הנושא הרישמי למשחקי Blood Souls Ring

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: הנושא הרישמי למשחקי Dark Souls ו-Blood Borne

הודעהעל ידי Death_119 » 11 נובמבר 2016, 19:35

Stick כתב:טוב, הם עשו את זה שוב. פעם נוספת הDLC הוא איכותי בצורה מרשימה ואחד מהשיאים של המשחק.
הפעם אני חייב לציין שהוא קצר יותר מהרגיל (סביב ה4 שעות, לעומת כ5 לכל אחד מהשלושה של DS2 או כ6-7 לבודד של DS1) אבל הוא פשוט כל כך טוב שאין ברירה אלא לסלוח.
בDLC אנחנו מבקרים את העולם המצויר פעם נוספת (אחרי שהיה אחד משלבי הצד הזכורים של DS1) ובעוד הרבה מהאווירה והאלמנטים נשמרו, אין ספק שמדובר במקום חדש לגמרי. הסיפור הפעם הוא סיפור של עולם שלא מוכן להתקדם קדימה בצורה טבעית ובמקום זה נשאר להרקב ולגסוס לאיטו (FS רומזים לנו שנמאס להם לעשות משחקי DS? :) ), זה סיפור טרגי ומעניין והאווירה של כל השלב והעולם הזה מאוד חזקים.
האויבים החדשים מעניינים מאוד ונלחמים בצורות מיוחדות ושונות ממה שהמשחקים האלו הרגילו אותנו, ונעשה שימוש יפה מאוד בשילובים בינהם לאורך השלב. הסביבה יפייפיה ומלאה באווירה והפתעות.
אבל.. עם כמה שהשלב עצמו נהדר ומעניין (ומפתיע בכמה רגעים), הDLC הזה נוצר כל כולו רק בשביל קרב הבוס האחרון. מדובר לא רק באחד מהקרבות הכי אפיים, הכי אווירתיים והכי מאתגרים ששיחקתי אי פעם, זה גם ללא ספק לטעמי קרב הבוס הטוב ביותר לכל אורך הסדרה הזאת, שידועה בקרבות הבוסים שלה, ואחד מהטובים ביותר שיצא לי לשחק בכל משחק שהוא.
אני לא רוצה לשפוך עליו יותר מדי פרטים למי שכן מתכנן לשחק, אבל אם אתם אוהבים קרבות בוס במשחקים, ואוהבים את המערכת של DS, פשוט חובה להגיע לסיומו של הDLC בשביל הקרב הזה.

--

ואם כבר כתבתי פה הודעה אז אני אספר שבשביל לשחק בDLC עשיתי ריצה שנייה במשחק במהלך השבועות האחרונים עם דמות חדשה, ואני חושב שעכשיו לאחר ששיחקתי לפחות פעמיים בכל משחק מהסדרה, אני יכול להגיד בבטחון שDS3 הוא כנראה המועדף עלי.
הוא לבטח עוקף מבחינתי את DS2, אבל גם את הראשון הוא מצליח לעקוף ברוב הקטגוריות ובאמת להכנס לראש הרשימה.
אני חושב שעיקר הכוח של המשחק נובע מכך שהוא הראשון בסדרה שמצליח להשתפר ככל שהוא מתקדם ולא ההפך כמו השניים הקודמים (בעיקר הראשון) ושלמעשה השלב הגדול האחרון הוא גם השיא של המשחק וכנראה של הסדרה כולה, להוציא את הDLC של כלל הסדרה.
אני חייב לציין גם את קרב הבוס של הDragonslayer Armor שהוא בעיני המוצלח ביותר במשחק הבסיסי, כשגם הNameless King, הAbyss Watchers וה Soul of Cinder ראויים לציון ונמצאים בTOP של קרבות הסדרה.

אוף, ואני אפילו לא שיחקתי ב-3 עד היום, כנראה הרכישה הבאה שלי לPro בתקופת החגים. בדיוק הזכרת לי שיש לי את ההרחבה של Bloodborne שרכשתי ולא שיחקתי עד היום :D. בכל מקרה נשמע נפלא, אבל ההרחבות של 2 לימדו אותי אולי לנסות להתרחק מההרחבות של החברה, הם נוטים להעלות מאוד את רמות הקושי באילו וזה מביא לתסכול עבורי.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 נובמבר 2016, 20:44

Death_119 כתב:
Stick כתב:טוב, הם עשו את זה שוב. פעם נוספת הDLC הוא איכותי בצורה מרשימה ואחד מהשיאים של המשחק.
הפעם אני חייב לציין שהוא קצר יותר מהרגיל (סביב ה4 שעות, לעומת כ5 לכל אחד מהשלושה של DS2 או כ6-7 לבודד של DS1) אבל הוא פשוט כל כך טוב שאין ברירה אלא לסלוח.
בDLC אנחנו מבקרים את העולם המצויר פעם נוספת (אחרי שהיה אחד משלבי הצד הזכורים של DS1) ובעוד הרבה מהאווירה והאלמנטים נשמרו, אין ספק שמדובר במקום חדש לגמרי. הסיפור הפעם הוא סיפור של עולם שלא מוכן להתקדם קדימה בצורה טבעית ובמקום זה נשאר להרקב ולגסוס לאיטו (FS רומזים לנו שנמאס להם לעשות משחקי DS? :) ), זה סיפור טרגי ומעניין והאווירה של כל השלב והעולם הזה מאוד חזקים.
האויבים החדשים מעניינים מאוד ונלחמים בצורות מיוחדות ושונות ממה שהמשחקים האלו הרגילו אותנו, ונעשה שימוש יפה מאוד בשילובים בינהם לאורך השלב. הסביבה יפייפיה ומלאה באווירה והפתעות.
אבל.. עם כמה שהשלב עצמו נהדר ומעניין (ומפתיע בכמה רגעים), הDLC הזה נוצר כל כולו רק בשביל קרב הבוס האחרון. מדובר לא רק באחד מהקרבות הכי אפיים, הכי אווירתיים והכי מאתגרים ששיחקתי אי פעם, זה גם ללא ספק לטעמי קרב הבוס הטוב ביותר לכל אורך הסדרה הזאת, שידועה בקרבות הבוסים שלה, ואחד מהטובים ביותר שיצא לי לשחק בכל משחק שהוא.
אני לא רוצה לשפוך עליו יותר מדי פרטים למי שכן מתכנן לשחק, אבל אם אתם אוהבים קרבות בוס במשחקים, ואוהבים את המערכת של DS, פשוט חובה להגיע לסיומו של הDLC בשביל הקרב הזה.

--

ואם כבר כתבתי פה הודעה אז אני אספר שבשביל לשחק בDLC עשיתי ריצה שנייה במשחק במהלך השבועות האחרונים עם דמות חדשה, ואני חושב שעכשיו לאחר ששיחקתי לפחות פעמיים בכל משחק מהסדרה, אני יכול להגיד בבטחון שDS3 הוא כנראה המועדף עלי.
הוא לבטח עוקף מבחינתי את DS2, אבל גם את הראשון הוא מצליח לעקוף ברוב הקטגוריות ובאמת להכנס לראש הרשימה.
אני חושב שעיקר הכוח של המשחק נובע מכך שהוא הראשון בסדרה שמצליח להשתפר ככל שהוא מתקדם ולא ההפך כמו השניים הקודמים (בעיקר הראשון) ושלמעשה השלב הגדול האחרון הוא גם השיא של המשחק וכנראה של הסדרה כולה, להוציא את הDLC של כלל הסדרה.
אני חייב לציין גם את קרב הבוס של הDragonslayer Armor שהוא בעיני המוצלח ביותר במשחק הבסיסי, כשגם הNameless King, הAbyss Watchers וה Soul of Cinder ראויים לציון ונמצאים בTOP של קרבות הסדרה.

אוף, ואני אפילו לא שיחקתי ב-3 עד היום, כנראה הרכישה הבאה שלי לPro בתקופת החגים. בדיוק הזכרת לי שיש לי את ההרחבה של Bloodborne שרכשתי ולא שיחקתי עד היום :D. בכל מקרה נשמע נפלא, אבל ההרחבות של 2 לימדו אותי אולי לנסות להתרחק מההרחבות של החברה, הם נוטים להעלות מאוד את רמות הקושי באילו וזה מביא לתסכול עבורי.

אני לא יודע עד כמה ההרחבות מעלות את רמת הקושי, הם פשוט תמיד מכניסים אלמנטים ודברים קטנים חדשים שצריך ללמוד (וזה כמובן דבר מאוד חיובי, בגלל זה תמיד ההרחבות מרגישות מרעננות) אבל תמיד הייתי מגדיר את רמת הקושי שלהן ככזו ששווה לסוף המשחק הרגיל.
ההרחבה הזאת לדוגמה נפתחת כבר באיזור אמצע המשחק, אבל בבירור בנויה לדמות בשלבים המאוחרים (יש הודעת מפתחים בתחילת השלב שאומרת שהאיזור הבא מיועד למי שעבר כבר את הסביבה האחרונה), ככה שמי שבאמת מחפש אתגר שהוא הרבה מעל הנורמה יכול למצוא אותו, אבל בפועל אפשר להכנס להרחבה בכל שלב מהרגע הזה לפי רמת האתגר שאתה מחפש וכשמשחקים את ההרחבה בשלב הנכון היא בהחלט לא קשה בצורה מיוחדת, ככה זה תמיד בכל אחת מההרחבות (BB לא שיחקתי). חוץ מהבוס האחרון, הוא אכן קשה :) .. אבל בצורה הכי חיובית שאפשר, מאתגר ואפי אבל תמיד מרגיש פייר ו"לפי החוקים" כמו שבוס צריך להיות.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 12 נובמבר 2016, 06:35

כבר לא זוכר איך קוראים לה ספציפית אבל באחת ההרחבות "מלכים" של דארק סולס 2 כן זכור לי שהם העלו את רמת הקושי, באיזורים מסויימים בצורה די מלאכותית, ובנוסף כמו בחלקים אחרים במשחק הם סוג של טרחנו בקטע של מדורות לפני בוסים - ובעניין הזה דארק סולס 3 הוא הרבה יותר streamline ממשחקים קודמים (לטובה לדעתי), ככה שאם זה מה שתסכל אותך אין לך מה לדאוג, גם בהרחבה ולדעתי גם במשחק בסיס אתה אף פעם (או כמעט) לא צריך להילחם באויבים בדרך מהמדורה הכי קרובה לבוס עצמו, בהנחה שפתחת את הקיצורי דרך וכו', בטח לא בכמות וקושי שיכולים להעיק כאשר כל מה שאתה רוצה באותו רגע זה עוד סיבוב עם הבוס ההוא שהרג אותך.

ה dlc של 3 לא קשה במיוחד ביחס לשאר המשחק, נראה לי שהוא שומר בערך על אותה רמת קושי - שהיא הכי קלה בסדרה לדעתי, אבל קשה לי כבר להגיד אם זה עניין של ניסיון שלי עם הסדרה או שבאמת אובייקטיבית המשחק עצמו קל יותר.
מבחינת איכות זה עוד מדארק סולס 3 ככה שזה כבר טוב ואכן הבוס "האחרון" די נהדר (למרות שאיכשהו עשיתי אותו ראשון), אבל לא הייתי מדרג את ההרחבה כל כך גבוה כמו סטיק. מעבר לזה שהיא הרגישה די קצרה (הם כן הוסיפו את כל ה pvp החדש שלא ממש יצא לי לבדוק בינתיים) ושהאיזור המושלג הרגיש קצת אנמי, יכול להיות שזה קשור לכך שאני משווה אותה אינסטינקטיבית להרחבה של בלאדבורן ששיחקתי לא מזמן ועדיין טרייה בראש שלי והיא גם הרבה יותר ארוכה ומלאת תוכן וגם טובה בהרבה לטעמי. אבל צריך להגיד שעד כמה שאני מבין החלק השני בהרחבה של DS3 אמור להיות סוג של המשך טבעי של הראשון ככה שאולי אחרי שנקבל אותו ונראה איך זה נראה כיחידה אחת אני ישנה יותר לחיוב את הדעה שלי עליו, כי גם ה dlc של בלאדבורן היה אמור להיות בהתחלה שני חלקים אבל בסוף הם ויתרו על הרעיון ופשוט הוציאו אותו בחתיכה אחת וזה ללא ספק היה הרעיון הנכון. אגב אם יש לך את ההרחבה של בלאדבורן ואתה משחק בדברים אחרים אתה לא נורמלי :)

the old hunters משפריץ מסטייל, גם ביחס לבלאדבורן שגם ככה כבר די מצטיין בקטגוריה הזאת, לא רוצה לספיילר אבל יש שמה כמה דברים מגניבים לאללה . הוא גם מגוון מאוד מבחינת איזורים, אויבים, ואפילו מה שהייתי מגדיר כמיני בוסים, גם הנשקים החדשים שם די מיוחדים ובאמת שווה לחפור בכל פינה רק בשביל למצוא אותם . הסיפור מעניין ומועבר בצורה מוצלחת ומעבר לזה 3 מ 5 הבוסים בהרחבה הם כל כך טובים שכמעט בטוח שאחד מהם יהיה אחד האהובים עליך אבר. אבל מה? לי לפחות ב ng+ זה היה קשה, חלקים מסוימים אפילו קשים מאוד, בוס אחד במיוחד , לא בקטע רע או זול , ממש לא, אבל לפי מה שאתה אומר פה על התרחקות מההרחבות של FromSoftware אולי עדיף לך לעשות את זה עם דמות חדשה כי אמור להיות הבדל די ניכר מבחינת קושי. בכל מקרה אתה חייב לעצמך לשחק בזה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 נובמבר 2016, 09:53

idan כתב:כבר לא זוכר איך קוראים לה ספציפית אבל באחת ההרחבות "מלכים" של דארק סולס 2 כן זכור לי שהם העלו את רמת הקושי, באיזורים מסויימים בצורה די מלאכותית, ובנוסף כמו בחלקים אחרים במשחק הם סוג של טרחנו בקטע של מדורות לפני בוסים - ובעניין הזה דארק סולס 3 הוא הרבה יותר streamline ממשחקים קודמים (לטובה לדעתי), ככה שאם זה מה שתסכל אותך אין לך מה לדאוג, גם בהרחבה ולדעתי גם במשחק בסיס אתה אף פעם (או כמעט) לא צריך להילחם באויבים בדרך מהמדורה הכי קרובה לבוס עצמו, בהנחה שפתחת את הקיצורי דרך וכו', בטח לא בכמות וקושי שיכולים להעיק כאשר כל מה שאתה רוצה באותו רגע זה עוד סיבוב עם הבוס ההוא שהרג אותך.

ה dlc של 3 לא קשה במיוחד ביחס לשאר המשחק, נראה לי שהוא שומר בערך על אותה רמת קושי - שהיא הכי קלה בסדרה לדעתי, אבל קשה לי כבר להגיד אם זה עניין של ניסיון שלי עם הסדרה או שבאמת אובייקטיבית המשחק עצמו קל יותר.
מבחינת איכות זה עוד מדארק סולס 3 ככה שזה כבר טוב ואכן הבוס "האחרון" די נהדר (למרות שאיכשהו עשיתי אותו ראשון), אבל לא הייתי מדרג את ההרחבה כל כך גבוה כמו סטיק. מעבר לזה שהיא הרגישה די קצרה (הם כן הוסיפו את כל ה pvp החדש שלא ממש יצא לי לבדוק בינתיים) ושהאיזור המושלג הרגיש קצת אנמי, יכול להיות שזה קשור לכך שאני משווה אותה אינסטינקטיבית להרחבה של בלאדבורן ששיחקתי לא מזמן ועדיין טרייה בראש שלי והיא גם הרבה יותר ארוכה ומלאת תוכן וגם טובה בהרבה לטעמי. אבל צריך להגיד שעד כמה שאני מבין החלק השני בהרחבה של DS3 אמור להיות סוג של המשך טבעי של הראשון ככה שאולי אחרי שנקבל אותו ונראה איך זה נראה כיחידה אחת אני ישנה יותר לחיוב את הדעה שלי עליו, כי גם ה dlc של בלאדבורן היה אמור להיות בהתחלה שני חלקים אבל בסוף הם ויתרו על הרעיון ופשוט הוציאו אותו בחתיכה אחת וזה ללא ספק היה הרעיון הנכון. אגב אם יש לך את ההרחבה של בלאדבורן ואתה משחק בדברים אחרים אתה לא נורמלי :)

the old hunters משפריץ מסטייל, גם ביחס לבלאדבורן שגם ככה כבר די מצטיין בקטגוריה הזאת, לא רוצה לספיילר אבל יש שמה כמה דברים מגניבים לאללה . הוא גם מגוון מאוד מבחינת איזורים, אויבים, ואפילו מה שהייתי מגדיר כמיני בוסים, גם הנשקים החדשים שם די מיוחדים ובאמת שווה לחפור בכל פינה רק בשביל למצוא אותם . הסיפור מעניין ומועבר בצורה מוצלחת ומעבר לזה 3 מ 5 הבוסים בהרחבה הם כל כך טובים שכמעט בטוח שאחד מהם יהיה אחד האהובים עליך אבר. אבל מה? לי לפחות ב ng+ זה היה קשה, חלקים מסוימים אפילו קשים מאוד, בוס אחד במיוחד , לא בקטע רע או זול , ממש לא, אבל לפי מה שאתה אומר פה על התרחקות מההרחבות של FromSoftware אולי עדיף לך לעשות את זה עם דמות חדשה כי אמור להיות הבדל די ניכר מבחינת קושי. בכל מקרה אתה חייב לעצמך לשחק בזה.

אין לי כוח להשקיע הכל מההתחלה כאשר יש לי הזדמנות לעשות את NG+, בכל זאת זה לפחות איזה 20+ שעות להגיע לאמיליה מההתחלה. בלי קשר, הבעיה אצלי חמורה יותר, התחלתי NG+ ולצערי הסוף שלקחתי זרקתי "ז**" ולא נלחמתי בFirst hunter בסיום (כזה עצל אני) והפסדתי מסתבר את אחד הנשקים הפופולאריים במשחק בכלל ובמיוחדת למשהוא שלא רוצה לעשות את אותו Build של Strength בסיבוב שני (אופציה לנשק Arcane טוב). אז אין לי את הBurial blade :(.

מה שמשאיר לי את השאלה הבאה: עד היום הייתי עם Ludwig's blade, עכשיו, הוא נהדר, יש לי דמות שבנויה כאמור על Strength, חשבתי ללכת על כיוון של Skill ועל הCane עם הרובה (שכחתי את שמו), הבנתי שהוא גם דיי OP בגלל המרחק שהוא מגיע. מה אתם אומרים? מה ההמלצות שלכם לNG+? אולי להגיע ל-50 בStrength (אני באזור ה-35-40 כרגע) ורק אז לחשוב על אופציה אחרת כדי שבכל זאת יהיה לי יכולת דיי סבירה להתמודד עם מה שיש במקרה הרע עם Ludwig's?
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 16 נובמבר 2016, 04:05

20 שעות ? הגזמת לגמרי. טכנית בשביל להגיע אליה אתה צריך לעשות רק את father gascoigne אם בא לך ממש לזרז את העניין ולא אכפת לך לדלג. אתה גם יכול לקנות מפתח לשער הגדול ההוא שיכול לחסוך עוד זמן. בng+ אתה מקבל אותו בחינם אאל"ט.

בכל מקרה ה Cane זה לא אחד משלושת הנשקים ההתחלתיים? אין לו רובה עד כמה שאני זוכר.
זה עניין של מה כיף לך ואיזה סגנון אתה אוהב לשחק, אבל אם אתה הולך על בילד עם skill אז הנשק של Eileen the Crow מצויין (אתה צריך להרוג אותה או לעשות את הקווסט שלה בשביל להשיג אותו) , אני חושב שבגדול הוא גם נחשב להכי טוב בקטגוריה הזאת חוץ מנשק אחר, די דומה לו, שאתה מקבל רק לקראת הסוף ב dlc.

אם אתה רוצה להמשיך עם Strength אז המסור מההרחבה (זה שרואים בכל הטריילרים) הוא די op וכיף להשתמש בו, מקבלים אותו די בהתחלה של ה dlc. אבל האמת שמקבלים בהרחבה עוד כמה נשקים קצת יותר אקזוטים, אבל הייתי פחדן מדי בשביל ממש להשקיע בהם וללכת איתם עד הסוף.

אני יודע ש 25 זה soft cap ו 50 זה hard cap, אבל לא יודע בדיוק להגיד לך אם יש הבדל משמעותי בין איזור ה 40 ל50. למרות שאם אתה מתכוון להמשיך לשחק עם הנשק הנוכחי שלך עד שיהיו לך המספרים שאתה רוצה לנשק חדש אז נראה לי שבכל מקרה עדיף לך להשקיע ב skill כי ממה שאני זוכר Ludwig's blade אמור להתאים לסוג של quality build , יעני 25-25 יותר טוב מ 50 בקטגוריה אחת.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 16 נובמבר 2016, 12:29

idan כתב:20 שעות ? הגזמת לגמרי. טכנית בשביל להגיע אליה אתה צריך לעשות רק את father gascoigne אם בא לך ממש לזרז את העניין ולא אכפת לך לדלג. אתה גם יכול לקנות מפתח לשער הגדול ההוא שיכול לחסוך עוד זמן. בng+ אתה מקבל אותו בחינם אאל"ט.

בכל מקרה ה Cane זה לא אחד משלושת הנשקים ההתחלתיים? אין לו רובה עד כמה שאני זוכר.
זה עניין של מה כיף לך ואיזה סגנון אתה אוהב לשחק, אבל אם אתה הולך על בילד עם skill אז הנשק של Eileen the Crow מצויין (אתה צריך להרוג אותה או לעשות את הקווסט שלה בשביל להשיג אותו) , אני חושב שבגדול הוא גם נחשב להכי טוב בקטגוריה הזאת חוץ מנשק אחר, די דומה לו, שאתה מקבל רק לקראת הסוף ב dlc.

אם אתה רוצה להמשיך עם Strength אז המסור מההרחבה (זה שרואים בכל הטריילרים) הוא די op וכיף להשתמש בו, מקבלים אותו די בהתחלה של ה dlc. אבל האמת שמקבלים בהרחבה עוד כמה נשקים קצת יותר אקזוטים, אבל הייתי פחדן מדי בשביל ממש להשקיע בהם וללכת איתם עד הסוף.

אני יודע ש 25 זה soft cap ו 50 זה hard cap, אבל לא יודע בדיוק להגיד לך אם יש הבדל משמעותי בין איזור ה 40 ל50. למרות שאם אתה מתכוון להמשיך לשחק עם הנשק הנוכחי שלך עד שיהיו לך המספרים שאתה רוצה לנשק חדש אז נראה לי שבכל מקרה עדיף לך להשקיע ב skill כי ממה שאני זוכר Ludwig's blade אמור להתאים לסוג של quality build , יעני 25-25 יותר טוב מ 50 בקטגוריה אחת.

תלוי מה אתה עושה בדרך, האם אתה רוצה להרוג את הCleric beast, לטייל בביוב ולהגיע קצת מחוזק לפני, בSpeedrun אפשר להגיע איליו ב-20 דקות, השאלה אם תצליח לעבור אותו ואם תסתדר עם אמיליה כשאתה כל כך מוחלש.

יש לי את הElieen the crow, כרגע גם שמתי עליו עין בגלל הSpeed attack, הסטסטיסטיקות שלי זה בערך:
35 Str
25 Skill
וArcane מאוד נמוך.

נראה לי אני אגיע עם 40 לשניהם ואז אפזול לArcane.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 24 נובמבר 2016, 16:07

משחק בNG+ בBB ופשוט נהנה מכל רגע. הספקתי להגיע ללודוויג (הבוס הראשון של ההרחבה), למות איזה 20 פעם (סוף-סוף הבנתי מה צריך לעשות) ופשוט לא להפסיק לרצות לחזור לעוד. פשוט תענוג. מה שכן, אני מרגיש קצת OP למשחק הרגיל אבל באזור הנכון בשביל ההרחבה. אחחח... איזה משחק, פשוט כיף. לטעמי מתעלה על כל משחקי Souls בצורה ברורה. אבל לא שיחקתי ב-3, אז...

רק לדמיין את ההרגשה של לפגוש את Starved beast במערה ככה סתם בנונשלנטיות, לנצח על הניסיון הראשון תוך שקודם אני מספיק לחסל את הHunter עם המיניגאן המעצבן (החבר של הבחור מOld yahrham).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 25 נובמבר 2016, 22:14

Death_119 כתב:משחק בNG+ בBB ופשוט נהנה מכל רגע. הספקתי להגיע ללודוויג (הבוס הראשון של ההרחבה), למות איזה 20 פעם (סוף-סוף הבנתי מה צריך לעשות) ופשוט לא להפסיק לרצות לחזור לעוד. פשוט תענוג. מה שכן, אני מרגיש קצת OP למשחק הרגיל אבל באזור הנכון בשביל ההרחבה. אחחח... איזה משחק, פשוט כיף. לטעמי מתעלה על כל משחקי Souls בצורה ברורה. אבל לא שיחקתי ב-3, אז...

רק לדמיין את ההרגשה של לפגוש את Starved beast במערה ככה סתם בנונשלנטיות, לנצח על הניסיון הראשון תוך שקודם אני מספיק לחסל את הHunter עם המיניגאן המעצבן (החבר של הבחור מOld yahrham).

סיימת כבר את PoE?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 26 נובמבר 2016, 08:14

InterAl כתב:
Death_119 כתב:משחק בNG+ בBB ופשוט נהנה מכל רגע. הספקתי להגיע ללודוויג (הבוס הראשון של ההרחבה), למות איזה 20 פעם (סוף-סוף הבנתי מה צריך לעשות) ופשוט לא להפסיק לרצות לחזור לעוד. פשוט תענוג. מה שכן, אני מרגיש קצת OP למשחק הרגיל אבל באזור הנכון בשביל ההרחבה. אחחח... איזה משחק, פשוט כיף. לטעמי מתעלה על כל משחקי Souls בצורה ברורה. אבל לא שיחקתי ב-3, אז...

סיימת כבר את PoE?

לא, עשיתי הפסקה, הוא דיי משעמם. אני אסיים עם הזמן.

לאחר כ-50 ניסיות צלחתי את לודוויג, ממה שאני זוכר הEncounter השני הכי קשה שהיה לי עד היום במשחקי הסדרה (עדיין הBlue smelter demon עשה לי יותר כאב ראש בDS2). הבנתי שהוא בכל זאת השלישי ברמת הקושי שלו בהרחבה :shock:.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 02 דצמבר 2016, 23:28

אני דיי עמוק בתוך ההרחבה, חיסלתי את מריה, יש לי כרגע עוד אזור/שניים לסיים את ההרחבה ושני בוסים, עצרתי את ההתקדמות כדי לנצח את lawrence. עברתי לwhiligrig saw, פשוט הנשק הכי badass שראיתי בסדרה הזאת, מדהים. לטעמי, המוצר הכי טוב שform עשו עד היום, ההרחבה הזאת היא פשוט מאסטרפיס. מאוד מקווה שיה bb2, הראשון פשוט מתעלה בכל כך המון על סדרת סולס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 09 דצמבר 2016, 18:19

אחרי עשרות ניסיונות גם לורנס הוכנע, אחד מקרבות הבוס המייאשים :(.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 31 מרץ 2017, 21:48

אז באופן רשמי הסתיימה לה סדרת המשחקים הזו (dark souls ספציפית, ללא קשר לBB או איזשהו ספינאוף נוסף שFS אולי ואולי לא יעשו) עם הDLC האחרון ששוחרר השבוע, שבגדול ובצורה די מפתיעה באמת נותן סגירה עלילתית לכל הסדרה.
הDLC של משחקי הסדרה (ושל BB) ידועים באיכותם ובערכי ההפקה הגבוהים שלהם, וגם הפעם זה ניכר לכל שנייה ושנייה של נסיון לשרוד את דרכך קדימה אל, כמה מתאים, סוף העולם.
השורה התחתונה היא שהDLC הזה (שמשמש המשך ישיר לDLC הקודם, וביחד הם פותחים וסוגרים מה שנראה בהתחלה כסוג של סיפור צד קטן ונגמר בסופה המוחלט של הסדרה) מומלץ מאוד לכל מי שיש לו עניין בסדרה, ולו רק בשביל לקבל פרידה הולמת בהחלט לסדרת המשחקים המדהימה הזו.

ובעוד אני ממש לא בטוח שמדובר בשיא השיאים של הסדרה הזאת מבחינת גיימפלי נטו (ושלא יובן לא נכון, בהחלט מדובר בשלבים מהטובים שיש, פשוט לא חושב שבטופ של הטופ שראינו) אני כן בטוח שהם לקחו לגבהים חדשים את המושג 'אפי' וכל מה שקשור באווירה.
השלבים שמסיימים את הסדרה הזו עוסקים כולם בסוף העולם, והאפוקליפסה כבר ממש כאן. הDLC שמתחיל ב'קצה העולם', מקום שבו העולם ממש מתהפך על עצמו וטירות שלמות עומדות הפוך, בעוד העולם כולו מאיים לסגור עליך (סטינג פשוט מרהיב אגב), רק ממשיך להתקדם הלאה עד לקצה של הקצה. מהבחינה הזו כל השלבים האלו הם פשוט תענוג אפוקליפסי אחד גדול.
אם הייתה לי בעיה אחת עם DS3 כמשחק שסוגר את הסדרה, היא הייתה חוסר בסיום אמיתי. קרב הבוס האחרון אומנם היה נהדר, אבל הסוף עצמו היה סתמי בצורה מכוונת אבל לא מספקת. את זה הDLC תיקן והפעם הסדרה באמת נפרדת עם סוף סופי ורק בשביל לקבל את זה היה שווה לפלס את דרכי עד לסוף העולם.

--

סתם נקודה קטנה, קרב הבוס האחרון.. ציפתי מאוד לראות מה הם יעשו ואיך הם יצליחו לעמוד במשימה של קרב בוס אחרון לגמרי לסדרה שעשתה לעצמה שם מקרבות הבוסים, ובה קרב מול דרקון ענק זה עניין די סביר (ועוד בהתחשב בעובדה שרק לפני כמה חודשים בDLC הקודם הם נתנו את אחד הבוסים היותר טובים בסדרה, כזה שלצורך העניין בהחלט היה מספק אותי כ"אחרון לסדרה").
והאמת? זה פשוט מדהים איך הם התעלו אפילו על עצמם גם הפעם.
אני ממליץ גם למי שלא משחק במשחקים האלו לחפש את הקרב ביוטיוב ולראות עד כמה זה ספק מגוחך וספק מדהים שהדבר הזה באמת קורה, הוא מתחיל סביר אבל הPhase השלישי והאחרון של הקרב הזה פשוט הזוי.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 01 אפריל 2017, 14:00

Stick כתב:אז באופן רשמי הסתיימה לה סדרת המשחקים הזו (dark souls ספציפית, ללא קשר לBB או איזשהו ספינאוף נוסף שFS אולי ואולי לא יעשו) עם הDLC האחרון ששוחרר השבוע, שבגדול ובצורה די מפתיעה באמת נותן סגירה עלילתית לכל הסדרה.
הDLC של משחקי הסדרה (ושל BB) ידועים באיכותם ובערכי ההפקה הגבוהים שלהם, וגם הפעם זה ניכר לכל שנייה ושנייה של נסיון לשרוד את דרכך קדימה אל, כמה מתאים, סוף העולם.
השורה התחתונה היא שהDLC הזה (שמשמש המשך ישיר לDLC הקודם, וביחד הם פותחים וסוגרים מה שנראה בהתחלה כסוג של סיפור צד קטן ונגמר בסופה המוחלט של הסדרה) מומלץ מאוד לכל מי שיש לו עניין בסדרה, ולו רק בשביל לקבל פרידה הולמת בהחלט לסדרת המשחקים המדהימה הזו.

ובעוד אני ממש לא בטוח שמדובר בשיא השיאים של הסדרה הזאת מבחינת גיימפלי נטו (ושלא יובן לא נכון, בהחלט מדובר בשלבים מהטובים שיש, פשוט לא חושב שבטופ של הטופ שראינו) אני כן בטוח שהם לקחו לגבהים חדשים את המושג 'אפי' וכל מה שקשור באווירה.
השלבים שמסיימים את הסדרה הזו עוסקים כולם בסוף העולם, והאפוקליפסה כבר ממש כאן. הDLC שמתחיל ב'קצה העולם', מקום שבו העולם ממש מתהפך על עצמו וטירות שלמות עומדות הפוך, בעוד העולם כולו מאיים לסגור עליך (סטינג פשוט מרהיב אגב), רק ממשיך להתקדם הלאה עד לקצה של הקצה. מהבחינה הזו כל השלבים האלו הם פשוט תענוג אפוקליפסי אחד גדול.
אם הייתה לי בעיה אחת עם DS3 כמשחק שסוגר את הסדרה, היא הייתה חוסר בסיום אמיתי. קרב הבוס האחרון אומנם היה נהדר, אבל הסוף עצמו היה סתמי בצורה מכוונת אבל לא מספקת. את זה הDLC תיקן והפעם הסדרה באמת נפרדת עם סוף סופי ורק בשביל לקבל את זה היה שווה לפלס את דרכי עד לסוף העולם.

--

סתם נקודה קטנה, קרב הבוס האחרון.. ציפתי מאוד לראות מה הם יעשו ואיך הם יצליחו לעמוד במשימה של קרב בוס אחרון לגמרי לסדרה שעשתה לעצמה שם מקרבות הבוסים, ובה קרב מול דרקון ענק זה עניין די סביר (ועוד בהתחשב בעובדה שרק לפני כמה חודשים בDLC הקודם הם נתנו את אחד הבוסים היותר טובים בסדרה, כזה שלצורך העניין בהחלט היה מספק אותי כ"אחרון לסדרה").
והאמת? זה פשוט מדהים איך הם התעלו אפילו על עצמם גם הפעם.
אני ממליץ גם למי שלא משחק במשחקים האלו לחפש את הקרב ביוטיוב ולראות עד כמה זה ספק מגוחך וספק מדהים שהדבר הזה באמת קורה, הוא מתחיל סביר אבל הPhase השלישי והאחרון של הקרב הזה פשוט הזוי.

AOE מהגנום, אז מה מייאש יותר? הוא, קלמיט או לוראנס?
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 אפריל 2017, 19:13

מייאש? הקרב עוד טרי אצלי אז אני אתן לזמן קצת לעבור כדי לצאת בהצרות אבל ללא ספק הוא לפחות אחד מהקרבות הטובים והמהנים בסדרה הזאת.
הוא גם לא כל כך קשה, רק ב dlc הזה יש קרב אחד קשה ממנו בהרבה. אם אני צריך לשים אותו בדירוג הקושי של הסדרה הוא יהיה איפשהו באמצע.
אבל הוא פשוט מהנה ואפי בטירוף, ולפעמים זה פשוט קצת מגוחך לראות את כל הדברים שקורים על המסך במקביל ולהבין שזה הכל אכן קורה בזמן אמת.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 08 מאי 2017, 13:28

באיחור אופנתי הגעתי לשחק ב dlc ואכן הבוס האחרון באמת סבבה, משום מה בין כל השלבים השונים שלו הוא מזכיר לי שילוב של Artorias ו orphan of Kos (מההרחבה בבלאדבורן) רק הרבה פחות קשה מהאחרון.

אהבתי בעיקר בעיצוב שלבים שכל פעם שקופצים/נופלים למטה (ספויילרים וזה אני מניח)
ספויילר: הצג
בעצם מגיעים לשכבה היסטורית שונה: מקצה העולם בדארק סולס 3, להריסות של Earthen Peak מדארק סולס 2, ל Firelink Shrine מדארק סולס, לאיזור(The Ringed City) שכביכול לפני האירועים בדארק סולס, לקרב עם הדרקון ב age of ancients ? טוב האחרון זה די ספקולציה, אבל לא מאוד מופרך בהתחשב בכל הנ"ל. אבל בכל מקרה בסוף אתה מגיע לעוד איזה ילדה של gwyn ו.. רגע, שובר את האילוזיה/קופץ קדימה בזמן ? כאשר אתה , Gael וכמה גוויות של pygmies זה כל מה שנשאר בסוף העולם? טוב נו, לא בטוח שזאת רפרזנטציה הכי מדוייקת של כל מה שהלך שם:)
אני כנראה יצטרך לראות כמה סרטונים של vaativydia בשביל לעשות סדר בכל זה, רק חבל שבתור החתיכת תוכן האחרונה של דארק סולס אתם מסיים את הבוס וזהו, נגמר, אפילו לא איזה סרטון מעבר של 5 שניות להסתכל עליך מדליק את המדורה האחרונה מלמעלה או משהו כזה. נו מילא.

אבל זהו היה, והיה טוב. האמת שלחשוב על כל זה בעיקר עשה לי חשק לשחק במשחק הראשון עוד פעם.. אבל גם מעניין לראות מה הלאה - הם עובדים לכאורה על שלושה משחקים כאשר אחד מהם אמור להיות כמו המשחקי סולס שאנחנו אוהבים, אני מניח שזה או בלאדבורן 2 או משהו בעולם חדש. סביר להניח שנקבל תשובות ב e3 .

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 מאי 2017, 20:55

ואני סיימתי את קוס לפני כמה שבועות והשלמתי ב-100% את ההרחבה של BB :D.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 אוגוסט 2017, 15:28

אני מקפיץ את הנושא הזה רק כדי שאוכל לשתף את החוויות שלי מבלאדבורן בלי לחפור למי שלא מעניין אותו לשמוע על משחק מלפני שנתיים.

בכל מקרה, חטפו אותי כרגע לסוג של כלא שמרגיש כמו שלב מתקדמם בהרבה מהמקום בו אני נמצא (הוא גם חלק מהאבן השלישת בהאנטר דרים), באותו רגע התאהבתי טוטאלית במשחק :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 אוגוסט 2017, 01:20

אוקי אוקי, אני שמח להכריז שכנראה הייתי מהיר מדי כששפטתי את המשחק :)
סוף סוף זה קרה והמשחק התחבר לי לגמרי, ונשאבתי לישיבה אמיתית וארוכה.
הבעיה העיקרית שלי כמו שאמרתי היא חוסר בגיוון, הכל נראה והרגיש אותו הדבר. הבנתי שהמשחק מנסה לייצר אווירה שונה ואחידה, אינטנסיבית ושלמה יותר, במקום גישת עולם הפנטזיה העשיר של DS, אבל זה פשוט לא היה זה מהבחינה הזו.
מסתבר שהוא פשוט היה ליד ולא הלך מספיק רחוק.
מהרגע שירד הלילה המשחק סוף סוף נכנס להילוך גבוה, כל הוייב של המשחק עלה מדרגה והוא באמת מתחיל לקבל אלמנטים של משחק אקשן-אימה.
וזה פשוט נהדר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 אוגוסט 2017, 01:01

טוב, כבר 14 שעות בפנים ועדיין אני לא מצליח לגבש דעה חד משמעית על המשחק..
הפעם אלו הבוסים ש"עושים לי בעיות", ועומדים כניגוד מוחלט לשלבים עצמם.
המשחק מדהים בכל הקשור לשלבים עצמם ולהסתובבות בעולם, הוא עד כדי כך טוב שהייתי משווה אותו לחצי הראשון של DS1. משחק (או חצי..) שלם שיודע טוב מאוד מה הוא מנסנה לעשות, מהודק מכל הבחינות (מהאויבים, הסביבות והעיצוב, עד לווייב שהוא נותן בכל רגע נתון) ואחרי ששיחקתי כל כך הרבה משחקים בסגנון זו כנראה הרמה הגבוהה ביותר שניתן להגיע אליה בזאנר של משחקי סולס. מאז (החצי הראשון של) DS1 לא היה משהו ברמה הכל כך גבוהה הזו.

אבל הבוסים.. בהתחלה חשבתי שזה כמו בDS3, בהתחלה הם בינוניים ועם הזמן מגיעים הבוסים המרשימים, אבל לא יודע, אני כבר אחרי Rom העכביש המשהו במסלול הראשי ומהבוסי צד ניצחתי גם את הcleric beast, הblood starved beast, הdarkbeast paarl (שהיה אופציונלי לפחות כשהרגתי אותו, אולי עוד חוזרים לשם במסלול הרגיל), את הwitch of hemwick ואת amygdala, שניצחתי ממש עכשיו והיה המאכזב מכולם והטריגר שלי לכתיבת הפוסט הזה (כמה גדול ומרשים, ככה סתמי).
לאף אחד מהמשחקים הקודמים אין 100 אחוזי הצלחה בנושא, DS2 למשל סובל נואשת ממספר מוגזם של בוסים ורבים מהם בינוניים ואפילו גרועים, אבל לצידם יש לא מעט מוצלחים. DS3 כאמור מתחיל חלש בקטע הזה אבל מהר מאוד נכנסים לעניינים, וגם לDS1 יש את פינוויל לצד ארטוריאס..
אבל איפשהו מערכת הקרב שעובדת מושלם בשלבים רגילים לא מצליחה לייצר אתגר בבוסים גדולים. בעיניי זה בעיקר כי ההתחמקות שהיא הנשק היחידי שלך היא אפקטיבית יותר מאשר בDS, וגם ככה הבוסים לא יכולים לשחק עם התקפות שצריך להגן מהן והתקפות שצריך להחמק מהן. מה שקורה הוא שהקרבות כולם חסרים את האתגר ודפיקות הלב של קרב בוס טוב מDS, ובעוד כולם נראים מדהים ומעוצבים בצורה ייחודית, הם די אותח הבוס שוב ושוב.. בחיים לא חשבתי שאני אגיד את זה אבל אחרי 14 שעות משחק ממתי לבוס רק פעם אחת (!), והיה רק עוד בוס אחד שבו הייתי "על הקצה" (אם כי גם הוא נפל בנסיון הראשון) וזהshadow of yharnam, בוס שהיה די מאתגר אבל ממש לא מהסיבות הנכונות שאתה מצפה לראות מבוס בסדרת סולס.

כמובן שיש לי עוד כמה בוסים עד לסיום המשחק ויכול להיות שכולם מדהימים ו10/10 מה שכן ישפר משמעותית את דעתי על המשחק, אני גם בדיוק מתכנן להכנס עכשיו לdlc ועד היום כל הבוסים הטובים ביותר היו בdlcבמשחקי הסדרה, אז אין לדעת, אבל נכון לעכשיו אפילו DS2 מסתכל על בלאדבורן מלמעלה בגזרת הבוסים, וזו ללא ספק נקודת התורפה העיקרית של ds2..
חבל, כי כל השאר באמת קרוב למושלם.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 אוגוסט 2017, 08:25

Stick כתב:טוב, כבר 14 שעות בפנים ועדיין אני לא מצליח לגבש דעה חד משמעית על המשחק..
המשחק מדהים בכל הקשור לשלבים עצמם ולהסתובבות בעולם, הוא עד כדי כך טוב שהייתי משווה אותו לחצי הראשון של DS1. משחק (או חצי..) שלם שיודע טוב מאוד מה הוא מנסנה לעשות, מהודק מכל הבחינות (מהאויבים, הסביבות והעיצוב, עד לווייב שהוא נותן בכל רגע נתון) ואחרי ששיחקתי כל כך הרבה משחקים בסגנון זו כנראה הרמה הגבוהה ביותר שניתן להגיע אליה בזאנר של משחקי סולס. מאז (החצי הראשון של) DS1 לא היה משהו ברמה הכל כך גבוהה הזו.

אבל הבוסים.. בהתחלה חשבתי שזה כמו בDS3, בהתחלה הם בינוניים ועם הזמן מגיעים הבוסים המרשימים, אבל לא יודע, אני כבר אחרי Rom העכביש המשהו במסלול הראשי ומהבוסי צד ניצחתי גם את הcleric beast, הblood starved beast, הdarkbeast paarl (שהיה אופציונלי לפחות כשהרגתי אותו, אולי עוד חוזרים לשם במסלול הרגיל), את הwitch of hemwick ואת amygdala, שניצחתי ממש עכשיו והיה המאכזב מכולם והטריגר שלי לכתיבת הפוסט הזה (כמה גדול ומרשים, ככה סתמי).
לאף אחד מהמשחקים הקודמים אין 100 אחוזי הצלחה בנושא, DS2 למשל סובל נואשת ממספר מוגזם של בוסים ורבים מהם בינוניים ואפילו גרועים, אבל לצידם יש לא מעט מוצלחים. DS3 כאמור מתחיל חלש בקטע הזה אבל מהר מאוד נכנסים לעניינים, וגם לDS1 יש את פינוויל לצד ארטוריאס..
אבל איפשהו מערכת הקרב שעובדת מושלם בשלבים רגילים לא מצליחה לייצר אתגר בבוסים גדולים. בעיניי זה בעיקר כי ההתחמקות שהיא הנשק היחידי שלך היא אפקטיבית יותר מאשר בDS, וגם ככה הבוסים לא יכולים לשחק עם התקפות שצריך להגן מהן והתקפות שצריך להחמק מהן. מה שקורה הוא שהקרבות כולם חסרים את האתגר ודפיקות הלב של קרב בוס טוב מDS, ובעוד כולם נראים מדהים ומעוצבים בצורה ייחודית, הם די אותח הבוס שוב ושוב.. בחיים לא חשבתי שאני אגיד את זה אבל אחרי 14 שעות משחק ממתי לבוס רק פעם אחת (!), והיה רק עוד בוס אחד שבו הייתי "על הקצה" (אם כי גם הוא נפל בנסיון הראשון) וזהshadow of yharnam, בוס שהיה די מאתגר אבל ממש לא מהסיבות הנכונות שאתה מצפה לראות מבוס בסדרת סולס.

כמובן שיש לי עוד כמה בוסים עד לסיום המשחק ויכול להיות שכולם מדהימים ו10/10 מה שכן ישפר משמעותית את דעתי על המשחק, אני גם בדיוק מתכנן להכנס עכשיו לdlc ועד היום כל הבוסים הטובים ביותר היו בdlcבמשחקי הסדרה, אז אין לדעת, אבל נכון לעכשיו אפילו DS2 מסתכל על בלאדבורן מלמעלה בגזרת הבוסים, וזו ללא ספק נקודת התורפה העיקרית של ds2..

האמת שנשמע פשוט שאתה סופר מאומן במשחקי סולס ולכן קל לך מול הבוסים. בסופו של דבר בולדבורן משתמש באותם הטריקים בעיצוב העולם, האויבים והבוסים שלו שנטחנו עד דק בשאר המשחקים בסגנון. מספיק לשחק משחק סולס אחד בשביל שמיקום האויבים יהיה מוכר, בשביל שהדרך בה עובדים הבוסים תהייה מוכרת (ולכן לא אפקטיבית מבחינת האתגר שהם מציבים) ולכן, באופן טבעי, הם קלים לך יותר (אפילו בוסים זולים כמו blood starved beast).

מה שכן הצליחו לשנות מעט, זה הדינמיקה של הבוסים הקטנים ואויבים "אנושיים". בזכות המעבר למערכת קרב מהירה יותר, הקרבות מול האויבים שדומים לך הרבה יותר קשים ומעניינים. בגלל זה גסקויין למשל אחלה בוס. אז אולי הבוסים פחות יעניינו אותך רוב הפעמים, אבל מההתרשמות שלי, הקרבות מול ציידים אחרים מכפרים על זה. מדובר בקרבות הרבה הרבה יותר כיפיים מהקרבות המקבילים במשחקי סולס הקודמים.
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 15 אוגוסט 2017, 09:42

לא אהבת את Vicar Amelia ו Father Gascoigne? :)

במיוחד האחרון מאחר ופחות אהבת את ה beasts למינהם. הרי זאת הפעם הראשונה שאתה נלחם ב Hunter במשחק , ככה שיש שם משהו חדש גם ברמת הגיימפלי .
אבל הסיפור , הסייד קווסט שמחובר אליו, הרגע שהוא נכנע למחלה ומשנה צורה תוך כדי הקרב והמוזיקה שהופכת להיות פתאום הרבה יותר אגרסיבית בשביל לשקף את זה.. אוף, זה כל כך טוב.

לא יודע מי עושה להם את המוזיקה, אבל הטראק הזה והשימוש בו חייב להיות אחד השיאים במשחקים של FromSoftware.
https://www.youtube.com/watch?v=kA614N3IHD4

witch of hemwick זה סתם, בקושי אפשר לקרוא לה בוס. גם amygdala, שאמנם נראית הרבה הרבה יותר מאיימת אבל איזה 3-4 Charge attacks לראש מורידים לה את כל המד חיים ואתה בקושי מצליח לראות את השינויים ב phases שלה כי זה פשוט נגמר כ"כ מהר. אבל זה מצחיק כי אותה amygdala ב defield chalice היא אחד הקרבות היותר קשים. זה קרב של בלי הגזמה איזה 8-9 דקות עם דמות LV80 ונשק+10 שבו די אסור לך לאבד ריכוז או לעשות טעויות כי בערך כל ההתקפות שלה, ב 3 phases שונים, יגמרו עליך במכה אחת בזמן שההתקפות שלך רק מדגדגות אותה קלות, ככה שזה לא שיש דרך לעשות את זה יותר מהר, כי בנוסף צריך לתת עבודה והרבה ריצה במעגלים וגלגולים לפני שהיא בכלל תוריד את הראש או הידיים בניגוד למשחק הרגיל שבו היא מגישה לך אותם על צלחת.

זה די חבל אבל ה chalice dungeon מחביאים כמה מהבוסים היותר קשים במשחק (רובם מקוריים אגב ולא חזרה של אויבים מהמשחק כמו amygdala ).

בקשר ל DLC , שלושה מהבוסים שם הם בצמרת הגבוהה של הכי אהובים עלי בכל המשחקים של FromSoftware, קשה לי להאמין שלא תאהב אותם.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 אוגוסט 2017, 11:37

Nucleus_Dawn כתב:
Stick כתב:טוב, כבר 14 שעות בפנים ועדיין אני לא מצליח לגבש דעה חד משמעית על המשחק..

האמת שנשמע פשוט שאתה סופר מאומן במשחקי סולס ולכן קל לך מול הבוסים. בסופו של דבר בולדבורן משתמש באותם הטריקים בעיצוב העולם, האויבים והבוסים שלו שנטחנו עד דק בשאר המשחקים בסגנון. מספיק לשחק משחק סולס אחד בשביל שמיקום האויבים יהיה מוכר, בשביל שהדרך בה עובדים הבוסים תהייה מוכרת (ולכן לא אפקטיבית מבחינת האתגר שהם מציבים) ולכן, באופן טבעי, הם קלים לך יותר (אפילו בוסים זולים כמו blood starved beast).

מה שכן הצליחו לשנות מעט, זה הדינמיקה של הבוסים הקטנים ואויבים "אנושיים". בזכות המעבר למערכת קרב מהירה יותר, הקרבות מול האויבים שדומים לך הרבה יותר קשים ומעניינים. בגלל זה גסקויין למשל אחלה בוס. אז אולי הבוסים פחות יעניינו אותך רוב הפעמים, אבל מההתרשמות שלי, הקרבות מול ציידים אחרים מכפרים על זה. מדובר בקרבות הרבה הרבה יותר כיפיים מהקרבות המקבילים במשחקי סולס הקודמים.

ברור לי שאני כבר 'מאומן' ומכיר את המשחקים האלו, זה לא שמה שאני מחפש זה בוס שיתקע אותי שעות.. זה לא שמזה אני נהנה.
אבל DS3 למשל (שבו הייתי אולי אפילו יותר מאומן, אחרי 3 משחקים שיותר זהים לו מאשר לבלאדבורן) עדיין הצליח להפתיע אותי (abyss watchers), סתם לתת בוסים ש"אין בהם כלום" אבל הם קרב מהנה בטירוף (drangoslayer armor לדוגמה), יש את soul of cinder שהוא בוס מדהים בדיוק לשחקנים הותיקים כמוני. האחים lothric היה קרב מעניין וייחודי, ואפילו בוסים מאתגרים באמת היו שם למרות כל הנסיון והותק שהגעתי איתו (nameless king, champion gundyr).

בקיצור, זה לא רק זה. ברור לי לגמרי דרך איזה משקפיים אני רואה את המשחק ואני מאוד מנסה לשפוט אותו בהתאם. הנה, בשלבים הרגילים המשחק פשוט מדהים, והוא עדיין מרגיש לי מיוחד, שונה בין כל שלב ושלב ובעל עיצוב מושלם למרות שאני כבר מכיר את כל השטיקים והמלכודות שלהם.
גם בשלבים הרגילים לצורך העניין אני בקושי מת כי אני כבר מכיר את הרעיון, אבל אני עדיין "על הקצה" בכל רגע נתון, בבוסים זה לא ככה.

הקרבות עם ההאנטרים באמת מהנים, התחלתי בקטנה את הdlc אתמול בלילה (הגעתי עד לסוף ההקפה ופתיחת הדלת למנורה) וכל ההתחלה הזאת מהנה בטירוף. אבל זה לא שהופתעתי, אני נהנה בצורה מטורפת גם מהשלבים הרגילים במשחק הבסיס.

עידן, Father Gascoigne באמת הבוס המוצלח יותר עד עכשיו, והאמת שהיחיד שלא הייתי מגדיר כגרוע. הוא גם היחיד שהרג אותי עד עכשיו :).
אבל בסופו של דבר די מדובר בקרב מול האנטר, ואחרי כל כך הרבה כאלו במשחק קצת קשה לי גם עליו לחשוב יותר מדי דברים טובים.
Vicar Amelia? הקאטסין והרעיון מאחוריה היו מאוד מגניבים, אבל כקרב בוס? לא חידשה, לא איתגרה ולא עניינה אפילו טיפה. אחד הקרבות היותר גרועים במשחק בינתיים.
נשמע שהchalice dungeon הם ההיפוך המושלם מהמשחק הרגיל אם ככה, שלבים זוועתיים ובוסים טובים :).
בכל מקרה אין לי כוונה לעשות אותם כרגע, אני יותר מדי נהנה מהמשחק הרגיל בשביל לוותר עליו לטובת.. הדבר הזה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 אוגוסט 2017, 16:29

צופי התהום הם במקרה העתק של בוס מבלודבורן, אז אם אהבת אותם, מצפה לך לפחות קרב בוס מוצלח אחד בהמשך :)
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 אוגוסט 2017, 18:56

Nucleus_Dawn כתב:צופי התהום הם במקרה העתק של בוס מבלודבורן, אז אם אהבת אותם, מצפה לך לפחות קרב בוס מוצלח אחד בהמשך :)

...
זה לצערי משהו שאני מגלה על יותר ויותר קטעים יפים שהרגישו לי מקוריים מDS3..

אגב, אני זוכר מדיון בעבר שאתה היית תומך של DS2 מול הראשון כשרק שניהם היו בשוק, אני מבין ששיחקת את בלאדבורן וגם את DS3? מה דעתך עליהם ביחס לDS2?
בעיניי DS2 על אף היותו משחק מצוין (לא מבין את כל ההייטרים שאוהבים את הסדרה אבל נהנים להגדיר את השני כפיסת חרא, אבל בכל זאת) הוא החלש בסדרה כולל בלאדבורן שגם איתו כאמור יש לי בעיות. אני לא מעוניין להכנס עכשיו לדיון טחון של השני מול הראשון וניניני, אבל אתה עדיין מרגיש שהשני הוא הטוב ביותר? (לא מול הראשון, מול השלישי ובלאדבורן)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 אוגוסט 2017, 19:47

Stick כתב:
Nucleus_Dawn כתב:צופי התהום הם במקרה העתק של בוס מבלודבורן, אז אם אהבת אותם, מצפה לך לפחות קרב בוס מוצלח אחד בהמשך :)

...
זה לצערי משהו שאני מגלה על יותר ויותר קטעים יפים שהרגישו לי מקוריים מDS3..

אגב, אני זוכר מדיון בעבר שאתה היית תומך של DS2 מול הראשון כשרק שניהם היו בשוק, אני מבין ששיחקת את בלאדבורן וגם את DS3? מה דעתך עליהם ביחס לDS2?
בעיניי DS2 על אף היותו משחק מצוין (לא מבין את כל ההייטרים שאוהבים את הסדרה אבל נהנים להגדיר את השני כפיסת חרא, אבל בכל זאת) הוא החלש בסדרה כולל בלאדבורן שגם איתו כאמור יש לי בעיות. אני לא מעוניין להכנס עכשיו לדיון טחון של השני מול הראשון וניניני, אבל אתה עדיין מרגיש שהשני הוא הטוב ביותר? (לא מול הראשון, מול השלישי ובלאדבורן)

לא שיחקתי בבלאדבורן, אבל צפיתי בערך בכל פינה שלו באיזה 3 Playthrough שונים, אז אני מכיר ממש מלא ממנו.

לדעתי DS3 נהדר. הרבה בזכות השיעורים שFROM למדו מBB והרבה בזכות העובדה שהם התבגרו לא מעט כמפתחים בשנים האחרונות והורידו למינימום את התרגילים הזולים שהפכו את המשחקים המוקדמים שלהם לפחות או יותר בלתי נסבלים בעיני. כמות הבוסים הזולים ירדה למינימום. כמות המלכודות הזולות ירדה לכמעט 0.
הם גם התקדמו באופן יפה מאוד מבחינה טכנית, ממשחק שמרגיש כמו משחק דור קודם (DS1), למשחק מכוער בדור הנוכחי (DS2) למשחק סבבה בדור הנוכחי (DS3). זה לא התקדמות רק במראה, אלא גם בהרגשה של המשחק. הקלאנקיות שמאפיינת משחקים מוקדמים שלהם כמעט נעלמה (אחת הסיבות העיקריות שDS2 עדיף על 1, לדעתי).

לשאלתך - לדעתי DS3 הוא הטוב בסדרה. מדובר בסדרה שהלכה והשתפרה בכל איטרציה שלה. לא שיחקתי בעצמי בBB, אבל אני מתרשם שמדובר במשחק בערך ברמה של 3. סה"כ הגיוני, בהתחשב בזמן המועט ביניהם ובכמה שהם דומים. עם זאת, BB חסר מאוד (לטעמי) גיוון בנשקים ובציוד. מאוד נהניתי מהנשקים השונים והציוד השונה שהיה אפשר לבחור במשחקי DS (גם אם רוב רובו הוא סתם זבל). בBB מרגיש כאילו לקחו את סוגי הנשקים של DS וצמצמו כל אחד מהם לנשק יחיד. קצת מאכזב.
גם לDS3 יש את הבעיות שלו, כמובן. כמו ההתעקשות להחביא תוכן מאחורי דרישות לא הגיוניות בעליל (לנחש שצריך לדבר עם דמות שלא משנה את מה שהיא אומרת יותר מ3 פעמים כדי להגיע לאזור סודי, לעשות שמיניות מגוחכות באוויר כדי להשלים קווסטים ועד הדברים הקלאסיים שאני לא אוהב בסדרה של לא לאפשר לשחקן לבטל את היכולת לפלוש אליו, או העדר היכולת לעצור את המשחק).
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 49 אורחים