקנות אותנטיות ע"י תפיסת שלט. זה דבילי. אם בזה מפיצות לא יכולות להיות הוגנות ושקופות אז במה כן?

לא הייתי פוסל את האפשרות שהדוויזציה עוד יעבור שנמוך. בכתבה האחרונה של DF מתברר שהגרסה הסופית של וואטצ' דוגס לא משתווה גם להדגמה של המשחק 'על הפס4' בפברואר שנה שעברה.

לא היית פוסל? אני שם איתך כסף שזה מה שיקרה, משחק של יובי כשהוצג לראשונה כשהקונסולות בקושי נבנו עם גראפיקה ברמה פי כמה מכל מה שהוצג עליהן עד אז, שהיה "אמור" לצאת ב 2014 ואז נדחה ל 2015 כשהמפתחת אומרת שזה גם לא ממש בטוח ככה ש 2016 תסריט סביר ביותר, כן ברור שיראה ככה על חומרה סופית בלי VERTICAL SLICE עוד שנתיים :|

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 יוני 2014, 05:52

לגבי אינסייד, זה בטח ייצא במהרה גם למחשב. הייתה כתובית בטריילר FIRST ON XBOX. מעניין אותי לגבי ORI הזה, אין מונע שגם הוא יגיע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 יוני 2014, 22:37

הסיכום שלי בכמה משפטים:
תצוגה מצויינת, ישר ולעניין ורק משחקים. כמו שאנחנו אוהבים.
חילקו אותה ל2014 ו-2015 שזה גם היה מאוד נחמד ומסודר, ואתייחס לאהובים עליי, בסדר שהופיעו:
COD שוט ענק. מעבר למה שצייתי ונראה מטורף. הקטע של הSTRIFE גדול, וכל החליפה.... שוב - משחק הCOD הראשון מאז 4 שאני ממש מתלהב ממנו.
AC: U הפתיע לטובה, נראה משחק מצויין למולטי, רק שלא יהיה קל מדי. זה נראה לי מה שיהרוס אותו... לתשומת לבכם, יובי!
SUNSET אחד האהובים עליי. איזה יופי של משחק, כמה צבעים... מאוד אהבתי את התצוגה. זרימה מטורפת.
FABLE נראה סביר, אבל הטוויסט ענק! שילוב של DUNGEON KEEPER לאו דווקא מתאים לסדרה, אבל זה לא המשך של ממש.
ORI הפרוייקט שהכי אהבתי, ביחד עם
INSIDE... שניהם הדהימו אותי ואני ממש מקווה שORI יהיה מוצלח כמו שהוא נראה. והוא נראה חלום. על אינסייד אני סומך לגמרי בעיניים עצומות.
THE WITCHER מאוד הרשים אותי. מת לראות עכשיו תצוגה על המחשב :)
CRACKDOWN 3 נראה כמו הקראקדאון הראשון שאני ממש רוצה לשחק בו. חבל שלא הראו גיימפליי.

כל השאר היו פחות מרשימים או שלא ראינו מהם מעבר לסרטון אנימציה כיפי, ולא עשו עליי רושם מיוחד כרגע.

האכזבה הכי גדולה היא שלא ראינו HALO 5. הייתי בטוח שיפציצו עם גיימפליי בסוף!
האכזבה השנייה היא THE DIVISION שנראה יפה, אבל מעט סתמי. אולי שנדע יותר על התמונה הגדולה אני אבין דברים, אבל נראה גנרי נכון לעכשיו.

נותן למיקרוסופט 8/10
הייתי נותן 7.5 אבל הם מקבלים חצי נקודה נוספת על זה שהיו רק משחקים ובלי דיבורים כמעט. מאוד אהבתי את זה, ולצערנו סוני בטוח תשוויץ במסרים ותברבר ויש לה 3 קונסולות, נגיד 2 אם יחליטו לנטוש את הPS3, כי את הויטה אסור להם לנטוש, אלא אם הם רוצים לדפוק את המסמר האחרון בעצמם.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 09 יוני 2014, 22:52, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יוני 2014, 22:49

Laskin כתב:הסיכום שלי בכמה משפטים:
תצוגה מצויינת, ישר ולעניין ורק משחקים. כמו שאנחנו אוהבים.
חילקו אותה ל2014 ו-2015 שזה גם היה מאוד נחמד ומסודר, ואתייחס לאהובים עליי, בסדר שהופיעו:
COD שוט ענק. מעבר למה שצייתי ונראה מטורף. הקטע של הSTRIFE גדול, וכל החליפה.... שוב - משחק הCOD הראשון מאז 4 שאני ממש מתלהב ממנו.
AC: U הפתיע לטובה, נראה משחק מצויין למולטי, רק שלא יהיה קל מדי. זה נראה לי מה שיהרוס אותו... לתשומת לבכם, יובי!
SUNSET אחד האהובים עליי. איזה יופי של משחק, כמה צבעים... מאוד אהבתי את התצוגה. זרימה מטורפת.
FABLE נראה סביר, אבל הטוויסט ענק! שילוב של DUNGEON KEEPER לאו דווקא מתאים לסדרה, אבל זה לא המשך של ממש.
ORI הפרוייקט שהכי אהבתי, ביחד עם
INSIDE... שניהם הדהימו אותי ואני ממש מקווה שORI יהיה מוצלח כמו שהוא נראה. והוא נראה חלום. על אינסייד אני סומך לגמרי בעיניים עצומות.
THE WITCHER מאוד הרשים אותי. מת לראות עכשיו תצוגה על המחשב :)
CRACKDOWN 3 נראה כמו הקראקדאון הראשון שאני ממש רוצה לשחק בו. חבל שלא הראו גיימפליי.

כל השאר היו פחות מרשימים או שלא ראינו מהם מעבר לסרטון אנימציה כיפי, ולא עשו עליי רושם מיוחד כרגע.

האכזבה הכי גדולה היא שלא ראינו HALO 5. הייתי בטוח שיפציצו עם גיימפליי בסוף!
האכזבה השנייה היא THE DIVISION שנראה יפה, אבל מעט סתמי. אולי שנדע יותר על התמונה הגדולה אני אבין דברים, אבל נראה גנרי נכון לעכשיו.

נותן למיקרוסופט 8/10
הייתי נותן 7.5 אבל הם מקבלים חצי נקודה נוספת על זה שהיו רק משחקים ובלי דיבורים כמעט. מאוד אהבתי את זה, ולצערנו סוני בטוח תשוויץ במסרים ותברבר ויש לה 3 קונסולות, נגיד 2 אם יחליטו לנטוש את הPS3, כי את הויטה אסור להם לנטוש, אלא אם הם רוצים לדפוק את המסמר בעצמם.

האמת שהיילו 5 באמת היה מוזר, כלום עליו. אני משער שזה אומר "חגים 2015".
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 יוני 2014, 07:16

לפי IGN, אורי מגיע לXB1, ל360 ולמחשב.

http://www.ign.com/articles/2014/06/09/ ... -exclusive

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 103 אורחים