הנושא הרישמי למשחקי Blood Souls Ring

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: הנושא הרישמי למשחקי Dark Souls ו-Blood Borne

הודעהעל ידי kririn » 06 ינואר 2021, 07:07

אני לא טוען שהמשחק לא הוגן
אני כן חושב שמתקדמים רמת הקושי שלו סופר קשה
לא משהו ששחקן ממוצע עם המון אבל המון סבלנות לא יעבור
לי פשוט אין את הרצון הזה להשקיע המון זמן במשחק בודד

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 18 יולי 2021, 10:51

אחרי שנים חזרתי לסדרה עם Dark souls 3, כרגע צלחתי את הCatacombs לראשונה ואני בדרך לsmouldering lake. חייב לציין שעד כה הבוסים היו ממש underwhelming לא היה אחד ראוי. אני מניח שזה ישתנה בהמשך.

אבל המשחק מאוד מהנה ומרגיש איכותי כמו הראשון (את השני לא סבלתי). הלכתי על Build מאוד בסיסי מוכוון Strength של Knight. כרגע אני לא יותר מידי משתמש במכניקות החדשות הFP הוא נחמד, אבל לא ממש משמעותי, יותר כמו גימיק לבצע shield break פה ושם. קצת מזכיר את מה שעשו בהרחבה של Baldur's gate 2 בזמנו כשניסו לצקת יותר תוכן בדמויות Melee באמצעות skills, מרגיש מאולץ.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 08 אוגוסט 2021, 09:27

Smoldering lake, אחד האזורים המרגיזים והמדכאים שפגשתי, סוף - סוף צלחתי את כולו (מחסיר משהו כמו שני חפצים שאחזור לקחת שוב אני מניח וKnight אחד שלא עשה spawn), אבל זה היה מייגע, גם למצוא את הבליסטרה וגם היריבים עם הButcher knife שמזמנים כדורי אש, איזה ישות מעצבנת. לפחות אני משתפר עם הBlack knight sowrd שהשגתי, אין על black knight weapons, גם להסתכל על הבליסטרה מחסלת את התולעת חול היה נחמד :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 אוגוסט 2021, 21:18

ממשיך במסעי ב-Irithyll of the Boreal, איזה מפה כיפית, ממש הAnor londo של 3, כרגע דיי ניקיתי את כל החלקים התחתונים של העולם וחיסלתי את Pontiff (לא היה קשה מידי וממש קרב נחמד, סתם כיפי). ממשיך לטפס למעלה וקוצר אבירים בדרכי.

הפלוס הכי גדול - אני מול ענקים+Pilgrams+Monks, כבר אמרתי שאני מת על Irithyll of the Boreal :)?

מעניין אם הDark knights מרגישים אימה כשהם רואים שאני חולק את הקסדה של חבריהם שקצרתי בSmoldering lake :D.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 אוגוסט 2021, 22:03

תחזור להודעה הזו שכתבת בערך בעוד שעת משחק... :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 אוגוסט 2021, 11:05

Stick כתב:תחזור להודעה הזו שכתבת בערך בעוד שעת משחק... :)

כן, כן, הייתי צעד מAnor Londo :). איזה נחמד לחזור לשם, לגלות את הנפח מת ולפגוש את , Aldrich, תאמת - בוס לא משהו, גם לא כיפי כמו Pontiff. מזל שהוא דיי קליל. אבל ההיילייט - Sun princess ring!!!!

זה מרגיש כאילו הם שומרים את כל הבוסים הטובים לסוף, עד עכשיו נהנתי רק מPontiff ו Abyss watcher.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 אוגוסט 2021, 18:36

הוואצרים…. וואיי הם היו לי קשייים
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 אוגוסט 2021, 21:22

אני מסכים שהם שני הבוסים הכי טובים של החצי הראשון של המשחק, ואכן לדעתי יש הרבה יותר בוסים ברמה הזו ואף מעבר בחצי השני שלו שעכשיו אתה נכנס אליו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 אוגוסט 2021, 16:59

קצת אוף טופיק אבל עדיין ממש אהבתי את העיצובים והרעיון… הייתי ממש שמח לשחק במשהו כזה (בתנאי שיש מצב קל;)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 ספטמבר 2021, 09:36

ממשיך להתקדם, ניקיתי את Lothric castle, לטעמי השלב הכי מהנה עד כה במשחק, שזה אנטי תזה לIthryl dungeon שהוא השלב הכי מבחיל שהיה עד כה ושהכי לא אהבתי (שלב קליל, אבל סתם דוחה).

ממשיך להתבאס מהבוסים, את כולם אני דיי מסיים במפגש השני או השלישי. היו לי ציפיות מDragon slayer armor, התבדו. Yhorm היה דוגמא מצויינת לקרב בוס פשוט רע, נשען על מכניקה אחת, רוב הסיכויים שלא תגלה אותה בקלות ותרוץ לאינטרנט, מי שגילית הקרב פשוט מגוחך.

במקום להמשיך לDuke archive אני הולך לגינה למטה.

אני מבין למה כולם אהבו את Dark souls 3, הוא באמת משחק מעולה ויש לא מעט שלבים מוצלחים, אבל הבוסים פשוט Meh... מניח שיש לי עוד לא מעט לראות ואתבדה.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 ספטמבר 2021, 13:58

לדעתי דווקא הבוסים של DS3 הם נקודת הכוח היחסית שלו בהשוואה לשאר משחקי הסדרה..
גם אני עברתי כל אחד בנסיונות בודדים, על גבול הנסיון הראשון אפילו (חוץ מpontiff sulyvahn... בריצה הראשונה שלי על המשחק הוא פשוט אמלל אותי במשך שעות), אבל אלו היו קרבות פשוט מעולים.
אם רק הקושי הוא הבעיה שלך, בסוף יש גבול כמה אותו משחק באידרציה השלישית שלו, עם אותן מכניקות, יכול להיות עד כדי כך קשה אחרי שלמדת אותו במשך כל כך הרבה זמן. הייתי אומר בנוסף שיחסית DS3 קל יותר מהאחרים בזכות מערכת קרב קצת יותר סלחנית שנותנת לך קצת יותר זריזות וחופש, אבל זה בקטנה, בסוף אחרי כל כך הרבה זמן עם המערכות האלו אתה תתקשה פחות, מן הסתם.

אבל בכל מקרה גם אם זה לא רק הקושי אלא עיצוב הבוסים, לדעתי הם פשוט מצוינים במשחק הזה :).
כן יש כמה נפילות כמו Yhorm באמת ועוד כמה דוגמאות בעיקר מתחילת המשחק, אבל הרמה הכללית מאוד גבוהה לטעמי.
הבוס הראשי של Lothric castle פשוט נהדר ומעניין אותי מה תחשוב עליו, אבל גם מעבר אליו, בוסים כמו ה Abyss Watchers, כמו Champion Gundyr, וכמובן הNameless King והבוס האחרון במשחק שלא אספיילר הם משיאי הסדרה מבחנתי. וגם לצידם, המון בוסים מהנים למדי דוגמאת Pontiff Sulyvahn, הDancer of the Boreal Valley, או הDragonslayer Armour שממלאים את המשחק. זו דעתי לפחות.

ואגב, אתה דווקא מאוד קרוב לסוף המשחק כבר ויש לך מעט מאוד בוסים נוספים לראות... אם לא התלהבת עד עכשיו מהחבילה הכוללת כנראה שזה כבר לא יקרה, למרות שכן יש עוד שני בוסים לפניך שהם בחלק העליון מבחנתי.
וכמובן, כמו כל משחק FS, הDLC פשוט מצוין וכולל בתוכו כמה מהשלבים והבוסים הכי טובים במשחק. מאוד מומלץ, רק מבחינת בוסים יש שם עוד 3-4 מהרמה הגבוהה ביותר שלא הזכרתי בכלל.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 ספטמבר 2021, 14:57

Stick כתב:לדעתי דווקא הבוסים של DS3 הם נקודת הכוח היחסית שלו בהשוואה לשאר משחקי הסדרה..
גם אני עברתי כל אחד בנסיונות בודדים, על גבול הנסיון הראשון אפילו (חוץ מpontiff sulyvahn... בריצה הראשונה שלי על המשחק הוא פשוט אמלל אותי במשך שעות), אבל אלו היו קרבות פשוט מעולים.
אם רק הקושי הוא הבעיה שלך, בסוף יש גבול כמה אותו משחק באידרציה השלישית שלו, עם אותן מכניקות, יכול להיות עד כדי כך קשה אחרי שלמדת אותו במשך כל כך הרבה זמן. הייתי אומר בנוסף שיחסית DS3 קל יותר מהאחרים בזכות מערכת קרב קצת יותר סלחנית שנותנת לך קצת יותר זריזות וחופש, אבל זה בקטנה, בסוף אחרי כל כך הרבה זמן עם המערכות האלו אתה תתקשה פחות, מן הסתם.

אבל בכל מקרה גם אם זה לא רק הקושי אלא עיצוב הבוסים, לדעתי הם פשוט מצוינים במשחק הזה :).
כן יש כמה נפילות כמו Yhorm באמת ועוד כמה דוגמאות בעיקר מתחילת המשחק, אבל הרמה הכללית מאוד גבוהה לטעמי.
הבוס הראשי של Lothric castle פשוט נהדר ומעניין אותי מה תחשוב עליו, אבל גם מעבר אליו, בוסים כמו ה Abyss Watchers, כמו Champion Gundyr, וכמובן הNameless King והבוס האחרון במשחק שלא אספיילר הם משיאי הסדרה מבחנתי. וגם לצידם, המון בוסים מהנים למדי דוגמאת Pontiff Sulyvahn, הDancer of the Boreal Valley, או הDragonslayer Armour שממלאים את המשחק. זו דעתי לפחות.

ואגב, אתה דווקא מאוד קרוב לסוף המשחק כבר ויש לך מעט מאוד בוסים נוספים לראות... אם לא התלהבת עד עכשיו מהחבילה הכוללת כנראה שזה כבר לא יקרה, למרות שכן יש עוד שני בוסים לפניך שהם בחלק העליון מבחנתי.
וכמובן, כמו כל משחק FS, הDLC פשוט מצוין וכולל בתוכו כמה מהשלבים והבוסים הכי טובים במשחק. מאוד מומלץ, רק מבחינת בוסים יש שם עוד 3-4 מהרמה הגבוהה ביותר שלא הזכרתי בכלל.

מאוד אהבתי את העיצוב של Dancer of the boreal, אבל הוא גם היה מאוד חלבי מבחינת קושי, יש לו AOE אחד ואם אתה יודע לזהות אותו אין לו באמת דרך לסכן אותך, גם העובדה שהוא הולך שפוף דיי הרבה מאפשר לך לעשות לו לא מעט נזק. אני חושב שהוא אתגר רציני אם הורגים את Emma בשלב מוקדם ולא אחרי ה3rd lord of cinder בדרגה 75 כמו שאני הגעתי איליו.

אבל אני מבין מה אתה מציין, אני גם יותר אהבתי את אילו שציינת, הם גם מאוד הזכירו לי את הבוסים בBloodborne שהוא לטעמי עד היום הטוב בסדרה.

בסופו של יום מדובר במשחק מעולה, אני נהנה מכל רגע ולא יכל להפסיק לשחק. הוא טוב משמעותית מהשני וטיפה טוב יותר מהראשון בחוויה הכללית. בסקירו לצערי עדיין לא שיחקתי.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 ספטמבר 2021, 15:36

כן זה משחק מעולה ממש, הוא האהוב עלי בטרילוגיה מהמון בחינות. גם אם אי אפשר להתחרות בחוויה הקסומה של הריצה הראשונה על דארק סולס 1, במבט אובייקטיבי הוא כנראה באמת טוב ממנו ברוב האספקטים (אם כי לא בכולם, דארק סולס 1 עושה כמה דברים שמבחנתי from לא הצליחו לשחזר עד היום בכזו רמת ביצוע).
בהשוואה לדארק סולס 2 זה באמת לא כוחות. הוא גם כן אחלה משחק ומאוד נהנתי ממנו, אבל הוא מרגיש קצת כמו סולס-לייק טוב של מפתחת שלקחה השראה מfrom, ולא כמו משחק ראשי של from בסדרה הזו. הוא ללא ספק הכבשה השחורה שלהם ולמרות שזה משחק טוב, הוא משמעותית רחוק מכל יתר המשחקים שלהם מבחינת איכות.

את BB מאוד אהבתי אבל הוא לא הותיר עלי את הרושם של 'הטוב ביותר' בצורה אבסולוטית שהוא הותיר אצל רבים אחרים. אני חושב שאפשר להגיד שהוא קצת אכזב אותי בסופו של דבר בגלל כל מה ששמעתי עליו, גם אם הוא אחד ממשחקי הדור הקודם שלי :).
אבל כן שיחקתי אותו באיחור של שנתיים וחצי כי קניתי PS4 רק בסוף 2017, אז אולי זו הסיבה. כן אגיד שהDLC שלו הוא השלב הבודד האהוב עלי מfrom על פני כל המשחקים שלהם, חבילה של כ3 שעות שפשוט מהודקת לשלמות מבחינת עיצוב שלבים, אווירה, עיצוב אויבים ובוסים, עיצוב אומנותי, ואפילו נשקים חדשים ומעניינים.

את סקירו קצת קשה להשוות לשאר הסדרה כי הוא כן שונה מהם באספקטים מהותיים, אבל אישית התאהבתי בו בצורה קשה. הוא כן נופל מסדרת סולס באספקטים מסויימים, ויש לו בעיה שהם לא הצליחו לפתור עם הloot ועיצוב השלבים לטעמי (עיצוב שטוב למשחק RPG עם הרבה loot משמעותי, לא כל כך למשחק אקשן שהloot בו הוא משני לגמרי), אבל מערכת הקרב שלו ועיצוב הקרבות הגדולים והקטנים פשוט מושלמים, ולדעתי הוא משחק from שהכי נהנתי ממנו בסך הכל.
הוא גם משנה מספיק את מכניקות הגיימפלי כדי שגם למי שכבר מצליח לעבור בקלות את משחקי סולס יהיה קשה שוב פעם להתרגל למשהו חדש. אז אם זו בעיה שהייתה לך עם DS3 אני בטוח שסקירו ירענן אותך, בוודאי שבשעות הראשונות כשעוד תלמד את הניואנסים החדשים. מומלץ בטירוף כשתסיים את DS3, כמובן.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 20 ספטמבר 2021, 08:08

Stick כתב:כן זה משחק מעולה ממש, הוא האהוב עלי בטרילוגיה מהמון בחינות. גם אם אי אפשר להתחרות בחוויה הקסומה של הריצה הראשונה על דארק סולס 1, במבט אובייקטיבי הוא כנראה באמת טוב ממנו ברוב האספקטים (אם כי לא בכולם, דארק סולס 1 עושה כמה דברים שמבחנתי from לא הצליחו לשחזר עד היום בכזו רמת ביצוע).
בהשוואה לדארק סולס 2 זה באמת לא כוחות. הוא גם כן אחלה משחק ומאוד נהנתי ממנו, אבל הוא מרגיש קצת כמו סולס-לייק טוב של מפתחת שלקחה השראה מfrom, ולא כמו משחק ראשי של from בסדרה הזו. הוא ללא ספק הכבשה השחורה שלהם ולמרות שזה משחק טוב, הוא משמעותית רחוק מכל יתר המשחקים שלהם מבחינת איכות.

את BB מאוד אהבתי אבל הוא לא הותיר עלי את הרושם של 'הטוב ביותר' בצורה אבסולוטית שהוא הותיר אצל רבים אחרים. אני חושב שאפשר להגיד שהוא קצת אכזב אותי בסופו של דבר בגלל כל מה ששמעתי עליו, גם אם הוא אחד ממשחקי הדור הקודם שלי :).
אבל כן שיחקתי אותו באיחור של שנתיים וחצי כי קניתי PS4 רק בסוף 2017, אז אולי זו הסיבה. כן אגיד שהDLC שלו הוא השלב הבודד האהוב עלי מfrom על פני כל המשחקים שלהם, חבילה של כ3 שעות שפשוט מהודקת לשלמות מבחינת עיצוב שלבים, אווירה, עיצוב אויבים ובוסים, עיצוב אומנותי, ואפילו נשקים חדשים ומעניינים.

את סקירו קצת קשה להשוות לשאר הסדרה כי הוא כן שונה מהם באספקטים מהותיים, אבל אישית התאהבתי בו בצורה קשה. הוא כן נופל מסדרת סולס באספקטים מסויימים, ויש לו בעיה שהם לא הצליחו לפתור עם הloot ועיצוב השלבים לטעמי (עיצוב שטוב למשחק RPG עם הרבה loot משמעותי, לא כל כך למשחק אקשן שהloot בו הוא משני לגמרי), אבל מערכת הקרב שלו ועיצוב הקרבות הגדולים והקטנים פשוט מושלמים, ולדעתי הוא משחק from שהכי נהנתי ממנו בסך הכל.
הוא גם משנה מספיק את מכניקות הגיימפלי כדי שגם למי שכבר מצליח לעבור בקלות את משחקי סולס יהיה קשה שוב פעם להתרגל למשהו חדש. אז אם זו בעיה שהייתה לך עם DS3 אני בטוח שסקירו ירענן אותך, בוודאי שבשעות הראשונות כשעוד תלמד את הניואנסים החדשים. מומלץ בטירוף כשתסיים את DS3, כמובן.

אני מאוד לא אהבתי את Dark souls 2, הDLCs שלו מצויינים, אבל המשחק הראשי הרגיש מוזנח, המון סביבות היו חצי אפויות, היה Rehash של אותם בוסים עם סקין אחר, גם חלק מהבוסים היו העתק של בוסים שכבר פגשת בDS1 וDemon souls.

אני חושב שזה נבע מהעובדה שBloodborne היה הפוקוס הראשי באותה תקופה וDS2 סבל. זה דיי מדהים שForm הצליחו להוציא שלושה משחקי Souls בשלוש שנים שפותחו כנראה במקביל כאשר שניים מהם יצאו עם מנוע גראפי חדש לחלוטין שנבנה מאפס ולהוציא שתי יצירות מופת. לחשוב שאנשים מתלהבים מהיכולות של Insomaniac :).

סקירו ברשימה שלי, אני רק לא יודע אם אגיע איליו קודם או לRemake של Demon souls.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 20 ספטמבר 2021, 13:43

אני לא יודע אם לעבור ישר מדארק סולס 3 לדימון סולס זה הדבר הנכון לעשות... המערכות בבסיס זהות אבל כל כך יותר מלוטשות בדארק סולס 3 שאני ממליץ לקחת איזשהי הפסקה לפני הקפיצה לדימון סולס. חבל שתהרוס לך ככה את דימון סולס, כי כן אפשר להנות ממנו ויש בו המון מה לאהוב, רק צריך לתת לזכרון שריר מדארק סולס 3 להתנוון קצת :).

אני ממליץ על סקירו לפני כן, מה גם שהוא משחק יותר טוב מדימון סולס באופן חד משמעי. זה בדיוק ההבדל בין מפתחת נסיונית שמנסה לזרוק את כל הרעיונות שלה ובודקת מה יתפוס, לבין מפתחת ששולטת בכל אספקט בעיצוב המשחק שלה ויודעת שמפתחים אחרים ישבו וילמדו מה הם עשו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ספטמבר 2021, 14:12

אני כבר אומר לך דודי, דימונס סולס משחק ה-ר-ב-ה פחות טוב מ-DS3. הוא אבטיפוס לא מלוטש, קלאנקי, מלא בצ׳יז ועיצוב שלבים מזעזע. הרימייק מביא את הגרפיקה לטופ של הפס4, אבל המשחק מתחת לשכבה היפה הוא המשחק סולס הכי גרוע, בהפרש (דיסקליימר, לא שחקתי ב-DS2).
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 20 ספטמבר 2021, 20:58

אני מבין מה אתם אומרים, אבל הוא נראה כל כך טוב, אני מת למשחק סולס שנראה טוב. מה גם שלא מובן לי, אם המצב כל כך רע, איך כל המבקרים נשפכים עליו? זה בערך המשחק הכי מעוטר לפס5, לא שיחקתי מעולם בDemon souls ככה שהחוויה תהיה חדשה עבורי. הדבר שהכי הפחיד אותי בביקורות זה רק הצורך לרוץ שלבים שלמים בכדי להגיע לבוסים, היו עוד מגרעות גרועות חוץ מזה?

בלי קשר, הספקתי לסיים את Consumed King's garden אחרי Lorthic Castle ואת Untended Graves. אני כרגע באמצע הדרך בArchdragon peak (עוד שלב מעולה) ובדרך לNameless king (חיסלתי את הדרקון שהיה דווקא פאזל נחמד).
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 20 ספטמבר 2021, 22:32

הוא לא משחק רע, הרשמים שלי הרבה יותר טובים לגביו מאשר קיאו, אבל אני לחלוטין מבין ומסכים עם הטענות שלו. זה פשוט עד כמה זה הפריע לו או לי.
בסוף מכניקות הקרב הן חד משמעעת בגרסה הדלה והמוגבלת ביותר שלהן (הוסיפו רק גלגול רב כיווני ולא רק ל4 כיוונים כמו במקורי, חוץ מזה זה האבטיפוס במלואו).
הבוסים לדעתי הם *משמעותית* הכי חלשים בסדרה (למעט דארק סולס 2 כמובן..), הם מאוד גימיקיים ושונים ממה שfs למדו לעשות בהמשך. דמיין את yhorm כפול 10, אגב, הוא והנשק של הקרב איתו הם רפרנס מובהק לבוס שכבר קיים בדימון סולס.

אבל לצד זה יש בו המון דברים טובים. זה בהחלט משחק טוב, ונהנתי ממנו, עיצוב השלבים לפרקים מזכיר את הגדולה שfs תגיע אליה בהמשך, העולם מעניין והבסיס הוא כן דארק סולס 'אמיתי' וזה בהחלט לא רע.
בנוסף הגרפיקה מצוינת פשוט, ונוספו המון אנימציות וטאצים ויזואלים חדשים לגמרי לרימייק שבהחלט נותנים למשחק הזה הרגשה שאין לשום משחק סולס אחר. זו אווירת AAA של סוני עם משחק הסולס הכי פחות טוב של fs, בגדול.
אבל כאמור זה משחק טוב, באמת נהנתי ממנו. אני פשוט חושב שלעבור ישר מדארק סולס 3 אליו רק ידגיש את כל המגרעות שלו, ויש לו. תן לעצמך קצת זמן לשכוח, הוא יותר טוב בפני עצמו מאשר בהשוואה לשאר הסדרה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 ספטמבר 2021, 14:24

ניצחתי את הNameless king, ווואו, ווואו, ווואו, איזה קרב כיפי, מדהים. כבר הרבה זמן לא נהנתי כל כך מבוס. מתתי איזה 20 פעם, החלק הראשון קצת בעייתי בגלל המצלמה, אבל וואו. כל כך כיף, זה הDark souls שחיכיתי לו :).

עריכה, חיסלתי את הTwin princeses, היה קרב מאוד, מאוד כיפי, גם המוזריות של Form ממש באה לידי ביטוי בצורה חביבה שם :).

זהו, הגעתי לKiln of the first flame, אוף זה הסוף :(.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 22 ספטמבר 2021, 16:36, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 ספטמבר 2021, 16:19

זהו, סיימתי את המשחק, היה קרב מאוד כיף מול Lord of cinder, למרות שניצחתי אותו בניסיון הראשון. בכלל, כל החלק השני של המשחק החל פונטיף מעולה, הבוסים ממש מהנים. אהבתי גם ששלושת הבוסים האחרונים עושים עוד קצת אבולוציה וחוזרים לBar חיים מלא בStage 2.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 ספטמבר 2021, 16:59

יאללה, לDLC!
כלומר זו המלצה, הם שניהם מעולים, בעיקר השני שגם סוגר רשמית את כל הטרילוגיה באווירה ובתמה (וגם בסיפור, אם תדמיין מספיק חזק :)).
שני הבוסים הכי קשים במשחק לטעמי הם זה שסוגר את הDLC הראשון, והבוס האופציונלי שאפשר למצוא לקראת סוף הDLC השני, ככה שאם נהנת מהאתגר ואפילו הספקטקל של הNameless king יש לך למה לצפות.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 ספטמבר 2021, 20:48

Stick כתב:יאללה, לDLC!
כלומר זו המלצה, הם שניהם מעולים, בעיקר השני שגם סוגר רשמית את כל הטרילוגיה באווירה ובתמה (וגם בסיפור, אם תדמיין מספיק חזק :)).
שני הבוסים הכי קשים במשחק לטעמי הם זה שסוגר את הDLC הראשון, והבוס האופציונלי שאפשר למצוא לקראת סוף הDLC השני, ככה שאם נהנת מהאתגר ואפילו הספקטקל של הNameless king יש לך למה לצפות.

סתם מסקרנות, עשית עד NG+6? כמה המשכת ללא קשר לDLCs?

כשאתה ממשיך, אתה מתמקצע בBuild חדש עם אותה דמות? משקיע בStats אחרים? תמיד בריצה ראשונה אני הולך הכי קלאסי - Knight מוכוון Strength/Vitality/Endurance.

חושב ללכת על Dex ואולי לכיוון נשקים מהירים, או שילוב עם Faith או משהו בסגנון.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 ספטמבר 2021, 01:13

עם כל משחק בסדרה ועם בלאדבורן יש לי לפחות שני סיבובים מלאים, אף אחד מהם לא בNG+. אני תמיד פותח שמירה חדשה והולך על בילד אחר, בדרך כלל הריצה הראשונה שלי היא quality build עם straight sword ומגן, ולאחר מכן בדרך כלל ריצה עם איזו חרב אנימה ענקית וחסרת פרופורציות בשתי ידיים.
אל הDLC המשכתי עם הדמות בריצה השנייה שלי, כשהוא יצא, תוך כדי המשחק ולפני שסיימתי את הריצה השנייה במלואה.

האמת שאני כמעט לא נוטה לשחק עם בילדים שמבוססים על קסמים, פשוט לא הטעם שלי והמשחק לדעתי פחות מהנה בצורה הזו. אני כן אשים כמה נקודות בstats המתאימים כדי להנות מאיזה קסם, נס או פיירמונסי שנראים לי מגניבים, אבל תמיד כשהקעה צדדית ולא משהו מרכזי בבנייה של הדמות. האמת שאני פשוט הכי נהנה לשחק אביר קלאסי, גם אם אני יודע שזה אומר שאני לא משתמש בנשקים או היכולות הכי חזקים.. פשוט הכי כיף לי לשחק ככה :).

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 ספטמבר 2021, 09:19

Stick כתב:עם כל משחק בסדרה ועם בלאדבורן יש לי לפחות שני סיבובים מלאים, אף אחד מהם לא בNG+. אני תמיד פותח שמירה חדשה והולך על בילד אחר, בדרך כלל הריצה הראשונה שלי היא quality build עם straight sword ומגן, ולאחר מכן בדרך כלל ריצה עם איזו חרב אנימה ענקית וחסרת פרופורציות בשתי ידיים.
אל הDLC המשכתי עם הדמות בריצה השנייה שלי, כשהוא יצא, תוך כדי המשחק ולפני שסיימתי את הריצה השנייה במלואה.

האמת שאני כמעט לא נוטה לשחק עם בילדים שמבוססים על קסמים, פשוט לא הטעם שלי והמשחק לדעתי פחות מהנה בצורה הזו. אני כן אשים כמה נקודות בstats המתאימים כדי להנות מאיזה קסם, נס או פיירמונסי שנראים לי מגניבים, אבל תמיד כשהקעה צדדית ולא משהו מרכזי בבנייה של הדמות. האמת שאני פשוט הכי נהנה לשחק אביר קלאסי, גם אם אני יודע שזה אומר שאני לא משתמש בנשקים או היכולות הכי חזקים.. פשוט הכי כיף לי לשחק ככה :).

כן, הם נראים מעולה, אני אקנה את ashes of ariandel, אבל יעשה את זה מNG+, למרות שכבר ראיתי את הקרב של Mr where is my anvail and his daughter (הדיבוב הסקוטי מעולה) וגם את של מיריד וKnight gael :).
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 נובמבר 2021, 20:32

קיבלתי הזמנה לבטא של אלדן רינג, איזה כיף :).
הם מחלקים את זה לכמה סשנים מרוכזים, אם הבנתי נכון הראשון הוא 3 שעות ומתחיל ביום שישי בשעה 13:00 שלנו.
אחזור עם רשמים...

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־ 33 אורחים