E3 2014: מסיבת העיתונאים של Sony

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: E3 2014: מסיבת העיתונאים של Sony

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 יוני 2014, 01:51

bling כתב:גם בדמו של ארקהם יש prompt של הגיימפאד של ה PS4 רגע לפני שבאטמן קופץ מהמרפסת וגם כשהוא מרחף ומופיע הכפתור של הריבוע בשביל לעשות GLIDE KICK.

כמובן שאם חברה מאוד רוצה לזייף דמו לפס4 שלט של DS4 זה לא מה שיעצור אותה ואפשר בקלות לחבר כזה ל PC, אבל כמו שאמרת, כשמתעורר חשד למשחק שנראה טוב מדי מכדי להיות אמיתי אז הוא צריך להיות בפער גדול מעל כל מה שראינו על הקונסולה, מבלי להכנס איזה משחק מרשים יותר או פחות ברור שהשמות שציינת של יובי הם באותו הקאליבר של באטמן מבחינה טכנית, ככה שברור שמדובר פה פשוט בתצוגה מרשימה של דור חדש ולא משהו שייחודי דווקא לבאטמן ואם הם רצים על הקונסולות אין סיבה שבאטמן כמו שראינו לא, כי שוב, הוא לא בפער מעליהם.

וגם כמו שאמרתי מקודם, כשרואים את הסרטון של באטמן באיכות גבוהה מגיימרסייד רואים את הפגמים שמאפיינים משחקי קונסולות והוא נראה לגמרי אמין כמשהו שיכול לרוץ על ה PS4.

אני גם חושב שהתצוגה נראית אמינה מאוד. כמו שאמרת, אחרי שרואים בגיימרסייד את הפגמים הקטנים, זה עוד יותר מחזק את ההרגשה הזאת.

האפקט של הגשם, אגב, ברמה הגבוהה ביותר שראיתי במשחק. כלומר, הוא ברמה של קרייסיס 3. הדרך שהאור עובר דרכו ואיך שהוא נראה בתנועה מהירה. ממש מגניב. אני מת לראות את הגשם כשנכנסים למצב בקומבו שהכל בהילוך איטי. אני רוצה לראות טיפות עגולות באוויר :)
אני בכלל כבר ממש מחכה לראות את טריילר הפיזיקס של המשחק. היו כמה דברים בטריילר, שאני מת לראות עם הפיזיקס. העשן/אבק מהגלגלים של הבאטמוביל וכמובן הגשם שהולך עוד לקבל שדרוג לא קטן וממש להגיב לתנועה של השחקן.

בלינג, בסוף הסרטון של המשחק החדש של FROM כתוב "coming 2015". מאיפה אפשר להסיק שזה אומר תחילת 2015?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 יוני 2014, 02:01

I am here to talk about a new Action RPG, Bloodborne, which will launch early 2015 exclusively for the PlayStation 4 console

ציטוט מתוך הפוסט שהעלה המפיק היום לבלוג הרשמי של סוני.

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 11 יוני 2014, 02:53

על-פי רוב התגובות שהספקתי לקרוא בחו"ל, דווקא רוב האנשים חושבים שסוני לקחה את מייקרוסופט.
אני גם חושב שסוני לקחה, אולי לא בהפרש גדול אבל הייתה יותר מעניינת.

הבעיה עם מייקרוסופט היא שהם הראו בעיקר תכנים אקסקלוסיביים, איפה המשחקים האקסקלוסיביים?!
גם לסוני לא חסר ביקורות, הם בצעו כמה החלטות לדעתי שגויות כמו במקרה של Bloodborne, למה להראות CGI כשיש כבר קטע גיימפליי מוכן שהציגו אותו מאחורי דלתיים סגורות?! ומה עם גיימפליי של U4?! כל-כך חיכיתי לזה :|
שתי החברות עדיין שומרות את הקלפים קרוב לחזה ונאלץ לחכות לפעם אחרת כדי לראות אותם.
מבחינת פרזנטציה, אין ספק שמייקרוסופט לקחה, מסיבת העיתונאים שלה זרמה לעומת סוני שהתחילו חצי ראשון טוב ואז פישלו ובזבזו זמן רב על דיבורים על דברים שקצת פחות מעניינים.
אבל מסיבת העיתונאים של סוני הייתה מעניינית יותר לדעתי, פחות מולטיפלטפורם יותר אקסקלוסיביים. אולי גם בגלל שהתחברתי יותר למשחקים שהוצגו אצל סוני כמו FC,BATMAN וNMS מאשר AC,DIVISION.

מה היה לנו ב2 המסיבות:

סוני:
- באנדל PS4 לבן + Destiny. + בטא למשחק.
- LittleBigPlanet 3 לPS4 ולPS3 בנובמבר הקרוב.
- רימייק של Grim Fandango לPS4. כנראה אקסקלוסיבי זמני.
- גיימפליי של The Order: 1886. יוצא בפברואר 2015.
- טריילר של Uncharted 4: A Thief’s End. כנראה סוף 2015.
- משחק חדש Entwined לPSN מסטודיו חדש של סוני. יוצא היום.
- טריילר CGI של Bloodborne אקסקלוסיבי מ-From Software ל-PS4. יוצא בתחילת 2015.
- Let It Die הוכרז כאקסקלוסיבי לPS4. יוצא ב2015. מהיוצר Suda51.
- רימייק של המשחק הראשון בסדרת Ratchet & Clank הוכרז לPS4. יוצא בתחילת 2015 סמוך ליציאת הסרט של Ratchet & Clank.
- DLC למשחק Infamous: Second Son. יוצא באוגוסט.
- CO-OP לFar Cry 4. אפשר להזמין חבר לשחק במשחק אפילו שאין לו את המשחק.
- טריילר לThe Last of US Remastered. יוצא ביולי לPS4.
- Magicka 2 הוכרז לPS4(יוצא לPC). כל הסטודיואים של המפתחת של המשחק עובדים על הPS4.
- Abzû לPS4 ממייסד הסטודיו Thatgamecompany.
- GTA V הוכרז לPS4(יוצא גם לXBONE ולPC).
- גיימפליי של באטמן. תוכן אקסקלוסיבי.
- Dead Island 2 הוכרז לPS4(יוצא גם לXBONE). תוכן אקסקלוסיבי.
- גיימפליי של No Man’s Sky, הוכרז עד עכשיו רק לPS4.
- גיימפליי של Mortal Combat X.

מייקרוסופט:
- טריילר CGI של Crackdown לXBON. יוצא ב2015.
- גיימפליי של Sunset Overdrive. יוצא באוקטובר הקרוב.
- Halo: Master Chief Collection הוכרז לנובמבר הקרוב. כולל בטא של היילו 5.
- טריילר של Forza Horizon 2. יוצא בספטמבר הקרוב.
- גיימפליי של Fable Legends. בטא בסוף 2014. המשחק יוצא ב2015.
- הוכרז Scalebound אקסקלוסיבי חדש לXBONE. מPlatinum Games.
- הוכרז DLC למשחק Dead Rising 3.
- Phantom Dust הוכרז לXBONE.
- Inside הוכרז לXBONE. כנראה אקסקלוסיבי זמני. יוצא ב2015. מהסטודיו של Limbo.
- Ori & the Blind Forest הוכרז לXBONE.
- גיימפליי של The Division. תוכן אקסקלוסיבי זמני.
- טריילר של Dragon Age: Inquisition. תוכן מגיע ראשון לXBOX.
- טריילר של Evolve.
- גיימפליי של Assassin’s Creed Unity.
- גיימפליי של The Witcher 3.
- גיימפליי של Call of Duty: Advanced Warfare. אקסקלוסיביות זמנית על DLC לXBOX.
- הכרזה של Rise of the Tomb Raider(יוצא גם לPS4).

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2014, 08:24

DrKeo כתב:מצחיק שאתה מתלהב מהאורדר, משחק שמתחנן להיות סוג של רייז או KZ עם ציון 60 שגם זה מגיע מהגרפיקה, אבל בו בזמן יורד על קראקדאון שהוא משחק מוכח לפחות כמו סדרת אנפמס האהובה עליך. קראקדאון זאת סדרה עם עדר מעריצים פנאטי, זה שאתה מזלזל בו לא הופך אותו לפחות משחק גדול.

נכנסת שידעת על אנצ'רטד שיוצא ב2015 וידעת על DEMON SOULS 2, יצאת שידעת בדיוק אותו דבר רק שגילת שקוראים לDEMON SOULS בעצם blood born. לא ברור לי איזה גיימפליי הלהיב אותך בדמו של האורדר כי לא היה שם גיימפליי לכל אורך הסרטון אלה אם אתה קורא להליכה במסדרון ואז לירות בקטע RAIL SHOOTER גיימפליי כי אפילו בתקופת הN64 היו צוחקים על זה.

ובנושא גירס, הוכרז כבר שבלאק טאסק עובדים על משחק גירס החדש, זה לא סותר שאולי יש אוסף גירס 1-3 אבל גירס 4 מפותח על ידי בלאק טאסק.

א. יש הבדל בין לדעת משמועות לבין לקבל חשיפה רישמית, זה מזכיר את הדיון על החשיפה של GT5 בזמנו.
ב. שאלת למי היתה מסיבת עיתונאים טובה יותר, עניתי, סוני הציגה גיימפליי מוצלח הרבה יותר במסיבת העיתונאים שלה - באטמן (הגיימפליי היפה ביותר של התערוכה עד כה לטעמי), no man's sky, The order. לעומת The Division וUnity שהיו שני המיצגים היחידים שאהבתי מהמסיבה של מייקרוסופט.
ג. סוני הציגה הכרזות מוצלחות יותר עבורי כמו חשיפה שאנצ'רטד 4 יגיע בסוף השנה הבאה וקיום הפרוייקט בצורה רישמית, קיומו של Demon Souls 2, הגעה של GTA 5 לפס4, הגעה של No man's sky לפס4.
מייקרוסופט רק איכזבה אותי עם הדחייה של היילו 5 (צפוייה ככל שתהיה), לא הציגה שום משחק שהוא בטעם שלי לעונת החגים (אני לא מתחבר לסגנון הארקיידי שהולך אחר ניקוד של Sunset Overdrive ואני לא אוהב משחקי מירוצים) והצליחה לגרום לי להתעניין עם הטריילר קונספט של קראקדאון 3, למרות שכמו שאתה יודע אני עדיין סקפטי לאור הניסיון הלא מוצלח כל כך שלי עם הסדרה.

אם אתה פורט את הדברים על הנייר, כן, מייקרוסופט הציגה יותר גיימפליי של משחקים בלעדיים, אבל אתה מתעלם מהעובדה שמרביתו היה רע או שייך לז'אנרים שמרבית השחקנים לא בהכרח יתחברו איליו. סוני הציגה הכרזות הרבה יותר גדולות בין אם זה בלעדיים הרבה יותר גדולים שהיא הולכת לשחרר והציגה לראשונה תחת המטרייה שלה סופר הכרזה בדמות GTA 5.

דרך אגב, גם הטענה שמייקרוסופט התמקדה במשחקים וסוני לא היא לא נכונה, אני צפיתי בשידור לא Live אלא מול הקלטה של IGN, היה שם שעון. 60 הדקות הראשונות היו לחלוטין אך ורק משחקים (הייתי מופתע, לא אופייני לסוני ובמיוחד העובדה שDestiny פשוט פרץ קדימה בלי שום מילה מקדימה), אחרי זה הם הורידו הילוך עם 20 דקות של שקפים, אבל אילו כללו פרט אחד סופר מעניין בדבר קונסולה ב-100$. אני לא יודע למה אתה משווה את זה לApple TV, הגרסה של סוני מיועדת קודם כל למשחקים ומאפשר לך לבצע Streaming בCloud למאגר של כמעט כל משחק שיצא על גבי הפלטפורמות של סוני עד היום, זה גם מה שApple עושה? אם אתה אמריקאי, עם חיבור נורמאלי (מה שיש לרוב האמריקאים) ומוכן להתפשר כנראה טיפה על Lag + ירידה במראה הכללי של המשחק בשל דחיסה מדובר בהכרזה אולי המשמעותית ביותר שאפשר היה לראות בכל E3, לא יודע למה היא עברה מתחת לרדאר של מרבית הגולשים פה אם לא כולם. גם העובדה שאני יכל לעשות Share ישירות לYoutube היא רלוונטית מאוד לשחקנים, לא סתם לאיזה קהל קז'ואל לא קשור.

אחרי אותם 20 דקות הם התחילו ב-חצי שעה שנותרה לעשות לסירוגין הכרזות עם התצוגות הגדולות שלהם, בפועל קיבלת משהו כמו שעה ורבע של משחקים או שעה ועשרים לעומת שעה וחצי אצל מייקרוסופט, ממש לא הבדל גדול אם בכלל. גם סוני הציגו קצב הרבה יותר טוב, מייקרוסופט שרפה המון זמן על חבילת האספנים של היילו, תצוגות ילדותיות כמו Fable וCOD שפשוט גרם לי לרצות להקיא (ולחשוב ששני פאטטים בIGN עוד התווכחו בפאנל שהם לא יפתחו עם COD).

כן, סוני ניצחה ובהפרש עבורי אישית, ואני לא חושב שסיבותיי נשמעות כמו איזה הנפצה מהחלל. אהבת את מה שמייקרוסופט הציגה? מעולה.

שחר, Dark Souls וDemon Souls (זה הרמז למשחק הפיסי?), שייכים לז'אנר הARPG, זה ממש לא ז'אנר איזוטרי, הוא מכיל משחקים כמו דיאבלו וIcewindale ועוד... הוא בהחלט לא שוטר לגוף ראשון או שלישי, אבל זה ז'אנר מאוד נפוץ לאורך כל השנים. וקצת עצוב לי שאתה מתייחס למשחק כמשחק פיסי, אף אחד משלושת משחקי הסדרה לא נבנה כאשר הפיסי בראות עיניו. הפיסי נהנה מפורט של דרך אגב וזה בולט.

ולגבי גירס, זה ספקולציה, אני לא ראיתי שום דבר רישמי, מעבר לכך אני לא מכיר את המפתחת וכבר עצם העובדה שלא Epic היא המפתחת לא צופה טובות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2014, 08:30

bling כתב:גם בדמו של ארקהם יש prompt של הגיימפאד של ה PS4 רגע לפני שבאטמן קופץ מהמרפסת וגם כשהוא מרחף ומופיע הכפתור של הריבוע בשביל לעשות GLIDE KICK.

כמובן שאם חברה מאוד רוצה לזייף דמו לפס4 שלט של DS4 זה לא מה שיעצור אותה ואפשר בקלות לחבר כזה ל PC, אבל כמו שאמרת, כשמתעורר חשד למשחק שנראה טוב מדי מכדי להיות אמיתי אז הוא צריך להיות בפער גדול מעל כל מה שראינו על הקונסולה, מבלי להכנס לאיזה משחק מרשים יותר או פחות ברור שהשמות שציינת של יובי הם באותו הקאליבר של באטמן מבחינה טכנית, ככה שברור שמדובר פה פשוט בתצוגה מרשימה של דור חדש ולא משהו שייחודי דווקא לבאטמן ואם הם רצים על הקונסולות אין סיבה שבאטמן כמו שראינו לא, כי שוב, הוא לא בפער מעליהם.

אי אפשר, אין גרסה אלחוטית של הDS4 לפיסי, לא נראה לי שסוני פיתחו פרוטוקול במיוחד לDS4 לפיסי רק עבור התצוגה של באטמן, הוא הוצג על הפס4.

בלי קשר, אני לא יודע למה אתה חושב שהפס4 נופלת בימינו מהפיסי, אם Watch Dog לימד אותנו משהו שהשוק ממשיך את שלו, משחקים עוברים Downgrade כדי שגרסאת הקונסולות לא תהיה בpar מגרסאת הפיסי. לא שזה נראה רע, משחקים נראים נפלא על הפס4. ההקרבה האמיתית היחידה היא בקצב הפריימים, אבל אני לא חושב שאנשים מתלוננים שהם מחוייבים לשחק עם 30. מה גם שלפתח משחק שרק ירוץ על SLI 780 לא מנבא לך הצלחה כלכלית.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 יוני 2014, 17:20

Walle כתב:על-פי רוב התגובות שהספקתי לקרוא בחו"ל, דווקא רוב האנשים חושבים שסוני לקחה את מייקרוסופט.
אני גם חושב שסוני לקחה, אולי לא בהפרש גדול אבל הייתה יותר מעניינת.

הבעיה עם מייקרוסופט היא שהם הראו בעיקר תכנים אקסקלוסיביים, איפה המשחקים האקסקלוסיביים?!
גם לסוני לא חסר ביקורות, הם בצעו כמה החלטות לדעתי שגויות כמו במקרה של Bloodborne, למה להראות CGI כשיש כבר קטע גיימפליי מוכן שהציגו אותו מאחורי דלתיים סגורות?! ומה עם גיימפליי של U4?! כל-כך חיכיתי לזה :|
שתי החברות עדיין שומרות את הקלפים קרוב לחזה ונאלץ לחכות לפעם אחרת כדי לראות אותם.
מבחינת פרזנטציה, אין ספק שמייקרוסופט לקחה, מסיבת העיתונאים שלה זרמה לעומת סוני שהתחילו חצי ראשון טוב ואז פישלו ובזבזו זמן רב על דיבורים על דברים שקצת פחות מעניינים.
אבל מסיבת העיתונאים של סוני הייתה מעניינית יותר לדעתי, פחות מולטיפלטפורם יותר אקסקלוסיביים. אולי גם בגלל שהתחברתי יותר למשחקים שהוצגו אצל סוני כמו FC,BATMAN וNMS מאשר AC,DIVISION.

אני אישית גם לא חושב שצריך לאמר WOW על מה ש MS הציגה ולירוק על מה שסוני הראתה, כבר אחרי המסיבה של MS אמרתי שנהנתי מאוד אבל מבחינת בשורות חדשות לבעלי הקונסולה היא אכזבה ואני אומר את זה גם אחרי סוני.
שתיהן אכזבו בלהביא חוויות חדשות, גדולות ובלעדיות לקונסולות שלהן ובגלל זה אני לא יכול לאמר שאחת ניצחה את האחרת ב E3 הזה, אתה לא מנצח E3 בגלל ליינאפ מרשים יותר או פחות של משחקי צד ג', אם תיאורתית לנינטנדו היתה קונסולה נורמלית שמקבלת את כל צד ג' היא היתה מבחינתי המנצחת די בקלות רק בגלל זלדה חדש ומדהים שאוכל את כל הבלעדיים שהוצגו אצל המתחרות (כבלעדי חדש ולא צפוי שהלהיב את הקהל, לאוו דווקא בגלל איכות או יוקרה) וגם שאר הליינאפ של הבלעדיים שהציגה שכלל לא מעט דברים חדשים.

MS הרימה מופע יותר מבדר בגלל פייסינג טוב אבל DEATH צודק שמבחינת "זמן משחקים" שתיהן הקדישו קרוב לאותו הזמן רק שאצל סוני נאלצנו לסבול באמצע את השיממון הזה של השקפים.
בכל אופן קשה לי להכריז על המנצחת של ה E3 הזה, MS ממש לא יותר הרשימה מסוני לטעמי ולנינטנדו אין צד ג' בכלל והיא לא הציגה מספיק משחקים בקאליבר של זלדה, בשורה התחתונה כולן אכזבו וה E3 הזה שייך לצד ג', לא לאף חברה מיצרניות הקונסולה.

Death_119 כתב:אי אפשר, אין גרסה אלחוטית של הDS4 לפיסי, לא נראה לי שסוני פיתחו פרוטוקול במיוחד לDS4 לפיסי רק עבור התצוגה של באטמן, הוא הוצג על הפס4.

בלי קשר, אני לא יודע למה אתה חושב שהפס4 נופלת בימינו מהפיסי, אם Watch Dog לימד אותנו משהו שהשוק ממשיך את שלו, משחקים עוברים Downgrade כדי שגרסאת הקונסולות לא תהיה בpar מגרסאת הפיסי. לא שזה נראה רע, משחקים נראים נפלא על הפס4. ההקרבה האמיתית היחידה היא בקצב הפריימים, אבל אני לא חושב שאנשים מתלוננים שהם מחוייבים לשחק עם 30. מה גם שלפתח משחק שרק ירוץ על SLI 780 לא מנבא לך הצלחה כלכלית.

אתה לא באמת חושב שמישהו שיחק בלייב משהו ב E3 הזה מלבד LBP3 שרצו להדגיש את המאפיינים הסוציאלים שלו כן? (טוב נו כנראה גם הווטיצ'ר 3 ואולי גם COD שתמיד מביאים תצוגות חיות)

אבל כל משחקי יובי, באטמן וכו' הוקלטו מראש ולאחר שנגמרו המסיבות עלו לך טריילרים מסחריים וערוכים עם קריין שמפרשן את הגיימפליי שהיה זהה לחלוטין למה שהראו במסיבות, ככה שאין באמת צורך ב DS4 אלחוטי.
להזכירך גם בחשיפה הראשונה של ה DEVISION היו prompts של DS4, אבל זה ברור שהיה מדובר בסרטון שצולם מראש ואף אחד לא באמת משחק שם (גם אם לפעמים עושים את זה בשביל הרושם)

אבל אתה מתפרץ פה לדלת פתוחה כי אני כבר כמה הודעות מסביר למה כן מדובר בגרסת ה PS4, אני לא מזלזל (עד כדי כך) בקונסולה וברור לי ש FIDELITY כזה עם ה IQ שהוצג היא כן מסוגלת להריץ, כמובן אבל שהיא נופלת ממחשב HIGH END גם אם לפעמים גרסת ה PS4 מקבלת המלצה כגרסה הטובה ביותר בגלל שהמפתחת פישלה קשות עם ה PC.

ואתה צודק שלרוב ה PC נפגע בגלל הקונסולות (וגם בגלל שאף אחד לא הולך לפתח משחק לכרטיס SLI 780 כמו שאמרת) ולא מנצלים את כוחו מספיק אבל עדיין יש שיפורים לא מעטים ל IQ כשאתה יכול להגיע עד 4K ו DOWNSAMPLE וכל השגעונות האלה אם יש לך את החומרה לזה ובהמשך הדור יצאו גם המשחקים הללו של חברות חובבות טכנולוגייה עם זיקה ל PC כמו הוויטצ'ר 3 או משחקי קרייטק שכן ידחפו חזק את ה PC ותראה פער כבר לא קטן בין מחשב HIGH END לפס4 בדומה לדור הקודם כשראית איך קרייסיס או BF3 או הוויטצ'ר 2 נראים על ה PC לעומת הקונסולות.

והערה קטנה בקשר להודעה שלך, קודם כל על אנצ'רטד החדש ידענו על קיומו עוד לפני כשהוכרז ב VGX ככה שלא היתה פה שום הפתעה, ו CHAOTIC כמובן לא התכוון לסדרת SOULS כמשהו חסר ערך ואיזוטרי אלא ל MAGICKA2 שציינת אותו כהיילייט בשבילך.

Nigga כתב:מה? The Division נראה מזעזע לעומת מה שראינו שנה שעברה. ג'אגיז ואליאסינג מכל עבר. לפי הכמות של הג'אגיז אני די בטוח שהגיימפליי שראינו במסיבת עיתונאים של מיקרוסופט רץ ב 720p.

לא יודע אם הייתי משתמש במילה מזעזע אבל אתה צודק, היתה ירידה מאוד חדה ב IQ ביחס לשנה שעברה והמלצתי לאנשים להוריד את הטריילר באיכות הגבוהה כדי לראות עד כמה זה פוגע במראה של המשחק.
לטעמי AC UNITY השנה אכל אותו בלי מלח מבחינת מה יותר הרשים והיה יפה יותר (מבחינת גיימפליי ה DEVISION נראה אדיר כמשחק אונליין עם חברים)
נערך לאחרונה על ידי bling ב 11 יוני 2014, 17:29, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2014, 09:35

Nigga כתב:מה? The Division נראה מזעזע לעומת מה שראינו שנה שעברה. ג'אגיז ואליאסינג מכל עבר. לפי הכמות של הג'אגיז אני די בטוח שהגיימפליי שראינו במסיבת עיתונאים של מיקרוסופט רץ ב 720p.

מלבד הרזולוציה הנמוכה (אין מה לעשות, זה האקסבוקס) המשחק היה נראה טוב מאוד. אני לא יודע כמה אני יכל לשפוט בעיות גראפיות במשחק כשאני צופה בסטרים דחוס (למרות שהיה כתוב 1080P מבחינת IGN). אני גם לא יודע כמה אמינות הגרסאות שהוצגו בפנינו גם בWatchdog לפני שנתיים וגם בThe Division, מי אמר שזה לא דמו אפוי של אזור קטנטן שנתפר בדיוק לE3? למרות שלעומת Watchdog לא שמתי לב לDowngrade שהוא מלבד הרזולוציה (אני מקווה שזה יתוקן בפס4 והיא תגיע ב1080P).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2014, 11:17

Death_119 כתב:א. יש הבדל בין לדעת משמועות לבין לקבל חשיפה רישמית, זה מזכיר את הדיון על החשיפה של GT5 בזמנו.
ב. שאלת למי היתה מסיבת עיתונאים טובה יותר, עניתי, סוני הציגה גיימפליי מוצלח הרבה יותר במסיבת העיתונאים שלה - באטמן (הגיימפליי היפה ביותר של התערוכה עד כה לטעמי), no man's sky, The order. לעומת The Division וUnity שהיו שני המיצגים היחידים שאהבתי מהמסיבה של מייקרוסופט.
ג. סוני הציגה הכרזות מוצלחות יותר עבורי כמו חשיפה שאנצ'רטד 4 יגיע בסוף השנה הבאה וקיום הפרוייקט בצורה רישמית, קיומו של Demon Souls 2, הגעה של GTA 5 לפס4, הגעה של No man's sky לפס4.
מייקרוסופט רק איכזבה אותי עם הדחייה של היילו 5 (צפוייה ככל שתהיה), לא הציגה שום משחק שהוא בטעם שלי לעונת החגים (אני לא מתחבר לסגנון הארקיידי שהולך אחר ניקוד של Sunset Overdrive ואני לא אוהב משחקי מירוצים) והצליחה לגרום לי להתעניין עם הטריילר קונספט של קראקדאון 3, למרות שכמו שאתה יודע אני עדיין סקפטי לאור הניסיון הלא מוצלח כל כך שלי עם הסדרה.

אם אתה פורט את הדברים על הנייר, כן, מייקרוסופט הציגה יותר גיימפליי של משחקים בלעדיים, אבל אתה מתעלם מהעובדה שמרביתו היה רע או שייך לז'אנרים שמרבית השחקנים לא בהכרח יתחברו איליו. סוני הציגה הכרזות הרבה יותר גדולות בין אם זה בלעדיים הרבה יותר גדולים שהיא הולכת לשחרר והציגה לראשונה תחת המטרייה שלה סופר הכרזה בדמות GTA 5.

דרך אגב, גם הטענה שמייקרוסופט התמקדה במשחקים וסוני לא היא לא נכונה, אני צפיתי בשידור לא Live אלא מול הקלטה של IGN, היה שם שעון. 60 הדקות הראשונות היו לחלוטין אך ורק משחקים (הייתי מופתע, לא אופייני לסוני ובמיוחד העובדה שDestiny פשוט פרץ קדימה בלי שום מילה מקדימה), אחרי זה הם הורידו הילוך עם 20 דקות של שקפים, אבל אילו כללו פרט אחד סופר מעניין בדבר קונסולה ב-100$. אני לא יודע למה אתה משווה את זה לApple TV, הגרסה של סוני מיועדת קודם כל למשחקים ומאפשר לך לבצע Streaming בCloud למאגר של כמעט כל משחק שיצא על גבי הפלטפורמות של סוני עד היום, זה גם מה שApple עושה? אם אתה אמריקאי, עם חיבור נורמאלי (מה שיש לרוב האמריקאים) ומוכן להתפשר כנראה טיפה על Lag + ירידה במראה הכללי של המשחק בשל דחיסה מדובר בהכרזה אולי המשמעותית ביותר שאפשר היה לראות בכל E3, לא יודע למה היא עברה מתחת לרדאר של מרבית הגולשים פה אם לא כולם. גם העובדה שאני יכל לעשות Share ישירות לYoutube היא רלוונטית מאוד לשחקנים, לא סתם לאיזה קהל קז'ואל לא קשור.

אחרי אותם 20 דקות הם התחילו ב-חצי שעה שנותרה לעשות לסירוגין הכרזות עם התצוגות הגדולות שלהם, בפועל קיבלת משהו כמו שעה ורבע של משחקים או שעה ועשרים לעומת שעה וחצי אצל מייקרוסופט, ממש לא הבדל גדול אם בכלל. גם סוני הציגו קצב הרבה יותר טוב, מייקרוסופט שרפה המון זמן על חבילת האספנים של היילו, תצוגות ילדותיות כמו Fable וCOD שפשוט גרם לי לרצות להקיא (ולחשוב ששני פאטטים בIGN עוד התווכחו בפאנל שהם לא יפתחו עם COD).

כן, סוני ניצחה ובהפרש עבורי אישית, ואני לא חושב שסיבותיי נשמעות כמו איזה הנפצה מהחלל. אהבת את מה שמייקרוסופט הציגה? מעולה.

שחר, Dark Souls וDemon Souls (זה הרמז למשחק הפיסי?), שייכים לז'אנר הARPG, זה ממש לא ז'אנר איזוטרי, הוא מכיל משחקים כמו דיאבלו וIcewindale ועוד... הוא בהחלט לא שוטר לגוף ראשון או שלישי, אבל זה ז'אנר מאוד נפוץ לאורך כל השנים. וקצת עצוב לי שאתה מתייחס למשחק כמשחק פיסי, אף אחד משלושת משחקי הסדרה לא נבנה כאשר הפיסי בראות עיניו. הפיסי נהנה מפורט של דרך אגב וזה בולט.

ולגבי גירס, זה ספקולציה, אני לא ראיתי שום דבר רישמי, מעבר לכך אני לא מכיר את המפתחת וכבר עצם העובדה שלא Epic היא המפתחת לא צופה טובות.

אין לי בעיה עם איזו מסיבה אהבת יותר, בסופו של דבר שתי המסיבות היו די ריקות מהכרזות ובעיקר הראו לנו דברים שאנחנו יודעים וכנראה שזה מסתכם בטעם (למשל אותי קראקדאון 3 מרגש יותר מכל הכרזה בE3 הזה ואתה למשל יותר מתחבר לדימון סול 2, טעם), הבעיה הייתה רק עם ההכרזה של המסיבה הכי טובה אי פעם בהפרש כשהייתה מסיבה מאוד פושרת (גם של מיקרוסופט).
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 יוני 2014, 11:18

Death_119 כתב:מלבד הרזולוציה הנמוכה (אין מה לעשות, זה האקסבוקס) המשחק היה נראה טוב מאוד. אני לא יודע כמה אני יכל לשפוט בעיות גראפיות במשחק כשאני צופה בסטרים דחוס (למרות שהיה כתוב 1080P מבחינת IGN). אני גם לא יודע כמה אמינות הגרסאות שהוצגו בפנינו גם בWatchdog לפני שנתיים וגם בThe Division, מי אמר שזה לא דמו אפוי של אזור קטנטן שנתפר בדיוק לE3? למרות שלעומת Watchdog לא שמתי לב לDowngrade שהוא מלבד הרזולוציה (אני מקווה שזה יתוקן בפס4 והיא תגיע ב1080P).

למה לעזאזל לשפוט דרך IGN?
תכניס את Gamersyde ל Favorites שלך, בכל מקרה הנה הלינק להורדה של The Division באיכות גבוהה משם:
http://www.gamersyde.com/download_tom_clancy_s_the_division_e3_microsoft_demo_hq_-32261_en.html

כמו שאפשר לראות הרזולוציה הנמוכה פוגעת במראה של המשחק לא מעט, אותי לפחות הוא לא הרשים כמו בשנה שעברה. לעומת זאת אני ממליץ לך מאוד להוריד את AC UNITY מאותו אתר שנראה משגע, ואחרי זה גם FAR CRY 4 שגם מרשים מאוד.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2014, 11:28

DrKeo כתב:אין לי בעיה עם איזו מסיבה אהבת יותר, בסופו של דבר שתי המסיבות היו די ריקות מהכרזות ובעיקר הראו לנו דברים שאנחנו יודעים וכנראה שזה מסתכם בטעם (למשל אותי קראקדאון 3 מרגש יותר מכל הכרזה בE3 הזה ואתה למשל יותר מתחבר לדימון סול 2, טעם), הבעיה הייתה רק עם ההכרזה של המסיבה הכי טובה אי פעם בהפרש כשהייתה מסיבה מאוד פושרת (גם של מיקרוסופט).

למה, אני מקבל שלושה משחקי AAA חדשים + רימייק של משחק שאני מחכה לו כבר שנה (GTA 5) כל E3? אני לא זוכר מסיבה שיצאתי ממנה עם ארבעה משחקים שאני יודע בוודאות שאני קונה בלעדית לפס4 + המתנה השתלמה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2014, 11:49

Death_119 כתב:למה, אני מקבל שלושה משחקי AAA חדשים + רימייק של משחק שאני מחכה לו כבר שנה (GTA 5) כל E3? אני לא זוכר מסיבה שיצאתי ממנה עם ארבעה משחקים שאני יודע בוודאות שאני קונה בלעדית לפס4 + המתנה השתלמה.

השלושה AAA האלה הוכרזו כבר, זה בערך כמו להגיד שיצאת מהמסיבה של מיקוסופט עם היילו 5 למרות שהוא הוכרז כבר לפני שנה. כן, דימון סולס היה דליפה אבל אפילו אם הוא כן נחשב להכרזה בסופו של דבר הוא ההכרזת AAA היחידה במסיבה שלהם.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2014, 11:56

DrKeo כתב:השלושה AAA האלה הוכרזו כבר, זה בערך כמו להגיד שיצאת מהמסיבה של מיקוסופט עם היילו 5 למרות שהוא הוכרז כבר לפני שנה. כן, דימון סולס היה דליפה אבל אפילו אם הוא כן נחשב להכרזה בסופו של דבר הוא ההכרזת AAA היחידה במסיבה שלהם.

הודלפו בגאף. הוכרזו רק עכשיו. שוב, הבנו, אתה אומר עצם קיום השמועה הוא מספיק (במקרה של אנצ'רטד) או תוכן ממשי כמו במקרה של Demon souls 2. אני אומר, אני רוצה אישור רישמי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 יוני 2014, 11:59

Death_119 כתב:הודלפו בגאף. הוכרזו רק עכשיו. שוב, הבנו, אתה אומר עצם קיום השמועה הוא מספיק (במקרה של אנצ'רטד) או תוכן ממשי כמו במקרה של Demon souls 2. אני אומר, אני רוצה אישור רישמי.

אז אתה חושב ההדלפה ב GAF עם גיימפליי, תמונות וכו' זה לא מספיק רשמי בשבילך?

ואמרתי לך כבר, אנצ'רטד 4 הוכרז באופן רשמי ע"י נוטי דוג עוד בסוף 2013 ב VGX, מספיק נו, זו היתה מסיבה גרועה מבחינת דברים חדשים שנחשפו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2014, 12:11

Death_119 כתב:הודלפו בגאף. הוכרזו רק עכשיו. שוב, הבנו, אתה אומר עצם קיום השמועה הוא מספיק (במקרה של אנצ'רטד) או תוכן ממשי כמו במקרה של Demon souls 2. אני אומר, אני רוצה אישור רישמי.

דודי אנצ'רטד הוכרז כבר, זאת לא הייתה שמועה. הנה הטריילר שלו מההכרזה:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2014, 12:59

לא יודע על מה אתם מתווכחים, שתי ההצגות היו טובות מאוד עם הבדלים זניחים פה ושם, סוני קצת יותר משעממת, מיקרוסופט קצת פחות משחקיות, אבל באמת תצוגות טוות מאוד.
בקרוב יש עוד 2 תערוכות, ונראה את שאר המשחקים שלא הספקנו.
מיקרוסופט תראה גיימפליי או IN GAME TRAILERS למשחקים שהציגה כCG, אולי גם לHALO5, סוני תציג את המשחקים של MM, SM, ועוד כמה מפתחים שהיא לא חשפה את הפרוייקטים שלה הפעם, בעיקר מיפן (גאד דאמיט, TLG! אם אתה לא בTGS אני רשמית מוחק אותך מכל רשימה עתידית!), יש עוד הרבה למה לצפות השנה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2014, 13:03

DrKeo כתב:דודי אנצ'רטד הוכרז כבר, זאת לא הייתה שמועה. הנה הטריילר שלו מההכרזה:

איך לא זכרתי :). אז באמת נחשף רק מותג אחד שכבר ראינו גיימפליי ממנו בגאף, אז היא באמת יותר מעפנה ממה שהרגשתי כשצפיתי. לפחות עדיין יצאתי עם ארבעה משחקים שאני רוצה :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 יוני 2014, 13:16

האינסיידר שינובי מנסה ב GAF להרגיע מהביקורות כלפי The Order וטוען שיש במשחק הרבה יותר ממה שנחשף, שבמקור היה מדובר בקטע גיימפליי של 10 דקות שהם נאלצו לחתוך ל 3 ושהמשחק לא מוגבל סטייל האבי ריין כמו שנראה ב E3:

Originally Posted by shinobi602

Well, there's a playable combat demo on the showfloor and it's been getting pretty good praise. But 'Heavy Rain' sentiment popping up now is a little unfounded I think. The feeling at RAD was to show something other than the shooting, something slower paced and more atmospheric, but again that's hard considering you got 3 minutes or so...

They'll start marketing the game a lot better getting closer to release. There's a bunch of crazy weapons in the game that haven't properly been shown. One even blows limbs off of enemies, literally. Lots of battles with hybrids, calling in airstrikes, setpiece moments, lots of destruction...they just...haven't demonstrated that properly yet. Expect to see that stuff at Gamescom.

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 11 יוני 2014, 13:38

Laskin כתב:לא יודע על מה אתם מתווכחים, שתי ההצגות היו טובות מאוד עם הבדלים זניחים פה ושם, סוני קצת יותר משעממת, מיקרוסופט קצת פחות משחקיות, אבל באמת תצוגות טוות מאוד.
בקרוב יש עוד 2 תערוכות, ונראה את שאר המשחקים שלא הספקנו.
מיקרוסופט תראה גיימפליי או IN GAME TRAILERS למשחקים שהציגה כCG, אולי גם לHALO5, סוני תציג את המשחקים של MM, SM, ועוד כמה מפתחים שהיא לא חשפה את הפרוייקטים שלה הפעם, בעיקר מיפן (גאד דאמיט, TLG! אם אתה לא בTGS אני רשמית מוחק אותך מכל רשימה עתידית!), יש עוד הרבה למה לצפות השנה.

אני מעריך שנראה את TLG רק בe3 הבא..למרות שאני מקווה שיהיה לפחות משהו קטן בTGS.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 יוני 2014, 21:57

TLG מת.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2014, 14:00

bling כתב:האינסיידר שינובי מנסה ב GAF להרגיע מהביקורות כלפי The Order וטוען שיש במשחק הרבה יותר ממה שנחשף, שבמקור היה מדובר בקטע גיימפליי של 10 דקות שהם נאלצו לחתוך ל 3 ושהמשחק לא מוגבל סטייל האבי ריין כמו שנראה ב E3:

איזה בולשיט, זה יהיה גירס, לא Heavy rain, אין משחק בימינו שאין תסרוט ברמה כזאת או אחרת. זה בערך המשחק הכי סולידי שיש בעולם מבחינת גיימפליי, עושה את אותם טריקים שהרבה עשו לפניו, אין לעזאזל קישרו בין קטע שהוא על גבול הQTE לכך שהמשחק הוא כמו Heavy rain.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2014, 14:21

swiss-the-engine כתב:TLG מת.

אם לא יהיה בTGS הוא באמת מת, עבורי. די, 10 שנים זה הגבול שלי :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 יוני 2014, 15:05

Death_119 כתב:איזה בולשיט, זה יהיה גירס, לא Heavy rain, אין משחק בימינו שאין תסרוט ברמה כזאת או אחרת. זה בערך המשחק הכי סולידי שיש בעולם מבחינת גיימפליי, עושה את אותם טריקים שהרבה עשו לפניו, אין לעזאזל קישרו בין קטע שהוא על גבול הQTE לכך שהמשחק הוא כמו Heavy rain.

בולשיט בולשיט אבל אני לא צוחק כשאני אומר שבהאבי ריין היו לי רגעי גיימפליי זהים למדי למה שהם הראו.
אם שיחקת בהאבי ריין והגעת לתסריט הזה עם השוטר אז יש סצינה שאתה רודף אחרי אחד החשודים ונכנס למקרר בשר ומחפש אותו עם אקדח שלוף עד שהוא קופץ עליך והשליטה נלקחת ממך וכו׳, אותה רמת אינטרקטיביות כמו שראינו ב E3.

וגם הקטעים הקודמים היו עם scale של קופסת קרטון, עד עכשיו הראו רק מסדרונות עם QTE וקצת ירי כשחלקו על מסלול כשאתה סוחב גופה או סתם חדר חשוך כשאתה כביכול ״יורה״ על מפלצת למרות שאין לזה שום השפעה והכל cut scene אחד גדול שנותן לך פה ושם להשתעשע עם המחשבה שאתה משחק במשהו.
החשיפה של המשחק עד עכשיו היתה בזיונית וב GAF זה הגיע למצב שלא רק שינובי מנסה להרגיע את ההמון אלא שגם אחד המפתחים התערב בהמשך והסביר שזה גיימפליי שנחתך מ 10 דקות (כמו ששינובי אמר) ושהם יחשפו עוד בהמשך, הם גם מודעים לזה שהחשיפה לא הלכה להם טוב במיוחד עד עכשיו.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 יוני 2014, 23:11

אין טעם לדבר על זה... כנראה שהיום נקבל סרטון מE3 שמראה את המשחק באופן קצת יותר רציני.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2014, 15:11

bling כתב:בולשיט בולשיט אבל אני לא צוחק כשאני אומר שבהאבי ריין היו לי רגעי גיימפליי זהים למדי למה שהם הראו.
אם שיחקת בהאבי ריין והגעת לתסריט הזה עם השוטר אז יש סצינה שאתה רודף אחרי אחד החשודים ונכנס למקרר בשר ומחפש אותו עם אקדח שלוף עד שהוא קופץ עליך והשליטה נלקחת ממך וכו׳, אותה רמת אינטרקטיביות כמו שראינו ב E3.

וגם הקטעים הקודמים היו עם scale של קופסת קרטון, עד עכשיו הראו רק מסדרונות עם QTE וקצת ירי כשחלקו על מסלול כשאתה סוחב גופה או סתם חדר חשוך כשאתה כביכול ״יורה״ על מפלצת למרות שאין לזה שום השפעה והכל cut scene אחד גדול שנותן לך פה ושם להשתעשע עם המחשבה שאתה משחק במשהו.
החשיפה של המשחק עד עכשיו היתה בזיונית וב GAF זה הגיע למצב שלא רק שינובי מנסה להרגיע את ההמון אלא שגם אחד המפתחים התערב בהמשך והסביר שזה גיימפליי שנחתך מ 10 דקות (כמו ששינובי אמר) ושהם יחשפו עוד בהמשך, הם גם מודעים לזה שהחשיפה לא הלכה להם טוב במיוחד עד עכשיו.

ולא היה לך רגעים דומים בCOD? (סוחב פצוע כאשר מסוק שהתרסק רודף אחריך עם הלהבים) או באנצ'רטד 2 כשאתה יורד במדרגות צרות ומשאית רודפת אחריך תוך שהיא מתפרקת? או אולי בDead Space 1 או 2 כאשר הגידול תופס אותך ברגל ומחכה מספר שניות בין כל משיכה כדי שתירה לנקודה מסויימת? זה מאוד פופולארי בימינו לגוון Pacing, אחת הדרכים לעשות זאת זה קטעים מתוסרטים עם שליטה מינימאלית של השחקן. מפה ועד להגיד שמדובר בHeavy rain הדרך ארוכה וזה לא רציני.

The order עושה מה שלא מעט משחקים עשו לפניו. אף אחד לא אמר שהוא הולך להמציא את הגלגל, אבל הוא בהחלט הולך להיות משחק סופר איכותי עם גראפיקה מהממת שיביא לנו עוד אנצ'רטד לפס4.

נו, אז אנחנו יודעים שThe order הוא משחק שנראה טוב בסגנון אנצ'רטד וגירס שמתרחש בתקופה ויקטוריאנית וכולל Pacing, מה ההלם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 יוני 2014, 23:19

הוא בהחלט הולך להיות משחק סופר איכותי

מאין הבטחון? ולגבי כך שזה קיים בכל המשחקים שציינת... ההבדל הוא שהמשחק מלכתחילה חוטף על זה שהוא מסדרוני באופן מבחיל, עם 4 חיילים, מתוסרט ללא הרף וכו... אז להמשיך את החשיפה עם אותו הקו? זה קצת משונה וסביר לגמרי שזה יקבע את המחשבה הזאת לגבי המשחק. בעצם זה רק מקצין את זה עוד יותר.
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 100 אורחים