E3 2014: מסיבת העיתונאים של מיקרוסופט

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: E3 2014: מסיבת העיתונאים של מיקרוסופט

הודעהעל ידי Death_119 » 10 יוני 2014, 07:22

DrKeo כתב:האמת שהיילו 5 באמת היה מוזר, כלום עליו. אני משער שזה אומר "חגים 2015".

או 2016, מקסימום יוציאו אוסף Halo Reach + ODST ויקראו לזה - ODST + Other spartans edition.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 יוני 2014, 23:42

שמעו, אני די מופתע, הורדתי את הטריילר באיכות הגבוהה של ה Devision מ Gamersyde והמשחק עבר DOWNGRADE די ברור מהגרסה של שנה שעברה, אין למשחק AA, ואני לא צוחק, הם פשוט כיבו אותו לחלוטין וכל התמונה מלאה ג'אגיז ברמה מוגזמת ממש, יכול להיות שבאמת מדובר בגרסת הקונסולות?

זה עדיין כביכול קרוב לחשיפה, אבל לא בדיוק שם, ה IQ פחות טוב בלא מעט.

לעומת זאת הורדתי מאותו אתר את הגיימפליי באיכות גבוהה של AC:UNITY והוא נראה משגע!
מאוד מומלץ להוריד ולראות, הסטרים לא עשה לו חסד, באיזורים פנימיים הוא בין המשחקים המרשימים שראיתי, וגם בחוץ הוא לא פראייר, יש אומנם קצת POP UPS אבל אין לי מילים.

אני די בהלם שאני אומר את זה, אבל על פי התצוגות של היום כשרואים את הגיימפליי באיכות גבוהה, AC UNITY נראה יותר טוב מה DEVISION, אולי אני פשוט רגיש במיוחד לג'אגיז אבל אני רציני, AC החדש זה המשחק הכי מרשים של יובי כרגע מבחינתי, תורידו ותשפטו בעצמכם.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 יוני 2014, 07:46

יכול להיות שאת AC הראו על מחשב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יוני 2014, 23:50

bling כתב:שמעו, אני די מופתע, הורדתי את הטריילר באיכות הגבוהה של ה Devision מ Gamersyde והמשחק עבר DOWNGRADE די ברור מהגרסה של שנה שעברה, אין למשחק AA, ואני לא צוחק, הם פשוט כיבו אותו לחלוטין וכל התמונה מלאה ג'אגיז ברמה מוגזמת ממש, יכול להיות שבאמת מדובר בגרסת הקונסולות?

זה עדיין כביכול קרוב לחשיפה, אבל לא בדיוק שם, ה IQ פחות טוב בלא מעט.

לעומת זאת הורדתי מאותו אתר את הגיימפליי באיכות גבוהה של AC:UNITY והוא נראה משגע!
מאוד מומלץ להוריד ולראות, הסטרים לא עשה לו חסד, באיזורים פנימיים הוא בין המשחקים המרשימים שראיתי, וגם בחוץ הוא לא פראייר, יש אומנם קצת POP UPS אבל אין לי מילים.

אני די בהלם שאני אומר את זה, אבל על פי התצוגות של היום כשרואים את הגיימפליי באיכות גבוהה, AC UNITY נראה יותר טוב מה DEVISION, אולי אני פשוט רגיש במיוחד לג'אגיז אבל אני רציני, AC החדש זה המשחק הכי מרשים של יובי כרגע מבחינתי, תורידו ותשפטו בעצמכם.

ג'יגיז זה עניין של קונטקסט, שחקת על הPC ואז תוכל לשחק בכל רזולוציה עם כל סוג של AA שתרצה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 יוני 2014, 00:01

DrKeo כתב:ג'יגיז זה עניין של קונטקסט, שחקת על הPC ואז תוכל לשחק בכל רזולוציה עם כל סוג של AA שתרצה.

נכון, אבל בסופו של דבר המשחק נראה פחות טוב ואין לי מושג מה הולך איתו, אמרתי שע:פ הטריילרים הללו זה ברור לי ש UNITY פשוט מרשים יותר אסתטית, גם אם לא טכנית, תבדוק ותראה.

KAZZ, למה שהם יראו את ה DEVISION על קונסולה ואת UNITY על PC, בדר"כ יש עקביות ואין רצון להראות גרסה מכוערת של משחק אחד ומרשימה של אחר, או שהיו בוחרים להריץ הכל הכי מדהים שאפשר על PC (ולהתמודד שוב עם שאלות של אותנטיות שבטח יתגברו אחרי מה שקרה עם WD) או שיריצו אותנטית על קונסולה כמו שזה, אין סיבה להאמין ש UNITY לא אותנטי ו DEVISION כן לדעתי, אבל לך תדע.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 יוני 2014, 00:28

DrKeo כתב:האמת שהיילו 5 באמת היה מוזר, כלום עליו. אני משער שזה אומר "חגים 2015".

הם כתבו Fall 2015, ככה שזה כנראה ספטמבר וצפונה. אבל בטא של המולטיפלייר תגיע כבר השנה, ככה שאני די בטוח שהם יכלו להראות קצת בשר אם הם היו רוצים.

מה שכן, בצפיה נוספת אני די בטוח שהטריילר CGI שהופיע בהתחלה הוא בעצם מהמשחק החדש:
https://www.youtube.com/watch?v=Mui5LuTQReg
הוא מציג שחזור של סצינת הפצצה מהיילו 2, ומדובב אותו הארביטר (היי, זה לא אתה מThe Cape?) אז בהתחלה חשבתי שזה פשוט טריילר לקולקציה המחודשת.
אבל רק בדיעבד שמתי לב שהדמות שמופיעה שם אחר כך נראית כמו הדמות מ-Guardians. בחירה מאד מוצלחת של סצינה שהם מציגים עכשיו בעוד פרספקטיבה, כי למעשה את אותה סצינה שראינו לא רק בcutscene של היילו 2 אלא גם מנקודת מבט נוספת בהתחלה של ODST כשצונחים מהחלל.
אני לא אתפלא אם 343 ידחפו רמזים לסיפור החדש בצורה כלשהי לקולקציה (שוב טרמינלים?) אבל בכל מקרה מדובר בעסקה נהדרת של 60$ לארבעה משחקים על כל המולטיפלייר והDLC שלהם. מעניין אם סוני תציג משהו דומה לטרילוגיית אנצרטד במסיבת העיתונאים שלה, או שתסתפק במהדורה מחודשת ל-Last of Us.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2014, 01:03

swym כתב:הם כתבו Fall 2015, ככה שזה כנראה ספטמבר וצפונה. אבל בטא של המולטיפלייר תגיע כבר השנה, ככה שאני די בטוח שהם יכלו להראות קצת בשר אם הם היו רוצים.

מה שכן, בצפיה נוספת אני די בטוח שהטריילר CGI שהופיע בהתחלה הוא בעצם מהמשחק החדש:
https://www.youtube.com/watch?v=Mui5LuTQReg
הוא מציג שחזור של סצינת הפצצה מהיילו 2, ומדובב אותו הארביטר (היי, זה לא אתה מThe Cape?) אז בהתחלה חשבתי שזה פשוט טריילר לקולקציה המחודשת.
אבל רק בדיעבד שמתי לב שהדמות שמופיעה שם אחר כך נראית כמו הדמות מ-Guardians. בחירה מאד מוצלחת של סצינה שהם מציגים עכשיו בעוד פרספקטיבה, כי למעשה את אותה סצינה שראינו לא רק בcutscene של היילו 2 אלא גם מנקודת מבט נוספת בהתחלה של ODST כשצונחים מהחלל.
אני לא אתפלא אם 343 ידחפו רמזים לסיפור החדש בצורה כלשהי לקולקציה (שוב טרמינלים?) אבל בכל מקרה מדובר בעסקה נהדרת של 60$ לארבעה משחקים על כל המולטיפלייר והDLC שלהם. מעניין אם סוני תציג משהו דומה לטרילוגיית אנצרטד במסיבת העיתונאים שלה, או שתסתפק במהדורה מחודשת ל-Last of Us.

חשבתי שזה היה די ברור שזאת הייתה הדמות מהיילו 5 שמנסה להתחקות אחרי הצ'יף. זה עדין טריילר לאוסף לדעתי, הדמות הזאת היא חלק מהאוסף הרי הסדרה של רידלי סקוט הולכת לעסוק בה לא?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 יוני 2014, 09:10

DrKeo כתב:חשבתי שזה היה די ברור שזאת הייתה הדמות מהיילו 5 שמנסה להתחקות אחרי הצ'יף. זה עדין טריילר לאוסף לדעתי, הדמות הזאת היא חלק מהאוסף הרי הסדרה של רידלי סקוט הולכת לעסוק בה לא?

אין לי מושג איפה זה נחתך בין האוסף לבין הסדרה לבין המשחק החדש. אבל את הדמות הזו פספסתי בהתחלה, והטריילר עצמו נראה כמו הסצינה מהיילו 2 ככה שהנחתי אוטומטית שמדובר ברימייק של המשחק המקורי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2014, 01:11

swym כתב:אין לי מושג איפה זה נחתך בין האוסף לבין הסדרה לבין המשחק החדש. אבל את הדמות הזו פספסתי בהתחלה, והטריילר עצמו נראה כמו הסצינה מהיילו 2 ככה שהנחתי אוטומטית שמדובר ברימייק של המשחק המקורי.

זה לא בדיוק ברור אבל לפי מה שאמרו על הבמה, או לפחות לפי מה שאני זוכר שאמרו, הסדרה מגשרת בין היילו 4 להיילו 5 כך שהיא אמורה להיות הגשר בין האוסף הזה להיילו 5. כלומר נראה שהטריילר כן להיילו האוסף, נראה לי שהטריילר CGI להיילו 5 דווקא היה הטריילר מולטי של הבטא שהיה בסוף התצוגה של היילו. אם אני לא טועה גם ציינו שם שהדמות החדשה הזאת תהיה בסדרה אבל אולי המוח שלי סתם הפליץ פרטים מהאויר.

אגב תודה מיקרוסופט על הספויילר לסוף של היילו 4, תכננתי לשחק אותו לראשונה באוסף הזה...

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 יוני 2014, 02:13

איך נעשה לך ספויילר? אין שם שום ספויילר.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 יוני 2014, 10:23

DrKeo כתב:זה לא בדיוק ברור אבל לפי מה שאמרו על הבמה, או לפחות לפי מה שאני זוכר שאמרו, הסדרה מגשרת בין היילו 4 להיילו 5 כך שהיא אמורה להיות הגשר בין האוסף הזה להיילו 5. כלומר נראה שהטריילר כן להיילו האוסף, נראה לי שהטריילר CGI להיילו 5 דווקא היה הטריילר מולטי של הבטא שהיה בסוף התצוגה של היילו. אם אני לא טועה גם ציינו שם שהדמות החדשה הזאת תהיה בסדרה אבל אולי המוח שלי סתם הפליץ פרטים מהאויר.

אגב תודה מיקרוסופט על הספויילר לסוף של היילו 4, תכננתי לשחק אותו לראשונה באוסף הזה...

אולי זו השעה אבל לא הבנתי כל כך... מה מיקרוסופט ספיילרו לך כאן? לא ראיתי שום רפרנס לסוף של היילו 4.

ועוד משהו מסתבר: הסדרה Halo Nightfall שרידלי סקוט מפיק (יחד עם סרג'יו משהו מבאטלסטאר גלקטיקה שמביים) - לא קשורה לסדרה הנפרדת שספילברג מפיק.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 יוני 2014, 02:24

גיא כנראה שלא טרמינלים אלה קטעי CGI (אולי עוד משהו?)...
Plus, various new prologue and epilogue cinematics will be used to bridge the narrative between each game, as well as set up the events of Halo 5: Guardians, coming in 2015. Those cinematics will come courtesy of video production firm Blur Studio

הסדרה של רידלי סקוט מעולם לא נקשרה עם שפילברג. זה נאמר כבר מזמן בכל מקום שקראתי על זה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2014, 02:41

swym כתב:אולי זו השעה אבל לא הבנתי כל כך... מה מיקרוסופט ספיילרו לך כאן? לא ראיתי שום רפרנס לסוף של היילו 4.

ועוד משהו מסתבר: הסדרה Halo Nightfall שרידלי סקוט מפיק (יחד עם סרג'יו משהו מבאטלסטאר גלקטיקה שמביים) - לא קשורה לסדרה הנפרדת שספילברג מפיק.

זה היה ידוע שהסדרות לא קשורות, גם הסדרה של רידלי סקוט כבר התחילה צילומים באירופה לפני כמה שבועות בזמן שזאת של שפילברג אפילו לא התחילה הפקה.
הספויילר שנתנו במסיבת עיתונאים היה שבסוף של היילו 4
ספויילר: הצג
קורטנה מתה. או לפחות אמרו "המסטר צ'יף אבד את החבר הטוב ביותר שלו" אז אני משער שהתכוונו לקורטנה, ביחוד שהטריילר המקורי אמר שכבר פג תוקפה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 יוני 2014, 10:55

צודק אם כך לגבי הספויילר... איך הצלחת להתחמק מזה עד עכשיו?

על כל פנים אני בספק שנגמר הסיפור איתה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2014, 03:25

swiss-the-engine כתב:
צודק אם כך לגבי הספויילר... איך הצלחת להתחמק מזה עד עכשיו?

על כל פנים אני בספק שנגמר הסיפור איתה.

אני בספק אם זה ספויילר גדול מדי, אני אשרוד עד שאני אקנה one מתישהו כשקראקדאון יהיה קרוב.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2014, 05:33

מה שנדב כתב באמת קרה? וואו... עברה שנה מאז שסיימתי אותו וזה היה כל כך אירוע נשכח, נדב סמוך עליי שגם אם מה שאתה כותב קרה השוק האמיתי של המשחק אתה ממש לא יודע אותו, הוא היה חתיכת כאפה לפנים עבורי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 יוני 2014, 22:13

Death_119 כתב:מה שנדב כתב באמת קרה? וואו... עברה שנה מאז שסיימתי אותו וזה היה כל כך אירוע נשכח, נדב סמוך עליי שגם אם מה שאתה כותב קרה השוק האמיתי של המשחק אתה ממש לא יודע אותו, הוא היה חתיכת כאפה לפנים עבורי.

על מה אתה מדבר?
Benjamin Franklin

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 10 יוני 2014, 22:32

Halo 5:Guardians "Fall 2015" z נשמע יותר כמו יום לפני 2016.. מאוכזב מאוד שלא הראו כלום ממנו. אני אקנה את האוסף כי זה נחמד וזה Halo ויהיה עם מה להעביר את הזמן עד 5, אבל בהחלט מאכזב

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 יוני 2014, 22:34

למה שזה מה שתבין מFALL 2015? משחקי היילו למעט 4 תמיד יצאו באיזור ספטמבר אוקטובר עד כמה שאני זוכר.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2014, 06:47

swiss-the-engine כתב:למה שזה מה שתבין מFALL 2015? משחקי היילו למעט 4 תמיד יצאו באיזור ספטמבר אוקטובר עד כמה שאני זוכר.

אם אני זוכר נכון כולם יצאו או בספטמבר או בנובמבר. בכל מקרה סתיו זה ספטמבר עד נובמבר כך שגם 5 ישאר באזור :)

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 10 יוני 2014, 23:05

swiss-the-engine כתב:למה שזה מה שתבין מFALL 2015? משחקי היילו למעט 4 תמיד יצאו באיזור ספטמבר אוקטובר עד כמה שאני זוכר.

אכן, ואני מקווה שזה גם יהיה המקרה ב-5 , פשוט הם לא הראו כלום ממנו אז זה מרגיש שיש להם עוד זמן לעבוד עליו ;)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 יוני 2014, 23:17

Yahel12 כתב:Halo 5:Guardians "Fall 2015" z נשמע יותר כמו יום לפני 2016.. מאוכזב מאוד שלא הראו כלום ממנו. אני אקנה את האוסף כי זה נחמד וזה Halo ויהיה עם מה להעביר את הזמן עד 5, אבל בהחלט מאכזב

אתה כנראה שוכח שהיילו 4 יצא ב-2012 אחרי שבE3 2011 ראו רק קטע CGI קצרצר של לב פועם. כנ"ל Halo Reach שיצא בסתיו 2010 אחרי שבE3 2009 ראינו קטע קצרצר אפילו יותר של שמש זורחת מאחורי ריץ'. בE3 מיקרוסופט פשוט מעוניינת לשים את הפוקוס העיקרי על משחקי ההיילו שיוצאים באותה השנה (ODST/Anniversary/Collection).

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 10 יוני 2014, 23:26

מה כולם מתלהבים מ-Sunset Overdrive? לא הבנתי עדיין את הפואנטה של המשחק הזה.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 11 יוני 2014, 08:16

Walle כתב:מה כולם מתלהבים מ-Sunset Overdrive? לא הבנתי עדיין את הפואנטה של המשחק הזה.

בוא נראה:
- משחק עולם פתוח
- צבעוני ומרהיב
- נשקים מופרעים כמו בראצ'ט ורזיסטנס
- מחזור יום-לילה עם אלמנטים של tower defense והגנה על הבסיס בלילה
- הומור
- קואופ לעד 8 שחקנים
- יוצא כבר השנה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2014, 00:14

swym כתב:אתה כנראה שוכח שהיילו 4 יצא ב-2012 אחרי שבE3 2011 ראו רק קטע CGI קצרצר של לב פועם. כנ"ל Halo Reach שיצא בסתיו 2010 אחרי שבE3 2009 ראינו קטע קצרצר אפילו יותר של שמש זורחת מאחורי ריץ'. בE3 מיקרוסופט פשוט מעוניינת לשים את הפוקוס העיקרי על משחקי ההיילו שיוצאים באותה השנה (ODST/Anniversary/Collection).

אני חושב שהפעם ההבל הוא שהCGI של היילו 5 היה בE3 2013 ולכן רוב האנשים ציפו (בדיוק לפי הסדר הקבוע שהראת כאן) שהוא יצא בחגים 2014. לרוב זה היה CGI בE3, גיימפליי בE3 בשנה שאחרי ויציאה באותה שנה. הפעם הוא יצא שנתיים+ אחרי הCGI כך שזה מרגיש קצת רחוק.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 98 אורחים