מתלבט מה לקנות: PS4 או XBO

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

MagmaJet
Trainee

מתלבט מה לקנות: PS4 או XBO

הודעהעל ידי MagmaJet » 21 ספטמבר 2014, 15:25

היי לכולם, לא הייתי הרבה זמן פה...
אני מעוניין לקנות PS4 או XBO , Wii U לא בא בחשבון אז נשארתי רק עם 2 אפשרויות אבל אני לא מבין בחברות האלה ממש (היה לי רק PS1 וPS2) מאז שדילגתי על הדור הנוכחי (אם לא מחשיבים את W)
אני טס בקרוב וחשבתי שזו הזדמנות לא רעה להביא במיוחד שיש עכשיו XBO בלי קינקט, אני מחפש בעיקר RPG, לא פריק של יריות אבל רוצה לנסות את Destiny, אוהב מאוד משחקי עולם פתוח וגם פלטפורמרים (לא הכל, למשל מריו ב2D לא אוהב).
מציין בנוסף שאני לא ממש מתמצא בבלעדיים חוץ מזה שאני רוצה לנסות The Last of Us אצל PS4 וSunset Overdrive בXBO

בנוסף רציתי לדעת אם יש בכלל שמץ של סיכוי לתמיכה לאחור באחת מהקונסולות, זה יכול להיות גורם מכריע עבורי בבחירה..
עוד דבר אחד, אני נכנס לשנה אחרונה בתואר ואין לי טלויזיה בדירה אז מתכוון לחבר אותו אצל ההורים שלי אז אין לי מושג כמה אני הולך לשחק בשנה הקרובה.

תודה רבה לכולם ושנה טובה.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

Re: מתלבט מה לקנות: PS4 או XBO

הודעהעל ידי erezronen » 21 ספטמבר 2014, 16:11

ממה שכתבת נראה שהפלייסטיישן 4 יתאים לך יותר. יש יותר סיכוי לראות עליו משחקי RPG (בינתיים אין יותר מדי, אבל סביר להניח שאם יהיו כאלה, במיוחד מיפן, הם יגיעו אליו ולא ל-Xbox) ויש לו סוג של תמיכה מאחור בדמות PlayStation Now, שירות הסטרימינג-משחקים שבינתיים לא ממש פועל בישראל אבל לך תדע מה יוליד יום.

למרות שבסופו של דבר שתי הקונסולות ממש ממש אחלה וסביר להניח שלא תתחרט גם אם תחליט בסוף ללכת על ה-Xbox.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 ספטמבר 2014, 16:55

MagmaJet כתב:היי לכולם, לא הייתי הרבה זמן פה...
אני מעוניין לקנות PS4 או XBO , Wii U לא בא בחשבון אז נשארתי רק עם 2 אפשרויות אבל אני לא מבין בחברות האלה ממש (היה לי רק PS1 וPS2) מאז שדילגתי על הדור הנוכחי (אם לא מחשיבים את W)
אני טס בקרוב וחשבתי שזו הזדמנות לא רעה להביא במיוחד שיש עכשיו XBO בלי קינקט, אני מחפש בעיקר RPG, לא פריק של יריות אבל רוצה לנסות את Destiny, אוהב מאוד משחקי עולם פתוח וגם פלטפורמרים (לא הכל, למשל מריו ב2D לא אוהב).
מציין בנוסף שאני לא ממש מתמצא בבלעדיים חוץ מזה שאני רוצה לנסות The Last of Us אצל PS4 וSunset Overdrive בXBO

בנוסף רציתי לדעת אם יש בכלל שמץ של סיכוי לתמיכה לאחור באחת מהקונסולות, זה יכול להיות גורם מכריע עבורי בבחירה..
עוד דבר אחד, אני נכנס לשנה אחרונה בתואר ואין לי טלויזיה בדירה אז מתכוון לחבר אותו אצל ההורים שלי אז אין לי מושג כמה אני הולך לשחק בשנה הקרובה.

תודה רבה לכולם ושנה טובה.

מה הרזולוציה האהובה עליך, 1080P או 720P?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 21 ספטמבר 2014, 17:43

מניסיוני עם אקס בוקס 360 (אני יודע שזה לא ONE, אבל עדיין זו דעה) וגם כל האמירות על אקס בוקס ONE עם כל מיני בעיות שאי אפשר להשתמש במשחקים של אחרים אם אתה מלווה או קונה מהם ביד שנייה וכו', עדיף פלייסטיישן 4, אפילו שלONE יהיה משחקים כמו Metal Gear Solid 5 Phantom Pain וגם ארז אמר שיצאו כמה משחקים טובים שמיועדים לPS4 ולא לXBO (כולל המשחק The Last of Us), אחד הדברים שאני לא יודע אם יש את זה גם בפלייסטיישן 4 זה שלסקיירים בפלייסטיישן 3 היו בעיות ובאגים ובת'סטה לא הסכימה לעשות עידכונים למשחק, מקווה שדברים לא חוזרים על עצמם בPS4 והם כן יעדכנו משחקים שיש להם בעיות כאלו.

אז מבינהם הכי כדאי PS4 (אני יודע שאני נשמע קצת פאנבויי אבל לא היה לי בחיים קונסולת פלייסטיישן, הניסיון היחיד שלי היה בפלייסטיישן 2/3 אצל חברים, 4 עדיין לא שיחקתי אבל הוא נראה מעולה מהצד, אישית אני לא סובל את האונליין של Xbox 360 בלי קשר).
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 21 ספטמבר 2014, 19:59

גם Mandella וגם דודי טיפה חוטאים למציאות.

ראשית - אין שום בעיה להשתמש במשחקים של אחרים / יד 2 ב-Xbox One. הקטע הזה בוטל חודשים ארוכים לפני שהקונסולה בכלל יצאה לחנויות ולא ברור למה אנשים עדיין מפיצים את זה כאילו זה נכון. הפלייסטישן 4 וה-Xb1 זהים מהבחינה הזו לחלוטין.

שנית - עניין הרזולוציה היה בעייתי במידה כזו או אחרת בנגלה הראשונה של המשחקים. Assassin's Creed IV, Battlefield 4 וחבריהם רצו ב-Xb1 ברזולוציה של 900P לעומת 1080P על הפלייסטישן 4. גם אם אתה מהמעטים שמצליחים באמת לשים לב להבדלים בזמן משחק, במשחקים שיוצאים היום ההבדלים האלה כבר הצטמצמו. Destiny ו-Diablo III שניהם רצים בצורה כמעט זהה על שתי הקונסולות, וככל הנראה זה ימשיך ככה הלאה.

באמת שמבחינה טכנית הקונסולות מאוד קרובות אחת לשניה. אז הפלייסטיישן מקבלת נקודת זכות על טיפהל'ה יותר כח עיבוד בעוד ה-Xb1 מקבלת נקודות על ממשק משתמש מוצלח יותר. ההחלטה, כמו בכל דור, צריכה להגיע בהקשר של המשחקים הרצויים.

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 21 ספטמבר 2014, 20:22

אוקיי תודה רבה!
אם אוכל להפעיל שירות PlayStation Now בארץ, יש איזושהי דרך להתגבר על הלאגים וכו'? לא מבין בתחום של הרשתות, אינטרנט.

כמה עולה שירות PSN? הם כבר הספיקו לתת משחקים שכבר שווים משהו?

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 22 ספטמבר 2014, 11:03

MagmaJet כתב:אוקיי תודה רבה!
אם אוכל להפעיל שירות PlayStation Now בארץ, יש איזושהי דרך להתגבר על הלאגים וכו'? לא מבין בתחום של הרשתות, אינטרנט.

כמה עולה שירות PSN? הם כבר הספיקו לתת משחקים שכבר שווים משהו?

PS+ עולה בסביבות ה-50 דולר בשנה (לפעמים יש מבצעים שמורידים אותו לפחות מזה). לפלייסטיישן 4 נתנו בעיקר משחקים קטנים יחסית, חלק סבבה וחלקם פחות.

לגבי פלייסטיישן נאו - כרגע, כשהשרתים בארצות הברית, קשה להתגבר על הלאג. יכול להיות שכאשר יפתחו שרתים באירופה זה יהיה שחיק, אבל צריך לחכות שזה יקרה כדי לראות.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 ספטמבר 2014, 11:31

erezronen כתב:גם Mandella וגם דודי טיפה חוטאים למציאות.

ראשית - אין שום בעיה להשתמש במשחקים של אחרים / יד 2 ב-Xbox One. הקטע הזה בוטל חודשים ארוכים לפני שהקונסולה בכלל יצאה לחנויות ולא ברור למה אנשים עדיין מפיצים את זה כאילו זה נכון. הפלייסטישן 4 וה-Xb1 זהים מהבחינה הזו לחלוטין.

שנית - עניין הרזולוציה היה בעייתי במידה כזו או אחרת בנגלה הראשונה של המשחקים. Assassin's Creed IV, Battlefield 4 וחבריהם רצו ב-Xb1 ברזולוציה של 900P לעומת 1080P על הפלייסטישן 4. גם אם אתה מהמעטים שמצליחים באמת לשים לב להבדלים בזמן משחק, במשחקים שיוצאים היום ההבדלים האלה כבר הצטמצמו. Destiny ו-Diablo III שניהם רצים בצורה כמעט זהה על שתי הקונסולות, וככל הנראה זה ימשיך ככה הלאה.

באמת שמבחינה טכנית הקונסולות מאוד קרובות אחת לשניה. אז הפלייסטיישן מקבלת נקודת זכות על טיפהל'ה יותר כח עיבוד בעוד ה-Xb1 מקבלת נקודות על ממשק משתמש מוצלח יותר. ההחלטה, כמו בכל דור, צריכה להגיע בהקשר של המשחקים הרצויים.

אה? על מה אתה מדבר? יש הבדל של בערך 30% בביצועים של הGPU על הפס4. וואו... דיאבלו 3 רץ בצורה זהה על שתיהן (למרות שזה היה מאוד קשה על האקסבוקס), מה הלאה? סוליטר רץ ב-60 פריימים על שניהם?

איך זה בשביל הבדל כשמריצים על הקונסולות משחק עם מנוע מודרני ולא Destiny או דיאבלו 3:
לדוגמא, fox engine:
The resolution details stand as the most dramatic difference though, with Konami happily making public the specifics of each version ahead of release. From our pixel counts, we can confirm that the PS4 does indeed push out a 1920x1080 framebuffer as promised, while on Xbox One we have just a 1280x720 window with which to work. For a game that embarks on a crusade for open-world stealth action, the lower resolution on Microsoft's platform does affect visibility when lining up long-range shots - just as it does across Battlefield 4's sandbox areas.

But the king of the roost is most certainly the PS4 version, with its slick 1080p presentation marking a clear lead over the maximum 720p possible on Xbox One. The atmospheric rendering for skies is also a welcomed, if subtle extra on PS4 - the ramifications of which aren't fully fleshed out for single area demonstrated here. With no PC version in sight for the moment, this is clearly the way to brace yourself for the full Phantom Pain package due late next year.

Witcher 3:
This is not the first time the matter of resolution for The Witcher 3's PS4 and Xbox One versions has come up. In April, a Russian website claimed that the PS4 version of the game would run in 900p, while the Xbox One iteration would output in 720p--CD Projekt Red said this was just a rumor. And in May, CD Projekt Red CEO Marcin Iwinski said "there's a chance" the PS4 version will run slightly better than the Xbox One version.

winski also made it clear that the PC version of the The Witcher 3 would naturally have the ability to scale beyond the console editions due to the nature of the platform. In terms of what resolutions we may see the game come out at on PS4 and Xbox One, he seems to suggest the PS4 version is proving slightly easier to handle right now but, with the game delayed until February next year, there's plenty of time left to optimise
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 22 ספטמבר 2014, 11:47

אני יודע שאני ועוד 5 חברים קנינו עכשיו את האקסבוקס וואן ואנחנו מאוד מרוצים. מאז שנתנו לקופסא 10% כוח נוספים (ע"י סירוס הקינקט), לא תמצא הבדלים בגרסאות המולטי פלאטפורם העתידיות ודודי סתם יצא יצור בתגובה שלו (בייחוד הציטוטים המיותרים עם ה slightly easier/better). יצא מצחיק שדסטיני בגרסה הסופית שלו נראה טוב יותר בוואן, עם צבעים עזים וחיים יותר.

לטעמי לפחות, האקסבוקס נותן חוויה שלמה טובה יותר, המכשיר יותר חברתי מהפלייסטיישן והחווית משחק עליו טובה יותר עם חברים (זה מתחיל בתוכנה העדיפה ומסתיים באוזניה החולה שסוני מספקת עם כל קונסולה). הממשק שלו עם כל מכשיר חכם בבית היא תוספת מאוד מבורכת ונראה שדווקא שם יש לו יתרון מוחלט על ה-ps4.

נכון לעתיד הקרוב, נראה שהבלעדיים בפלייסטיישן מרגשים אותי קצת יותר וזה המקום בו אתה צריך להתרכז. אם הייתי קונה קונסולה לבד ולא עם קבוצת חברים, הייתי כנראה הולך על ה- ps4.
ככה או ככה אין בחירה רעה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 ספטמבר 2014, 13:01

Wan7ed כתב:אני יודע שאני ועוד 5 חברים קנינו עכשיו את האקסבוקס וואן ואנחנו מאוד מרוצים. מאז שנתנו לקופסא 10% כוח נוספים (ע"י סירוס הקינקט), לא תמצא הבדלים בגרסאות המולטי פלאטפורם העתידיות ודודי סתם יצא יצור בתגובה שלו (בייחוד הציטוטים המיותרים עם ה slightly easier/better). יצא מצחיק שדסטיני בגרסה הסופית שלו נראה טוב יותר בוואן, עם צבעים עזים וחיים יותר.

לטעמי לפחות, האקסבוקס נותן חוויה שלמה טובה יותר, המכשיר יותר חברתי מהפלייסטיישן והחווית משחק עליו טובה יותר עם חברים (זה מתחיל בתוכנה העדיפה ומסתיים באוזניה החולה שסוני מספקת עם כל קונסולה). הממשק שלו עם כל מכשיר חכם בבית היא תוספת מאוד מבורכת ונראה שדווקא שם יש לו יתרון מוחלט על ה-ps4.

נכון לעתיד הקרוב, נראה שהבלעדיים בפלייסטיישן מרגשים אותי קצת יותר וזה המקום בו אתה צריך להתרכז. אם הייתי קונה קונסולה לבד ולא עם קבוצת חברים, הייתי כנראה הולך על ה- ps4.

לעומת זאת, אתה משחק בMGS ב-720P, בלי חצי מהאפקטי post processing ושמיים ומספר כמה טוב הוא נראה.

מאיפה הבאת שההבדלים ירדו ל-10%? החליפו כרטיס מסך?

גם קוז'ימה סיפר שההבדלים בין גרסאות הפס4 לאקסבוקס one הן קלות, עד ששבוע לפני שיגור המשחק הוא סיפר את האמת. כשמפתח אומר שההבדלים קלים (כדי לא להכעיס את מייקרוסופט או סוני לחילופין) זה לא באמת - "קלים". אל תתפלא אם Witcher 3 ירוץ לך ברזולוציה של לפ טופ מלפני עשור.

ולגבי Destiny ותוספת ה"כוח" מהבטא:
But before we go on, there's one very important question we need to address. Is any comparison from the beta relevant at all when Bungie has already stated its intention to run the final Xbox One release of Destiny at full 1080p, matching its PlayStation 4 counterpart? Will that increase in resolution come at the detriment of anything else? While the additional 10 per cent of rendering resources afforded by the recent Kinect-unbundling XDK update are welcome, it does not offer up enough GPU horsepower to bridge the gap between 900p and 1080p rendering.

גרסאת האקסבוקס של דסטיני נחותה מזו של הפס4 וסובלת מבעיות פריימים:
Xbox One's frame-pacing issue is a minor annoyance, but far from a deal-breaker. Each platform holds at 30fps comfortably - the only drawback on Xbox One being its uneven spread of frames at certain points, causing a stutter sensation. Those who played the PS4 beta will recall the issue, prior to Bungie nipping it in the bud with a patch midway through. What we're left with on Sony's platform is a nigh-on perfect 30fps playthrough, with each frame consistently being rendered in the correct order.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 22 ספטמבר 2014, 13:26, נערך 2 פעמים בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 22 ספטמבר 2014, 13:08

Death_119 כתב:אה? על מה אתה מדבר? יש הבדל של בערך 30% בביצועים של הGPU על הפס4. וואו... דיאבלו 3 רץ בצורה זהה על שתיהן (למרות שזה היה מאוד קשה על האקסבוקס), מה הלאה? סוליטר רץ ב-60 פריימים על שניהם?

איך זה בשביל הבדל כשמריצים על הקונסולות משחק עם מנוע מודרני ולא Destiny או דיאבלו 3:
לדוגמא, fox engine:

Witcher 3:

עברנו להתעסק בנבואות? הדמו של MGS V שיצא הוא חלק מאותם משחקי דור-ראשון שאמרתי שהיו בנחיתות על ה-Xb1. אנחנו עדיין לא יודעים איך יראה המשחק המלא על הפלטפורמה (וגם אם הוא יראה טוב יותר על הפלייסטיישן - מנוע אחד לא מייצג פלטפורמה שלמה. או שאתה גם חושב שהפלייסטיישן 3 היה פלטפורמה משמעותית חלשה יותר מה-Xbox 360 כי משחקי Unreal עבדו אצלה כמו גוש צואה כמה שנים), שלא לדבר על The Witcher III, שם היוצרים שלו מספרים שבמקרה הרע הוא יראה טיפהל'ה יותר טוב על הפלייסטיישן אבל שיש להם עוד הרבה זמן לעבוד על גירסת ה-Xbox וגם הפער הזה אולי ייעלם.

משחקים חדשים שיוצאים היום רצים בצורה כמעט זהה על שתי הפלטפורמות. הפעם הבאה שנוכל לעשות מדגם תהיה עוד חודשיים ככה, עם AC Unity וכל שאר משחקי החורף.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 ספטמבר 2014, 13:12

erezronen כתב:
עברנו להתעסק בנבואות? הדמו של MGS V שיצא הוא חלק מאותם משחקי דור-ראשון שאמרתי שהיו בנחיתות על ה-Xb1. אנחנו עדיין לא יודעים איך יראה המשחק המלא על הפלטפורמה (וגם אם הוא יראה טוב יותר על הפלייסטיישן - מנוע אחד לא מייצג פלטפורמה שלמה. או שאתה גם חושב שהפלייסטיישן 3 היה פלטפורמה משמעותית חלשה יותר מה-Xbox 360 כי משחקי Unreal עבדו אצלה כמו גוש צואה כמה שנים), שלא לדבר על The Witcher III, שם היוצרים שלו מספרים שבמקרה הרע הוא יראה טיפהל'ה יותר טוב על הפלייסטיישן אבל שיש להם עוד הרבה זמן לעבוד על גירסת ה-Xbox וגם הפער הזה אולי ייעלם.

משחקים חדשים שיוצאים היום רצים בצורה כמעט זהה על שתי הפלטפורמות. הפעם הבאה שנוכל לעשות מדגם תהיה עוד חודשיים ככה, עם AC Unity וכל שאר משחקי החורף.

אתה מודע לעובדה שקוז'ימה לא הסכים להודות שיש הבדלים בין הגרסאות עד השחרור כמעט? כשמפתח אומר שיש הבדלים, יש הבדלים, אתה צריך לדעת להבדיל בין פחד מPR וסכסוך עם מייקרוסופט לבין האמת.

מה לגבי Destiny, זה משחק מספיק רלוונטי?
To cut a long story short, it's safe to say that PS4 has a marginal technological advantage over its Xbox One counterpart, but for most people, it'll be the extra content that counts.

גם בדיאבלו 3 יש הבדלים לטובת הפס4:
Given parity is essentially achieved everywhere else, has the touted Xbox One's resolution boost changed anything in performance testing? With both running at a full 1080p, we see a clear margin when running the New Tristram Gates, during the Skeleton King boss fight, and during packed skirmishes on the South Highlands plains. It reaches as low as 52fps on Xbox One, whereas with the rendering glitch now fully attended to on PS4, Sony's hardware never drops a frame in these areas.

בין הפס3 לאקסבוקס 360 לא היו הבדלים של 30% בGPU.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 22 ספטמבר 2014, 13:34

כל התפלפלות הזאת של נתונים גרפיים זה חרטא. ההבדל בין המכשירים (כלל החומרה) הוא לא כזה גדול ואתה מוזמן לראות את זה בכל משחק שהולך לצאת בזמן הקרוב.

דסטיני עם כל מה שאמרת עכשיו עובד 1080P 60FPS על ה-one, ומצחיק לראות בהשוואות בכל האתרים הגדולים שהצבעים באקסבוקס טובים יותר (וגם זה זניח ואני אישית לא ראיתי יתרון בצבעים לוואן או בכלל הבדלים בין הגרסאות). המשחק עובד נפלא בשני המכשירים ואם יתנו לי להגיד מי זה מי, מבחינתי זה כמו להטיל מטבע.

בנוגע ל-MGS... אני אישית ראיתי מספר הדגמות side by side של קונסולות הדור הבא ולא ראיתי הבדלים. אתה יכול לזרוק כל מיני מושגים שאני לא מכיר, אני נותן לעין שלי להחליט- נראה נפלא על 2 הקונסולות. גם בנוגע לטיטאפול שמעתי שגרסאת ה-one עובדת נורא עם קריעות מסך וירידות FPS... בחיית דינאק לא הרגשתי שום דבר כזה. אולי יצאו פאטצ'ים שתיקנו את זה במהלך החצי שנה האחרונה, אבל אני אישית לא יודע על מה מדובר.
אחרי שמייקרוסופט שיחררו כוח מהקינקט ונתנו כלי פיתוח טובים יותר, נראה שההבדלים במשחקים החדשים לא קיימים בכלל... אז כמו שאמר ארז, תשמור את הנבואות שלך לעוד חודשיים, ואם נראה הבדלים גדולים, תוכל בכיף להגיד לכולנו "אמרתי לכם!!!".

בלבול מוח אחד גדול כל עניין ה-POWER הזה... מרגיש כמו טוקבקים של ign. לא יודע מה איתך, אני הולך לשחק במשחק הכי כיף שקיים כרגע בדור החדש- טיטאנפול. :)

עריכה: דודי אתה אמיתי? בסצינה אחת בדיאבלו הוואן ירד ל- 52 FPS... כאילו ברצינות?! אתה מבסס פה דיון על שטות כזאת? who the fuck cares

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 ספטמבר 2014, 13:41

Wan7ed כתב:כל התפלפלות הזאת של נתונים גרפיים זה חרטא. ההבדל בין המכשירים (כלל החומרה) הוא לא כזה גדול ואתה מוזמן לראות את זה בכל משחק שהולך לצאת בזמן הקרוב.

דסטיני עם כל מה שאמרת עכשיו עובד 1080P 60FPS על ה-one, ומצחיק לראות בהשוואות בכל האתרים הגדולים שהצבעים באקסבוקס טובים יותר (וגם זה זניח ואני אישית לא ראיתי יתרון בצבעים לוואן או בכלל הבדלים בין הגרסאות). המשחק עובד נפלא בשני המכשירים ואם יתנו לי להגיד מי זה מי, מבחינתי זה כמו להטיל מטבע.

בנוגע ל-MGS... אני אישית ראיתי מספר הדגמות side by side של קונסולות הדור הבא ולא ראיתי הבדלים. אתה יכול לזרוק כל מיני מושגים שאני לא מכיר, אני נותן לעין שלי להחליט- נראה נפלא על 2 הקונסולות. גם בנוגע לטיטאפול שמעתי שגרסאת ה-one עובדת נורא עם קריעות מסך וירידות FPS... בחיית דינאק לא הרגשתי שום דבר כזה. אולי יצאו פאטצ'ים שתיקנו את זה במהלך החצי שנה האחרונה, אבל אני אישית לא יודע על מה מדובר.
אחרי שמייקרוסופט שיחררו כוח מהקינקט ונתנו כלי פיתוח טובים יותר, נראה שההבדלים במשחקים החדשים לא קיימים בכלל... אז כמו שאמר ארז, תשמור את הנבואות שלך לעוד חודשיים, ואם נראה הבדלים גדולים, תוכל בכיף להגיד לכולנו "אמרתי לכם!!!".

בלבול מוח אחד גדול כל עניין ה-POWER הזה... מרגיש כמו טוקבקים של ign. לא יודע מה איתך, אני הולך לשחק במשחק הכי כיף שקיים כרגע בדור החדש- טיטאנפול. :)

עריכה: דודי אתה אמיתי? בסצינה אחת בדיאבלו הוואן ירד ל- 52 FPS... כאילו ברצינות?! אתה מבסס פה דיון על שטות כזאת? who the fuck cares

הבאתי רק ניתוחים של DF, אין פה שום דעה, אני מחזיק רק באחת הקונסולות. יש הבדלים בכל משחק שיצא עד היום, חלקם זניחים כמו בדסטיני ובדיאבלו, חלקם לא, כמו בGround zeros, שכל אחד יעשה את השיקולים שלו. אבל להגיד שאין הבדלים בין הקונסולות או שמדובר רק במחלות ילדות זה פשוט לא נכון.

אותי לא מעניין איך משחק נראה או אם הוא נראה קצת יותר טוב או פחות טוב (רק לראות את המשחקים שאני מהלל בחודשים האחרונים כמו Dark souls, משחק שנראה כמו משחק סביר משנת 2011), אבל אם אפשר לשחק בגרסה עדיפה בין אם על פיסי או על פס4 אז עדיף. אני בכלל הייתי אומר לו לשמור את הכסף, לחכות שנה ולקנות מחשב עם סדרת הכרטיסים הבאה של Nvidia. או SLI של 970 היום.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 22 ספטמבר 2014, 13:54, נערך 3 פעמים בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 ספטמבר 2014, 13:42

Wan7ed כתב:אני יודע שאני ועוד 5 חברים קנינו עכשיו את האקסבוקס וואן ואנחנו מאוד מרוצים. מאז שנתנו לקופסא 10% כוח נוספים (ע"י סירוס הקינקט), לא תמצא הבדלים בגרסאות המולטי פלאטפורם העתידיות ודודי סתם יצא יצור בתגובה שלו (בייחוד הציטוטים המיותרים עם ה slightly easier/better). יצא מצחיק שדסטיני בגרסה הסופית שלו נראה טוב יותר בוואן, עם צבעים עזים וחיים יותר.

מאיפה הבאת את עניין הצבעים העזים של דסטיני? זה קשקוש אתה מודע לזה נכון?
ב 99% מקרים של צבעים חדים יותר או פחות שאתה רואה בהשוואות מקורן בהגדרות RGB ובהירות בטלוויזיה, אין קשר לביצועים ועם ה ONE אם כבר יש בעיות לפעמים של שחורים מרוסקים שמביאים לך גם "צבעים עזים" על חשבון איכות תמונה נורמלית, אבל לרוב זה עניין של הגדרות ואין הבדלים בצבעים לאף קונסולה (השוואות אגב קוראים רק ביורוגיימר ולא באתרים קיקיוניים שאין להם שום הבנה ואשכרה יכולים לדבר על צבעים)

המשחקים זהים ואם כבר יש יתרון קל בפריימרייט לגרסת ה PS4. ואני לא הייתי חותם עכשיו שנגמרו ההבדלים, רק בגלל שיצאו שני משחקים שרצים יחסית באופן זהה ובמקרה הם משחקי קרוס ג'ן לא תובעניים כשבאנג'י אמרה לא מזמן (בתגובה לשאלה למה גרסאות הדור הבא רצות על 30 ולא 60 כמו שחשבת, היו טענות על כך בתחילה כשגילו שהמשחק רץ בצורה זהה לדור הקודם) שהמטרה שלה היא ליצור גרסאות יחסית אחידות והם גם לא רוצים שבעלי דור קודם ירגישו נחיתות ביחס לדור הבא ולכן לא באמת דחפו אותו מבחינה טכנית, ממש לא דוגמא שהייתי מתבסס עליה כאינדיקציה למשהו.

אני אישית חושב שהוא צריך לקחת כנתון את משהו בסגנון 900P לעומת 1080P במשחקים תובעניים שיצאו (או לפחות אם הרזולוציה זהה- אז AA טוב יותר/פריימירייט עדיף), אני לא חושב שזה רציני או צריך לשנות יותר מדי אם הוא אוהב נגיד את המשחקים של ה ONE יותר, אבל אם הבלעדיים של הקונסולות פחות משנים לו והוא הולך ע"פ מולטיפלטפורם אז עדיף את ה PS4 גם אם היתרון של הכח לא נראה משמעותי במיוחד, יהיה מובטח לו שכל מולטי פלטפורם יעבוד לו בצורה הטובה ביותר על הקונסולות או לפחות שווה ל ONE.

לא כל כך הבנתי למה ה ONE יותר חברתי, על ה PS4 אפשר כבר לעשות הכל בקלות ואנשים יושבים בקבוצות ביחד וגם עושים סטרימים (אני רואה את זה במיוחד בסטרימים של דסטיני שחבר'ה משחקים אותו ביחד בכיף) ואני לא מבין מה הבעיה או למה קונסולה אחת פחות חברתית, זה היה נכון בדור הקודם, כבר לא עכשיו.

בקיצור, כמו שארז רונן אמר, הוא צריך ללכת על איפה שנראה לו יהיו משחקים שיאהב יותר וזה מה שקובע בסופו של דבר, אפילו אם ההבדלים בכח היו ברמה של PS2 מול הבוקס המקורית- עדיין באותו דור לכל בנאדם היה מומלץ פי כמה ללכת על ה PS2 אם יש בחירה ועל זה הייתי ממליץ לאנשים אוטומטית, בדור הזה מן הסתם יש פחות בלעדיים וזה קרב יותר שקול מבחינת ליינאפ ולכן זו העדפה אישית ואין איזו המלצה אוטומטית.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 22 ספטמבר 2014, 14:02, נערך 2 פעמים בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ספטמבר 2014, 13:46

רק רוצה לציין שכל עניין הצבעים הוא די בולשיט ומשתנה גם ככה בהתאם להגדרות שלך במסך. לא מספיק "בוהק" כמו שהמשחק מגיע? תמיד אפשר לשחק עם זה.

כעקרון הבדלי הכח בין הPS4 לONE נשארו - הPS4 מעט חזק יותר.
אבל זה לא אומר שתמיד נראה את זה בפועל... לא כל חברה תתחיל לנסות לדחוף בעוד 10% את איכות הטקסטורה פה ושם או תתחיל לשבור את הראש מה לעשות בשלב 13 כשהפריימים יורדים מתחת ל-40 לכמה שניות.
ההבדלים בכח זה לא משהו שצריך להיות שיקול יותר מדי בעיניי. זה הכל עניין של בלעדיים עבור גיימר, בסופו של יום.

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 22 ספטמבר 2014, 14:10

מסכים עם מה שאמרתם.

עניין הצבעים זה קשקוש אחד גדול (ובהודעה השניה התייחסתי לזה שוב ואמרתי שאני לא רואה שום הבדל). אני סתם הבאתי מידע טיפשי שקראתי באחד מהאתרים הגדולים שעשו השוואה.

בנוגע לעניין החברתי... ה-PS4 מבחינה חברתית באמת אחלה עכשיו ומרגישה כמו ה-360 בסוף חייה (שזה מצוין). כנראה זה טעם אישי, אבל הכל מרגיש טוב יותר ב-One. ומה נסגר עם האוזניה הביזיונית של ה-PS4?! לא יכלו לספק משהו זול, סיני ובסיסי כמו ב-One?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 ספטמבר 2014, 14:20

Wan7ed כתב:מסכים עם מה שאמרתם.

עניין הצבעים זה קשקוש אחד גדול (ובהודעה השניה התייחסתי לזה שוב ואמרתי שאני לא רואה שום הבדל). אני סתם הבאתי מידע טיפשי שקראתי באחד מהאתרים הגדולים שעשו השוואה.

בנוגע לעניין החברתי... ה-PS4 מבחינה חברתית באמת אחלה עכשיו ומרגישה כמו ה-360 בסוף חייה (שזה מצוין). כנראה זה טעם אישי, אבל הכל מרגיש טוב יותר ב-One. ומה נסגר עם האוזניה הביזיונית של ה-PS4?! לא יכלו לספק משהו זול, סיני ובסיסי כמו ב-One?

איזו אוזנייה יש ל ONE? לפס4 באמת זו אוזנייה לא משהו אבל היא נועדה רק לשמוע צ'אט כשאת הסאונד של המשחק אתה שומע דרך הטלוויזיה, לא באמת אמורה להוות תחליף מלא לאוזנייה נורמלית.
ובאופן כללי השוואות מביאים רק מ DF, האתרים האחרים באמת לא מבינים ואם ראית הבדל בצבעים (במיוחד אם האתר ציין זאת בעצמו שזה בכלל ביזיון) זה פשוט היה SETTINGS שגוי של ה"מומחים" שהעלו את זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ספטמבר 2014, 14:38

כן, אזניות שמגיעות עם המכשיר הן לצ'ט בלבד... אלא אם אתה ממש שונא לשמוע כמו שצריך ^_^

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 22 ספטמבר 2014, 14:42

האוזניה ב-one גם זבל, אבל זבל איכותי יותר שמתלבש על השלט ועל הראש בצורה מגניבה ופונקציונאלית. ב-PS4 הביאו אוזניה של נוקיה 6100.

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 22 ספטמבר 2014, 14:52

כרגע אין בכלל שאלה, PS4.
ה- XBOX ONE קונסולה חלשה מה- PS4, לא בהרבה אמנם אבל המון משחקים בה לא רצים על 1080P מלא בזמן שעל ה-PS4 הם כן.
רשת- בדור הקודם היה ל-XBOX יתרון גדול על ה-PS4, עכשיו אפשר לאמר שסוני השוו קו עם מייקרוסופט... הרשת ב-PS4 מצויינת ומהירה ואני לא נתקל בניתוקים.
מבחינת משחקים זה בדיחה, אין מה להשוות גם פה- ה-PS4 עדיפה בהרבה... ל- XBOX ייצאו משחקים בעתיד, כרגע בלעדיים יש מעט מאוד למייקרוסופט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ספטמבר 2014, 14:55

יש מה להשוות ועוד איך. המשחקים של הONE מעולים, וSUNSET OVERDRIVE יהיה הבלעדי הכי מוצלח של 2014, לדעתי.
גם לדעתי הבלעדיים שלהם פחות שווים לטווח הארוך, אבל אי אפשר להכגיד שזה "בדיחה". זה רחוק מזה שנות אור :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 ספטמבר 2014, 15:11

Wan7ed כתב:האוזניה ב-one גם זבל, אבל זבל איכותי יותר שמתלבש על השלט ועל הראש בצורה מגניבה ופונקציונאלית. ב-PS4 הביאו אוזניה של נוקיה 6100.

זבל איכותי יותר, אהבתי :)

יכול להיות שהיא נוחה יותר, לא בדקתי, אבל בכל מקרה אם אונליין מעניין אותך ואתה משתמש בצ'אט לעיתים תכופות תצטרך בכל מקרה להביא אוזניות נורמליות ואיכותיות.

בקשר למשחקים, אני חושב בתור הימור, שלטווח הרחוק יהיו יותר משחקי סינגל פלייר טובים לפס4, סוני תמיד מתחילה שנה ראשונה גרועה בכל קונסולה שהיתה לה ללא יוצא מן הכלל (אפילו על הפס2 לא היה כלום לשחק עד סוף השנה הראשונה) ואחרי זה מעלה הילוך, אם זה יחזור על עצמו שוב גם עם הפס4 (בתקווה) אז יש סיכוי טוב שיהיה פער מבחינת בלעדיים כמו שהיה גם עם הפס2 והפס3 לעומת הבוקס, אבל זה רק הימור ותחושות וזה הדבר היחיד שיש לך כשאתה קונה קונסולה מלבד השמות שהכריזו עליהם, אי אפשר באמת לדעת ונכון להיום ולמה שאנחנו יודעים לגבי העתיד על משחקים מוכרזים אין יתרון בולט בתחום לאף אחת (מה שכן השנה ל ONE יש ליינאפ עדיף אבל לדעתי גם זה יחסית שולי- בעיקר מתבטא בסאנסט, שנראה אחלה אבל לא קילר לדעתי שצריך לבחור קונסולה בשבילו)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 ספטמבר 2014, 16:21

bling כתב:זבל איכותי יותר, אהבתי :)

יכול להיות שהיא נוחה יותר, לא בדקתי, אבל בכל מקרה אם אונליין מעניין אותך ואתה משתמש בצ'אט לעיתים תכופות תצטרך בכל מקרה להביא אוזניות נורמליות ואיכותיות.

בקשר למשחקים, אני חושב בתור הימור, שלטווח הרחוק יהיו יותר משחקי סינגל פלייר טובים לפס4, סוני תמיד מתחילה שנה ראשונה גרועה בכל קונסולה שהיתה לה ללא יוצא מן הכלל (אפילו על הפס2 לא היה כלום לשחק עד סוף השנה הראשונה) ואחרי זה מעלה הילוך, אם זה יחזור על עצמו שוב גם עם הפס4 (בתקווה) אז יש סיכוי טוב שיהיה פער מבחינת בלעדיים כמו שהיה גם עם הפס2 והפס3 לעומת הבוקס, אבל זה רק הימור ותחושות וזה הדבר היחיד שיש לך כשאתה קונה קונסולה מלבד השמות שהכריזו עליהם, אי אפשר באמת לדעת ונכון להיום ולמה שאנחנו יודעים לגבי העתיד על משחקים מוכרזים אין יתרון בולט בתחום לאף אחת (מה שכן השנה ל ONE יש ליינאפ עדיף אבל לדעתי גם זה יחסית שולי- בעיקר מתבטא בסאנסט, שנראה אחלה אבל לא קילר לדעתי שצריך לבחור קונסולה בשבילו)

מה לגבי הטווח הקרוב?
תמונה
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 22 ספטמבר 2014, 20:19

Laskin כתב:יש מה להשוות ועוד איך. המשחקים של הONE מעולים, וSUNSET OVERDRIVE יהיה הבלעדי הכי מוצלח של 2014, לדעתי.
גם לדעתי הבלעדיים שלהם פחות שווים לטווח הארוך, אבל אי אפשר להכגיד שזה "בדיחה". זה רחוק מזה שנות אור :)

יצא לי לשחק בסנסט, אני לא ממליץ לבנות עליו בתור הכותר הכי טוב שיצא בזמן הקרוב, הוא סופר מהנה אבל מאוד מאוד מבולגן וממש לא מומלץ למי ששונא Auto Aim.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 168 אורחים