משחקי 2015

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי 2015

הודעהעל ידי DrKeo » 22 דצמבר 2014, 21:16

נכון, גם 13 עשה המון רעש, אני עדין זוכר את כל הוויכוחים בין אנשים הפס3 לאנשי ה360 בזמנו אם הטריילר שלהם בזמן אמיתי או לא (בזמן שעוד חשבו שהוא בלעדי).
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 דצמבר 2014, 21:17

Nucleus_Dawn כתב:
היתה המון התרגשות גם לקראת FFXIII. בטח אחרי FFXII שהיה מצוין וחידש לא מעט לסדרה. הוא היה אחד משירי הברבור של הPS2.
אז יצא FFXIII וזה היה מבאס. אני מקווה שהם לא הולכים להכנס לאיזה מעגל סוניק עם הסדרה הזאת. אני לא רוצה להיות כמו האנשים שגדלו על סוניק :(

נכון, בתחילת הדור שעבר היתה לסדרה המון הייפ, האינטרנט התמוטט כשסקוור הודיעו שהסדרה מגיעה גם ל 360 עוד כשלמייקרוסופט היו תקוות והיא ניסתה לחזר אחרי השוק היפני, זה היה אחד המגהטונים הכי גדולים של הדור שעבר אבל זה התגלה בדיעבד כסרק כי זה היה סתם חרא של משחק שפתח את האות לדור נוראי של FF, אחרי זה לאף אחד כבר לא היה אכפת איפה היא תופיע ומתי :)

אין ספק שמאז המשחק הראשון שיצא לדור שעבר לא היה כזה הייפ למשחק בסדרה ובצדק, הוא נראה כל כך טוב ושאפתני, אם הוא יפול זו בטח תהיה תאונת הרכבת בין הגדולות שנראו, כזאת שתעשה צחוק מהפיאסקו של קאפקום עם RE6... מעניין מה זה יעשה לסקוור ואיך זה ישפיע על החברה, נראה שהיא שמה עליו לא מעט ז׳יטונים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 דצמבר 2014, 21:19

bling כתב:נכון, בתחילת הדור שעבר היה לסדרה המון הייפ, האינטרנט התמוטט כשסקוור הודיעו שהסדרה מגיעה גם ל 360 עוד כשלמייקרוסופט היו תקוות והיא ניסתה לחזר אחרי השוק היפני, זה היה אחד המגהטונים הכי גדולים של הדור שעבר אבל זה התגלה בדיעבד כסרק כי זה היה סתם חרא של משחק שפתח את האות לדור נוראי של FF, אחרי זה לאף אחד כבר לא היה אכפת איפה היא תופיע ומתי :)

אין ספק שמאז המשחק הראשון שיצא לדור שעבר לא היה כזה הייפ למשחק בסדרה ובצדק, הוא נראה כל כך טוב ושאפתני, אם הוא יפול זו בטח תהיה תאונת הרכבת בין הגדולות שנראו, כזאת שתעשה צחוק מהפיאסקו של קאפקום עם RE6... מעניין מה זה יעשה לסקוור ואיך זה ישפיע על החברה, נראה שהיא שמה עליו לא מעט ז׳יטונים.

אבל דוגרי גם FFX-2 מעולם לא עשה יותר מדי רעש, זה אומר שFF13 עשה הרבה רעש ועכשיו 15 (הרי 14 לא נחשב, הוא מהסדרת MMO. טעות ענקית שהם ממספרים אותם לדעתי) עושה המון רעש מה שאומר שזה לא באמת משנה לאנשים, כשמכריזים על FF חדש תמיד יש ניצוץ של תקווה שהוא אדיר. כנ"ל על RE לדעתי, אם RE7 יהיה סוג של עילוי אז אנשים ישכחו על RE6 ממש מהר.

SIDE NOT קטן, שחקתי קצת בRE6 לפני כמה ימים וקצת נהנתי בצורה מוזרה לגמרי. אני חושב שאני אשב עליו בקרוב כשאני אאזור אומץ.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 דצמבר 2014, 21:23

DrKeo כתב:אבל דוגרי גם FFX-2 מעולם לא עשה יותר מדי רעש, זה אומר שFF13 עשה הרבה רעש ועכשיו 15 (הרי 14 לא נחשב, הוא מהסדרת MMO. טעות ענקית שהם ממספרים אותם לדעתי) עושה המון רעש מה שאומר שזה לא באמת משנה לאנשים, כשמכריזים על FF חדש תמיד יש ניצוץ של תקווה שהוא אדיר. כנ"ל על RE לדעתי, אם RE7 יהיה סוג של עילוי אז אנשים ישכחו על RE6 ממש מהר.

SIDE NOT קטן, שחקתי קצת בRE6 לפני כמה ימים וקצת נהנתי בצורה מוזרה לגמרי. אני חושב שאני אשב עליו בקרוב כשאני אאזור אומץ.

נראה לי זה קשור גם לזה שלסדרה היה עדיין שם טוב מהפס2 וזה היה תחילת דור חדש ומתרגשים מהטכנולוגיה ומה שהיא תעשה לסדרה, סקוור די התאמצה כמה שיכלה בדור הקודם להרוס את השם של הסדרה, אני חושב שאם 15 היה כותר יחסית שגרתי ועם אותו ה Scope שיועד לו על הפס3 רק בגרסת דור הבא משודרגת מעט בלי שהיו בונים אותו מחדש על מנוע שונה ועם סקופ ענקי בהרבה לא היתה התרגשות כזו בכלל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 דצמבר 2014, 12:36

סטאר סטיזן מתחיל להראות כמו משחק אמיתי, די מדהים האמת:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 דצמבר 2014, 13:06

הוא בכל פעם מדהים מחדש, באמת... אבל עדיין אני סקפטי לגבי גיימפליי, באגים וליטוש.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 24 דצמבר 2014, 16:35

DrKeo כתב:סטאר סטיזן מתחיל להראות כמו משחק אמיתי, די מדהים האמת:

אני מניח שלא שיחקת בDog fight מודול או ראית את הקטעי FPS, המשחק פשוט נראה נורא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 דצמבר 2014, 17:40

האמת שלא, הורדתי אבל לא טרחתי כי זה נראה לי ריק לגמרי מתוכן.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 דצמבר 2014, 17:49

Nucleus_Dawn כתב:
אוי, נו. כמה אפשר? באמת לא נמאס?

לא כל כך הבנתי למה קשור הציטוט שלך עכשיו: הרי כתבת "אם זה ברמה של נינג'ה גיידן, אז שלא יהיה בלעדי. לא משנה לכאן, או לכאן. אם זה ברמה של ME, לעומת זאת, זה באמת חתיכת תוספת לליינאפ."
אבל בפועל גם NG וגם ME היו תוספת אדירה לליינאפ של הקונסולה וזכו לאקסלוסיביות כלשהי, ככה שאני פשוט לא מבין את ההיגיון מאחורי מה שאתה כותב.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 דצמבר 2014, 18:00

Kazz כתב:כי צריך להיות נאיבי במיוחד לחשוב שהמשחק לא היה נעשה בלי ההתערבות של סוני. בגישה שלך אז כל משחק שני אמור להיות בלעדי כך או אחרת. אין חברה שלא תשמח לצמצמם בסיכון שהם לוקחים ולהוציא פחות כסף מכיסם. יאללה, בטח גם RE7 על השולחן ואפשר לקנות בלעדיות. המצב של SE גם על הפנים אז גם נציע 'תמיכה' לבלעדיות בJC3. כל משחקי הIP החדשים ודומיהם.

מדובר פה לא רק על האם משחק כלשהו יעשה, אלה מתי הוא יעשה וכמה זמן זה יקח. פה מדובר במקרה שבו אמרו לך במפורש: לא היה כסף לפתח משחק. עכשי סוני באה ושמה כסף על המשחק וכן מפתחים אותו. הנה הסיבה והתוצאה שלך.
Just Cause 2 יצא לפני כמעט חמש שנים ורק עכשיו הוכרז המשחק השלישי - זה נצח במונחים של זמן לפיתוח כותר. אם סוני/מיקרוסופט/נינטנדו היו משלמות על אקסלוסיביות זמנית למשחק שלישי שהיה יוצא כבר לפני שנה-שנתיים ועכשיו היינו שומעים על הכרזת המשחק הרביעי בסדרה זה יכל להיות פשוט נהדר (אגב, אני לא בטוח שהזיכיון בכלל בידיים של SE, אבל ניחא).
אני לא כל כך מבין את זה: אתה בעד לקבל פחות משחקים ושפחות כסף יוזרם לתעשייה!?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 24 דצמבר 2014, 19:23

למה סוני שמו כסף לגרסת מחשב? אז יש לקאפקום כסף לממן לבד גרסה אחת? אז למה הם בחרו לעשות גרסת מחשב ולא גרסת XB1? (כי אם הם רצו את הכסף של סוני הם היו צריכים לוותר על גרסת XB1). אם לקפקום יש כסף לעשות רימייק לRE ואת RER2 ואת הגרסאות המחודשות של DMC, יש להם כסף גם בשביל SF. הייתי מעדיף שחברות יימצו את כל האפשרויות לפני שהם בוחרות לבטל גרסה שהם רצו לעשות כי הם נכנסו להסכם עם חברה שאילץ איתם לבטל את הגרסה.

אתה רצית לקבל משחק JC חדש עוד בדור ה360 אחרי שראינו מה קרה למשחקים בשנה שעברה ובשנה הזו? זה היה יוצא מוצר נורא. אז מעדיף שJC3 מפותח למפרט מודרני יותר. מעדיף שהוא ייצא שנה הבאה ולא בלחץ לשיגור או השנה כמשחק שבור. שלא לדבר שהמשחק עבר כמה גלגולים ובהתחלה הלך לכיוון עם מיקרו-תשלומים. זמן היציאה של JC3 בסדר גמור בעיניי ולא הייתי רוצה שגרסה שלו תבוטל בשל הסכם מימון עם מחזיקת פלטפורמה. אני בעד שאם כבר יש בלעדים אז שהכסף ילך לפתח משחקים מאפס או משיתוף פעולה בשלב הראשוני.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 25 דצמבר 2014, 15:52

DrKeo כתב:האמת שלא, הורדתי אבל לא טרחתי כי זה נראה לי ריק לגמרי מתוכן.

יצאה גרסה חדשה, שיחקתי רק בראשון שיצא וזה היה ממש לא טוב. עזוב את התוכן (שבאמת היה דל וכלל רק Scenario בודד של לחימה מול שלושה Drones), הכל היה מלא באגים, ספינות שהפאנלים פתאום נעלמים, יש delay מאוד גדול בשליטה ואנימציה שהעבירה תחושה מאוד רעה כשמסתובבים בצורת FP בהאנגר (מרגיש כמו GTA4 רק ממבט ראשון מבחינת התזוזה), באמת שלא היה לי דבר אחד טוב להגיד על החוויה שם.

בלי להזכיר את העובדה שהובטחה בטא עד רבעון 3 2013 ויציאה ברבעון ראשון/שני 2014. איפה וזה ואיפה אנחנו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 ינואר 2015, 13:16

Kazz כתב:למה סוני שמו כסף לגרסת מחשב? אז יש לקאפקום כסף לממן לבד גרסה אחת? אז למה הם בחרו לעשות גרסת מחשב ולא גרסת XB1? (כי אם הם רצו את הכסף של סוני הם היו צריכים לוותר על גרסת XB1).

בבקשה תגיד לי שאתה עושה את עצמך, ושאין מצב שאתה לא מבין את ההבדל בין עלויות של פיתוח משחק חדש לחלוטין לבין עלויות של פורט.

Kazz כתב:אתה רצית לקבל משחק JC חדש עוד בדור ה360 אחרי שראינו מה קרה למשחקים בשנה שעברה ובשנה הזו? זה היה יוצא מוצר נורא. אז מעדיף שJC3 מפותח למפרט מודרני יותר. מעדיף שהוא ייצא שנה הבאה ולא בלחץ לשיגור או השנה כמשחק שבור.

מה זה הקשקוש הזה על "השנה שעברה והשנה הזו"? קיבלתי משחק SR חדש בדור ה-360 ובפער קטן מהמשחק הקודם - והוא היה משחק מצויין. בשנה שעברה ראינו את GTA V שהיה משחק העולם הפתוח המרשים ביותר שיצא על הדור הקודם. JC2 יצא כבר ב-2010 ככה שאם היה כסף ואנשים כדי לפתח עוד JC בדרך לדור הבא, זה no brainer לצפות למשחק כזה אלא אם כן אתה ממש שונא את החיים.
אתה מדבר על העדפות בין א' לב' ולא מבין שמדובר על א'+ב' לעומת ב' וזהו. זו המשמעות של עוד כסף שנכנס לפיתוח משחקים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 ינואר 2015, 15:46

טיפה חשוד שgta v יוצא עוד שבועיים ועדין אין דרישות מערכת.
אישית, לא כזה קריטי לי שהוא ייצא עכשיו, כי אני בכל מקרה נכנס לתקופת מבחנים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ינואר 2015, 17:02

ושלא שומעים כלום עליו בשום צורה :/

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 13 ינואר 2015, 19:29

swym כתב:בבקשה תגיד לי שאתה עושה את עצמך, ושאין מצב שאתה לא מבין את ההבדל בין עלויות של פיתוח משחק חדש לחלוטין לבין עלויות של פורט.

מה זה הקשקוש הזה על "השנה שעברה והשנה הזו"? קיבלתי משחק SR חדש בדור ה-360 ובפער קטן מהמשחק הקודם - והוא היה משחק מצויין. בשנה שעברה ראינו את GTA V שהיה משחק העולם הפתוח המרשים ביותר שיצא על הדור הקודם. JC2 יצא כבר ב-2010 ככה שאם היה כסף ואנשים כדי לפתח עוד JC בדרך לדור הבא, זה no brainer לצפות למשחק כזה אלא אם כן אתה ממש שונא את החיים.
אתה מדבר על העדפות בין א' לב' ולא מבין שמדובר על א'+ב' לעומת ב' וזהו. זו המשמעות של עוד כסף שנכנס לפיתוח משחקים.

בבקשה תגיד לי מה הכוונה ב'פורט' כאשר לשלוש הפלטפורמות יש אותה ארכיטקטורה, ובמידה שלא נאמר במפורשות אחרת, סביבת הפיתוח של כל משחק היא על המחשב. ואיך זה משנה את העובדה שאם אתה מאמין שבלעדי הכסף המשחק לא היה קיים אז אתה צריך להסביר למה סוני משקיעים כל סכום כסף שהוא לגרסת מחשב במקום להתנות את הכסף שהם מביאים לבלעדיות גמורה.

-
מה שno brainer זה להעדיף משחק JC חדש ב2015 שמשתמש בכוח של החומרה החדשה מאשר משחק בשנת 2013 או 2014 על חומרה מזדקנת. באמת צריך להסביר למה? במיוחד במשחקיות המשוגעת של הסדרה הזו? אתה רצית את JC על 360 ופס3 עם משחקיות וחופש מוגבל, ב720פ או פחות, בלי AA, ומי יודע באיזה מצב של FPS?
SR4 אכזב והרגיש כמו חבילת הרחבה בלי יותר מדי שינויים. 'משחק העולם הפתוח המרשים ביותר על הדור הקודם' עדיין סובל ירידות פריימים. GTA הוא גם לא דוגמה טובה מולי כי אני העדפתי לחכות לגרסת המחשב שתראה ותרוץ טוב יותר.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 15 ינואר 2015, 11:32

Kazz כתב:בבקשה תגיד לי מה הכוונה ב'פורט' כאשר לשלוש הפלטפורמות יש אותה ארכיטקטורה, ובמידה שלא נאמר במפורשות אחרת, סביבת הפיתוח של כל משחק היא על המחשב. ואיך זה משנה את העובדה שאם אתה מאמין שבלעדי הכסף המשחק לא היה קיים אז אתה צריך להסביר למה סוני משקיעים כל סכום כסף שהוא לגרסת מחשב במקום להתנות את הכסף שהם מביאים לבלעדיות גמורה.

נו... בדיוק על זה אני מדבר: לקאפקום לא היה כסף לממן פיתוח גירסה אחת - וזו עובדה מוגמרת שהם סיפקו בעצמם. אבל ברגע שסוני סיפקה עכשיו מימון לפיתוח גרסת הPS4, קאפקום לא צריכה עכשיו להשקיע סכום כסף זהה בפיתוח גרסת PC אלא רק סכום זניח בהמרה.

Kazz כתב:מה שno brainer זה להעדיף משחק JC חדש ב2015 שמשתמש בכוח של החומרה החדשה מאשר משחק בשנת 2013 או 2014 על חומרה מזדקנת. באמת צריך להסביר למה? במיוחד במשחקיות המשוגעת של הסדרה הזו? אתה רצית את JC על 360 ופס3 עם משחקיות וחופש מוגבל, ב720פ או פחות, בלי AA, ומי יודע באיזה מצב של FPS?

לא, מה שno brainer זה להעדיף משחק JC חדש ב-2013 שזכה למימון חיצוני וגם משחק JC חדש ב2015 שמשתמש בכוח של החומרה החדשה ונהנה מתקציב פיתוח מוגדל בזכות ההצלחה של המשחק הקודם שבזכותו המפתחים יכולים להשקיע יותר לדחוף את החומרה עוד יותר. אתה פשוט לא מבין את ההבדל המתמטי הבסיסי במשוואה שנכנס אליה כסף נוסף מחוץ למערכת ולא ששני דברים מתחרים על אותו הכסף הקיים. זה בערך כמו שתטען עכשיו שאתה מעדיף שמדינת ישראל תבנה כביש אורך חדש תלת נתיבי בשנת 2020 ושעד אז ניתקע בפקקים, על פני זה שממשלת גרמניה תממן עכשיו פיתוח ותחזוקה רב שנתית של כביש דו נתיבי חדש במתנה לישראל שיבנה כבר השנה, ולמדינת ישראל ישאר בדיוק אותו הכסף לממן את הכבישי הנוסף בשנת 2020 (פלוס הניסיון המצטבר שרק יציב אותה בנקודת פתיחה טובה יותר)

Kazz כתב:SR4 אכזב והרגיש כמו חבילת הרחבה בלי יותר מדי שינויים. 'משחק העולם הפתוח המרשים ביותר על הדור הקודם' עדיין סובל ירידות פריימים. GTA הוא גם לא דוגמה טובה מולי כי אני העדפתי לחכות לגרסת המחשב שתראה ותרוץ טוב יותר.

על מה אתה מדבר? SR4 שינה לחלוטין את הגיימפליי - הוא הפך יותר למשחק גיבורי על עם כוחות סטייל פרוטוטייפ מאשר תואם GTA מופרע כמו שהיו משחקי SR הקודם. זה היה שינוי הגיימפליי הכי גדול בסדרה מאז שהיא נוצרה, והמשחק זכה לממוצע 86. מצחיק איך בדיון אחד אתה מהלל משחקים כמו Divinity על ציון דומה כמדד למצוינות של שנת 2014 ומספר איך הוא נמדד בסטנדט גבוה יותר ממשחקים קטנים כמו ברייד, בזמן שבדיון אחר משחק של 86 (שאגב נמדד בסטנדרטים יותר גבוהים של משחק ריטייל) הוא להגדרתך "מאכזב".
אם אתה רוצה אתה יכול לחכות גם לגרסת הרימאסטר 16K של GTA שתצא בשנת 2020 עם תאימות לאוקולוס ריפט DK8 וחיישני ריח, או לספר איך אתה מחכה לגרסת האניברסרי לאייפד שתצא ב-2023. אבל אתה שאלת ספציפית למה לרצות ב-2013 משחק המשך לJC שהיה מגיע בדרך למשחק הJC של הדור הבא - ואת זה עשית דווקא אחרי שראינו באותה שנה את משחקי העולם הפתוח הכי טובים שיש. זו לא אשמת אף אחד אחר שלא שיחקת בהם כי אתה מחכה לשאריות מחוממות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 ינואר 2015, 13:22

עושה רושם שאנצ'רטד 4 לא יהיה 60 FPS, למרות שטענו בנוט'י דוג שהם מכוונים לזה בכל המשחקים שלהם לדור הנוכחי.

מצוין!
אין שום רווח ל60 FPS במשחק כמו אנצ'רטד. יש המון רווח ביותר פירוט ואפקטים טובים יותר. 30 FPS זה מושלם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ינואר 2015, 13:48

מצד אחד חדשות מצויינות, מצד שני זה רק מדגיש את השקר שלהם על הסרטון שנה שעברה שגם נראה הרבה יותר טוב וגם רץ ב60fps. שלא נדבר על נסיונות הטיוח הפתטים בטוויטר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 ינואר 2015, 14:26

כן, אני לגמרי בעד, גם יפה שיש להם דמו כל כך מוקדם שכבר רץ ככה חלק מעל 30, עוד יוכלו אולי לדחוף את העסק יותר.
ולא ברור בכלל מה היה הטיזר ההוא, זה לא רק שהוא רץ על 60 הוא גם ברמת FIDELITY אחרת לגמרי, יכול להיות שזה סרטון מוקלט מראש שרץ על כמה קונסולות PS4 סטייל מה שהם עושים במשחקי ה PS3 שלהם?

מה שבטוח שקטעי המעבר מהדמו PSX הם בזמן אמת, לא רק לפי ההצהרה של ND אלא גם בדמו עצמו דרייק משתמש ברובה סטייל קלאצ'ניקוב שמופיע אחרי זה בסרטון המעבר על המודל של הדמות בניגוד לבעבר שתמיד בסרטונים היה מודל עם אקדח בלבד.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 15 ינואר 2015, 14:36

הוכרז פיר אמבליר חדש ל3DS

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ינואר 2015, 17:23

bling כתב:כן, אני לגמרי בעד, גם יפה שיש להם דמו כל כך מוקדם שכבר רץ ככה חלק מעל 30, עוד יוכלו אולי לדחוף את העסק יותר.
ולא ברור בכלל מה היה הטיזר ההוא, זה לא רק שהוא רץ על 60 הוא גם ברמת FIDELITY אחרת לגמרי, יכול להיות שזה סרטון מוקלט מראש שרץ על כמה קונסולות PS4 סטייל מה שהם עושים במשחקי ה PS3 שלהם?

מה שבטוח שקטעי המעבר מהדמו PSX הם בזמן אמת, לא רק לפי ההצהרה של ND אלא גם בדמו עצמו דרייק משתמש ברובה סטייל קלאצ'ניקוב שמופיע אחרי זה בסרטון המעבר על המודל של הדמות בניגוד לבעבר שתמיד בסרטונים היה מודל עם אקדח בלבד.

כן אני לא מזלזל בסרטוני מעבר שהיו בדמו, הם היו הגיוניים. הדמו של E3, הוא היה משהו הזוי לגמרי וברור שהוא לא היה קרוב לזמן אמיתי למרות הטעונים שלהם. שלא נדבר על ה60FPS האלה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 ינואר 2015, 18:46

DrKeo כתב:כן אני לא מזלזל בסרטוני מעבר שהיו בדמו, הם היו הגיוניים. הדמו של E3, הוא היה משהו הזוי לגמרי וברור שהוא לא היה קרוב לזמן אמיתי למרות הטעונים שלהם. שלא נדבר על ה60FPS האלה.

הם אף פעם לא היו ברורים או השתמשו בביטוי "זמן אמת" אחרת עכשיו היו תופסים אותם על שקר, הם תמיד קשקשו ביטויים עמומים כמו in engine- real time וכל מני חארטות כאלו.
אני בטוח שהמנוע של U4 מסוגל להגיע לתוצאות הללו שראינו בטיזר, לכן זה אכן in-engine, רק לא על הפס4 ובגלל זה הם אף פעם לא אמרו שזה real time פשוט ובלי התחכמויות.
את הגראפיקה של הטיזר ההוא נקבל די בקלות על הפס5, אולי אפילו ב 60 FPS כמו שהבטיחו :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 ינואר 2015, 20:56

bling כתב:הם אף פעם לא היו ברורים או השתמשו בביטוי "זמן אמת" אחרת עכשיו היו תופסים אותם על שקר, הם תמיד קשקשו ביטויים עמומים כמו in engine- real time וכל מני חארטות כאלו.
אני בטוח שהמנוע של U4 מסוגל להגיע לתוצאות הללו שראינו בטיזר, לכן זה אכן in-engine, רק לא על הפס4 ובגלל זה הם אף פעם לא אמרו שזה real time פשוט ובלי התחכמויות.
את הגראפיקה של הטיזר ההוא נקבל די בקלות על הפס5, אולי אפילו ב 60 FPS כמו שהבטיחו :)

קורין יו אמרה:

They are in game visuals in 3D captured on a Playstation 4.

לינק: https://twitter.com/Corrinne/statuses/4 ... 4593492994

האנגלית שלי אומרת ש "A Playstation 4" זה רק אחד. בכל מקרה, הם ניסו לגרום לזה להשמע הרבה יותר טוב ממה שזה באמת. זה אומנם לא שקר חד וחלק, אבל זה מאוד קרוב לזה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ינואר 2015, 00:40

bling כתב:הם אף פעם לא היו ברורים או השתמשו בביטוי "זמן אמת" אחרת עכשיו היו תופסים אותם על שקר, הם תמיד קשקשו ביטויים עמומים כמו in engine- real time וכל מני חארטות כאלו.

בזבוז 60fps על משחק כזה. בטח גרפיקה אפילו טובה מזאת ב30 ב4k :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 83 אורחים