הנושא הרישמי למשחקי Blood Souls Ring

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: הנושא הרישמי למשחקי Dark Souls ו-Blood Borne

הודעהעל ידי Klayman » 22 אוגוסט 2014, 22:36

תאמין לי שעשיתי את זה כבר. לא עובד. רק היום ביצעתי את אותה הפעולה בדיוק משהו כמו שמונה פעמים (כחלק מפתרונות שונים ומשונים). לא נורא... אולי פעם ייצא איזה אוסף hd או משהו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 אוגוסט 2014, 11:53

סיימתי להרוג את Atorias, ציפיתי לקרב מאוד קשה לאור מה שראיתי שמסתובב עליו באינטרנט, אבל אני מניח שהדמות שלי טיפה OP, כי פשוט עמדתי וחסמתי את כל ההתקפות שלו עם המגן עד שהצלחתי לחסל אותו סופית בניסיון השני.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
nir 2
Padawan

הודעהעל ידי nir 2 » 23 אוגוסט 2014, 13:24

Death_119 כתב:סיימתי להרוג את Atorias, ציפיתי לקרב מאוד קשה לאור מה שראיתי שמסתובב עליו באינטרנט, אבל אני מניח שהדמות שלי טיפה OP, כי פשוט עמדתי וחסמתי את כל ההתקפות שלו עם המגן עד שהצלחתי לחסל אותו סופית בניסיון השני.

אל תדאג הוא לא הבוס הכי קשה בהרחבה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 אוגוסט 2014, 13:29

אפילו לא השני הכי קשה..

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 אוגוסט 2014, 14:22

מאחר ונותרו לי שניים, מונדוס והדרקון, אני מניח שהם הכי קשים :).
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 אוגוסט 2014, 16:13

אכן כישורי מתמטיקה מרהיבים :)
אבל למה אתה עושה את זה לעצמך? למה אתה בודק איזה בוסים עוד נשאר לך? אחד הדברים הטובים בDS זה להכנס דרך הדלת בלי לדעת מה יש בצד השני, ואז לצרוח כמו ילדה כל פעם מחדש.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 אוגוסט 2014, 18:23

Stick כתב:אכן כישורי מתמטיקה מרהיבים :)
אבל למה אתה עושה את זה לעצמך? למה אתה בודק איזה בוסים עוד נשאר לך? אחד הדברים הטובים בDS זה להכנס דרך הדלת בלי לדעת מה יש בצד השני, ואז לצרוח כמו ילדה כל פעם מחדש.

לא בדקתי. אני לא יודע מה היכולות שלהם ולא איך הם נראים. אבל אחרי אזור דיי גדול כמו Royal wood, ואחרי שרציתי לראות אם פספסתי משהו שמתי לב שיש בוס אופציונאלי בדמות הדרקון ויש שם רשימה, אז ידעתי שיש רק ארבעה. את השני ראיתי במקרה לפני איזה שבועיים, אחרי שסיימתי את אורנסטיין וסמוג, רציתי לראות מה שחקנים אחרים כתבו עליהם וציינו את הקרב נגד מאנוס בDS כקרב קשה גם. אז במקרה ראיתי שם שיש משהו כזה.

בלי לבדוק דרך אגב, בחיים לא הייתי מצליח להגיע לקרב עם הדרקון, את התיבה עם המפתח פספסתי, ועכשיו אני יודע שאני צריך ללכת לחפש אותה. כי להגיע לעמק ללא דיבור עם אחד האבירים לא מטריג את הקרב בוס, סתם הסתובבתי שם וממתי פעמיים מהאש שלו בלי תכלית.

עריכה, טוב, הרגתי את הדרקון, בהחלט היה יותר קשה, במיוחד שהדמות שלי שוקלת טונה ולא מסוגת כמעט להתגלגל, אבל בסוף זה הלך :).
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 אוגוסט 2014, 22:31

אגב כשאני חושב על זה, איכשהו, כנראה בגלל השילוב שזה בוס אופציונלי ושהוא חלק מהDLC, יצא שהדרקון הוא הבוס היחיד בכל שלושת המשחקים שניצחתי רק פעם אחת..
כנראה בגלל זה אני זוכר אותו כבוס מוצלח מאוד

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 אוגוסט 2014, 23:30

Stick כתב:אגב כשאני חושב על זה, איכשהו, כנראה בגלל השילוב שזה בוס אופציונלי ושהוא חלק מהDLC, יצא שהדרקון הוא הבוס היחיד בכל שלושת המשחקים שניצחתי רק פעם אחת..
כנראה בגלל זה אני זוכר אותו כבוס מוצלח מאוד

הוא בוס מוצלח, בהחלט לא קל, במיוחד אם הדמות שלך היא מאוד איטית. מצד שני, מאנוס היה מאוד קל. מבין כל הארבעה הכי אהבתי את אטוריאס, היה קרב מאוד כיפי.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 אוגוסט 2014, 18:08

סיימתי עכשיו גם את החלק השני בDLC של DS2, ותשמעו החבר'ה שם צריכים פשוט לעשות רק DLC כנראה.
כמו החלק הראשון גם הפעם השלב פשוט נהדר, אחלה בוסים ואווירה מדהימה.
בקיצור אין ממש מה לחדש, אם אהבתם את DS2, מומלץ בחום.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 28 אוגוסט 2014, 19:14

Stick כתב:סיימתי עכשיו גם את החלק השני בDLC של DS2, ותשמעו החבר'ה שם צריכים פשוט לעשות רק DLC כנראה.
כמו החלק הראשון גם הפעם השלב פשוט נהדר, אחלה בוסים ואווירה מדהימה.
בקיצור אין ממש מה לחדש, אם אהבתם את DS2, מומלץ בחום.

כן, בצורה מפתיעה החברה האילו באמת יודעים לעשות DLC. איך אתה מסכם אותם ביחס לזה של DS1?

דרך אגב, אתה משחק בפיסי?
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 אוגוסט 2014, 20:34

עוד אי אפשר ממש לסכם כי יצאו רק שני חלקים מתוך שלוש, ככה שמבחינה עלילתית הוא עדיין פתוח ועוד לא היה הבוס הגדול של כל הסיפור הזה, אבל שני החלקים מצוינים והם בין השלבים הטובים בתוך DS2.

את DS2 אני משחק בפיסי, אין שום סיבה שלא כי זאת הגרסה העדיפה בכל צורה (60FPS, 1080P, חיבור אינטרנט יציב יותר וכל מה שאתה מצפה מפורט פיסי בימנו).
את הראשון אני כבל לא כל כך משחק, אבל אחרי שהPS3 שלי מת יצא לי לקנות את המשחק גם למחשב (כשיצא הDLC בזמנו) וכאן מדובר דווקא בגרסה הפחות טובה, הם הוציאו פורט שברגעים הטובים שלו פשוט נראה בדיוק כמו גרסאת הקונסולות (שזה אומר 720P נעול, על הפיסי!) וברגעים הרעים שלו הוא סובל מדברים כמו GFWL או קהילה קטנה בהרבה.
בסופו של דבר הוא כן שחיק על הPC וכן סיימתי עליו איזה סיבוב או שניים אבל אם יש אפשרות אחרת אז עדיף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אוגוסט 2014, 20:51

DS1 קטסטרופה על הPC, רק עשה לי בעיות. אני לא חושב שיש לי יותר מ20 דקות במשחק הזה אך ורק בגלל בזיונות טכנים ובאגים. עד היום לא הצלחתי להפעיל את השלט 360 במשחק הזה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 אוגוסט 2014, 21:48

DS1 הוא פשוט ביזיון טכני. הוא מרגיש כמו קוד שילד בן 12 כתב.
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 אוגוסט 2014, 23:30

הבנתי שמודר מ GAF הוציא תיקון ל DS, גם זה לא עוזר לכם?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 אוגוסט 2014, 23:41

תראה, DS1 באופן כללי הוא לא שיא טכני, ויש לו בעיות FPS די קשות באיזור מסוים במשחק שלפי דעתי לא תוקנו עד היום, ככה שגם כשמודרים מתקנים את הפורט של הPC התוצאה הסופית היא במקרה הטוב שווה לקונסולות (עם 1080P) אבל עדיין, גם בבסיס יש דברים בעייתים.
כמובן שלא באמת מדובר בבזיון טכני, ושעדיין המשחק הצליח יפה מאוד ליצור קהילה גדולה מאוד והדוקה ולקבל ציונים מצוינים מהמבקרים (ובכלל, להחשב כאחד ממשחקי הדור בעיני רבים) אבל אין ספק שגם בגרסאות העדיפות הצד הטכני של המשחק הוא החלש.
בDS2 המצב כבר תוקן והוא הרבה יותר טוב טכנית, ובהרבה יותר טוב טכנית אני מתכוון שהמשחק פשוט עובד כמו שהיית מצפה מכל משחק AAA בימנו בלי לחשוב בכלל..

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 29 אוגוסט 2014, 00:19

הוא בסדר גמור עם DSFIX + כרטיס מסך טוב. הבעיה היחידה היא הזימונים באונליין.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 אוגוסט 2014, 00:22

האונליין שלו לא עובד לי בכלל (ולעוד רבים אחרים), יש בו מלא גליצ'ים, באגים ותקלות ואפילו ב8 שעות ששיחקתי המשחק נתקע/התרסק לא מעט פעמים (כולל עם ובלי הDSFiX). פורט עלוב שבושה לגבות עליו 40$ (מזל ששילמתי משהו כמו 4-5 בסייל בGMG).
?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 29 אוגוסט 2014, 00:51

Klayman כתב:האונליין שלו לא עובד לי בכלל (ולעוד רבים אחרים), יש בו מלא גליצ'ים, באגים ותקלות ואפילו ב8 שעות ששיחקתי המשחק נתקע/התרסק לא מעט פעמים (כולל עם ובלי הDSFiX). פורט עלוב שבושה לגבות עליו 40$ (מזל ששילמתי משהו כמו 4-5 בסייל בGMG).

לדעתי הוא שווה גם 60$ כי זאת גרסה שעדיפה פי כמה על פני הקונסולות. אבל כן, עדיף להוריד פיראטי ולבדוק ולפני שקונים, אחרת זה קצת רולטה רוסית.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 אוגוסט 2014, 11:23

לא יודע, בחיים לא קרה לי שהמשחק התרסק באף אחת מהגרסאות ששיחקתי.. לא מכיר בעיה כזאת.
שאר הבעיות ידועות ומעצבנות, אך לא שוברות משחק.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 אוגוסט 2014, 11:31

האונליין לא שובר משחק? שובר וחצי. וכנראה שיש לך המון מזל שמעולם לא מנתקלת בבעיות בגרסאת הPC של DS1. היא פשוט נוראית. פשוט תעבור קצת על פורומים והודעות (עברתי על כ''כ הרבה בזמן שניסיתי להבין איך להפעיל את האונליין ועוד קריסות שונות שיש לי). הרשת פשוט מלאה בהודעות האלה, ואין מה לעשות הפורט פשוט עלוב. מצטער שאני מלכלך על המשחק האהוב עליך, גם אני די נהנתי ממנו עד שפשוט הרמתי ידיים כי הבעיות הטכניות הכריעו אותי (וגם נדב מרגיש ככה).

כמו שאמרתי, הלוואי שיוציאו איזה אוסף HD למחשב או משהו עם תמיכה נורמלית מתישהו, ופורט שלא שני ילדים בני 12 בסין עשו, ואז אשחק אותו כמו שהתכוון המשורר.

עריכה: לא חושב שהשקעתי בניסיונות לפתרון בעיות במשחק PC כמו שהשקעתי במשחק הזה. מעל ארבע שעות. ובאמת שכמעט ולא הייתה לי אף בעיה טכנית בשלוש וחצי שנים מאז שחזרתי לשחק במחשב.
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 29 אוגוסט 2014, 14:08

Klayman כתב:האונליין לא שובר משחק? שובר וחצי. וכנראה שיש לך המון מזל שמעולם לא מנתקלת בבעיות בגרסאת הPC של DS1. היא פשוט נוראית. פשוט תעבור קצת על פורומים והודעות (עברתי על כ''כ הרבה בזמן שניסיתי להבין איך להפעיל את האונליין ועוד קריסות שונות שיש לי). הרשת פשוט מלאה בהודעות האלה, ואין מה לעשות הפורט פשוט עלוב. מצטער שאני מלכלך על המשחק האהוב עליך, גם אני די נהנתי ממנו עד שפשוט הרמתי ידיים כי הבעיות הטכניות הכריעו אותי (וגם נדב מרגיש ככה).

כמו שאמרתי, הלוואי שיוציאו איזה אוסף HD למחשב או משהו עם תמיכה נורמלית מתישהו, ופורט שלא שני ילדים בני 12 בסין עשו, ואז אשחק אותו כמו שהתכוון המשורר.

עריכה: לא חושב שהשקעתי בניסיונות לפתרון בעיות במשחק PC כמו שהשקעתי במשחק הזה. מעל ארבע שעות. ובאמת שכמעט ולא הייתה לי אף בעיה טכנית בשלוש וחצי שנים מאז שחזרתי לשחק במחשב.

אבל כבר יש לך את המשחק, וגרסה מחודשת לא תצא גם ככה אף פעם, אז תשחק ללא אונליין, נכון - זה הרבה יותר נחמד לקרוא הודעות ולחטוף PVP מידי פעם, אבל זה עדיין חלק מאוד מינורי מהמשחק. גם במצב אופליין המשחק הוא מעולה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 אוגוסט 2014, 14:38

רק לפני כמה זמן אמרתם פה ש''זה משחק שמיועד להיות משוחק באונליין''. פתאום עכשיו גם באופליין הוא מעולה? אז מהניסיון שלי, הוא לא כזה מעולה. מרגישים במפורש שיש אלמנטים חסרים. זאת מעבר לבאגים והקריסות שעליהן דיברתי. האהבה שלכם למשחק מעוורת אתכם לגמרי.

ואם לא קראת קודם (ואני יודע שכן), אז ניסיתי לשחק, שמתי עליו 8 שעות+ עוד 4 בניסיון לעשות troublshooting. מצטער, הוא באמת לא שווה כ''כ הרבה מהזמן שלי, לא משנה כמה הוא טוב. אני ממש מצטער אפילו על ה4-5 דולר ששמתי עליו שמתוכם בטח הלכו למפתחת איזה 1-2. אין לי איך להסביר לך אחרת. המשחק במצב נורא בPC. המוד משפר את העניינים אבל לא בצורה באמת משביעת רצון אלא בצורה של ''טוב נו, אז אני אתעלם שזה וזה וזה וזה וזה דפוק ואני עדיין אזמר שזה משחק מצויין''.
לא תצא גרסא מחודשת? לא נורא. מקסימום אשחק את DS2 מתישהו כשהוא יירד למחיר דומה. לא ממש מתחשק לי לתמוך במפתחת שמשתינה על הקהל שלה בקשת.
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 29 אוגוסט 2014, 14:44

Klayman כתב:רק לפני כמה זמן אמרתם פה ש''זה משחק שמיועד להיות משוחק באונליין''. פתאום עכשיו גם באופליין הוא מעולה? אז מהניסיון שלי, הוא לא כזה מעולה. מרגישים במפורש שיש אלמנטים חסרים. זאת מעבר לבאגים והקריסות שעליהן דיברתי. האהבה שלכם למשחק מעוורת אתכם לגמרי.

ואם לא קראת קודם (ואני יודע שכן), אז ניסיתי לשחק, שמתי עליו 8 שעות+ עוד 4 בניסיון לעשות troublshooting. מצטער, הוא באמת לא שווה כ''כ הרבה מהזמן שלי, לא משנה כמה הוא טוב. אני ממש מצטער אפילו על ה4-5 דולר ששמתי עליו שמתוכם בטח הלכו למפתחת איזה 1-2. אין לי איך להסביר לך אחרת. המשחק במצב נורא בPC. המוד משפר את העניינים אבל לא בצורה באמת משביעת רצון אלא בצורה של ''טוב נו, אז אני אתעלם שזה וזה וזה וזה וזה דפוק ואני עדיין אזמר שזה משחק מצויין''.
לא תצא גרסא מחודשת? לא נורא. מקסימום אשחק את DS2 מתישהו כשהוא יירד למחיר דומה. לא ממש מתחשק לי לתמוך במפתחת שמשתינה על הקהל שלה בקשת.

האונליין שלו מאוד יחודי, אבל אם אי אפשר אז אין בעייה להסתדר גם בלי. אז תפסיד כמה illusionary walls או איזה תיבה פה ושם, לא קריטי. זה מוסיף, אבל לא game breaker כמו שאתה מתאר את זה.

אני לא חושב שהבעייה זו From וחוסר תמיכה שלה, אלא ההחלטה ללכת על קהילת האונליין של מייקרוסופט, מייקרוסופט היא מי שדפקה את העסק פה עם השירות הגרוע שלה והזניחה שלו.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 אוגוסט 2014, 15:17

אני לא אומר לשנייה שגרסאת הפיסי לא מחורבנת, ואמרתי פה כבר מספיק פעמים שעדיף בכל צורה גרסה אחרת, אני לא מתכוון לחזור על זה שוב.
אבל גם אמרתי, שלדעתי, הבאגים שאני נתקלתי בהם לא שוברים משחק, רק מעצבנים מהבסיס של הזלזול בפורט הזה.
אני לא יכול לחוות דעה על מה שאתה עברת, כי אני סיימתי את המשחק בפיסי פעמיים בשנה ולא נתקלתי בקריסות או דברים כאלה. אולי יש, אבל אם לא נתקלתי בזה בהמון שעות במשחק אין לי מה להתייחס לזה..

ולמרות שהאונליין כן עובד לי (אחרי קצת עבודה) אני לא חושב שכם החוסר באונליין הוא דובר משחק בהגדרה.
הוא חיסרון גדול, אבל לדעתי המשחק עדיין מהנה בצורה הכי מסורסת שלו. או במילים אחרות - לדעתי עדיף להתרחק מגרסאת הפיסי, אבל אם זאת האפשרות היחידה, המשחק עדיין מומלץ. זו דעתי לפי החוויה האישית שלי עם גרסאת הפיסי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 93 אורחים