E3 2014: מסיבת העיתונאים של Sony

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: E3 2014: מסיבת העיתונאים של Sony

הודעהעל ידי bling » 11 יוני 2014, 01:17

Nigga כתב:אני לא מאמין שהדבר הכי מרשים שראיתי עד עכשיו(מבחינת גיימפליי) זה באטמן החדש.
מעניין על מה רץ הגיימפליי של באטמן, אם זה באמת PS4 אז וואו.

אני מתערב איתך שזו גרסת ה PS4, ואתה יודע שאני תמיד מפקפק בכל דבר, פשוט תוריד את הסרטון באיכות הגבוהה מ Gamersyde ותראה בעצמך, יש ג'אגיז, אומנם לא חמורים כמו ה Devision ששם זה היה נורא, אבל ברמה שאין על משחק PC ב IQ גבוה, בנוסף יש לא מעט LOD, זאת אומרת כשאתה מתקרב לטקסטורות מהר (כשבאטמן מרחף או נוסע בבאטמוביל) והן "מתעדכנות" עם הפרטים, על גרסת PC חזק הרדיוס שבו הסביבה מרונדרת מראש ולא צריכה להתעדכן היה גבוה הרבה יותר.
או שלקחו פה גרסת PC והורידו את ה SETTINGS להגדרות של PS4 או שזו פשוט גרסת ה PS4, אתה בהחלט יכול לצפות לטעמי שהמשחק יראה ככה על הקונסולה שלך (אם בכלל תטרח שהרי יש לך PC חזק), לא חושב שזה בכלל מופרך.

ואם כבר הבאתי לינק ל Gamersyde אתם צריכים להוריד ולראות איך GTA5 נראה על הדור הבא, לאסקין אתה צודק זה אכן נראה לי יפה יותר מ Watch Dogs, רוקסטאר אמרה שמלבד שפורים טכניים נרחבים הם גם הוסיפו עוד המון רכבים לתנועה וזה באמת נכון לפי הסרטון, מספר הרכבים גורם גם ל WD (שהיה נהדר מהבחינה הזו) להראות מת, ובכלל הטריילר הזה נראה כל כך טוב שאני גם מתחיל להתחרט ששיחקתי את המשחק ככה על הפס3, KEO עשית פה החלטה נכונה כשחיכית, אני אלמד מזה להבא ואדע להתאפק, אני גם רוצה לשחק ב GTA שנראה ככה :/

דרך אגב צריך לאמר מילה טובה ל Gamersyde שעושים עבודת קודש ב E3 עם כל הסרטונים שהם משחררים באיכות המושלמת הזו, תותחים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 יוני 2014, 17:32

אני שמח שלא שיחקתי את GTA V קודם :). שמח שהוא מגיע למחשב ומקווה שלא יהיה פורט מחופף ומג'ייף כמו זה של IV.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 יוני 2014, 17:57

Klayman כתב:אני שמח שלא שיחקתי את GTA V קודם :). שמח שהוא מגיע למחשב ומקווה שלא יהיה פורט מחופף ומג'ייף כמו זה של IV.

אפשר גם לראות לפי התמונה הבאה (שלא באיכות משהו אבל זה מספיק בשביל להעביר את הנקודה) שהם לא סתם לקחו את הטקסטורות והגדילו רזולוציה אלא ממש בנו את העסק מחדש והוסיפו עוד פרטים:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 יוני 2014, 18:00

אין לי ספק שבPS4/X1 הוא יעבוד מעולה.. השאלה מה יהיה בPC... מקס פיין 3 היה פורט לא רע למחשב, אבל הוא לא היה משחק עולם פתוח.. אני עדיין קצת בחשש וזה משחק שלא אעשה לו Pre-Order. הורדתי את הסרטון מגיימרסייד - מהמם.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2014, 18:14

אם GTA יהיה קטסטרופה טכנית על הPC אני פשוט אלך על גרסת הפס4 או הONE כשאני אקנה אחת, חיכיתי שנה למשחק אני אשרוד עד שאני אקנה קונסולה. בכל מקרה נראה שהיה חכם לחכות, רק לראות את הרחובות כל כך מלאים משנה לגמרי את החוויה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2014, 05:17

אני לא מאמין שהצלחתי להימנע יום שלם מהאינטרנט כמעט בכללותו רק כדי לצפות במסיבה המדהימה הזאת בלילה. מסיבת העיתונאים הטובה ביותר שראיתי איי פעם בהפרש. לעומת מייקרוסופט שלמרות הכמות הדיי זהה של משחקים שחשפה הרגשתי שסוני מכוונת לקהל היותר בוגר ובמיוחד לטעם שלי ועם משחקים הרבה יותר איכותיים, שני המגטונים הכי גדולים שיכולים להיות בדמות Demon Souls 2 + Uncharted 4 שווים לבדם לקנות פס4 מבחינתי, מזל שכבר יש לי אחת. סוני פשוט משוגעים, The order נראה נפלא כמו תמיד, ויהיה לבטח הזמנה מוקדמת מבחינתי. אבל מעבר לכל המשחקים הייתי המום משתי ההכרזות הכי גדולות שאפשר היה לצפות, קונסולה ב-100$ שמשום מה אנשים פה כנראה לא הפנימו לצד Far Cry 4 בחינם למחצית מאוכלוסיית הפס4.

מעל ומעבר לכל מה שציפיתי, כל כך התרגשתי לאורך כל המסיבה וכל כך שמחתי שיש לי פס4 פה לצידי. סוני, הייתי מחבק אותכם אם יכולתי - קבלו חיבוק וירטואלי :D.

ואיזה כיף שחיכיתי כל כך בסבלנות לGTA 5 בציפייה שיגיע לפס4 שלי :D.
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 11 יוני 2014, 05:36

bling כתב:אוי באטמן נראה כל כך טוב! אני לא מאמין ששוב נדפקה להם ההדגמה כמו עם AC4 שנה שעברה. ממש נהיה מסורת.

אבל וואו, כל כך מבאס שזה לא יוצא השנה.

ו GTA לדור הבא, בדיעבד עם היובש של היום אולי הייתי צריך לחכות לגרסה הנורמלית שלו.

לא נדפקה להם ההדגמה, זה בדיוק אותה "תקלה" מהמשחק הראשון בסדרה למי שזוכר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2014, 05:59

Death_119 כתב:אני לא מאמין שהצלחתי להימנע יום שלם מהאינטרנט כמעט בכללותו רק כדי לצפות במסיבה המדהימה הזאת בלילה. מסיבת העיתונאים הטובה ביותר שראיתי איי פעם בהפרש. לעומת מייקרוסופט שלמרות הכמות הדיי זהה של משחקים שחשפה הרגשתי שסוני מכוונת לקהל היותר בוגר ובמיוחד לטעם שלי ועם משחקים הרבה יותר איכותיים, שני המגטונים הכי גדולים שיכולים להיות בדמות Demon Souls 2 + Uncharted 4 שווים לבדם לקנות פס4 מבחינתי, מזל שכבר יש לי אחת. סוני פשוט משוגעים, The order נראה נפלא כמו תמיד, ויהיה לבטח הזמנה מוקדמת מבחינתי. אבל מעבר לכל המשחקים הייתי המום משתי ההכרזות הכי גדולות שאפשר היה לצפות, קונסולה ב-100$ שמשום מה אנשים פה כנראה לא הפנימו לצד Far Cry 4 בחינם למחצית מאוכלוסיית הפס4.

מעל ומעבר לכל מה שציפיתי, כל כך התרגשתי לאורך כל המסיבה וכל כך שמחתי שיש לי פס4 פה לצידי. סוני, הייתי מחבק אותכם אם יכולתי - קבלו חיבוק וירטואלי :D.

נראה שראית תצוגה אחרת מכל השאר, כיף לך. אגב זאת לא קונסולה, זה APPLE TV או גוגלקאסט ו-99$ זה הגבול העליון למחיר של משהו כזה (או יותר נכון המחיר הכי יקר בשוק יחד עם אפל שהיא מן הסתם חברה יקרנית, כרומקאסט עולה 35$).

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 יוני 2014, 22:14

מה קשור קרומקאסט?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 יוני 2014, 22:37

Death_119 כתב:אני לא מאמין שהצלחתי להימנע יום שלם מהאינטרנט כמעט בכללותו רק כדי לצפות במסיבה המדהימה הזאת בלילה. מסיבת העיתונאים הטובה ביותר שראיתי איי פעם בהפרש. לעומת מייקרוסופט שלמרות הכמות הדיי זהה של משחקים שחשפה הרגשתי שסוני מכוונת לקהל היותר בוגר ובמיוחד לטעם שלי ועם משחקים הרבה יותר איכותיים, שני המגטונים הכי גדולים שיכולים להיות בדמות Demon Souls 2 + Uncharted 4 שווים לבדם לקנות פס4 מבחינתי, מזל שכבר יש לי אחת. סוני פשוט משוגעים, The order נראה נפלא כמו תמיד, ויהיה לבטח הזמנה מוקדמת מבחינתי. אבל מעבר לכל המשחקים הייתי המום משתי ההכרזות הכי גדולות שאפשר היה לצפות, קונסולה ב-100$ שמשום מה אנשים פה כנראה לא הפנימו לצד Far Cry 4 בחינם למחצית מאוכלוסיית הפס4.

מדהים עד כמה אתה בדיוק הפוך מכולם, אני בחיים לא אצליח להבין את הראש והטעם שלך, אין מה לאמר יש לך טעם ייחודי בדברים זה אף אחד לא יכול לקחת ממך :)

כאילו, איך אפשר להיות מרוצה? הדברים שהכי הרשימו אלו משחקי צד ג' כמו באטמן ו NO MANS SKY, כל השאר נע בין רע לנחמד.

הרע הבולט זה האורדר, בתצוגה שהיא אנטי גיימפליי לכל דבר ברמה שאפילו דייויד קייג' היה אומר שזה מוגזם, נראה לי הסטריפ הבא מתאר את זה יפה:
תמונה
מאנצ'רטד 4 לא ראינו כלום חוץ מטיזר IN ENGINE שבתכל'ס לא מביא לנו אינדיקציה רצינית אפילו על הגראפיקה של המשחק, עם המשחק החדש בסדרת SOULS קיבלת חשיפה שנחותה אפילו להדלפה- סרטון CGI מבאס במקום גיימפליי, פעם ראשונה שהדלפה עם כמה GIFIM של גיימפליי הראתה יותר דברים מאשר חשיפה רשמית של משחק, מי בכלל חשב שלא יראו גיימפליי אחרי שכל האינטרנט כבר ראה קטעים ממנו באיכות נמוכה ביוטיוב? בקיצור עוד חשיפה מבאסת.

כל הקשקושי מסביב כמו מורפאוס, PSNOW וכו' היו נקודת השפל של המסיבה והרסו את כל הקצב, זה היה משעמם בטירוף, באמת שאני לא מבין איך אפשר לצאת מבסוט מהמסיבה באופן כללי כבעל PS4, אולי כבעל קונסולת דור הבא באופן כללי עם באטמן ו NMS, אבל כבעל PS4 קיבלנו ליינאפ עלוב שלא מצדיק בשיט את הקונסולה.
אבל כל אחד ודעתו.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 10 יוני 2014, 22:41, נערך 3 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 יוני 2014, 22:38

idan כתב:
לא נדפקה להם ההדגמה, זה בדיוק אותה "תקלה" מהמשחק הראשון בסדרה למי שזוכר.

Nice catch. לא זכרתי את זה :)

---

דודי, באמת ראית מסיבת עיתונאים שכל שאר האינטרנט לא ראה. הכי חשוב, שאתה מרוצה מהרכישה שלך (לא שלמישהו היה ספק שזה יהיה המקרה).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2014, 06:55

swiss-the-engine כתב:מה קשור קרומקאסט?

כרום קאסט, אפל TV והדונגל הזה של סוני הם כולם אותו דבר, משקפים עם מבחר אפליקציות וידאו/סטרימינג פשוטות.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 10 יוני 2014, 22:53

אני יכול להבין את דודי, הוא לא באמת צריך לראות את U4 בשביל לדעת שזה מגניב אותו רצח (כמו שאני לא צריך לראות את ME4 - רוצה... אבל לא צריך :)) וכן הלאה.
המוח שלו עובד כמו כולם - הוא משלים לבד מה שהוא רוצה לראות...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 יוני 2014, 23:58

bozeman כתב:אני יכול להבין את דודי, הוא לא באמת צריך לראות את U4 בשביל לדעת שזה מגניב אותו רצח (כמו שאני לא צריך לראות את ME4 - רוצה... אבל לא צריך :)) וכן הלאה.

אז הוא הוסיף גיימפליי שלא היה קיים לאורדר, החליט לקרוא לסטרימר של סוני קונסולה והחליט מסיבה לא ברורה שהקואופ ללא בעלות של FC4 יהיה משהו מעבר ללהיות תקוע על מסוק ובאמת יאפשר לשחקן הנוסף לשחק באופן חופשי.

חוץ מזה, אתה רוצה להגיד לי שמעבר לזה שאתה שמח שעובדים על ME חדש (דבר שכבר ידעת מזמן), אתה חושב שהתצוגה של EA היתה משהו חוץ ממעפנה?
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 11 יוני 2014, 08:15

מה מגהטון במשחק (אנצ'רטד 4) שהוכרז כבר, מגיע בצפייה גדולה כדי שהם יכנסו לעומק אבל מראים טריילר לא-גיימפליי של דקה וחצי?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2014, 00:20

bozeman כתב:אני יכול להבין את דודי, הוא לא באמת צריך לראות את U4 בשביל לדעת שזה מגניב אותו רצח (כמו שאני לא צריך לראות את ME4 - רוצה... אבל לא צריך :)) וכן הלאה.

לכולנו ברור שאנצ'רטד יהיה אדיר, אבל בדיוק כמו שקראנו בולשיט על המסיבה של EA למרות הציפיה לME כי כל מה שהם הראו זה קונספט אז אנחנו קוראים בולשיט על המסיבה של סוני שכל מה שהם הראו זה 30 שניות שלא קרה בהן כלום ממשהו שהוא "מתוך המנוע".

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 11 יוני 2014, 08:51

DrKeo כתב:זה כנראה לא PC כי אין שם אפקטים של פיזיקס, אולי זה PC בלי פיזיקס או משהו כזה למרות שזה נשמע פשוט מוזר.

מצד אחד זה לא נשמע כזה מוזר כי המשחק הוא עדיין work in progress ויכול להיות שלא שילבו בבילד של התערוכה PHYSX.
מצד שני, הGameplay של טרילוגיית משחקי יוביסופט (Unity, Far Cry 4 ובמיוחד The Division שגם השנה נמצא בטופ של הרשימה) נראו לדעתי טוב יותר ככה שאין פה משהו חריג. ואני מניח שלפחות FC4 רץ על הPS4 בגלל הprompt של הגיימפאד שראינו בהדגמה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2014, 08:52

bling כתב:מדהים עד כמה אתה בדיוק הפוך מכולם, אני בחיים לא אצליח להבין את הראש והטעם שלך, אין מה לאמר יש לך טעם ייחודי בדברים זה אף אחד לא יכול לקחת ממך :)

כאילו, איך אפשר להיות מרוצה? הדברים שהכי הרשימו אלו משחקי צד ג' כמו באטמן ו NO MANS SKY, כל השאר נע בין רע לנחמד.

הרע הבולט זה האורדר, בתצוגה שהיא אנטי גיימפליי לכל דבר ברמה שאפילו דייויד קייג' היה אומר שזה מוגזם, נראה לי הסטריפ הבא מתאר את זה יפה:
תמונה
מאנצ'רטד 4 לא ראינו כלום חוץ מטיזר IN ENGINE שבתכל'ס לא מביא לנו אינדיקציה רצינית אפילו על הגראפיקה של המשחק, עם המשחק החדש בסדרת SOULS קיבלת חשיפה שנחותה אפילו להדלפה- סרטון CGI מבאס במקום גיימפליי, פעם ראשונה שהדלפה עם כמה GIFIM של גיימפליי הראתה יותר דברים מאשר חשיפה רשמית של משחק, מי בכלל חשב שלא יראו גיימפליי אחרי שכל האינטרנט כבר ראה קטעים ממנו באיכות נמוכה ביוטיוב? בקיצור עוד חשיפה מבאסת.

כל הקשקושי מסביב כמו מורפאוס, PSNOW וכו' היו נקודת השפל של המסיבה והרסו את כל הקצב, זה היה משעמם בטירוף, באמת שאני לא מבין איך אפשר לצאת מבסוט מהמסיבה באופן כללי כבעל PS4, אולי כבעל קונסולת דור הבא באופן כללי עם באטמן ו NMS, אבל כבעל PS4 קיבלנו ליינאפ עלוב שלא מצדיק בשיט את הקונסולה.
אבל כל אחד ודעתו.

כן, אני מוזר, אני אוהב אנצ'רטד, Dark Souls וגירס, איזה הזוי אני, איך אני לא אוהב Dance Central, קראקדאון (משחק של 60) ומשחק Tower Defence שנקרא Fable Legends. אני יודע על שלושה משחקים שאני קונה בוודאות בעקבות E3 על הפס4, אני יודע על אפס סיבות לקנות אקסבוקס בזכות E3 עד שלא יהיה קוואנטום ברייק והיילו 5. סוני הציגה משחקים לטעם שלי, מייקרוסופט הציגה באלגן, בתערובת שנעה בין משחקים לילדים בני 10, ז'אנרים איזוטריים שלא מעניינים אותי (משחקי קצב ומירוצים), חבילת אספנים שיש לי כבר את כל המשחקים בסדרה שלה, משחק מזעזע עם טריילר CGI שלא מלמד אותי דבר ורק גורם לי לקוות שלא ייצא כמו קודמיו והיילו. כשיהיה היילו נדבר, אפילו גיימפליי לא ראיתי.

אם עד היום לא ראית שThe order זה בכיף משחק של 85+ ומותאם לכל מי שאוהב את הסגנון של גירס, או שכש Form Software עושים Demon Souls או Dark Souls זה יוצא טוב, אז אין מה עוד להוסיף.

מעבר להבנתי איך אנשים פה אשכרה יצאו מרוצים ממסיבת העיתונאים של מייקרוסופט ולא יצאו מובכים מהאירוויזיון שנקרא מסיבת העיתונאים של ניטנדו. אם לפני חודש ידעתי בוודאות שבאוקטובר אני קונה Xbox One, אני יודע בוודאות כיום שבאוקטובר אני לא קונה Xbox One.

וזה עוד בלי להזכיר תצוגות משחקי צד ג' הרבה יותר מרשימות במסיבה של סוני. אני באמת בהלם שקוז'ימה לא הציגה את MGS5 גרסאת הOne אצל מייקרוסופט. שכולם יוכלו להנות מMGS5 ברזולוציה של מחשב משנת 2001.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 11 יוני 2014, 09:01, נערך 3 פעמים בסך הכל.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 11 יוני 2014, 08:56

עיתונאים נכחו בדמו גיימפליי באורך חצי שעה של בלאדבורן. הרשמים חיוביים מאוד. אותה רמת קושי כמו סדרת סולס אבל פה הדגש הוא יותר על אופי משחק אגרסיבי ותוקפני והשחקן 'נענש' אם הוא משחק בצורה הגנתית מדי.

--

זה לא קשור לטעם. איך אפשר להתלהב מהצגות ללא-גיימפליי של משחק שכבר הוכרז והצפי הוא שנראה משהו פרקטי ומהותי בE3 ולא סתם טיזר-טריילר. בלאדבורן היה CGI וזה מאכזב. אם מראים הדגמה לעיתונאים בת 30 דקות אז לבטח יכלו לערוך טריילר גיימפליי להראות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2014, 00:58

Death_119 כתב:כן, אני מוזר, אני אוהב אנצ'רטד, Dark Souls וגירס, איזה הזוי אני, איך אני לא אוהב Dance Central, קראקדאון (משחק של 60) ומשחק Tower Defence שנקרא Fable Legends. אני יודע על שלושה משחקים שאני קונה בוודאות בעקבות E3 על הפס4, אני יודע על אפס סיבות לקנות אקסבוקס בזכות E3 עד שלא יהיה קוואנטום ברייק והיילו 5. סוני הציגה משחקים לטעם שלי, מייקרוסופט הציגה באלגן, בתערובת שנעה בין משחקים לילדים בני 10, ז'אנרים איזוטריים שלא מעניינים אותי (משחקי קצב ומירוצים), חבילת אספנים שיש לי כבר את כל המשחקים בסדרה שלה, משחק מזעזע עם טריילר CGI שלא מלמד אותי דבר ורק גורם לי לקוות שלא ייצא כמו קודמיו והיילו. כשיהיה היילו נדבר, אפילו גיימפליי לא ראיתי.

אם עד היום לא ראית שThe order זה בכיף משחק של 85+ ומוטעם לכל מי שאוהב את הסגנון של גירס, או שכש Form Software עושים Demon Souls או Dark Souls זה יוצא טוב, אז אין מה עוד להוסיף.

מעבר להבנתי איך אנשים פה אשכרה יצאו מרוצים ממסיבת העיתונאים של מייקרוסופט ולא יצאו מובכים מהאירוויזיון שנקרא מסיבת העיתונאים של ניטנדו. אם לפני חודש ידעתי בוודאות שבאוקטובר אני קונה Xbox One, אני יודע בוודאות כיום שבאוקטובר אני לא קונה Xbox One.

אתה מוזר כי קראת לתצוגה חלשה למדי שכולם מסכימים שהייתה חלשה למדי "מסיבת העיתונאים הטובה ביותר שראיתי איי פעם בהפרש", לא כי אתה אוהב את אנצ'רטד. גם אני אוהב את אנצ'רטד, גם אני אוהב את גירס אבל אנצ'רטד היה אכזבה עצומה (כי לא הראו ממנו כלום) והאורדר היה קטסטרופה מבחינת גייפליי בתצוגה הזאת. עדין לא ראיתי מהאורדר קטע גיימפליי שנראה כיף, הכל שם או ירי סטייל גירס (שזה אחלה) או שתוקעים אותך בקטע RAIL SHOOTER איום ונורא, אם זה בזמן שאתה בורח ממפלצת או אם זה בזמן שאתה סוחב פצוע. לבנתיים האורדר נראה כמו המשחק הכי יפה והכי משעמם שנחשף בשנים האחרונות.

אם אתה מדבר על מסיבה כמסיבה, המשחק של FROM כבר הודלף עם גיימפליי אבל במסיבה רק ראו CGI בלי שניה של גיימפליי אז דליפה של ניאוגאף נתנה תצוגה יותר טובה מאשר סוני במקרה של המשחק הזה, האורדר הביא את הדמו הכי משעמם מבחינת גיימפליי שמשחק יכול לתת ובאותה מידה כבר יכלו להביא סרטון CGI וזהו ואנצ'רטד שכולם ציפו אשכרה לראות איזה "הבניין המתמוטט של E3 2009" קבל טריילר "בולשוטס" שלא ראו בו כלום חוץ מאשר דרייק מתעורר. בסופו של דבר אם מסתכלים על מסיבה והתוכן שלה אז המסיבה של סוני הייתה שיממון ברובה. אם אתה מדבר על העתיד של הקונסולה בלי קשר למסיבה אז כמובן שאתה צריך להתחשב במשחקים שהוכרזו כבר לXBOX כמו גירס, היילו 5 או קוואנטום ברייק כך שנראה שאפילו אם נסתכל על הצע משחקים נראה שגם בתחום הזה בסופו של דבר הONE לוקחת, אני משער שזה יותר עניין של טעם.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2014, 09:03

Kazz כתב:עיתונאים נכחו בדמו גיימפליי באורך חצי שעה של בלאדבורן. הרשמים חיוביים מאוד. אותה רמת קושי כמו סדרת סולס אבל פה הדגש הוא יותר על אופי משחק אגרסיבי ותוקפני והשחקן 'נענש' אם הוא משחק בצורה הגנתית מדי.

--

זה לא קשור לטעם. איך אפשר להתלהב מהצגות ללא-גיימפליי של משחק שכבר הוכרז והצפי הוא שנראה משהו פרקטי ומהותי בE3 ולא סתם טיזר-טריילר. בלאדבורן היה CGI וזה מאכזב. אם מראים הדגמה לעיתונאים בת 30 דקות אז לבטח יכלו לערוך טריילר גיימפליי להראות.

כי טריילר CGI מסדרה שהניבה שלושה משחקים בני 90+ שאני יודע שאני מאוד אוהב והעובדה שהוא מגיעה בלעדית לקונסולה שכבר ברשותי זה מרגש בפני עצמו. אני לא צריך לראות אפילו סרטון גיימפליי אחד לפני צאת המשחק כדי לדעת שאני רוצה אותו. לא מדובר פה על Crackdown, סדרה שמעולם לא הוכיחה את עצמה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2014, 09:06

DrKeo כתב:אתה מוזר כי קראת לתצוגה חלשה למדי שכולם מסכימים שהייתה חלשה למדי "מסיבת העיתונאים הטובה ביותר שראיתי איי פעם בהפרש", לא כי אתה אוהב את אנצ'רטד. גם אני אוהב את אנצ'רטד, גם אני אוהב את גירס אבל אנצ'רטד היה אכזבה עצומה (כי לא הראו ממנו כלום) והאורדר היה קטסטרופה מבחינת גייפליי בתצוגה הזאת. עדין לא ראיתי מהאורדר קטע גיימפליי שנראה כיף, הכל שם או ירי סטייל גירס (שזה אחלה) או שתוקעים אותך בקטע RAIL SHOOTER איום ונורא, אם זה בזמן שאתה בורח ממפלצת או אם זה בזמן שאתה סוחב פצוע. לבנתיים האורדר נראה כמו המשחק הכי יפה והכי משעמם שנחשף בשנים האחרונות.

נכנסתי למסיבת העיתונאים של סוני בלי לדעת שאקבל אנצ'רטד + Demon Souls 2 + Magicka 2, יצאתי עם הידיעה שאקבל אותם בטווח השנה הקרובה. קרא לזה איך שאתה רוצה, אני מצידי מוכן לעשות Pre Order לכל השלושה האילו עכשיו ולא לראות שום גיימפליי עד צאתם. זה מה שרציתי לראות מסוני, משחקים שאני יודע שאוהב, קיבלתי את זה. אצל מייקרוסופט לא קיבלתי כלום, אז אני צריך להיות מרוצה כי היה גיימפליי של פייבל וכי שנאתי אותו?

ולגבי The Order, טעם שלך, אני מתתי על כל סרטון שהראו מהמשחק הזה כולל זה של התצוגה האחרונה ואני מחכה בקוצר רוח למשחק.

ואני לא יודע על איזה גירס אתה מדבר, הסמל שהופיע עוד יתברר בסוף כאוסף גירס 1-3.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2014, 01:09

Death_119 כתב:כי טריילר CGI מסדרה שהניבה שלושה משחקים בני 90+ שאני יודע שאני מאוד אוהב והעובדה שהוא מגיעה בלעדית לקונסולה שכבר ברשותי זה מרגש בפני עצמו. אני לא צריך לראות אפילו סרטון גיימפליי אחד לפני צאת המשחק כדי לדעת שאני רוצה אותו. לא מדובר פה על Crackdown, סדרה שמעולם לא הוכיחה את עצמה.

מצחיק שאתה מתלהב מהאורדר, משחק שמתחנן להיות סוג של רייז או KZ עם ציון 60 שגם זה מגיע מהגרפיקה, אבל בו בזמן יורד על קראקדאון שהוא משחק מוכח לפחות כמו סדרת אנפמס האהובה עליך. קראקדאון זאת סדרה עם עדר מעריצים פנאטי, זה שאתה מזלזל בו לא הופך אותו לפחות משחק גדול.

נכנסת שידעת על אנצ'רטד שיוצא ב2015 וידעת על DEMON SOULS 2, יצאת שידעת בדיוק אותו דבר רק שגילת שקוראים לDEMON SOULS בעצם blood born. לא ברור לי איזה גיימפליי הלהיב אותך בדמו של האורדר כי לא היה שם גיימפליי לכל אורך הסרטון אלה אם אתה קורא להליכה במסדרון ואז לירות בקטע RAIL SHOOTER גיימפליי כי אפילו בתקופת הN64 היו צוחקים על זה.

ובנושא גירס, הוכרז כבר שבלאק טאסק עובדים על משחק גירס החדש, זה לא סותר שאולי יש אוסף גירס 1-3 אבל גירס 4 מפותח על ידי בלאק טאסק.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 יוני 2014, 01:24

Death_119 כתב:נכנסתי למסיבת העיתונאים של סוני בלי לדעת שאקבל אנצ'רטד + Demon Souls 2 + Magicka 2, יצאתי עם הידיעה שאקבל אותם בטווח השנה הקרובה. קרא לזה איך שאתה רוצה, אני מצידי מוכן לעשות Pre Order לכל השלושה האילו עכשיו ולא לראות שום גיימפליי עד צאתם. זה מה שרציתי לראות מסוני, משחקים שאני יודע שאוהב, קיבלתי את זה. אצל מייקרוסופט לא קיבלתי כלום, אז אני צריך להיות מרוצה כי היה גיימפליי של פייבל וכי שנאתי אותו?

ולגבי The Order, טעם שלך, אני מתתי על כל סרטון שהראו מהמשחק הזה כולל זה של התצוגה האחרונה ואני מחכה בקוצר רוח למשחק.

ואני לא יודע על איזה גירס אתה מדבר, הסמל שהופיע עוד יתברר בסוף כאוסף גירס 1-3.

שלושת המשחקים שהזכרת כנראה לא יגיעו בשנה הקרובה, אלא יותר קרוב לתקופת החגים של 2015. אחד מהם הוא משחק המשך למשחק PC בינוני מחברה שמפתחת אך ורק משחקים בז'אנרים איזוטריים לPC. השניים האחרים עוד יכולים להגיע ב2016 ואף אחד לא יופתע. על שניהם ידעת לפני התצוגה ואפילו ראית מאחד מהם יותר בהדלפות, מאשר מה שהראו לך במסיבת העיתונאים.
אז מה שאמרת על זה ש"לא ידעת" לא נכון. גם מה שאמרת על זה שהמשחקים יגיעו בשנה הקרובה לא נכון.
גם אני מתלהב מאנצ'רטד, כמו שאני מתלהב מכל משחק של נוט'י דוג מאז J&D. זה שלא הראו לנו כלום מהמשחק שנה אחרי החשיפה שלו, מאכזב אותי, כמו גם את שאר האנשים שמצפים לו, חוץ ממך.
אז אם כל ההסבר שלך על זה שהמסיבה של סוני היא הכי טובה שאי פעם נראית בהיסטוריה של E3, בהפרש עצום מבוסס על שתי טענות לא נכונות, עדין לא הצלחת להסביר את ההתלהבות שלך.

אתה גם מעלה טענות לא הגיניות נוספות. אתה אומר שלפני חודש ידעת בוודאות שאתה קונה ONE באוקטובר. עכשיו, כשאתה יודע שמגיעים לONE כל המשחקים שכבר גרמו לך לרצות את הקונסולה, בתוספת של משחקים נוספים שאולי תאהב ואולי לא, אתה משנה את דעתך? איך זה שגילית שהליין אפ של הקונסולה יותר גדול ומגוון משחשבת לפני E3, גורם לך להתעניין בקונסולה פחות?

בכל תצוגה של האורדר, הדמיון שלו לRYSE רק הולך והופך ליותר ברור. נקווה שהוא לא ייצא מעפן כמוהו. בניגוד לרייז, עדין לא ראיתי מישהו אומר שהוא כיפי, או שהוא רוצה לשחק בו עוד, אחרי שהוא ניסה דמו (כמו שאדם ססלר אמר על רייז, לפני שהוא יצא והוא גילה שהוא רפטטיבי במיוחד). באמת שאני לא מוצא שום סיבה להתלהב ממנו, מעבר לגרפיקה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 יוני 2014, 01:43

swym כתב:מצד אחד זה לא נשמע כזה מוזר כי המשחק הוא עדיין work in progress ויכול להיות שלא שילבו בבילד של התערוכה PHYSX.
מצד שני, הGameplay של טרילוגיית משחקי יוביסופט (Unity, Far Cry 4 ובמיוחד The Division שגם השנה נמצא בטופ של הרשימה) נראו לדעתי טוב יותר ככה שאין פה משהו חריג. ואני מניח שלפחות FC4 רץ על הPS4 בגלל הprompt של הגיימפאד שראינו בהדגמה.

גם בדמו של ארקהם יש prompt של הגיימפאד של ה PS4 רגע לפני שבאטמן קופץ מהמרפסת וגם כשהוא מרחף ומופיע הכפתור של הריבוע בשביל לעשות GLIDE KICK.

כמובן שאם חברה מאוד רוצה לזייף דמו לפס4 שלט של DS4 זה לא מה שיעצור אותה ואפשר בקלות לחבר כזה ל PC, אבל כמו שאמרת, כשמתעורר חשד למשחק שנראה טוב מדי מכדי להיות אמיתי אז הוא צריך להיות בפער גדול מעל כל מה שראינו על הקונסולה, מבלי להכנס לאיזה משחק מרשים יותר או פחות ברור שהשמות שציינת של יובי הם באותו הקאליבר של באטמן מבחינה טכנית, ככה שברור שמדובר פה פשוט בתצוגה מרשימה של דור חדש ולא משהו שייחודי דווקא לבאטמן ואם הם רצים על הקונסולות אין סיבה שבאטמן כמו שראינו לא, כי שוב, הוא לא בפער מעליהם.

וגם כמו שאמרתי מקודם, כשרואים את הסרטון של באטמן באיכות גבוהה מגיימרסייד רואים את הפגמים שמאפיינים משחקי קונסולות והוא נראה לגמרי אמין כמשהו שיכול לרוץ על ה PS4.
--------------
CHAOTIC, נוטי דוג בדר"כ לא מפשלת בתאריכי היציאה שלה, גם אם יוצא שדוחה בכמה שבועות או חודש לפעמים, היא לא טועה אף פעם ברמה שהיא תפספס בשנה, אם אמרה ב 2015 זה יצא בוודאות גדולה ב 2015.
המשחק החדש בסדרת SOULS מיועד ל early 2015 ככה שגם פה אין סיבה להניח שיקפוץ לו לשנה אחרי.

כמובן שזה לא סותר את זה שהמסיבה של סוני היתה בינונית ויכלתי להגיד ל DEATH עוד לפני המסיבה שבוודאות גבוהה מאוד 2 המשחקים הללו יגיעו ב 2015, זה ממש לא מגהטון או משהו שבגללו מתרגשים ממסיבה, אנחנו באים לראות חשיפות חדשות וגיימפליי חדש ומלהיב ואת זה לא קיבלנו, מסיבה בלי שני הדברים הללו לא יכולה להחשב לטובה אי פעם, היא בקושי יכולה להחשב לטובה השנה.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 11 יוני 2014, 01:52, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 100 אורחים