הנושא הרישמי למשחקי Blood Souls Ring

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: הנושא הרישמי למשחקי Blood Souls Ring

הודעהעל ידי glass man » 21 מרץ 2023, 20:22

DrKeo כתב:שחקנים מתו 9 מליארד פעמים באלדן רינג. אם הרגשתם שאתם מתים יותר מדי במשחק, תזכרו שעל פי הנתון הזה וה-20 מליון יחידות שהוא מכר, השחקן הממוצע מת 450 פעמים (אם נתעלם מחלוקה בעותקים).

לא מפתיע אותי, אני לא יודע כמה פעמים מתתי באלדן רינג/בלאדבורן אבל אם אני צריך להמר? זה כנראה במאות/אלפים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מרץ 2023, 20:28

אני רץ 45 דק׳, מרגיש נהדר, שורד כמו גדול, ואז מגיע לבוס. שם אני כבר מת 25 פעמים ברצף עד שאני עובר אותו וכך הלאה בלולאה. למרות שבגלל העולם הפתוח, היו לא מעט בוסים שהגעתי אליהם וקרעתי אותם בנסיון ראשון כי (אני משער) שהייתי OP לאותו אזור.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 מרץ 2023, 11:50

זה יכול להיות שהיית OP או שפשוט יש לנו כבר ניסיון איך צריך להראות build טוב במשחקים האלה. :)
אבל כולנו יודעים את האמת, שאנחנו כלום לעומת אנשים כמו הבחור הזה.... הלוואי שלפחות היתה גרסת PC שהיית יכול לספר לעצמך שהוא מרמה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מרץ 2023, 12:44

אכזבה
אבל תכל'ס, אשמתי שציפיתי :(
תקראו ותראו תמונות בשרשור, זה אפילו עוד יותר מאכזב

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מרץ 2023, 13:20

RT צל מאור השמש בלבד, קרניים קצרות מאוד, רוב העולם הוא לא חלק מה-BVH וכל זה בביצועים תחת.. טכנית FS שומרת על עקביות :!:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מרץ 2023, 13:22

אני ציפיתי לפחות להשתקפויות וDLSS... זה יגיע בטח... מתישהו... אולי ברימייק ב-2030

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מרץ 2023, 13:26

DLSS לא יעזור למשחק הזה כי הבעיה שלו היא לא fps נמוך אלה גמגומים שרובם נובעים מקימפול שיידרים. השתקפות RT זה יהיה נחמד אבל צל ו-AO הם שני הדברים הכי קלים לעשות עם RT ואם את זה פרום בקושי מוציאה לפועל אחרי שנה אז..

שיקראו לבלופויינט :!:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מרץ 2023, 13:40

ועדיין, קשה להגיע ל-120 פריימים איתו במחשב עם רוב הכרטיסים, אפילו החזקים ביותר (טוב נו, ה-4090 מחזיק רוב הזמן מעל, אבל יורד מתחת למאה גם)... אז זה כן יעזור. ממש טיפה :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 מרץ 2023, 14:32

רגע, אם היה dlss היית קונה את המשחק? זה מה שעוצר אותך? כי זו בהחלט התקדמות :).
אני כם לא ממש מבין על איזה 120 אתה מדבר, ככל הידוע לי הוא נעול ל60 בכל הפלטפורמות בדיוק כמו כל המשחקים שלהם. אבל אולי אני טועה, רק עם אלדן רינג אין לי נסיון בpc.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מרץ 2023, 14:38

Stick כתב:רגע, אם היה dlss היית קונה את המשחק? זה מה שעוצר אותך? כי זו בהחלט התקדמות :).
אני כם לא ממש מבין על איזה 120 אתה מדבר, ככל הידוע לי הוא נעול ל60 בכל הפלטפורמות בדיוק כמו כל המשחקים שלהם. אבל אולי אני טועה, רק עם אלדן רינג אין לי נסיון בpc.

עד כמה שאני יודעו רואה ברחבי האינטרנט - הוא לא מוגבל במחשב.
ולא, זה ממש לא משנה לי לכאן או לכאן… כבר שיחקתי בו כמה שעות אצל חבר ולא התחברתי כל כך, כתבתי פה על החוויה שלי.
ועדיין, יש מצב שב-20 דולר אני אקנה בכל מקרה, ואנסה שוב ״כמו שצריך״ בבית.

עריכה:
מבדיקה קצרה, נראה שזה אכן מוד שמאפשר fps unlock
אז אני מנחש שהבנצ׳מרקס שציינתי זה ממחשבים שהתקינו אותו או משהו דומה אחר

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 מרץ 2023, 14:41

אוף :cry: .
אגב הוא נעול, בדקתי עכשיו. יש מודים כמובן שפותחים את זה, אבל שום דבר רשמי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 מרץ 2023, 14:46

די נו מה אנחנו באמת קונים את זה שמישהו כמו לאסקין שסיים את סופר מייט בוי ואינספור משחקי תפקידים יהיה לו קשה עם אלדן רינג? הוא יאכל את אלדן רינג בהליכה אם הוא ירצה.

פשוט מה שקורה זה כנראה שלאסקין מתישהו מגיע לרגע שהוא אומר לעצמו "אין לי כוח לזין הזה " ושם זה נגמר. יש הבדל בין "אין לי כוח לזין הזה" לבין "גדול עלי המשחק הזה" :)
לא בא לו על המשחקים האלה זה לא יקרה לעולם :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מרץ 2023, 15:20

משחקי תפקידים זה ז’אנר ״קשה״ שדורש סקיל? לא ממש
פה מדובר במשחק שצריך לזהות אנימציות ולהיות סבלני, זה שני דברים שמעולם לא היה לי. ברור שאני יכול לנצח כמעט כל משחק אם אני ממש אשקיע בזה, אבל אני ממש לא נהנה מאתגר של פגיעה וחצי ואתה מת. פשוט אין מה לנסות להגן על הסקיל שלי, הוא מאוד נמוך במשחקים האלה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 25 מאי 2023, 08:22

מעולם לא שיחקתי בתואם From מבית Team Ninja, השבוע סיימתי את Wo Long, החוויה דיי מעורבת, מצד אחד הגיימפליי ממש מוצלח ואני מניח שהוא הכי קרוב לSekiro, מצד שני אין גיוון לאוייבים, במשחק בן 60 שעות יש בערך 8 סוגי אוייבים שחוזרים על עצמם למוות וזה קצת מבאס. הרקע והעלילה הסינית זה הדבר הכי מיותר שיש, לא הבנתי אפילו מה הלך שם, הרגיש כמו אופרת סבון מקסיקנית שמתרחשת בסין, אני מניח שסינים שמשחקים במשחק עפים עליו יותר כי הדמויות הן לכאורה מההיסטוריה הסינית רק עם חזה גדול (תחשבו Irene Lew מNinja gaiden). גם הDesign והשלבים ממש Meh, הרגיש מאוד מאולץ ואין הרגשה של Exploration כמו במשחקי From.
הבוסים היו חביבים, היו כמה ממש מוצלחים בדגש על Lu Bu (בצורתו האנושית), זה גם קרב הבוס המדובר והאיימתני במשחק, מאין רגע ה-Ornstein and Smough של המשחק.

והבושה הכי גדולה, מעולם לא שיחקתי עדיין בSekiro שיושב ומחכה בניילון על המדף אצלי.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 מאי 2023, 17:26

אני ממליץ על ניהו אם כבר, wo long חמוד אבל זה קצת ה'דארק סולס 2' של טים נינג'ה בתחושה שלי. לא סיימתי אותו אפילו, אבל כן התקדמתי לא מעט.
ניהו לעומת זאת ממש ממש מוצלחים, הסולס-לייק האהובים עלי וגם כאלה שהביאו לשולחן דברים מעל מה שfrom עשו (במערכת הקרב, מעבר לזה הם פחותים מסולס אבל עדיין מצוינים).

וסקירו, נו באמת. זה ה-משחק של from בעיניי :).

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 מאי 2023, 10:40

Stick כתב:אני ממליץ על ניהו אם כבר, wo long חמוד אבל זה קצת ה'דארק סולס 2' של טים נינג'ה בתחושה שלי. לא סיימתי אותו אפילו, אבל כן התקדמתי לא מעט.
ניהו לעומת זאת ממש ממש מוצלחים, הסולס-לייק האהובים עלי וגם כאלה שהביאו לשולחן דברים מעל מה שfrom עשו (במערכת הקרב, מעבר לזה הם פחותים מסולס אבל עדיין מצוינים).

וסקירו, נו באמת. זה ה-משחק של from בעיניי :).

אני דווקא הרגשתי שהם הרבה יותר מתקדמים מסולס ברמת הגיימפליי, הם דוחפים המון מכניקות כמו הFortification,הגישה המאוד פשוטה לקסמים והאפשרות להנתסות ללא Penalty בהמון Builds גם התוספת של הBeasts שהם כמו הSpartan rage שיש בGod of war משולב ממש טוב.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 מאי 2023, 11:03

אז שחק בניהו :).
אמרתי, הם היחידים שעושים דברים מעל לfrom במערכות הקרב. אין לי את ההתעמקות בת ה100 שעות במערכת של wo long מול ניהו, אבל בהשוואה הזו הוא הרגיש לי פחות מהודק וטוב מבניהו. יש כמה רעיונות חדשים וכמה כאלו שהוסרו, אבל לא הכל יושב ב100% ובניהו הרעיונות שלהם הרבה יותר מוצלחים בעיניי.
נו, דארק סולס 2...

ואגב, שוב וזו באמת פאדיחה אז אין לי בעיה להמשיך להציק לך - סקירו הוא גם בלי ספק הסולס הכי רחוק של from, אבל בצורה אחרת. שחק כבר סקירו מה אנחנו מדברים בכלל :).

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 מאי 2023, 11:10

Stick כתב:אז שחק בניהו :).
אמרתי, הם היחידים שעושים דברים מעל לfrom במערכות הקרב. אין לי את ההתעמקות בת ה100 שעות במערכת של wo long מול ניהו, אבל בהשוואה הזו הוא הרגיש לי פחות מהודק וטוב מבניהו. יש כמה רעיונות חדשים וכמה כאלו שהוסרו, אבל לא הכל יושב ב100% ובניהו הרעיונות שלהם הרבה יותר מוצלחים בעיניי.
נו, דארק סולס 2...

ואגב, שוב וזו באמת פאדיחה אז אין לי בעיה להמשיך להציק לך - סקירו הוא גם בלי ספק הסולס הכי רחוק של from, אבל בצורה אחרת. שחק כבר סקירו מה אנחנו מדברים בכלל :).

הוא הבא ברשימה אחרי שאסיים את GOW האחרון :). לשחק משחק Souls אחרי משחק Souls נשמע לי יומרני.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 יולי 2023, 09:55

DS3 באנריל 5:

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 יולי 2023, 14:46

אני לא יודע מה זה אומר על DS3 שהוא נראה לי מכוער אפילו על אנריל 5 :(

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 05 יולי 2023, 18:41

אמת עשה לי חשק להפעיל את ds3.

לא שאעשה זאת כש2 עדיין מחכה לי בספריה
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 יולי 2023, 18:50

ממליץ בחום לוותר על 2 ולהכנס דוך ל3 :).
לא ש2 כזה משחק נוראי כמו שלפעמים גורמים לו להשמע באינטרנט, אבל בעיניי הוא בהחלט הכבשה השחורה של הסדרה.
בהכל, אגב. הדבר הראשון ששמים לב אליו זה שהוא איטי יותר וזה עוד יחסית יכל לעבוד אם הכל היה נבנה לזה, אבל גם בוייב שלו, בעיצוב, במבנה, בסביבות ובאויבים (ובוודאי שבבוסים הדי גרועים שלו), הכל במשחק הזה פשוט מרגיש קצת שונה וגרוע יותר מכל שאר הסדרה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 12 יולי 2023, 13:00

Stick כתב:ממליץ בחום לוותר על 2 ולהכנס דוך ל3 :).
לא ש2 כזה משחק נוראי כמו שלפעמים גורמים לו להשמע באינטרנט, אבל בעיניי הוא בהחלט הכבשה השחורה של הסדרה.
בהכל, אגב. הדבר הראשון ששמים לב אליו זה שהוא איטי יותר וזה עוד יחסית יכל לעבוד אם הכל היה נבנה לזה, אבל גם בוייב שלו, בעיצוב, במבנה, בסביבות ובאויבים (ובוודאי שבבוסים הדי גרועים שלו), הכל במשחק הזה פשוט מרגיש קצת שונה וגרוע יותר מכל שאר הסדרה.

2 משחק נוראי, ההרחבות שלו מעולות, אבל המשחק באמת נוראי. הוא נראה כמו פרוייקט שאריות עם המון Copy paste כאשר מירב המאמצים הושקעו כנראה בBloodborne במקביל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 12 יולי 2023, 16:14

זה רוויזיוניזם, בזמן אמת שחקנים ומבקרים כאחד עפו עליו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יולי 2023, 16:48

בעיקר מבקרים. באופן הזוי הוא עד היום המשחק סולס עם הממוצע הגבוהה ביותר מלבד אלדן רינג.
אבל אני מניח שעדיין לא ממש ידעו איך לאכול את המשחקים האלה, וזה בעיקר הייפ של אחרי דארק סולס אחד כשהסגנון היה פתאום פחות "המשחק המוזר הזה", ויותר במיינסטרים שמגניב לאהוב.

בפועל אני זוכר גם בזמן אמת שהמשחק התקבל בצורה טובה אך פושרת מעט מהמעריצים. גם אני פחות אהבתי אותו כבר בריצה הראשונה, אבל אני חושב שדעתי יחסית בקונצנזוס - משחק טוב ומוצלח אבל פשוט לא ברמה ועם כמה חסרונות בולטים.
יש כמובן כמה מעריצים שבעינייהם במשחק השני הוא בכלל הכי טוב, זכור לי אפילו ויכוח עם מישהו סביב העניין הזה כאן בפורום בזמנו. אבל זה הקונצנזוס והיה גם בזמן אמת בקרב המעריצים, לפחות לתחושתי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 50 אורחים