הנושא הרישמי למשחקי Blood Souls Ring

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: הנושא הרישמי למשחקי Dark Souls ו-Blood Borne

הודעהעל ידי Laskin » 21 מרץ 2022, 13:57

קיצור לא נחשב :) גם אם לרוב באמת אלי = אליהו
אם מישהו יראה את השם "אלי כהן" הוא יחשוב שזה בן, ב-100% מהמקרים :)

ומצד שני, עוד לא שאלנו את הבת של נדב איך היא.ן.ם מזדהה, אז זה באמת לא בסדר כל ההנחות שאנחנו מניחים כאן.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 מרץ 2022, 14:12

אלי כהן, בסדר :). אני חושב שלא רק שזה בן, ב100% מהמצבים גם יגידו לך שיש לו שפם.
גם כשתגיד "יובל בנאי" יחשבו שזה בן, לא סותר את העובדה שיש היום המון בנות שקוראים להן יובל.

אבל אני לא חושב שהדיון הזה כל כך רלוונטי :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מרץ 2022, 14:26

לא רק רלוונטי - זה גם מתאים לנושא, כי היא נולדה, ומניח שהיה דם... אז ללא ספק blood borne
מה שכן, לא אניח הנחות נוספות לגבי הנשמה שלה, או נשמות שלה (לא אני כתבתי את זה ככה), ואם היא חשוכה או לא... זה תלוי בזמן שאבא יפנה לה

אה, ובתור "נפגע יובל" אני מזדהה ואף מתנגד בתוקף לתופעה של ניכוס שמות מהמין השני!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מרץ 2022, 16:08

אני מכיר אלי בת שזה השם שלה, בלי קיצורים. זה נשמע לך שם של בן כי אתה אתה בומר לאסקין :!:

והנה, אני אחזיר אותנו לנושא, מה יש לעזאזל למיאזאקי עם ביצות רעילות?
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 מרץ 2022, 16:26

"While making this game I rediscovered my love for making poison swamps," "I know how people feel about them but I suddenly realize I'm in the middle of making one and I can't help myself. It just happens."

ציטוט שלו מכתבה של GI קצת לפני היציאה :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מרץ 2022, 16:49

Stick כתב:"While making this game I rediscovered my love for making poison swamps," "I know how people feel about them but I suddenly realize I'm in the middle of making one and I can't help myself. It just happens."

ציטוט שלו מכתבה של GI קצת לפני היציאה :).

אני זוכר את הציטוט, אבל חשבתי שזה יהיה יותר מינימאלי :)
מה שכן, הסוס עושה את זה אקספוננציאלית נעים יותר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 מרץ 2022, 17:14

כן, עד שיש אזור שכולו ביצה ואין בו את הסוס :).
אהל זה בסדר, זה אזור אופציונלי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 מרץ 2022, 20:13

טוב, הגעתי ל100 שעות עגולות עם המשחק, עדיין לא סיימתי אבל זה קרוב. מרגיש לי כמו זמן טוב להתחיל לסכם את אלדן רינג:

ככל שאני מתקדם בו ומגיע לקראת סיום, אני מבין שהמשחק הזה מזכיר יותר מהכל, ובאופן קצת מפתיע, את דארק סולס 2.
כן, דווקא את הכבשה השחורה של הסדרה. אבל לא ברמת הביצוע, שם אלדן רינג לא יכל להיות יותר רחוק מדארק סולס 2, אלא מבחינת הקונספט, התחושה שהמשחק ניסה להעביר, והמבנה שלו.
בדיעבד זה לא אמור היה להפתיע אותי, כי אנחנו יודעים שהחזון המקורי לדארק סולס 2 היה בדיוק זה - משחק עולם פתוח שיקח את הסדרה קדימה, בעולם פנטזיה מגוון הרבה יותר וחופשי לגמרי. זה... לא בדיוק עבד, ודארק סולס 2 סבל מפיתוח בעייתי עד ששינה כיוון באמצע הפיתוח, וקיבלנו את המשחק הסולידי+ (בלבד) שהוא היה.
אבל מעניין אותי לדעת איך המשחק הזה היה נראה אם דארק סולס 2 היה מצליח להיות אלדן רינג. כי בעיניי, נקודת הכוח הגדולה ביותר של אלדן רינג, ונקודת החולשה הגדולה ביותר שלו, היא אותה אחת בדיוק: המשחק הזה הוא פשוט השיא של כל מה שfrom עשו עד היום.
כלומר, אני אתן דוגמה, יש פה כמה מהשלבים הטובים ביותר בסדרה, יש פה את שלב הטירה הכי טוב בסדרה, את שלב הביוב הכי טוב בסדרה, את בוס הגימיק-ספקטקל הכי טוב בסדרה, והרשימה עוד ארוכה. אז כל הדברים האלו מבוצעים כאן פשוט באומנות, באמת, הם הצליחו להדהים אותי למרות שכבר ראיתי את from עושים שלבים כאלו בעבר. ומצד שני זו בדיוק הבעיה, כבר ראיתי את from עושים שלבים כאלו בעבר.

אז האם אלדן רינג היה מצליח להגיע לכזה גובה גם אם from לא היו עושים את הנוסחה הזו, את המוטיבים האלו, ולפעמים ממש את השלבים האלו, במשך כמה פעמים בעשור האחרון?
אני לא יודע, אני מניח שלא, כי הם עשו את השלבים האלו ולא הגיעו לרמת הביצוע של אלדן רינג מעולם.
מצד שני, כן, יש פה המון חזרה על מוטיבים קודמים. זה עניין של העדפה, חדשנות מול רמת ביצוע גבוהה ביותר, אני חושב שאלדן רינג מספיק טוב (כלומר עד כדי כך טוב) כדי להצדיק את עצמו, אבל כמו שאמרתי הכוח שלו הוא כן גם כן החולשה שלו.

מעבר לזה יש את העולם הפתוח כמובן, הגיימפלי לופ שכן מרגיש אחר לגמרי, העובדה שהמשחק ארוך פי 4 מכל משחק אחר שהם עשו בלי להרגיש חוזר על עצמו אפילו לרגע.
הסודות, הקווסטים, הלור, מערכת הקרב, האויבים וכמובן הבוסים.
על כל אלו אני אתייחס בהמשך, לא בא לי לכתוב עכשיו הודעה באורך הגלות, אבל עיצוב השלבים היה מאז ומעולם נקודת השיא בעייני של from, וה-סיבה שהתאהבתי בהם.
אז לדעתי זה קודם כל הלב הפועם של אלדן רינג, ולזה בדיוק התייחסתי בהודעה הקודמת. זה פשוט השיא של from באספקט שבו הם גם ככה היו בשיאם מאז ומעולם, וזה מדהים.

מה שכן רק אגיד בקצרה בינתיים, אבל ארחיב כשאסיים את המשחק, זה שהבוסים די מאכזבים. אין פה שום דבר שמזכיר את סקירו, וגם אם נשים את מערכת הקרב בצד, אז אין פה שום דבר שמגיע לשיאים של דארק סולס 3.
אני מדבר על הבוסים הראשיים כמובן, המיני בוסים הם די סתם מלכתחילה בכל מקרה. מצד שני הרמה כן עלתה קצת לקראת סוף המשחק, ויש לי עוד כמה באופק, אז אשמור את גזר הדין בעניין לסוף.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 21 מרץ 2022, 22:43

מזל טוב קיאו! :ugeek:

Stick כתב:.
מה שכן רק אגיד בקצרה בינתיים, אבל ארחיב כשאסיים את המשחק, זה שהבוסים די מאכזבים. אין פה שום דבר שמזכיר את סקירו, וגם אם נשים את מערכת הקרב בצד, אז אין פה שום דבר שמגיע לשיאים של דארק סולס 3.
אני מדבר על הבוסים הראשיים כמובן, המיני בוסים הם די סתם מלכתחילה בכל מקרה. מצד שני הרמה כן עלתה קצת לקראת סוף המשחק, ויש לי עוד כמה באופק, אז אשמור את גזר הדין בעניין לסוף.

באופן אישי לא הייתי משווה לסקירו כי במידה רבה התשובה גם ככה תהיה נגזרת מכמה אהבת יותר או פחות את מערכת הקרב הדי שונה שלו. אבל באסה לשמוע מה שאתה אומר על דארק סולס 3, למרות שממה שאני זוכר אתה מעריך את הבוסים שלו קצת יותר ממני אז נראה.
אבל עד עכשיו אני גם מרגיש שזה לא הצד החזק של המשחק (עם יוצא מן הכלל אחד) אבל קיוויתי שזה בעיקר בגלל שפשוט לא עשיתי הרבה בוסים שהמשחק מחשיב כראשיים ושזה ישתפר בהמשך (עדיין נחוש לעשות הכל, אבל בקצב הנוכחי אני מסיים את המשחק בחודש מאי:)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 מרץ 2022, 23:14

אני אגיד לך מה, הרמה שלהם מאוד יציבה לפחות, שזה גם משהו. כלומר אם בזמנו השוותי את מרגיט לDragonslayer Armour או לpontiff sulyvahn, בעיניי לפחות, אז הם כולם באופן די עקבי ברמה הזו.
ואלו אחלה קרבות, בעיניי הרמה של הבוסים בדארק סולס 3 היא נהדרת ומלבד סקירו (מסכים שקשה להשוות) הוא המשחק הטוב ביותר שלהם באספקט הזה. את הבוסים של בלאדבורן דווקא לא כל כך אהבתי, מלבד אלו שבDLC שהיו מצוינים.
אבל אם שתי הדוגמאות האלו מדארק סולס 3 הם פחות או יותר באמצע הרשימה של הבוסים במשחק, אז באלדן רינג אין ממש משהו שמשתווה לדברים שבראש הרשימה שלי (בוסים כמו שני הנסיכים או champion gundyr הם בעיניי מהשיאים של המשחק בלי הDLC, אבל אפשר להוסיף להם גם את הNameless King, הAbyss Watchers, ואפילו הSoul of Cinder. כולם טובים בעיניי יותר מכל מה שהיה באלדן רינג עד עכשיו).
מצד שני גם אין דברים שמתקרבים לתחתית של דארק סולס 3, וגם זה משהו, אפילו ראדן לא היה עד כדי כך גרוע, והוא בעיניי הכי גרוע במשחק.
מה שכן, כמו שכבר אמרתי, כן יש עלייה מסוימת מבחנתי לפחות לקראת הסוף, גם הבוסים הראשיים יותר מתקבצים בכלל באזור הזה של המשחק למען האמת, אז אמתין עם הקביעה הזו עד שאסיים את המשחק. והיי! את הבוס-גימיק-ספקטקל הם סוף סוף הצליחו לפתור! :)
לא יודע אם הגעת אליו כבר אז לא אספיילר, אבל זו פעם ראשונה מבחנתי שהקרב הזה עבד ב100%. אולי גם את הדרקון בסקירו אפשר להחשיב, אבל הטייק של אלדן רינג מוצלח יותר.

אגב, אני לגמרי ממליץ להמשיך ולחקור 100% מהמשחק. הסיבה היחידה שקצת נמאס לי מזה היא שאני לא נותן לעצמי לקחת הפסקונת כי אני מת כבר לראות את כל המשחק ולא לפחד מספוילרים. וגם עם זה, מאז שאמרתי את זה כמובן שמצאתי אזור צד קטנטן שהפך להיות שלב שלם, ואחד הטובים שבמשחק, אז... כן :).

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 מרץ 2022, 13:27

אחרי שחרשתי את שלושת האזורים שלLirnuia of the lakes סיימתי חצי מNokstella, הגעתי Atlus plateu, הגעתי לLevel 60+ חמוש בשני Halberd כולל Golden ברמה 5+ חזרתי לCaelid להבין אם אני הבעייה, לא, מסתבר שאני Over power בטירוף :/, אני הורג שם את הכל בשלוש מכות בערך ופתאום האזור מרגיש מגוחך.

מסתבר שללכת לCaelid ברמה 35 עם נשק 2+ זה טעות :D.
תמונה

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 22 מרץ 2022, 15:13

Death_119 כתב:אחרי שחרשתי את שלושת האזורים שלLirnuia of the lakes סיימתי חצי מNokstella, הגעתי Atlus plateu, הגעתי לLevel 60+ חמוש בשני Halberd כולל Golden ברמה 5+ חזרתי לCaelid להבין אם אני הבעייה, לא, מסתבר שאני Over power בטירוף :/, אני הורג שם את הכל בשלוש מכות בערך ופתאום האזור מרגיש מגוחך.

לפעמים לא כל כך ברור לי מה היה אמור להיות הסדר ה"אידיאלי" של המשחק. Caelid בכלל איזור מוזר שלא ברור איפה הוא אמור להיכנס, אפשר להגיע אליו מוקדם ויש הרבה דברים שאפשר למצוא שמה, המשחק גם משגר אותך לשם בשלב יחסית מוקדם אבל מצד שני כל האויביים כמה וכמה רמות מעלייך. לא עוזר שצפון קליד ודרום קליד הם רמות קושי שונות לגמרי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 מרץ 2022, 15:16

Chen כתב:
Death_119 כתב:אחרי שחרשתי את שלושת האזורים שלLirnuia of the lakes סיימתי חצי מNokstella, הגעתי Atlus plateu, הגעתי לLevel 60+ חמוש בשני Halberd כולל Golden ברמה 5+ חזרתי לCaelid להבין אם אני הבעייה, לא, מסתבר שאני Over power בטירוף :/, אני הורג שם את הכל בשלוש מכות בערך ופתאום האזור מרגיש מגוחך.

לפעמים לא כל כך ברור לי מה היה אמור להיות הסדר ה"אידיאלי" של המשחק. Caelid בכלל איזור מוזר שלא ברור איפה הוא אמור להיכנס, אפשר להגיע אליו מוקדם ויש הרבה דברים שאפשר למצוא שמה, המשחק גם משגר אותך לשם בשלב יחסית מוקדם אבל מצד שני כל האויביים כמה וכמה רמות מעלייך. לא עוזר שצפון קליד ודרום קליד הם רמות קושי שונות לגמרי.

הוא בדיוק נקודות האמצע של המשחק (הסדר זה Limgrave --> Lirnuia --> Caelid), מה שכן הוא מורכב ממיקס מוזר של אוייבים של Early game + כאילו של Mid game. הוא גם כולל המון rot damage גם בElder tree וגם בAbandoned cave. לטעמי הוא אזור לא קוהורנטי ומוזנח ברמת העיצוב.
זה שמשגרים אותך זה סתם הטרלה ומימוש של Trap. הם עשו אותו הדבר בBlood borne עם הSnatcher.

Stick, לטעמי הבוסים בDark souls 3 מאוד חלשים, היו כמה חביבים כמו Pontiff, Abyss וDragon slayer, עד כה פגשתי רק - 8 ראשיים אז לא ראיתי הרבה, אבל Godrick וMagrit היו מעולים! גם Leonine היה חביב, התעלו על כל מה שחוויתי בDS3. אם יש עוד בסגנון שלהם הרמה בElden בהחלט גבוהה. יש כמה שהם סתם בינוניים לחלוטין כמו Ancestor spirit, Royal knight loretta וכמה שהקרב פשוט גרוע - Red wolf of radagon וRennala לדוגמא.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 22 מרץ 2022, 18:32, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 מרץ 2022, 16:46

ההגדרה שלנו לבוס ראשי מאוד שונה :).
הם עושים את זה הרבה במשחק הזה, סתם שמים מד בוס על אויב רגיל ואז זה כביכול בוס, אבל אני לא מחשיב אותם, קרבות כמו Leonine או Red wolf of radagon הם לא באמת בוסים מבחנתי.
כלומר אפשר לחלק את זה למיני בוסים ולבוסים, למרות שהמשחק לא באמת עושה את זה, ואז הקרבות מול המיני בוסים הם סתם רגע חביב ולא יותר.

עדיין לא היה קרב שבאמת ריגש אותי באלדן גרינג, אבל נראה מה עוד יהיה בהמשך. גם לא היה קרב שממש ביאס אותי ובדרך כלל בכל משחק של from יש כמה כאלו, אז גם זה משהו. כולם בערך באותה רמה, מלבד ראדן אבל גם הוא לא רע באופן קיצוני.
רנלה לדעתי היה אחלה קרב, אווירה מעולה וקונספט די מגניב עם איך שהיא כל פעם בונה מרחק ממך ואתה כל הזמן מנסה להתקרב כי פנים מול פנים אין לה סכוי.

אני כרגע תקוע לראשונה בבוס במשחק, כלומר אתמול בלילה ישבתי עליו כמעט שעה ולא עברתי אותו, אבל מאמין שהיום אעשה את זה.
הוא האמת לא קרב מאוד מורכב אבל יש בו אלמנט מעט ראנדומלי, לצד המון המון HP, אז זה גורם לקרבות לפעמים להתפקשש בשנייה אחת אחרי שהוא כבר היה לך בכף היד לחלוטין. מלבדו נשארו לי עוד שלושה בוסים לדעתי, ואת כל האזורים במשחק כבר סיימתי כמעט לגמרי, אז בסוף הבוס rush הזה שנותר לי אני אוכל לחוות דעה מלאה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 מרץ 2022, 18:31

Stick כתב:ההגדרה שלנו לבוס ראשי מאוד שונה :).
הם עושים את זה הרבה במשחק הזה, סתם שמים מד בוס על אויב רגיל ואז זה כביכול בוס, אבל אני לא מחשיב אותם, קרבות כמו Leonine או Red wolf of radagon הם לא באמת בוסים מבחנתי.
כלומר אפשר לחלק את זה למיני בוסים ולבוסים, למרות שהמשחק לא באמת עושה את זה, ואז הקרבות מול המיני בוסים הם סתם רגע חביב ולא יותר.

עדיין לא היה קרב שבאמת ריגש אותי באלדן גרינג, אבל נראה מה עוד יהיה בהמשך. גם לא היה קרב שממש ביאס אותי ובדרך כלל בכל משחק של from יש כמה כאלו, אז גם זה משהו. כולם בערך באותה רמה, מלבד ראדן אבל גם הוא לא רע באופן קיצוני.
רנלה לדעתי היה אחלה קרב, אווירה מעולה וקונספט די מגניב עם איך שהיא כל פעם בונה מרחק ממך ואתה כל הזמן מנסה להתקרב כי פנים מול פנים אין לה סכוי.

אני כרגע תקוע לראשונה בבוס במשחק, כלומר אתמול בלילה ישבתי עליו כמעט שעה ולא עברתי אותו, אבל מאמין שהיום אעשה את זה.
הוא האמת לא קרב מאוד מורכב אבל יש בו אלמנט מעט ראנדומלי, לצד המון המון HP, אז זה גורם לקרבות לפעמים להתפקשש בשנייה אחת אחרי שהוא כבר היה לך בכף היד לחלוטין. מלבדו נשארו לי עוד שלושה בוסים לדעתי, ואת כל האזורים במשחק כבר סיימתי כמעט לגמרי, אז בסוף הבוס rush הזה שנותר לי אני אוכל לחוות דעה מלאה.

מבחינתי כל בוס שאני מקבל עבורו Achievement הוא בוס ראשי. מעניין אם הגעת Over powered לרבים מהבוסים, Elden ring ממש לא מאוזן מהבחינה הזאת.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 מרץ 2022, 20:35

בהתחשב בעובדה שאתה תלחם גם בLeonine וגם בזאב עוד לפחות 5 פעמים במהלך המשחק, אני לא חושב שהם 'בוס ראשי' :).
אני מחשיב כבוס ראשי את אלו ש... אתה יודע, מרגישים כמו בוסים ראשיים. שני פייזים לפחות וכל זה, קאטסין במהלכם, אתה יודע, בוס ראשי של from.

זה גם לא קשור לOP או לא, אני לא מדרג בוסים לפי כמה הם קשים, אני מנסה לדרג את המכניקות שלהם והכל. יש מן הסתם כמה שהגעתי אליהם חזק מהממוצע, אבל למען האמת באיזשהו שלב במשחק גם ככה הכל הורג אותך במכה וחצי, ולכל בוס יש HP עצום, אז זה לא באמת משנה.
כלומר כן, אם אתה מת במכה וחצי ועושה מספיק נזק כדי לנצח את הקרב ב6 דקות ולא ב8 אז הקרב קל יותר, אבל בזה מסתכמת תחושת הOP. לדוגמה אני די בטוח ששחקנים יתקשו בבוס אופציונלי אחד לקראת הסוף בין אם הם רמה 100 ובין אם הם רמה 190 (אני רמה 117, אגב).
כל הסקיילינג של המשחק הרבה הרבה יותר מורגש בהתחלה שלו, ואני מניח שזה מבורך לשחקנים חדשים, כי עד שהם יגיעו לאזורים באמת קשים (בשביל מי שחוקר) כבר יהיה להם נסיון של 70 שעות. בכל מקרה זה תמיד ככה במשחקי סולס בגלל איך שהרמות עובדות, והעובדה שאתה עולה רמות ומשדרג את הנשק שלך הרבה הרבה יותר מהר בהתחלה מאשר בסוף.
ההבדל הוא שכאן יש לך בערך אינסוף תוכן שאפשר לעשות לפני הבוס הראשון, אז אפשר לפגוש אותו תאורטית גם עם דמות של endgame. הנקודה היא רק שלקראת הסוף ההבדל בכוח שלך כבר ההרבה פחות משמעותי בין כל האפשרויות (מניח שלהיות אנדרלבל אפשרי די בקלות אם פשוט רצים קדימה, אבל OP פחות), ובאופן מאוד מורגש חלק מאוד משמעותי של הבוסים הראשיים מתרכזים בסוף המשחק, אז כן, זה לא כל כך מורגש.

זה כמובן קורה מכל הסיבות הרגילות - לעלות רמה הופך להיות כל כך יקר מרמה 70 בערך שתכלס כל החקירה הצדדית שעשית עד לשם בקושי שווה לך משהו ברמות האלה, אלא רק בשלבים עד לשם (ומשם, כי תקבל יותר נשמות בהמשך על כל אויב מן הסתם).
יש כמו בכל משחק סולס תקרה לכל stat (אני חושב שזה 50 כאן, לא בטוח) וממנה כל נקודה שווה לך רק 50%. אז לא רק שלעלות רמה אחת הופך להיות יקר כמו 50 רמות ראשונות, כל רמה גם שווה חצי בstats שעד עכשיו התרכזת בהם והשתמשת בהם הכי הרבה.
כלומר בקיצור לא רק שההבדל בין רמה 120 ל130 זה יותר ממיליון נשמות (בדקתי עכשיו), כשתעלה את הרמות האלו זה ככל הנראה יהיה שווה לך בכלל מה שהיו שוות לך 5 רמות בתחילת המשחק. בשביל להשיג מליון נשמות צריך לחקור... הרבה. בכל שלב במשחק. אז השורה התחתונה היא שלקראת הסוף יש עליך מספיק משקולות כדי שלא תרגיש OP בטירוף בערך מנקודת האמצע, וגם ככה רוב הבוסים נמצאים אחרי זה רק. אבל כן, האופי של המשחק אומר שבהתחלה אתה יכול להרוג את מרגיט ב3 מכות אם תחקור את כל המפה לפניו, פשוט בסוף זה פחות המצב.
בערך ב3/4 משחק הגעתי לנשק ברמה המקסימלית, כלומר משם אני כמעט ולא הרגשתי שהתחזקתי בכלל.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 23 מרץ 2022, 04:28

Stick כתב:אני אגיד לך מה, הרמה שלהם מאוד יציבה לפחות, שזה גם משהו. כלומר אם בזמנו השוותי את מרגיט לDragonslayer Armour או לpontiff sulyvahn, בעיניי לפחות, אז הם כולם באופן די עקבי ברמה הזו.
ואלו אחלה קרבות, בעיניי הרמה של הבוסים בדארק סולס 3 היא נהדרת ומלבד סקירו (מסכים שקשה להשוות) הוא המשחק הטוב ביותר שלהם באספקט הזה. את הבוסים של בלאדבורן דווקא לא כל כך אהבתי, מלבד אלו שבDLC שהיו מצוינים.
אבל אם שתי הדוגמאות האלו מדארק סולס 3 הם פחות או יותר באמצע הרשימה של הבוסים במשחק, אז באלדן רינג אין ממש משהו שמשתווה לדברים שבראש הרשימה שלי (בוסים כמו שני הנסיכים או champion gundyr הם בעיניי מהשיאים של המשחק בלי הDLC, אבל אפשר להוסיף להם גם את הNameless King, הAbyss Watchers, ואפילו הSoul of Cinder. כולם טובים בעיניי יותר מכל מה שהיה באלדן רינג עד עכשיו).
מצד שני גם אין דברים שמתקרבים לתחתית של דארק סולס 3, וגם זה משהו, אפילו ראדן לא היה עד כדי כך גרוע, והוא בעיניי הכי גרוע במשחק.
מה שכן, כמו שכבר אמרתי, כן יש עלייה מסוימת מבחנתי לפחות לקראת הסוף, גם הבוסים הראשיים יותר מתקבצים בכלל באזור הזה של המשחק למען האמת, אז אמתין עם הקביעה הזו עד שאסיים את המשחק. והיי! את הבוס-גימיק-ספקטקל הם סוף סוף הצליחו לפתור! :)
לא יודע אם הגעת אליו כבר אז לא אספיילר, אבל זו פעם ראשונה מבחנתי שהקרב הזה עבד ב100%. אולי גם את הדרקון בסקירו אפשר להחשיב, אבל הטייק של אלדן רינג מוצלח יותר.

אגב, אני לגמרי ממליץ להמשיך ולחקור 100% מהמשחק. הסיבה היחידה שקצת נמאס לי מזה היא שאני לא נותן לעצמי לקחת הפסקונת כי אני מת כבר לראות את כל המשחק ולא לפחד מספוילרים. וגם עם זה, מאז שאמרתי את זה כמובן שמצאתי אזור צד קטנטן שהפך להיות שלב שלם, ואחד הטובים שבמשחק, אז... כן :).

מצחיק, אני עדיין חושב שראדן הקרב האהוב עלי במשחק עד עכשיו :)
מעניין עם המנעד דעות כלפיו כל כך רחב באופן כללי או שזה רק אנחנו.

בכל אופן, לא, אני לא חושב שאני יודע על מה אתה מדבר בקשר לבוס-גימיק-ספקטקל. אני עכשיו באחוזה ובעיר הבירה בעיקרון, איכשהו יצא שאני עושה אותם במקביל (בגלל הקווסט באחוזה, אני צריך לעבור ב capital בשביל להגיע לאחד היעדים..) אבל עוד לא עשיתי את הבוסים הראשיים שלהם.

אגב Leyndell, אם הכרטיסיות בפלייסטיישן לא היו אומרות לי שעשיתי 33% נראה לי שהייתי חושב שזה השלב האחרון במשחק. הוא מרגיש כזה ביותר ממובן אחד.

אני גם על ה 33% האלה כבר מאתיים שנה בערך, עשיתי את הקווסט של רני והקווסט של Fia עד הסוף וזה בכלל לא עוקב אחרי ההתקדמות שלהם, כלומר זה הכל אופציונלי לחלוטין. די מטורף כל העניין.

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 23 מרץ 2022, 08:17

Death_119 כתב:הוא בדיוק נקודות האמצע של המשחק (הסדר זה Limgrave --> Lirnuia --> Caelid), מה שכן הוא מורכב ממיקס מוזר של אוייבים של Early game + כאילו של Mid game. הוא גם כולל המון rot damage גם בElder tree וגם בAbandoned cave. לטעמי הוא אזור לא קוהורנטי ומוזנח ברמת העיצוב.
זה שמשגרים אותך זה סתם הטרלה ומימוש של Trap. הם עשו אותו הדבר בBlood borne עם הSnatcher.

Stick, לטעמי הבוסים בDark souls 3 מאוד חלשים, היו כמה חביבים כמו Pontiff, Abyss וDragon slayer, עד כה פגשתי רק - 8 ראשיים אז לא ראיתי הרבה, אבל Godrick וMagrit היו מעולים! גם Leonine היה חביב, התעלו על כל מה שחוויתי בDS3. אם יש עוד בסגנון שלהם הרמה בElden בהחלט גבוהה. יש כמה שהם סתם בינוניים לחלוטין כמו Ancestor spirit, Royal knight loretta וכמה שהקרב פשוט גרוע - Red wolf of radagon וRennala לדוגמא.

נכון. הם גם בעצם משגרים אותך פעמיים לאיזור הזה, פעם אחת אתה יכול להשתגר חזרה ופעם אחרת ממש נועלים אותך שמה. למזלי אם יש כישור אחד שטיפחתי כמו שצריך במשחק הזה, זה לברוח כל עוד נפשי בי והrunes שלי עליי.
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 23 מרץ 2022, 09:06

חן, אני יודע על התיבה, אבל מה הדבר השני שמשגר אותך לשם ולאן בדיוק? מעניין אותי אם פיספסתי משהו או שאני סתם לא זוכר.

ולא שאין סיבות טובות מאוד לעשות אותו (במיוחד הקווסט שמוביל לשם), ככל שאני יודע לפחות עשיתי שם הכל חוץ ממבנה אחד שאני עדיין לא יודע איך לפתוח, אבל טכנית כל האיזור של Caelid אופציונלי, אתה בכלל לא חייב לעבור שם לדעתי.

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 23 מרץ 2022, 12:25

idan כתב:חן, אני יודע על התיבה, אבל מה הדבר השני שמשגר אותך לשם ולאן בדיוק? מעניין אותי אם פיספסתי משהו או שאני סתם לא זוכר.

ולא שאין סיבות טובות מאוד לעשות אותו (במיוחד הקווסט שמוביל לשם), ככל שאני יודע לפחות עשיתי שם הכל חוץ ממבנה אחד שאני עדיין לא יודע איך לפתוח, אבל טכנית כל האיזור של Caelid אופציונלי, אתה בכלל לא חייב לעבור שם לדעתי.

אם אתה מדבר עם D בשולחן העגול אחרי כמה זמן הוא משגר אותך לנקודה הכי צפונית של Caleid שיש מקדש שאפשר ללמוד שמה bestial incantations. אם אתה מנסה קצת לחקור עצמאית משמה אתה מהר מאוד נתקע בדרקון שאתה לא מוריד לו קמצוץ חיים
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 23 מרץ 2022, 12:28

אה סבבה, אני יודע על מה אתה מדבר. שכחתי שמגיעים לשם ככה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מרץ 2022, 13:16

idan כתב:מזל טוב קיאו! :ugeek:

תודה :arrow:
idan כתב:חן, אני יודע על התיבה, אבל מה הדבר השני שמשגר אותך לשם ולאן בדיוק? מעניין אותי אם פיספסתי משהו או שאני סתם לא זוכר.

אבל יש שם אבנים דרגה 3 :!:

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 מרץ 2022, 13:40

idan כתב:
מצחיק, אני עדיין חושב שראדן הקרב האהוב עלי במשחק עד עכשיו :)
מעניין עם המנעד דעות כלפיו כל כך רחב באופן כללי או שזה רק אנחנו.

בכל אופן, לא, אני לא חושב שאני יודע על מה אתה מדבר בקשר לבוס-גימיק-ספקטקל. אני עכשיו באחוזה ובעיר הבירה בעיקרון, איכשהו יצא שאני עושה אותם במקביל (בגלל הקווסט באחוזה, אני צריך לעבור ב capital בשביל להגיע לאחד היעדים..) אבל עוד לא עשיתי את הבוסים הראשיים שלהם.

אגב Leyndell, אם הכרטיסיות בפלייסטיישן לא היו אומרות לי שעשיתי 33% נראה לי שהייתי חושב שזה השלב האחרון במשחק. הוא מרגיש כזה ביותר ממובן אחד.

אני גם על ה 33% האלה כבר מאתיים שנה בערך, עשיתי את הקווסט של רני והקווסט של Fia עד הסוף וזה בכלל לא עוקב אחרי ההתקדמות שלהם, כלומר זה הכל אופציונלי לחלוטין. די מטורף כל העניין.

Leyndell שלב מדהים. כבר הכתרתי אותו קודם כשלב הכי טוב שfrom עשו, אבל מאז היה עוד שלב באלדן רינג שנותן פייט :).
הוא גם עצום, ממש. פעם ראשונה שהם מצליחים ממש לתת לך תחושה שאתה בתוך טירה, ולא רק על החומות והחדרים שמסביב. סוג של שילוב בין בולטריה ליארנהאם, והגודל בהתאם.
אני גם מבין למה הוא נותן לך תחושה של סוף המשחק, אני גם חשבתי וזה זה לא במקרה, אבל המשחק ממשיך עוד הרבה אחרי זה. זה קצת כמו anor londo בדארק סולס 1 במובן הזה.

את הבוס שדיברתי עליו עוד לא מצאת, אבל כשתמצא אתה תבין אני מאמין.

ואגב, דיברת על תוכן אופציונלי, אין לך מושג בכלל :).
המשחק עוד ממשיך על אמת אחרי Leyndell, אבל כמות התוכן האופציונלי אחרי זה שאתה יכול בקלות אפילו לא למצוא ולא לדעת עליו... זה פשוט עצום, אין לי מילה אחרת.
ברמת העקרון כשתגיע לסיום המשחק ותבין מה בכלל היה התוכן שהיית חייב לעשות כדי לסיים אותו, זה כמעט הזוי, אבל זה המשחק. כמעט כולו אופציונלי וגם מתוך הדברים שחייב לעשות אתה יכול לבחור בדרך כלל כמה אופציות.
יש דברים שהם בשביל הראשי ואפשר לעשות או שלא, ויש שלבים שלמים שממש מוחבאים ואין להם קשר ישיר לשביל הראשי בשום צורה (מלבד לתת לך עוד אופציות לסוף).
אפרופו שלבים כאלו, אני זוכר שמיאזאקי אמר בזמנו שהעובדה שהם החביאו תוכן ושלבים אופציונליים נותנת להם את האפשרות לעשות דברים עוד יותר קשים שם, כי מי שלא ירצה לא יהיה חייב להתעסק עם זה בכלל.
אז, כן, יש לקראת הסיום שלב צדדי גדול ומוחבא שאני מניח שעליו מיאזאקי דיבר :).
בסופו יש בוס שהוא ככל הנראה הקרב הכי קשה בכל ההיסטוריה של הסדרה, ודי בקלות. כלומר די קל להבין למה על ההתחלה, זו לא כל כך שאלה, אבל רק הגעתי לקרב אתמול בלילה ואחרי שני נסיונות הלכתי לישון, אז אדע בדיוק עד כמה היום.

ולגבי הvolcano manor, אני עשיתי את הקווסט שם בדרך אחרת ממך. או יותר נכון סוג של... אבל לא הלכתי לנקודות שהם סימנו במפה. מעניין אותי אם אתה יודע על מה אני מדבר ומה עשיתי, ואתה בכוונה לא עושה את זה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 23 מרץ 2022, 14:17

כן Leyndell עצום (וגם די מרהיב אסתטית), בקטע קצת מרתיע אפילו. מרגיש כאילו יש דרכים מתפצלות בכל פינה וזה קצת קשה לעקוב, לא בריא בשביל מי שיש לו סולס OCD וחייב למצוא הכל:)

בקשר לאחוזה, אין לי מושג על מה אתה מדבר… בגדול התקדמתי קצת בשלב, פתחתי מדורות, אבל באיזשהו שלב עצרתי והתחלתי לרדוף אחרי ה״עבודות״ שנתנו לי, האחרונה שבהם דורשת ממני לעבור דרך הגשר ב Leyndell אבל הדרך חסומה, לפי ההודעה שאני מקבל שם צריך להרוג את הבוס כנראה, אז זה מה שתכננתי לעשות..
אני עכשיו לא בטוח אם אני צריך לשאול אותך אם אני דופק את עצמי בצורה שבה אני משחק… לא אכפת לי שתרמוז לי אם אתה חושב שזה משהו קריטי :)
אני יגיד ככה, הגעתי לשם בפעם הראשונה דרך המכשיר ש patches דיבר עליו אבל לא המשכתי להתקדם בשלב אחרי שמצאתי מדורה. אחר כך הגעתי לשם בפעם השניה דרך בחורה בשם Rya ואז קיבלתי את הקווסט. על זה אתה מדבר?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 מרץ 2022, 14:40

לא, אני בגדול מתכוון שאפשר להתקדם במבוך עצמו ולגלות את "הסוד האפל" כביכול של המקום הזה, או שאפשר לזרום איתם ולעשות את הקווסט שלהם.
אני חושב ששניהם יובילו אותך בסוף לאותו מקום, אולי הקווסט יתן לך לדלג על המבוך עצמו או משהו כזה. אני לא באמת יודע לאן הקווסט מוביל, אבל אני מנחש מתיאור של item מסוף השלב הזה :).
אני פשוט עשיתי את המבוך ושלום על ישראל. גם הגעתי לשם פשוט משיטוט בעולם, את הבחורה שנמצאת שם פספסתי בליורניה, אז בכלל לא היתה לי תחושה לעשות את הקווסט שלהם. כלומר גם ללכת את המבוך זה סוג של הקווסט שלהם, רק מזווית אחרת.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 58 אורחים