Gamescom 2014

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

SgtDonowitz
Warrior

Gamescom 2014

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 21 יולי 2014, 23:05

תמונה
אחרי שההדים מ-E3 שככו מעט, הגיע הזמן להתפנות מעט לאירוע המשחקים הפתוח השני בגודלו בעולם.
כמו בכל שנה, גם השנה תיערך בגרמניה תערוכת Gamescom, התערוכה, תיערך השנה בין התאריכים 13-17/08 בקלן, כאשר היום הראשון יהיה סגור לעיתונאים ושותפי מסחר ושאר הימים יהיו פתוחים לקהל הרחב המעוניין לבוא, לשחק במשחקים החדשים ולהשתתף בתערוכת משחקים גדולה כל כך.

החברות שאישרו את השתתפותם ב- Gamescom כוללות את נינטנדו, מיקרוסופט, סוני, EA, יוביסופט, בת'סדה, CD Project, קרייטק (אשרו את השתתפותם כבר במרץ, מעניין אם יהיו נוכחים שם במצבם הנוכחי), וחברות רבות ואחרות הולכות להשתתפף בגיימסקום השנה.

תמונה
כמו כן, וואלו הכריזו שה- Steam Controller יהיה בגיימסקום, אני ממש מקווה שיהיה ניתן לשחק בו סוף כל סוף ונוכל לקבל עליו רשמים.

--------------------------------------------------
אחרי בדיחה שהייתה ביני לבין החבר הכי טוב שלי במשך שנים שנלך "מתישהו" לגיימסקום, רצה הגורל והשנה, אחרי הרבה תכנונים אני והחבר נוסעים לקלן, גרמניה כחלק מהטיול שלי שלא יגמר רק שם, הכרטיסים מוזמנים מראש (יש לי כבר כרטיסים לשלשה ימים) ואני כבר לא יכול לחכות להיות שם. הדבר היחיד שמפריע כרגע הוא הצו 8 שאני מאמין שייגמר עד אז, וגם אם לא, נמצא דרך לבטל אותו.
תמונות יועלו, אם כי אני לא מבטיח שהם יגיעו הכי מהר שיש. ( אחרי הכל אני גם אהיה אחרי זה בהולנד ואנגליה)
נערך לאחרונה על ידי SgtDonowitz ב 22 יולי 2014, 09:19, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: Gamescom 2014

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 יולי 2014, 08:36

וואו!!! איזה אדיר שאתה טוס לגיימסקום! לגמרי ברשימת ה"דברים שצריך ללכת אליהם" שלי.

אני בטוח שאם תבקש, ישחררו אותך מהמילואים בזמן לטיסה. לא נראה לי סביר שיתנו לך להפסיד אלפי שקלים ששילמת כבר על כרטיסי הטיסה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 יולי 2014, 08:46

יא אללה!!! תהנה מלא חביבי!!!! אם תצליח לראות את Quantum Break בפעולה, אשמח לרשמים :).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יולי 2014, 09:36

איזה כיף! צלם כמה שיותר :)
אני מקווה להיות בTGS מתישהו :D

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 יולי 2014, 11:39

ממזר בר מזל שכמותך!

גם אני מקווה יום אחד לעשות נסיעה שכזו, זה הכי קרוב שנגיע ל E3.
אני מצפה ללייב בלוגינג ועדכונים מסביב לשעון :)

וניטפיקינג קטן, זו תערוכת הגיימינג הפתוחה הכי גדולה בעולם, E3 היא תערוכה סגורה והיא כידוע הכי גדולה באופן כללי.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 25 יולי 2014, 13:34

החלטת באיזה קוספליי אתה מגיע? :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 25 יולי 2014, 15:52

תהנה! מי מצטרף לגיימסקום 2020?
"A man chooses, a slave obeys"

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 28 יולי 2014, 20:17

bling כתב:ממזר בר מזל שכמותך!

גם אני מקווה יום אחד לעשות נסיעה שכזו, זה הכי קרוב שנגיע ל E3.
אני מצפה ללייב בלוגינג ועדכונים מסביב לשעון :)

וניטפיקינג קטן, זו תערוכת הגיימינג הפתוחה הכי גדולה בעולם, E3 היא תערוכה סגורה והיא כידוע הכי גדולה באופן כללי.

זו לא ממש ברות מזל, למען האמת זה טיול די זול יחסית. הטיסות לקלן סופר זולות עם שלשה חברות לואו קוסט שטסות לשם והכניסה עולה 10 יורו ליום, הבעיה היחידה היא שכל בתי המלון ממש מפוצצים שם אז עדיף לשהות בדיסלדורף או בבון, די זול אם מתכננים את זה כמו שצריך.
לגבי זה שהיא התערוכה הפתוחה הגדולה בעולם - הבנתי ש-TGS היא התערוכה הגדולה, מסתבר שלא.

חנן - אני וקוספליי לא הולכים ביחד - מאז כיתה ד' לא התחפשתי בפורים :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 28 יולי 2014, 18:08

מגניב. כל פעם שאני אומר לעצמי שאני צריך לנסוע לשם מתישהו, אני מגלה שאשתי בדיוק מתכננת ללדת...

אגב, אם אתה שם גם ביומיים שלפני הכנס והתחום של פיתוח משחקים מעניין אותך, אז יש גם כנס מפתחי משחקים שנקרא Respawn. הוא מתרחש במקביל לGDC Europe אבל באווירה של יותר אינדי (ובמחירים הרבה יותר שפויים).
http://www.respawngathering.com/

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 11 אוגוסט 2014, 19:24

זמני מסיבות עיתונאים:

מיקרוסופט - מחר, 12/8 בשעה 15:00
הובטחו כבר הפתעות גדולות, מעניין מאוד למה הכוונה, אני אישית מצפה לזה בקוצר רוח אחרי התצוגה הנהדרת ב-E3.

סוני - מחר, 12/8 בשעה 20:00
מעניין אם נראה סוף כל סוף את UC4.

EA - יום שלישי, 13/8 בשעה 11:00.

כמובן, כמו ב-E3, גם כאן יהיה סטרימינג באתרים המובילים.

--------------

מיקרוסופט שחררה אתמול טיזר לקראת גיימסקום שלה דרך הטוויטר בתמונה הזאת:
How many of these #Xbox games can you ID?
(And yes, we know the Xbox logo isn't a game.)
תמונה

אז בין כל המשחקים שאפשר לזהות (ויש הרבה), הלוגו של האקס בוקס מעלה השערות רבות שככל הנראה תהיה תמיכה לאחור ל-360 והאקסבוקס המקורי, אני חייב לציין שאם זאת אכן התכנית אז מדובר ביתרון ענק של מיקרוסופט מול סוני במלחמה בדור הזה, מסתבר שה-PR של סוני בשנה שעברה אחרי ה- E3 עם הוידאו של היפני החביב שמעביר משחקים מאחד לשני הופך להיות כרגע, לפחות לדעתי, כמבוכה גדולה מאוד לסוני אם כל השינוי בגישה של מיקרוסופט ושל סוני.
אני אישית אשמח לראות בגיימסקום הדגמות לקהל הרחב של התמיכה לאחור.

נתראה מחרתיים, אשתדל לשלוח תמונות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 אוגוסט 2014, 04:06

אחחח איזה כיף שהגיימסקום באירופה, סוף סוף שעות נורמליות!

ואני חושב שקצת נסחפת עם התמיכה לאחור, למה שפתאום הם יוכלו ליישם טכנולוגיה כזו אחרי ההשקה? ואיך זה בדיוק יעבוד, פתאום עדכון תוכנה וכל ONE יפעיל משחקי 360? נשמע מופרך.
"התמיכה לאחור" היחידה שיש כרגע זה לסוני עם ה NOW, שזה גם לא גליק גדול עם מודל המחירים הנוכחי.
גם לא הבנתי איך בדיוק יכולה להיווצר לסוני מבוכה גדולה בהקשר לסרטון של היפני שמחליף משחקים, נראה לי היחידה שהובכה עד כה זו מייקרוסופט שדאגה ליישר קו בכל אספקט אפשרי שסוני הובילה עד לרמת המחיר ושירות הפלוס ופוליסות שונות וחזרה בה מכל הקו שהובילה כולל לזרוק את הקינקט הכל כך הכרחי לדבריה, למרות שייאמר לזכותה שהיא עשתה את הדבר הנכון גם אם זה העמיד אותה באור קצת מגוחך.
אני מסכים שאם MS עלתה על נוסחת קסם לתמיכה לאחור לכולם בלי שום הגבלות אז זה אכן מייתר מעט את שירות ה NOW של סוני, אבל אני מתקשה להאמין שזה המצב.

מה שכן אני חושב שאפשר כבר להכריז פחות או יותר מראש על כך ש MS לוקחת את הגיימסקום הזה רק בגלל העובדה הפשוטה שהם הולכים להציג גיימפליי ראשון של QB, אין לסוני שום דבר שהולך להתקרב לזה (ולא אין מצב לאנצ'רטד 4), הקונטרה של סוני הולכת להיות Until Dawn, משחק האימה שהוכרז בזמנו ל PS3 ול MOVE ומאז נעלמו עקבותיו, מאז הוא עבר ל PS4 ועכשיו משערים שהוא יהיה משחק למורפיאוס של סוני שזה הגיוני למדי, בכל אופן הם יציגו אותו בגיימסקום וזו כנראה ההכרזה הכי גדולה שלהם לצד קשקושים כמו גרסת PS4 לג'ורני וכאלה.

סוני גם תציג גיימפליי של BB אבל אני לא חושב שזה באמת מאיים על משחק בסדר הגודל של QB, בקיצור, ההחלטה של MS לשמור את הכותר הזה לגיימסקום מראה שהיא לוקחת כנראה את התערוכה הזו ברצינות רבה יותר מסוני, נקווה שבכל זאת יהיו הרבה הפתעות וגם אם לא נזכה לפחות לראות גיימפליי חדש ממשחקים מצופים כמו הדיוויזיה, AC UNITY ואחרים שהוכרזו.

אני מקנא בך ואל תשכח לעדכן אותנו ברשמים ותמונות, תהנה בנאדם!
נערך לאחרונה על ידי bling ב 12 אוגוסט 2014, 04:30, נערך פעם 1 בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוגוסט 2014, 20:22

מסכים, אם יראו לפחות 2 דקות רצופות של QB - יהיה בטח מאוד קשה להתעלות על זה...
מצד שני, אם הצוות של גרילה יציגו את המשחק הבא שלהם, ומדיה מולקיול יפתיעו עם משהו באמת חדשני, ויהיה עוד טיזר של אנצ'רטד, ויראו טיזר מהטריילר של TLG שיראו בTGS, ומעט גיימפליי של KH3 - אז אולי... :P

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 אוגוסט 2014, 04:24

אני חושב שההנחה לגבי תמיכה אחורית לא מבוססת במיוחד.
כלומר, זולת אמולציה (שאולי אפשרית לXBOX המקורי, אבל בטח לא ל360), אין להם דרך לאפשר תאימות לאחור. זה סתם הדבר היחיד שהם יכלו להשתמש בו בשביל X וכמובן מתאים לתמונה.

לא זיהיתי את כל המשחקים. משמאל לימין:
- XBOX 360.
- לא מזהה.
- היילו.
- XBOX.
- סתם.
- המשחק שר הטבעות?
- פייבל.
- לא מזהה.
- מאס אפקט?!?!?
- SO.
- דויז'ין?
- היער של אורו, או איך שלא קוראים למשחק אינדי הזה.
- לא מזהה.
- לא מזהה.

- פאר קריי 4.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוגוסט 2014, 20:24

אה, ואני צופה בMULTIPLAYER REVEAL של COD החדש.
וזה לגמרי משחק אחר. COD עם "כוחות על" אם תרצו, אבל זה משנה כל אספקט בגיימפליי.
הוא עדין נראה מהיר מדי בשבילי, ואני אעדיף את חוויית הסינגל, בטח

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 אוגוסט 2014, 04:30

המולטיפלייר של COD:TITANFALL נראה מגניב:

קצת מחסור בטיטאנים. יכול להיות שהם מחכים לחבילת תוספות עבורם.
נערך לאחרונה על ידי Nucleus_Dawn ב 12 אוגוסט 2014, 04:32, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 אוגוסט 2014, 04:32

המולטי של COD נראה שילוב די בוטה של טיטאנפול עם היכולות של קרייסיס+ אלמנטים של Levolution מ BF, נראה שהם לקחו מעט "השראה" משוטרים שונים :)
אישית זה נראה לי מבולגן ומהיר מדי, אבל אני מנחש שלחובבי COD זה הרענון שהמולטי היה צריך ואני בטוח שהם יהנו ממנו מאוד.

לאסקין אני יודע שרשמת את השורה האחרונה כבדיחה אבל אני חושב שאף אחד מהשמות שציינת יופיע, זה נראה שהשם הגדול זה משחק האימה וגיימפליי רשמי של BB, אין סימנים לשמות שציינת לפי הדיווחים וקשה לי להאמין שסוני לא היתה זורקת מה שיכלה ב E3 אלא אם באמת פתאום גיימסקום נהייתה במעמד שווה, ולפחות לפי ההיסטוריה של החשיפות שם מצד סוני זה לא נראה ככה (גיימסקום שעבר הוקדש כמעט בלעדית לאינדי מצד סוני)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 אוגוסט 2014, 20:42

הE זה איבולב לדעתי.

אהה כן, וממש חסרים טיטאנים במולטי של COD... כל הזמן חיכיתי לשמוע "Your Titan is ready to drop''.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוגוסט 2014, 20:49

bling כתב:המולטי של COD נראה שילוב די בוטה של טיטאנפול עם היכולות של קרייסיס+ אלמנטים של Levolution מ BF, נראה שהם לקחו מעט "השראה" משוטרים שונים :)
אישית זה נראה לי מבולגן ומהיר מדי, אבל אני מנחש שלחובבי COD זה הרענון שהמולטי היה צריך ואני בטוח שהם יהנו ממנו מאוד.

לאסקין אני יודע שרשמת את השורה האחרונה כבדיחה אבל אני חושב שאף אחד מהשמות שציינת יופיע, זה נראה שהשם הגדול זה משחק האימה וגיימפליי רשמי של BB, אין סימנים לשמות שציינת לפי הדיווחים וקשה לי להאמין שסוני לא היתה זורקת מה שיכלה ב E3 אלא אם באמת פתאום גיימסקום נהייתה במעמד שווה, ולפחות לפי ההיסטוריה של החשיפות שם מצד סוני זה לא נראה ככה (גיימסקום שעבר הוקדש כמעט בלעדית לאינדי מצד סוני)

דווקא על המשחק החדש של MM אני בונה, אני משוכנע שנראה ממנו משהו, אבל כל השאר - כן, לא יקרה :)
ולגבי BB - דווח שככל הנראה יהיה בסה"כ שעה שלמה (!) של גיימפליי במהלך התערוכה, כך שאני לא דואג לגביו

אבל כן, לסוני יש עוד מספיק מפתחות שעוד לא ראינו מה הן עושות ומשחקים כמו ההוא עם SHADOWS וRIME שכמעט שכחנו מהם, ואולי עכשיו נראה אותם. גיימסקום עוד תפתיע! :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 אוגוסט 2014, 04:56

Laskin כתב:
דווקא על המשחק החדש של MM אני בונה, אני משוכנע שנראה ממנו משהו, אבל כל השאר - כן, לא יקרה :)
ולגבי BB - דווח שככל הנראה יהיה בסה"כ שעה שלמה (!) של גיימפליי במהלך התערוכה, כך שאני לא דואג לגביו

אבל כן, לסוני יש עוד מספיק מפתחות שעוד לא ראינו מה הן עושות ומשחקים כמו ההוא עם SHADOWS וRIME שכמעט שכחנו מהם, ואולי עכשיו נראה אותם. גיימסקום עוד תפתיע! :)

נראה לי שהשעה תהיה סגורה לבאי התערוכה, מזל שיש לנו את SGT פה שיצלם לנו את כל המצגת :P
אבל בטוח שנקבל מספיק גיימפליי ממנו וטריילר מסודר והכל, לא דואג.

וכן לא החשבתי משחקי אינדי אבל בהחלט סבירות גבוהה שנראה גיימפליי לכמה כאלו שהוכרזו ואולי גם הכרזות חדשות נוספות, אולי מאולפנים קטנים כמו סוני יפן או עוד הסכמי חסות סטייל מה שעשו דור קודם (וגם בנוכחי) עם מפתחי אינדי שונים.

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 11 אוגוסט 2014, 21:02

המולטיפלייר נראה חזק ביותר!
ההשוואה לטיטאנפול לא נכונה לדעתי... ניתן להם את הכבוד הראוי ונגיד שזה קול אוף דיוטי על סטרואידים.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 11 אוגוסט 2014, 21:35

יופי, עכשיו שחקנים יוכלו להרוג אותי בשניות גם מהאוויר!

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 אוגוסט 2014, 06:21

מי אמר טיטאנים ולא קיבל?

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 11 אוגוסט 2014, 22:34

Nucleus_Dawn כתב:אני חושב שההנחה לגבי תמיכה אחורית לא מבוססת במיוחד.
כלומר, זולת אמולציה (שאולי אפשרית לXBOX המקורי, אבל בטח לא ל360), אין להם דרך לאפשר תאימות לאחור. זה סתם הדבר היחיד שהם יכלו להשתמש בו בשביל X וכמובן מתאים לתמונה.

לא זיהיתי את כל המשחקים. משמאל לימין:
- XBOX 360.
- לא מזהה.
- היילו.
- XBOX.
- סתם.
- המשחק שר הטבעות?
- פייבל.
- לא מזהה.
- מאס אפקט?!?!?
- SO.
- דויז'ין?
- היער של אורו, או איך שלא קוראים למשחק אינדי הזה.
- לא מזהה.
- לא מזהה.

- פאר קריי 4.

הנה כל המשחקים:
Xbox One logo
Scalebound
Halo: The Master Chief Collection
The original Xbox logo
ID@Xbox logo
Dragon Age: Inquisition
Fable Legends
The Witcher III: Wild Hunt (The “III” is an upside down “W”)
Evolved
Sunset Overdrive
Call of Duty: Advanced Warfare
Ori and the Blind Forest
Quantum Break
FIFA 15
Far Cry 4

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 אוגוסט 2014, 22:38

Laskin כתב:מי אמר טיטאנים ולא קיבל?

זה... נראה כמו טיטאן, רק משעמם ואיטי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 11 אוגוסט 2014, 22:52

כן האמת שהטיטאן פה נראה משעמם.
גם אני מרגיש שחסרה לי הפשטות שהייתה בטייטאןפול (או שרק הבטא הייתה מאוד פשוטה מבחינת נשקים?)
בכל מקרה, זה מזכיר לי שיש לי עדיין את היומיים של טייטאנפול בחינם באוריג'ין שהם חילקו פעם ועוד לא התחלתי את ה-countdown.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 88 אורחים