הנושא הרישמי למשחקי Blood Souls Ring

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

Re: הנושא הרישמי למשחקי Blood Souls Ring

הודעהעל ידי InterAl » 12 יולי 2023, 17:17

אני זוכר שדיברנו עליו פה כשיצא. עבר לא מעט זמן אמנם, אבל אני לא זוכר שמישהו פה התלונן. גם אתה לא. אני נהניתי ממנו יותר מ-ds1, האזורים היו ממש מגניבים וביחס ל-ds1 הוא היה מלוטש לאין שיעור על הפיסי (הראשון היה פורט נורא).

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יולי 2023, 17:44

אני זוכר שכבר בזמן אמת הרגשתי שהמשחק קצת "ליד", וגם שזה היה הרושם שקיבלתי מכל מיני סטרימרים שקפצתי לראות מדי פעם. אבל אני לא באמת זוכר באופן מדויק ובוודאות מוחלטת, זה באמת היה כבר די מזמן...
מה שאני כן זוכר בוודאות זה שכבר לקראת ההשקה של DS3, שזה משהו כמו שנתיים פחות או יותר אחרי זה?, הייתי בראש שאני מקווה שזה יהיה סיקוול טוב יותר מDS2 כי היו לי טענות כלפיו. ואכן הוא היה טוב יותר לטעמי, וזו השוואה שעשיתי ביניהם לכל הפחות עם עצמי תוך כדי המשחק.
אז אולי לקח קצת זמן לעכל את החסרונות של DS2 וזה לא היה ממש תוך כדי המשחק, למרות שאני זוכר שכן אבל אולי אני קצת מתבלבל כבר. בכל מקרה זה לא באמת משנה מדי, את המקום של DS2 ב"דירוג" הדמיוני בין משחקי הסדרה כבר היה לי עוד לפני ששיחקתי בזה שבא אחריו (ובבלאדבורן שיחקתי עוד אחרי זה כי לא היה לי PS4).
ככה או ככה, באשר למקרה הזה בו מישהו רוצה לשחק ב2 בשביל 3, אני ממליץ הרבה יותר על 3 ואז משחקים אחרים של FS, מאשר קודם כל לשחק ב2. לדעתי האישית כמובן, ואפילו אם היא הייתה נוצרת רק אתמול בבוקר זו עדיין דעתי על המשחק היום :).

זה גם המשחק היחיד של FS שהם עשו לו אחרי זה ממש גרסאת רמיקס ייעודית עם המון שינויים באויבים ודברים כאלה, זה לא משהו שהם עשו עוד פעם, אז זה בטח אומר משהו לגבי איך המשחק התקבל.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 12 יולי 2023, 20:26

אני זוכר הרבה בקלאש על השנמוך הגרפי ביחס לחשיפה (בעיקר התאורה) וגם אולי זה שהוא לא היה interconnected כמו הראשון. מעבר לזה? לא חושב שמשהו משמעותי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 יולי 2023, 21:33

מה בכלל ההגיון לשחק במשחקי הDark souls בסדר כרונולוגי לפי היציאה? הרי מדובר במשחקים שהם לחלוטין "gameplay oriented " נ.ב: סטיק כפרה עליך גם אם הLore ברמה של משחקי הכס רק אתה ועוד 5 אנשים בעולם יודעים את זה. ;)

גם בתור מישהו שהוא לא מעריץ גדול של משחקי סולס, אני יכול לומר בוודאות שDS2 התקבל בזמן אמת בחוסר התלהבות (יחסית) ובצדק כי בניגוד לDS1 שהיה שיפור בלתי נתפס מDS (במבנה השלבים, בליטוש בהכל) DS2 הרגיש כמו משחק שאין לו הרבה מה לחדש ולהציע, אז כן הביקורות היללו כי המבקרים חסרי דעה ואישיות אבל הגיימרים דיברו אחרת בפורומים.

לעניות דעתי? דלג ישר לBB אריק. (לא שיחקתי בDS3 ולא מתכוון בגלגול הזה לעשות כן)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יולי 2023, 00:45

אין לי סוני. ונראה לי שסטיק שכח שאת 3 סיימתי מזמן וכמה פעמים. גם את 1. רק 2 חסר
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 אוגוסט 2023, 21:43

ברגע של חולשה רכשתי את אלדן רינג. הסתובבתי בעולם שלו בערך 6-7 שעות לפני שהמשכתי ''לפי החצים'' לכיוון הבוס הגדול הראשון (מרגיט? מרגרט? מגריט?). בגלל שהסתובבתי די הרבה, חיסלתי כמה מיני בוסים ומצאתי המון רונז, די הרבה סמיתי'נג סטונז (אפילו אחת רמה 4 מאיזה מקום תת קרקעי שלא הייתי אמור להגיע אליו כנראה, כי היצורים שם היו די חזקים), מרגיט (נשאר עם זה), היה יחסית קל וירד בניסיון הראשון (זימנתי לי כלבים שיציקו לו ואיזה NPC כזה שיירה עליו קסמים או משהו.

אני משחק אופליין, כי אחרי איזה שעתיים פלש אלי מישהו שהיה 8,241 רמות מעלי (עם ציוד מטורף ונראה כמו מיני בוס בעצמו), וחיסל אותי.

לאסקין - תכלס? אין לך ממש תירוץ.. אתה יכול להסתובב ולהגיע די OP לבוסים ולמקומות. אני חושב שזה מה שקרה לי תכלס.. הסתובבתי די הרבה וכשהגעתי לבוס הזה, שדובר עליו המון עם צאת המשחק, הוא לא היה כזה נורא בכלל...
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 אוגוסט 2023, 19:42

גם godrick the grafted הלך. המשכתי עוד משם, למרות שאני די מטייל המון.. נראה לי אפילו קצת יותר מדי.. אני עם דמות ברמה 48 כעת. משחק נהדר. גם אם לא אסיים אותו בסופו של דבר.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 26 ינואר 2024, 12:39

התחלתי לאחרונה את Lies of P ואני ממש נהנה. המשחק נראה חביב, מאוד מזכיר במראה הויזואלי שלו את BloodBorne, אני מניח שהמדקדקים יתענו שלא מדובר בבריטניה הויקטוריאנית אלא בצרפת *שקר כל שהוא, תקופה אחרת*.
העלילה ממש משחקת תפקיד ולא מנסה להיות קריפטית, אלא מונגשת לשחקן. הדמויות מדובבות מצרפתית, אבל בדיבוב לאנגלית הן עדיין מניעות את השפתיים בחוסר סנכרון כאילו מדובר במשחק FROM, אני מניח שזה כבר סוג של סימן היכר :), האנימציות גם מאוד לא מרשימות ברוח FROM.

ברמת הגיימפליי ניכר שהמפתחים עשו שיעורי בית והחליטו לקחת את כל מה שטוב ממשחקי FROM, טוב - כמעט.
המשחק מאוד מעודד לParrying וStaggering בדומה לסקירו (אין לי מושג, לא שיחקתי בסקירו, רק מנחש).
מנגד המשחק מאוד מעוניין שתשחק אגרסיבי, בדומה למה שהיה בBB, הדמות מאוד אג'ילית, אם אתה ממהר לתקוף אתה יכל לקבל את החיים שלך חזרה, יחסית יש מיעוט נשקים מה שמאפשר לך להתמקצע כמעט בכל כלי נשק שאתה פוגש. חבל לי שהם לא הביאו את הקונספט של שני מצבים לכלי הנשק השונים בדומה לBB.
אפילו הViales נראים כמו הViales בBB.

המשחק מתבסס על עולם HUB יחיד והמשחק מאוד ליניארי, מגיעים בסופו של דבר לHUB בטיול מתמשך בעיר ועוברים לאזור הבא. מאוד BB.

המערכת שקרים לא מובנית כל כך, מידי פעם בשיחות ישאלו את פינוקיו שאלה, בובות לא יכולות לשקר מלבד פינוקיו וביבי, ולכן ניתן לשקר - מה האפקט? אין לי מושג, נגלה בהמשך. הייתי מצפה ממשחק ששם את הקונספט של "לשקר" בכותרת שלו להסביר לשחקן מה משמעות השקר, אבל נמתין.

עד כה לא התקדמתי רבות, אני רק בשלב 3 ואחרי בוס אחד סבבה (הבוס השלישי שהיה קרב חביב - Scrapped Watchman), אבל נראה מבטיח.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 29 ינואר 2024, 07:33

ממשיך להתקדם (כרגע בשלב 5) היה עוד בוס לא רע (Archbishop), המשחק עושה טייק על פינוקיו בצורה מאוד מעניינת, כל הדמויות שם - ג'פטו הוא ממציא שברא את כלל הבובות, השועל והחתול הם אח ואחות שמתלבשים כשועל וחתול ומהווים למעשה כנופיה שמנסה לנצל אותך למטרותיהם, ג'מני הוא כנראה סוג של בינה מלאכותית (לא פגשתי אותו עדיין) שעושה קולות של צרצר, יש עוד, אבל אני לא באמת מכיר את הסיפור לפרטים.

הוא ממשיך להרגיש כמו העתק הדבק מוחלט של BB. המשחק לא מרגיש מגוון כמו משחקי From שתמיד מנסים שכל שלב חדש הוא Biome אחר לחלוטין עם אוייבים אחרים לחלוטין, עברתי בשלב 3 לסט יריבים חדש, אבל זה אותו הדבר לאורך כמה שלבים. השלבים גם מאוד קצרים. המשחק גם לא מאוד קשה, אני לא מרגיש הבדל בקושי בין השלב הראשון נכון לעכשיו לחמישי, היריבים דיי פגיעים באותה צורה וחלשים באותה צורה. יש כמה מיני בוסים חביבים פה ושם, אבל אחרי שמביסים אותם הם פשוט נעלמים, מה שלא היה קורה במשחקי From.

הגיימפליי טוב, אבל לא מרגיש מהוקצע וResponsive כמו אילו של From. הם חסרים את הליטוש של קרוב ל-15 שנה של משחקי DS. מידי פעם בקרב בוס המצלמה תהיה האשמה במוות שלך, אנימציית הדמות לא תגיב מספיק מהר למרות שלחצת על הכפתור בזמן.

הבוסים גם לא עקביים, לחלק יש שני מצבים, לפעמים מאמצע מד החיים, אחר עם חיים כפולים לחלוטין, חלק בלי שני מצבים. אין קו מבוסס אחד. אבל בהחלט בוסים לא רעים, לא מבריקים, דיי הבסיס של משחקי DS, אבל בהחלט כאילו שמתתי לא פעם והייתי צריך ללמוד את הMove set.

אני קרוב ל-10 שעות בפנים אז יכל להיות שהסיפור מאוד משתנה בהמשך והדעה שלי על הגיוון והקושי ממש לא מבוססת, אבל זאת ההרגשה כרגע.

בצד הויזואלי המשחק נראה ממש טוב, יש קטע בשלב 5 שיש גשם זלעפות אז הרחובות מוצפים ואתה מרגיש שאתה גורר רגליים בגשם כי אין ניקוז אפקטיבי, זה נראה ממש טוב. בכלל הטקסטורות והחומרים במשחק נראים ממש טוב. השיידרים לא משהו, האנימציות של הדמויות נראות ממש רע (נראה לי בכוונה), אבל הסביבות ממש נראות טובות. מרגיש קצת Remake טכני לBB בנקודה הזאת.

ראוי לציין שהמשחק לא דורש כמעט שוב משאבים, ה-4080 מריץ אותו על 166 פריימים (תחת capping) ללא DLSS (הגבלתי בגלל הRefresh של המסך), הGPU באזור ה-50% בנצילות וגם המעבד באזור ה-20%.

מעניין מה הביצועים בקונוסלות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 04 פברואר 2024, 09:26

ממשיך להתקדם, המשחק ממש משתפר, הבוסים ממשיכים להיות לא רעים ואפילו היה את אחד מקרבות הקבוצה הטובים בכל משחקי Souls שיצא לי לחוות, היה עשוי מאוד חכם. המערכת בניית כלי נשק ממש מגניבה, היא גם מאוד בסיסית ככה שלא הולכים לאיבוד, הידית קובעת את הסטטיסטיקות וצורת ההתקפה והלהב את הנזק + המהלך המיוחד ההתקפי, יש שילובים ממש מעניינים תודות לכך. גם הסטטיסטיקות מאוד פשוטות ביחס למשחקי Souls יש בסך הכל שלושה בילדים שצריך להתמקצע בהם כאשר הCap המומלץ הוא 30 בסטטיסטיקה של הבילד. מערכת הבנייה מאוד פשוטה יחסית אבל מהודקת, רואים שהשקיעו שם המון פוליש.

המשחק מאוד מעודד בסופו של יום לשחק הגנתי בסגנון Parring, הגנה מוצלחת לאורך זמן יכולה לשבור את כלי הנשק של הבוס (לא של כולם) מה שיוביל לירידה גדולה מאוד ביכולת של הבוס להסב נזק, כמו כן היא יכולה להביא לStaggering לצד יכולות התקפה. אז יש התחשבות בכל סגנון משחק. העובדה שיש דגש כל כך גדול על Parring מכריחה אותך לא פעם ללמוד לעומק את המהלכים של הבוס, שזה נכון לכל משחקי Souls אבל יש פה פחות מקום לצ'יזינג של בוסים By Design.

גם היריבים מאוד משתפרים ורואים גיוון הולך וגדל.

אחלה Souls clone, לא מתקרב לElden ring ואני אנחש שגם לא סקירו לאור הסופרלטיבים שמעמיסים עליו, אבל בהחלט ברמה של BB בלא מעט דברים אם כי הביצוע עדיין יותר מרושל והשליטה פחות מהודקת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 פברואר 2024, 10:16

TLOU2 כמעט היה משחק שהיית יכול לדבר עליו פה דודי :)
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 04 פברואר 2024, 11:59

אני סיימתי אותו לפני כמה ימים. בהחלט מהסולס לייק היותר מוצלחים, גם אם לא הגיע בשבילי לשיאים של משחקי פרום הטובים יותר. מומלץ מאוד בגיימפאס.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 פברואר 2024, 12:12

לא מבין למה לגעת בו אם עוד לא שיחקת בסקירו.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 04 פברואר 2024, 15:36

DrKeo כתב:TLOU2 כמעט היה משחק שהיית יכול לדבר עליו פה דודי :)

עוד משחק שרכשתי ומחכה על המדף שנים.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 פברואר 2024, 09:20

מה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 פברואר 2024, 10:47

מחקו את הציוץ, מה זה היה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 פברואר 2024, 10:54

https://www.reuters.com/technology/tenc ... 024-02-06/

TENCENT שלהם שייך המותג ELDEN RING - מתכננים להוציא גירסת מובייל FREE TO PLAY של המשחק ותהפוך אותו לGAAS כלשהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 פברואר 2024, 11:01

הזיה. טוב נו, כולנו יודעים איך נראים ספינאופים ניידים למשחקים, כנראה שאלדן רינג זה לא יהיה :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 06 פברואר 2024, 16:01

DrKeo כתב:הזיה. טוב נו, כולנו יודעים איך נראים ספינאופים ניידים למשחקים, כנראה שאלדן רינג זה לא יהיה :)

זה קצת מעליב שהוא מגיע למובייל לפני שהוא מגיע לסוויטצ'.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 פברואר 2024, 17:30

אני מנחש שיגיע לסוויץ׳ 2 כבר בשיגור

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 06 פברואר 2024, 18:09

בכל מקרה לא מדברים על המשחק אלדן רינג למובייל, מדברים על פיתוח של משחק GAAS חינמי חדש למובייל תחת השם של אלדן רינג, בלי שום קשר לfrom.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 פברואר 2024, 17:43

סיימתי את הGreen monster, יופי של קרב, הAcid damage היה אחד המעצבנים אבל, הפך את כל הקרב ללא הוגן קצת. יופי של בוסים יש במשחק, מאוד סולידיים, אבל אני ממש נהנה. גם החרב שמקבלים עבורה הוא ממש מגניב, בדקתי קצת ומסתבר שהHeavy attack שלו יוצר Invisibility window, סוג של מכניקה שבורה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 פברואר 2024, 21:17

זהו, ניצחתי את Laxasia The Complete, הבוס הכי קשה במשחק עד כה והיחידה שגרמה לי להשתמש בSpecter, השלב השני שלה פשוט בלתי אפשרי, היא מהירה מידי וקשה לקלוט את התנועות שלה, כל הAOE מסביב מסתיר הכל. היא גם הורגת במכה שתיים, אין מקום לטעויות. חבל, כי החלק הראשון שלה היה מאוד סולידי ובדרך כלל הייתי מסיים אותו כמעט ללא פגע.

עוד אחד, לא נראה לי שאמשיך אחרי הבוס הסופי לבוס הסודי, אין לי כוח כבר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 16 פברואר 2024, 08:55

זהו, סיימתי את המשחק, וויתרתי על הבוס האופציונלאי, סך הכל היה ממש משחק כיפי, לקראת הסוף קצת נמאס אבל אחלה Souls like לחלוטין ברמה של DS1.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 פברואר 2024, 12:01

אני נחשפתי לסוף שלו, כי אמרו שיש שם טיזר מגניב למשחק הבא - ובהחלט טיזר מגניב מאוד למשחק הבא :)
עכשיו גם יש להם תקציב רציני כנראה, מעניין אם יצליחו לעלות רמה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 88 אורחים