הנושא הרישמי למשחקי Blood Souls Ring

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: הנושא הרישמי למשחקי Dark Souls ו-Blood Borne

הודעהעל ידי Stick » 16 מרץ 2022, 22:01

אני מבין. בכל זאת זו הגרסה היחידה שאני בונה על זה שתתוקן, כי זו הגרסה היחידה שfrom התייחסה רשמית לעובדה שיש בה בעיות.
כלומר אני חושב שבכלל לדעתם אין שום בעיה בגרסאת הPS5, ושכל דבר מעל 30FPS הוא מבחנתם מצב טוב.
האמת שאני לא יודע אם פשוט התרגלתי או שבשלבים המאוחרים יש פחות נפילות, מניח שהאופציה הראשונה, אבל אני כבר ממש לקראת סיום המשחק וכבר בקושי שם לב לזה. בכל זאת, מבאס ובעיקר מוזר שהם לא הצליחו לתת פה חוויה יותר יציבה על הPS5.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מרץ 2022, 22:26

Stick כתב:אני מבין. בכל זאת זו הגרסה היחידה שאני בונה על זה שתתוקן, כי זו הגרסה היחידה שfrom התייחסה רשמית לעובדה שיש בה בעיות.
כלומר אני חושב שבכלל לדעתם אין שום בעיה בגרסאת הPS5, ושכל דבר מעל 30FPS הוא מבחנתם מצב טוב.
האמת שאני לא יודע אם פשוט התרגלתי או שבשלבים המאוחרים יש פחות נפילות, מניח שהאופציה הראשונה, אבל אני כבר ממש לקראת סיום המשחק וכבר בקושי שם לב לזה. בכל זאת, מבאס ובעיקר מוזר שהם לא הצליחו לתת פה חוויה יותר יציבה על הPS5.

אני מסכים שגרסת המחשב עם הכי הרבה סיכוי, למרות שלהבנתי יש להם בעיות עומק באיך שהם השתמשו ב-API של DX (מה שריצ׳רד דבר עליו בסרטון שיש רגעים שבהם הם מנסים להביא אלפי עצמים מהזיכרון) כך שאני לא יודע אפילו אם פיתרון בעיית הקימפול שיידרים יצילו את גרסת המחשב מגמגומים.

בפס5 אני מרגיש בצורה קשה את הנפילות פריימים, בעיקר במקומות שיש עצים. והכי מבאס הוא שכל מה שסוני צריכה לעשות זה להביא VRR סופסוף לפס5, בטלביזיה של רובנו יש את הפיצ׳ר.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 מרץ 2022, 12:39

תפילותיכם נענו! בפאץ שיצא היום from הוסיפו בין השאר אייקון על המפה של הNPC שמצאת כבר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 מרץ 2022, 12:46

או וואו, עוד מהרשימה:

Increased the drop rate of Smithing Stone for some enemies.

Added Smithing Stone to some early game shop line up.

אני מניח שאנחנו יכולים לאשר עכשיו שמיאזאקי קורא בווקסלים?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 מרץ 2022, 13:50

תפילותי נענו!

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 17 מרץ 2022, 15:11

DrKeo כתב:
Stick כתב:

אני רוצה להגיד שאני מניח שזה אומר שהם יוכלו לסדר את גרסאת הPC בקרוב די בקלות, אבל באמת שאני לא יודע...

הפיתרון של valve הוא ממש קיצוני, הם מקמפלים מראש את כל השיידרים כי החומרה ידועה מראש. זה לא משהו שאתה יכול לעשות חיצונית ב-PC רגיל כי יש לך אינסוף קומבינציות של חומרות.

FS בהחלט יכולים לפתור את הבעיה. הם יכולים לעשות מצב DX11 (סביר שיקרה), הם יכולים לקמפל את כל השיידרים מראש בעליה של המשחק (פחות סביר, וגם יוסיף הליך של איזה 2 דק׳ לפני שהמשחק עולה אחרי כל התקנה נקיה) והם יכולים להפוך את כל הליך קימפול שיידרים לדינאמי ומאוד יעיל (אין מצב ביקום). אני שם את הכסף על מצב DX11, אבל גם מסך טעינה של איזה 2 דק׳ לקימפול שיידרים זאת גם אפשרות סבירה, אפילו שהיא פחות סבירה ממצב DX11. והאופציה השלישית, לא יודע, אני בספק אם יש להם את היכולת או הרצון הטכני להשקיע כל כך הרבה.

אבל לפי ואלב רוב הגמגומים לא נובעים מקמפול שיידרים.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 17 מרץ 2022, 17:29

חבל ש FROM נכנעו לתכתיבים חיצוניים s/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 מרץ 2022, 19:01

InterAl כתב:אבל לפי ואלב רוב הגמגומים לא נובעים מקמפול שיידרים.

הם אמרו שאצלם רוב הגמגומים נבעו מהפצצה של הזיכרון באלפי קריאות במכה אבל הם גם אמרו שהם לא יודעים אם בPC רגיל זה פאקטור. המצב אצלם היה קטסטרופה רצינית לפני שהם ישמו את הפתרונות שהם חלקו עם ריצ׳רד, אבל במחשב רגיל ההתנהגות של הגמגומים הייתה שונה מבדק. אולי זה כי יש לדק זיכרון מאוחד שיכול להשפיע מכמה סיבות כשמדברים על בעיות בגישה לזיכרון (אני יכול לחשוב על לפחות שתיים) ואולי זה כי יש לה רוחב פס זיכרון פצפון ביחס למחשב מודרני (בערך עשירית מנניח 3080). באמת שאין לי מושג.

מאוד יכול להיות שזאת הבעיה העקרית גם במחשבים רגילים, למרות שממה שאלכס הראה בסרטון ניתוח PC מלפני שבועיים, רוב הגמגומים נראו כמו קימפול שיידרים בזמן אמיתי. אבל אם ההפצצת הזיכרון זאת באמת הבעיה העיקרית, אז הסיכוי שהם יפתרו את הגמגומים ירד משמעותית. להבנתי זה נגרם משימוש לא נכון בapi של dx, ובגלל שהם השץמשו בו לא נכון, בכדי לפתור את הבעיות שנוצרו הם כתבו work arounds משלהם שגורמים להפצצות זיכרון הללו.

לקמפל את החבילה מחדש במצב dx11 נשמע כמו פיתרום יחסית פשוט. לחילופין, לעשות הליך loading בעליה הראשונה של המשחק שמקמפל את כל השיידרים מראש במשך כמה דק׳ ושומר אותם בcache, נשמע כמו פיתרון קצת יותר מושקע אבל בהחלט סביר. אבל לכתוב מחדש חלקים שלמים במנוע שנבנו כwork around לapi של dx12? זה נשמע כמו משהו שלא יקרה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 17 מרץ 2022, 19:53

נשמע לי מוזר מההתחלה שזה רק בגלל קמפול שיידרים, כי הם אמורים להיות מוטמנים בדיסק אחרי הקמפול הראשוני, ולי היו תקיעות חוזרות ונשנות באותם אזורים בדיוק, על אותן אנימציות בדיוק, למשל בקרב מול מרגיט או מול ה-tree sentinel.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 מרץ 2022, 23:59

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 מרץ 2022, 04:39

נה זה נראה כמו סתם באג.
לא להגיד שאין סיכוי שיש איזה סוד סופר סודי שיתחבא מאחורי משהו דומה איפשהו במשחק, אבל הקיר הזה מוביל לחדר רגיל שהדלת שלו נמצאת שלושה צעדים משם.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 מרץ 2022, 01:12

המשחק הזה מסרב להסתיים. כל פעם שאני בטוח שהגעתי לאזור האחרון אני פתאום מוצא איזה שביל צדדי שמוביל לעוד אזור שלם...
האמת שאחרי 96 שעות כבר מתחיל קצת להמאס עלי לחפש כל פינה וכל סוד קטן שהמשחק הזה מחביא, לא שאין עדיין גם עכשיו דברים סופר מגניבים למצוא, אבל אני מניח שזה הגיוני אחרי כזאת כמות שעות בקצת פחות מחודש.
אני יכול פשוט לשחק פחות או קצת להתרענן עם משהו אחר (לא שיחקתי שום דבר אחר בחודש האחרון, ובגדול כל דקת פנאי שלי לבד הלכה לאלדן רינג בחודש הזה), אבל אני גם רוצה לסיים את המשחק כדי שאוכל להפסיק לפחד מספוילרים בכל אתר שאני נכנס אליו :).
אני חושב שנשארו לי שלושה בוסים גדולים במשחק, כולל הצדדיים שאני בסיום הקווסט אליהם, אבל זו לא תהיה הפעם הראשונה שאטעה לגבי זה אם זה לא המצב.
בכל מקרה, נראה לי שארוץ אליהם ואנסה לסיים את המשחק ביום-יומיים הקרובים, אחרי זה אשבור את הראש אם אני רוצה לחזור לחקור את הפינות שנותרו או לא.

המשחק הזה כל כך עצום, ממש לא הייתי מוכן לזה כשהתחלתי אותו והתחייבתי לעצמי בראש שאנסה לראות הכל בריצה עיוורת :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מרץ 2022, 10:54

אני ממש מקנא כשאני קורא את החוויות שלכם מהמשחק... אבל אין לי זמן לזה, בזמן הקרוב :(

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מרץ 2022, 11:06

לא יצא לי לשחק יותר מדי בימים האחרונים, ילדה חדשה וכו׳, אבל אני ממש נהנה מהזרימה שיש לי במשחק עכשיו. אני הורג מיני בוסים בנסיון ה5, לא ה25. אני מרגיש שהעולם הפתוח זורם לי ושאני נתקל בדברים ממש מגניבים אבל לא חיי באימה גמורה בכל מקום חדש שאני מגיע אליו. למשל הגעתי לעוד מקום שתיבת אוצל שגרה אותי אליו, והיה שם בוס ע-נ-ק-י ונוף מדהים.

אני מרגיש שרק מכניקה אחת מסתורית לי - הgreat runes. אולי אני אראה סרטון עליהן ביוטיוב או משהו, למדתי מנסיון עבר :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מרץ 2022, 11:30

אה, מזל טוב!!! מי ייתן והיא מאלה שישנות ממש ממש חזק ושום רעש לא מעיר אותה, אפילו לא זעקת אב שמת בפעם ה-38 נגד אחד הבוסים הגדולים :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 21 מרץ 2022, 11:33

מזל טוב קיאו :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 21 מרץ 2022, 11:47

מזל טוב, קראת לה מרגיט?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מרץ 2022, 11:53

BiA כתב:מזל טוב קיאו :)

InterAl כתב:מזל טוב, קראת לה מרגיט?

תודה :)

וקרוב, בו נגיד שיש לה אותו שם כמו מפצחת כספות שלא צריכה למצא קוד כי המשחק שבור מהיסוד :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מרץ 2022, 11:57

אמיץ לקרוא לילדה אלי בארץ... זה כמו יוסי כזה :)
אבל בקצב הזה בטח עוד דור וחצי גם יהיו פה בנות בשם יוסי, איציק וניסים

כמו כן, עכשיו יש לך 2 ילדים עם שמות מהמשחק הזה... מזל שלא יצא לך בן שוב, היית קורא לו יואל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מרץ 2022, 12:33

Laskin כתב:אמיץ לקרוא לילדה אלי בארץ... זה כמו יוסי כזה :)
אבל בקצב הזה בטח עוד דור וחצי גם יהיו פה בנות בשם יוסי, איציק וניסים

כמו כן, עכשיו יש לך 2 ילדים עם שמות מהמשחק הזה... מזל שלא יצא לך בן שוב, היית קורא לו יואל.

אין כבר אלי מתחת ל-50, כלומר אני משער שיש אבל זה שם נעלם, עד שהיא תהיה טינאייג׳רית זה יהיה שם של סבא.

אם השלישי זאת בת אז אבי, אם בן אז ג׳ואל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מרץ 2022, 12:42

אלי עדיין רץ חזק בפריפריה, יא פריווילג…

ואני מבין שהאופציות היחידות זה רוצחים סדרתיים חסרי מצפון…

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מרץ 2022, 13:18

Laskin כתב:אלי עדיין רץ חזק בפריפריה, יא פריווילג…

היא גדלה בצפון ת״א, היא תצטרך להתמודד עם ביצ׳יות בשם ניב.

Laskin כתב:ואני מבין שהאופציות היחידות זה רוצחים סדרתיים חסרי מצפון…

לא סיכמנו שג׳ואל ואלי מוסריים יחסית בעולם של tlou? חוץ מזה איך בלי להיות סוציופטית היא תהיה מנכ״לית?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 מרץ 2022, 13:24

מזל טוב! :)

ואל תקשיב ללאסקין, יש בארץ מספיק בנות בשם אלי כדי שאני אכיר כמה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מרץ 2022, 13:28

וואלה, אני ב-3 מסגרות שונות עם הילדים ועדיין לא פגשתי אלי.
פגשתי האלי, אם זה נחשב.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 מרץ 2022, 13:33

טוב, אני אסייג שלפחות בדרך כלל זה קיצור של אלינור, אז לא יודע אם זה שם צעיר או הורים שחיים עדיין בשנות ה60 :).

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־ 36 אורחים