Gamescom 2014

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: Gamescom 2014

הודעהעל ידי bling » 13 אוגוסט 2014, 21:06

KAZZ לא נראה לי שבגלל הכרזה של משחק אחד, מבוקש ככל שיהיה, שמגיע גם ל PC, שגיימסקום> E3.

אני מסכים שאם אתה לא בא בציפייה לחשיפות AAA ענקיות ושאם מבחינתך אינדי מרגש באותה המידה שגיימסקום יכולה להיות עדיפה, כי באמת יש הרבה פוקוס על המשחקים הללו.
מבחינת חשיפות AAA מה קיבלנו? גיימפליי של BB ושל QB והכרזה אחת של AAA חדש עם סיילנט היל, לא מזלזל בתערוכה, אני נהנה והכל, אבל עדיין לא E3.

עוד מעט מתחיל הסטרים של קוג'ימה, יותר משאני רוצה לראות עוד מטאל גיר, מעניין אותי אם יחלוק פרטים על סיילנט היל או שהוא ישמור את זה ל TGS.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 13 אוגוסט 2014, 21:08

שאלה.. ראיתי את הטריילר של Silent hill אבל היו לי כמה דברים לא ברורים.. קודם כול חייב לציין שזה אחד מהדברים הכי מפחידים שראיתי עם הקול הכהה והמפחיד הזה ( : , מה זאת אומרת שכתוב The worlds first interactive teaser? הבנתי שצריך לפתור איזו אניגמה ובסופה מקבלים את כול הטריילר של silent hill או משהו כזה.. מישהו יכול להסביר?

* לא יודע אם מישהו שם לב אבל Evolve יקבל Beta פתוחה ובלעדית לXbox One :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 13 אוגוסט 2014, 21:47

תמונה

בלינג, זאת לא רק ההכרזה הזו. טריילר עם גיימפליי לבלאדבורן + שחיק בתערוכה > חשיפת המשחק בE3 עם CGI. הבלעדיים החדשים שסוני הראו שעדיפים על טיזר לעוד משחק אנצ'רטד. ההכרזה על TR שהייתה מגהטון שאף אחד לא ציפה לה. אקטיויז'ן מחייה את הלייבל של סיירה ומכריזה על קינג קווסט חדש. הדגמת גיימפליי של QB, סיילנט היל, המשחק החדש של NJ ועוד. אולי אפשר להגיד שהמסיבה של מיקרוסופט בE3 הייתה יותר טובה עם הרבה הכרזות למרות שרובם לולא גיימפליי, אבל בנוגע למסיבה של סוני, אין תחרות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אוגוסט 2014, 23:27

bling כתב:עכשיו KEO נראה לי לא מסתכל לכיוון של הקונסולות עד שירדו ל 100$ פחות או יותר :), אין ספק שהפיסי נמצא בשיא המעמד שלו מבחינת צד ג׳, הוא אפילו זוכה למשחקים שמגיעים רק לבוקס או רק לפס4 כששתי החברות חוסמות אחת את השנייה ועושות הסכמי בלעדיות לקונסולות.
נראה לי בסופו של דור הוא יהיה בעל מבחר המשחקים הרחב ביותר.

הולי שיט איזה כיף, אני מאושר לגמרי. בכנות, אם QB יוצא לPC, איזו סיבה יש לקנות בכלל קונסולה. 880GTX, זאת הקונסולה הבאה שלי :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוגוסט 2014, 10:00

כמו בדור הקודם - שילוב של מחשב ופלייסטיישן נשמע לי הכי טוב :)
זה בעייתי עם מיקרוסופט שכל המשחקים שהכי מעניינים אותי בקונסולה יוצאים או בטח יצאו למחשב, מלבד SO. לגבי QB אין לי הרבה ספק שיגיע מתישהו.

אבל בכל אופן אני מחכה לאמצע שנה הבאה, ומשדרג גם כן ל880, אולי אפילו אצליח לחכות לגירסאות ה20NM, אם יצאו עד באטמן/וויצ'ר, אבל לא נראה לי שאצליח

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 אוגוסט 2014, 10:29

Kazz כתב:תמונה

בלינג, זאת לא רק ההכרזה הזו. טריילר עם גיימפליי לבלאדבורן + שחיק בתערוכה > חשיפת המשחק בE3 עם CGI. הבלעדיים החדשים שסוני הראו שעדיפים על טיזר לעוד משחק אנצ'רטד. ההכרזה על TR שהייתה מגהטון שאף אחד לא ציפה לה. אקטיויז'ן מחייה את הלייבל של סיירה ומכריזה על קינג קווסט חדש. הדגמת גיימפליי של QB, סיילנט היל, המשחק החדש של NJ ועוד. אולי אפשר להגיד שהמסיבה של מיקרוסופט בE3 הייתה יותר טובה עם הרבה הכרזות למרות שרובם לולא גיימפליי, אבל בנוגע למסיבה של סוני, אין תחרות.

אתה שוכח שב E3 נחשפת לראשונה לגיימפליי של:

-COD
-AC UNITY
-BATMAN
-הוכרז+ גיימפליי של LBP3
- הכרזה של המשחק של פלטניום ל ONE
- הכרזה של BLOODBORNE (וכן זה הודלף לפני אבל זה לא רלוונטי כי אנחנו מודדים פה איכות של תערוכה וזה מתבטא באיך מפיצות מתייחסות אליה, ופה המפיצה שמרה את זה ל E3 בין אם פיקששה וזה דלף או לא העיקר הכוונה)
-גיימפליי נרחב ראשון ל WITCHER3 (עד אז ראינו רק הבזקי גיימפליי קצרצרים)
-גיימפליי נרחב ראשון ל MGS5 (כנ"ל)
-גיימפליי של BF HARDLINE (שוב, ההדלפה לא רלוונטית)
-הכרזה על CRACKDOWN חדש
-הכרזה+ גיימפליי של RB6 חדש
-טיזר של אנצ'רטד 4 (כן זה יחסית אכזב כי ציפינו לגיימפליי אבל אתה לא יכול להכחיש את הרעש העצום שהטיזר יצר, חצי מהאינטרנט דן בשאלה אם זה זמן אמת או לא)
-גיימפליי ראשון לפורצה הוריזון 2

וזה רק מה שאני זוכר מהראש ובלי להתייחס לאינדי כמו NMS שמבחינת רבים היה משחק התערוכה.

גיימסקום עדיין מחווירה לעומת זה כמשמדברים על AAA, מה שכן, אני חייב לציין שהם משתפרים כל שנה והרבה זמן לא היתה כזו הצפה של וידאו גיימפליי חדש לכל המשחקים שהוכרזו וגם כמה הכרזות AAA חדשות וגם חשיפות ראשונות של גיימפליי כמו עם QB ו BB, אין ספק שחל שם שיפור ענק ואם עוד פעם התלבטו מי התערוכה השנייה אחרי E3 זה ברור היום שגיימסקום בפער ענק מכל ה TGS ו PAX וכו', אולי גם יום אחד תהיה החשובה ביותר כי אין ספק שלוקחים אותה הרבה יותר ברצינות, אבל היא עדיין לא שם.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 14 אוגוסט 2014, 10:48

לא שכחתי את בלאדבורן. חשיפת CGI < טריילר גיימפליי + שחיק בתערוכה. אין מה להשוות בכלל. טיזר של אנצ'רטד < הטיזרים וההכרזות של סוני בגיימסקום. ההכרזה של TR > ההכרזה של פלטינום. אני זוכר שראיתי גיימפליי של MGS כבר בשנה שעברה במסיבה של מיקרוסופט. השאלה היא כמה חשיבות אתה מייחס לחשיפות CGI כמעט ללא מידע.
מה שכן שכחתי זה את הכל הצד של נינטנדו שלא משתתפים בגיימסקום ושהיה להם תצוגה חזקה ב E3.

אבל בכל הנוגע למסיבה של סוני, אלא אם אני שוכח משהו, התצוגה שלהם בגיימסקום התעלתה על E3.

--

יושידה אמר שהם חתכו הכרזות על משחקים נוספים בגיימסקום כי הם בסוף החליטו לשים טריילרים חדשים לבלאדבורן והאורדר. המסיבה שלהם ב TGS מתוכננת להיות ממוקדת בפס4.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוגוסט 2014, 11:37

כן, אבל במקביל למה שאמרו על סוני בTGS, ראיינו את יושידה, והוא טוען שכנראה לא נראה את TLG גם הפעם:
http://www.thesixthaxis.com/2014/08/14/ ... eing-made/
מצד שני, אולי כן... לפחות טיזר. כי די. באמת :(

למרות שהשנה כל מה שאכפת לי מTGS בתכל'ס זה FF15 וKH3. בצורה משונה - יותר מחכה לKH3...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוגוסט 2014, 11:45

Laskin כתב:כמו בדור הקודם - שילוב של מחשב ופלייסטיישן נשמע לי הכי טוב :)
זה בעייתי עם מיקרוסופט שכל המשחקים שהכי מעניינים אותי בקונסולה יוצאים או בטח יצאו למחשב, מלבד SO. לגבי QB אין לי הרבה ספק שיגיע מתישהו.

אבל בכל אופן אני מחכה לאמצע שנה הבאה, ומשדרג גם כן ל880, אולי אפילו אצליח לחכות לגירסאות ה20NM, אם יצאו עד באטמן/וויצ'ר, אבל לא נראה לי שאצליח

להגיד את האמת, הפס4 (והONE) מרגישות לי כמו כסף לפח אם יש לך PC. אולי ביום שהפס4 תעלה 200$ היא תשמש לבלעדיים בלבד אבל דוגרי בשביל מה אתה צריך פס4? אנצ'רטד עוד שנה וחצי? עם הONE בכלל, נראה שחצי מהמשחקים שלה יוצאים לPC במועד מאוחר יותר (למרות שכולנו יודעים שגירס, היילו וקראקדאון לא יצאו לצערי).

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 אוגוסט 2014, 12:07

(למרות שכולנו יודעים שגירס, היילו וקראקדאון לא יצאו לצערי)

לך תדע. אני כרגיל מקווה שיוציאו.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 אוגוסט 2014, 12:45

Kazz כתב:לא שכחתי את בלאדבורן. חשיפת CGI < טריילר גיימפליי + שחיק בתערוכה. אין מה להשוות בכלל. טיזר של אנצ'רטד < הטיזרים וההכרזות של סוני בגיימסקום. ההכרזה של TR > ההכרזה של פלטינום. אני זוכר שראיתי גיימפליי של MGS כבר בשנה שעברה במסיבה של מיקרוסופט. השאלה היא כמה חשיבות אתה מייחס לחשיפות CGI כמעט ללא מידע.
מה שכן שכחתי זה את הכל הצד של נינטנדו שלא משתתפים בגיימסקום ושהיה להם תצוגה חזקה ב E3.

אבל בכל הנוגע למסיבה של סוני, אלא אם אני שוכח משהו, התצוגה שלהם בגיימסקום התעלתה על E3.

--

יושידה אמר שהם חתכו הכרזות על משחקים נוספים בגיימסקום כי הם בסוף החליטו לשים טריילרים חדשים לבלאדבורן והאורדר. המסיבה שלהם ב TGS מתוכננת להיות ממוקדת בפס4.

שכחתי לגמרי מנינטנדו, אם באמת אתה מחשיב אותם אז בכלל אין תחרות והיה להם באמת E3 טוב.
גם לא ציינתי חשיפת גיימפליי של FC4 במסיבה של סוני, שמע זה די ברור שכל המפיצות עדיין מתייחסות ל E3 כהמקום לחשוף ולעורר הייפ למשחקים שלהן.

אם אתה מסתכל בצורה צרה של המסיבה של סוני בגיימקסום נגד זו ב E3 אז אולי יש דיון, בעיקר כי סוני היתה בינונית ב E3 אבל סבבה בגיימסקום, אבל אם מסתכלים בסכ"ה אני לא חושב שזה קרוב למרות שאין ספק שגיימסקום סוגרת פערים ואי אפשר להכחיש שהמפיצות לוקחות אותה הרבה יותר ברצינות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוגוסט 2014, 13:05

הדרך הכי פשוטה להוכיח שE3 יותר גדולה וחשובה מגיימסקום בהפרש די גדול היא שיש לנו ת'רד אחד לגיימסקום ויש לו רק 6 עמודים בזמן שלE3 היו לנו ת'רד לכל חברה פלוס ת'רד אחד גדול לE3 בכלליות ויחד הם עשרות עמודים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוגוסט 2014, 13:23

DrKeo כתב:להגיד את האמת, הפס4 (והONE) מרגישות לי כמו כסף לפח אם יש לך PC. אולי ביום שהפס4 תעלה 200$ היא תשמש לבלעדיים בלבד אבל דוגרי בשביל מה אתה צריך פס4? אנצ'רטד עוד שנה וחצי? עם הONE בכלל, נראה שחצי מהמשחקים שלה יוצאים לPC במועד מאוחר יותר (למרות שכולנו יודעים שגירס, היילו וקראקדאון לא יצאו לצערי).

מצד אחד - נכון מאוד, מצד שני - אני חושב שהPS4 תרד ל-350 דולר בקיץ הבא, בסבירות די גבוהה, או תשאר באותו מחיר אבל עם VALUE טוב יותר, כמו 1TB ואולי עוד משהו...
אבל כעקרון ב-2015 אני בטוח ארצה לקנות גם קונסולה, במקביל למחשב-מפלצת שיהיה לי :)
יש את "הבטוחים" מבחינתי:
UNCHARTED 4
RIME
SILENT HILLS
TEARAWAY UNFOLDED (יותר לחברה שלי)
DRIVECLUB (שאקנה בטח גירסת "משחק השנה" שלו, שתכלול עוד שלבים ומכוניות... אני די אופטימי לגביו, שיהיה משחק מכוניות מאוד מהנה)
ויש את WILD שאני אישית מנחש שהוא יצא רק ב2016, ואת NO MANS SKY שטרם הוכרז למחשב, אבל בטח יצא באיחור של יותר מכמה חודשים ואני ממש לא חושב שאצליח לעצור את עצמי במקרה שלו :)

ואת סימני השאלה:
SHADOW OF THE BEAST (שאנחנו לא יודעים עליו מספיק אבל נראה ממש מעניין)
UNTIL DAWN (לחברה שלי גם כן)
ALIENATION (שנראה המשחק הכי טוב של החברה, אני ממש ממש נהנתי מSUPER STARDUST)
CHILDREN OF TOMMOROW (כי אני אוהב משחקים מוזרים ושאפתניים, ומאה שחקנים בונים ביחד קהילה במשחק עם אווירה כזו - נראה לי מטורף! אבל שלא ראינו ממנו מספיק אני לא מחשיב כקנייה בטוחה עדיין)
ויש את BLOODBORNE וDEEP DOWN - שניהם בסגנון שאני פחות מתחבר אליו, אחד נראה מעולה והשני נראה קצת משונה, אבל הם בהחלט קניות אפשריות במיוחד, כמובן שBB יותר.

כל זה רק ממה שידוע לנו נכון לאוגוסט 2014, ברור שיהיו עוד כמה בלעדיים שלא יראו גירסת מחשב ויצאו על הPS4 במהלך שנה הבאה.
כך שבשורה התחתונה - יש לי מספיק סיבות לקנות PS4 בקיץ הבא, ואולי אפילו טיפה לפני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוגוסט 2014, 15:11

לא בערך כל המשחקים שציינת יוצאים לPC חוץ מאשר כמה בודדים? למשל CHILDREN OF TOMMOROW זה משחק של Q וכל משחק שלהם הגיע לPC בסוף או ובטוח שגם סיילנט היל יגיע וגם WILD זה של UBI אז בטח יגיע לפחות לPC בסוף. הרשימה הזאת מאוד דומה לזו של הONE, שתיהן חביבות אבל אני לא בטוח שבשביל 2 משחקי AAA ושני אינדי שבסוף יגיעו לPC אני הולך להפיל מחיר של 880GTX.

לפחות אני אישית צריך יותר מסה קריטית. בדור הקודם זה קרה כבר תוך שנה ובדור הזה לא בטוח שזה יקרה גם תוך שנתיים.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 14 אוגוסט 2014, 15:44

למה כזה לחוץ לך לקנות 880GTX? יש לך כרגע את ה780 שבכלל לא דורש החלפה לזמן הקרוב ואז אתה כן יכול לקנות קונסולה אם תרצה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 אוגוסט 2014, 15:56

DrKeo כתב:לא בערך כל המשחקים שציינת יוצאים לPC חוץ מאשר כמה בודדים? למשל CHILDREN OF TOMMOROW זה משחק של Q וכל משחק שלהם הגיע לPC בסוף או ובטוח שגם סיילנט היל יגיע וגם WILD זה של UBI אז בטח יגיע לפחות לPC בסוף. הרשימה הזאת מאוד דומה לזו של הONE, שתיהן חביבות אבל אני לא בטוח שבשביל 2 משחקי AAA ושני אינדי שבסוף יגיעו לPC אני הולך להפיל מחיר של 880GTX.

לפחות אני אישית צריך יותר מסה קריטית. בדור הקודם זה קרה כבר תוך שנה ובדור הזה לא בטוח שזה יקרה גם תוך שנתיים.

גם אני מרגיש כמוך.
זולת הכרזה מפוצצת על משחק שייצא בקרוב בTGS, אין לי ממש חשק לקנות קונסולה, אפילו אם אני לא מתחשב במחסור החמור שצפוי לי בזמן.
NVIDIA כרגע ניצחו את סוני ומייקרוסופט ועם 880/870, אני בטח אוכל להיות שקט עם זה שAC, FC4, בטמן, הוויטצ'ר 3 ואחרים יעבדו מצוין.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוגוסט 2014, 16:21

DrKeo כתב:לא בערך כל המשחקים שציינת יוצאים לPC חוץ מאשר כמה בודדים? למשל CHILDREN OF TOMMOROW זה משחק של Q וכל משחק שלהם הגיע לPC בסוף או ובטוח שגם סיילנט היל יגיע וגם WILD זה של UBI אז בטח יגיע לפחות לPC בסוף. הרשימה הזאת מאוד דומה לזו של הONE, שתיהן חביבות אבל אני לא בטוח שבשביל 2 משחקי AAA ושני אינדי שבסוף יגיעו לPC אני הולך להפיל מחיר של 880GTX.

לא, את כל אלו סוני מפיצה והסבירות שיגיעו לקונסולות אחרות או PC נמוכה מאוד, רק משחקי Q GAMES ב"סיכון" אבל לפי ההכרזה על המשחק הבא שלהם - נראה שהוא די בטוח ישאר בלעדי...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוגוסט 2014, 17:02

Laskin כתב:
לא, את כל אלו סוני מפיצה והסבירות שיגיעו לקונסולות אחרות או PC נמוכה מאוד, רק משחקי Q GAMES ב"סיכון" אבל לפי ההכרזה על המשחק הבא שלהם - נראה שהוא די בטוח ישאר בלעדי...

סוני גם הפיצה את כל שאר המשחקים של Q GAMES וכולם יצאו לPC מאוחר יותר. גם אני ממש בספק שמשחק של UBI שמופץ על PSN בלבד ישאר בלעדי ליותר מדי זמן, ביחוד מול הPC. כמעט כל הרשימה הזאת נשמעת לי כמו משחקים שמגיעים לPC מהר מאוד חוץ מאשר כמובן דברים כמו אנצ'רטד או DC.

יהל יש לי 660TI, לא 780.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 אוגוסט 2014, 17:30

DrKeo כתב:סוני גם הפיצה את כל שאר המשחקים של Q GAMES וכולם יצאו לPC מאוחר יותר. גם אני ממש בספק שמשחק של UBI שמופץ על PSN בלבד ישאר בלעדי ליותר מדי זמן, ביחוד מול הPC. כמעט כל הרשימה הזאת נשמעת לי כמו משחקים שמגיעים לPC מהר מאוד חוץ מאשר כמובן דברים כמו אנצ'רטד או DC.

יהל יש לי 660TI, לא 780.

לא WILD זה לא של יובי, זה משחק שסוני מפיצה בשיתוף עם אולפן בראשותו של ANCEL סטייל מה שהיא עשתה עם JOURNEY בזמנו, הסבירות שיגיע ל PC היא אפסית.
המשחק של PIXLEJUNK זה תלוי, יש כאלו ששוחררו לאחר מכן ל PC ויש כאלו שלא, אבל בתכל'ס לפי ההיסטוריה של סוני אנחנו יודעים שרוב מה שהיא מפיצה או יוצרת בשיתופי פעולה זה ככל הנראה נעול לפלטפורמה, אם זה משחק משמעותי שהם בונים עליו (ולי המשחק החדש של PIXLEJUNK נראה משמעותי יחסית למשחקי השוטר ארקייד הפשוטים שהגיעו גם ל PC) אז כמעט בטוח שלא יגיע, לרוב זה נעול.

בתכל'ס אני מבין מי שיוותר אבל על קונסולה, במחשב בטח לא יהיה חסר במה לשחק, אישית לא הייתי יכול לוותר על הבלעדיים הגדולים של סוני, אבל עם התקציבים הגבוהים שדורשים היום פיתוחי משחקים נראה לי שיהיו הרבה פחות מהם ביחס לעבר (מצד שני יהיו יותר דברים כמו WILD שיכנסו לוואקום) ככה שברור לי מי שיבחר לדבוק ב PC בלבד.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 14 אוגוסט 2014, 18:37

כרגע אני לא רואה שום סיבה לקנות XB One. המשחק היחיד שאני ארגיש החמצה זה QB, אם הוא יתגלה כבעל עלילה סוחפת.
אצל סוני המצב קצת שונה, אך עדיין לדעתי אין מה לקנות את הקונסולה עד שייצאו התותחים הכבדים.
"A man chooses, a slave obeys"

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוגוסט 2014, 20:02

מה שבלינג אמר + אותו הדבר לגבי סיילנט הילס, ממה שהבנתי.
כך שרק המשחק של Q GAMES בסיכון אמיתי ולי איך שהציגו אותו - הוא כמו RIME - בלעדי לכל דבר.
הרשימה השלי תקפה ומדוייקת, וגם אם תוריד את 2 משחקים האלה זה די שווה קונסולה מבחינתי, במיוחד שאני יודע מה עוד יבוא אחר כך וברור שזה לא *כל* מה שיהיה שנה הבאה...
ואם אקנה קונסולה ב2016 אני לא בטוח שיהיה לי את הזמן להשלים איזה 12 משחקים משנה שעברה, במקביל לכל מה שיהיה לי להשלים על המחשב, כי 2015 פסיכית ברמת האיכות :)

והנה 11 דקות של AC:U בגיימרסייד:
http://www.gamersyde.com/hqstream_assas ... 76_en.html

עריכה:
סליחה, ראיתי ראיון עכשיו עם מישהו מסוני ולפי איך שהוא דיבר - סיילנט הילס לא יהיה בלעדי הרבה זמן :)
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 14 אוגוסט 2014, 20:41, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 אוגוסט 2014, 20:34

אני ממש לא יודע כמה Rime יהיה מה שאתם בונים עליו. שוב מזכיר, מדובר במפתחת שהוציאה משחק אחד, שגם הוא היה ממש לא משהו (ממוצע 73 אם מחברים את גרסאות ה360 והמחשב ביחד). הוא נראה מאוד מיוחד גרפית, אבל השאלה היא אם הוא יחזיק מבחינת משחקיות.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוגוסט 2014, 20:45

Klayman כתב:אני ממש לא יודע כמה Rime יהיה מה שאתם בונים עליו. שוב מזכיר, מדובר במפתחת שהוציאה משחק אחד, שגם הוא היה ממש לא משהו (ממוצע 73 אם מחברים את גרסאות ה360 והמחשב ביחד). הוא נראה מאוד מיוחד גרפית, אבל השאלה היא אם הוא יחזיק מבחינת משחקיות.

ברור, כל משחק ברשימה שלי אולי יפקשש, אבל זה נראה פשוט מאוד וחווייתי, כמו JOURNEY, אם האווירה והאמנות מעולים - כבר 70 אחוז קניתי :)
אגב גם ORI מבחינתי באותו מצב בדיוק, והוא עוד משחק עם גיימפליי מהיר וכנראה מורכב בהרבה (משמע - יותר דברים בהם הוא יכול "לפשל").
אם לא היה מגיע גם למחשב הייתי מתבאס כמו שאני מתבאס על SO.

אגב, אני לא חושב שRIME יהיה משחק של יותר מארבע שעות בערך.
ככה זה נראה לי לפחות, ממה שראינו

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 אוגוסט 2014, 20:49

Laskin כתב:מה שבלינג אמר + אותו הדבר לגבי סיילנט הילס, ממה שהבנתי.
כך שרק המשחק של Q GAMES בסיכון אמיתי ולי איך שהציגו אותו - הוא כמו RIME - בלעדי לכל דבר.
הרשימה השלי תקפה ומדוייקת, וגם אם תוריד את 2 משחקים האלה זה די שווה קונסולה מבחינתי, במיוחד שאני יודע מה עוד יבוא אחר כך וברור שזה לא *כל* מה שיהיה שנה הבאה...
ואם אקנה קונסולה ב2016 אני לא בטוח שיהיה לי את הזמן להשלים איזה 12 משחקים משנה שעברה, במקביל לכל מה שיהיה לי להשלים על המחשב, כי 2015 פסיכית ברמת האיכות :)

והנה 11 דקות של AC:U בגיימרסייד:
http://www.gamersyde.com/hqstream_assas ... 76_en.html

עריכה:
סליחה, ראיתי ראיון עכשיו עם מישהו מסוני ולפי איך שהוא דיבר - סיילנט הילס לא יהיה בלעדי הרבה זמן :)

הגיימפליי של AC:U ממש מעורר תאבון.
נראה פשוט מדהים.

לא יודע כמה זמן חופשי יהיה לי, אבל זה אחד המשחקים שאין סיכוי שאני מפסיד.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוגוסט 2014, 21:01

אין ספק, AC:U נראה פשוט מדהים

אגב מדהים - בליזארד מזכירה לכולם מי מלך הCG

וזה מעורר תאבון לסרט של WOW שיצא מתישהו ב2019

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 109 אורחים