הנושא הרישמי למשחקי Blood Souls Ring

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

idan
Veteran

Re: הנושא הרישמי למשחקי Dark Souls ו-Blood Borne

הודעהעל ידי idan » 23 מרץ 2022, 16:15

על כל ״עבודה״ קיבלתי פרסים לא רעים כולל את הסט של ה raging wolf שהיה בכל החומר השיווקי שלהם, אז אני לא ממש מתחרט אבל אני מקווה שזה לא בא על חשבון המבוך עצמו (לא קיבלתי אינדיקציה לכך לפחות, שום דבר בינתיים לא מונע ממני להמשיך לעשות אותו).

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 24 מרץ 2022, 08:22

idan כתב:על כל ״עבודה״ קיבלתי פרסים לא רעים כולל את הסט של ה raging wolf שהיה בכל החומר השיווקי שלהם, אז אני לא ממש מתחרט אבל אני מקווה שזה לא בא על חשבון המבוך עצמו (לא קיבלתי אינדיקציה לכך לפחות, שום דבר בינתיים לא מונע ממני להמשיך לעשות אותו).

זה לא נועל אותך, אל תדאג.

אני סיימתי את המשחק פעם ראשונה, מייד חזרתי ועשיתי דמות חדשה עם קלאס אחר. משחק מעולה באמת, טיפה מאבד קיטור בחלק השני שלו קצת כמו דארק סולס אבל לא הרגשתי חוסר מוטיבציה לסיים אותו ועדיין נהניתי מחלק מהאיזורים המאוחרים. הפעם אני אנסה כמה שפחות להעלות רמות כשלא צריך כדיי לתפוס איזה בוס ולחרוש מולטיפלייר עד שיהיה לי מספיק rune arcs לכל המשחק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 24 מרץ 2022, 14:51

הגעתי Radhan, ממש לא אהבתי את הקרב הזה, מרגיש המון Button mashing מעל סוס, כבר באיטרציה השנייה הגעתי לכדי מכה אחת מלהרוג אותו, אבל זה מרגיש מאוד קאוטי.
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 24 מרץ 2022, 15:21

ראדן עבר שינמוך רציני בפאטץ הגדול. גם ב hp, גם בנזק שהמכות שלו עושות, גם בטווח שלהם וגם ב tracking של חלק מהמתקפות שלו ממה שהבנתי. זה היום קרב שונה מאוד ברמת הקושי שלו לפחות.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 מרץ 2022, 15:48

מצוין בעיניי, זה הקרב היחיד שבאמת לא אהבתי במשחק, לפחות בגרסה הקודמת שלו.

אגב, אני רק אעדכן שמאז שאמרתי שנשארו לי לדעתי שלושה בוסים ראשיים במשחק, נלחמתי כבר ב7 :).
יש איזו התקבצות מאוד משמעותית של בוסים ראשיים (אופציונלים או לא) בסוף המשחק. והאמת? אני יותר מרוצה מהעניין הזה עכשיו מאשר הייתי לפני כמה ימים.
סך הכל כל הבוסים הבאמת טובים נמצאים בסוף, ועדיין אי אפשר להתעלם מהעובדה ששיחקתי 100 שעות עד שהגעתי לבוסים שבאמת אהבתי, אבל לפחות הם בסוף הגיעו, והגיעו בכמות יפה.
אני לא מסכים עם חן למען האמת, אני חושב שזו פעם ראשונה שיש משחק from עם גרף עליה ברור לכל אורכו, שרק הולך ומשתפר. המשחקים שלהם בדרך כלל מגיעים לשיא בשליש הראשון שלהם, אלדן רינג ממש ממש לא.
להבדיל מדארק סולס זה גם משחק של 100+ שעות, אז כמובן שכשיושבים עליו ברצף חודש שלם זה מורגש, אבל מבחינת השלבים, האזורים והבוסים שיש בסוף, הוא רק הולך ומשתפר לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 25 מרץ 2022, 00:39

idan כתב:ראדן עבר שינמוך רציני בפאטץ הגדול. גם ב hp, גם בנזק שהמכות שלו עושות, גם בטווח שלהם וגם ב tracking של חלק מהמתקפות שלו ממה שהבנתי. זה היום קרב שונה מאוד ברמת הקושי שלו לפחות.

אתה צודק, הוא פשוט לא מתפקד כבוס, נצמדתי איליו רגלית, כל הקסמי Gravity שלו לא משפיעים (הכדורים לא מצליחים להנעל) והוא לא יכל לעשות Pull. היה לו Bloodloss והוא דיי רגיש לזה, הוא מת דיי מהר. אני מניח שהם הפכו אותו לקיצון מהכיוון השני. בכל מקרה קרב דיי מאכזב לראייתי. הרגשתי שאני עושה לו Cheesing ולא באמת מתמודד איתו.

עכשיו אני סקרן לדעת מה הוא היה במקור שהיה צורך לעשות לו Nerf כל כך רציני.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 מרץ 2022, 01:06

מבחנתי זה פחות כמה שהוא היה קשה, אני חושב שהוא פשוט קרב לא כל כך טוב. יש בוסים קשים בהרבה ממה שהוא היה לקראת סוף המשחק, אבל הם קרבות מצוינים, לרגע לא תסכלו אותי.
ההתקפות של ראדן פשוט הרגישו מאוד aimless, כל הקרב הרגיש לי ככה. אני מניח שזה בשביל הגימיק של הזימונים, אבל מבחנתי זה לא מעניין.
הוא כן מקבל נקודות על וייב ואווירה נהדרת, אבל את זה ראינו כבר בטריילר הראשון... ציפיתי להמון מהקרב איתו והוא מאוד אכזב אותי .

שאר הקרבות שציפיתי להם מהטריילר הסינימטי ההוא היו פחות מאכזבים :).

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 מרץ 2022, 13:14

מעניין: אני לא היחיד שמצא את ההודעות של עידן עם טון מתנשא. זכור לי שנאמר שזה ''אתה ורק אתה!''.
מעניין 2: נראה ש FROM הסכימו עם נדב ודודי.. כנראה שהם לא מבינים את רוח המשחק ומה המשמעות שלו.
מעניין 3: אני ניסיתי לסגור את השיחה עם עידן יפה, דרך הודעה פרטית. לא זכיתי לתשובה.
מעניין 4: מדהים לראות שיש כבר no hit run למשחק הזה.. מדהימה היכולת של אנשים!
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 מרץ 2022, 23:38

ואני אחרי כל החפירות אללדן רינג האלה חזרתי לנסות את דארק סולס. הצלחתי להתקדם! שיחררת מהשלדים האלה ועליתי למעלה כזה והגעתי ל undead Parish. איזה כיף להתקדם.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 מרץ 2022, 23:45

טוב, יום שישי, כמעט 12 בלילה, ומה עשיתי עם עצמי? סוף סוף ניצחתי קרב בוס שהייתי תקוע עליו בשלושת הישבות האחרונות שלי על המשחק :).
זה קרב אופציונלי, ככה שלא כל הזמן הזה רק נתקעתי בו אלא גם התקדמתי במקביל כל הזמן בשביל הראשי. המשחק אגב ממש טוב בקטע הזה של לתת לך בוס כמו זה, ולצד זה לא לתת לך תחושה שאתה באמת תקוע ולא עושה שום דבר אחר. אבל הגעתי פחות או יותר עד הסוף של המשחק, לפחות לתחושתי (בפעם העשירית בערך... אבל כל פעם זה באמת מרגיש כמו הסוף!), והבנתי שזה הזמן לנקות את כל הדברים האופציונליים שנותרו לי. כלומר הבוס הזה.

בכל מקרה, וואו, אם נוציא את סקירו מההשוואה (כי קשה להשוות), אני די בטוח שזה מבחנתי קרב הבוס הכי טוב, והכי קשה, בכל ההיסטוריה של הסדרה.
והוא לא הכי טוב בגלל שהוא הכי קשה, אני ממש לא מדרג ככה את הקרבות מבחנתי, אבל בקרב הזה הכל פשוט מתחבר ביחד.
בהתחלה ובנסיונות הראשונים דווקא די התבאסתי על הקרב, הוא היה נראה על הגבול הבלתי אפשרי וסתם כזה (יש בו מכניקה מאוד ברורה שכבר מקפיצה אותו מעל כל קרב אחר ברמה די זולה, וזה מה שהפריע לי), הוא היה נראה לי מלא בפוטנציאל אבל סתם קשה מדי וזול כדי להיות קשה מדי. אבל אחרי שהצלחתי לעבור את המחסום הראשוני ולקבל איזשהי הבנה מינימלית של מה קורה בקרב הזה, זה התחבר. לא ספרתי כי גם התקדמתי במקומות אחרים תוך כדי, אבל אני חושב שסך הכל הייתי משהו כמו 3 שעות רק על הקרב הזה, ולמרות כל ההפסדים, מאז ה'קליק' הראשוני שהיה לי עם הקרב הזה, פשוט נהנתי בטירוף מכל דקה ומכל הפסד שהיה לי.
זה קרב שדורש ממך פשוט שלמות, אבל מצליח להיות מספיק אמין כדי לתת לך את התחושה שכשתצליח לקלוט את כל עשרות הקומבינציות שלו, וכשתצליח לתת ריצה אחת מפוקסת ב100%, זה יקרה.

ובסוף זה קרה :). זהו, אני כבר ממש בסוף המשחק ועכשיו יכול להתפנות לבוסים שנותרו לי בשביל הראשי כדי להגיע לסיום.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 26 מרץ 2022, 03:42

Klayman כתב:מעניין: אני לא היחיד שמצא את ההודעות של עידן עם טון מתנשא. זכור לי שנאמר שזה ''אתה ורק אתה!''.
מעניין 2: נראה ש FROM הסכימו עם נדב ודודי.. כנראה שהם לא מבינים את רוח המשחק ומה המשמעות שלו.
מעניין 3: אני ניסיתי לסגור את השיחה עם עידן יפה, דרך הודעה פרטית. לא זכיתי לתשובה.
מעניין 4: מדהים לראות שיש כבר no hit run למשחק הזה.. מדהימה היכולת של אנשים!

לא ראיתי ששלחת הודעה, הפעם האחרונה והיחידה ששלחו לי הודעה פרטית לפני כן הייתה ב 2018 אז אני לא שם לב לזה כנראה.
ואין משהו יפה במיוחד בדרך שניסית לסגור את זה, לא פה ולא שם, אבל אני מקווה שעכשיו לפחות הגעת על סיפוקך ואני לא יצטרך לבקש בפעם השלישית לשחרר ממני.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 מרץ 2022, 17:45

זהו, סיימתי את אלדן רינג. לקח לי 112 שעות, שזה בערך פי 2 ממה שחשבתי שהמשחק הזה יהיה, אבל אני באמת משוכנע שראיתי ומצאתי את כל מה שאפשרי וסביר למצוא לבד. עכשיו ללכת לאינטרנט, ובטח לגלות שפספסתי 60 שעות של תוכן :).
בקצרה, משחק פשוט מיוחד. עצום, אדיר, מאתגר וכל כך מהנה. סקייל זה הכוח המרכזי שלו, וזה לא הגיוני בכלל להזכר שבתחילת המשחק התלהבתי מדברים כמו stormveil castle... המשחק הולך למקמות, ובהשוואה להמשך ובדיעבד הטירה הזו נראת כמו טירת עץ שהייתי בונה עם אחים שלי בגיל 6.
הבוסים משתפרים משמעותית לקראת סיום, כל הקרבות הבאמת טובים במשחק היו מהאזור של Leyndell והלאה. שזה פחות או יותר השליש האחרון של המשחק.
בכלל, המשחק רק הולך ומשתפר ומאוד אהבתי את השליש האחרון שלו, בדרך כלל אני פחות אוהב את הסופים של משחקי from, אבל כאן הם הצליחו לקלוע.
הזוי כמה תוכן 'מרכזי' מוחבא במשחק הזה, הקווסט שהכי נהנתי לעשות (והסוף שקיבלתי במשחק שהיה ממנו) הוא מוחבא לגמרי וצדדי, וזה קווסט ארוך של המון שעות וכמה אזורים חדשים לגמרי שלא נפתחים בלעדיו. די הזוי, כמה בטחון היה להם להחביא המון מהתוכן הטוב. כך גם בבוסים.
מבחינת עיצוב השלבים הסגורים (המבוכים הגדולים) אין לי ספק שזה השיא של from, הם עוד לא עשו דברים בסקייל ובאיכות של המבוכים המאוחרים במשחק הזה.

מערכת הקרב כבר קצת נמאסה עלי, אחרי סקירו זה קצת מבאס לחזור חזרה לבסיס של דארק סולס 3. זה לא שאין שיפורים, היכולת לשבור את היציבות הייתה מאוד משמעותית בקרבות (בעיקר כשהשתמשתי בחרב גדולה), ואפילו בהתגנבות השתמשתי לא מעט, והיכולת לקפוץ נותנת עוד מימד שלא היה קודם. אין ספק שהיא טובה יותר מדארק סולס 3, אבל בבסיס זו מערכת שמעדיפה גיוון ואופציות על פני הידוק. ועל פניו הגיוון פה הוא פשוט פסיכי, וזו פעם ראשונה שהחלפתי כמה וכמה נשקים לאורך ריצה (שהיא בערך באורך 4 ריצות של סולס גם ככה...), ועדיין, אישית אני מעידף מערכת הרבה יותר מוגבלת שתדע להביא לשלמות את המכניקות שלה, כמו סקירו.

סך הכל אין לי ספק בכלל, זה המשחק הכי טוב של from ובאמת אחד המשחקים הכי מרשימים שראיתי אי פעם. מבחינת מה שהמשחק הזה עושה, וכל מה שיש בו, אין תחרות בכלל. זה לא נמצא באותה ליגה של מה שהם עשו עד היום.
מבחינה אישית אני לא חושב שהוא יתפוס את מקומו של סקירו כמשחק שהכי כיף לי פשוט להדליק ולשחק קצת. אלדן רינג זה מסע ובכנות אני לא רואה את עצמי משחק בו מלבד בצורה של 'התחייבות' למסע הזה, ואת זה כנראה אעשה עוד פעם רק כשיצאו הDLC, אני מאמין. אבל אני לא באמת יודע, אולי אשמע על איזו ריצת אתגר מעניינת שחותכת את המשחק ל15-20 שעות, ואתן הזדמנות.
נראה, כרגע אני בעיקר שמח שסיימתי את המשחק, באמת שזו הייתה חוויה חד פעמית בעולם הגיימינג :).

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 26 מרץ 2022, 21:58

Stick כתב:זהו, סיימתי את אלדן רינג. לקח לי 112 שעות, שזה בערך פי 2 ממה שחשבתי שהמשחק הזה יהיה, אבל אני באמת משוכנע שראיתי ומצאתי את כל מה שאפשרי וסביר למצוא לבד. עכשיו ללכת לאינטרנט, ובטח לגלות שפספסתי 60 שעות של תוכן :).
בקצרה, משחק פשוט מיוחד. עצום, אדיר, מאתגר וכל כך מהנה. סקייל זה הכוח המרכזי שלו, וזה לא הגיוני בכלל להזכר שבתחילת המשחק התלהבתי מדברים כמו stormveil castle... המשחק הולך למקמות, ובהשוואה להמשך ובדיעבד הטירה הזו נראת כמו טירת עץ שהייתי בונה עם אחים שלי בגיל 6.
הבוסים משתפרים משמעותית לקראת סיום, כל הקרבות הבאמת טובים במשחק היו מהאזור של Leyndell והלאה. שזה פחות או יותר השליש האחרון של המשחק.
בכלל, המשחק רק הולך ומשתפר ומאוד אהבתי את השליש האחרון שלו, בדרך כלל אני פחות אוהב את הסופים של משחקי from, אבל כאן הם הצליחו לקלוע.
הזוי כמה תוכן 'מרכזי' מוחבא במשחק הזה, הקווסט שהכי נהנתי לעשות (והסוף שקיבלתי במשחק שהיה ממנו) הוא מוחבא לגמרי וצדדי, וזה קווסט ארוך של המון שעות וכמה אזורים חדשים לגמרי שלא נפתחים בלעדיו. די הזוי, כמה בטחון היה להם להחביא המון מהתוכן הטוב. כך גם בבוסים.
מבחינת עיצוב השלבים הסגורים (המבוכים הגדולים) אין לי ספק שזה השיא של from, הם עוד לא עשו דברים בסקייל ובאיכות של המבוכים המאוחרים במשחק הזה.

מערכת הקרב כבר קצת נמאסה עלי, אחרי סקירו זה קצת מבאס לחזור חזרה לבסיס של דארק סולס 3. זה לא שאין שיפורים, היכולת לשבור את היציבות הייתה מאוד משמעותית בקרבות (בעיקר כשהשתמשתי בחרב גדולה), ואפילו בהתגנבות השתמשתי לא מעט, והיכולת לקפוץ נותנת עוד מימד שלא היה קודם. אין ספק שהיא טובה יותר מדארק סולס 3, אבל בבסיס זו מערכת שמעדיפה גיוון ואופציות על פני הידוק. ועל פניו הגיוון פה הוא פשוט פסיכי, וזו פעם ראשונה שהחלפתי כמה וכמה נשקים לאורך ריצה (שהיא בערך באורך 4 ריצות של סולס גם ככה...), ועדיין, אישית אני מעידף מערכת הרבה יותר מוגבלת שתדע להביא לשלמות את המכניקות שלה, כמו סקירו.

סך הכל אין לי ספק בכלל, זה המשחק הכי טוב של from ובאמת אחד המשחקים הכי מרשימים שראיתי אי פעם. מבחינת מה שהמשחק הזה עושה, וכל מה שיש בו, אין תחרות בכלל. זה לא נמצא באותה ליגה של מה שהם עשו עד היום.
מבחינה אישית אני לא חושב שהוא יתפוס את מקומו של סקירו כמשחק שהכי כיף לי פשוט להדליק ולשחק קצת. אלדן רינג זה מסע ובכנות אני לא רואה את עצמי משחק בו מלבד בצורה של 'התחייבות' למסע הזה, ואת זה כנראה אעשה עוד פעם רק כשיצאו הDLC, אני מאמין. אבל אני לא באמת יודע, אולי אשמע על איזו ריצת אתגר מעניינת שחותכת את המשחק ל15-20 שעות, ואתן הזדמנות.
נראה, כרגע אני בעיקר שמח שסיימתי את המשחק, באמת שזו הייתה חוויה חד פעמית בעולם הגיימינג :).

סיכום מעולה, תודה!

על אילו קווסטים גדולים את ממליץ? בדגש על כאילו שיביאו אותי למקומות שלא תהיה לי גישה אליהם אחרת. סיימתי את Ranni ואני עכשיו באמצע זה של Fia. כעיקרון אני לא ממש מתקדם, בערך באמצע המשחק. עדיין מנקה את Caelid והאזור הבא שלי יהיה כנראה Atlus Plateau שכבר גיליתי אבל לא המשכתי לחקור.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 מרץ 2022, 22:46

Death_119 כתב:סיכום מעולה, תודה!

על אילו קווסטים גדולים את ממליץ? בדגש על כאילו שיביאו אותי למקומות שלא תהיה לי גישה אליהם אחרת. סיימתי את Ranni ואני עכשיו באמצע זה של Fia. כעיקרון אני לא ממש מתקדם, בערך באמצע המשחק. עדיין מנקה את Caelid והאזור הבא שלי יהיה כנראה Atlus Plateau שכבר גיליתי אבל לא המשכתי לחקור.

ממה שקיים עד לאיפה שהגעת אלו הקווסטים הגדולים. יש המון קווסטים קטנים יותר שמתחברים לאיזה אזור צדדי ויתנו לך משהו בו, או כאלו שיקחו אותך למקום צדדי בדרך מיוחדת, אבל מבחינת כמות של שלבים ובוסים שנעולים בקווסט, רני ועוד אחד לקראת הסוף (איפה שהבוס שכתבתי עליו קודם) הם הכי גדולים.

אני ממליץ בגדול ללכת לחפש כל פעם שמישהו מזכיר איזה מקום שנשמע משמעותי. גם אם הקווסט שלהם באזור הזה לא בהכרח יהיה משמעותי, המקומות עצמם שווים חקירה והקווסטים זו הדרך שלהם להגיד לך שיש אזור שלא מצאת איפשהו.
אבל אתה עוד תמצא גם NPC נוספים עם קווסטים בשרניים יותר בסגנון של Fia בהמשך. יש הרבה מקומות שפשוט אם תגיע אליהם דרך הקווסט אז 'תבין' אותם, ואם סתם תגיע אליהם מאיזו דרך צדדית שמצאת במקרה אז זה יראה מוזר יותר, אבל השלב יהיה אותו דבר. אני מניח שהם בכל זאת לא רצו שכל כך הרבה אנשים יפספסו המון מהתוכן ובכל זאת שמו דרכים גם מחוץ לקווסט לחלק מהמקומות, אני חושב שזה פתרון סביר סך הכל. אבל כאמור ממש שלבים שנעולים בקווסט יש רק בשני קווסטים מרכזיים, לפחות לידעתי כרגע.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 04 אפריל 2022, 11:33

נדב מה קורה אצלך, אתה ממשיך להתקדם? אני כרגע מנסה להחליט אם ללכת לGelmir או לLeyndell ובנתיים מבלה קצת בRot lake מנסה להתקדם בQuest של Ranni.
אני מרגיש ממש נלוז הלכתי על Build של Faith וStrength חמוש בשני Halberd ופולט ברקים להנאתי, עושה מלא Damage יחסית אבל בגלל הRange אני מרגיש שאני עושה Cheese לרוב היריבים במשחק. מצד שני כשאני מחליף לShort swords של Build int ומרגיש שאני מנסה להתמודד עם המשחק אני מרגיש פתאום חסר תועלת ורץ לBuild הקל :D.
יש לי כבר חתיכת Attrition מהמשחק, אני כבר 72 שעות (שזה בערך משחק סולס וחצי מבחינת אורך) והמשחק פשוט לא נגמר, מצד שני שעה אחרי שנמאס לי לשחק ואני מספר לעצמי שאני לא חוזר יותר למשחק אני לא יכל שלא לחזור, זה כמו התמכרות לקראק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אפריל 2022, 12:04

Death_119 כתב:נדב מה קורה אצלך, אתה ממשיך להתקדם? אני כרגע מנסה להחליט אם ללכת לGelmir או לLeyndell ובנתיים מבלה קצת בRot lake מנסה להתקדם בQuest של Ranni.
אני מרגיש ממש נלוז הלכתי על Build של Faith וStrength חמוש בשני Halberd ופולט ברקים להנאתי, עושה מלא Damage יחסית אבל בגלל הRange אני מרגיש שאני עושה Cheese לרוב היריבים במשחק. מצד שני כשאני מחליף לShort swords של Build int ומרגיש שאני מנסה להתמודד עם המשחק אני מרגיש פתאום חסר תועלת ורץ לBuild הקל :D.
יש לי כבר חתיכת Attrition מהמשחק, אני כבר 72 שעות (שזה בערך משחק סולס וחצי מבחינת אורך) והמשחק פשוט לא נגמר, מצד שני שעה אחרי שנמאס לי לשחק ואני מספר לעצמי שאני לא חוזר יותר למשחק אני לא יכל שלא לחזור, זה כמו התמכרות לקראק.

אני מתקדם בו לאט, נניח מיום שישי לא שחקתי, אבל הוא המשחק היחיד שאני משחק כרגע. האמת שקצת התבאסתי כי שבוע שעבר מצאתי את הדרך לעשות respec לדמות, אבל מסתבר שאתה עדין תקוע עם הבסיס שבחרת בתחילת המשחק. כלומר, במקרה שלי, בחרתי דמות שמתאימה יותר לקסמים מאשר לוחמה אבל ככל שהתקדמתי במשחק החלטתי ללכת על כיוון של לוחמה. זה אומר שאני תקוע עכשיו עם יותר מדי faith ואנטלגנציה שזה קצת מבאס, בכיף יכלתי לקחת מהם איזה 12 נק׳ ולפזר בדברים יותר רלוונטים כמו str או vit.

מה שכן, הגעתי לכמה אזורים ממש מרשימים. ואני לגמרי בflow של המשחק כבר, אני מרגיש שאני טס בו עכשיו וממש נהנה. כלומר בוסים עדין תוקעים אותי ל-10 נסיונות, אבל זה לא 40 :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 04 אפריל 2022, 12:29

DrKeo כתב:
Death_119 כתב:נדב מה קורה אצלך, אתה ממשיך להתקדם? אני כרגע מנסה להחליט אם ללכת לGelmir או לLeyndell ובנתיים מבלה קצת בRot lake מנסה להתקדם בQuest של Ranni.

אני מתקדם בו לאט, נניח מיום שישי לא שחקתי, אבל הוא המשחק היחיד שאני משחק כרגע. האמת שקצת התבאסתי כי שבוע שעבר מצאתי את הדרך לעשות respec לדמות, אבל מסתבר שאתה עדין תקוע עם הבסיס שבחרת בתחילת המשחק. כלומר, במקרה שלי, בחרתי דמות שמתאימה יותר לקסמים מאשר לוחמה אבל ככל שהתקדמתי במשחק החלטתי ללכת על כיוון של לוחמה. זה אומר שאני תקוע עכשיו עם יותר מדי faith ואנטלגנציה שזה קצת מבאס, בכיף יכלתי לקחת מהם איזה 12 נק׳ ולפזר בדברים יותר רלוונטים כמו str או vit.

מה שכן, הגעתי לכמה אזורים ממש מרשימים. ואני לגמרי בflow של המשחק כבר, אני מרגיש שאני טס בו עכשיו וממש נהנה. כלומר בוסים עדין תוקעים אותי ל-10 נסיונות, אבל זה לא 40 :)

אם כבר ניצחתי את Rennala אתה יכל לעשות Redistribution של הStats. לטעמי אתה צריך ללכת או על Faith או על Int גם וגם זה קצת חסר טעם, הם דיי מתחרים. לטעמי Int יותר משתלם, הרבה יותר אופציות לStr build וDex build ונשקים הרבה יותר מגניבים, לFaith יש כמה קסמים ממש מגניבים אבל הכלי נשק שמתרכזים בו קצת מבאסים.

ראה את הדוגמא שלי למעלה, לשחק Faith זה כמו לעבוד בCorporate, עושה את העבודה, אבל איפה הריגוש!

באיזה אזור אתה כרגע?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אפריל 2022, 13:41

אתה יכול לפזר מחדש את הנקודות, אבל הבסיס שלך נשמר. למשל אם לקחת בהתחלה דמות שיש לה בילד עם 11 נקודות int, כשתעשה respec אתה תתחיל מ-11 נקודות ב-int ולא תוכל לרדת מזה. אני כמעט מצטער שלא התחלתי את המשחק מדמות בדרגה 0 כדי שתהיה לי הגמישות הזאת. עכשיו אני תקוע עם ערימות של faith ו-int.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 04 אפריל 2022, 14:48

גם אני הייתי כבר עייף מעט מהמשחק בשלב מסוים, אצלי זה היה אחרי Gelmir וLeyndell באזור השעה ה90, אבל לקראת סוף המשחק יש איזה שינוי פייסינג משמעותי וחזרתי לשחק כל זמן שיכלתי.
בכל מקרה אתה תמיד יכול לקחת הפסקה קצרה, אין עם זה בעיה, המשחק באמת ארוך וגם עכשיו אתה לא בדיוק ליד הסוף שלו נגיד את זה ככה... מצד שני אתה גם תמיד יכול לסיים אותו פשוט.
כלומר אני לא מתכוון להמשיך לדחוף עד שתסיים, אני מתכוון פשוט להתחיל להתקדם במטרה לסיים אותו. זה היה משחק של 110 שעות בשבילי, אבל איזה יום השבוע ישבתי שעתיים על דמות חדשה והגעתי מההתחלה עד לאחרי הקרב מול רנלה (הרגתי גם את גודריק בדרך), ובדיוק התחלתי לעלות בשביל הצדדי לAltus Plateau.
הזוי לגלות פתאום כמה מהר אפשר להתקדם במשחק כשרק הולכים קדימה בלי להתסכל בכלל בצדדים. זה כמובן לא מומלץ לריצה ראשונה (גם כי אתה לא תמצא כמעט loot וגם כי זה קצת מפספס את הפואנטה של המשחק), אבל גם לא חייב ללכת כל הדרך לקיצון. אני לא זוכר כבר בדיוק אבל אני חושב שמבחינת התקדמות נטו מה שעשיתי פה בשעתיים לקח לי כ-45 שעות בריצה הראשונה. אפשר למצוא איזשהו איזון בטח :).

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 04 אפריל 2022, 16:39

רק מזכיר למי שמתכנן לשחק בהרחבה (בטח תצא לקראת סוף השנה) לגבות את השמירה הרצויה בענן ולבטל את ה sync עם המשחק לפני שאתם עוברים ל ng+. כלומר אם אתם עוברים אליו, המשחק ישאל אותכם אחרי שתסיימו אותו. בבלאדבורן זה היה כואב במיוחד להתחיל את ההרחבה ב ng+, בייחוד אם אתה רץ אליה ישר.

אגב, אפשר לעשות את זה רק בענן. מסתבר שסוני הכלבים ביטלו את האפשרות לגבות שמירות ב usb למשחקי פס5.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אפריל 2022, 16:50

idan כתב:רק מזכיר למי שמתכנן לשחק בהרחבה (בטח תצא לקראת סוף השנה) לגבות את השמירה הרצויה בענן ולבטל את ה sync עם המשחק לפני שאתם עוברים ל ng+. כלומר אם אתם עוברים אליו, המשחק ישאל אותכם אחרי שתסיימו אותו. בבלאדבורן זה היה כואב במיוחד להתחיל את ההרחבה ב ng+, בייחוד אם אתה רץ אליה ישר.

אגב, אפשר לעשות את זה רק בענן. מסתבר שסוני הכלבים ביטלו את האפשרות לגבות שמירות ב usb למשחקי פס5.

להניח שמשהו פה ישחק בNG+ חוץ ממך וסטיק זאת הנחה מאוד גדולה :)

ברגע שאני מסיים אותו, מבחינתי סימנתי V ואני עובר לפופקורן פשוט וטפשי שלא דורש ממני יותר מדי מאמץ פיזי או מנטאלי בשם אנצ׳רטד 4 :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 04 אפריל 2022, 16:57

גם להתחיל את ההרחבה עם דמות של endgame ברמה 150 זה לא בהכרח יהיה הדבר הנכון. לא תמיד ההרחבות שלהם מיועדות לסוף המשחק.
אני מניח שאם לדארק סולס 3 היו שתי הרחבות אז גם לאלדן רינג יהיו כמה, ככה שלא בטוח איך בכלל זה יהיה מאוזן.

בכל מקרה אני אף פעם לא עטשה NG+, כל פעם שניסיתי להתחיל אחד התייאשתי אחרי חצי שעה. כשאני עושה ריצה נוספת אני מתחיל דמות חדשה, ואני מאמין שאעשה אחת כזו 'מלאה' פחות או יותר שוב פעם כשיצאו כל הDLC.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 04 אפריל 2022, 18:25

DrKeo כתב:
idan כתב:להניח שמשהו פה ישחק בNG+ חוץ ממך וסטיק זאת הנחה מאוד גדולה :)

ברגע שאני מסיים אותו, מבחינתי סימנתי V ואני עובר לפופקורן פשוט וטפשי שלא דורש ממני יותר מדי מאמץ פיזי או מנטאלי בשם אנצ׳רטד 4 :)

מה עם הורייזן, ויתרת עליו?
שוקל אותו בתור המשחק הבא, אבל אני מניח שלא נשמע ממך המלצה חמה עליו :)

וסטיק, אתה צודק, למרות שנראה לי שגם ההרחבות של דארק סולס 3 היו מיועדות ל end game וזו בכל זאת ההנחה היותר סבירה. אבל אם ההרחבה של אלדן רינג לא תהיה מיועדת לשם זה כאמור יכול להיות בעייתי מהכיוון השני. אני מקווה שזה לא יהיה ככה כי מבחינתי עשיתי ריצה אחת "מושלמת", מצאתי בערך הכל ועכשיו אני רוצה לקצור את הפירות כאשר יש לי את הכלים להרכיב, ללבוש, לשדרג ולשחק בכל צורה אפשרית שאני רוצה. להרוויח את כל זה מחדש זה לא משהו שאני רואה בעתיד הנראה לעין, המשחק פשוט גדול מידי (ב ng+ אני רק רץ את הדרך הראשית, מבוס לבוס, עם בילדים חדשים - שבריר מהזמן של הריצה הראשית).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אפריל 2022, 18:43

idan כתב:
DrKeo כתב:
idan כתב:להניח שמשהו פה ישחק בNG+ חוץ ממך וסטיק זאת הנחה מאוד גדולה :)

מה עם הורייזן, ויתרת עליו?
שוקל אותו בתור המשחק הבא, אבל אני מניח שלא נשמע ממך המלצה חמה עליו :)

וסטיק, אתה צודק, למרות שנראה לי שגם ההרחבות של דארק סולס 3 היו מיועדות ל end game וזו בכל זאת ההנחה היותר סבירה. אבל אם ההרחבה של אלדן רינג לא תהיה מיועדת לשם זה כאמור יכול להיות בעייתי מהכיוון השני. אני מקווה שזה לא יהיה ככה כי מבחינתי עשיתי ריצה אחת "מושלמת", מצאתי בערך הכל ועכשיו אני רוצה לקצור את הפירות כאשר יש לי את הכלים להרכיב, ללבוש, לשדרג ולשחק בכל צורה אפשרית שאני רוצה. להרוויח את כל זה מחדש זה לא משהו שאני רואה בעתיד הנראה לעין, המשחק פשוט גדול מידי (ב ng+ אני רק רץ את הדרך הראשית, מבוס לבוס, עם בילדים חדשים - שבריר מהזמן של הריצה הראשית).

אה נכון, שכחתי ממנו לגמרי!
האמת שחשבתי שאני אשנא את המשחק, אבל הוא לגמרי חביב. הכל בו מאוד.. ממוצע שכזה, אבל עשוי הייטב. בנתיים אני נהנה ממנו למדי אז אני לגמרי הולך לחזור אליו, וכמובן שהמלצה סופר חמה לא תשמע ממני. אבל אולי כן תשמע המלצת ״משחק חביב שכזה לקנות לא ב-70$״ :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 04 אפריל 2022, 18:52

ברכות לForm, הם ראו שעברתי את Radhan והחזירו אותו להיות חזק שוב, אני כנראה צריך להודיע להם שוב מראש בריצה NG+1 שיעשו שוב Nerf:

סתם כי הפורום של נדב לא מתפקד:
https://twitter.com/ELDENRING/status/15 ... CB5fcpAAAA
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 55 אורחים