משחקי 2015

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: משחקי 2015

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 ינואר 2015, 02:34

Klayman כתב:
קורין יו אמרה:

לינק: https://twitter.com/Corrinne/statuses/4 ... 4593492994

האנגלית שלי אומרת ש "A Playstation 4" זה רק אחד. בכל מקרה, הם ניסו לגרום לזה להשמע הרבה יותר טוב ממה שזה באמת. זה אומנם לא שקר חד וחלק, אבל זה מאוד קרוב לזה.

הם היו מאוד ברורים ושיקרו.
ללא ספק, הם לא הולכים לשלם על זה בכך שיצווחו עליהם מכל מיני פינות לחות ומלאות עובש באינטרנט, כי הם נוט'י דוג ולא EA/יוביסופט/מייקרוסופט.
חוץ מזה, ברור שהסיבה שהם שיקרו היא בשביל השחקנים. אין מצב אחר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 ינואר 2015, 08:49

Klayman כתב:
קורין יו אמרה:

לינק: https://twitter.com/Corrinne/statuses/4 ... 4593492994

האנגלית שלי אומרת ש "A Playstation 4" זה רק אחד. בכל מקרה, הם ניסו לגרום לזה להשמע הרבה יותר טוב ממה שזה באמת. זה אומנם לא שקר חד וחלק, אבל זה מאוד קרוב לזה.

אתה מבין בכלל מה היא אומרת פה? מה זה in game visuals in 3D? לא כי חשבתי זה ב 5D, ומה זה captured? למה לא אומרת שזה רץ בזמן אמת על הפס4 במקום "נתפס" כאילו זה גם יכול להיות סרטון?
לא ברור אם האנגלית שלה לא משהו או שסתם מתחכמת ומסבנת (כנראה האופציה השנייה) אבל זה בטח לא משפט קוהרנטי במיוחד.

אני מסכים שהם התנהלו בחוסר יושר וסיבנו אנשים, אבל כמו שאמרת הם הקפידו לא לשקר בצורה חד משמעית, קרוב לזה בהחלט אבל עדיין לא כדי שנגיד תוכל להביך אותם בבירור, אם תשאל אותם בטח יגמגמו משהו על REAL ENGINE IN 3D REAL TIME @#$@ ושאף פעם לא אמרו שזה רץ בזמן אמת על הפס4 (captured כאמור גם יכול להיות בצורה של סרטון- הם עשו את זה בעבר והשתמשו במילה captured ב TLOU כשפירסמו טריילר מרונדר מראש), לך תתווכח איתם עכשיו. כן זה מתחכם ומסריח, נלמד מזה להבא במקום לאכול סרטים שעד שהם לא אומרים בבירור אין מה לקחת אותם ברצינות.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 16 ינואר 2015, 10:41

הכי משעשע זה איך בקידום של הרימאסטר של TLOU הם ציטטו מפתחים של ND שאמרו שאחרי שהם שיחקו במשחק ב60FPS ושמו אותו בחזרה על 30, המשחק 'הרגיש שבור'. שפשוט יתנו לבחור אם לשחק על 30 או על UNLOCKED.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 ינואר 2015, 11:19

bling כתב:אתה מבין בכלל מה היא אומרת פה? מה זה in game visuals in 3D? לא כי חשבתי זה ב 5D, ומה זה captured? למה לא אומרת שזה רץ בזמן אמת על הפס4 במקום "נתפס" כאילו זה גם יכול להיות סרטון?
לא ברור אם האנגלית שלה לא משהו או שסתם מתחכמת ומסבנת (כנראה האופציה השנייה) אבל זה בטח לא משפט קוהרנטי במיוחד.

אני מסכים שהם התנהלו בחוסר יושר וסיבנו אנשים, אבל כמו שאמרת הם הקפידו לא לשקר בצורה חד משמעית, קרוב לזה בהחלט אבל עדיין לא כדי שנגיד תוכל להביך אותם בבירור, אם תשאל אותם בטח יגמגמו משהו על REAL ENGINE IN 3D REAL TIME @#$@ ושאף פעם לא אמרו שזה רץ בזמן אמת על הפס4 (captured כאמור גם יכול להיות בצורה של סרטון- הם עשו את זה בעבר והשתמשו במילה captured ב TLOU כשפירסמו טריילר מרונדר מראש), לך תתווכח איתם עכשיו. כן זה מתחכם ומסריח, נלמד מזה להבא במקום לאכול סרטים שעד שהם לא אומרים בבירור אין מה לקחת אותם ברצינות.

אני לא אומר שהיא ''שיקרה'', אלא שהיא (והם בכלל), פלירטטו עם השקר בצורה מאוד קרובה.. במקום להגיד בצורה חד-משמעית ''מדובר בסרטון מעבר שרונדר מראש'', הם אכלו את הראש והציתו אנשים למלחמות חסרות תועלת. אישית, לא האמנתי לגרפיקה הזאת מלכתחילה, אבל זה נראה לי מיותר, ובעיקר מזלזל בלקוחות שלך. כשאתה אומר in-game ולא in-engine או cut-scene, אתה בהחלט יוצר ציפיה שמדובר בגרפיקה של המשחק, ועובדה שאפילו כאן היו כאלה שחשבו שזאת הגרפיקה של המשחק וכבר פינטזו איך בטריילר הבא המצלמה פשוט נעה Seamless מאחורי ניית'ן ואתה מתחיל לשלוט בו.

בכל מקרה, אני בהחלט חושב שאם אותו המקרה היה מול סטודיו של מיקרוסופט, הסערה והתרעומת, כולל מהתקשורת, היו גדולות יותר.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ינואר 2015, 11:55

אלוהים יודע איך אני אמצא את זה, אבל הם אמרו אמירות אפילו ברורות מזה שהדמו ההוא רץ בזמן אמיתי. אני זוכר שהביאו לי טוויטים של זה שנה שעברה כשאמרתי שאין שמץ של מצב כחול בעולם שהדבר הזה רץ על פס4, שלא נדבר על 30FPS. מה שעצוב בנוטי דוג הוא שהם עושים דברים כל כך יפים אבל עדין משקרים או מתחמקים משאלות כשהם מראים משהו מהסרטוני מעבר שלהם. כלומר מה נסגר? המשחק שלכם יפה, אתם לא יכולים להגיד שקטע X או קטע Y רונדרו מראש? או שהיו סוג של TARGET? מה הבעיה?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 ינואר 2015, 14:31

Klayman כתב:
אני לא אומר שהיא ''שיקרה'', אלא שהיא (והם בכלל), פלירטטו עם השקר בצורה מאוד קרובה.. במקום להגיד בצורה חד-משמעית ''מדובר בסרטון מעבר שרונדר מראש'', הם אכלו את הראש והציתו אנשים למלחמות חסרות תועלת. אישית, לא האמנתי לגרפיקה הזאת מלכתחילה, אבל זה נראה לי מיותר, ובעיקר מזלזל בלקוחות שלך. כשאתה אומר in-game ולא in-engine או cut-scene, אתה בהחלט יוצר ציפיה שמדובר בגרפיקה של המשחק, ועובדה שאפילו כאן היו כאלה שחשבו שזאת הגרפיקה של המשחק וכבר פינטזו איך בטריילר הבא המצלמה פשוט נעה Seamless מאחורי ניית'ן ואתה מתחיל לשלוט בו.

בכל מקרה, אני בהחלט חושב שאם אותו המקרה היה מול סטודיו של מיקרוסופט, הסערה והתרעומת, כולל מהתקשורת, היו גדולות יותר.

אני סכ"ה מסכים עם הפסקה הראשונה שלך, לא מבין אבל מה הפשר של המשפט האחרון, אתה טוען שכלפי MS יש איזשהו BIAS? אתה יודע שזה שטויות כן?
ברור שבחשיפה כתשו אותם, למה את סוני לא כתשו עם הפס3 בזמנו בטירוף?
כתשו כי היתה להם סיבה, עכשיו רואים איך שהסיקור אוהד יותר כלפיהם, המשחקים שלהם מקבלים ציונים טובים ואין ממש ביקורת כלפיהם.
אם זה כל כך נכון שכלפי סוני והמפתחים שלה אין תרעומת אז איך זה שכולם יורדים ככה על ה Order והוא בטח הולך להסגר על 7 ב MC במקרה הטוב? יורוגיימר מוציאים לך סרטון של "למה לא להזמין את המשחק", משהו שהם לא עשו לאף פלופ שיצא השנה, זה נראה לך סיקור אוהד כלפי חברה שכולם כל כך שומרים עליה?

אני חושב שאתם מפספסים מבחינת החשיבות שאתם מייחסים לשערורייה, הם הראו אולי חרטוט ומגיעות להם ירידות על כך, אבל בכל זאת זה היה טיזר של דקה, לא הביאו לך איזה דמו גיימפליי מחורטט של רבע שעה שעבר downgrade כמו ברוב הדוגמאות שתמצא שעשו באמת רעש (WD, הנוסע השמיני הקודם וכו'), לטיזרים כאלו מתייחסים באופן כללי תמיד בערבון מוגבל, זה לא מביא לך באמת מבט רציני על הגיימפליי, גם בין אלו שהאמינו לטיזר הרוב חשבו שככה יראו סרטוני המעבר ולא הגיימפליי עצמו.
מבטיח לך שאם יהיה downgrade בולט מהגיימפליי של ה PSX זה כן יעשה רעש ותראה סיקור אינטנסיבי, סכ"ה כשאתה מציג גיימפליי שנראה מעולה ומעורר הייפ ושם את המשחק במיקום גבוה ברשימות המצופים למיניהן אז קשה לכעוס יותר מדי.

DrKeo כתב:אלוהים יודע איך אני אמצא את זה, אבל הם אמרו אמירות אפילו ברורות מזה שהדמו ההוא רץ בזמן אמיתי. אני זוכר שהביאו לי טוויטים של זה שנה שעברה כשאמרתי שאין שמץ של מצב כחול בעולם שהדבר הזה רץ על פס4, שלא נדבר על 30FPS. מה שעצוב בנוטי דוג הוא שהם עושים דברים כל כך יפים אבל עדין משקרים או מתחמקים משאלות כשהם מראים משהו מהסרטוני מעבר שלהם. כלומר מה נסגר? המשחק שלכם יפה, אתם לא יכולים להגיד שקטע X או קטע Y רונדרו מראש? או שהיו סוג של TARGET? מה הבעיה?

כן גם לי זה לא ברור, הם עשו את זה גם עם TLOU עם המשפט הזה של "הטריילר נתפס על הפס3" וכו', לא מבין כאילו מה הבושה אם בסופו של דבר התוצר הסופי הוא עדיין בין המרשימים על הקונסולה, קטע מגוחך, אולי יש להם פשוט אנשי PR גרועים שמתעקשים על המסרים הללו בשביל להלהיב את הקהל.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 ינואר 2015, 14:48

השורה האחרונה הייתה שסוני מאוד נהנית מגל ה4theplayers, עד עכשיו, ומיקרוסופט, באופן יחסי, חטפה על כל דבר שהיא עשתה פחות או יותר.. נראה לי שנקודת המפנה הייתה בהנחות העמוקות שמיקרוסופט הציעה, עם הבאנדלים הטובים. אז הסיקור התחיל טיפה להתחלף. בעיקרון אבל, מדובר בטיזר שקרי בסופו של דבר, שלא מייצג כלום (אפילו לא סרטוני מעבר), אז בשביל מה הייתה כל זריית החול בעיניים הזאת? הרי התוצאה הסופית מהממת. UC4 הוא משחק ממש יפה, ממה שראיתי, ויכול לעמוד יופי בזכות עצמו, גם בלי איזה טריילר CGI סטייל מחורטט שמציג אותו לעולם ככזה ש''נתפס על הפס4 ב in-game''. כי זה לא in-game. זה אולי in-game של UC7 על הPS5.
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 16 ינואר 2015, 17:06

swym כתב:נו... בדיוק על זה אני מדבר: לקאפקום לא היה כסף לממן פיתוח גירסה אחת - וזו עובדה מוגמרת שהם סיפקו בעצמם. אבל ברגע שסוני סיפקה עכשיו מימון לפיתוח גרסת הPS4, קאפקום לא צריכה עכשיו להשקיע סכום כסף זהה בפיתוח גרסת PC אלא רק סכום זניח בהמרה.

לא, מה שno brainer זה להעדיף משחק JC חדש ב-2013 שזכה למימון חיצוני וגם משחק JC חדש ב2015 שמשתמש בכוח של החומרה החדשה ונהנה מתקציב פיתוח מוגדל בזכות ההצלחה של המשחק הקודם שבזכותו המפתחים יכולים להשקיע יותר לדחוף את החומרה עוד יותר. אתה פשוט לא מבין את ההבדל המתמטי הבסיסי במשוואה שנכנס אליה כסף נוסף מחוץ למערכת ולא ששני דברים מתחרים על אותו הכסף הקיים. זה בערך כמו שתטען עכשיו שאתה מעדיף שמדינת ישראל תבנה כביש אורך חדש תלת נתיבי בשנת 2020 ושעד אז ניתקע בפקקים, על פני זה שממשלת גרמניה תממן עכשיו פיתוח ותחזוקה רב שנתית של כביש דו נתיבי חדש במתנה לישראל שיבנה כבר השנה, ולמדינת ישראל ישאר בדיוק אותו הכסף לממן את הכבישי הנוסף בשנת 2020 (פלוס הניסיון המצטבר שרק יציב אותה בנקודת פתיחה טובה יותר)

על מה אתה מדבר? SR4 שינה לחלוטין את הגיימפליי - הוא הפך יותר למשחק גיבורי על עם כוחות סטייל פרוטוטייפ מאשר תואם GTA מופרע כמו שהיו משחקי SR הקודם. זה היה שינוי הגיימפליי הכי גדול בסדרה מאז שהיא נוצרה, והמשחק זכה לממוצע 86. מצחיק איך בדיון אחד אתה מהלל משחקים כמו Divinity על ציון דומה כמדד למצוינות של שנת 2014 ומספר איך הוא נמדד בסטנדט גבוה יותר ממשחקים קטנים כמו ברייד, בזמן שבדיון אחר משחק של 86 (שאגב נמדד בסטנדרטים יותר גבוהים של משחק ריטייל) הוא להגדרתך "מאכזב".
אם אתה רוצה אתה יכול לחכות גם לגרסת הרימאסטר 16K של GTA שתצא בשנת 2020 עם תאימות לאוקולוס ריפט DK8 וחיישני ריח, או לספר איך אתה מחכה לגרסת האניברסרי לאייפד שתצא ב-2023. אבל אתה שאלת ספציפית למה לרצות ב-2013 משחק המשך לJC שהיה מגיע בדרך למשחק הJC של הדור הבא - ואת זה עשית דווקא אחרי שראינו באותה שנה את משחקי העולם הפתוח הכי טובים שיש. זו לא אשמת אף אחד אחר שלא שיחקת בהם כי אתה מחכה לשאריות מחוממות.

ולכן השאלה, למה הם בחרו לעשות המרה למחשב ולא לXB1. אתה רוצה להגיד לי שיש יותר קהל לגרסת מחשב מאשר גרסת XB1? לא סביר. אתה רוצה להגיד לי שזול יותר לעשות המרה למחשב למרות כל הדיבורים על לעשות טסטינג בקונפיגורציות שונות? לא סביר. יש אפשרות ריאלית יותר - סוני התנתה את התמיכה שלך בכך שלא תהיה גרסת XB1. ואם הסכום לעשות פורט זניח אז למה לא לעשו פורט גם לXB1? דיברו הקרוס-פליי הם תירוץ כי הם יכלו לעשות את זה פיצ'ר לגרסת המחשב ולפס4 ולהשאיר את שחקני הXB1 לשחק רק כנגד עצמם. ואם סוני כבר שמה כסף אז שישלמו את הגרושים הנוספים כדי שגם לא תהיה גרסת מחשב.

--
כן, שני משחקי JC בהפרש של שנתיים. זה ממש יהיה טוב תחת הפיקוד של סקוור-אינקס. אתה רואה מה קרה ליוביסופט שמשחררים שנה אחר שנה משחק וכמה הם מתקשים בזה. אז גם משחק JC ב2013 שככל הכנראה יהיה בלגן טכני ומי יודע אם לא היה יותר כמו הרחבה מאשר המשך (הרי צריך לשמור דברים למשחק של 2015) וגם לפתח מנוע חדש ולעצב משחק מאפס עבור דור חדש תוך איזה 18 חודשים. ממש מתכון למשחקים מצויינים. אהבתי גם שקבעת ישר שהמשחק הבלעדי של 2013 יהיה הצלחה למרות שהוא מקריב שתי פלטפורמות ומי יודע איך זה ישפיע על המכירות של המשחק הבא משחקנים שלא אוהבים שמשחקים בהם כמו יו-יו. הכי משעשע באנלוגיה שלך איך אתה מפספס או מתעלם מהתנייה משמעותית - הכביש שגרמניה תתרום יותר לנסיעה רק למי שבבעלותו מכונית אאודי.

--
SR4 התחיל כהרחבה ל3 והתוצר הסופי היה באופי דומה ולא שיפר את חולשות המשחק לדעתי. יופי שקיבל ממוצע שכזה - איך זה קשור לדיון? אם אתה מנסה לשכנע אותי למה JC חדש בשנת 2013 היה טוב לפי הדוגמה של SR4 - אז לי זה לא עובד והייתי מעדיף שיחכו לדור החדש. אם אתה מנסה לשכנע אותי עם GTAV, משחק שסובל מבעיות טכניות על הדור הקודם אז גם שם בקלות הייתי מחכה לרימאסטר שנה אחרי או לגרסת המחשב. אז הדוגמאות האלו לא גורמות לי לרצות משחק JC שהיה יוצא ב2013 ובטח לא כזה שמקריב קהל של שתי פלטפורמות אחרות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 ינואר 2015, 20:43

sr4 היה כיף גדול! ממש נהנתי ממנו. זה שהוא SR3 על סטרואידים, בתכלס, לא כזה הפריע לי, כי הוא הרבה יותר כיפי ממנו (למרות שגם מSR3 מאוד נהנתי).
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 ינואר 2015, 09:35

גם אני נהנתי מSR4, הראשון שנהנתי ממנו בסדרה.
אבל לא סיימתי אותו... בשלב מסויים זנחתי אותו. לא מספיק מלהיב לאורך זמן.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 18 ינואר 2015, 14:01

שיחקתי בו קצת בFREE WEEKEND הקודם והנוכחי, הוא בהחלט מצחיק אבל כבר בשעה וחצי ששיחקתי הרגשתי מין הרגשה של עייפות כזאת שאני מניח שבגללה הייתי מפסיק לשחק בבוא היום, אם היה לי את המשחק
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 ינואר 2015, 12:12

ShiTDemoN כתב:שיחקתי בו קצת בFREE WEEKEND הקודם והנוכחי, הוא בהחלט מצחיק אבל כבר בשעה וחצי ששיחקתי הרגשתי מין הרגשה של עייפות כזאת שאני מניח שבגללה הייתי מפסיק לשחק בבוא היום, אם היה לי את המשחק

נאאאא... אתה הופך להיות כ''כ חזק שזה פשוט כיף חיים. כוחות העל הם פשוט שדרוג מעולה למשחקיות!
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 ינואר 2015, 02:08

אווו... זה יעשה רעש:

מסתבר שחלק מהרעיון של רוקסטאר לריאליזם - זה נסיונות אונס פה ושם.
מעניין אם יורידו את זה בפאץ' הבא. אני מהמר שכן.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 ינואר 2015, 04:44

Laskin כתב:אווו... זה יעשה רעש:

מסתבר שחלק מהרעיון של רוקסטאר לריאליזם - זה נסיונות אונס פה ושם.
מעניין אם יורידו את זה בפאץ' הבא. אני מהמר שכן.

למה החלטת שזה ניסיון אונס?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 ינואר 2015, 05:23

כמובן שאני מגזים, לקחתי מכתבה כלשהי שראיתי שכככה הציגו את זה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ינואר 2015, 16:48

לי זה נראה ככה, ונשמע ככה...

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 24 ינואר 2015, 17:26

לא אונס ולא בטיח...

"Those are the crazy canibles they abduct people and eat them. Some are nude."

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 ינואר 2015, 17:31

הרבה יותר טוב! :)
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 ינואר 2015, 17:56

Wan7ed כתב:לא אונס ולא בטיח...

"Those are the crazy canibles they abduct people and eat them. Some are nude."

אדיר!

יש גם את הכת המוזרה בהרים, שאתה יכול להסיע אליהם טרמפיסטים שאתה במקרה פוגש, עם טרבור ולקבל על כל ראש איזה 10 אלף דולר. פאקינג מבריק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 ינואר 2015, 17:18

גיימפליי חדש של הוויטצ'ר 3 בגרסת ה PC:

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 26 ינואר 2015, 23:15

תכלס, אני לא מבין על מה ההייפ. עולם יפה - כן, אבל המשחק נראה משעמם נורא
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ינואר 2015, 23:24

ShiTDemoN כתב:תכלס, אני לא מבין על מה ההייפ. עולם יפה - כן, אבל המשחק נראה משעמם נורא

כי הוויצ׳ר 2 הוא rpg מעולה. כמה מעניין לראות מהצד גיימפליי של סקיירים? לא מעניין במיוחד. מי ששיחק ב2 יכול להשליך את הגיימפליי על הנסיון שלו ולדעת שהוא צריך למכור את הבן הבכור שלו בשביל עותק או לשלם 60$, הזול מבינהם.

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 27 ינואר 2015, 00:43

נראה מדהים!
גם דרגון אייג וגם וויצ'ר 3 בהפרש של חצי שנה... Good times, good times...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ינואר 2015, 00:57

יש את הסרטון גם בגיימרסייד למי שרוצה באמת לראות איך הוויצ'ר נראה :)

אגב, נשמע מהאירוע של CDP שגרסת הONE עם טקסטורות קצת פחות חדות מהפס4 ושהיא רצה ב900P לעומת 1080P על הפס4. שתי הגרסאות רצות ב30FPS. מצד שני CDP אומרים שהם לא מבטיחים כלום אבל הם מנסים להרים את גרסת הONE גם ל1080P.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ינואר 2015, 01:15

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה